Interpretacja snów biały kotek

Interpretacja różnych książek o marzeniach o tym, o czym marzy biały kotek

Zwykle małe białe kocięta są kojarzone przez większość ludzi z czystymi, jasnymi aniołami. Wszystkim wydają się bezbronnymi, uroczymi i puszystymi stworzeniami. Wyobrażając sobie taki obraz, ludzie odczuwają wewnętrzny spokój i ciszę. Ale jeśli śni biały kotek, interpretacje mogą być różne.

ważne punkty

Istnieje wiele specjalnych książek – książek o marzeniach, za pomocą których można łatwo znaleźć niezbędne informacje i zinterpretować prawie każdy sen. Aby interpretacja widzenia w nocy była jak najbardziej dokładna, należy wziąć pod uwagę następujące ważne punkty:

 1. Konieczne jest podkreślenie głównego obrazu, który był widziany podczas nocnych snów: zwierzę, osoba, jakiś przedmiot.
 2. Kolejnym ważnym punktem jest jego wygląd. Tutaj należy zwrócić uwagę na kształt, rozmiar, kolor kluczowego obrazu.
 3. Powinieneś zwrócić uwagę na drugorzędne obiekty i zjawiska, które otaczały główny obiekt podczas snu.
 4. Kolejnym czynnikiem, od którego zależy poprawna interpretacja widzenia w nocy, jest stosunek śniącego do wydarzeń zachodzących we śnie.

Wartość dla kobiet

Istnieją różnice w interpretacji snów, o czym marzy biały kotek dla kobiet i mężczyzn. Jeśli kobieta widziała we śnie białego kotka, może to oznaczać, że wkrótce jej reputacja może bardzo ucierpieć. Być może wśród jej znajomych są zazdrośni i nieżyczliwi, którzy stworzą różne plotki wokół jej imienia. Wrodzona pomysłowość i umiejętność zwracania uwagi na wszelkie drobiazgi pomogą jej poradzić sobie z intrygami. Będzie potrafiła poradzić sobie z trudną sytuacją i uniknąć negatywnych konsekwencji.

Znaczenie snu dla mężczyzny

Mężczyzna może śnić o białym kotku, jeśli los obiecuje mu trudności finansowe. Może to oznaczać, że wkrótce czekają go nieoczekiwane wydatki i wydatki. Powodem może być kupowanie rzeczy, które szybko okazują się niepotrzebne. Jeśli mężczyzna zobaczył we śnie białego zwierzaka, powinien uważać i porzucić hazard na jakiś czas. Ponieważ taka wizja obiecuje marzycielowi stratę.

Interpretacje snów interpretują sen białych kociąt na różne sposoby. Z tego powodu, aby informacje były jak najbardziej dokładne, należy rozważyć przynajmniej kilka proponowanych interpretacji tego, co można zobaczyć we śnie białego kotka.

Białe kocięta w wymarzonej książce Millera

W tej książce można znaleźć interpretację tego, o czym marzy mały biały kotek. Interpretacja snów Millera interpretuje tę nocną wizję jako ostrzeżenie dla płci pięknej. W ich życiu mogą pojawić się drobne kłopoty, które będą spowodowane intrygami i plotkami.

Aby tego uniknąć, w najbliższym czasie we wszystkich sprawach należy zachować spokój i cierpliwość. I warto też wykazać się maksymalną uwagą, nawet w drobiazgach, bo tylko organizacja i pełna pewność siebie może pomóc przezwyciężyć wszystkie problemy.

Interpretacja Vangi

Zgodnie z przewidywaniami bułgarskiego jasnowidza Wangi sen, w którym białe kocięta bawią się kłębkami nici, jest bardzo symboliczny. W takiej nocnej wizji kocięta mogą uosabiać bogów, a nici, którymi się bawią, przedstawiają życie ludzi. Wszystko to obiecuje kłopoty, plotki, zazdrość i intrygi. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na drobiazgi: liczba problemów zależy bezpośrednio od wielkości piłki, im większa, tym więcej będzie problemów.

Inne interpretacje

Książki ajurwedyjskie uważają, że koty i koty są negatywnymi postaciami we śnie. Jeśli takie zwierzęta pojawiły się we śnie, oznacza to, że w najbliższym otoczeniu taka osoba ma nieżyczliwego. Może to być zarówno zdrajca, jak i oszust.

W wymarzonej książce Medei takie wydarzenie jak biały kotek we śnie można interpretować jako zjawisko negatywne, ponieważ wskazuje na pewne problemy w stanie wewnętrznym człowieka. W takim przypadku śniący może doświadczać wielu doświadczeń związanych z poczuciem osamotnienia. Może mu się wydawać, że wszyscy go opuścili i nikt go nie potrzebuje w tym życiu. Rezultatem tego rodzaju doświadczeń może być głęboka depresja..

Francuscy tłumacze zalecają, aby marzyciel, który widzi we śnie białego kotka, zwrócił uwagę na taki fakt, jak obecność plam o innym kolorze u zwierzęcia. Tak więc, jeśli kot miał czarną plamę na pysku, może to oznaczać problemy związane z pracą. A jeśli zwierzę ma rude włosy, oznacza to kłótnie z bliskimi i problemy w życiu osobistym.

Opinia Ezopa

W interpretacji Ezopa widok kota i kociąt w nocnych snach jest oznaką problemów w relacjach z dziećmi, ponieważ rodzina kotów jest niejako uosobieniem rodziny śniącego. Należy zwrócić uwagę na problemy dzieci: być może mają problemy w szkole lub nadszedł kryzys okresu dorastania. Szczera rozmowa pomoże znaleźć wspólne rozwiązanie i zbliżyć się do siebie.

Jeśli we śnie kotek ucieka przed psem i chowa się przed nim na dachu, taki obraz wskazuje, że śniącemu udało się uniknąć poważnych kłopotów, ale niebezpieczeństwo nie zniknęło całkowicie, dlatego należy zachować ostrożność i być czujnym.

Jeśli jednak kociak we śnie był czysto biały, jest to pewna oznaka problemów zdrowotnych. Taki sen może być ostrzeżeniem, że nadchodzi jakaś nieżytowa choroba wirusowa. W takim przypadku powinieneś być ostrożny i uważać.

Interpretacja Loffa

Ale w interpretacji D. Loffa sen białych kociąt jest bezpośrednio związany z siłami mistycznymi. W czasach starożytnych koty były stałymi towarzyszami czarownic i były kojarzone z siłami ciemności. Tak więc taka wizja wskazuje, że śniący ma zazdrosnych ludzi i aby osiągnąć swoje cele, mogą łatwo uciekać się do środków czarów.

W takim przypadku osoba powinna zachować maksymalną ostrożność podczas interakcji z nieznanymi osobami. Nie należy im ufać, a tym bardziej nie przyjmować żadnych przedmiotów z ich rąk – może to prowadzić do przykrych konsekwencji.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o byciu w szpitalu

Opcja romantyczna

W romantycznej książce o marzeniach interpretacja jest przeznaczona dla płci pięknej, ale interpretacja jest negatywna. Białe puszyste stworzenie jest symbolem oszustwa i zakłócenia zwykłego rytmu życia. Aby uniknąć negatywnych konsekwencji, należy wykazać się maksymalną cierpliwością i rozwagą.

W przypadku, gdy białe małe kocięta marzą o byciu chudym i brudnym, obiecuje to dziewczynom plotki, oszczerstwa i nieprzyjemne plotki. Taki sen zwiastuje prace domowe i opiekę nad bliskimi.

Freuda, Wagaymana i Robinsona

Według Zygmunta Freuda, być na łasce nocnych snów, otoczony dużą liczbą białych zwierzaków na presję, która przyjdzie ze strony konkurentów. Będą próbowali zniszczyć plany marzyciela. Jeśli nie podejmie żadnych działań, sytuacja może się pogorszyć. Z tego powodu wytrwałość, wytrwałość i aktywność pomogą obronić swoją pozycję i wyeliminować konkurencję.

Z punktu widzenia Nancy Wagayman, jeśli śni biały puszysty kotek, to sen jest fatalny, ponieważ ma pozytywne znaczenie. Marzyciel oczekuje dużych zysków i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. W przypadku, gdy zwierzę ucieka we śnie, a śniący próbuje go dogonić, symbolizuje to pogoń za snami fajkowymi.

Ale w interpretacji S. Robinsona biały kolor sierści zwierzaka oznacza w niedalekiej przyszłości spotkanie z bardzo wpływową osobą. Ta znajomość okaże się bardzo przydatna w przyszłości.

Sen o kotku z siwymi włosami można interpretować na różne sposoby, wszystko zależy od tego, której wymarzonej książce bardziej ufa sam śniący. Ale umiejętność zaufania swoim uczuciom jest bardzo ważna. Nie skupiaj się na negatywach. Można to postrzegać jako znak ostrzegawczy, że należy zwrócić uwagę na pewne okoliczności życiowe.

Śnił mi się biały kotek, co to znaczy i jak interpretować

Zwierzęta zawsze wzbudzają sympatię, zwłaszcza gdy są jeszcze dość młode, wesołe i chętne do zabawy. O czym marzy biały kotek, jeśli w domu nie ma zwierząt domowych, dowiemy się w książkach o marzeniach.

Dobre słowo i kotek zadowolony

Jeśli dorosły kot jest symbolem pokoju i dobrobytu, to mały biały kociak jest rodzącą się nadzieją na komfort domu i dobrobyt. W Egipcie kot był uważany za świętą boginię miłości i płodności. Na Rusi to pełne wdzięku zwierzę było bardzo cenne, gdyż chroniło dom i uprawy nie tylko przed gryzoniami, ale także przed złymi duchami, przynosząc rodzinie spokój i życzliwość.

W filozofii Wschodu koty są talizmanem, który przyciąga szczęście i zysk. Próbowali umieścić figurki z jej wizerunkiem w strefie bogactwa, aby przyciągnąć niezliczone przepływy pieniężne i pozbyć się wszelkich nieszczęść.

Swoimi zabawami kocięta neutralizują negatywne obszary w pokoju, a skacząc i poruszając się po mieszkaniu poruszają przepływy, usuwając bariery dla pozytywnej energii uniwersalnej.

Dla marzyciela taka fabuła przewiduje głównie pozytywne chwile w życiu. Ale jeśli kot we śnie jest samotny, głodny i wygląda na chorego, będzie to bezpośrednie ostrzeżenie o zbliżających się próbach lub niebezpieczeństwach.

Kobieta jest przebiegła jak kot

Dla zamężnej osoby ta biała delikatna istota wniesie nowatorstwo do wnętrza domu, będziesz chciał go wyremontować, zmienić meble lub przebudować. Wszystkie Twoje pomysły będą chętnie wspierane i sponsorowane przez domowników, więc działaj dla dobra rodziny.

Jak na dziewczynę, niebieskookie miauczące piękności potrafią poruszyć rzeczywistość wyjątkowymi wydarzeniami. Na Twojej drodze otworzą się nowe horyzonty. Ale istnieje poważny wybór między karierą a życiem osobistym.

Widzieliśmy kociaka wybiegającego na jezdnię – w rzeczywistości może to spowodować poważne niebezpieczeństwo i obrażenia ciała. Unikaj w tym czasie sportów ekstremalnych, dużych przeciążeń w pracy, a męską część domowych obowiązków powierz współmałżonkowi.

Wielobarwne kotki są usuwane dla tych, którzy są zdezorientowani własnymi pragnieniami i celami. Twoja niezdolność do ustalania priorytetów często stwarza problemy i zraża innych.

W innej interpretacji taki sen obiecuje rozczarowanie własnymi złudzeniami. Często oszukujesz się, zakochując się w efektownej okładce magazynu lub reklamie telewizyjnej. Chcesz żyć w tym nierealnym świecie kuszących gwiazd. Pogrążeni w obowiązkach domowych, nie są w stanie wykonać podstawowych czynności.

Dla młodej nieletniej koszyk z kocim potomstwem może być obietnicą prezentu lub niespodzianki od rodziców. A dla starszych dziewcząt wskazuje na nierealne pragnienia i marzenia.

Czule futrzany przyjaciel obiecuje miłą znajomość, która wkrótce może okazać się dla Ciebie zbyt uciążliwa i przerodzić się w ciągłe problemy.

Dla kobiety w pozycji piękne niebieskookie kocięta są oznaką zdrowego i uroczego dziecka. Odejdą wszystkie Twoje zmartwienia i zmartwienia, a radość macierzyństwa przepełni Twoje serce.

Biały kotek przypomina lekarzom o ich odpowiedzialności wobec pacjentów w prawdziwym życiu. A nauczyciele zwracają uwagę na indywidualne podejście do każdego ucznia.

Męskie spojrzenie na zwierzęta domowe

Dla mężczyzny, który zobaczył u swoich stóp puszystego pupila, jest to zapowiedź zbliżających się wydatków związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego lub pomaganiem rodzicom. Istnieje wielka chęć wydania więcej, niż możesz sobie pozwolić w tej chwili, ale środki te zostaną pokryte z przyszłych wpływów finansowych.

Wiele kociąt przed twoimi drzwiami ostrzega o ostrożności przed ekscytacją i pokusą. Nie zaleca się dokonywania impulsywnych zakupów, gry w kasynie, udziału w promocjach. W przeciwnym razie przyszli wierzyciele przyjdą do twojego domu, czekając na zwrot długów.

Każdy dzień nie jest niedzielą. Wymarzone książki autora

Gustaw Miller

Koty wywołują u tłumacza negatywne skojarzenia związane z tamtym światem i złymi duchami. Śniący jest dobrym znakiem, jeśli odpędzasz zwierzę, w przeciwnym razie spodziewaj się złych wieści lub serii przeciwności losu.

Biały kolor zwierzaka może wskazywać na czyjąś nagłą chorobę. Jeśli kotek był jeszcze dość mały, oznacza to, że choroba jeszcze się nie rozpoczęła i można ją leczyć. Będzie można wypędzić dziecko za drzwi – w rzeczywistości szybko wyzdrowieć.

Czytaj więcej:  W moim śnie gonił mnie mężczyzna

Słyszenie głośnego miauczenia i piszczenia to znak, że ktoś próbuje cię wprowadzić w błąd, rozproszyć lub współczuć. W tym okresie lepiej nie podejmować poważnych decyzji, nawet jeśli ktoś bardzo na to nalega. Na ulicy lepiej nie zatrzymywać się obok włóczęgów proszących o jałmużnę, istnieje duże prawdopodobieństwo kradzieży lub rabunku.

Widzieć zadrapania od małego puszystego fidgeta to przegapić zyski lub stracić część zysków. Ale dobra passa nie potrwa długo.

Dla młodej dziewczyny białe zwierzątko w rzeczywistości może okazać się przebiegłą pułapką, która ma zwabić ją w nieprzyjemną historię. Aby uniknąć tej sytuacji, trzeba będzie włączyć intuicję i kierować się zdrowym rozsądkiem.

Wiele pstrokatych kociąt zapowiada piękną bajkę dla niezamężnej kobiety. Ale bądź ostrożny, najprawdopodobniej to tylko błyszczący blichtr. Wachlarz nie ma nic w swojej duszy, z wyjątkiem przebiegłości, pochlebstw i handlowych zainteresowań tobą.

Sigmund Freud

Figlarne kocięta utożsamiane są z życiem intymnym śpiącego człowieka. Jest to oznaką zwiększonej pobudliwości i aktywności seksualnej. Nakarm lub pogłaskaj kilka zwierząt – w rzeczywistości nie wahasz się rozpocząć kilku powieści naraz z osobami płci przeciwnej znacznie młodszymi od ciebie. Torturowanie zwierzęcia we śnie ujawnia twoje prawdziwe skłonności do sadyzmu.

Wanga

Koty kojarzą się z ciemną stroną życia człowieka, jego słabościami i negatywnymi cechami charakteru. Sen, w którym próbujesz złapać kotka, ostrzega przed przebiegłą i podstępną osobą, której wygląd i sztuczki mogą podporządkować twoją wolę jego pragnieniom.

Biały anioł cię ugryzł lub podrapał – to ataki drugiej połowy, która podejrzewa cię o zdradę i nie może powstrzymać fali zazdrości.

Nakarmili białego kota, który zamienił się w czarnego – być bardzo rozczarowanym kimś. Twoja łatwowierność i życzliwość zwabiają oszustów, którzy mogą mocno uderzyć nie tylko w Twój portfel, rujnując go, ale także pozbawić Cię autorytetu i reputacji w oczach innych.

David Loff

Kot przewiduje, że ujawni śniącemu niektóre sekrety jego podświadomości. Mały kotek obiecuje odblokować potencjał silnej intuicji w prawdziwym życiu. Opierając się na swoich wewnętrznych siłach energetycznych, jesteś w stanie rozwinąć unikalne magiczne zdolności uzdrawiania ludzi.

Sny ze zwierzętami domowymi mogą również oznaczać pragnienie nauk okultystycznych, czarów.

Marzyłem o białym kotku – interpretacja snu z książek o snach

Biały kotek. Każdy przedstawiciel rodziny kotów w snach ma podwójne znaczenie w snach i inną interpretację. Zajrzyjmy do książek o marzeniach, dlaczego śni biały kotek.

Jakie jest marzenie białego kotka – Dream Book Freuda

Kiedy śni biały kotek, oznacza to, że jesteś właścicielem i masz wielką władzę nad swoimi bliskimi.

Śni się biały puszysty kotek – to sygnał, że ukrywasz uczucia wobec kogoś, do czego nie chcesz się przyznać, a to ostrzeżenie, że w rzeczywistości wybrałeś zły biznes.

Jeśli śnisz o białym kotku w ramionach, jest to zapowiedź radości, która wynika głównie z bycia otoczonym przez ludzi, którzy cię kochają i troszczą się o ciebie.

Kiedy komuś to dajesz, zapowiada to poprawę twojej ogólnej sytuacji.

Jeśli widzisz we śnie wiele białych kociąt, wymarzona książka przewiduje, że wkrótce poniesiesz nieuzasadnione wydatki, które poważnie wpłyną na Twój budżet.

Jakie jest marzenie czarno-białego kotka – Dream Book Millera

Czarno-biały kotek nie jest dobrym znakiem, ponieważ zapowiada ciężką, długotrwałą lub nieuleczalną chorobę dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby.

Śni się szaro-biały kotek – to sygnał, że z własnej woli bardzo komuś współczujesz i będziesz żył w cieniu jakiejś osoby.

Jeśli mały czarno-biały kotek śni we śnie, sen ten zapowiada dobre samopoczucie, jeśli chodzi o twoje zdrowie i jest sygnałem, że w najbliższej przyszłości nie zagrażają ci żadne poważniejsze choroby.

Kiedy we śnie odbierany jest biały kotek, jest to znak, że w tej sytuacji nie możesz liczyć na pomoc nikogo z zewnątrz, a sam możesz liczyć tylko na własne siły.

Sen o martwym białym kotku oznacza gwałtowne pogorszenie ogólnej sytuacji.

O czym marzy mały biały kotek – Dream Book Wangi

Mały biały kotek to sygnał, że tak naprawdę brakuje Ci autorytetu i kogoś, komu mógłbyś doradzić w trudnych chwilach, a kiedy śnią się białe nowonarodzone kocięta, to znaczy, że sam chcesz się kimś zaopiekować i decydować za kogo coś odpowiedzialności, choć może ty śnić o tym tylko podświadomie.

Jeśli we śnie zostanie podniesiony biały mały kotek, jest to dla ciebie zapowiedź długiego życia.

Dwa białe kocięta śnią we śnie – są sygnałem, że w twoim otoczeniu jest ktoś, kto chce cię oszukać i musisz być bardzo czujny.

Sen, w którym biały kot marzy o urodzeniu kociąt, zapowiada dobrą przyszłość, pełną doskonałych okazji do odniesienia sukcesu. W przyszłości w Twoim życiu mogą nastąpić duże zmiany, związane głównie z pracą.

Dlaczego kobieta marzy o białym kotku – Interpretacja snów Nostradamusa

Kiedy śpisz i śnisz kobiecie biały kotek, oznacza to, że wkrótce będziesz kogoś odwiedzać i będziesz tam bardzo szczęśliwy.

Interpretacja snów interpretuje to jako znak, że wkrótce spotkasz ciekawych ludzi, z którymi rozwinie się przyjaźń, a także zwiastuje, że jeden z nich będzie wrogi, a nawet wrogi wobec ciebie.

O czym marzy biały kotek dla dziewczynki – Interpretacja snów Hasse

Kiedy marzysz o białym kotku dla dziewczynki, wymarzona książka uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjesteś przed jakąś drogą i wątpisz, czy możesz nią iść, najprawdopodobniej jest to odzwierciedlenie sytuacji, w której się znajdujesz w rzeczywistości – musisz podjąć jakąś trudną decyzję, która może zaważyć na całym Twoim przyszłym życiu i boisz się, że dokonujesz złego wyboru.

Czytaj więcej:  Widząc mleko we śnie

O czym marzy biały kot z kociętami – Interpretacja snów Loffa

O czym marzy biały kot z kociętami? Interpretacja snów uważa, że ​​​​jest to ostrzeżenie, aby nie angażować się w żadne ryzykowne przedsięwzięcia, zwłaszcza na zasadzie koleżeńskiego, ponieważ możesz narazić się na duże konflikty i plotki, które mogą naprawdę cię skrzywdzić i uwikłać w osoby, które nie są obojętny na ciebie.

Sen o nowo narodzonym białym kotku to symbol, który trudno jednoznacznie zaklasyfikować jako pozytywny lub negatywny, ponieważ oznacza, że ​​będziesz w stanie osiągnąć wielki sukces i w rezultacie otrzymać znaczne bogactwo, ale z tego powodu będziesz miał problemy ze znalezieniem prawdziwych przyjaciół, bo trudno będzie wam odróżnić osobę szczerą od nieuczciwej.

O czym marzy biało-czerwony kotek – Interpretacja snów Longo

Biało-czerwony kotek symbolizuje twoje nierealne marzenia i w głębi duszy rozumiesz, że będziesz w stanie odkryć jakiś problem, który pozostanie nieujawniony dla innych ludzi.

Ogólnie rzecz biorąc, ten symbol oznacza, że ​​​​nie będziesz w stanie zrealizować swoich planów w chwili obecnej – być może będziesz musiał je na jakiś czas odłożyć, a może powinieneś całkowicie z nich zrezygnować.

O czym marzy biały kotek – 40 znaczeń snu

Widzenie białego kotka we śnie – do pojawienia się dużych problemów w działalności zawodowej, które zakończą się zwolnieniem. Ponadto sen może oznaczać, że śniący spodziewa się bogactwa w najbliższej przyszłości.

Interpretacja snu o białym kotku, w zależności od szczegółów

W zależności od ilości białych kociąt:

 • 2 – na drobne kłopoty;
 • 3 – oszukać przyjaciela;
 • dużo – do strat finansowych.

W zależności od tego, który kociak marzył:

 • bezdomni – na negatywne wydarzenia;
 • pchła – do pomyślnego zakończenia problematycznej sprawy;
 • pacjent – na drobne problemy zdrowotne;
 • duży – spotkać niebezpiecznego wroga;
 • we krwi – aby pomóc bliskim;
 • płonąć w ogniu – aby podjąć właściwą decyzję;
 • o niebieskich oczach – aby ukryć informacje przed pracą;
 • głodny – do machinacji wrogów;
 • brudny – do nieprzyjemnych plotek o sobie;
 • martwy – na nieoczekiwane problemy życiowe;
 • żywy – do żalu z powodu złych wiadomości;
 • zło – nieprzyjemnemu znajomemu;
 • piękny – do pracy nad ważną sprawą;
 • czuły – spotkać przyjaciela;
 • mały – spotkać wpływową osobę;
 • mokry – do wielkiej kłótni;
 • noworodek – do poważnego sukcesu;
 • biały z czarnymi paskami – do zmian w życiu osobistym;
 • puszysty – do złych decyzji;
 • z robakami – do ubóstwa z własnej winy;
 • z deprywacją – do kłótni w rodzinie;
 • z plamami – na długotrwałą chorobę marzyciela;
 • innymi oczami – wątpić w działania;
 • ślepy – do kradzieży w miejscu publicznym;
 • z czarnym ogonem – na spotkanie ze starym znajomym.

W zależności od tego, gdzie zobaczyć kotka:

 • w wodzie – aby osiągnąć cel;
 • w domu – na wizytę krewnych;
 • w klatce – do zdrady w trudnych czasach;
 • w łóżku – do nowego znajomego;
 • na głowie – na problemy zdrowotne;
 • na rękach – do stabilności materiału;
 • na szyi – do wielkich obowiązków;
 • na białym śniegu – na problemy z układem oddechowym.

Na podstawie Twoich działań:

 • zabrać do domu – na długie życie;
 • wybierać – niezgody w związku miłosnym;
 • wyrzucić – aby rozwiązać kontrowersyjny problem;
 • głaskanie – kłopotać się z własnej winy;
 • dawać – przezwyciężyć trudności;
 • zachować – do długów;
 • tak – aby zdobyć doświadczenie;
 • grać – do manipulacji przez przyjaciela;
 • szukaj – aby znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji;
 • karmić – aby pomóc nikczemnej osobie;
 • kupować – odmówić drogiego zakupu;
 • złapać – wziąć udział w wątpliwej sprawie;
 • umyć – do niepokoju;
 • nosić – ze stratą z powodu hazardu;
 • dawać – na niebezpieczeństwo z powodu nieznajomego;
 • stracić – do pogorszenia sytuacji w społeczeństwie;
 • schronienie – kłopoty z powodu twojej dobroci;
 • urodzić – niepowodzenie w biznesie;
 • oszczędzaj – aby wspierać bliskich;
 • utonąć – na pojawienie się konkurenta w pracy.

W zależności od płci kociaka:

 • dziewczyna – do utraty szacunku w pracy;
 • chłopiec – do trudnego wyboru.

W zależności od tego, kto śni:

 • w ciąży – do dodatku do rodziny;
 • niezamężna dziewczyna – do wyboru przyszłej ścieżki;
 • zamężna kobieta – do odwiedzenia;
 • dla mężczyzny – na nieplanowane wydatki;
 • facet – do samotności.

W zależności od działań kociaka:

 • wpadł do domu – do stabilności;
 • ukąszenia – do urazy;
 • picie mleka – aby pozbyć się nieszczęścia;
 • ataki – do skandalu;
 • opisał siebie – komunikować się z podłą osobą;
 • porysowany – ze stratą;
 • zabija się – rozwiązywać problemy z pomocą przyjaciół;
 • spanie – w celu wyeliminowania wrogów;
 • wspiął się do torby – na problemy w rodzinie;
 • ucieka – do niemożności osiągnięcia celu;
 • umiera – do zwycięstwa nad wrogiem.

W zależności od tego, o czym jeszcze marzyłeś:

 • wąż – do otwartego konfliktu z nieżyczliwym;
 • mysz – do dobrego samopoczucia;
 • pies – do nieporozumienia z przyjaciółmi;
 • czarne szczury – do spisku przeciwko marzycielowi;
 • biały królik i kotek – do winy;
 • dorosły kot – do komunikowania się z małżeństwem;
 • biała kotka rodząca kocięta – wkrótce powodzenie we wszystkich sprawach.