Dlaczego biały lew śni

Dlaczego lew śni?

Król zwierząt w klatce wskazuje, że twój sukces zależy od tego, czy potrafisz odizolować się od wrogów, czy nie.

Trener obok lwa obiecuje szczęście w pracy. Towarzyszącym bonusem takiego sukcesu będzie przychylność i uwaga wielu ludzi, zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Dobrym znakiem jest również skóra lwa. Będziesz żył szczęśliwie i dostatnio.

Płeć piękna powinna szczególnie zwracać uwagę na sny o lwach. Śniąca lwica ostrzega przed pojawieniem się niebezpiecznego rywala, a samiec obiecuje dobrego i bogatego pana młodego. Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet lwiątka oznaczają patronat wpływowych ludzi.

Polowałeś na lwa? Powodzenia i szczęścia będą Ci towarzyszyć we wszystkich sprawach. Jeśli drapieżnikowi uda się walczyć i przytłoczyć cię, nie będziesz w stanie wytrzymać ataku wrogów i plotek.

Lew może symbolizować zarówno bezbożnika, który odłączył się od dżamaat (społeczeństwa muzułmańskiego), jak i osobę potężną, tak potężną, że może uciskać innych ludzi. Zamienić się w lwa we śnie – samemu stać się takim tyranem.

Dobry znak, jeśli jeździsz na drapieżniku, trudne rzeczy wkrótce zakończą się pomyślnie. Dobrze też, jeśli uda ci się uciec przed lwem lub go zabić – w takim przypadku pozbędziesz się problemów (aż do strasznej katastrofy) i spokojnego, wyważonego życia.

Lew symbolizuje twoją podwyższoną wrażliwość i pobudliwość. Zwierzę na smyczy lub oswojone odzwierciedla twoją skłonność do surowego tłumienia twoich fantazji i marzeń. Jeśli kobiecie nie uda się zrealizować swoich pragnień w łóżku, będzie śnić o intymności seksualnej z drapieżnikiem. Dla mężczyzn taki sen odzwierciedla ich pragnienie masochizmu. Sen, w którym goni ją lew, mówi o podobnych skłonnościach kobiety. Ale związek z lwiątkiem wskazuje, że kobieta wyładuje na dziecku swoje niezadowolenie z seksu (jeśli śpiąca kobieta nie ma dzieci, to namiętnie o nich marzy). Po prostu młode lwy marzą o gwałtownej zmianie preferencji seksualnych.

Kiedy rozczarowanie w sferze intymnej osiągnie punkt kulminacyjny, we śnie zobaczysz siebie jako lwa lub lwicę. Wręcz przeciwnie, wiele nowych doznań ocenia sen o walce dwóch drapieżników. Jeśli lew nie ścigał krewnego, ale zdobycz, to ze względu na te doznania będziesz gotowy wypróbować najbardziej egzotyczne metody.

Lew jest symbolem potężnych ludzi i tyranów. Dlatego drapieżnik w klatce sugeruje, że niegdyś potężny kraj straci swoją dawną wielkość z powodu nieśmiałości dowódców wojskowych. Lew śpiący na wielkim łożu symbolizuje umocnienie pozycji krajów europejskich i wzrost wpływów ich walut. Chudy, torturowany drapieżnik marzy o przewartościowaniu wartości, które nastąpi po głodnym sierpniu. Lwy tłoczące się wokół swojej ofiary odzwierciedlają naleganie Irlandii na obronę jej niepodległości. Jeśli zdobycz zostanie zjedzona razem przez lwa i niedźwiedzia, to nawet wieloletnia historyczna konfrontacja nie przeszkodzi Niemcom i Wielkiej Brytanii w przystąpieniu do unii. Ugodzony w samo serce król zwierząt przepowiada głośny konflikt: pewna osoba zapłaci życiem za zniewagę wyrządzoną władcy.

Wróżbiarz podaje również jedną osobistą interpretację snów o lwach. Tak więc lew bawiący się z miniaturowym psem zapowiada naprawdę silną przyjaźń. Będzie to trwało dosłownie do grobu – do śmierci jednego z przyjaciół.

Dlaczego lew śni?

Król zwierząt, śmiały i wspaniały w swoim naturalnym pięknie, lew, bardzo często pojawia się w snach. Dlatego pytanie, dlaczego śni mieszkaniec sawanny, jest bardzo istotne. Lew zawsze marzy z jakiegoś powodu i jest koniecznie związany z pewnymi wydarzeniami w prawdziwym życiu. Ale ten symbol nie jest dwuznaczny, dlatego przy interpretacji snu ważne jest nie tylko przestudiowanie informacji przedstawionych w różnych książkach o snach, ale także słuchanie wewnętrznego głosu.

Aby zrozumieć, dlaczego lew śni, musisz zapamiętać wszystkie szczegóły fabuły snu. Ważne jest, aby szczegółowo przypomnieć sam obraz króla zwierząt, a mianowicie, czy był groźny, czy nie. Również działania lwa we śnie mają ogromne znaczenie dla prawidłowej interpretacji snu.

Lew we śnie

zobaczyć pięknego lwa

Jeśli marzyłeś o pięknej i dumnej bestii, którą obserwujesz z boku. W takim razie czeka cię godne życie. Będziesz mógł znaleźć w nim swoje miejsce i będziesz cieszyć się zasłużonym szacunkiem innych ludzi, ale do tego musisz wykazać się najlepszymi cechami naturalnego charakteru. Dla kobiety taki sen obiecuje harmonię w relacjach z ukochaną osobą.

Jakie jest marzenie spokojnego lwa

Kiedy we śnie widziałeś w pobliżu bardzo spokojnego lwa, który nie niesie ze sobą żadnego zagrożenia, jest to zwiastun tego, że w rzeczywistości wkrótce spotkasz prawdziwą miłość.

Lwica z młodymi

A jeśli zgodnie z fabułą snu obserwujesz lwicę z młodymi, czeka cię ciche i spokojne rodzinne szczęście.

Inne interpretacje snów przedstawione w różnych książkach o snach:

 • Wiele lwów zapowiada spotkanie z dygnitarzami;
 • Wściekły lew, gotowy do ataku, ostrzega przed kłopotami;
 • Lew w klatce wskazuje, że twój sukces w rzeczywistości zależy całkowicie od tego, jak silny jesteś i jak możesz stawić czoła konkurentom;
 • Młody lew skupia się na tym, że nadszedł okres życia, kiedy można bezpiecznie iść do przodu;
 • Lew na arenie cyrkowej z trenerem zwiastuje szczęście we wszystkich przedsięwzięciach w rzeczywistości;
 • Lew widziany we własnym domu oznacza, że ​​nic nie zagraża życiu rodzinnemu.

Biały lew – interpretacja snu

Jeśli widziałeś białego lwa z boku, jest to bardzo dobry znak, podkreślający początek jasnej passy życia. Bardzo możliwe, że w rzeczywistości będziesz miał poważnych patronów.

Czytaj więcej:  We śnie jest pilaw

Czarny drapieżnik w nocnych snach

Ale jeśli w twoich nocnych snach widziałeś czarnego drapieżnika, oznacza to, że w prawdziwym życiu na drodze do celu będą poważne przeszkody. Ale w snach kobiet czarny lew bardzo często kojarzy się ze szlachetnym mężczyzną, który stanie się podporą i podporą w życiu.

Usłysz ryk lwa we śnie

Jeśli nie widzisz lwa we śnie, ale wyraźnie słyszysz warczenie bestii, to dobry znak. Zapowiada nieoczekiwany sukces w pewnym wydarzeniu, które może mieć korzystny wpływ na całe twoje życie. Skóra lwa we śnie jest interpretowana przez prawie wszystkie książki o marzeniach jako symbol dobrobytu i sukcesu. W rzeczywistości czeka na Ciebie piękne, spokojne i wygodne życie.

polowanie na lwa

Dobrym znakiem jest fabuła snu, w którym widzisz lwa polującego na ofiarę. Oznacza to, że jesteś całkowicie pewny swoich umiejętności iw obecnym okresie życia poradzisz sobie z każdym biznesem. Ale jeśli lew wpadł w pułapkę, w rzeczywistości powinieneś przemyśleć każdy swój krok, w przeciwnym razie mogą pojawić się poważne problemy.

Po co marzyć o ugryzieniu drapieżnika

Jeśli sen ma charakter niepokojący, a lew gryzie cię w nim lub zamierza to zrobić, to w prawdziwym życiu powinieneś uważać na machinacje silnego nieżyczliwego. Może się okazać, że wasze siły nie będą równe. Dlatego lepiej unikać konfliktów w rzeczywistości.

Nakarm lwa – wymarzona książka

Zastanawiam się, dlaczego marzę o karmieniu lwa. Wielkie szczęście obiecują nocne sny, w których karmisz drapieżnika mięsem. Oznacza to, że w rzeczywistości masz okres szczęścia, więc zdecydowanie musisz to wykorzystać.

Głaskanie lwa – jak interpretować sen

Ale jeśli pogłaszczesz i pogłaskasz lwa. Wtedy, pomimo przyjemnych doznań, sen zapowiada poważną rywalizację w prawdziwym życiu.

Interpretacje snów oferują interpretacje innych wątków snów z lwem:

 • Jeśli śpisz na grzbiecie lwa, wkrótce zyskasz niezachwiany autorytet i szacunek dla siebie;
 • Jeśli przetniesz pazury drapieżnika, wkrótce poznasz nowych lojalnych przyjaciół;
 • Jeśli boisz się lwa, w rzeczywistości jesteś bardzo nieostrożny i nie doceniasz jakiegoś niebezpieczeństwa, które może ci poważnie zaszkodzić;
 • Jeśli zabiłeś lwa, w rzeczywistości możesz zniszczyć swoje dostatnie życie własnymi rękami;
 • Jeśli pokonałeś wielkiego lwa i trenujesz go, to w prawdziwym życiu czeka na Ciebie czarujące zwycięstwo.

W większości przypadków sny z lwami są korzystne. Nie tylko podkreślają siłę i pewność siebie marzyciela, ale także ostrzegają, że w niektórych przypadkach trzeba uważać w rzeczywistości. Po prawidłowym rozszyfrowaniu snu możesz zareagować na czas i zmienić swoje życie na lepsze.

biały lew

Interpretacja snów Biały Lew marzyłeś o tym, dlaczego Biały Lew śni we śnie? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć Białego Lwa we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – Lew

Jeśli we śnie pojawi się lew, oznacza to, że kontrolują cię ogromne siły. Podporządkuj sobie – będziesz zwycięzcą w każdym biznesie.

Lew cię pokonał – pozostaniesz bez ochrony pod ciosami nieżyczliwych.

Widzieliśmy lwa w klatce, wtedy sukces będzie zależał od twojej zdolności do neutralizowania wrogów.

Trener z lwem marzy o sukcesie w biznesie.

Młody lew – do nowej przedsiębiorczości.

Jeśli młoda kobieta widziała we śnie młodego lwa, będzie miała nowego czarującego kochanka.

Ryk lwa słyszany we śnie jest zwiastunem nieprzewidzianych osiągnięć w biznesie i sukcesu z kobietami.

Skóra lwa marzy o bogactwie i szczęściu.

Jeśli widziałeś siebie jadącego na lwie – wykaż się odwagą i wytrwałością w pokonywaniu trudności.

Według Nostradamusa lew jest symbolem królewskości, władzy, tyranii. Tak interpretował sny o lwach.

Lew bawiący się z małym psem to znak prawdziwej przyjaźni, która przetrwa całe życie, aż do śmierci jednego z przyjaciół.

Widzieli lwa zranionego w serce – wyrządzisz komuś osobistą zniewagę i sam będziesz cierpieć.

Wygłodniały i chudy, obdarty i wychudzony lew jest symbolem okresu przewartościowań.

Interpretacja snów – Lew

Jesteś w centrum uwagi.

Jeśli lew siedzi w klatce, jest to symbol silnej przyjaźni.

Lew cię atakuje – spodziewaj się zdrady.

Lew ryczy – czeka na ciebie szczęście.

Leo – masz wysoko rozwiniętą samoocenę, a inni cię podziwiają.

Schwytany lew jest symbolem silnej przyjaźni.

Jeśli lew nagle zaatakuje cię we śnie, strzeż się zdrady przyjaciela.

Słysząc ryk lwa – do pojawienia się sprzyjających okoliczności.

Interpretacja snów – Lew

Lew uosabia tak wspaniałe ludzkie cechy, jak odwaga, pewność siebie, wielkość i mądrość. W końcu to nie przypadek, że ta bestia nazywana jest „królem wszystkich zwierząt”, co oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmożna polegać na osobie o takich cechach.

Widzenie lwa polującego we śnie jest dowodem na to, że panujesz nad własnym losem, podejmujesz właściwe decyzje i radzisz sobie z trudnymi okolicznościami życiowymi, dzięki czemu wiele osiągniesz w życiu.

Jeśli marzyłeś o lwie w klatce, jest to znak, że w prawdziwym życiu znajdujesz się w bardzo trudnej sytuacji, której nadal nie możesz naprawić, pomimo siły woli i mądrości.

Sen o lwicy z małym lwiątkiem to znak, że w prawdziwym życiu nie powinieneś brać na siebie wszystkich rzeczy naraz, ponieważ żadnej z tych rzeczy nie zrobisz z wysoką jakością; lepiej zrobić jedną pracę, ale dobrze. Taki sen przypomina jedną prostą prawdę: nie ilość jest cenna, ale jakość.

Czytaj więcej:  Widzenie kota we śnie

Jeśli marzyłeś o lwie, który wpadł w pułapkę, to taki sen wskazuje, że powinieneś dokładnie przemyśleć przed podjęciem proponowanego biznesu, w przeciwnym razie nie tylko poniesiesz porażkę, ale także znajdziesz się w niedorzecznej sytuacji.

Widzieć leżącego w pobliżu lwa i lisa we śnie oznacza, że ​​​​w prawdziwym życiu spotkasz coś strasznego i nieznanego, co po pewnym czasie nie będzie już tak przerażające.

Podziwiać we śnie lwa wygrzewającego się w słońcu – taki sen wskazuje, że będziesz w stanie wiele osiągnąć w życiu: bogactwo materialne, wysoką pozycję w społeczeństwie, szacunek dla dużej liczby ludzi, szczęście rodzinne. Ale spoczywając na laurach, nie zapominajmy, że życie może się nieoczekiwanie odwrócić.

Jeśli śniłeś, że atakuje cię lew, oznacza to, że w prawdziwym życiu nie doceniasz swoich możliwości i dlatego bardzo martwisz się o swoją przyszłość.

Widzenie rannego lwa we śnie to proroctwo, że powinieneś walczyć o swoje poglądy i przekonania. Słuchaj rad mądrych ludzi.

Jeśli marzyłeś o martwym lwie, to taki sen jest dowodem na to, że okoliczności życiowe rozwiną się w taki sposób, że stracisz mądrego mentora, którego rady nie raz pomogły ci w trudnych czasach.

Interpretacja snów – Lew

Lew spokojnie odpoczywa i nie grozi Ci – będziesz zadowolony z towarzystwa wpływowego przyjaciela, że ​​będziesz szczęśliwy w miłości.

Karmienie lwa jest najlepsze.

Lew zaatakował cię we śnie – rozstanie z ukochaną osobą jest możliwe.

Ugryzł cię lew i cierpisz – będą cię ścigać znienawidzeni kibice, rywale lub zazdrośni ludzie.

Lew w klatce – ku stratom i niezadowoleniu oraz za to, że sam odstraszyłeś swoich towarzyszy.

Przebywanie w tej samej klatce z lwem jest wezwaniem do ostrożności: intrygi wrogów są skierowane przeciwko tobie lub twoim przyjaciołom.

Spanie na lwie – stać się znaczącą i silną osobą.

Zabicie lwa oznacza nieodwołalne zniszczenie własnego szczęścia.

Lew lub lwica w menażerii – do upokorzenia.

Widzieć tych, którzy siedzą na łańcuchu lwa – aby otrzymać niezawodną ochronę.

Ścigaj lwa we śnie – do szczęśliwego życia, powodzenia.

Walcz we śnie z lwami – być obojętnym na czyjeś nieszczęście.

Pieszczoty młodych ssących lwicę to patronat i dobre nastawienie ludzi starszych i wpływowych.

Pogłaskanie lwicy – dla kobiety oznacza walkę z niebezpiecznym rywalem.

Interpretacja snów – Lew

Potężny lew jest symbolem bogactwa, władzy, próżności, przypływu siły.

Jeśli lew we śnie jest oswojony, potulny lub pracuje z nim trener, masz gwarancję zwycięstw militarnych lub miłosierdzia przełożonych.

Ujarzmij lwa – pokonaj trudności życia.

Jeśli lew cię pokona, nie będziesz w stanie skutecznie walczyć z wrogami.

Umieść lwa w klatce – pokonaj nieżyczliwych, wygraj miłość.

Bać się lwa to bać się szefa.

Jedź na lwie – uzyskaj patronat wpływowej osoby.

Trup lwa, skóra lwa – do bogactwa i szczęścia.

Ryk lwa – do sukcesu w miłości.

Duża głowa lwa pokazująca zęby jest zagrożona w twoich dążeniach do władzy.

Lwy w zoo – do upokorzenia.

Jeśli ugryzie cię lew, będzie cię ścigał sławna osoba.

Interpretacja snów – Lew

Interpretacja snów – Lew

Interpretacja snów – Lew

Interpretacja snów – Lew

„lwia część”, „wpaść do jaskini lwa”. Nieustraszoność „Trzymaj głowę w paszczy lwa”, nieuzasadnione jest podejmowanie ryzyka.

„silny jak lew” Uwodziciel „świeckiego lwa”, szlachetny człowiek.

„towarzyska” kobieta z wyższych sfer.

Interpretacja snów – lewa (lewa)

zmiana „idź w lewo”.

„lewicowcy” dorabiają w nieuczciwy lub dodatkowy sposób.

„pozostawiony towar” uzyskany w drodze oszustwa.

„lewica” jest zła, nieuczciwa, zła, demoniczna.

O czym marzy lew: interpretacje w książkach o marzeniach

W prawdziwym życiu lwy wywołują podwójne uczucie – podziw i strach. Sny, w których obecne jest to pełne wdzięku zwierzę, są również niejednoznaczne. Dlaczego lew śni? Aby poprawnie rozszyfrować sen, należy wziąć pod uwagę najmniejsze szczegóły.

Dlaczego lew marzy – tak różne interpretacje w książkach o marzeniach

Interpretacja snów o lwach jest obecna w prawie każdej znanej książce o marzeniach. Eksperci zalecają zwracanie szczególnej uwagi na takie sny – przewidują one znaczące zmiany w życiu.

Co zwiastuje pojawienie się lwów we śnie:

 1. Wymarzona książka Millera. Główne znaczenie jest takie, że w życiu śniącego istnieje siła, która nieustannie narusza jego plany. Jeśli udało ci się oswoić drapieżnika, powinieneś przygotować się na spektakularne zwycięstwa, znaczący awans. Jeśli we śnie król bestii okazał się silniejszy, w rzeczywistości spotka się z silniejszym, przebiegłym przeciwnikiem, szanse na wygraną są minimalne.
 2. Dream Interpretation of Nostradamus rozważa pojawienie się drapieżnika w snach na całym świecie. Jeśli zwierzę jest w klatce, być może kraj popadnie w ruinę. Takie nocne wizje oznaczają upadek, pogorszenie jakości życia.
 3. Interpretacja snów Tsvetkova. Król zwierząt jest symbolem bogactwa i dobrobytu. Zaprzyjaźnić się we śnie z drapieżnikiem – należy spodziewać się zysku, podwyżki pensji, wygranej na loterii, spadku. Walcz we śnie z lwem – dochód będzie niestabilny, będziesz musiał podjąć wiele wysiłków, aby osiągnąć sukces.
 4. Wąż interpretacji snów. Warczący drapieżnik jest zwiastunem niebezpieczeństwa w miłości. Życzliwy i czuły lew, który pozwala się głaskać, oznacza czułe uczucie.
 5. Angielska książka marzeń – król zwierząt we śnie zapowiada awans, poprawę w społeczeństwie.

Czytaj więcej:  Sen o wrzucaniu monet do wody

Według ezoterycznej księgi snów obecność lwów we śnie oznacza ukryte pragnienia. Ludzie, którzy potajemnie marzą o dowodzeniu ludźmi, często marzą o potężnych, warczących drapieżnikach. Spokojne zwierzę – śniący nie ma możliwości zrealizowania swojego planu. Martwy lew – powinieneś pozbyć się bezpodstawnych ambicji, spojrzeć na świat bardziej realistycznie.

Jeśli lew idzie do wodopoju otoczonego stadem, to taki sen nie jest zbyt dobrym znakiem: śniący może cierpieć z powodu samooszukiwania się, złudzeń, do rozwiązania problemów należy podejść racjonalnie i rozsądnie.

Lew w wymarzonej książce (wideo)

Dlaczego lew marzy o kobiecie, dziewczynie, mężczyźnie

W zależności od tego, kto marzył o lwie, sen można interpretować na różne sposoby.

 1. Dla dziewczynki sen z lwem oznacza pojawienie się w życiu dżentelmena, który będzie chronił i rozpieszczał. Ważny jest też nastrój po przebudzeniu. Jeśli sen pozostawił nieprzyjemny posmak, powinieneś bardziej uważać na nowe powieści, fan może okazać się despotą i tyranem. Jeśli noktowizor pozostawił jasne i radosne wrażenie, możesz bezpiecznie zaakceptować zaloty. Jeśli lew zaatakował kobietę we śnie, oznacza to, że wielbiciel jest wpływowy, bogaty, odrzucenie jego zalotów nie zadziała.
 2. Niektórzy eksperci uważają, że pojawienie się króla zwierząt we śnie zwiastuje kobiecie nierówne, ale szczęśliwe małżeństwo. Skromne zwierzę symbolizuje stabilną pozycję małżonka, szybką podróż. Ale agresywna lwica oznacza pojawienie się zakochanego rywala.
 3. Dla mężczyzn warczący drapieżnik we śnie zapowiada sukces z kobietami, przychylność fortuny, wszystkie problemy zostaną rozwiązane łatwo i szybko. Jeśli człowiekowi udało się zamknąć lwa w klatce, to w życiu wie, jak nie tylko zarabiać, ale i mądrze wydawać pieniądze, aby zapewnić bliskim godny standard życia.
 4. Dla młodego mężczyzny obecność króla zwierząt we śnie może oznaczać, że jego wybranka może stać się gorliwą gospodynią domową, rozsądnym doradcą i wspaniałą matką. Ale musisz być bardziej wytrwały, w przeciwnym razie rywal może zabrać dziewczynę.

Sen, w którym występuje skóra lwa, oznacza długie i spokojne życie, stabilną sytuację finansową.

Widzenie lwa atakującego we śnie – przed czym ostrzega koszmar?

Atakujący lew we śnie budzi strach, ale w ten sposób podświadomość stara się ostrzec śniącego przed złymi działaniami i decyzjami w prawdziwym życiu.

O czym marzy atakujący lew:

 1. Drapieżnik zaatakuje, a śniący broni się przed nim ostrym przedmiotem, próbuje go zabrać z domu – należy wypełniać swoje obowiązki, inaczej wrogowie w pełni wykorzystają niedopatrzenie.
 2. Co oznacza sen, w którym lew atakuje, biegnie za mną? Taki sen jest zwiastunem utraty mienia, możliwego pożaru, kradzieży.
 3. Koszmar z wściekłym drapieżnikiem zapowiada życiowe starcie ze złą siłą, której nie można się oprzeć. Musisz trochę moderować swoją aktywność, aby nie stać się ofiarą.
 4. Atakująca lwica we śnie, która chroni swoje młode, ostrzega, że ​​​​należy uważać na agresywność i podłość ze strony kobiet.
 5. Odeprzyj drapieżnika we śnie – w rzeczywistości należy spodziewać się ataku szyderców, krytyki, zjadliwych uwag.

Atakujący lew może oznaczać, że w prawdziwym życiu będziesz musiał podjąć wiele wysiłków, aby bronić swoich interesów i punktu widzenia – musisz zebrać wszystkie siły, znaleźć dobre argumenty. Marzyć o ryczącym lwie, który chce zjeść marzyciela – osoba jest przyzwyczajona do osiągnięcia swojego celu w jakikolwiek sposób, czas ponownie rozważyć zasady życia.

Pojawienie się niezwykłych zwierząt – co oznacza biały lub czarny lew we śnie?

Musisz uważać na sny, w których lew ma niezwykły wygląd.

Obecność w snach niezwykłych drapieżników:

 • biały lew oznacza początek jasnej passy w życiu, poprawę sytuacji finansowej, pojawienie się przydatnych i wpływowych znajomych;
 • czarny lew – w prawdziwym życiu śniący lub ktoś z jego otoczenia nadmiernie cieszy się władzą i wpływową pozycją, należy skorygować swoje zachowanie;
 • złoty lew – szczęście rodzinne, honor, szacunek, bogactwo;
 • skrzydlaty król zwierząt symbolizuje nagłe szczęście, bogactwo.

Jeśli we śnie król zwierząt jest oswojony i czuły, śniący nie docenia własnej siły, cierpi z powodu własnej nieśmiałości.

Zabij lwa we śnie – władza lub bankructwo

Zabicie drapieżnika we śnie to niejednoznaczny znak. Niektórzy eksperci interpretują taki sen jako zwiastun rychłego upadku i całkowitego bankructwa z winy śniącego. Być może marzyciel rujnuje swoje talenty, wybrał złą ścieżkę życia.

Według innych książek o marzeniach zabicie lwa we śnie oznacza zdolność wpływania na opinię publiczną, autorytet i szacunek innych.

Jeśli król zwierząt we śnie jest w klatce lub wykonuje polecenia trenera, oznacza to sukces w ważnej sprawie, uznanie talentów śniącego.

Jeśli we śnie lew goni kogoś: kto jest ofiarą?

Biegnący drapieżnik w nocnych wizjach może pozostawić podwójne wrażenie po przebudzeniu. Ważne jest też, kogo ściga król zwierząt.

Lew biegnie we śnie – po co to jest:

 • drapieżnik goni zdobycz – w rzeczywistości śniący kontroluje własne życie, podejmuje właściwe decyzje, czeka go sukces;
 • jeśli we śnie musisz uciekać przed lwem, to w przyszłości powinieneś spodziewać się negatywnego nastawienia, krytyki ze strony wpływowej osoby;
 • biegnące, warczące i wyprzedzające śniącego zwierzę jest zwiastunem urazu psychicznego lub fizycznego.

Jeśli udało ci się podbić, osiodłać drapieżnika we śnie, to w prawdziwym życiu powinieneś wykazać się determinacją i odwagą w pokonywaniu przeszkód.

Lwiątko we śnie jest zwiastunem rychłego szczęścia. Ale jeśli zostaną zagrane, marzyciel będzie musiał być świadkiem chamskiego, nietaktownego zachowania – lepiej zignorować sytuację, aby głupie kłopoty się nie pojawiły.

Dlaczego lew śni (wideo)

Obecność króla zwierząt we śnie jest powodem do ponownego rozważenia swojego stosunku do życia i bliskich. Takie sny często zwiastują zmianę statusu rodzinnego, finansowego, społecznego.