Interpretacja snów, aby obciąć włosy innej osobie mężczyźnie

Po co marzyć o strzyżeniu włosów innej osobie: szczegóły widzenia

Od czasów starożytnych włosy były uważane nie tylko za ozdobę, ale także za część ludzkiej kultury, tożsamości ludzi i statusu społecznego w społeczeństwie. Włosy mają ogromne znaczenie dla każdego.

Poprzez włosy osoba otrzymuje energię, witalność, dlatego sny, w których obcinamy włosy, wywołują panikę i niepokój. Interpretacja takiej wizji może być różna: pozytywna i negatywna. Aby dowiedzieć się, dlaczego inna osoba marzy o strzyżeniu włosów, należy wziąć pod uwagę szczegóły snu.

Ogólne znaczenie snu

Czasami śni nam się, że obcinamy włosy innej osoby. Ogólnie rzecz biorąc, jest to zwiastun nowych początków. Niektóre książki o marzeniach interpretują to jako szybki duży zysk. Jeśli obetniesz komuś włosy i trzymasz nożyczki, twoje życzenia wkrótce się spełnią i będziesz czekać na spełnienie swoich marzeń, otwarcie nowych drzwi w życiu. Najważniejsze jest, aby wykazać się odrobiną przebiegłości i pomysłowości.

Czasami taki sen może oznaczać chęć zysku kosztem innej osoby lub po prostu życzyć komuś źle. Być może sam boisz się do tego przyznać, ale sen wyciąga złe myśli z głębi podświadomości. Jednakże, jeśli obetniesz innej osobie włosy, aby poprawić jej wygląd i zmienić styl, czeka Cię nieoczekiwana przyjemna przygoda.

Widzieliśmy czyjeś kosmyki włosów na podłodze – znak, że nie masz dużo czasu. Musisz uporządkować swoje sprawy. Zamiatanie obciętych włosów oznacza skruchę i kolejne życiowe zmiany, być może początek nowego życia, pojawienie się nowej pracy.

Jeśli obetniesz komuś włosy inaczej, niż prosił, nastąpi niefortunne, nieoczekiwane nieporozumienie. Strzyżysz znajomego mężczyznę – mogą się zresztą zacząć kłopoty w pracy zarówno dla niego, jak i dla ciebie. Obcięli włosy niewłaściwej osobie – znowu znajdziesz się w absurdalnej sytuacji. Miej się na baczności.

Szczególnie ważny jest nastrój, jaki miał śniący. Jeśli było uczucie radości, taki sen obiecuje przyjemne zmiany.. Wręcz przeciwnie, złe samopoczucie we śnie obiecuje negatywne zmiany.

Opinie tłumaczy

Dream Vanga

Każda fryzura we śnie przynosi duże zmiany, zarówno dobre, jak i złe. We śnie obcinasz włosy innej osoby – wkrótce będziesz mógł zrealizować swoje plany. Uzyskaj pomoc od innych ludzi, nawet od osób, których się nie spodziewasz.

Interpretacja snów Freuda

Taki sen oznacza przyszłą zmianę, w zależności od długości ścinanych włosów. Długie włosy to duża zmiana. Obetnij włosy nożem – zmiany przyjdą nagle. Złamane nożyczki – ryzyko utraty przyjaciół i pozycji w społeczeństwie. Bądź czujny.

Interpretacja snów Tsvetkova

Osoba, którą zranisz, może cię zdradzić. Bądź ostrożny, strzeż się oszustwa.

Sonnik Miller

Nie możesz postępować zgodnie z radami osoby, którą tniesz, nawet jeśli w rzeczywistości mu ufasz. Możliwość prowokacji i oszustwa.

Interpretacja snów

Śniło mi się, że obcięłaś włosy na inne – stracić dużą sumę pieniędzy lub mienia. Jeśli obcinasz włosy swojej przyjaciółki, nie powinieneś jej ufać, lepiej nawet nie komunikować się przez jakiś czas, aby uniknąć zdrady z jej strony.

Nowoczesna książka marzeń

Obetnij komuś włosy do zwycięstwa, sukcesu, zysku finansowego. Tnij wrogów – pokonaj ich.

East Dream

Jeśli obetniesz komuś włosy wbrew jego woli – twoi przeciwnicy mogą cię pokonać. Bądź ostrożny. Ukryj swoją dumę i ambicję. Możliwe są smutki i rozczarowania, które szybko nie miną.

Francuska książka marzeń

Obetnij komuś włosy, zwłaszcza krewnym – oczekuj oszustwa od ukochanej osoby.

Interpretacja snów Białego Maga

Obetnij włosy mężczyzny na jego prośbę – mogą nastąpić nieoczekiwane zmianyale nic złego się nie stanie.

Idiomatyczna książka marzeń

Obetnij włosy na inne – długo oczekiwany sukces wkrótce do ciebie przyjdzie.

Sonn of Nostradamus

Zastrzel kogoś – wyruszyć w ekscytującą podróż i spotkać przygodę.

Sen Medea

Obetnij włosy innej osobie – twoi krewni potrzebują twojej pomocy. Tylko Ty możesz rozwiązać ich problemy.

Kobieca książka marzeń

Ta wymarzona książka interpretuje fryzurę innego – niestety i zła wiadomość. Jeśli jednak twoi krewni byli obok ciebie, łatwo pokonasz trudności.

tłumacz snów

Obcięcie włosów obcej osoby oznacza otrzymanie dużej sumy pieniędzy lub fortuny.

Interpretacja snów XXI wieku

Nowoczesna książka marzeń interpretuje strzyżenie włosów jako stratę. Im bardziej obcięte włosy, tym większa strata. Jeśli obetniesz komuś łysinę, musi zaczynać od zera.

Wymarzona książka babci

Obetnij komuś blond włosy – radosne wydarzenia, czarny – pozbycie się wszystkich problemów.

fryzura krewnych

Obcinanie włosów krewnych nie zawsze jest dobrym znakiem. Może wskazywać na początek problemów w związku. Według wymarzonej książki Taflisi, obcięcie włosów komuś z rodziny oznacza, że ​​potrzebuje on twojej pomocy. Francuska książka marzeń mówi, że strzyżenie męża lub innych bliskich jest oznaką choroby lub niepowodzenia.

 • Obcinanie włosów dziecka oznacza że nie dbasz o jego zdrowie. Może czas zabrać dziecko do lekarza.

Obcinasz krewnemu włosy i widzisz jego kosmyki na podłodze – to jest to może być zwiastunem rozstania.

Skróć włosy bliskiej osoby uważaj na konflikty z nim lub z innymi krewnymi. Taki sen oznacza niedopowiedzenie w związku lub obecność problemów, które można naprawić.

Jeśli we śnie zamiatasz włosy dziecka, które właśnie zostało obcięte – poznasz czyjąś tajemnicę.

Obcinasz włosy płaczącemu dziecku – uważaj na kłótnie z mężem lub ukochany.

Obetnij piękne włosy dla dziecka – poprawi się Twoja sytuacja finansowa.

Czytaj więcej:  Zbieraj wodę z podłogi szmatką we śnie

Według wymarzonej książki Felomena, ścięcie włosów męża oznacza rozstanie z nim. Jeśli twój były mąż marzył, pozbyłeś się urazy do niego, twoje uczucia do niego minęły.

Obetnij włosy swojej matki lub ojca potrzebują twojej pomocy. Czas odwiedzić rodziców.

We śnie obcinasz włosy swoim dorosłym dzieciom. Zastanów się, czy bardzo Ci na nich zależy w życiu. Może czas dać im więcej swobody.

 • Strzyżenie we śnie zmarłego krewnego – wkrótce pozbyć się choroby, która dręczy Cię od dawna. Jeśli nie ma problemów zdrowotnych, ten sen obiecuje wzrost dobrego samopoczucia, gotowość do nowych działań.
 • We śnie zwróć uwagę na kolor włosów krewnego:

   Rudowłosy krewny – oszustwo bliskich, zdrada. Oni cię oszukują.

  Obcinasz siwe włosy krewnego – ma są problemy zdrowotne.

  Obetnij swoje blond włosy bogactwo i dobrobyt.

  Czarne włosy – kłótnie i konflikty z tym krewnym.

 • Mąż łysy kłótnia lub choroba.
 • Prawie połowę życia spędzamy we śnie. Widzimy sny każdego dnia, tylko najjaśniejsze z nich są pamiętane. Ludzie od wieków rozszyfrowują sny. Sny nigdy nie przytrafiają się takiej osobie. Każdy sen jest odbiciem podświadomości, która wysyła nam swoje wiadomości. Głównym zadaniem jest nauczenie się, jak rozszyfrować te komunikaty i poprawnie je zinterpretować.

  Zalecamy obejrzenie filmu – „Po co marzyć o cięciu?”:

  obciąć włosy innej osobie

  włosy są pięknem każdej osoby. obcinanie ich, czy to w prawdziwym życiu, czy w snach w nocy, oznacza utratę dawnej atrakcyjności lub pogorszenie stanu zdrowia. przede wszystkim jest to znak narodzin czegoś nowego, wyjaśniają współczesne książki o marzeniach. jednak obcinanie pasm czyichś włosów to marzenie, które daje szansę na zastanowienie się, co to oznacza. jeśli to z pewnością cię zainteresowało, przypomnijmy sobie wszystkie szczegóły snu i znajdźmy wiarygodną interpretację!

  krótka interpretacja

  nie mógł odświeżyć szczegółów sennej wizji? pamiętaj tylko główną ideę wymarzonej fabuły. tłumacze będą w stanie zapewnić Państwu tłumaczenie w tej sytuacji!

  • obcinanie włosów osoby z zewnątrz za zapłatę pieniężną – do zmian w życiu.
  • fryzura, dzięki której zacząłeś wyglądać inaczej – ku miłym niespodziankom.
  • ogolić głowę mocą innej wymarzonej postaci – przygotuj się, wkrótce będziesz miał kłopoty.
  • przeciąć osobę, która wcale tego nie potrzebuje – staniesz przed absurdalną sytuacją.
  • strzyżenie we śnie z okazji przegranej zakładu – ku radości.
  • obcinanie włosów osoby z zewnątrz za zapłatę pieniężną – do zmian w życiu.
  • fryzura, dzięki której zacząłeś wyglądać inaczej – ku miłym niespodziankom.
  • ogolić głowę mocą innej wymarzonej postaci – przygotuj się, wkrótce będziesz miał kłopoty.
  • przeciąć osobę, która wcale tego nie potrzebuje – staniesz przed absurdalną sytuacją.
  • strzyżenie we śnie z okazji przegranej zakładu – ku radości.

  tłumacz snów Millera

  po co marzyć o strzyżeniu włosów innej osoby? według tłumaczy snów cięcie kogoś we śnie jest oznaką troski i opieki.

  kiedy wykonywałeś swoją pracę za wynagrodzeniem pieniężnym lub pewne usługi, w rzeczywistości czeka cię dochodowa przyszłość.

  zobaczyć, jak obcinasz komuś włosy za darmo – poczuć przyjemność z tego, co zrobiłeś.

  u fryzjera, albo innowacja wkroczy w Twoje życie…

  interpretacja wizji, że zrobiłeś fryzurę dla pieniędzy innej osobie, sprawi, że będziesz się radować i mieć nadzieję, że w najbliższej przyszłości wydarzy się coś dobrego, co przyniesie ci szczęście i chęć wielu zmian w twoim obecnym życiu.

  postrzegać siebie jako gościa w salonie kosmetycznym – do zmian w pracy. ponadto, oprócz najlepszych zmian, z pomocą doświadczonego pracownika obsługi, prorokuje wymarzona książka Tsvetkova.

  marzysz, że jesteś fryzjerem golącym głowy tym, którzy chcą tego w zamian za usługi – w rzeczywistości realizujesz swoje plany.

  przymusowe strzyżenie jako symbol zdarzeń niepożądanych

  Śniło ci się, że śmiałeś się z osoby, która do ciebie przyszła i obcięła mu włosy w stanie snu? spodziewane są drobne zmartwienia, których podstawą będzie chęć zmiany kręgu znajomych.

  jak wyjaśnia wymarzona książka, strzyżenie włosów innej osoby w celu wystawienia jej na śmieszność w oczach innych obiecuje trudności w relacjach z krewnymi.

  zbliża się okres nieporozumień, który szybko się nie skończy, wschodni tłumacz przynosi smutek.

  Czy śniłeś o tym, jak trzymając wroga, ogoliłeś mu głowę na łyso? uważaj na rywali, w tej chwili są bardzo potężni. w najlepszym przypadku zmniejsz dumę i zapał – więcej oszczędzaj niż tracisz.

  cięte ze względu na coś – znak niespodzianek

  zobaczyć, czy twój przyjaciel chciał, abyś obciął mu włosy we śnie, aby zmienić wizerunek? nie martw się, nic strasznego się nie stanie, ale spodziewaj się nieprzewidzianych wydarzeń, obiecuje wymarzona księga białego maga.

  strzyżenie włosów w celu zmiany wyglądu innej osoby – w towarzystwie mało znanych osób zapowiada się ekscytująca przygoda.

  wydaje się, że przyjaciel pilnie potrzebuje pieniędzy i przyszedł do ciebie z prośbą o ścięcie własnych włosów w celu ich sprzedaży – ta osoba sprawi, że będziesz się zastanawiać w prawdziwym życiu.

  „Zła głowa” – ku rozczarowaniu i zamieszaniu

  marzyłeś o tym, jak omyłkowo wykonałeś fryzurę nie tak, jak chciała tego klientka – wkrótce wydarzy się coś złego, w wyniku czego będziesz zdenerwowany.

  Czytaj więcej:  Widzenie małych świnek we śnie

  podcinanie pasm nie komuś, kto tego potrzebuje, ale innemu charakterowi snu – w wyniku nieporozumienia znajdziesz się w trudnej sytuacji.

  wydaje się, że mistrz dał ci we śnie inną fryzurę, która różni się od tej, którą chciałeś – nie powinieneś robić planów. nic z tego nie będzie, ale przyjdzie tylko żal i smutek.

  Obetnij włosy interpretacji wymarzonej książki innej osoby

  Włosy są ozdobą każdego człowieka. Obcinanie ich, czy to w prawdziwym życiu, czy w snach w nocy, oznacza utratę dawnej atrakcyjności lub pogorszenie stanu zdrowia. Najszybciej jest to znak narodzin czegoś nowego, wyjaśniają współczesne książki o marzeniach. Jednak obcinanie czyichś kosmyków włosów to marzenie, które daje szansę na zastanowienie się, co to oznacza. Jeśli to z pewnością Cię zainteresowało, przypomnijmy sobie wszystkie szczegóły snu i znajdźmy wiarygodną interpretację!

  Krótka interpretacja

  Nie mogłeś odświeżyć szczegółów swojej wymarzonej wizji? Pamiętaj tylko o głównej idei wymarzonej fabuły. W takiej sytuacji tłumacze będą w stanie zapewnić Państwu tłumaczenie!

  • Obcinanie włosów osoby z zewnątrz za zapłatę pieniężną – do zmian w życiu.
  • Strzyżenie, dzięki któremu zacząłeś wyglądać inaczej – ku miłym niespodziankom.
  • Ogol głowę mocą innej wymarzonej postaci – przygotuj się, wkrótce będziesz miał kłopoty.
  • Aby wyciąć osobę, która wcale tego nie potrzebuje – staniesz przed absurdalną sytuacją.
  • Strzyżenie we śnie z okazji przegranej zakładu to radość.

  Interpretator snów Millera

  Po co marzyć o strzyżeniu włosów innej osoby? Według wersji podanej tłumaczom snów, zacięcie kogoś we śnie jest oznaką troski i opieki.

  Kiedy wykonywałeś swoją pracę za wynagrodzeniem pieniężnym lub pewne usługi, w rzeczywistości czeka cię dochodowa przyszłość.

  Aby zobaczyć, jak obcinasz komuś włosy za darmo – poczuć przyjemność z tego, co zrobiłeś.

  U fryzjera, czyli innowacja wkroczy w Twoje życie…

  Interpretacja wizji, że zrobiłeś fryzurę dla pieniędzy innej osobie, sprawi, że będziesz się radować i mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wydarzy się coś dobrego, co przyniesie ci szczęście i chęć wielu zmian w twoim obecnym życiu.

  Zobaczyć siebie jako gościa w salonie kosmetycznym – do zmian w pracy. Oprócz najlepszych zmian, z pomocą doświadczonego pracownika serwisu, prorokuje wymarzona książka Tsvetkova.

  Śniąc, że jesteś fryzjerem golącym głowy tym, którzy chcą tego w zamian za usługi – w rzeczywistości realizujesz swoje plany.

  Przymusowe strzyżenie jako symbol zdarzeń niepożądanych

  Czy marzyłeś, że śmiałeś się z osoby, która przyszła do ciebie i obcięła mu włosy w stanie snu? Oczekuje się, że będziesz miał drobne zmartwienia, których podstawą będzie chęć zmiany kręgu znajomych.

  Jak wyjaśnia wymarzona książka, obcięcie włosów innej osoby w celu wystawienia jej na śmieszność w oczach innych obiecuje trudności w relacjach z krewnymi.

  Zbliża się okres nieporozumień, który szybko się nie skończy, wschodni tłumacz przynosi smutek.

  Czy marzyłeś o tym, jak trzymając wroga, ogoliłeś mu głowę na łyso? Uważaj na przeciwników, w tej chwili są bardzo potężni. W najlepszym przypadku ogranicz dumę i zapał – więcej oszczędzaj niż tracisz.

  Cięcie na coś – znak niespodzianek

  Sprawdź, czy twój przyjaciel chciał, abyś we śnie obciął włosy, aby zmienić jego wizerunek? Nie martw się, nic strasznego się nie stanie, ale spodziewaj się nieprzewidzianych wydarzeń, obiecuje wymarzona książka Białego Maga.

  Obcinanie włosów w celu zmiany wyglądu innej osoby – zapowiada się ekscytująca przygoda w towarzystwie mało znanych osób.

  Wygląda na to, że przyjaciel pilnie potrzebuje pieniędzy i przyszedł do ciebie z prośbą o ścięcie włosów w celu ich sprzedaży – ta osoba sprawi, że będziesz się zastanawiać w prawdziwym życiu.

  „Zła głowa” – ku rozczarowaniu i zamieszaniu

  Śniło mi się, jak omyłkowo wykonałeś fryzurę w sposób, którego klientka nie chciała – wkrótce stanie się coś złego, w wyniku czego będziesz zdenerwowany.

  Obcinanie pasm nie dla kogoś, kto tego potrzebuje, ale dla innego charakteru snu – w wyniku nieporozumienia znajdziesz się w trudnej sytuacji.

  Wygląda na to, że mistrz dał ci we śnie inną fryzurę, która różni się od tej, którą chciałeś – nie powinieneś robić planów. Nic z tego nie będzie, ale przyjdzie tylko żal i smutek.

  Interpretacja snów: dlaczego we śnie marzysz o obcięciu włosów innej osoby

  Od czasów starożytnych włosy były uważane nie tylko za ozdobę, ale także za część ludzkiej kultury, tożsamości ludzi i statusu społecznego w społeczeństwie. Włosy mają ogromne znaczenie dla każdego.

  Poprzez włosy osoba otrzymuje energię, witalność, dlatego sny, w których obcinamy włosy, wywołują panikę i niepokój. Interpretacja takiej wizji może być różna: pozytywna i negatywna. Aby dowiedzieć się, dlaczego inna osoba marzy o strzyżeniu włosów, należy wziąć pod uwagę szczegóły snu.

  Czasami śni nam się, że obcinamy włosy innej osoby. Ogólnie rzecz biorąc, jest to zwiastun nowych początków. Niektóre książki o marzeniach interpretują to jako szybki duży zysk. Jeśli obetniesz komuś włosy i trzymasz nożyczki, wkrótce spełnią się twoje życzenia i będziesz czekać na spełnienie marzenia, otwarcie nowych drzwi w życiu. Najważniejsze jest, aby wykazać się odrobiną przebiegłości i pomysłowości.

  Czasami taki sen może oznaczać chęć zysku kosztem innej osoby lub po prostu życzyć komuś źle. Być może sam boisz się do tego przyznać, ale sen wyciąga złe myśli z głębi podświadomości. Jednakże, jeśli obetniesz innej osobie włosy, aby poprawić jej wygląd i zmienić styl, czeka Cię nieoczekiwana przyjemna przygoda.

  Czytaj więcej:  Dlaczego małe dziewczynki marzą o kobiecie

  Widzieliśmy czyjeś kosmyki włosów na podłodze – znak, że nie masz dużo czasu. Musisz uporządkować swoje sprawy.

  Zamiatanie obciętych włosów oznacza skruchę i kolejne życiowe zmiany, być może początek nowego życia, pojawienie się nowej pracy.

  Jeśli obetniesz komuś włosy inaczej, niż prosił, nastąpi niefortunne, nieoczekiwane nieporozumienie. Strzyżysz znajomego mężczyznę – mogą się zresztą zacząć kłopoty w pracy zarówno dla niego, jak i dla ciebie. Obcięli włosy niewłaściwej osobie – znowu znajdziesz się w absurdalnej sytuacji. Miej się na baczności.

  Szczególnie ważny jest nastrój, jaki miał śniący. Jeśli było uczucie radości, taki sen obiecuje przyjemne zmiany.. Wręcz przeciwnie, złe samopoczucie we śnie obiecuje negatywne zmiany.

  Każda fryzura we śnie przynosi duże zmiany, zarówno dobre, jak i złe. We śnie obcinasz włosy innej osoby – wkrótce będziesz mógł zrealizować swoje plany. Uzyskaj pomoc od innych ludzi, nawet od osób, których się nie spodziewasz.

  Taki sen oznacza przyszłą zmianę, w zależności od długości ścinanych włosów. Długie włosy to duża zmiana. Obetnij włosy nożem – zmiany przyjdą nagle. Złamane nożyczki – ryzyko utraty przyjaciół i pozycji w społeczeństwie. Bądź czujny.

  Osoba, którą zranisz, może cię zdradzić. Bądź ostrożny, strzeż się oszustwa.

  Nie możesz postępować zgodnie z radami tego, którego tniesz, nawet jeśli naprawdę mu ufasz. Możliwość prowokacji i oszustwa.

  Śniło mi się, że obcięłaś włosy na inne – stracić dużą sumę pieniędzy lub mienia. Jeśli obcinasz włosy swojej przyjaciółki, nie powinieneś jej ufać, lepiej nawet nie komunikować się przez jakiś czas, aby uniknąć zdrady z jej strony.

  Obetnij komuś włosy do zwycięstwa, sukcesu, zysku finansowego. Tnij wrogów – pokonaj ich.

  Jeśli obetniesz komuś włosy wbrew jego woli – twoi przeciwnicy mogą cię pokonać. Bądź ostrożny. Ukryj swoją dumę i ambicję. Możliwe są smutki i rozczarowania, które szybko nie miną.

  Obetnij komuś włosy, zwłaszcza krewnym – oczekuj oszustwa od ukochanej osoby.

  Obetnij włosy mężczyzny na jego prośbę – mogą nastąpić nieoczekiwane zmianyale nic złego się nie stanie.

  Obetnij włosy na inne – długo oczekiwany sukces wkrótce do ciebie przyjdzie.

  Zastrzel kogoś – wyruszyć w ekscytującą podróż i spotkać przygodę.

  Obetnij włosy innej osobie – twoi krewni potrzebują twojej pomocy. Tylko Ty możesz rozwiązać ich problemy.

  Ta wymarzona książka interpretuje fryzurę innego – niestety i zła wiadomość. Jeśli jednak twoi krewni byli obok ciebie, łatwo pokonasz trudności.

  Obcięcie włosów obcej osoby oznacza otrzymanie dużej sumy pieniędzy lub fortuny.

  Nowoczesna książka marzeń interpretuje strzyżenie włosów jako stratę. Im bardziej obcięte włosy, tym większa strata. Jeśli obetniesz komuś łysinę, musi zaczynać od zera.

  Obetnij komuś blond włosy – radosne wydarzenia, czarny – pozbycie się wszystkich problemów.

  Obcinanie włosów krewnych nie zawsze jest dobrym znakiem. Może wskazywać na początek problemów w związku. Według wymarzonej książki Taflisi, obcięcie włosów komuś z rodziny oznacza, że ​​potrzebuje on twojej pomocy. Francuska książka marzeń mówi, że strzyżenie męża lub innych bliskich jest oznaką choroby lub niepowodzenia.

  • Obcinanie włosów dziecka oznacza że nie dbasz o jego zdrowie. Może czas zabrać dziecko do lekarza.
 • Obcinasz krewnemu włosy i widzisz jego kosmyki na podłodze – to jest to może być zwiastunem rozstania.

  Skróć włosy bliskiej osoby uważaj na konflikty z nim lub z innymi krewnymi. Taki sen oznacza niedopowiedzenie w związku lub obecność problemów, które można naprawić.

  Jeśli we śnie zamiatasz włosy dziecka, które właśnie zostało obcięte – poznasz czyjąś tajemnicę.

  Obcinasz włosy płaczącemu dziecku – uważaj na kłótnie z mężem lub ukochany.

  Obetnij piękne włosy dla dziecka – poprawi się Twoja sytuacja finansowa.

  Według wymarzonej książki Felomena, ścięcie włosów męża oznacza rozstanie z nim. Jeśli twój były mąż marzył, pozbyłeś się urazy do niego, twoje uczucia do niego minęły.

  Obetnij włosy swojej matce lub ojcu – potrzebują twojej pomocy. Czas odwiedzić rodziców.

  We śnie obcinasz włosy swoim dorosłym dzieciom. Zastanów się, czy bardzo Ci na nich zależy w życiu. Może czas dać im więcej swobody.

 • Strzyżenie we śnie zmarłego krewnego – wkrótce pozbyć się choroby, która dręczy Cię od dawna. Jeśli nie ma problemów zdrowotnych, ten sen obiecuje wzrost dobrego samopoczucia, gotowość do nowych działań.
 • We śnie zwróć uwagę na kolor włosów krewnego:

   Rudowłosy krewny – oszustwo bliskich, zdrada. Oni cię oszukują.

  Obcinasz siwe włosy krewnego – ma są problemy zdrowotne.

  Obetnij swoje blond włosy bogactwo i dobrobyt.

  Czarne włosy – kłótnie i konflikty z tym krewnym.

  Prawie połowę życia spędzamy we śnie. Widzimy sny każdego dnia, tylko najjaśniejsze z nich są pamiętane. Ludzie od wieków rozszyfrowują sny. Sny nigdy nie przytrafiają się takiej osobie. Każdy sen jest odbiciem podświadomości, która wysyła nam swoje wiadomości. Głównym zadaniem jest nauczenie się, jak rozszyfrować te komunikaty i poprawnie je zinterpretować.

  Zalecamy obejrzenie filmu – „Po co marzyć o cięciu?”: