Po co marzyć wiele zegarów ściennych

Co oznaczają zegary ścienne we śnie – interpretacja z książek o marzeniach

Zegar ścienny we śnie ma dwa główne przeciwne znaczenia – jest to niezmienna stałość i nieubłagany upływ czasu. W najgłębszej analizie snu odnaleźć można marzenie o nieśmiertelności – zachowaniu trwałości w czasie. Czas we śnie zawsze ma mistyczne tło.

Na przykład, powszechnie uważa się, że strzały zatrzymują się w momencie śmierci właściciela lub jakiegoś ważnego i przerażającego wydarzenia. Kryminały często zawierają fragmenty typu: „w tym domu zawsze jest szósta rano – zegar na zawsze ustalił moment, w którym Lady Blackmoore zeszła po schodach i zapiszczała z przerażenia”.

W snach takie znaki i mistyczne wglądy są szczególnie wyraźne. We śnie nie działa racjonalność i rozkwitają ukryte lęki, zwłaszcza przed nagłą śmiercią. Zastanówmy się, o czym marzy zegar ścienny w książkach snów.

Podstawowe znaczenia

 • Sen ma rzadką selektywność. Widzisz tylko te obiekty, które mają znaczenie semantyczne. Inne wydają się rozpuszczać. Dotyczy to również elementów wyposażenia wnętrz, biżuterii, drzwi, tarcz.
 • Jeśli zegarek wpadł Ci w pole widzenia, oznacza to, że o czymś zapomniałeś lub musisz się pospieszyć.
 • Jeśli tarcza ma specjalny kształt, koperta ma wyrzeźbione kształty, z kolumnami lub z kukułką, co odpowiada rzeczywistemu wyświetleniu wnętrza, zgodnie z rzeczywistą wartością, może być identyfikatorem obszaru – znakiem identyfikacyjnym do świadomości – tak, to jest ten sam pokój w tamtym domu. W tym przypadku sprawdza się właściwa interpretacja.
 • Jeśli na przykład usunie się ten konkretny detal wnętrza, na ścianie pozostanie jasna plama, co oznacza, że ​​nie ma się gdzie spieszyć. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie jesteś już mile widziany w tym miejscu.
 • Zwracasz uwagę na strzałki – przypomnienie, że zapomniałeś zrobić coś sensownego.
 • Ogromna tarcza, która unosi się przed oczami jak w filmie, to znak, że liczy się czas.
 • Zatrzymane, zamrożone strzały są surowym ostrzeżeniem przed stratą czasu. Drugie znaczenie zamrożonych strzał to złowieszcza i pouczająca wzmianka o śmierci. Być może jesteś dla siebie zbyt surowy. Jeśli w ogóle nie ma strzelców, możesz wybrać odpowiedni moment i samodzielnie zarządzać swoim czasem, nie ma ostrej potrzeby robienia wszystkiego od razu. Nikt nie oczekuje od Ciebie olśniewającego efektu pojutrze na obiad. Nie jedź i nie nękaj się niepotrzebnym pośpiechem.
 • Zdejmij zegar ze ściany – czas oczekiwania dobiegł końca. Razem z nim kończysz pewien okres życia.
 • Nakręć zegar ścienny mechanicznym kluczem, przekręcając ciężarki na łańcuszku – czas na relaks. Postępuj zgodnie z właściwym trybem, aby uzyskać maksymalną wydajność. Relaks, brak kontroli nad czasem, wolny grafik są dla Ciebie przeciwwskazane. Rezultatem jest próżność i złudzenie energicznej aktywności, która nie daje pożądanego rezultatu. Właściwy tryb dnia pozwoli Ci pracować i odpoczywać bez pośpiechu i utraty sił.
 • Wymiana baterii jest oznaką skrajnego zmęczenia. Potrzebujesz doładowania, dobrego wypoczynku, a nawet leczenia. Twoja praca dodaje ci energii, ale to sztuczne ożywienie nie trwa wiecznie. Zasoby własne organizmu są bliskie wyczerpania. Nudne jest chodzenie boso po plaży czy chodzenie w góry, włóczenie się po lesie – co lubisz najbardziej, a co najlepiej przywraca siły.

Interpretacje władz

 • Wymarzona książka Millera ostrzega przed problemami osobistymi, które wymagają pilnego rozwiązania. Próbując rozbić zegarek, zdjąć go, zresetować – próbujesz walczyć z nieuniknionym złymi i bezużytecznymi metodami. W rezultacie istnieje duże niebezpieczeństwo problemów, z którymi nie można sobie poradzić.
 • Interpretacja snów Denniz Lynn interpretuje prawidłowo działający zegar ścienny jako znak, że nadszedł czas, aby sporządzić inwentaryzację wartości, porzucić fałszywe i ponownie rozważyć cały system aktualnych priorytetów. Wiele tarcz, które pokazują różne czasy, na przykład na lotnisku lub dworcu kolejowym, pokazuje głębokie zamieszanie osoby.
 • Interpretacja snów Wędrowca radzi dokładnie rozważyć swoje działania w następnym okresie. są działania, które wpłyną na całą twoją przyszłość.
 • Wymarzona książka Wangi jest kategoryczna w negatywnej ocenie snu. Wielki widzący uważa, że ​​​​za bardzo się przejmujesz i narzekasz na życie. Ciągłe ubolewanie z powodu straconych szans i niespełnionych marzeń wypełnia twoje życie, sprawiając, że cierpisz.

wniosek

Aby zrozumieć, o czym marzy zegar ścienny, musisz zrozumieć rzeczywistość, w której dokładnie koncentrują się problemy z czasem. Może jesteś przemęczony pracą w miejscu, w którym nieustannie panuje presja czasu i zamieszanie – wiele firm celowo utrzymuje taki reżim, aby pracownicy nie mieli czasu na myślenie, a jedynie bez końca wykonywali coraz to nowe zadania, poświęcając czas osobisty w warunkach dotkliwe niedobory i ciągłe niedobory. Może wręcz przeciwnie, jesteś leniwy i miesiąc po miesiącu czekasz na wyjątkowy nastrój, mając nadzieję, że od razu nadrobisz zaległości. Może warto odwiedzić rodziców, przyjaciół, porozmawiać z rodziną. Lepiej wiedzieć dokładnie, gdzie zaciska się ciasny węzeł, który należy rozplątać. Dobrze, że sen dokładnie o tym przypomina.

Dlaczego marzą zegary ścienne, co mówią zegary ścienne?

Jakie jest marzenie zegara ściennego

Zegar jest bardzo złożonym symbolem, który wymaga jasnej analizy, więc śpiący będzie musiał zapamiętać sen w najdrobniejszych szczegółach.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o martwym człowieku we krwi

Wymarzona książka Millera nie daje jasnej odpowiedzi na pytanie, o czym marzy zegar ścienny, jednak psycholog jest pewien, że już wkrótce pojawi się sytuacja z marzycielem, w której będzie musiał wykazać się powściągliwością, że tak powiem, przestać czas. Dla kobiety sen, w którym przekłada wskazówki zegara ściennego, wskazuje, że zostało bardzo mało czasu na rozwiązanie osobistych problemów i powinna się pospieszyć.

Interpretacja snów Denise Lynn zapewnia, że ​​​​zegar ścienny we śnie jest znakiem, że śniący zaniedbuje czas, uważając go za nieskończony. Jednak los może postanowić inaczej, a śpiący nie będzie miał czasu nawet na niewielką część tego, co sobie zaplanował.

Pytanie, o czym marzy zegar (ściana), można zadać najstarszemu tłumaczowi – książce snów Majów. Postępowi Indianie wierzyli, że takiego obrazu nie można jednoznacznie interpretować, ponieważ może on mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne znaczenie. Na przykład, jeśli spacerowicze we śnie poszli zgodnie z oczekiwaniami, śniący robi wszystko na czas, zgodnie z nakreślonym planem. Jeśli ktoś we śnie naprawia zegarki, w rzeczywistości marnuje czas na bzdury, podczas gdy mógłby robić ważniejsze rzeczy.

Rosyjska księga snów zapewnia, że ​​śniący zegar przewiduje straty, zwłaszcza cennego czasu, którego śpiącemu nie zostało wiele.

Co jeśli śni zegar ścienny

Współczesna książka marzeń interpretuje zegar ścienny jako długo oczekiwaną wiadomość. Jeśli śpiący usłyszał ich walkę, powinien przygotować się na zmiany, które całkowicie odwrócą jego życie. Sen, w którym ktoś patrzy na zegarek i zdaje sobie sprawę, że się spieszy, sugeruje, że zostało mu niewiarygodnie mało czasu na dokończenie rzeczy.

Wymarzona książka Grishiny uważa zegar ścienny, który działa prawidłowo i wybija co godzinę, jako symbol wskazujący na bliskość jakiegoś ważnego wydarzenia. Co więcej, może się to zdarzyć zarówno z samym śpiącym, jak iz jednym z jego krewnych.

Jeśli we śnie śpiący ciągle patrzy na zegarek, w rzeczywistości rozpraszają go różnego rodzaju drobiazgi, zapominając o naprawdę ważnych rzeczach.

Poważne niebezpieczeństwo czeka na śpiącego, jeśli we śnie spróbuje określić czas za pomocą zegarka, który nie ma tarczy.

Wygląd zegara wpływa również na interpretację fabuły. Na przykład, jeśli spacerowicze mieliby postać domu, to śniący ma swoją własną tajną siedzibę, w której może ukryć się przed wszystkimi problemami.

Jeśli śpiący nie widzi samego zegara, ale słyszy ich bitwę za ścianą, to w jego rodzinie nastąpią ważne wydarzenia, które dotkną wszystkich.

Wiele różnych zegarów ściennych, które idą w parze, wskazuje, że śpiący będzie miał szansę, dzięki której będzie mógł zacząć życie od nowa.

Starożytne kuranty wiszące na ścianie przepowiadają zemstę za przeszłe czyny. Zegar z kukułką, który nieustannie kukułkuje, zwiastuje długie i szczęśliwe życie. Elektroniczny zegar ścienny obiecuje spór z przyjaciółmi, który marzyciel przegra.

Co oznacza zegar ścienny?

Uniwersalna książka o marzeniach interpretuje podarowany przez kogoś zegar ścienny jako prawdziwy prezent, który wkrótce zostanie przekazany marzycielowi. Jeśli zegar na ścianie się zatrzymał, oznacza to śmierć śpiącego lub jego bliskiego krewnego. Ponadto wizja może wskazywać na utratę czegoś bardzo cennego dla śniącego, czego będzie długo żałował.

Interpretacja snów Pitagorasa jest pewna, że ​​u1buXNUMXbjeśli we śnie marzyłeś o zegarku, na tarczy którego wyraźnie wyróżniała się cyfra XNUMX, oznacza to, że dokładnie za miesiąc twoja ukochana śpiąca osoba zwróci na niego uwagę. Gdyby na tarczy nie było innych cyfr niż jedna, fakt ten charakteryzuje śpiącego jako osobę nadmiernie samolubną. Co więcej, ta cecha charakteru negatywnie wpływa na jego relacje z innymi ludźmi.

Sen, w którym wskazówki zegara wskazują dokładnie północ, wskazuje, że wydarzenie oczekiwane przez śpiącą osobę nie nastąpi bardzo szybko. Zepsute kuranty wskazują na niezadowolenie śniącego. Ponadto jest niezadowolony ze wszystkich sfer swojego życia.

Zakrzywione wskazówki zegara przepowiadają pechowy okres. Najwyraźniej po zwycięstwie śpiący rozpocznie passę porażek, która będzie się ciągnęła jeszcze przez długi czas. Zepsute zegary wskazują na trudną sytuację, w jakiej znajduje się teraz śpiący.

Cygańska książka o marzeniach jest pewna, że ​​​​jeśli marzyłeś o złotym zegarze ściennym, który śpiący próbuje uruchomić, to jego praca w końcu zostanie zwieńczona sukcesem. Głośne dzwonienie dzwonków we śnie symbolizuje stracony czas, którym śniący mógł dysponować bardziej godnie.

Zegar ścienny: dlaczego ten symbol czasu śni?

Osoby lubiące ezoterykę uważają zegarki mechaniczne za przedmiot szczególny, ponieważ w widoczny sposób pokazują upływ czasu. Inni ludzie, bardziej racjonalni, wyrzekający się mistycyzmu, również traktują zegarki z szacunkiem, bo czas to pieniądz.

Zegarek mechaniczny jest więc pewnym kodem kulturowym, symbolem czasu i kruchości ludzkiego życia. Jeśli w nocy miałeś sen na ten temat, a rano zadajesz sobie pytanie „Dlaczego marzysz o zegarze ściennym?”, Przydatne będzie poznanie interpretacji z różnych książek o snach.

Czytaj więcej:  Po co marzyć, że kot urodził

Opinie o książkach marzeń

Sonnik Miller

Sen zwiastuje to w rzeczywistości aby osiągnąć zamierzony cel, będziesz musiał wykazać się zręcznością i umiejętnościami, natomiast w zgiełku ważne jest, aby nie przegapić czegoś ważnego dla marzyciela, aby później nie żałować.

Dream Vanga

Aby zobaczyć zegar ścienny w swoim domu – niektóre wydarzenia z przeszłości będą miały wpływ na wydarzenia z teraźniejszości, co spowoduje doświadczenia i wspomnienia. Widzenie zegara ściennego w obcym domu – w rzeczywistości odbędzie się ważna rozmowa, która będzie miała znaczący wpływ na najbliższą przyszłość, wynikiem tej rozmowy będą pewne zmiany w życiu (nadchodzą pozytywne lub negatywne zmiany – inne szczegóły sen powie, ogólna atmosfera snu).

Zegar ścienny w miejscu publicznym taki sen zwiastuje próżność i kłopoty, podczas gdy nie powinieneś liczyć na szybki efekt swoich wysiłków.

Dreaming longo

Mężczyźni taki sen to sen w przeddzień ważnych spotkań, odpowiedzialnych spraw, w wykonaniu którego będziesz musiał wykazać się determinacją. Kobieta, która widzi taki sen, jest znakiem, że w rzeczywistości będzie musiała żałować straconych okazji.

Wanderer’s Dreambook

Aby mężczyzna oglądał zegar ścienny we śnie – w rzeczywistości znajdziesz się w sytuacji trudnego wyboru, od którego zależeć będzie przyszłość. Kobieta w przededniu ważnych wydarzeń, aby zobaczyć taki sen, to znak, że w rzeczywistości strach przed popełnieniem błędu może popchnąć cię do podjęcia złej decyzji, dlatego znajdziesz się w błędnym kole i powinieneś podjąć przerwa na przemyślenia i zważenie wszystkiego w spokojnej atmosferze.

Interpretacja snów Hasse

Aby zobaczyć w swoim domu wiele zegarów ściennych, które działają zgodnie – na pomyślny okres w życiu, kiedy wszystkie sprawy zostaną dopięte na ostatni guzik, a ważne kwestie zostaną pomyślnie dla marzyciela rozwiązane. Widzieć wiele zepsutych zegarów, słyszeć dźwięk wskazówek i bicie zegara – w rzeczywistości ryzykujesz wplątanie się w nieprzyjemne sytuacje wbrew twojej woli, co zaszkodzi twojej reputacji.

Angielska książka marzeń

Widzieć zegar ścienny we śnie mężczyzny, słyszeć jego tykanie – uczyć się ważnych dla siebie informacji okrężną drogą. Dla kobiet taki sen obiecuje puste obowiązki, próżne nadzieje.

Interpretacja snów

Ma interpretację snu, w którym kupujesz zegar ścienny i wieszasz go na ścianie w swoim domu: to ostrzeżenie ze świata snów, że w prawdziwych sprawach zgubisz się i zaryzykujesz pozostawienie wszystkiego przypadkowico doprowadzi do trudności.

Sonn of Nostradamus

Śnił mi się zegar ścienny we śnie – to zapowiedź zmian, które w rzeczywistości nie każą czekać.

Roma Dream Book

Obserwując ruch wskazówek na zegarze ściennym – w rzeczywistości napotkasz kłopoty, zamieszanie. Jeśli dokładnie pamiętasz, o której godzinie zegar pokazywał we śnie, warto przeanalizować, jakie informacje niosą te liczby.

Strzały zatrzymały się

Sen, w którym widzisz zatrzymany zegar ścienny, powoduje niepokojące myśli.. Interpretacje snów pomogą ci znaleźć odpowiedź na te pytania.

Wymarzona książka Millera: w rzeczywistości dołożysz wielu starań, aby rozwiązać trudne problemy, spróbuj przywrócić zwykły bieg spraw, ale trudno będzie to zrobić, trudno jest uzyskać to, czego się oczekuje.

W wymarzonej książce Longo podano kilka interpretacji snu, szczegóły snu odgrywają w tym decydującą rolę:

 • Aby zobaczyć, jak zatrzymała się wskazówka zegara – zwiastun fatalnych zmian losu w prawdziwym życiu.
 • Godziny z zakrzywionymi wskazówkami – ludzie, na których polegasz, nie będą działać najlepiej.
 • Rozbite szkło na zegarze ściennym budząc się, by przetrwać cios losu, utrata dobrego samopoczucia (i nie chodzi tu o wartości materialne).

Wymarzona książka Vanga daje inną interpretację dla osób w różnym wieku:

 • Dla młodego, samotnego mężczyzny taki sen – na kłopoty, rozczarowania, niezasłużone obelgi.
 • Taki sen miał człowiek rodzinny – musisz martwić się o bliskich, o dobre samopoczucie i pomyślność w domu.
 • Starsza osoba, aby zobaczyć taki sen – będą obawy o Twoje zdrowie i zawiedzione nadzieje, długie oczekiwanie na coś ważnego.

Angielska książka marzeń: rzeczywisty stan twoich spraw ulegnie pogorszeniu i będziesz musiał podjąć pewne aktywne działania, aby utrzymać stan rzeczy, do którego dążysz.

Według wymarzonej książki panny Hasse sen obiecuje nieprzyjemne spotkania z ludźmi, którzy wolą bawić się po ciemku i manipulować, zwiastuje nocną wizję o zatrzymanym zegarze.

Sen o zatrzymanym zegarze według ezoterycznej książki o marzeniach – to znak, że warto choć na chwilę zatrzymać bieg życia, zrób sobie przerwę, by pobyć sam na sam ze sobą i uporządkować myśli. Taka taktyka oderwania się od zamieszania i kontemplacji pozwoli uniknąć błędnej ścieżki.

Budzik

Jeśli zdarzyło ci się zobaczyć budzik we śnie i masz wrażenie, że ten sen nie był bez powodu, jak zwykli mawiać – „sen w dłoni”, to wymarzone książki pomogą rozszyfrować tę wiadomość ze świata nocy wizje.

Sen o dzwoniącym budziku, według Modern Dream Book, zwiastuje, że staniesz się uczestnikiem niezwykłych wydarzeń, które dostarczą Ci wielu emocji i wrażeń.

Ezoteryczna książka marzeń: nadchodzi okres życia, w którym siły witalne będą wzrastać, co pozwoli na aktywne działanie i zdecydowanie w rozwiązywaniu ważnych problemów.

Według wymarzonej książki Vanga sen o budziku obiecuje, że w rzeczywistości przeżyjesz niespodziankę. Z kolei angielska książka marzeń tak mówi będziesz otrzymywać wieści z daleka lub małą, ale miłą niespodziankę.

Według wymarzonej książki Hassego sen przepowiada, że ​​​​w prawdziwym życiu będziesz aktywny, ale ryzykujesz, że twoje słowa i działania zostaną źle zinterpretowane przez innych.

Interpretacja snów Longo ostrzega przed tym te plany, które zrobiłeś na najbliższą przyszłość, zostaną naruszone z przyczyn od ciebie niezależnychco spowoduje irytację i frustrację.

Czytaj więcej:  Wodospad interpretacji snów widzi burzowo przezroczysty

Wymarzona książka Loffa: będzie musiał improwizować, starając się utrzymać swoją zwykłą pozycję w społeczeństwie, podczas gdy twoje działania będą uważnie monitorowane przez nieżyczliwych.

Antyk, zegar ścienny

Według wymarzonej książki Vanga, sen, w którym ktoś miał okazję zobaczyć stary zegar i usłyszeć ich bitwę, zwiastuje fatalne zmiany oraz poczucie bezradności i zamieszania przed nimi.

Mówi o tym ezoteryczna książka marzeń doświadczysz uczucia żalu z powodu straconych szans, staraj się nadrobić zaległości, ale musisz działać rozsądnie i wyważenie, aby nie robić błędnych kroków.

Hasło interpretacji snów: próba dwukrotnego wejścia do tej samej rzeki zakończy się niepowodzeniem, a przede wszystkim dotyczy relacji miłosnych.

Przewiduje to współczesna książka marzeń przejść próbę wytrzymałości, i pokonaj te przeszkody przy jak najmniejszej stracie dla siebie.

Wspomnienia z przeszłości, refleksje nad przeszłością będą miały wpływ na Twoje obecne życie i pod wpływem tego nastroju zadecydują o pewnych zmianach w Twojej planidzie (planida to dawne określenie losu), taką definicję podaje słowiański Sennik.

Zalecamy obejrzenie filmu – „Po co marzyć o zegarze?”:

Po co marzyć o wielu zegarach ściennych

Z czym kojarzy się zegar na ścianie? Interpretacje książek o marzeniach są niejednoznaczne. Zegar może wskazywać zarówno przyszłe zmiany, jak i fakt, że śpiący nie puszcza pamięci o przeszłości. A co jeszcze może marzyć w ten sposób? Zapamiętaj jak najwięcej szczegółów snu, a następnie zajrzyj do tłumacza.

Interpretacja Millera

Według Gustava Millera zegar ścienny przewiduje sytuację, w której śpiący będzie musiał wykorzystać całą swoją wrodzoną cierpliwość i umiejętności. Jeśli kobieta widzi taki sen, powinna poświęcić więcej czasu na rozwiązywanie problemów osobistych.

Wolne godziny oznaczają długie mierzone życie. Szybkie poruszanie się jest odwrotne.

Zepsuty lub zatrzymany zegarek we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw prawdziwym życiu grozi ci niebezpieczeństwo lub przerwa w interesach.

Przygotuj się na zmiany

Widzisz ścianę zawieszoną na zegarach, które chodzą sekunda po sekundzie? Według wymarzonej książki Wędrowca otrzymałeś wyjątkową szansę, aby coś zmienić w swoim życiu. Najważniejsze, aby nie popełnić błędu w wyborze. Zastanów się dwa razy, zanim wybierzesz jedno lub drugie.

I po co marzyć o ogłuszającym dzwonieniu dzwonków? Do znaczących zmian w życiu, wyjaśnia wymarzona książka. Może się również zdarzyć, że zmiany te będą wynikiem zmian zachodzących w kraju.

Spójrz na życie w nowy sposób

Jak mówi książka o marzeniach, nadszedł czas, aby ci, którzy widzieli we śnie zegar ścienny, zastanowili się nad własnym życiem. Jaka jest Twoja pozycja w życiu? Co chcesz osiągnąć? Co uważasz za najcenniejsze?

Czy w twoim śnie była duża różnorodność zegarów ściennych? Płyniesz więc z prądem, bez celów i pragnień.

A wymarzona książka Medei interpretuje śniący zegar jako ciągły przepływ czasu. I co minutę znika. Pomyśl – czy masz czas na wszystko? Co z tego, co zostało wymyślone, czy już wprowadziłeś w życie? A może to, czego chciałeś wcześniej, nie jest już aktualne?

Dla Twojego biznesu

Jeśli we śnie widziałeś wiele starych zegarków, w rzeczywistości będziesz musiał odpowiedzieć za to, co zrobiłeś. Ezoteryczna książka snów zapowiada skruchę, wyjaśniając, co to znaczy patrzeć, jak poruszają się wskazówki godzinowe i minutowe.

Podarować zegar ścienny zmarłej osobie? Ten sen, choć niepokojący, jest dla mnie tym mniej ważny. Według Modern Dream Book, o czym jest taki sen, mówi o upadku zaplanowanych spraw, a winą za to będą wątpliwe uzależnienia śpiącego.

Wzloty i upadki

Czy we śnie obserwujesz postęp zegara ściennego? Oznacza to, że w rzeczywistości cenisz sobie czas, który wkrótce będzie ci dobrze służył. Czy musiałeś je prowadzić? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zmienisz się na lepsze. Marzyłeś o zegarze elektronicznym? W gorącej debacie odkryjesz coś niezwykle cennego dla siebie.

Jeśli miałeś okazję kupować zegarki we śnie, oznacza to, że w trudnych sytuacjach najczęściej się wycofujesz, pozostawiając problem do rozwiązania. Czy młoda dziewczyna widziała taki sen? Powinna być mniej frywolna.

I po co marzyć o zegarze, który się zatrzymał? Mówią, że ścieżka, którą teraz podążasz, prowadzi donikąd. Pomyśl, gdzie popełniłeś błąd, przeanalizuj swoje działania i spróbuj zacząć od nowa. Tylko wtedy osiągnie się sukces.

Marzyłeś o bijącym zegarze, który w rzeczywistości zatrzymał się dawno temu? Nadchodzą niepokojące wydarzenia, które wpłyną na finansowy komponent śpiącego i jego bliskiego kręgu.

Szczegółowe interpretacje

Ogólna książka snów oferuje zrozumienie szczegółów snu.

 • Czy zegar zatrzymał się we śnie? Twoje życie stoi teraz w miejscu.
 • Marzyłeś o zegarze z kukułką? Żyj długo.
 • Czy zegar w twoim śnie był zepsuty? Trzymasz się z daleka, boisz się odrzucenia przez społeczeństwo.