O czym marzy facet przytulający się od tyłu

Interpretacja snów – po co marzyć o uroczym mężczyźnie przytulającym cię we śnie?

Uściski to jeden z najstarszych gestów, symbolizujący życzliwość, pokrewieństwo, wzajemną pomoc i ochronę. Co więcej, uściski istniały na długo przed człowiekiem.

Małpy, koty, psy i inne zwierzęta często obejmują się łapami lub ramionami, aby pokazać dobre nastawienie i stworzyć poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Psychologowie udowodnili, że przytulanie pozytywnie wpływa na tło emocjonalne, poprawia samopoczucie i uszczęśliwia człowieka, nawet jeśli obiektywnie sytuacja nie jest dla niego korzystna.

Uściski są również używane jako powitanie między bliskimi przyjaciółmi, krewnymi lub kochankami.

Z drugiej strony istnieje wiele metafor związanych z przytulaniem i używanych w negatywnym kontekście. Są to uściski śmierci, choroby, niewoli, środowiska i tak dalej. Osoba, która jest w uścisku, jest ograniczona w ruchu iw pewien sposób zależna od tego, kto ją przytulił.

Widzieć we śnie, jak mężczyzna mnie przytula

Ogólnie rzecz biorąc, sen, w którym mężczyzna przytula marzyciela, jest korzystny. Taki sen może zwiastować przyszłe spotkanie z kochankiem, szczęście i przeżycia miłosne. Uściski mogą być elementem snu erotycznego.

W tym przypadku sen jest oznaką niezadowolenia seksualnego śniącego, pragnienia intymności seksualnej zarówno z konkretnym partnerem, jak i ogólnie (jeśli nie ma partnera). Istnieją inne interpretacje:

 • Delikatne uściski symbolizują szczęśliwe życie rodzinne. Dusze i serca marzycielki i jej męża (lub przyszłego męża) zawsze będą razem, tak jak ich ciała we śnie lgnęły do ​​siebie, łącząc się w uścisku;
 • Czasami uściski mogą oznaczać bliską walkę z ukochaną osobą. W ten sposób podświadomość śniącego ostrzega jej o przyszłym konflikcie i przypomina, jak dobrze jest przytulić ukochaną osobę zamiast się z nią kłócić;
 • Równie szczęśliwy jest sen, w którym dziewczyna lub kobieta, obejmując mężczyznę, odczuwa radość. Taki sen można interpretować dosłownie: w niedalekiej przyszłości ukochana osoba naprawdę cię przytuli, a ty doświadczysz wszechogarniającej radości i szczęścia.

Jeśli facet przytula się od tyłu we śnie?

Niektóre dziewczyny lubią, gdy są przytulane od tyłu, ale jeśli dzieje się to we śnie, nie powinieneś sobie schlebiać: taki sen może zwiastować zdradę lub upadek nadziei. Marzycielka w rzeczywistości zachowuje się zbyt ufnie i niedbale, o czym jej podświadomość próbuje ostrzec.

Inna interpretacja to połączenie z przeszłością. Być może na poziomie podświadomości śniąca nie pogodziła się z rozstaniem, a mężczyzna przytulający ją we śnie symbolizuje jej dawny.

Gorące uściski nieznajomego – co oznacza taki sen?

Kiedy dziewczyna śni, że przytula ją nieznajomy, czekam na zmianę. W takich przypadkach należy spróbować przypomnieć sobie dokładnie, jaki był ten nieznany młody człowiek:

 • Jeśli był czuły, łagodny i uprzejmy, zmiany będą na lepsze, jeśli był zimny, nieprzyjemny lub zły – na gorsze;
 • Istnieje również wersja, w której poprzez sen o nieznajomym manifestuje się esencja samej kobiety. Innymi słowy, na obrazie obejmującego ją mężczyzny pojawia się ona sama. Jeśli taki mężczyzna zachowuje się agresywnie lub wręcz przeciwnie, seksualnie, wówczas śniący tłumi w sobie te aspekty, a podświadomość szuka wyjścia przez sen;
 • Najczęściej obcy we śnie jest zbiorowym obrazem mężczyzny, którego chciałaby mieć kobieta kochanek lub mąż. W ten sposób seksualne fantazje i pragnienia znajdują ujście dla tych pań, które nie mają bratniej duszy lub po prostu straciły dawną namiętność do swojego mężczyzny i pragną nowych doznań;
 • Jeśli nieznajomy przytula się i szepcze o miłości, jest to również niezadowolenie społeczne, ponieważ związki miłosne służą nie tylko reprodukcji i przyjemnościom cielesnym, ale są również wskaźnikiem pewnego sukcesu, statusu w społeczeństwie. Dlatego zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcą być kochani i dumni, jeśli tak. W związku z tym, jeśli sny z nieznajomymi zaczęły pojawiać się zbyt często – czas poszukać faceta. W przeciwnym razie poczucie własnej wartości śniącego może się obniżyć i może rozpocząć się depresja.

Po co patrzeć, jak przytula się znajomy mężczyzna?

Znajomi ludzie dzielą się na życzliwych i nieżyczliwych. Jeśli przytuli „swojego”, przyjaciela, kumpla, sąsiada, oznacza to, że wkrótce marzyciel będzie musiał wziąć udział w ryzykownym przygodaktóre mogą zakończyć się sukcesem.

Jeśli wróg przytulił się, oznacza to, że intrygi są już budowane przeciwko marzycielce i powinna uważać, aby nie dać się złapać na hak.

Jeśli zostałeś przytulony przez bliskiego krewnego?

Jeśli krewny nie jest ojcem, to marzenie o radosnych wydarzeniach związanych z przybyciem krewnych i innych gości. Może to być ślub, urodziny jednego z krewnych, każda inna uroczystość, której główną cechą jest duża liczba gości.

Jeśli przytula мужco oznacza, że ​​śniącemu brakuje uczuć.

Jeśli ojciec, być może będziesz musiał przejść przez kilka prób w najbliższej przyszłości lub nauczyć się cennej lekcji życia.

Ojciec może również symbolizować potężnego patron, która wkrótce pojawi się w dziewczynie.

Zobacz uściski na ramionach

Ramię jest symbolem wzajemnej pomocy; przyjaciele obejmują się za ramiona. Dlatego przytulanie się do ramion we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce będziesz potrzebować pomocy bliskiej osoby lub odwrotnie, sam będziesz zmuszony pomóc swoim przyjaciołom.

Czytaj więcej:  Co oznacza szczur we śnie

Jeśli marzyłeś o ramionach zmarłego?

Jeśli w rzeczywistości osoba, która przytula cię we śnie, już umarła, sen jest pusty i nie niesie ze sobą ładunku semantycznego. Jeśli go przytulisz, będziesz żył długo.

Młody mężczyzna we śnie obejmuje i całuje w policzek

Pocałunek w policzek zapowiada wiele małych radości, które czekają na marzyciela w nadchodzących dniach i tygodniach.

Najprawdopodobniej będzie to spotkanie z miłym i przystojnym młodym mężczyzną, który natychmiast zadowoli marzyciela.

Wspólnota zainteresowań, wyglądu i charakteru przypadnie jej do gustu, ale związek niekoniecznie będzie poważny (w końcu pocałunek w policzek, a nie w usta). Dopiero po kilku wspólnych wysiłkach możliwe będą poważne związki, aż do rodziny.

Ściskanie się mocno z kimś – co to zwiastuje?

Jeśli czujesz siłę, z jaką jesteś przytulany we śnie, może to być czysto fizjologiczne przyczyny (brak powietrza, ściśnięta klatka piersiowa, oddychanie brzuszne jest utrudnione z powodu przejadania się lub niewygodne łóżko uciska żebra).

Jeśli przyczyny nie są fizjologiczne, to sen oznacza silne uczucia i emocje, które objawią się w kolejnych dniach.

Pragnienie ucieczki z silnego uścisku – uczucie bycia uwięzionym, otoczonym, napędzanym.

Oznacza to problemy w pracy lub szkole, poczucie przygnębienia i beznadziejności, które będą towarzyszyć marzycielowi w najbliższych dniach. Można tylko doradzić, aby być silnym i nie tracić ducha, ponieważ te kłopoty nie są niebezpieczne i wkrótce się skończą, a życie toczy się dalej.

Podsumujmy niektóre

Tak więc sen, w którym mężczyzna przytula kobietę, jest bardzo znaczący i może oznaczać bliskie spotkanie ukochany, czyli kłopoty w pracy, jak podstępny cios w plecy i wakacje z udziałem krewnych i najlepszych przyjaciół. Taki sen jest interpretowany w zależności od tego, kto przytula śniącą i jak, jakie uczucia i emocje przeżywa w tym samym czasie.

Pomoc doświadczonego eksperta w interpretacji snów

Każdy sen jest indywidualny i może nieść dla Ciebie ważne informacje. Wypełnij poniższy formularz, a nasi eksperci BEZPŁATNIE zinterpretują Twój sen. Już teraz poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania!

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM ZA DARMO

Teraz przekierujemy Cię na stronę i będziesz mógł się zalogować lub zresetować hasło.

Po co marzyć o przytuleniu mężczyzny?

Uścisk mężczyzny we śnie można interpretować na różne sposoby. Czasami wymarzona książka obiecuje szczęśliwą miłość, wsparcie, miłe niespodzianki. Ale tłumacz snów ostrzega również przed niebezpieczeństwami niekontrolowanych emocji. Dlaczego fabuła marzy – szczegóły pokażą.

Cenny prezent, szczęście w miłości

Miał taką wizję? Wkrótce otrzymasz cenny przyjemny prezent od współmałżonka lub chłopaka.

Widzenie siebie we śnie w ramionach mężczyzny oznacza również, według wymarzonej książki: pojawią się fani, którzy udzielą jednoznacznych wskazówek. Jeśli są nieprzyjemne – od razu wskaż niedopuszczalność tego.

Mieliście okazję poczuć jak delikatnie obejmują męskie dłonie, ale nie zobaczyć twarzy? Wizja symbolizuje szczęście w miłości. Jeśli nadal jesteś wolny, wkrótce spotkasz swoją bratnią duszę.

wartość Millera

Po co śnić, że młody mężczyzna przyciska śpiącą kobietę do piersi? Wymarzona książka Millera wskazuje: wizja odzwierciedla uczucia i myśli śniącego w stosunku do niego, oczekiwanie miłości i troski o nią.

wsparcie, współczucie

Jeśli we śnie zobaczysz przytulającego się znajomego, w rzeczywistości otrzymasz od niego wsparcie, zresztą nie tylko moralne, ale i finansowe.

Marzyłeś o nieoczekiwanie silnych uściskach mężczyzny, którego lubisz? Książka marzeń mówi ci: może cię też lubić, ale boi się przejąć inicjatywę. Niech dyskretnie zrozumie, że go lubisz – może coś z tego wyjdzie.

Kto to był?

Szczegóły pomogą w prawidłowej interpretacji snu. Więc to był ten facet:

 • kogo lubisz – dowiesz się od niego dobrych wieści;
 • ukochany – harmonia w związkach;
 • znajomy – ten, o którym nie pomyślano, wykaże oznaki uwagi;
 • nieznany – musisz zachować ostrożność podczas komunikowania się z płcią przeciwną.

Uważaj na gwałtowne emocje i prowokacje

We śnie nieznany facet objął go ramionami i namiętnie przytulił? Powinieneś uważać na niekontrolowane emocje – to może wszystko zrujnować.

Dlaczego zamężna kobieta marzy o przejawach czułości nieznanego młodego mężczyzny? Interpretacja snów ostrzega: ona sama może prowokować problemy rodzinne. Nie powinieneś przychylnie przyjmować oznak uwagi od nieznajomych – zagraża to życiu rodzinnemu.

Marzyłeś o przytulaniu mężczyzny od tyłu? To powód, aby być ostrożnym: prawdopodobnie nie jest tak przyjazny, jak myślisz, a ty okazujesz nieuzasadnioną łatwowierność.

Spraw sobie niespodziankę, zrealizuj swoje plany

Sen o tym, jak ukochany złapał cię od tyłu, oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce przedstawi bardzo miłą niespodziankę.

Ponadto, jeśli przytulił się od tyłu, oznacza to, że według wymarzonej książki w niedalekiej przyszłości wszystko ułoży się dobrze, nastąpi wydarzenie, które cię rozweseli.

Po co marzyć o tym, jak przyciska się do klatki piersiowej, będąc od tyłu? Rozpoczęte prace zakończą się zgodnie z planem, więc możesz bezpiecznie realizować swoje plany.

Sukces w miłości

Czy niezamężna dama śniła o nieznajomym, który podszedł od tyłu i ją objął? Interpretacja snów obiecuje: w rzeczywistości wkrótce nastąpi znajomość z wybranym.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o czesaniu włosów innej osoby

Silne uściski mężczyzny we śnie wskazują: twój partner jest wierny i niezawodny, nigdy nie zdradzi, nie oszuka.

Widzieć, jak młody mężczyzna przytula cię mocno, ale delikatnie, oznacza: w domu zapanuje harmonia, pokój i dobrobyt.

Pocałunki i silne uściski mężczyzny, z którym nie są zaznajomieni, zwiastują: wkrótce ktoś wyzna marzycielowi czułe uczucia.

Wybierz swoje marzenie

Po co marzyć o przytuleniu się do mężczyzny?

We śnie mężczyzna się przytula

Interpretacja snów ukochany mężczyzna przytula

Dlaczego śnią się plecy mężczyzny?

Jakie jest marzenie przystojnego mężczyzny?

Hi!

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? O którym marzyłem dzisiaj. Dokładnie tej nocy.

wymarzona książka przytulająca mężczyznę od tyłu, który lubi we śnie

wymarzona książka przytula mężczyznę od tyłu, który lubi wymarzona książka marzyłeś o tym, dlaczego we śnie wymarzona książka przytula mężczyznę od tyłu, którego lubisz? Aby wybrać interpretację snu, wpisz, o czym śniłeś lub wybierz literę, na jaką zaczyna się część Twojego snu.

Dowiedz się, co to znaczy widzieć we śnie wymarzoną książkę przytulającą mężczyznę od tyłu, którego lubisz, przeczytaj poniżej, aby uzyskać bezpłatną interpretację snów z najlepszych książek o marzeniach!

We śnie zobaczyć We śnie mężczyzna, mężczyzna w płaszczu

Przewidywanie snu Idealny mężczyzna jako archetyp

Skojarzenia: siła, pewność siebie, niezawodność, wola, inteligencja, męskość, zaangażowanie, stanowczość, odwaga, piękno, ochrona.

Pełni funkcję symbolu udanej wybranki kobiety i udanego biznesu dla mężczyzny.

Po co marzyć o przytulaniu

Jeśli we śnie przytulasz się do swoich bliskich, oznacza to, że wkrótce będziesz miał okazję zebrać ich wszystkich z okazji wielkiej rodzinnej uroczystości.

Ciepłe uściski tych, którzy przybyli z daleka po długiej nieobecności przyjaciół, zapowiadają świetny bieg spraw i doskonałe perspektywy na przyszłość.

Przytulanie z nieznajomymi – aby poznać przyszłego wybrańca.

Kochaj uściski z kobietami – spadnie na ciebie podejrzenie popełnienia niehonorowego czynu.

Przytulanie męża – weź od niego prezent, jeśli cię przytuli – wypije swoją pensję.

Przytulanie dzieci we śnie jest oznaką rodzinnych radości i pokoju w domu, jeśli otoczą cię ramionami i pocałują, będziesz odważny w nieszczęściu z bliskimi, nie dając upustu łzom.

Pożądane, czułe uściski oznaczają sukces i pomyślność.

Jeśli we śnie unikniesz uścisku znienawidzonego przyzwyczajenia lub podchmielonego don juana – w prawdziwym życiu doświadczysz bolesnego uczucia samotności – i sieroctwa.

We śnie zobacz Hug

Przytulanie męża – zapowiada szczęśliwe wydarzenie.

Przytulanie współmałżonka zapowiada radosną sytuację.

Przytulasz syna lub córkę – zwiastuje kłótnię.

Przewidywanie snu

Po co marzyć o przytulaniu

We śnie zobacz Hug

Przewidywanie snu

Po co marzyć o przytulaniu

We śnie zobacz Hug

Uważa się, że przytulanie ukochanej osoby we śnie z uczuciem jest dobrym znakiem i obiecuje ufną relację z tą osobą;

Przytulanie nieznajomego jest oznaką oszustwa.

Czasami taki sen sugeruje, że wkrótce przyjedzie do ciebie niespodziewany gość.

Przytulanie osoby przeciwnej płci lub kochanka we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce dowiesz się o zdradzie i zdradzie.

Po takim śnie przygotuj się na rozstanie z nim na zawsze.

Dla małżonków taki sen przewiduje kłótnie. Przytulanie wroga we śnie oznacza pojednanie.

Być może pojednanie nie będzie oczywiste, ale pojednanie w duszy.

Przytulanie zmarłej osoby we śnie jest dla pacjenta oznaką śmierci, chyba że jest to ukochana osoba.

Dla zdrowych ludzi taki sen przewiduje przeszkody w biznesie.

Przewidywanie snu

Po co marzyć o przytulaniu

We śnie zobacz Hug

Przewidywanie snu

„uderzenie od tyłu”, „podkradanie się od tyłu” zdrada, podstęp, nieuczciwość.

„zostawić za sobą” (przeszłość).

Dlaczego mężczyzna śni

Sen o przystojnym, dobrze zbudowanym i zręcznym mężczyźnie oznacza, że ​​będziesz w pełni cieszyć się życiem i posiąść fortunę.

Jeśli mężczyzna widziany we śnie jest brzydki i ponury, czekają cię rozczarowania i wiele trudności, które będą cię dręczyć.

Jeśli kobieta marzy o bardzo przystojnym mężczyźnie, zyska sławę i spodoba jej się to.

Jeśli we śnie boi się jego odrażającego wyglądu, będzie miała nieprzyjemne doświadczenia z powodu osoby, którą uważała za swojego przyjaciela.

Widzieć mężczyznę we śnie

Jeśli marzyłeś o mężczyźnie, będziesz miał jakąś przyjemność. Jeśli we śnie widzisz nieznanego mężczyznę, zapowiada to jakąś przygodę. Widzenie siebie jako mężczyzny we śnie oznacza wejście w jakąś pikantną sytuację z daleko idącymi konsekwencjami.

Jeśli mężczyzna widziany we śnie jest w więzieniu, obiecuje ci to realizację twoich planów przez długi czas.

Widzenie męskiego aktora we śnie oznacza zbliżającą się kłótnię z przyjaciółmi lub utratę kogoś bliskiego. Możliwe są urazy, łzy i żal. Zakłopotanie, kłopot.

Jeśli mężczyzna, którego widziałeś we śnie, był położnikiem, oznacza to nieuchronną chorobę.

Widzenie mężczyzny swoich marzeń we śnie i czerpanie przyjemności z rozmowy z nim oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbędziesz musiał dużo płakać i martwić się drobiazgami.

Czytaj więcej:  Dlaczego moja córka śni

Jeśli we śnie mężczyzna niskiego wzrostu próbuje wszcząć kłótnię lub walczyć z osobą o sile wyższej, oznacza to, że wymieniasz się za nic. Również sen obiecuje nieoczekiwaną znajomość, dzięki której w twoim życiu pojawi się wiele radości.

Nawiasem mówiąc, różne źródła historyczne podają liczne przykłady snów, które przewidywały wydarzenia, które faktycznie miały miejsce później. Takie fakty są przytaczane w jego Biografiach porównawczych przez starożytnego greckiego pisarza i historyka Plutarcha (ok. 45 – ok. 127), rzymskiego historyka i pisarza Gajusza Swetoniusza Tranquilla (ok. 70 – ok. 140) i wielu innych starożytnych autorów opowiada o prorocze sny.

O jednym proroczym śnie, który przepowiedział nieszczęście, zachowała się historia Plutarcha z jego słynnych „Biografii”. Pewnej nocy, w przeddzień zamachu na rzymskiego dyktatora i wodza Gajusza Juliusza Cezara, jego żona Kalpurnia obudziła się z płaczem: śniło jej się, że trzyma w ramionach zamordowanego męża. Jej uczucia były na tyle przekonujące, że Juliusz Cezar zamierzał odwołać zaplanowane na ten dzień posiedzenie Senatu. Gdyby przywiązywał wagę do tego przestrogi z góry, danej swojej żonie, pozostałby przy życiu (w Senacie został pchnięty nożem w wieku dwudziestu trzech lat, w którym brali udział wszyscy senatorowie), a późniejsze dzieje Cesarstwa Rzymskiego potoczyłyby się wyszło inaczej.

We śnie mężczyzna przytula mnie od tyłu « Powrót do listy pytań

Oboje leżymy na boku, a on obejmuje mnie obiema rękami od tyłu, przytula mocno i głaszcze po brzuchu.

Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu tego snu.

KSIĄŻKA „PROROCZNE SNY I ŚWIADOME SNY”
WEBINARIA PARAPSYCHOLOGICZNE I SZKOLENIA PROJEKTOWE
MAGICUM BLOGS – INTERPRETACJA SNÓW ONLINE
PŁATNE TŁUMACZENIE SNÓW
WYMARZONA KSIĘGA SPEŁNIEŃ MARZEŃ
AFIRMACJE DLA PROROCZYCH SNÓW
POTWIERDZENIE OSOBISTYCH MARZEŃ (zamówienie)
KSIĘŻYCOWY KALENDARZ MARZEŃ

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać pytania i odpowiedzi:

Odpowiedzi

Witaj Irina, właśnie teraz nastąpił przełom w naszym związku – pokłóciliśmy się i oczekuję od niego jakiejś inicjatywy, bo się na niego obrażam.

niesamowite, chętnie pomogę!

Ale tak czy inaczej, dziękuję bardzo za wyjaśnienie wszystkiego tak szczegółowo! Teraz sytuacja z MCH jest dla mnie bardziej jasna, ważne było dla mnie uzyskanie opinii z zewnątrz, aby zrozumieć, czy dobrze rozumiem ten sen. Teraz wszystko się ułożyło. Dzięki jeszcze raz.

Napisałem trochę wcześniej, ale communtarium nie przeszło. Złóż afirmację zgodnie z kalendarzem księżycowym „Przyszłość związków” lub „Sprawdź szczerość”. w związku.

niesamowite, nie znam twojej sytuacji – po prostu czytam obraz utworzony przez symbole snu.

Odpowiadając na twoje pytanie, tak, w swoich możliwościach będzie gotowy zrobić krok w kierunku pojednania. Ale (nie chcę w żaden sposób urazić) symbolika „przytulania się od tyłu” nie jest najbardziej pozytywnym symbolem charakteryzującym związek par z punktu widzenia długoterminowej perspektywy (a zwłaszcza dla faceta ).

Och, bardzo dziękuję za tak szczegółowe wyjaśnienie mojego snu. Wydajesz się znać naszą sytuację, w prawdziwym życiu jestem na niego bardzo urażony i tak, czekam na pierwszy krok od niego! To znaczy, jeśli w sen, że jest gotów się ze mną skontaktować, to w życiu istnieje możliwość, że jeszcze spróbuje. Czy dobrze rozumiem?

niesamowite, komentując twój pierwszy komentarz:

Są one wysyłane do ksiąg snów, abyś mógł znaleźć tam klucze do zrozumienia własnych snów, a w przyszłości lepiej zrozumieć swoje sny

Na przykład:

„Dotknij lub pogłaskaj brzuch i doznaj przyjemnych doznań – do poprawy życia, pomyślności i stabilnej pozycji.”

Źródło: https://magickum.com/sonnik-zhivot.html

Szczerze mówiąc, osobiście bardzo mi przykro, gdy widzę obraz, gdy ludzie nie chcą podejmować wysiłków, aby zrozumieć znaczenie swoich własnych (!) Snów i tylko czekać, aż ktoś im zinterpretuje sen.

Tak czy inaczej, pozwolę sobie podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat wskazanej symboliki i na ich podstawie podam moją ocenę snu:

Symbol „przytul od tyłu” interesował mnie stosunkowo długo. Wielokrotnie zasiadał w snach, w których przytulał dziewczyny i kobiety od tyłu. Na początku nie przywiązywałem wagi do tego momentu, bo. istniało wzajemnie dobre tło emocjonalne, a interpretacja wzięła się po prostu z symbolu „objęcia”. Jednak później ujawniła się ciekawa cecha tego symbolu – osoba którą przytulałem od tyłu od tyłu w realizacji nie była zbyt zainteresowana późniejszą komunikacją ze mną, pomimo pozytywnej komunikacji w tej chwili.

Moje zrozumienie twojego snu:

Połóż się na łóżku – wskazówka, że ​​uXNUMXbuXNUMXbsen dotyczy twojego osobistego związku z facetem. Leżenie to symbol bezczynności, braku postępu, stagnacji. W tym samym czasie facet próbuje pogłaskać cię po brzuchu.

Na podstawie powyższego mogę założyć, że młody człowiek jest gotowy do kontaktu z Tobą, ale masz jakieś pretensje do jego słów/opinii/działań (coś, co dotyczy dobrego samopoczucia w zmiennym znaczeniu – symbol „brzuch”) , który jest gotowy wygładzić. Innymi słowy, czujesz się urażony i oczekujesz, że za coś przeprosi i liczysz na kroki w kierunku pojednania z jego strony.