O czym marzy czarna kobra

Dlaczego wymarzona książka marzy o kobrze dla mężczyzny i kobiety

Sny są nieprzewidywalne. W ramionach Morfeusza możesz zobaczyć zupełnie niespodziewane stworzenie lub znaleźć się w nieprzewidywalnej sytuacji. Niektóre sny inspirują, dają nadzieję, inne budzą strach, budzą poczucie niepokoju. Interpretacje tego, o czym marzy kobra, rzadko są pozytywne.

Ogólna interpretacja snu

Ludzie zawsze obawiali się węży. A wszystko dzięki temu, że ugryzienie tego gada może doprowadzić do śmierci człowieka. W różnych książkach o marzeniach kobra uosabia wspólne cechy charakterystyczne:

 • zło;
 • rywalizacja;
 • choroba;
 • kłopot z kobietą.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, należy wziąć pod uwagę wszystkie zaobserwowane niuanse – pozycję ciała gada, zachowanie, kolor, rozmiar.

Im dłuższy i grubszy wąż, tym większy i poważniejszy problem. Jeśli zaobserwowano wiele małych węży, nie przewiduje się żadnych poważnych trudności, tylko drobne problemy. Jednocześnie kobra królewska (jedno z największych zwierząt w rodzinie) obiecuje luksusowe wakacje, a egipska obiecuje intrygę i oszustwo.

Rozszyfrowanie snu według koloru kobry:

 • Czarny – pasmo niepowodzeń, przeszkód w przedsięwzięciach, pecha. Nie powinieneś zawierać znajomości w najbliższej przyszłości, podejmować nowych projektów, umawiać się na ważne negocjacje, a ponadto kupować losy na loterię. Lepiej skoordynować swój osobisty harmonogram w taki sposób, aby wszystkie istotne sprawy zostały przełożone o co najmniej miesiąc.
 • Brown – realizacja trudnego, poważnego zadania, którego nie można odmówić.
 • Złoto – pojawi się zagrożenie związane z przeszłością. Może pojawić się osoba, która chce pomścić wyrządzone mu wcześniej krzywdy.
 • Żółty to szczęśliwy zbieg okoliczności. Twoje przedsięwzięcia zakończą się sukcesem.
 • Zielony – straty finansowe. Niespodziewane grzywny, obniżenie wynagrodzenia nie są wykluczone. Można wpaść w oszukańcze schematy – należy uważać na płacenie za wszelkie zakupy, zwłaszcza te dokonywane w Internecie.
 • Czerwony – pojawienie się poważnego konkurenta w dowolnej dziedzinie – romantyczne związki, praca, czasem zdrada w przyjaźni.
 • Biały – staną się dostępne cenne informacje, których ujawnienie może prowadzić do kłopotów. Nie ujawniaj zaufanych tajemnic. Lepiej powstrzymać się od udziału w plotkach i dyskusjach.
 • Niebieski to jedyny kolor, który obiecuje nie kłopoty, ale pieniądze i dobrobyt.
 • Zauważony – nieoczekiwane zmiany w życiu, które mogą być zarówno na lepsze, jak i na gorsze.

Wąż w kapturze to dobry znak, dzięki własnej intuicji będziesz w stanie odkryć tajny spisek.

Zachowanie i sytuacje

Istotną rolę odgrywa kierunek ruchu jadowitego gada. W zależności od tego interpretacja może być zupełnie inna.

Jeśli kobra jest we śnie:

 • ściga i chce gryźć – wkrótce pojawią się kłopoty;
 • ucieka – warto moderować pretensje i arogancję, inaczej dojdzie do niezręcznej sytuacji;
 • ukrywa – pozytywne zmiany nadejdą w najbliższym czasie.

Ważne jest również to, jak wąż zachowuje się we śnie. Najlepszą opcją jest przepchnięcie go drogą lądową lub wodną. Oznacza to, że wszystkie trudności miną. Możliwe działania zwierzęcia i ich interpretacja:

 • Ataki – nieżyczliwi będą zadawać uderzające ciosy, z którymi bardzo trudno będzie sobie poradzić.
 • Wąż zdołał ugryźć – nieoczekiwane oszustwo i zdrada ukochanej osoby.
 • Szczelnie otula i nie pozwala się ruszyć – nie sposób uniknąć nieprzyjemnej sytuacji zastawionej przez wrogów i wstydu.
 • Gryzie wiele małych osobników – śpiący jest przedmiotem plotek i dyskusji nie tylko wśród wrogów, ale także wśród bliskich.

Jeśli kobra użądliła się w nogę – nagła zmiana planów, ugryziona w rękę – poważna choroba lub rozczarowanie.

Gad wczołgał się do mieszkania i zaatakował – kłótnie, oskarżenia, zdrada ze strony krewnych lub bliskich przyjaciół.

Wąż syczy – ujawnią się tajne informacje, które zasmucą.

Zwinięty w kłębek – w bliskim otoczeniu znajduje się osoba, która czeka na odpowiedni moment, by pomścić wyrządzone wcześniej przewinienie.

Trzymaj w dłoniach – przed tobą długa droga.

Duża liczba gadów oznacza zostanie bossem i posiadanie dużej drużyny pod jego dowództwem.

Zabicie kobry oznacza radzenie sobie z przeciwnościami losu. Na przykład osoba chora – szybki powrót do zdrowia, a osoba zdrowa, która z całych sił stara się wspinać po szczeblach kariery – awans.

Specyfika dla kobiet i mężczyzn

Płeć i wiek śpiącego również mogą zmienić kierunek interpretacji. Wyjaśnienia snu dla kobiety w różnym wieku są radykalnie różne:

 • dla dziewczynki – pojawienie się nowych możliwości w nauce;
 • dla dziewczynki – przemoc fizyczna;
 • dla zamężnej kobiety – nieoczekiwane bogactwo.

Marzyłem o kobrze dla jednego mężczyzny Początek związku, który doprowadzi do małżeństwa. Żonaty – pojawienie się kochanki. Jeśli wiele osób zobaczy węża we śnie, sekretne połączenie śpiącego stanie się znane szerokiemu kręgowi, co spowoduje publiczne potępienie. Zwierzę owinęło się wokół żony – wkrótce w rodzinie urodzi się syn.

sam zostań gadem – rzadki sen, który mówi o determinacji, realnych szansach na osiągnięcie celu w każdym, najtrudniejszym przedsięwzięciu: ostry awans, otrzymanie znacznego kapitału, wysokie osiągnięcia i nagrody w konkursach, konkursach.

Zanim weźmiemy sobie do serca interpretację snu z kobrą, warto sobie przypomnieć, czy wizerunek węża był widziany w ostatnio oglądanych filmach, czytanych książkach, czy przyjacielskich rozmowach.

Być może podświadomie wyświetlane wcześniej postrzegane informacje. Wtedy nie powinieneś szukać ukrytego znaczenia i wróżby. Jeśli dzień wcześniej nie było nic takiego, a gad pojawił się we śnie dość nieoczekiwanie, nadal nie musisz się bać. Lepiej zebrać siły, odpowiednio sprostać wszelkim trudnościom i znieść je przy minimalnych stratach.

Czytaj więcej:  Dlaczego małe szczenięta dużo marzą

Kobra – interpretacja snu według wymarzonej książki

Dlaczego kobra śni? Taki sen nie często się śni …. Innymi słowy, kobra to wąż. A wąż we śnie nie zawsze jest dobrym wydarzeniem w prawdziwym życiu. Ale nie jest tak źle. Tak mówią książki o marzeniach, które interpretują taki sen. Przeczytaj pełną interpretację wymarzonej książki. Treść: interpretacja snu dla kobiet i mężczyzn.

Kobra we śnie – interpretacja snu z wymarzonej książki

Kiedy we śnie widzisz martwą kobrę, jest to znak, że możesz być w niebezpieczeństwie, więc bądź ostrożny.

Jeśli śnisz o białej kobrze we śnie, taki znak w książce snów sugeruje, że pokonasz przeciwności losu, a to nie będzie dla ciebie trudne zadanie.

Kiedy we śnie widzisz dużą kobrę, która cię goni, jest to sygnał, że powinieneś uważać na otaczających cię ludzi.

Kobra w wodzie, która pojawia się we śnie, to znak, że masz obok siebie osobę, która udaje, że jest twoim przyjacielem.

Kiedy śnisz o syczącej kobrze, jest to znak, że w najbliższej przyszłości będziesz musiał wydać dużo pieniędzy. Te pieniądze zostaną zmarnowane.

Dlaczego mała kobra śni? Taki znak oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce staniesz się ofiarą bezpodstawnych oskarżeń.

Dlaczego kobieta marzy o kobrze – wymarzonej książce Millera

Jeśli kobieta widzi we śnie kobrę? Ten senny symbol może oznaczać, że twoja lekkomyślność doprowadzi do pewnych problemów zdrowotnych. W szczególności wiele zależy od szczegółów snu.

Jeśli zamężna kobieta widzi we śnie kobrę, oznacza to, że jeśli nie weźmiesz odpowiedzialności za swoje obowiązki, będziesz mieć poważne problemy.

Sen o kobrze dla niezamężnej kobiety oznacza, że ​​​​osoba, z którą jest związana, w jakiś sposób cię wykorzysta.

Dla młodej dziewczyny taki sen może oznaczać, że w niedalekiej przyszłości będziesz miał okazję nawiązać związek, który ostatecznie przerodzi się w prawdziwą, trwałą przyjaźń i sojusz.

Kiedy młoda zamężna dziewczyna marzy o kobrze, jest to znak, że wkrótce może ci się nie udać na poziomie zawodowym.

Marzenie o ugryzieniu przez kobrę – wymarzona książka Vanga

Jeśli we śnie zostałeś ugryziony przez kobrę, jest to znak, że musisz zachować ostrożność w kontaktach z ludźmi w pracy.

Kiedy śnisz, że ugryzł cię duży wąż, jest to znak, że czujesz się dobrze, tylko podświadomie możliwe jest, że twój stan psychiczny jest w złym stanie. Potrzebujesz odpoczynku.

Po co śnić, że kobra gryzie i syczy? Taki sen zwykle ma takie znaczenie – musisz wydać mniej pieniędzy. Twoje wydatki nie mają sensu i nie mają przyszłości.

Marzenie o kobrze dla mężczyzny

Kiedy mężczyzna widzi we śnie kobrę, oznacza to, że napotkasz duże problemy na drodze do realizacji planów, które masz na myśli na najbliższą przyszłość. Przejrzyj swoje plany, spraw, by poprawki były bardziej realistyczne.

Widzenie kobry we śnie dla młodego faceta jest sygnałem, że coś ci zagraża. Uważaj na siebie przez następne kilka dni. Nie wszystko jest tak krytyczne.

O czym marzy czarna kobra – według wymarzonej książki Hassego

Jeśli zobaczysz czarną kobrę, musisz wykonać ważną pracę. To określi twoje długoterminowe plany.

Jeśli we śnie widziałeś, jak goni cię czarna kobra, taki sen zasygnalizuje ci pewne kłopoty lub smutek, których doświadczysz w najbliższej przyszłości.

Sen z ogromną czarną kobrą w wymarzonej książce obiecuje, że w niektórych przypadkach możesz zostać całkowicie pokonany lub przynajmniej rozczarowany.

Sen, że dusi cię czarna kobra, to znak, że jeśli nie pokierujesz właściwie swoimi sprawami, możesz mieć problemy. Nie duży, ale jednak…

Jeśli we śnie odczołga się od ciebie czarna kobra, to znak, że pokonasz wroga w czasie rzeczywistym.

Po co marzyć o wielu czarnych kobrach? Taki sen jest ostrzeżeniem, że twój złowrogi kolega knuje coś, by ukraść twoje pomysły i plany. Zachowaj ostrożność w miejscu pracy.

Dlaczego kobra marzy i czy warto bać się takiego obrazu we śnie

Często w snach pojawiają się zupełnie nieoczekiwane obrazy i symbole. Niektóre z nich wywołują ciepłe uczucia i przyjemne emocje, ale są też takie, które nawet we śnie wywołują strach, przerażenie, wrogość i odrazę. Po takich wizjach człowiek budzi się zlany potem, długo nie może się uspokoić i uspokoić bicia serca, do rana zadaje sobie pytania, na przykład: co oznacza krokodyl we śnie lub o czym marzy kobra?

Dlaczego kobra marzy: interpretacja w książkach snów

Ludzie zawsze uważali na węże, ponieważ od ukąszenia tego gada można łatwo umrzeć w straszliwej agonii. Bali się ich i unikali, próbowali ich ominąć i chronili dzieci i zwierzęta gospodarskie przed wężami. W związku z tym sen, w którym pojawia się wąż, był zawsze niepokojący i pozostawiał nieprzyjemny posmak, zwłaszcza jeśli w wizji pojawiła się jadowita i niebezpieczna kobra.

 1. Widzenie tego jadowitego gada we śnie jest niemiłym znakiem dla śpiącego. Uważa się, że osoba w tym przypadku znajduje się pod destrukcyjnym wpływem innej osoby lub własnych wad i słabości. Po takiej wizji należy poważnie przemyśleć własne działania, przeanalizować zależności, w tym od innych ludzi.
 2. Widzieć, jak duży i śliski gad czołga się we śnie, nie przeszkadzając człowiekowi i znikając bez szkody lub groźby, oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnegatywne fatalne wydarzenia miną człowieka, nie zakłócą jego spokoju, nie zmienią jego zwykłego stylu życia.

Interpretacja snów wskazuje również na uczucia, których śniący doświadczył na widok pełzającego gada. W przypadku, gdy jadowity wąż owija się wokół osoby, nie próbując ugryźć, w rzeczywistości można spodziewać się pozytywnych zmian, które okażą się fatalne i postawią osobę w wymuszonej ramie. Być może będzie to nowe hobby lub silne uczucie, które zmieni nie tylko sposób życia, ale także światopogląd.

Węże w wymarzonej książce (wideo)

Dlaczego kobra marzy o kobiecie, mężczyźnie, młodej dziewczynie?

Zrozumienie prawidłowej interpretacji widzenia w nocy o kobrze często zależy od tego, kto miał taki sen, od wieku osoby. Przed przystąpieniem do analizy i interpretacji snu warto zastanowić się nad kategorią śniącego, a także nad ogólnymi szczegółami samej wizji.

Czytaj więcej:  Uśpij ataki czarnego węża

Szczegóły i dodatkowe symbole

Kobra, która nie zagraża ani nie jest w pobliżu

Otworzą się nowe możliwości uczenia się nowych rzeczy, przyswajania nowej wiedzy

Wokół niej czołga się jadowity gad, syczy, przygotowuje się do ataku

Możliwe brutalne groźby, utrata niewinności

Płeć piękna

Kobra czołga się lub przyjmuje pozycję gotową do ataku

Niezależność finansowa w małżeństwie, lepszy przepływ materialny

Kobra pełzająca wokół mężczyzny zagrażającego mężczyźnie

Spotkanie pogotowia z oszczędnym i spokojnym towarzyszem.

Dla żonatego mężczyzny – przypadkowe romanse

Jeśli żonaty mężczyzna zobaczył jadowitego węża w nocnej wizji, powinien przeanalizować szczegóły snu, pamiętając inne obrazy i symbole, które się w nim pojawiają.

 1. Jeśli mężczyzna marzył o kobrze, a patrzy na niego kilka innych osób, powinien uważać na przypadkowe połączenie w prawdziwym życiu, ponieważ wszyscy na pewno się o tym dowiedzą i sprowokują publiczne potępienie i potępienie. Wizja jest interpretowana podobnie, jeśli śni jej się zamężna kobieta.
 2. Sen, w którym pojawia się kobra otoczona bliskimi i bliskimi ludźmi, oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw rzeczywistości napotka on kłopoty i trudności w życiu rodzinnym, które należy przezwyciężyć samodzielnie.

Zrozumienie prawidłowej interpretacji widzenia w nocy o kobrze często zależy od tego, kto miał taki sen.

Jednocześnie spokojniejszy i spokojniejszy stan po zaśnięciu sprawia, że ​​zmiany i trudności są nie tyle negatywne, co po prostu uciążliwe. W przeciwnym razie należy przygotować się na najgorsze.

Widząc we śnie kobrę, która chce ugryźć, atakuje

Noktowizor jest uważany za bardziej informacyjny, w którym jadowity wąż atakuje śpiącego lub gryzie go. Większość tłumaczy słusznie uważa taki sen za ostrzeżenie lub groźbę i uważa, że ​​zdecydowanie należy go wysłuchać.

 1. Jeśli jadowity gad w noktowizorze atakuje osobę, próbując go skrzywdzić, śpiący powinien zastanowić się nad swoimi działaniami i działaniami. Niewykluczone, że jego nieprzyzwoite czyny wkrótce staną się powszechnie znane i trzeba będzie za nie zapłacić w najlepszym razie reputacją i opinią publiczną. Po przebudzeniu warto zastanowić się, kto może trzymać „kamień w łonie” w stosunku do śniącego.
 2. W przypadku, gdy kobra nadal gryzie osobę we śnie, w rzeczywistości powinien spodziewać się, że nie będzie w stanie uniknąć zemsty za swoje czyny i kłopoty. Ponadto być może grozi mu spisek i problemy z jego najbliższego otoczenia. Po takim śnie warto spróbować zminimalizować jego konsekwencje, próbując dowiedzieć się, kto może chcieć skrzywdzić osobę i zapobiec ich działaniom.

W przypadku, gdy kobra chce ugryźć i zaatakować, która czai się w domu śpiącego, oznacza to, że nieżyczliwych i złośliwych krytyków należy szukać w najbliższym kręgu i bliskich mu osobach.

Po co marzyć o czarnej lub białej kobrze

Nie bez znaczenia dla prawidłowej interpretacji snu o kobrach jest kolor gada, który pojawił się w wizji. Węże z reguły śnią w naturalnych kolorach: żółtawym lub brązowym. Ale czasami jadowity gad pojawia się w wizji o nietypowym dla oka kolorze: czarnym, białym, czerwonym, zielonym.

 1. Czarny gad we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnadchodzą trudne i trudne czasy dla osoby. Uważa się, że okres życia po wizji będzie nie tylko pozbawiony harmonii, ale także przygotowuje trudne próby, na które należy się przygotować. Ważne jest, aby po takim śnie być mentalnie przygotowanym do prób, wychodzić im z godnością i cierpliwością, wtedy trudny okres będzie mógł przetrwać bez konsekwencji.
 2. Biała kobra we śnie oznacza nieco inny symbol. Niektórzy tłumacze twierdzą, że taki jadowity gad wskazuje, że w prawdziwym życiu pewna wiedza lub informacja stanie się dostępna dla osoby, ważne informacje, których posiadanie może zarówno zaszkodzić, jak i przynieść korzyści. Warto spróbować zrozumieć, przed czym ostrzega wizja, jakich uczuć doświadczała osoba śpiąca w związku z tym, co zobaczyła, oraz jakie ważne szczegóły snu pozostały „za kulisami”.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów wiele żółwi

Czarny gad we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnadchodzą trudne i trudne czasy dla osoby.

W przypadku, gdy gad pływał w wodzie, najprawdopodobniej problemy i kłopoty nie spowodują poważnych szkód, ale tylko zdenerwują cię i przyniosą wiele emocji i wrażeń. W każdym razie powinieneś być gotowy na próby i ewentualnie na walkę.

Zabij kobrę lub innego węża we śnie: co to znaczy?

Pomimo faktu, że wąż we śnie jest kontrowersyjnym symbolem, zabicie go w nocy jest uważane za korzystną prognozę.

Dlaczego wąż śni (wideo)

Warto też posłuchać własnych odczuć po śnie. W przypadku, gdy osoba, która zabiła gada, poczuła żal, będzie musiała rozstać się z pewną wiedzą lub umiejętnościami w prawdziwym życiu, ponieważ wąż jest nadal symbolem mądrości wśród Słowian.

Jak rozszyfrować sen o kobrze – 48 znaczeń

Cobra marzy o pomocy bliskim w trudnych czasach. Również taki sen może zwiastować długi okres leczenia poważnej choroby.

Interpretacja snu o kobrze w zależności od szczegółów

W zależności od tego, która kobra we śnie:

 • agresywny – do problemów psychologicznych;
 • atakowanie – do zwycięstwa nad wrogami;
 • biały – aby otrzymywać ważne informacje;
 • gigant – do dobrobytu;
 • niebieski – aby wyjść z trudnej sytuacji;
 • miły – do zmartwień z powodu doskonałego nikczemnego czynu;
 • martwy – na niebezpieczeństwo na drodze;
 • żółty – aby wygrać w grach hazardowych;
 • zielony – ze stratą;
 • różowy – na ryzyko bankructwa;
 • złoto – na pojawienie się starego wroga;
 • pomarańczowy – ukraść pieniądze krewnemu;
 • ogromny – do smutku;
 • brązowy – do plotek w pracy;
 • światło – ukraść marzycielowi;
 • szary – do łez;
 • spokój – do radości;
 • stary – ze strachu przed operacją;
 • fioletowy – do zmian w życiu osobistym;
 • niebieski – do dobrego samopoczucia;
 • mały – na wizytę nieoczekiwanych gości;
 • czerwony – do pojawienia się zawodnika;
 • kolor – do zdrady ukochanej osoby;
 • instrukcja – zazdrościć przyjaciołom;
 • rudy – na problemy w pracy;
 • królewski – na wakacje w egzotycznym kraju;
 • czarny – do okresu awarii;
 • trujący – aby osiągnąć sukces z pomocą przyjaciela;
 • z otwartym kapturem – do oszustwa przez nieznajomego.

W zależności od tego, gdzie znajduje się kobra:

 • w domu – na trudności w rozwiązywaniu problemów;
 • w mieszkaniu – niechęć do najlepszego przyjaciela;
 • w łóżku – do zdrady przez ukochaną osobę;
 • w pudełku – na naganę od szefa;
 • w torbie – do długiej walki z wrogiem;
 • na morzu – przenieść się do nowego domu;
 • w drodze – do kłopotów w miejscu pracy;
 • na szyi – do zmęczenia obowiązkami domowymi.

W zależności od tego, co kobra robi we śnie:

 • gryzie inną osobę w brzuch – plotkować o marzycielu;
 • w nogę – zawstydzić w miejscu publicznym;
 • w palcu – do kłótni z przyjacielem;
 • z tyłu – do podłości ze strony ukochanej osoby;
 • za rękę – na długą drogę;
 • śpi – do spokojnego życia;
 • ścigać osobę – zdradzić partnera;
 • dusi krokodyla – spotkać wpływową osobę;
 • pieszczoty – zemsta przyjaciela za zniewagi;
 • taniec do melodii – do podpisania ważnych dokumentów;
 • kłamstwa – do wiadomości;
 • chroni młode – do sukcesu w pracy;
 • pluje trucizną – spóźnić się na ważne wydarzenie;
 • skrada się – do końca okresu niepowodzeń;
 • skrada się w pobliżu – do dodatku do rodziny;
 • syczy – aby ujawnić sekrety śniącego;
 • gonić inne węże – do konfliktu z kolegą.

Na podstawie działań:

 • walczyć z kobrą – aby poznać osobę o dwóch twarzach;
 • głaszcząc ją – do drobnych kłopotów;
 • kupować – popełnić nikczemny czyn;
 • zmiażdżyć – do kłótni z sąsiadami;
 • karmić – do burzliwego romansu;
 • złapać – na drobne kłopoty;
 • odjechać – do samotności;
 • ugryźć – do skandalu w rodzinie;
 • zabić – do awansu;
 • dusić – na małe przeziębienie u dziecka;
 • oswojony – do pomocy finansowej dla przyjaciela;
 • trzymać w rękach – do poważnej rozmowy z szefem;
 • uciekaj przed wężem – do zwycięstwa nad wrogami;
 • odetnij jej głowę – dla dobrego zdrowia;
 • zamienić się w kobrę – aby pozbyć się złych nawyków;
 • bawić się z kobrą – aby wziąć udział w przygodzie;
 • daj mężowi – na rodzinną wycieczkę.

W zależności od tego, kto jeszcze marzył:

 • grzechotnik – na chorobę;
 • tygrys i krokodyl – do hipokryzji ze strony bliskich.

W zależności od tego, ile kobr marzyło:

 • 2 – do zwolnienia;
 • 3 – wykonywać ciężką pracę;
 • wielu – do przeniesienia na stanowisko kierownicze.

W zależności od tego, kto marzył o kobrze:

 • w ciąży – martwić się o dziecko;
 • dla dziewczynki – na zaproszenie na romantyczną randkę;
 • kobieta – na problemy zdrowotne;
 • żonaty – do bogactwa;
 • dla mężczyzny – flirtować w pracy.