Jakie jest marzenie o białym płaszczu

Biały płaszcz

Biały płaszcz interpretacji snów marzyłeś o tym, dlaczego biały płaszcz śni we śnie? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć biały płaszcz we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – płaszcz

Sen, w którym kupujesz płaszcz, jest oznaką dobrego stosunku do ciebie od odległej, ale duchowo bliskiej osoby.

Uszycie płaszcza w atelier oznacza, że ​​tak naprawdę wybrałeś właściwą drogę, która prędzej czy później doprowadzi Cię do życiowego sukcesu.

Przymierzanie płaszcza we śnie zapowiada łzy z powodu niesprawiedliwego traktowania cię przez osobę, której do niedawna byłeś gotów oddać cały żar swojej duszy.

Pozwolenie komuś założyć płaszcz oznacza, że ​​w rzeczywistości usłyszysz najbardziej pochlebne komplementy i pochwały kierowane do Ciebie od zupełnie obcych osób.

Noszenie płaszcza z czyjegoś ramienia oznacza brak uwagi najbliższych osób, co powoduje udrękę psychiczną.

Połatany płaszcz zapowiada splątane okoliczności, z których wyjdziesz z honorem, otrzymując wsparcie prawdziwych przyjaciół.

Obrócenie płaszcza zapowiada wyjątkowe szczęście w spełnieniu twoich ukochanych pragnień. Zgubienie płaszcza, pozostawienie go w miejscu publicznym to znak, że trzeba będzie na nowo ułożyć swój los.

Jeśli we śnie skradziono ci płaszcz lub rabusie go zdjęli – dlatego w rzeczywistości usłyszysz plotki o sobie od znajomych, a nawet bliskich krewnych.

Interpretacja snów – płaszcz

Widzenie płaszcza we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbędziesz cierpieć z powodu swojego uporu. Pożyczenie czyjegoś płaszcza — zwiastuje, że błędy innych ludzi spowodują twoje niepowodzenia.

Jeśli we śnie nosisz lub patrzysz na piękny nowy płaszcz, ten sen zapowiada wyjątkowe szczęście w spełnieniu twoich pragnień.

Jeśli we śnie zrozumiesz, że masz na sobie płaszcz innej osoby, zapowiada to trudną sytuację, w której zwrócisz się o wsparcie do przyjaciół. Jeśli twój płaszcz jest podarty – sen obiecuje ci wielkie smutki.

Sowa, w której zgubiłeś płaszcz, jest niekorzystna: będziesz musiał na nowo ułożyć swój los i gorzko żałować, przeklinając siebie za to, że jesteś zbyt łatwowierny i niedbały w sprawach finansowych.

Interpretacja snów – płaszcz

We śnie widzieliśmy płaszcz – jak nie cierpieć z powodu własnego uporu.

Wzięli czyjś płaszcz do noszenia – przyczyną twoich niepowodzeń mogą być błędy innych ludzi.

Piękny, nowy płaszcz widziany we śnie zapowiada szczęście i spełnienie pragnień.

Jeśli we śnie nagle zdasz sobie sprawę, że masz na sobie czyjś płaszcz, to w rzeczywistości, w trudnej sytuacji, zwróć się o wsparcie do przyjaciół.

Podarty, znoszony płaszcz marzy o kłopotach.

Jeśli zgubiłeś płaszcz, możesz być zbyt łatwowierny i nieostrożny w sprawach finansowych.

Interpretacja snów – płaszcz

Interpretacja snów – płaszcz

Kupowanie nowego, solidnego, drogiego płaszcza – czeka na Ciebie uznanie w społeczeństwie. Nosząc taki płaszcz – będziesz cieszyć się wszystkimi błogosławieństwami życia. Jeśli płaszcz jest zużyty i połatany, będziesz musiał zadowolić się niewielką ilością.

Wyobraź sobie dobrze skrojony, dobrze uszyty płaszcz obszyty futrem.

Płaszcz we śnie – rozszyfrowanie symbolu, interpretacja i znaczenie

Nawet elementy garderoby, pojawiające się w naszych nocnych wizjach, mają swoją własną interpretację i święte znaczenie symboliczne. Często mogą uosabiać charakter osoby, jej nawyki i sposób życia. Aby zrozumieć, o czym marzy płaszcz, warto porównać szczegóły snu z tym, co mówi nam książka snów. Możesz więc uzyskać indywidualną prognozę, która może pomóc w planowaniu przyszłych spraw.

Ogólna interpretacja

Sen, w którym pojawił się mężczyzna ubrany w płaszcz, symbolizuje bezpieczeństwo śpiącej osoby w nadchodzącym ryzykownym interesie. Być może znajduje się pod opieką wpływowego przyjaciela lub innego bardzo zamożnego mecenasa.

Jeśli płaszcz we śnie obserwowany przez śniącego był zbyt duży, nieodpowiedni w rozmiarze, jest to zły znak. Zapowiada życiowe trudności i przeszkody, które będą bardzo trudne do pokonania na własną rękę. Jeśli ktoś obcy był widziany w takich ubraniach, warto przygotować się na nowe romantyczne przygody.

Nowy płaszcz widziany we śnie zwiastuje śpiącemu możliwość realizacji dalekosiężnych planów, a także wkrótce będzie można uporać się z przeciągającymi się zobowiązaniami biznesowymi. Jeśli miałeś okazję go przymierzyć, sen obiecuje zmiany związane z miejscem pracy. Być może będzie to awans, a nawet zmiana pracy. Zmiany mogą również wpłynąć na styl życia.

Istnieje inna interpretacja takiego snu – zgodnie z nim osoba, która go widzi, odnosi sukces, wie, jak podejmować właściwe decyzje nawet w najtrudniejszych sytuacjach, a także jest obdarzona elastycznym umysłem i pomysłowością.

Niekorzystną wróżbą jest stary płaszcz. Zapowiada potrzebę, upokorzenie dla biznesmenów – wypalenie firmy, pogorszenie dobrobytu materialnego. Jeśli marzyłeś o brudnym płaszczu, powinieneś powstrzymać się od udziału w wątpliwych wydarzeniach, ponieważ później trudno będzie oczyścić swoją reputację. Długi płaszcz mówi o szkieletach w szafie marzyciela – a on nie chce z nikim dzielić się tymi sekretami.

Interpretacja według koloru

Jeśli zdarzyło ci się zobaczyć płaszcz we śnie, interpretacja tego obrazu będzie również zależeć od koloru elementu garderoby.

 • Biały płaszcz zapowiada bardzo przyjemną znajomość, która przyniesie wiele przyjemnych chwil i pozytywnych emocji w życiu marzyciela. Być może pojawią się prawdziwe uczucia dla kogoś z kręgu przyjaciół.
 • Ten, kto marzy o niebieskim płaszczu, w rzeczywistości może kontrolować realizację jakiegoś biznesu, projektu. Złośliwi ludzie próbują pokrzyżować plany śpiącego, ale mimo ich wysiłków śniący odniesie sukces.
 • Pomyślny omen – czarny płaszcz. Zapowiada godną nagrodę za wykazanie się odwagą, pracowitością, pracowitością.Marzyciel jest jak rozjemca – zawsze jest przy tych, którzy go potrzebują, gdy jest to konieczne. Również dla mężczyzny taki sen obiecuje zysk.
 • Zielony płaszcz to niezwykły omen. Zapowiada znaczące zmiany w życiu, które mogą wpłynąć na ważne obszary. Może to być zmiana miejsca pracy, rodzaju działalności, a nawet przeprowadzka do innego miasta. Nie martw się jednak, zmiany będą przyjemne.
 • Różowy płaszcz nie jest najkorzystniejszym znakiem. Uosabia wpadanie marzyciela w trudną i niezwykłą sytuację, spowodowaną jego naiwnością i rozmarzeniem. Źle, jeśli ten element garderoby był również stary i porysowany – w takim przypadku należy nauczyć się samodzielnie podejmować decyzje i jak najszybciej trzeźwo spojrzeć na rzeczywistość.
 • Czerwony płaszcz to ostrzeżenie: należy zachować czujność, aby nie wpaść w przygotowaną pułapkę.
 • Żółty element garderoby zapowiada pogorszenie reputacji z powodu plotek i plotek.

Czytaj więcej:  Co to znaczy widzieć kobietę w ciąży we śnie

Interpretacja innych szczegółów

Nie najkorzystniejszym znakiem jest noktowizor, w którym partner w związku lub przyjaciel był w czarnym płaszczu. Po takim śnie jest prawdopodobne, że ta osoba pożegna się ze śniącym, ale później będzie żałować tej decyzji. Piękny, luksusowy płaszcz o niecodziennym wyglądzie zwiastuje poprawę statusu społecznego, wzrost wpływów i reputacji oraz autorytetu.

Jeśli śpiąca osoba w swoim noktowizorze założy cudzy lub nieodpowiedni rozmiarowo, niewygodny płaszcz, wkrótce spodziewane są kłopoty. Załóż własny płaszcz – przygotuj się do podróży.

Jeśli śniący w swoim noktowizorze przymierzy wygodny i ciepły płaszcz, odniesie sukces we wszystkich przedsięwzięciach, wygodne i przyjemne życie. Nienajkorzystniejszym znakiem jest sen, w którym śpiąca osoba zgubiła płaszcz. Po takim śnie warto przypomnieć sobie przeszłość i przeanalizować popełnione błędy, które doprowadziły do ​​strat. Lepiej zrobić to jak najszybciej, aby sytuacja się nie powtórzyła.

Sonnik Miller

Zgodnie z interpretacją podaną w książce snów płaszcz nie jest najlepszym symbolem: zapowiada pogorszenie sytuacji z powodu uporu śniącego. Jeśli ten element garderoby we śnie musiał zostać pożyczony, błędy innych ludzi wpłyną na śpiącego. Bycie we śnie w czyimś płaszczu to złożona i zagmatwana sytuacja. Aby go rozwiązać, powinieneś poprosić znajomych o pomoc.

Niekorzystnym omenem jest sen, w którym śniący miał podarty płaszcz. Zapowiada smutek smutek.

Sen Medea

Płaszcz może uosabiać zarówno wizerunek osoby, jej styl i wygląd, jak i służyć jako przedmiot ochrony przed wpływami środowiska lub symbol zachowania tajemnicy, tajemnicy. Jeśli śniący w swoim noktowizorze nosił płaszcz w pomieszczeniu, będzie w stanie dochować tajemnicy. Jeśli śpiący włoży cudzy płaszcz – w prawdziwym życiu, nawet z trudnościami finansowymi, udaje mu się zachować elegancki wygląd. Rozerwać płaszcz – na drobne kłopoty i niefortunne okoliczności.

Interpretacja snów Symeona Prozorowa

Jeśli w noktowizorze zdarzyło się zdobyć nową, wysokiej jakości sierść – marzyciel oczekuje poprawy statusu społecznego, uznania innych. Jeśli Ty również miałaś okazję założyć taki element garderoby, będziesz cieszyć się wszystkimi błogosławieństwami życia. Znoszony płaszcz, w łaty i szwy sugeruje, że w przyszłości będziesz musiał nauczyć się cieszyć małym.

Widzieć płaszcz we śnie

Obraz odzieży wierzchniej może wskazywać na chęć zachowania tajemnicy lub unikania kontaktu z nieznanymi ludźmi. Ale może też ostrzec przed popełnianiem pochopnych czynów. Dokładna interpretacja symbolu zależy od okoliczności snu. Zapamiętaj je tak szczegółowo, jak to możliwe, aby zrozumieć, o czym marzyłeś. zobaczyć płaszcz we śnie.

Podświadomy

Na poziomie podświadomości ta część garderoby może uosabiać pragnienie ochrony i bezpieczeństwa. Ciepła odzież wierzchnia zapewnia ciepło i ciepło. Może się pojawić, jeśli chcesz się przed czymś zabezpieczyć. Aby zrozumieć, co dokładnie nie daje odpoczynku, tylko ty możesz.

Zastanów się, czy nie masz dodatkowych kompleksów, które uniemożliwiają Ci budowanie normalnych relacji z innymi. Może chcesz tylko ukryć się przed światem zewnętrznym? Jeśli we śnie coś zgubisz, w rzeczywistości może to oznaczać rozpacz i zmartwienia z powodu sytuacji, w której się znajdujesz.

Ludowa książka marzeń

W klasycznej interpretacji sugerują wzięcie pod uwagę, kto był właścicielem elementu garderoby, a także twoje działania w stosunku do niego. W niektórych przypadkach musisz zrozumieć, czy wizja była snem kobiety czy mężczyzny. Na przykład dla płci pięknej sam obraz może reprezentować ochronę. A dla mężczyzn – ryzyko i układ spraw. Zapamiętaj dokładne okoliczności, aby zrozumieć znaczenie snu:

 • jeśli mała rzecz miała kaptur, a ty go założyłeś – znak, że jesteś zadowolony z zachodzących wydarzeń. Ale jednocześnie możesz mieć jakiś sekret przed innymi;
 • czuć, że kaptur ci przeszkadza – w rzeczywistości jesteś zbyt szczery wobec nieznanych ludzi. Mniej opowiadaj o własnych planach, inaczej się nie spełnią;
 • nowa rzecz zwiastuje nieoczekiwane trudności. Być może sam popełnisz błąd;
 • stare ubrania są oznaką przejęcia, które planowałeś od dawna;
 • jesteś bardzo mały – musisz rozwiązać powstałe trudności;
 • bardzo duży rozmiar odzieży sygnalizuje, że jesteś wolny od opinii innych ludzi;
 • śnij, że płaszcz miał stójkę – w prawdziwym świecie łatwo przeciwstaw się kłopotom, które pojawiają się w twoim życiu;
 • jeśli kołnierz został wykonany z drogiego futra, w rzeczywistości sytuacja się poprawi. Poprawisz samopoczucie materialne;
 • kupił nowy i bardzo drogi element garderoby – znak, że dzięki ciężkiej pracy zyskasz honor i szacunek;
 • śniło mi się, że bardzo źle na tobie siedzi – w rzeczywistości pozbądź się przywiązań;
 • dać komuś we śnie – możesz mieć nowe romantyczne połączenie;
 • założenie nagiego ciała jest sygnałem, że nie ufasz ludziom i wolisz ukrywać swoje uczucia.

Czytaj więcej:  Śpiący drętwy człowieku

Interpretacja snów Freuda

W opinii guru psychoanalizy ten symbol reprezentuje męskie narządy płciowe. We śnie zobacz nowy płaszcz – znak, że dążysz do zmian w życiu osobistym. Nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego partnera, więc planujesz rozpocząć nowy związek, być może na boku.

Śniło mi się, że odzież wierzchnia była brudna lub podarta – w rzeczywistości grozi im impotencja lub inne nieprzyjemne choroby narządów płciowych. Wydawało się, że nie ma guzików ani innych ozdobnych detali – wolisz intymność z elementami sadyzmu.

Jeśli w noktowizorze masz kilka elementów garderoby na raz, w rzeczywistości dąż do różnorodności relacji seksualnych i ciągłej zmiany partnerów. Utrata to znak, że powinieneś rozstać się z obecnym kochankiem.

Sonnik Miller

Tłumacz uważał, że samo zobaczenie tego obrazu jest uosobieniem faktu, że sam staniesz się przyczyną własnych kłopotów. Będziesz cierpieć z powodu własnego uporu. Wzięli kogoś na chwilę do szkalowania – przyczyną twoich kłopotów będą błędy popełnione przez inną osobę.

Jeśli marzyłeś, że nosisz lub patrzysz na piękną i nową rzecz – w rzeczywistości sukces będzie towarzyszył spełnieniu wszystkiego, co masz na myśli. Zrozumienie, że masz na sobie płaszcz z czyjegoś ramienia, jest symbolem tego, że musisz znaleźć się w trudnej sytuacji. Aby sobie z tym poradzić, będziesz potrzebować pomocy bliskich.

Podarte ubranie pojawiło się we śnie – stanie się coś bardzo bolesnego. Przegraj – będziesz zbyt łatwowierny, przez co poważnie będziesz cierpieć. Zostaniesz oszukany przez ludzi, którym wierzyłeś, więc stracisz dobrobyt materialny. Wszystko będziesz musiał zaczynać od zera.

Sen Medea

Tłumacz mówi, że ten symbol uosabia zewnętrzną manifestację charakteru śniącego. Czasami może uosabiać jakąś tajemnicę, ochronę. Jeśli śnisz, że chodzisz w futrzanej pelerynie podczas upałów lub jesteś w niej w pomieszczeniu – w rzeczywistości powinieneś milczeć o tym, czego inni mogą nie rozumieć. Po co marzyć we śnie, aby zmierzyć czyjś płaszcz – Masz za dużo długów. Ale jednocześnie starasz się zachować dobre samopoczucie innych ludzi. Jeśli rzecz jest rozdarta, w rzeczywistości okoliczności będą dla ciebie nieudane.

Interpretacja snów Melnikov

W interpretacji wymarzonej książki wyjaśniają, co to znaczy kup płaszcz we śnie i dlaczego śni. W takim przypadku osoba, która jest daleko, traktuje cię dobrze. Ale jednocześnie masz z nim duchową więź. Jeśli marzyłeś o szyciu odzieży wierzchniej w atelier, w prawdziwym świecie podążasz właściwą drogą, dzięki której pewnego dnia możesz odnieść sukces.

We śnie przymierzasz małą rzecz – w rzeczywistości osoba, dla której jesteś gotów zrobić wszystko, okaże ci potworną niesprawiedliwość. To cię bardzo zmartwi. Śniło mi się, że oddajesz swój element garderoby innej osobie – tak naprawdę ludzie, których praktycznie nie znasz, będą Cię chwalić. Jeśli miałeś na sobie czyjąś rzecz, bliscy ludzie nie okazują ci uwagi, na którą liczysz. Z tego powodu odczuwasz silny ból psychiczny.

Światowa książka marzeń

Tłumaczka wyjaśnia, że ​​obraz pojawia się zwykle w formie ostrzeżenia dla śpiącej osoby. Najprawdopodobniej sam staniesz się winowajcą kłopotów, które wkrótce nastąpią. Nie bądź uparty i staraj się postępować uczciwie. W przeciwnym razie ryzykujesz nie tylko, że nie dostaniesz tego, czego chcesz, ale także stracisz to, co już udało Ci się znaleźć.

Czyjś płaszcz śni, zwłaszcza jeśli go przymierzasz – zły znak. Zapowiada problemy, z którymi nie możesz sobie poradzić samodzielnie. Prawdopodobnie będziesz musiał szukać pomocy. Jeśli wziąłeś czyjąś rzecz do szkalowania, będziesz musiał zapłacić za to, co robią inni ludzie.

We śnie pojawiła się stylowa i piękna mała rzecz, a ty ją przymierzasz – w rzeczywistości sukces będzie towarzyszył większości spraw, które podejmujesz. Teraz jest czas na poważne i ważne projekty. Ale podarta część ubrania wskazuje, że trzeba przejść przez wiele problemów.

Utrata rzeczy również nie wróży dobrze. Sen zapowiada kłopoty, które wpłyną na sytuację finansową. Najprawdopodobniej okażesz nadmierną łatwowierność, a nieżyczliwi wykorzystają to, aby obrabować cię do skóry.

Interpretacja snów Tsvetkova

W oczach ezoteryków ten obraz uosabia nabycie, którego musisz dokonać w najbliższej przyszłości. Jeśli płaszcz był nowy, ryzykujesz utratę czegoś. Stare przepowiada sukces. Kupowanie go – do dysfunkcyjnej sytuacji rodzinnej lub utraty przyjaciela.

Po co marzyć o płaszczu w wymarzonej książce

9 października 2019 o 8:26 © Autorzy wymarzonych książek

Dowiedz się z internetowej książki o marzeniach, o czym marzy Płaszcz, czytając poniższą odpowiedź zgodnie z interpretacją tłumaczy.

Do czego służy płaszcz we śnie?

Сонник XXI века

Płaszcz we śnie, dlaczego śniący marzy

Założenie nowego płaszcza to dobry znak, życzenia się spełnią. Założenie cudzego płaszcza, który nie pasuje, to sytuacja nieprzyjemna, założenie własnego płaszcza to potknięcie, rozdarcie to porażka.

Sonnik Miller

Dlaczego Płaszcz śni we śnie?

Płaszcz – Będziesz cierpieć z powodu swojego uporu. Pożyczenie go od kogoś oznacza, że ​​błędy innych ludzi spowodują Twoje niepowodzenia. Jeśli we śnie nosisz lub patrzysz na piękny nowy płaszcz, będziesz miał wyjątkowe szczęście w spełnianiu swoich pragnień.

Astrologiczna książka marzeń

Płaszcz, aby zobaczyć, co to znaczy?

Nowy płaszcz to szczęście. Stary – na problemy zdrowotne, biedę. Koziorożec.

Nowa rodzinna książka marzeń Nadieżdy Sobolewej

Jak zrozumieć, dlaczego płaszcz we śnie?

Płaszcz – patronat. Sierść jest nowa, czysta – pomogą ci; stary, brudny – wrażliwość.

Ezoteryczna książka marzeń

Płaszcz – Na złą pogodę. Im gorsza sierść, tym gorsza pogoda. Niezwykły płaszcz anomalii pogodowych.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów ciąża z dużym brzuchem

Interpretacja snów Tsvetkova

Płaszcz – Zakup; nowy – strata w biznesie; stary – sukces, według wymarzonej książki – predyktor.

Interpretacja snów Symeona Prozorowa

Dlaczego marzyciel marzy o płaszczu?

Będziesz rozpoznawalny w społeczeństwie. Wyobraź sobie dobrze skrojony, dobrze uszyty płaszcz obszyty futrem.

Interpretacja snów Wędrowca (Terentij Smirnow)

Interpretacja płaszcza z twojego snu

Płaszcz – Odsłaniający; stary – nabycie; nowy płaszcz to poślizg, niedopatrzenie, w następnej wymarzonej książce możesz znaleźć inną interpretację.

Marzenie marzeń sennych

Płaszcz nie jest duży – strach; dobro – cześć i wartość; przegrać – wpadniesz w kłopoty; zobaczyć, jak ktoś odbiera – napotkasz trudności; oglądanie kogoś zawiniętego to hobby.

Stara książka marzeń

Miałem sen – Płaszcz

Założenie nowego płaszcza to dobra okazja. Czyjś płaszcz, który się nie wspina – znajdziesz się w nieprzyjemnej sytuacji. Postawienie na własną rękę to przygotowanie do drogi, złamanie jej to porażka. Strzelanina na ulicy to choroba.

Wyjątkowa wymarzona książka Tatiany Radczenko

Sierść jest przejawem uporu. Nałożyć cudzy płaszcz to poprawiać błędy innych ludzi. Przymierzanie pięknego płaszcza – odwiedzi szczęście. Płaszcz nie jest wysoki – bać się odpowiedzialności. Przegraj – wpadnij w bałagan.

Książeczka dla dzieci

Płaszcz – Nadchodzi okres, kiedy będzie Ci brakować ciepła i uwagi innych. Być może przejaw agresji, a co za tym idzie – potrzeby ochrony. W tym okresie konieczne jest komunikowanie się z krewnymi i przyjaciółmi, zwłaszcza szczere rozmowy, tak sen ten jest interpretowany w książce snów.

ABC interpretacji snów

Śnić o płaszczu, co to znaczy?

Płaszcz uosabia zewnętrzną reprezentację osoby, jej wizerunek. Może to być znak ochrony przed wpływami zewnętrznymi lub sposób na ukrycie tajemnicy. Być w płaszczu w pomieszczeniu to zachować swój sekret. Włożyć cudzy płaszcz to mieć przyzwoity wygląd w przypadku trudności finansowych. Rozdarcie płaszcza we śnie to niefortunna okoliczność.

Stara francuska książka marzeń

O czym marzy płaszcz, interpretacja:

Płaszcz – Jeśli marzyłeś o czarnym płaszczu, oznacza to, że w rzeczywistości twoje poświęcenie zostanie nagrodzone zgodnie z jego prawdziwą wartością. Czerwony płaszcz – ostrzega, że ​​możesz stać się ofiarą okrucieństwa, podłości lub hipokryzji. Sen o kobiecej pelerynie – obiecuje szczęśliwą miłość.

Duża nowoczesna książka marzeń

Płaszcz – dlaczego marzyciel marzy?

Płaszcz – widzisz na sobie nowy modny płaszcz – wkrótce spełni się twoje najcenniejsze pragnienie; sen, w którym widzisz długi płaszcz, jest szczególnie korzystny. Widzisz siebie w płaszczu z czyjegoś ramienia – tylko z pomocą przyjaciół będziesz w stanie stanąć na nogi w trudnej sytuacji. We śnie widzisz stary podarty płaszcz – tylko hart ducha pomoże ci przetrwać nadchodzące smutki. To tak, jakbyś na chwilę poprosił kogoś o płaszcz – zapłacisz za grzechy i błędy innych ludzi. Wygląda na to, że zgubiłeś płaszcz – sen mówi, że pozwalasz sobie na zaniedbania w sprawach finansowych i papierkowej robocie; przez to niewybaczalne zaniedbanie poniesiesz straty.

Wielka wymarzona książka Natalii Stepanovej

Dlaczego Płaszcz śni?

Dręczyć z powodu własnego uporu. Wzięcie na chwilę czyjegoś płaszcza zwiastuje porażkę z powodu cudzych błędów. Jeśli we śnie założysz nowy, piękny płaszcz lub tylko na niego spojrzysz, będziesz miał wyjątkowe szczęście w spełnieniu wszystkich swoich pragnień. Jeśli we śnie masz na sobie płaszcz innej osoby, zapowiada to trudną sytuację, w której zwrócisz się o wsparcie do przyjaciół. Podarty płaszcz zwiastuje duże kłopoty. Sen, w którym zgubiłeś płaszcz, jest również niekorzystny: będziesz musiał na nowo ułożyć swój los. Będziesz przeklinać siebie za to, że jesteś zbyt łatwowierny i nieostrożny w sprawach finansowych.

Wielka encyklopedia snów autorstwa O.Adaskiny

Po co marzyć o płaszczu w wymarzonej książce

Płaszcz – Sen, w którym nosisz lub przymierzasz płaszcz, wskazuje na twój upór i brak dyplomacji. Im ciemniejszy płaszcz nosisz we śnie, tym bardziej będziesz musiał cierpieć z powodu tych cech.

Jeśli płaszcz, o którym marzyłeś, pochodzi z czyjegoś ramienia, grozi ci duża porażka, a przyczyną będą błędy innych ludzi. Aby przezwyciężyć obecną sytuację, będziesz musiał skorzystać z pomocy wyższych przyjaciół.

Sen, w którym zgubiłeś lub podarłeś płaszcz, który masz na sobie, zapowiada duże kłopoty. Na przykład utrata płaszcza w prawdziwym życiu może oznaczać utratę wszystkiego, co wcześniej posiadałeś. Bez względu na przyczynę (twoja nieostrożność, nadmierna łatwowierność lub podłość innych), będziesz musiał surowo pokutować i ciężko pracować, aby przywrócić dawne szczęście i pomyślność.

Interpretacja snów od A do Z

Dlaczego Płaszcz śni?

Sen, w którym kupujesz płaszcz, jest oznaką dobrego stosunku do ciebie od odległej, ale duchowo bliskiej osoby. Uszycie płaszcza w atelier oznacza, że ​​tak naprawdę wybrałeś właściwą drogę, która prędzej czy później doprowadzi Cię do życiowego sukcesu. Przymierzanie płaszcza we śnie zapowiada łzy z powodu niesprawiedliwego traktowania cię przez osobę, której do niedawna byłeś gotów oddać cały żar swojej duszy.

Pozwolenie komuś założyć płaszcz oznacza, że ​​w rzeczywistości usłyszysz najbardziej pochlebne komplementy i pochwały kierowane do Ciebie od zupełnie obcych osób. Noszenie płaszcza z czyjegoś ramienia oznacza brak uwagi najbliższych osób, co powoduje udrękę psychiczną. Połatany płaszcz zapowiada splątane okoliczności, z których wyjdziesz z honorem, otrzymując wsparcie prawdziwych przyjaciół. Obrócenie płaszcza zapowiada wyjątkowe szczęście w spełnieniu twoich ukochanych pragnień.

Zgubienie płaszcza, pozostawienie go w miejscu publicznym to znak, że trzeba będzie na nowo ułożyć swój los. Jeśli we śnie skradziono ci płaszcz lub rabusie go zdjęli, w rzeczywistości usłyszysz plotki o sobie od znajomych, a nawet bliskich krewnych.