Po co marzyć o strzyżeniu włosów przez inną osobę

obciąć włosy innej osobie

włosy są pięknem każdej osoby. obcinanie ich, czy to w prawdziwym życiu, czy w snach w nocy, oznacza utratę dawnej atrakcyjności lub pogorszenie stanu zdrowia. przede wszystkim jest to znak narodzin czegoś nowego, wyjaśniają współczesne książki o marzeniach. jednak obcinanie pasm czyichś włosów to marzenie, które daje szansę na zastanowienie się, co to oznacza. jeśli to z pewnością cię zainteresowało, przypomnijmy sobie wszystkie szczegóły snu i znajdźmy wiarygodną interpretację!

krótka interpretacja

nie mógł odświeżyć szczegółów sennej wizji? pamiętaj tylko główną ideę wymarzonej fabuły. tłumacze będą w stanie zapewnić Państwu tłumaczenie w tej sytuacji!

 • obcinanie włosów osoby z zewnątrz za zapłatę pieniężną – do zmian w życiu.
 • fryzura, dzięki której zacząłeś wyglądać inaczej – ku miłym niespodziankom.
 • ogolić głowę mocą innej wymarzonej postaci – przygotuj się, wkrótce będziesz miał kłopoty.
 • przeciąć osobę, która wcale tego nie potrzebuje – staniesz przed absurdalną sytuacją.
 • strzyżenie we śnie z okazji przegranej zakładu – ku radości.
 • obcinanie włosów osoby z zewnątrz za zapłatę pieniężną – do zmian w życiu.
 • fryzura, dzięki której zacząłeś wyglądać inaczej – ku miłym niespodziankom.
 • ogolić głowę mocą innej wymarzonej postaci – przygotuj się, wkrótce będziesz miał kłopoty.
 • przeciąć osobę, która wcale tego nie potrzebuje – staniesz przed absurdalną sytuacją.
 • strzyżenie we śnie z okazji przegranej zakładu – ku radości.

tłumacz snów Millera

po co marzyć o strzyżeniu włosów innej osoby? według tłumaczy snów cięcie kogoś we śnie jest oznaką troski i opieki.

kiedy wykonywałeś swoją pracę za wynagrodzeniem pieniężnym lub pewne usługi, w rzeczywistości czeka cię dochodowa przyszłość.

zobaczyć, jak obcinasz komuś włosy za darmo – poczuć przyjemność z tego, co zrobiłeś.

u fryzjera, albo innowacja wkroczy w Twoje życie…

interpretacja wizji, że zrobiłeś fryzurę dla pieniędzy innej osobie, sprawi, że będziesz się radować i mieć nadzieję, że w najbliższej przyszłości wydarzy się coś dobrego, co przyniesie ci szczęście i chęć wielu zmian w twoim obecnym życiu.

postrzegać siebie jako gościa w salonie kosmetycznym – do zmian w pracy. ponadto, oprócz najlepszych zmian, z pomocą doświadczonego pracownika obsługi, prorokuje wymarzona książka Tsvetkova.

marzysz, że jesteś fryzjerem golącym głowy tym, którzy chcą tego w zamian za usługi – w rzeczywistości realizujesz swoje plany.

przymusowe strzyżenie jako symbol zdarzeń niepożądanych

Śniło ci się, że śmiałeś się z osoby, która do ciebie przyszła i obcięła mu włosy w stanie snu? spodziewane są drobne zmartwienia, których podstawą będzie chęć zmiany kręgu znajomych.

jak wyjaśnia wymarzona książka, strzyżenie włosów innej osoby w celu wystawienia jej na śmieszność w oczach innych obiecuje trudności w relacjach z krewnymi.

zbliża się okres nieporozumień, który szybko się nie skończy, wschodni tłumacz przynosi smutek.

Czy śniłeś o tym, jak trzymając wroga, ogoliłeś mu głowę na łyso? uważaj na rywali, w tej chwili są bardzo potężni. w najlepszym przypadku zmniejsz dumę i zapał – więcej oszczędzaj niż tracisz.

cięte ze względu na coś – znak niespodzianek

zobaczyć, czy twój przyjaciel chciał, abyś obciął mu włosy we śnie, aby zmienić wizerunek? nie martw się, nic strasznego się nie stanie, ale spodziewaj się nieprzewidzianych wydarzeń, obiecuje wymarzona księga białego maga.

strzyżenie włosów w celu zmiany wyglądu innej osoby – w towarzystwie mało znanych osób zapowiada się ekscytująca przygoda.

wydaje się, że przyjaciel pilnie potrzebuje pieniędzy i przyszedł do ciebie z prośbą o ścięcie własnych włosów w celu ich sprzedaży – ta osoba sprawi, że będziesz się zastanawiać w prawdziwym życiu.

„Zła głowa” – ku rozczarowaniu i zamieszaniu

marzyłeś o tym, jak omyłkowo wykonałeś fryzurę nie tak, jak chciała tego klientka – wkrótce wydarzy się coś złego, w wyniku czego będziesz zdenerwowany.

podcinanie pasm nie komuś, kto tego potrzebuje, ale innemu charakterowi snu – w wyniku nieporozumienia znajdziesz się w trudnej sytuacji.

wydaje się, że mistrz dał ci we śnie inną fryzurę, która różni się od tej, którą chciałeś – nie powinieneś robić planów. nic z tego nie będzie, ale przyjdzie tylko żal i smutek.

Po co marzyć o strzyżeniu włosów innej osobie: szczegóły widzenia

Od czasów starożytnych włosy były uważane nie tylko za ozdobę, ale także za część ludzkiej kultury, tożsamości ludzi i statusu społecznego w społeczeństwie. Włosy mają ogromne znaczenie dla każdego.

Poprzez włosy osoba otrzymuje energię, witalność, dlatego sny, w których obcinamy włosy, wywołują panikę i niepokój. Interpretacja takiej wizji może być różna: pozytywna i negatywna. Aby dowiedzieć się, dlaczego inna osoba marzy o strzyżeniu włosów, należy wziąć pod uwagę szczegóły snu.

Ogólne znaczenie snu

Czasami śni nam się, że obcinamy włosy innej osoby. Ogólnie rzecz biorąc, jest to zwiastun nowych początków. Niektóre książki o marzeniach interpretują to jako szybki duży zysk. Jeśli obetniesz komuś włosy i trzymasz nożyczki, twoje życzenia wkrótce się spełnią i będziesz czekać na spełnienie swoich marzeń, otwarcie nowych drzwi w życiu. Najważniejsze jest, aby wykazać się odrobiną przebiegłości i pomysłowości.

Czasami taki sen może oznaczać chęć zysku kosztem innej osoby lub po prostu życzyć komuś źle. Być może sam boisz się do tego przyznać, ale sen wyciąga złe myśli z głębi podświadomości. Jednakże, jeśli obetniesz innej osobie włosy, aby poprawić jej wygląd i zmienić styl, czeka Cię nieoczekiwana przyjemna przygoda.

Czytaj więcej:  Kupuj ubrania we śnie, po co marzyć

Widzieliśmy czyjeś kosmyki włosów na podłodze – znak, że nie masz dużo czasu. Musisz uporządkować swoje sprawy. Zamiatanie obciętych włosów oznacza skruchę i kolejne życiowe zmiany, być może początek nowego życia, pojawienie się nowej pracy.

Jeśli obetniesz komuś włosy inaczej, niż prosił, nastąpi niefortunne, nieoczekiwane nieporozumienie. Strzyżysz znajomego mężczyznę – mogą się zresztą zacząć kłopoty w pracy zarówno dla niego, jak i dla ciebie. Obcięli włosy niewłaściwej osobie – znowu znajdziesz się w absurdalnej sytuacji. Miej się na baczności.

Szczególnie ważny jest nastrój, jaki miał śniący. Jeśli było uczucie radości, taki sen obiecuje przyjemne zmiany.. Wręcz przeciwnie, złe samopoczucie we śnie obiecuje negatywne zmiany.

Opinie tłumaczy

Dream Vanga

Każda fryzura we śnie przynosi duże zmiany, zarówno dobre, jak i złe. We śnie obcinasz włosy innej osoby – wkrótce będziesz mógł zrealizować swoje plany. Uzyskaj pomoc od innych ludzi, nawet od osób, których się nie spodziewasz.

Interpretacja snów Freuda

Taki sen oznacza przyszłą zmianę, w zależności od długości ścinanych włosów. Długie włosy to duża zmiana. Obetnij włosy nożem – zmiany przyjdą nagle. Złamane nożyczki – ryzyko utraty przyjaciół i pozycji w społeczeństwie. Bądź czujny.

Interpretacja snów Tsvetkova

Osoba, którą zranisz, może cię zdradzić. Bądź ostrożny, strzeż się oszustwa.

Sonnik Miller

Nie możesz postępować zgodnie z radami osoby, którą tniesz, nawet jeśli w rzeczywistości mu ufasz. Możliwość prowokacji i oszustwa.

Interpretacja snów

Śniło mi się, że obcięłaś włosy na inne – stracić dużą sumę pieniędzy lub mienia. Jeśli obcinasz włosy swojej przyjaciółki, nie powinieneś jej ufać, lepiej nawet nie komunikować się przez jakiś czas, aby uniknąć zdrady z jej strony.

Nowoczesna książka marzeń

Obetnij komuś włosy do zwycięstwa, sukcesu, zysku finansowego. Tnij wrogów – pokonaj ich.

East Dream

Jeśli obetniesz komuś włosy wbrew jego woli – twoi przeciwnicy mogą cię pokonać. Bądź ostrożny. Ukryj swoją dumę i ambicję. Możliwe są smutki i rozczarowania, które szybko nie miną.

Francuska książka marzeń

Obetnij komuś włosy, zwłaszcza krewnym – oczekuj oszustwa od ukochanej osoby.

Interpretacja snów Białego Maga

Obetnij włosy mężczyzny na jego prośbę – mogą nastąpić nieoczekiwane zmianyale nic złego się nie stanie.

Idiomatyczna książka marzeń

Obetnij włosy na inne – długo oczekiwany sukces wkrótce do ciebie przyjdzie.

Sonn of Nostradamus

Zastrzel kogoś – wyruszyć w ekscytującą podróż i spotkać przygodę.

Sen Medea

Obetnij włosy innej osobie – twoi krewni potrzebują twojej pomocy. Tylko Ty możesz rozwiązać ich problemy.

Kobieca książka marzeń

Ta wymarzona książka interpretuje fryzurę innego – niestety i zła wiadomość. Jeśli jednak twoi krewni byli obok ciebie, łatwo pokonasz trudności.

tłumacz snów

Obcięcie włosów obcej osoby oznacza otrzymanie dużej sumy pieniędzy lub fortuny.

Interpretacja snów XXI wieku

Nowoczesna książka marzeń interpretuje strzyżenie włosów jako stratę. Im bardziej obcięte włosy, tym większa strata. Jeśli obetniesz komuś łysinę, musi zaczynać od zera.

Wymarzona książka babci

Obetnij komuś blond włosy – radosne wydarzenia, czarny – pozbycie się wszystkich problemów.

fryzura krewnych

Obcinanie włosów krewnych nie zawsze jest dobrym znakiem. Może wskazywać na początek problemów w związku. Według wymarzonej książki Taflisi, obcięcie włosów komuś z rodziny oznacza, że ​​potrzebuje on twojej pomocy. Francuska książka marzeń mówi, że strzyżenie męża lub innych bliskich jest oznaką choroby lub niepowodzenia.

 • Obcinanie włosów dziecka oznacza że nie dbasz o jego zdrowie. Może czas zabrać dziecko do lekarza.

Obcinasz krewnemu włosy i widzisz jego kosmyki na podłodze – to jest to może być zwiastunem rozstania.

Skróć włosy bliskiej osoby uważaj na konflikty z nim lub z innymi krewnymi. Taki sen oznacza niedopowiedzenie w związku lub obecność problemów, które można naprawić.

Jeśli we śnie zamiatasz włosy dziecka, które właśnie zostało obcięte – poznasz czyjąś tajemnicę.

Obcinasz włosy płaczącemu dziecku – uważaj na kłótnie z mężem lub ukochany.

Obetnij piękne włosy dla dziecka – poprawi się Twoja sytuacja finansowa.

Według wymarzonej książki Felomena, ścięcie włosów męża oznacza rozstanie z nim. Jeśli twój były mąż marzył, pozbyłeś się urazy do niego, twoje uczucia do niego minęły.

Obetnij włosy swojej matki lub ojca potrzebują twojej pomocy. Czas odwiedzić rodziców.

We śnie obcinasz włosy swoim dorosłym dzieciom. Zastanów się, czy bardzo Ci na nich zależy w życiu. Może czas dać im więcej swobody.

Czytaj więcej:  Dlaczego ziemia śni
 • Strzyżenie we śnie zmarłego krewnego – wkrótce pozbyć się choroby, która dręczy Cię od dawna. Jeśli nie ma problemów zdrowotnych, ten sen obiecuje wzrost dobrego samopoczucia, gotowość do nowych działań.
 • We śnie zwróć uwagę na kolor włosów krewnego:

   Rudowłosy krewny – oszustwo bliskich, zdrada. Oni cię oszukują.

  Obcinasz siwe włosy krewnego – ma są problemy zdrowotne.

  Obetnij swoje blond włosy bogactwo i dobrobyt.

  Czarne włosy – kłótnie i konflikty z tym krewnym.

 • Mąż łysy kłótnia lub choroba.
 • Prawie połowę życia spędzamy we śnie. Widzimy sny każdego dnia, tylko najjaśniejsze z nich są pamiętane. Ludzie od wieków rozszyfrowują sny. Sny nigdy nie przytrafiają się takiej osobie. Każdy sen jest odbiciem podświadomości, która wysyła nam swoje wiadomości. Głównym zadaniem jest nauczenie się, jak rozszyfrować te komunikaty i poprawnie je zinterpretować.

  Zalecamy obejrzenie filmu – „Po co marzyć o cięciu?”:

  Po co marzyć o strzyżeniu włosów

  Współczesna książka o marzeniach twierdzi, że strzyżenie włosów na głowie we śnie jest symbolem nowego w twoim życiu lub pewnego rodzaju ostrzeżeniem dla marzyciela. Warto rozważyć taki sen.

  Być może w tym dniu trzeba przełożyć wszystkie zaplanowane zajęcia i zostać w domu. A taki sen, w zależności od szczegółów, może wskazywać na zbliżające się nieszczęścia, choroby i straty.

  Często takie sny kojarzą się ze zdradą i zdradą. Aby znaleźć dokładniejszą prognozę, należy przeanalizować wszystkie okoliczności snu.

  Śniło mi się obcinanie włosów na głowie, po co to jest

  Sen, w którym dana osoba widzi fryzurę, może mieć różne interpretacje:

  • krótkie włosy po strzyżeniu – do trudności finansowych, utrata dużej sumy pieniędzy;
  • rozmowa z fryzjerem podczas procesu strzyżenia – dokonasz czynu, który przyniesie Ci chwałę;
  • zamiataj obcięte warkocze z podłogi – w rzeczywistości poczujesz skruchę i wstyd;
  • zostałeś cięty na siłę – w prawdziwym życiu zostaniesz zhańbiony, ktoś próbuje zszargać twoje imię, strzeż się złośliwych krytyków;
  • twój przyjaciel obcina ci włosy w zakładzie fryzjerskim – krewni lub przyjaciele zorganizują dla ciebie sztuczkę;
  • obcinać włosy innym ludziom – wszystkie twoje ukochane pragnienia wkrótce się spełnią.

  Po co marzyć o strzyżeniu włosów na głowie przez inną osobę

  Jeśli śnisz o strzyżeniu włosów przez inną osobę, może to oznaczać, że:

  • facet zostaje strzyżony przez inną osobę – wkrótce będzie służył w wojsku;
  • według Millera sen, w którym śniący zostaje obcięty – do apatii i skąpstwa w stosunku do partnerów biznesowych;
  • dziewczynę lub kobietę, aby zobaczyć, jak jej przyjaciółka obcina jej warkoczea – nie słuchaj jej rad w prawdziwym życiu, nie doprowadzą one do niczego dobrego, staraj się nie ulegać prowokacjom;
  • widzisz, jak strzyżona jest owcza wełna – dla zysku i dobrobytu finansowego, im więcej wełny musiałeś zobaczyć, tym więcej pieniędzy otrzymasz w rzeczywistości.

  Po co marzyć o strzyżeniu włosów

  Jeśli marzyłeś o strzyżeniu włosów na głowie, przygotuj się na następujące rzeczy:

  • ostrożnie obetnij nożyczkami tylko końce włosów – masz pełną kontrolę nad sytuacją, dzięki czemu możesz być pewien sukcesu planowanego biznesu;
  • strzyżenie długich włosów na własnej głowie – jesteś niezadowolony z przebiegu własnego życia i próbujesz coś w nim zmienić, prześladują Cię niepowodzenia i problemy;
  • jeśli marzysz o ścięciu włosów na głowie w krótkim czasie i sobie siebie – to zły znak, wskazujący na zbliżającą się chorobę lub utratę energii, być może boisz się przyszłości, nie chcesz podejmować odpowiedzialnych decyzji i działać aktywnie, licząc na pomoc obcych osób;
  • ogolić głowę na łyso – czekają Cię wielkie zmiany, a Ty sam staniesz się ich inicjatorem;
  • przyciąć grzywkę – lepiej dla Ciebie odwołać wszystkie zbliżające się wyjazdy i spędzić czas w domu, z rodziną i przyjaciółmi, niepożądana jest też zmiana miejsca zamieszkania;
  • kobieta lub dziewczyna, aby zobaczyć nową piękną fryzurę w jej średniej długości – być może musisz się zakochać, a obiekt Twojej namiętności odwzajemni się;
  • widzę, że masz brzydką, okropną fryzurę – osoba, którą lubisz jest zupełnie inna niż ją sobie wyobrażasz, zadaj jej pytanie o jej prawdziwe intencje wobec Ciebie;
  • zobaczyć kobietę w ciąży obcinającą warkocze Za chwilę urodzisz chłopca.

  Jeśli miałeś strzyżenie i koloryzację

  Interpretacja takiego snu będzie zależała od wielu czynników.

  • Na przykład, jeśli śniłeś farbowanie włosów u fryzjera w jasnym kolorze (czerwony, czerwony, niebieski, różowy, zielony), co oznacza, że ​​w niedalekiej przyszłości będziesz doświadczać radości, bawić się i robić lekkomyślne rzeczy.
  • Jeśli oprócz malowania obcinają też włosy – to jest dla nowej, niezapomnianej i żywej powieści.
  • Blondynka farbuje swoje warkocze na czarno – będziesz musiał być smutny, a nawet przygnębiony.
  • Dla brunetki do farbowania włosów na jasny kolor – jesteś wesoły i beztroski, po prostu zalewa Cię pozytywna energia.
  • Widzieć, jak ktoś inny maluje cię we śnie – w prawdziwym życiu ktoś wpływa na Twój nastrój i zachowanie.
  • Zrób sobie karetkę – do jasnej intrygi.

  Czytaj więcej:  Dlaczego śni czarny krzyż

  Po co marzyć o strzyżeniu włosów na głowie innych ludzi

  Znaczenie takiego snu może być następujące:

  • strzyżesz włosy mężczyzny lub kobiety za pieniądze – spodziewaj się rychłych zmian w życiu, wszelkie przedsięwzięcia zakończą się sukcesem.
  • zrobić fryzurę osobie, aby zmienić obraz – do niespodzianek i niespodzianek;
  • przez pomyłkę obciąć włosy niewłaściwej osobie – do nieporozumień i zniewag;
  • na siłę ogolić mężczyznę – czekają na Ciebie problemy;
  • obetnij mężczyźnie włosy na wyzwaniu – do radosnego nastroju i zabawy;
  • sprzedam cięte warkocze – Vanga w takich przypadkach zapowiada miłą niespodziankę, w rzeczywistości ktoś cię zadowoli;
  • sprawić, że osoba nie będzie miała fryzury, o którą prosił – do irytujących kłopotów;
  • obciąć komuś włosy dla śmiechu, gdy śpi, aby z niego kpić – utrata pewności siebie, chęć zmiany sytuacji;
  • piękna fryzura dla dziewczyny w wyniku twoich wysiłków – w rzeczywistości przyjemne towarzystwo.

  Interpretacja snów: po co marzyć o strzyżeniu włosów sobie lub innej osobie?

  Czasami we śnie można zobaczyć różne zabiegi kosmetyczne, dotyczy to szczególnie kobiet. Po co marzyć o strzyżeniu włosów dla siebie lub innej osoby. Co ciekawe, we śnie strzyżenie włosów jest interpretowane przez różne książki o marzeniach na zupełnie różne sposoby. Według najpowszechniejszej interpretacji oznacza to utratę straty, jednak w innych źródłach znajdujemy zupełnie przeciwną pozytywną interpretację. Podobno warto zastanowić się nad szczegółami i zrozumieć tę kwestię…

  Co ciekawe, kwestia strzyżenia włosów we śnie jest interpretowana przez różne książki o marzeniach na zupełnie różne sposoby.

  Interpretacja znaczenia snu w zależności od szczegółów

  Nauka interpretacji snów rozwijała się przez tysiące lat. Przez wieki, obserwując, co dzieje się w rzeczywistości, po tym, co błysnęło jasnym obrazem snu, ludzie zapamiętywali i analizowali. To nagromadzone doświadczenie zostało zapisane przez pokolenia naszych przodków w obszernych pracach, które teraz pomagają nam znaleźć odpowiedzi na niemal każde nasze marzenie. W starożytności ludzie wierzyli: ukazując sny, bogowie coś podpowiadają lub ostrzegają przed czymś bardzo ważnym.

  • Dlaczego strzyżenie włosów we śnie w prawie wszystkich książkach o marzeniach jest jednogłośnie interpretowane jako wiadomość zapowiadająca straty ekonomiczne i materialne. Jeśli obcinasz długie włosy, powinieneś być przygotowany na to, że z pewnością nastąpi strata związana z zyskiem lub pieniędzmi, to znaczy możliwa jest strata lub oszustwo w dochodowym obszarze.
  • Obcinanie włosów na krótko lub golenie łysiny ma interpretację odległą od sfery finansowej – to raczej kłopoty, które otrzymywałeś w wiadomościach, listach, rozmowach.
  • Ogólnie rzecz biorąc, dlaczego marzenie o obcięciu własnych włosów oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbsam będziesz winowajcą swoich strat finansowych. Staraj się przyjąć wyważone podejście do podejmowania decyzji o tym, jak wydawać lub gdzie inwestować pieniądze.
  • Jeśli ktoś inny obcina ci włosy, powinieneś uważać na wszelkie oferty inwestowania pieniędzy, papierów wartościowych lub oferty zakupu drogiej rzeczy – oszustwo jest możliwe!

  Uwaga! Interpretacje snów interpretują fryzury o różnych długościach na różne sposoby. Na przykład możesz spojrzeć na link: interpretacja snu długie włosy

  Kto widział sen: kobieta, mężczyzna, dziewczyna, dziecko

  Wskazówki dotyczące snów dla kobiet mogą mieć zupełnie inne znaczenie.

  • Dla młodego mężczyzny strzyżenie włosów we śnie obiecuje karetkę w wojsku. Dla serwisanta sen o strzyżeniu włosów oznacza, że ​​​​musisz przygotować się na wydarzenia w swoim życiu, których wynik zależy tylko od ciebie. Jeśli we śnie mężczyzna musiał obciąć dziewczynie włosy, oznacza to, że wkrótce wszystko się poprawi w twoim związku z płcią przeciwną, wybuchną nowe uczucia. Jeśli biznesmen miał szansę obciąć włosy we śnie, wymarzona książka obiecuje spory i konflikty z partnerami. Być może chcą cię oszukać lub wrobić. Musisz bardziej uważać na ludzi wokół ciebie.
  • W przeciwieństwie do znaczenia interpretacji snów o strzyżeniu włosów dla mężczyzn, wskazówki dotyczące snów dla kobiet mogą mieć zupełnie inne znaczenie. Większość snów u kobiet ma trop w sferze uczuć i relacji z ludźmi. Prawie każda książka o marzeniach interpretuje obcinanie własnych włosów jako oznakę smutku, pojawiających się problemów i zmartwień. Zmiany w życiu rodzinnym, problemy, wieści o zmianach, nieprzewidziane straty.
  • Dlaczego marzenie o strzyżeniu męskich włosów jest korzystnym znakiem. Poznasz swojego mężczyznę, swoją pierwszą miłość. Nowe związki z pewnością doprowadzą cię do rodziny. I jak mówi książka o marzeniach, strzyżenie włosów we śnie dla twojej dziewczyny charakteryzuje ją jako nieszczerą i obłudną, nie powinieneś ufać jej swoimi sekretami. Młoda dziewczyna obcina nieznajomemu fryzurę? Przyjemna znajomość z płcią przeciwną jest gwarantowana.
  • Czy Twoje dziecko ścięło włosy we śnie? Najprawdopodobniej jego podświadomość mówi, że czas się usamodzielnić, nauczyć się podejmować dorosłe decyzje. Musisz mu w tym pomóc. Daj dziecku szansę na wyrażenie siebie.