Były całował się we śnie

Po co marzyć o całowaniu byłego chłopaka we śnie?

Po co marzyć o pocałunku z byłym chłopakiem? Być może twoje uczucia po prostu nie ostygły, aw królestwie Morfeusza ponownie przeżywasz romantyczne chwile swojego związku. Być może zapomniany niegdyś wybraniec pamięta o tobie, więc jego obraz jest niepokojący w snach. Ale interpretacja takiego snu może być inna – wystarczy sięgnąć do popularnych książek o marzeniach.

Dlatego szczegółowo zapamiętaj fabułę snu i przeczytaj wybrane poniżej opcje interpretacji. Wybraliśmy najbardziej wiarygodne i zweryfikowane prognozy renomowanych autorów. Lepiej szczegółowo zapamiętać sen – wtedy okaże się, że jest to najbardziej kompletna interpretacja.

Po co marzyć o pocałunku z byłym?

Najczęściej pocałunki marzą o nadchodzących kłopotach. W najbliższej przyszłości możliwe są poważne konflikty. Ale to ogólna interpretacja. Prywatne są nieco inne:

Dziewczyna marzy o pocałunku z byłym chłopakiem. Tak więc młoda dama nie pozbyła się całkowicie uczuć do wybranego. Wciąż przeżywa rozstanie, które było dla niej bolesne. Potajemnie chce odnowić związek, więc podejmuje kroki w kierunku. Ale to jest złe zachowanie – nie będzie można zwrócić faceta swoimi działaniami i wyznaniami. Wręcz przeciwnie – zachowaj dystans, zadbaj o siebie i swój biznes. Wtedy prędzej czy później ukochany powróci. Najważniejsze, żeby się nie narzucać.

 • Namiętny pocałunek na ustach z byłym wybranym we śnie – dowód nierozwiązanych problemów w przeszłości. Ważne jest, czyja inicjatywa pocałunku była we śnie. Jeśli facet tego chciał, chce cię zwrócić w prawdziwym życiu. Jeśli inicjatorem pocałunku jest dziewczyna, powinna zapomnieć o swoim byłym kochanku.
 • bardzo namiętny pocałunek, przechodzący w grę wstępną, jest oznaką, że dziewczyna jest nieumiarkowana seksualnie. Być może z powodu różnicy temperamentów powstała luka. Powinieneś okazywać swoje emocje bardziej umiarkowanie, inaczej absolutnie wszyscy mężczyźni uciekną jak przed ogniem.
 • jeśli o pocałunku z byłym marzy dziewczyna o statusie panny młodej, to niekorzystny znak. Twoje małżeństwo nie będzie łatwe – zaraz po ślubie prawdopodobnie dojdzie do poważnej kłótni. Staraj się nie porównywać swojego męża z byłym kochankiem i nie przypominaj w żaden sposób o przeszłych związkach, w przeciwnym razie nie da się uniknąć luki.

Nie są to najkorzystniejsze wartości. Nie denerwuj się jednak, jeśli na liście interpretacji zobaczysz niezbyt przyjemną prognozę. We śnie podświadomość wysyła sygnał: musisz go otrzymać i zrozumieć, jak się nie zachowywać. Właściwe zachowanie to sposób na uniknięcie problemów przewidywanych przez wymarzone książki.

Dobre prognozy dotyczące książek o marzeniach

Porozmawiajmy o korzystnych prognozach, które obiecują autorzy innych książek o marzeniach:

 • Pocałunek we śnie nastąpił spontanicznie, bardzo nieoczekiwany dla ciebie. Oznacza to, że wkrótce spotkasz atrakcyjnego młodego mężczyznę, z którym zaczną się piękne, niezwykle harmonijne i spokojne relacje, a Ty zapomnisz o tym pierwszym. Uczucia do nowo wybranego będą niezwykle silne, być może związek ten rozwinie się w małżeństwo.
 • jeśli łatwo zerwałaś z byłym chłopakiem, bez kłótni i wzajemnych roszczeń, wtedy twój pocałunek we śnie nie wróży dobrze. Być może ponownie się zjednoczycie, a związek przejdzie na zupełnie nowy poziom. Spodziewaj się niespodzianki.
 • Całowanie byłego, który cię prześladuje i niezwykle irytujące w prawdziwym życiu, oznacza, że ​​kompulsywne zachowanie wkrótce ustanie. Były kochanek w końcu zostawi cię w spokoju i możesz bezpiecznie zbudować nowy szczęśliwy związek.

Im więcej pozytywnych emocji doświadczasz we śnie, tym korzystniejsze jest znaczenie snu. Dlatego pamiętaj, czy pocałunek był przyjemny, jak długo trwał, jakie uczucia miałaś do swojego byłego chłopaka:

 • Byli przygnębieni i zdenerwowani – oznacza to, że podświadomie chcesz odnowić związek.
 • Bardzo zdenerwowany – jest wielka kłótnia z obecnym młodzieńcem.
 • Żałowałem – wkrótce twoje złe zachowanie doprowadzi do złych konsekwencji dla ciebie, dokładnie przemyśl każde swoje działanie.
 • byli szczęśliwi – wkrótce opuszczą cię wspomnienia byłego kochanka.

Sen z byłym kochankiem to okazja, by w końcu postawić kropki we własnej podświadomości i zamknąć gestalt dawnego związku. Jeśli wspomnienia nie odpuszczają, napisz list – opowiedz o wszystkim, co czujesz, co Cię obraża, co Cię prześladuje. Pisz, aż zabraknie Ci słów, a potem spal zapisane kartki. Wtedy były chłopak przestanie śnić i przypominać o sobie.

Po co marzyć o pocałunku z byłym chłopakiem lub mężem

Niektórzy ludzie nie zwracają uwagi na sny i zapominają o nich zaraz po przebudzeniu. Ale większość marzycieli nadal interesuje się tym, co oznacza fabuła, o której marzyli w nocy. Dziewczęta i kobiety często próbują zrozumieć, dlaczego marzy o pocałunku z byłym chłopakiem, czy przewiduje złe wydarzenia w prawdziwym życiu. Aby to zrozumieć, musisz dowiedzieć się, co psychologowie i tłumacze snów mówią o takich nocnych wizjach.

Opinia psychologów

Wyjaśniając, dlaczego marzysz o całowaniu byłego chłopaka, psychologowie twierdzą, że wskazuje to na niedokończony związek z nim. Najprawdopodobniej marzycielka nadal chce spotkać swojego byłego kochanka, doświadcza pewnych uczuć i pamięta go. Ale stosunek do tych pierwszych nie zawsze jest pozytywny. Osoba może śnić z powodu doświadczeń i złych wspomnień.

Musisz zwrócić szczególną uwagę na swój stan.gdy obserwuje się negatywne emocje w stosunku do tych pierwszych. Podświadomość może wydawać takie sny regularnie, jeśli doświadczenia z poprzednich związków są niepokojące nawet teraz.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o cytrynach we śnie

Niewidzialna więź pozostaje między byłymi małżonkami, gdy wychowują wspólne dziecko. Kobieta, patrząc na dziecko, często wspomina swojego męża. Tęsknota i ciągłe doświadczenia mogą prowokować częste występowanie takich snów. Dlaczego taki odcinek marzył, nie ma znaczenia. Najpierw musisz przeanalizować swoje przeszłe relacje i dowiedzieć się, czy nie ma w nich niedomówień.

Kiedy stosunki z tym pierwszym są utrzymywane na przyjacielskich zasadach, można umówić się z nim na spotkanie i dowiedzieć się wszystkiego, co pozostaje niedokończone. Będzie to lepsze niż życie w ciągłych fantazjach i przypuszczeniach.

Ale jeśli nie ma takiej możliwości, powinieneś spróbować zapomnieć o przeszłości i pamiętać, że życie toczy się dalej.

Są sytuacje, w których dzięki śnie rozwiązuje się problemy. To w nim możesz zobaczyć odpowiedzi na swoje pytania. Ważne jest, aby zrozumieć prawdziwe znaczenie snu. Po przebudzeniu musisz wsłuchać się w swoje emocje i przeanalizować stan.

Interpretacja snu

Interpretacje snów wyjaśniają na różne sposoby, dlaczego marzysz o całowaniu byłego męża lub chłopaka. Szczegóły zależą bezpośrednio od tego, jaki był w rzeczywistości związek między byłymi kochankami. Najczęstsze historie:

 1. Człowiek w prawdziwym życiu poszedł do innego. Sen z pocałunkiem może mieć dwa znaczenia: ze strony śniącej było niedopowiedzenie lub zachowała uczucia do bohatera swojego snu. Podświadomość jest w zawieszeniu i wymaga relacji z „przestępcą”. Ale jeśli nie ma już uczuć i wymyślono podobny spisek, być może mężczyzna żałuje swojego czynu i chce wrócić. Marzyciel ma ochotę zrobić wielki skandal na spotkaniu lub założyć maskę obojętności.
 2. Jeśli śpiąca kobieta zainicjowała rozstanie, to taka wizja oznacza, że ​​mężczyzna nadal chce związku, źle się bez niej czuje. W takiej sytuacji należy oczekiwać, że jakoś się pokaże.
 3. Kiedy separacja nastąpiła za obopólnym pragnieniem, śniący będzie musiał pamiętać o zapomnianej sprawie, której nie można było dokończyć z pewnych powodów. W jej życiu pojawi się osoba, która będzie wspierać i pomagać.
 4. Jeśli wierzysz w wymarzoną książkę, to całowanie byłego męża we śnie z kobietą, która sama go zdradziła, jest niepokojącym znakiem ostrzegającym przed możliwą zdradą kogoś bliskiego.

Ogromne znaczenie ma to, kto pierwszy zaczął całować. Jeśli marzycielka to zrobiła, to w niedalekiej przyszłości będzie musiała spotkać kogoś ze swojej przeszłości. To wydarzenie nie będzie dla niej przyjemne. Jeśli były partner stał się inicjatorem pocałunku, oznacza to, że wciąż myśli o kobiecie i marzy o wznowieniu z nią kontaktu.

Zażyłość z byłym chłopakiem lub współmałżonkiem zwiastuje kłopoty finansowe. Trzeba je traktować filozoficznie, bo w przyszłości w pełni się zwrócą.

Czasami taki sen wskazuje, że nadszedł czas na opłacalną inwestycję finansową. Straty pieniężne w tym okresie będą minimalne.

Sen, w którym śpiąca kobieta głośno przeklinała swojego byłego kochanka, a potem zaczął go całować, ostrzega przed złymi wydarzeniami w pracy. Spisek może obiecać grzywnę lub obniżkę. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, jak zachowują się współpracownicy. Najprawdopodobniej ktoś chce zastąpić śpiącego. Nie musisz od razu szukać nowej pracy po takim śnie, powinieneś chwilę poczekać.

Lekki pocałunek w usta mówi, że w rzeczywistości śniący robi pochopne działania i zachowuje się frywolnie. Może to prowadzić do kłopotów: wszystko wymknie się spod kontroli, konflikty w rodzinie są możliwe. Musisz poważniej traktować swój biznes.

начение эмоций

Ogromne znaczenie ma uczucie, jakie kobieta miała we śnie po pocałunku.

Możliwe opcje i ich znaczenie:

 • dobry nastrój wskazuje, że uczucia i relacje zostały podsumowane;
 • żal obiecuje pochopny czyn w prawdziwym życiu, który może mieć szkodliwy wpływ na bieg spraw;
 • frustracja zapowiada kłótnię z prawdziwym partnerem;
 • depresja wskazuje na chęć pogodzenia się z tym pierwszym.

Interpretacja snów mówi, że kiedy dana osoba doświadcza pozytywnych emocji we śnie, w rzeczywistości przytrafią mu się dobre wydarzenia. Nawet jeśli przerwa będzie możliwa, będzie pokojowo. Przy negatywnych emocjach we śnie należy spodziewać się zmian na gorsze, kłótni i kłopotów.

Dodatkowe szczegóły

Kiedy dziewczyna spotyka faceta, ale pocałowała się ze swoim byłym, to wróży złe wieści. Z jakiegoś powodu zaufanie zostanie utracone w obecnym związku.

Szczęście na czas nieokreślony odwróci się od dziewczyny, która widziała we śnie, jak jej były całuje się z innym. W najbliższej przyszłości nie wyjdzie za mąż.

Jeśli facet pocałował się z byłą, co oznacza, że ​​jego uczucia jeszcze się nie ochłodziły, ale nie zamierza jeszcze działać. W niektórych książkach o marzeniach taki sen obiecuje nadchodzącą zdradę.

Drżące pocałunki i uściski z byłym chłopakiem ostrzegają przed nieoczekiwanym spotkaniem z nim w rzeczywistości. Dziewczyna będzie miała szansę na odnowienie starego związku. Możliwe są również nieoczekiwane wydarzenia i zmiany w życiu.

Łatwo rozstać się ze snem po pocałunku – wkrótce kobieta będzie miała okazję odnowić bliski związek z bohaterem jej noktowizora. Znak uważa się za korzystny, gdy po takim śnie pojawia się podrażnienie. Młody mężczyzna zniknie z życia dziewczyny, dając jej możliwość rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Charakter pocałunku również ma znaczenie:

 1. Dla panny młodej takie wydarzenie z byłym partnerem jest uważane za zły znak, zapowiadający nieudane życie rodzinne. Nieporozumienia mogą rozpocząć się natychmiast po uroczystości. Nie ma potrzeby ciągłego porównywania byłego partnera z obecnym, w przeciwnym razie przepaść jest nieunikniona.
 2. Namiętny pocałunek, który wkrótce przerodził się w intymność, mówi o temperamentalnej naturze dziewczyny. Najprawdopodobniej to właśnie było przyczyną rozstania. Interpretacja snów mówi, że w uczuciach należy być nieco bardziej powściągliwym.
 3. Prosty pocałunek sugeruje, że w przeszłości istniały niewypowiedziane problemy, których nie można było rozwiązać.

Wierz w interpretację lub nie, marzyciel decyduje. Jeśli dziewczyna marzyła o pocałowaniu faceta, którego kiedyś kochała, w rzeczywistości nie czeka na nią nic złego.

W podobny sposób podświadomość sygnalizuje, że brakuje jej męskiej uwagi. Nie myśl o przeszłości. Przestając pamiętać swojego kochanka, kobieta będzie mogła inaczej spojrzeć na swoje życie i wkrótce spotka kogoś, kto sprawi, że będzie pożądana i kochana.

Czytaj więcej:  Co to znaczy kochać się we śnie

Całowanie byłego mężczyzny

Interpretacja snów Całowanie byłego mężczyzny o godz marzyłem o tym, dlaczego we śnie Całowanie byłego mężczyzny z? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć byłego mężczyznę całującego się we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – Były chłopak, mąż

Były młody mężczyzna lub były mąż, który pojawił się we śnie, symbolizuje twoją nadmierną pasję do przeszłości.

To właśnie powstrzymuje cię przed pójściem do przodu, przed rozwojem jako osoby; dawna miłość nie chce ustąpić miejsca prawdziwej miłości w twoim sercu.

Sen, w którym rozstałeś się z tą osobą, sugeruje, że nadszedł czas na zmianę priorytetów, upadek dawnych ideałów.

Po tym audycie wewnętrznym sprawy ułożą się znacznie lepiej dla Ciebie i we wszystkich dziedzinach życia.

Interpretacja snów – Była dziewczyna, żona

Sen, w którym pojawił się twój były kochanek, sugeruje, że przeszłość wciąż żyje w twoim sercu, chociaż możesz ostrożnie unikać jej pamiętania.

Czekasz, aż coś zmieni się na lepsze w Twoim życiu, potajemnie marzysz o powrocie minionych jasnych, radosnych dni i nic nie robisz.

Sen mówi ci: przestań czekać na pogodę znad morza, bądź bardziej aktywny, a szczęście na pewno się do ciebie uśmiechnie.

Jeśli śniłeś, że zmarł twój były, oznacza to, że wkrótce rozpocznie się nowy okres w twoim życiu.

Chociaż trudno powiedzieć, na ile będzie to korzystne.

Jednak jest absolutnie pewne, że nie będziesz się nudzić; po prostu nie będziesz miał czasu na oddawanie się wspomnieniom, jakiekolwiek by one nie były – przyjemne lub odwrotnie.

Interpretacja snów – pocałunek

Całowanie we śnie z przyjemną i pożądaną osobą – do smutnych myśli, niewypowiedzianych twierdzeń.

Kobieta całująca mężczyznę – ku smutkowi, złości, irytacji.

Całowanie młodej dziewczyny dla mężczyzny to znak, że czeka cię nieuczciwy zysk.

Temperamentna dziewczyna – na wesele, nowe połączenie.

Całowanie starej kobiety – do tęsknoty.

Całowanie ukochanej to koniec wrogości.

Całowanie brzydkiej kobiety to zła wiadomość.

Pozdrowienia, całowanie – do niewierności.

Pocałuj swoją matkę – odniesiesz sukces w swoich przedsięwzięciach biznesowych, twoi wierni przyjaciele docenią cię i będą szanować.

Całowanie brata lub siostry to zapowiedź przyjemności i dobrych relacji z przyjaciółmi.

Pocałuj kata – otrzymasz prezent od nieznajomego.

Całowanie czyichś rąk – do swatania, nowa przyjemna znajomość z przyszłym krewnym.

Całują twoje ręce we śnie – będziesz rozczarowany.

Widzieć całujące się dzieci to zapowiedź szczęśliwego zjednoczenia rodziny i sukcesu w biznesie.

Pocałunek ptaków lub zwierząt – szczęśliwy sen, zwiastujący zaszczyty, szczęście, ślub.

Całowanie ziemi – do separacji.

Całujesz wiele różnych kobiet i widzisz siebie jako młodych mężczyzn – zdobędziesz sobie przyjaciela.

Interpretacja snów – pocałunek

Całowanie niewątpliwie kojarzy się z młodymi kochankami. Wyobraźnia natychmiast rysuje obrazy dwóch nastolatków (nie dorosłych!), Gorączkowo całujących się na ruchomych schodach metra.

Możesz kogoś pocałować, patrzeć, jak inni się całują lub mieć przeczucie, że zaraz zostaniesz pocałowany.

Całując się we śnie, w ten sposób możesz po prostu zrealizować swoje pożądanie seksualne w stosunku do kogoś. I w tym przypadku nie jest to pocałunek dla pocałunku, ale pocałunek, aby poczuć energię miłości.

Pocałunek jest pragnieniem wzbudzenia namiętności i nie jest konieczne, aby ta namiętność się objawiła.

Widzisz jak inni się całują? Oznacza to, że znasz zbyt wiele danych osobowych o tych osobach lub zbyt aktywnie uczestniczysz w ich życiu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy jesteś świadkiem pocałunku partnera, co jest wyraźnym sygnałem niewierności lub skłonności podglądacza w twoim związku.

Kiedy budzisz się z uczuciem, że chcesz być pocałowany, odzwierciedla to twój prawdziwy pociąg seksualny do kogoś. Zwykle nie dochodzi do samego pocałunku, bo się na nim budzisz. Powodem jest poczucie ZAKAZU: chcesz pocałunku, ale rozumiesz, że nie jest to pożądane.

Co odczuwasz podczas całowania: przyjemne uczucia czy groźba?

Czy tęskniłeś za tym pocałunkiem, czy był on wymuszony?

Czytaj więcej:  Po co marzyć o jedzeniu solonych czerwonych ryb

Jakie były twoje ogólne uczucia po pocałunku: wstręt, uczucie romantyczne czy namiętność?

Interpretacja snów – mężczyzna

Jeśli marzyłeś o mężczyźnie, będziesz miał jakąś przyjemność. Jeśli we śnie widzisz nieznanego mężczyznę, zapowiada to jakąś przygodę. Widzenie siebie jako mężczyzny we śnie oznacza wejście w jakąś pikantną sytuację z daleko idącymi konsekwencjami.

Jeśli mężczyzna widziany we śnie jest w więzieniu, obiecuje ci to realizację twoich planów przez długi czas.

Widzenie męskiego aktora we śnie oznacza zbliżającą się kłótnię z przyjaciółmi lub utratę kogoś bliskiego. Możliwe są urazy, łzy i żal. Zakłopotanie, kłopot.

Jeśli mężczyzna, którego widziałeś we śnie, był położnikiem, oznacza to nieuchronną chorobę.

Widzenie mężczyzny swoich marzeń we śnie i czerpanie przyjemności z rozmowy z nim oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbędziesz musiał dużo płakać i martwić się drobiazgami.

Jeśli we śnie mężczyzna niskiego wzrostu próbuje wszcząć kłótnię lub walczyć z osobą o sile wyższej, oznacza to, że wymieniasz się za nic. Również sen obiecuje nieoczekiwaną znajomość, dzięki której w twoim życiu pojawi się wiele radości.

Nawiasem mówiąc, różne źródła historyczne podają liczne przykłady snów, które przewidywały wydarzenia, które faktycznie miały miejsce później. Takie fakty są przytaczane w jego Biografiach porównawczych przez starożytnego greckiego pisarza i historyka Plutarcha (ok. 45 – ok. 127), rzymskiego historyka i pisarza Gajusza Swetoniusza Tranquilla (ok. 70 – ok. 140) i wielu innych starożytnych autorów opowiada o prorocze sny.

O jednym proroczym śnie, który przepowiedział nieszczęście, zachowała się historia Plutarcha z jego słynnych „Biografii”. Pewnej nocy, w przeddzień zamachu na rzymskiego dyktatora i wodza Gajusza Juliusza Cezara, jego żona Kalpurnia obudziła się z płaczem: śniło jej się, że trzyma w ramionach zamordowanego męża. Jej uczucia były na tyle przekonujące, że Juliusz Cezar zamierzał odwołać zaplanowane na ten dzień posiedzenie Senatu. Gdyby przywiązywał wagę do tego przestrogi z góry, danej swojej żonie, pozostałby przy życiu (w Senacie został pchnięty nożem w wieku dwudziestu trzech lat, w którym brali udział wszyscy senatorowie), a późniejsze dzieje Cesarstwa Rzymskiego potoczyłyby się wyszło inaczej.

Całowanie z tym pierwszym na ustach: dlaczego taki sen?

Sen, w którym dziewczyna lub kobieta marzy o tym, jak pocałowała swojego byłego kochanka lub męża, ma niejednoznaczną interpretację. Z jednej strony pocałunek we śnie jest raczej pomyślnym symbolem, najczęściej zapowiadającym radość i wznowienie związków. Ale z drugiej strony udział byłego młodzieńca w spisku jest wariantem nocnych wizji, które mogą świadczyć o niezadowoleniu kobiety z obecnego stanu rzeczy. Oddzielne szczegóły snu pomogą dokładniej go zinterpretować.

WAŻNE JEST WIEDZIEĆ! Wróżka Baba Nina: „Zawsze będzie mnóstwo pieniędzy, jeśli włożysz je pod poduszkę. ” Czytaj więcej >>

Kogo pocałowałeś?

Osobowość mężczyzny, który śnił o marzycielu w podobny sposób, staje się jednym z głównych tropów w jego interpretacji. Interpretacje snów zwracają uwagę na następujące opcje:

Kto był pocałunkiem Interpretacja
Z byłym chłopakiem
 • Widzenie we śnie pocałunku z byłym kochankiem oznacza podświadome niezadowolenie dziewczyny z obecnego wybranego. Możliwe, że ona sama nie jest jeszcze gotowa, aby to przyznać.
 • Często taki spisek staje się zwiastunem zbliżających się kłótni i nieporozumień między śpiącą kobietą a jej nowym chłopakiem.
 • Dla panny młodej obraz ten jest wyjątkowo negatywny i oznacza, że ​​przyszłe małżeństwo może być bardzo trudne. Przyczyną kłótni będą stare związki
Z byłym kochankiem
 • Całowanie się z kochankiem jest symbolem otrzymywania od niego wiadomości w prawdziwym życiu. Interpretacje snów koncentrują się na fakcie, że ta osoba nie czuje się negatywnie w stosunku do śniącego.
 • Kuszący dotyk ust byłego kochanka we śnie jest znakiem ostrzegawczym. Kobieta w rzeczywistości narażona jest na pokusę, której później będzie bardzo żałować
Z byłym mężem
 • Pocałunek otrzymany od byłego małżonka, szczególnie do tej pory ukochanego, obiecuje miłą niespodziankę w najbliższej przyszłości. Prawdopodobnie będzie to jakieś nagłe zdarzenie.
 • Czasami taki sen jest interpretowany jako nieoczekiwany zysk w najbliższej przyszłości.
Z byłym przyjacielem
 • Romantyczna fabuła, w której głównym bohaterem staje się stary przyjaciel, jest pozytywnym symbolem wolnej dziewczyny, obiecującym pomyślne zmiany, szczęście i radosne wydarzenia.
 • Dla osoby, która ma kochanka, taki sen staje się ostrzeżeniem przed możliwym rozstaniem z nim.
z byłym szefem Pocałunek od szefa z poprzedniej pracy powinien zaalarmować marzyciela. W nowym miejscu z powodu jej nieuwagi możliwe są poważne kłopoty. Powinieneś bardziej odpowiedzialnie podchodzić do wypełniania swoich obowiązków, w przeciwnym razie zwolnienie i późniejsze problemy finansowe nie są wykluczone.

Ogólne wrażenie widzianej osoby może również pomóc w rozszyfrowaniu fabuły. Jeśli dziewczyna miała okazję pocałować przystojnego nieznajomego, w rzeczywistości brakuje jej uwagi ze strony mężczyzn. Pocałunek otrzymany od przystojnego faceta, który naprawdę lubi śpiącą kobietę, w rzeczywistości obiecuje jej rychły początek nowej miłości.

Interpretacje snów zwracają szczególną uwagę na interpretację snu, w którym uczestniczył chory. Pocałunek z nim obiecuje kobiecie długie życie, ale i trudności w podejmowaniu w niedalekiej przyszłości poważnych decyzji, które mogą przynieść straty.

Opis pocałunku

Ważny jest również charakter wymarzonego pocałunku. Zaleca się, aby tłumacze ustni zwrócili na to szczególną uwagę: