Jakie jest marzenie trójkolorowego kota

Jak zinterpretować, o czym marzy trójkolorowy kot

Zwykle uważa się, że zwierzę to symbolizuje szczęście w domu i sprzyjające okoliczności. To właśnie trójkolorowy kot, zgodnie z tradycją, jako pierwszy wchodzi do nowego domu, aby wypędzić z niego złe duchy. Ciekawe jest również to, że w naturze praktycznie nie ma kotów o trzech kolorach wełny. Dlatego z trójkolorowym kotem wiąże się wiele różnych znaków i przesądów.

Książka marzeń interpretuje jej wygląd jako szczęśliwy znak. Jednak wiele zależy od interpretacji jej zachowania, czy była czuła, czy irytująca, puszysta czy gładka i co wydarzyło się dalej w twoim śnie.

O tym najczęściej marzy trójkolorowy kot. Niebagatelne znaczenie ma również to, jaki cień dominuje – to pokaże, jakie wydarzenia będą miały miejsce już wkrótce. To najczęściej oznacza jej pojawienie się w różnych snach i kontekstach.

We własnym domu lub poza nim

Interpretacja snów interpretuje pojawienie się wielobarwnej piękności jako znak radości, otrzymywania dobrych wiadomości i wakacji w domu. Jeśli trójkolorowy kot we śnie osiedlił się w domu samotnego mężczyzny, w rzeczywistości doświadczy radości lub znajomości z bystrą, wesołą i piękną kobietą, która stanie się prawdziwym przyjacielem i podzieli się z tobą wieloma życiowymi trudnościami i problemami. Książka marzeń pisze również, że czekają na ciebie dobre wieści od przyjaciół i znajomych, kumpli i ciekawych osobowości, sukces i radosny nastrój. Czasami taki sen przewiduje nieoczekiwaną wizytę gości i wiele jasnych i szczęśliwych minut.

Jeśli w twojej kuchni pojawił się piękny kot, to wymarzona książka pisze, że wkrótce czeka na ciebie zysk i dobrobyt w domu, dobra wiadomość. Jeśli obecnie przeżywasz duże trudności finansowe, wkrótce czekają na Ciebie dobre wieści lub korzystna oferta.

Ponadto taki sen zapowiada zwrot długu, pomoc finansową i wsparcie, a ponadto pracę lub pracę w niepełnym wymiarze godzin, która może stać się dla ciebie prawdziwym kawałkiem chleba. Dla nastolatków i zamożnych gospodyń domowych taki sen przewiduje miłą niespodziankę lub po prostu otrzymanie prezentu. W niektórych przypadkach wymarzona książka przewiduje nieoczekiwane wakacje i szczęście w domu, przybycie długo oczekiwanej osoby.

Po co marzyć, aby trójkolorowy kot położył się na dywanie w salonie lub wybrał fotel, stół lub sofę?

Książka snów pisze, że taki sen oznacza dobrobyt i wygodę w domu, radość i brak negatywności. W niektórych sytuacjach, zwłaszcza dla samotnych mężczyzn, taki sen zapowiada radość, pojawienie się kobiety, która wypełni Twój dom komfortem i ciepłem.

Czasami taki sen przewiduje znaczną poprawę sytuacji finansowej lub zbliżanie się wakacji, pojednanie z przyjacielem lub dziewczynami. Wymarzona książka pisze do małżeństwa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpiękny kot oznacza nie tylko ciepło i wygodę w domu, ale także wielu znajomych ludzi i gości. W niektórych sytuacjach taki sen przewiduje przybycie krewnego, z którego będziesz bardzo zadowolony.

Książka marzeń pisze również, że dla samotnej kobiety taki sen przepowiada szczęście, przyjemną komunikację z przyjaciółmi oraz fakt, że będzie mogła pięknie się wyrazić, pokazać swoją kobiecość. Czasami taki sen przewiduje nieoczekiwaną wizytę przyjaciela, którego nie widziałeś od dawna. Jednak wymarzona książka pisze, że zmiany w życiu osobistym nie nadejdą wkrótce, ale to cię nie zmartwi, ponieważ będziesz naprawdę szczęśliwy, nawet bez partnera życiowego.

Jeśli we śnie trójkolorowy kot pojawił się w domu przyjaciela, krewnego lub matki, to książka snów pisze, że taki sen oznacza życzliwe, przyjazne nastawienie, miłe wspomnienia i spotkania pełne szczerości i ciepła. Bardzo często taki sen przewiduje szczerość w manifestacji uczuć.

Jednak trójkolorowy kot w domu twojego chłopaka lub mężczyzny nie jest dobrym znakiem. Potrafi przewidzieć skandal, kłótnię lub niewierność kochanka. Czasami taki sen dla dziewczyny przewiduje niechęć do matki jej młodego mężczyzny lub siostry. Z tego powodu możesz spodziewać się kłopotów w domu, a także zepsutych, nieocieplonych relacji.

Po co śnić, że kot uciekł z domu twojego lub kogoś innego? Książka snów interpretuje taki sen na kłopoty, na fakt, że radość i wygoda naprawdę z niego znikną.

W niektórych książkach o marzeniach jest napisane, że miłość i czułość lub kobieta opuści dom. Na przykład najstarsza córka wyjdzie za mąż, pójdzie do chłopaka lub po prostu zacznie żyć sama. Albo małżonek uzna, że ​​nie jest to już możliwe i pójdzie do swojej matki lub dziewczyny, a nawet kochanka, o którym nie wiesz.

Spotkanie na ulicy

Jeśli spotkałeś kota na ulicy, to wymarzona książka pisze, że taki sen to sen o nieoczekiwanej radości lub udanym znalezisku. Czasami książki o snach piszą o nieoczekiwanym spotkaniu, znajomości lub wiadomościach, które staną się dla ciebie bardzo przyjemne i radosne. W niektórych sytuacjach współczesne książki o marzeniach piszą również o skandalu, jeśli w kolorze zwierzęcia dominowały odcienie czerwieni i czerwieni.

Jeśli kot zaczął cię pieścić we śnie, to w tej chwili przyjaciel lub dziewczyna potrzebuje twojej pomocy lub słowa aprobaty. Odepchnięcie go oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie tylko zrazisz przyjaciela, który cię wiernie kocha, ale także odstraszysz od siebie szczęście i szczęście. Aby temu zapobiec, wymarzona książka radzi w rzeczywistości nakarmić bezdomnego kota lub kota, a wtedy dobre samopoczucie ponownie pojawi się w twoim życiu.

Jeśli śniłeś, że kot, którego chciałeś pogłaskać, ugryzł cię lub uciekł, to taki sen przewiduje dla ciebie kłopoty. Dla mężczyzny ten sen przewiduje kłótnię z kobietą lub jakiś skandal, dla kobiety – zniewagę lub konflikt uliczny.. Zwróć uwagę na kolor, który dominuje u zwierzęcia.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów ślubu nieznajomego, aby zobaczyć żonatego

Jeśli kot jest biały z czerwonymi i szarymi plamami, to wymarzona książka pisze, że taki sen oznacza dla ciebie radość i dobre zmiany. Przewaga czerwieni i czerwieni zwykle marzy o zaskoczeniu i radości, ale dużo czarnego lub czerwonego odcienia oznacza skandaliczny charakter twojego przyjaciela i ciągłe niezadowolenie. Dla mężczyzny taki sen przewiduje grę z ogniem, ponieważ jego kobieta doskonale wie, jak zachować twarz i ukryć swoje wściekłe usposobienie i silny charakter, raczej porywczy i skandaliczny. Dla kobiet taki sen przewiduje rywalizację w miłości lub kłótnię.

O czym marzy trójkolorowy kot: mistyczne znaczenie widzenia

Ludzie często mają sny ze zwierzętami domowymi. Wiele osób interesuje się tym, o czym marzy trójkolorowy kot w różnych sytuacjach. Dla większości jest to urocze stworzenie – symbol szczęścia i dostatniego życia. Czy tak jest?

Aby dotrzeć do sedna prawdy, lepiej sięgnąć do kilku książek o marzeniach jednocześnie. Rozmowa skupi się w szczególności na kocie, ponieważ spotkanie kota o takim kolorze jest prawie niemożliwe. Interpretacja w dużej mierze opiera się na lokalizacji bestii, jej stanie, nastroju i zachowaniu.

Prognozy tłumaczy

Dream Vanga

Według przewidywań jasnowidza kot we śnie – zwiastun kłopotów. Jeśli jest trójkolorowy, śniący nie będzie mógł uniknąć sytuacji konfliktowych. Wszystkie będą kojarzone z bliskimi lub pracownikami.

Interpretacja snów Tsvetkova

Tłumacz zwraca uwagę nie tylko na barwę jako całość, ale także na dominującą kolorystykę sierści zwierzęcia. Z przytłaczającą przewagą czerni czy czekolady – pojawienie się jasno określonego wroga nie jest odległe. Nie będzie ukrywał swoich zamiarów, będzie działał jawnie. Przewaga jasnych plam i tonów jest oznaką dwulicowości jednego z przyjaciół. Przybierając postać wiernej osoby, zdradzi we właściwym momencie.

Interpretacja snów

Śnił mi się trójkolorowy kot we śnie – ostrzeżenie, że pomimo silnej intuicji masz niewielkie zaufanie do siebie. Warto wziąć go do użytku, a wtedy zostanie podjęta najbardziej słuszna decyzja.

Kobieta może zinterpretować taki sen jako symbol, że wybranemu należy zaufać. Nie zaleca się okazywania autorytarnej komunikacji z nim. Złap kota o wielobarwnym kolorze – do pojawienia się nowych sojuszników.

Nowoczesna książka marzeń

Spodziewaj się wizyty nieproszonych gości, ale spotkania będą zabawne i przyjemne dla wszystkich. Dla niezamężnych mężczyzn sen obiecuje znajomość ze śmiertelną kobietą. Dla kobiety w wielu książkach o marzeniach najczęściej trójkolorowy kotek działa jako znak ostrzegawczy. Głaskanie to kłótnia z małżonkiem lub kochankiem. Karmić – zawracać sobie głowę czymkolwiek, radzić sobie z licznymi drobnymi problemami.

Śnić, że trójkolorowy kot skoczył jej na kolana lub na ramię – reputacja zostanie zepsuta przez złe języki. Siedzenie na kanapie lub łóżku – do zdrady, pojawienie się podstępnego rywala. Siedzenie w torbie lub noszenie – do rujnujących wydatków. Mężczyźni, którzy widzieli we śnie kolorowe koty lub kotki, powinni pomyśleć o związkach z kobietami.

Ukraińska książka marzeń

Takie zwierzę ostrzega śniącego przed wróżeniem na niego. Widok kota pożerającego zdobycz – na spotkanie z przebiegłą, chciwą kobietą udającą zakochaną. Jednak będzie miała uczucia nie do osoby, ale do jej relacji. Wypędź z lokalu – skutecznie walcz ze swoimi pragnieniami, wyjdź z niebezpiecznej sytuacji. Dla kawalera taki sen jest ostrzeżeniem o zrzędliwości jego wybranego.

Różne wariacje kolorystyczne – inna interpretacja. Zawsze – jest to nieprzyjemna sytuacja, ale rozwiązana lub nie, wskazuje na dominację tonów na sierści. Najjaśniejszy zwykle wpływa na resztę. Biały to pokojowy koniec. Szary – musisz przejść przez smutne wydarzenia. Czarny – pojawią się konflikty i problemy. Biały z szaro-czerwonymi plamami – na dobre zmiany, radość. Rudowłosy – nieoczekiwane szczęście. Dużo czerwieni – znajomy awanturnik.

Dla kobiet w interpretacji dominuje spotkanie z rywalem. Dla mężczyzn – spotkanie z szaloną, ale dobrze skrywaną kochanką.

Mały kotek

Przede wszystkim, gdy we śnie pojawia się mały pstrokaty kotek, musisz wziąć pod uwagę, że zachowujesz się wybrednie i nieostrożnie. Twoje akcenty są złe. Z powodu tych cech życie często jest pełne trudności. Istnieją opinie, że wielobarwne kocięta w nocnych snach prawie zawsze oszukują.

Źródłem kłamstw mogą być nie tylko niektórzy ludzie, ale także ty sam.. Czasami oszuści uliczni wyrządzają mniej szkody niż samooszukiwanie się. Można dać się nabrać na reklamę i dokonać znaczącego zakupu, którego wkrótce pożałujesz.

Brudny, pstrokaty kot – do różowych okularów marzyciela przed jego oczami. Ryzyko stania się ofiarą oszustwa, złych uczynków innych ludzi. Chuda, chora, ze zmierzwionymi włosami – zaniedbanie może doprowadzić do kontuzji lub choroby.

Według Millera trójkolorowy kociak dla kobiety wskazówka sieci dla niej przygotowanych, w których może się podobać. Jednak jej roztropność pomoże wyjść z niezręcznej sytuacji. Widzieć sen, w którym węże zajmują się kociętami, oznacza mieć wrogów, którzy skrzywdzili się swoimi działaniami.

есто встречи

Pojawienie się kolorowego piękna w domu jest symbolem świątecznego nastroju, niektórych radosnych wydarzeń. Jeśli właściciel domu jest samotny, czeka go długo oczekiwane spotkanie z ciekawą osobą.

Istnieją inne znaczenia:

 • widziany w domu – wizyta gości, sukces, nowości.
 • Wygląd w kuchni – dla zysku, dobrobytu. Dobra wiadomość. Ktoś spłaci dług. Wsparcie przyjdzie szybko. Nowy lukratywny biznes. Niespodziewany prezent.
 • Znalezienie pięknego zwierzęcia w korytarzu, salonie – komfort, radość. Pojawienie się dobrej kobiety w rodzinie. Przyjazd krewnych. Pojednanie z urażonym przyjacielem.

Czytaj więcej:  Widząc śmierć ukochanej osoby we śnie

Pojawienie się trójkolorowego w domu przyjaciół oznacza dobre nastawienie do ciebie. W mieszkaniu kochanka lub chłopaka – do niewierności, zdrady kochanka. Dla młodych dziewcząt i kobiet sen symbolizuje niechęć do bliskich kobiet.

Uciekający kot, który opuścił dom, jest zapowiedzią przyszłych nieprzyjemnych wydarzeń związanych z rodziną. Kobieta może ją opuścić z różnych powodów. Radość i komfort znikną. Czasami jest to interpretowane bez negatywności, po prostu ktoś weźmie ślub w innej okolicy.

Spotkanie trójkolorowego kota we śnie na ulicy to nieoczekiwana radość. Niezłe znalezisko. Jeśli w kolorze jest dużo czerwieni – do ulicznego skandalu lub walki. Odjedź – odepchnij przyjaciela. Karmić się we śnie – przyciągać szczęście i dobrobyt.

Jeśli widziałeś spokojne zwierzę na imprezie – do lokalizacji właścicieli do ciebie. Gryzie, syczy – Twoja dzisiejsza wizyta będzie niepożądana. Pacjent chodzi po pokojach i miauczy – chce uzyskać od ciebie pomoc, ale wstydzi się poprosić. Spójrz na ludzi, pomóż. Życzliwość z pewnością wróci do Ciebie wiele razy.

Jeśli zwierzę we śnie położyło się na poduszce, właściciele domu chcą coś przed tobą ukryć.. Leżąc na dywanie przy drzwiach – przyjaciele idą w drogę, ale zlecą ci kilka zadań.

Różnorodność interpretacji nie powinna mylić. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu. Zwróć większą uwagę nie tylko na siebie, ale także na otoczenie. Kłopotów, które obiecał trójkolorowy kotek we śnie, zawsze można uniknąć lub przynajmniej złagodzić ich konsekwencje.

Zalecamy obejrzenie filmu – „Po co widzieć kota we śnie?”:

Dlaczego śni trójkolorowy kot: interpretacja z różnych książek o marzeniach

Nocne wizje, w których pojawiają się zwierzęta, zawsze interesują ludzi. Szczególnie ciekawy jest sen, w którym pojawia się trójkolorowy kot.

Po co marzyć o ładnym mruczeniu, wyjaśniają wymarzone książki.

Ich zdaniem zawsze zwiastuje przyszłe kłopoty. Bez względu na to, jak urocze może wydawać się stworzenie w kolorze żółwia, jego wygląd obiecuje intrygi wrogów, oszczerstwa, zdradę bliskich.

Opinie znanych wróżbitów

Sny nigdy nie poddają się jednoznacznej interpretacji. Ten sam przedmiot może mieć wiele znaczeń, w zależności od okoliczności i środowiska. Pojawienie się kotów we śnie jest uważane przez większość tłumaczy za zły znak. Aby dowiedzieć się, co zapowiada noktowizor, musisz zapamiętać jego szczegóły.

interpretacje Millera

Słynny interpretator snów uważał żółwie drapieżne za obraz jednoznacznie negatywny. Wyjaśnił, dlaczego kobieta marzy o trójkolorowym kocie.

Podstępne puszyste zwierzę oznacza rywala, który kręci się wokół ukochanej osoby lub małżonka. W pracy może pojawić się również konkurentka, która w takim przypadku będzie próbowała zdyskredytować marzycielkę w oczach przełożonych, aby zająć jej miejsce.

Taka fabuła oznacza początek trudnego okresu, który będzie wymagał zastosowania wszystkich sił śpiącej kobiety.

Istnieje kilka opcji interakcji z kotem, od których może zależeć interpretacja snu:

 • czesanie zwierzęcia oznacza przyszłą wojnę z rywalem;
 • karmienie przewiduje konkurencję;
 • głaskanie szylkretowego kota śni o pustce i depresji;
 • jeśli śniący trzymał mruczenie w ramionach, czekają na niego plotki, plotki i oszczerstwa.

Nowoczesna książka marzeń

Jeśli śpiący zobaczy martwego trójkolorowego kota, musi spróbować rozpoznać jego właściciela. Podobna fabuła może oznaczać, co następuje:

 1. Zmarłe zwierzę kochanka lub ukochanego ostrzega, że ​​​​te relacje należy zerwać. A jeśli partner zabije swojego zwierzaka na oczach marzyciela, od dawna chciał go opuścić.
 2. Zwłoki własnego kota śpiącego obiecują pozbycie się poważnych problemów.
 3. Martwe zwierzę w pudełku ostrzega, że ​​wrogowie chcą zniesławić marzyciela i zebrać na nim brud.
 4. Rozkładające się zwłoki kota ostrzegają, że śpiący ma w przeszłości nierozwiązane problemy, które szkodzą teraźniejszości.

Według wymarzonej książki trójkolorowy kot, który żyje i jest w ciąży, ostrzega śpiącego, aby dokładniej przyjrzał się swojemu otoczeniu: wokół utkany jest spisek. A winny najprawdopodobniej ten, którego w ogóle nie podejrzewasz.

Ciężarna kotka pokazuje kobiecie, że na jej życie wpływają stare pretensje i zwątpienie. Być może jeden ze znajomych marzycielki celowo wpędza ją w poczucie winy.

Interpretacja Vangi

Bułgarski jasnowidz uważał również, że trójkolorowy kot we śnie to zły znak.

Głaskanie zwierzęcia – do utraty witalności, depresji.

Marzyciel będzie musiał udowodnić innym, że ma własną wolę.

Będzie musiał zmierzyć się z melancholią i spadkiem sił witalnych.

Interpretacja snów dla całej rodziny podaje następującą interpretację:

 1. Trójkolorowy kot marzy o drobnych kłopotach w pracy i kłótniach z małżonkiem.
 2. Mruczenie w kołnierzu lub z kokardą to mistyfikacja. Ten sen nic nie znaczy, nie powinieneś przywiązywać do niego wagi.
 3. Jeśli zwierzę leży spokojnie na dywanie, nie musisz się martwić – wrogowie odprężyli się na chwilę i zapomnieli o śpiącej osobie.
 4. Drapieżnik wyskakuje z zasadzki, uśmiecha się, bije ogonem i atakuje – śniący musi czekać na kłopoty.

Inne transkrypcje

Według francuskiej książki o marzeniach walka kotów zwiastuje, że śniący może stać się ofiarą rabunku.

Jeśli ukochana lub żona zamienia się w to zwierzę, jest niewierna śpiącemu.

Muzułmańska książka marzeń ostrzega: kot podrapany – na kłopoty, choroby i zmartwienia. Książka marzeń XXI wieku zawiera szczegółowe informacje interpretacja zachowania i stanu zwierzęcia:

 1. Jeśli pstrokaty pomruk idzie w kierunku drogi lub przechodzi przez nią, śniący spotka wroga lub zwodziciela.
 2. Zwierzę łasi się u stóp – ku kłopotom w domu śpiącego.
 3. Miauczenie – do fałszywych zapewnień o miłości.
 4. Głośny i rozpaczliwy płacz kota – śniący poprosi o pomoc w sytuacji, gdy nie będzie mógł nic zrobić.
 5. Zwierzę gryzie i zadrapuje – oszczerstwo. W przeciwnym razie przyjaciel może obrazić się na marzyciela.
 6. Drapieżnik gryzie i drapie inną osobę – na chorobę lub urazę, ale łagodną, ​​​​przemijającą.
 7. Złapanie zwierzęcia to odkrycie nieprzyjemnej tajemnicy, która dotyczy śniącego.
 8. Według wymarzonej książki trójkolorowy kotek marzy o zysku.
 9. Mruczki bawią się ze sobą – ku kłopotom w życiu osobistym walczą – śpiący będzie miał trudne doświadczenia.
 10. Pobicie zwierzęcia, wyrządzenie mu krzywdy – nieczyste sumienie śniącego doprowadzi go do kłopotów.
 11. Aby zobaczyć mruczenie po udanym polowaniu – do bogactwa, dużych zarobków.

Czytaj więcej:  Były mąż ciągle marzy, co to znaczy

Wspólne wartości

Według książek o marzeniach kot jest symbolem oszustwa i pozorów. Wciera się w zaufanie człowieka, aby otrzymać od niego pożywienie, uczucie i troskę.

Relacja między zwierzakiem a jego właścicielem jest złożonym, wielopłaszczyznowym obrazem. Każdy z uczestników wierzy, że kontroluje drugiego, ale jednocześnie obaj sobie służą. Mężczyzna może służyć silnej kobiecie ze swojego otoczenia: matce lub żonie. Wydaje mu się, że robi to dobrowolnie, ale w rzeczywistości ukryta agresja kobiety popycha do tego mężczyznę.

Kot jest symbolem iluzorycznego sukcesu, miękkości i bezpieczeństwa, ale to wszystko fantomy i wyobraźnia. W rzeczywistości zwierzęta te ucieleśniają chciwość, lepkość, obsesyjny erotyzm i agresję społeczną.

Jeśli kobieta ma taki wpływ na mężczyznę, sama nie jest wolna. Otoczenie manipuluje nią, inspiruje obce wartości i odciąga od własnego „ja”.

Nie radzi sobie sama z problemami, dlatego rozwiązuje je kosztem innych.

Zwiastun kłopotów

Kot zawsze wróży kłopoty. Jedynym wyjątkiem jest sen, w którym śniący zabija lub przepędza zwierzę. Istnieją następujące interpretacje:

 • Jeśli marzyłeś o trójkolorowym kocie, który pędzi do snu, wrogowie są gotowi zrobić wszystko, by zrujnować reputację kobiety i pozbawić ją jej przywilejów. Jedynym sposobem radzenia sobie z nimi jest wypędzenie zwierzęcia.
 • Chude i brudne zwierzę marzy o złych wieściach od krewnych lub przyjaciół.
 • Miauczenie i krzyki oznaczają, że przyjaciele mogą okazać się wrogami.

Widzenie kota we śnie to zły znak. Ale zwierzę daje symbolowi pewność i nieuchronność. Widzenie mruczącego żółwia jest zawsze gorsze niż zobaczenie czarnego lub białego.

Śpiący powinien zachowywać się bardzo ostrożnie po przebudzeniu.

Trójkolorowy kot interpretacji snów

Widzenie trójkolorowego kota we śnie, trzymanie go w ramionach, głaskanie – do aktywnej rozrywki. Dla kobiety sen przyniesie szereg kłopotów, aby wyeliminować roszczenia właściciela domu. Jeśli marzyła o mężczyźnie, warto poczekać na intrygi w miejscu pracy. Ponadto to, co widzisz, oznacza, że ​​​​przyjaciele będą próbowali z tobą konkurować. Po co marzyć o żółwiowym drapieżniku, od czasów starożytnych książki o marzeniach malowano z entuzjazmem.

Ostrzeżenia z wymarzonej książki Millera

Jeśli marzyłeś o trójkolorowym i puszystym kocie – nie spiesz się, aby się radować i być wzruszonym. Podstępny rywal od dawna stoi na progu i czeka, aż popełnisz błąd i potkniesz się. Dla kobiety to, co zobaczyła we śnie, oznacza początek bardzo stresującego okresu życia.

Gustav Miller, opisując w wymarzonej książce, o czym marzy zwierzak, rozważa różne aspekty snu:

 • trzymać się za rękę – intrygować, plotkować, plotkować;
 • karmić – do konfrontacji z konkurentami;
 • udar – do depresji, duchowej pustki;
 • czesanie – na wojnę z rywalem.

Nie daj się sprowokować do plotek

Widząc wielobarwne „mruczenie” na kolanach, bawiąc się nim we śnie – do nieprzyjemnych rozmów. Ktoś jest wyraźnie zainteresowany twoim życiem osobistym i upublicznia szczegóły. Każdy, komu się śniło, że drapieżnik drapie się, a nawet gryzie podczas gry, może stać się obiektem kpin i pogardliwych spojrzeń.

Plotki, oszczerstwa, oszczerstwa, insynuacje, oszczerstwa przeciwko marzycielowi – o tym właśnie marzy trójkolorowy kot. Interpretacja snu w książce snów Nostradamusa wygląda następująco: im bardziej wpłynęła na ciebie swoją grą, tym więcej osób będzie zaangażowanych w wydarzenia, które ci się przytrafią.

Utrzymuj się w dobrej formie

Dla kobiety sen obiecuje wejście na wojenną ścieżkę z gołąbkiem. Każdy drapieżnik we śnie jest ostrzeżeniem, że nie możesz się zrelaksować – w pobliżu jest inny (a może więcej niż jeden) pretendent do serca ukochanej osoby. Co więcej, wróg z pewnością przewyższa cię pewnymi cechami, które mąż tak bardzo ceni.

Jeśli marzyłeś o tym, że lubisz opiekować się trójkolorowym kotem, oznacza to, że w rzeczywistości walka z rywalem zamieni się w prawdziwą przygodę. Czesanie pupila, strzyżenie, ubieranie to pozbycie się własnych kompleksów i pełne uzbrojenie.

Weź się w garść i trzymaj

Po co marzyć o karmieniu wielobarwnego zwierzęcia, dobrze wyjaśnia wymarzona książka Cwietkowa. Najprawdopodobniej próbujesz uśpić czujność swoich konkurentów, odwracając ich uwagę od wspólnego celu. Psycholog przestrzega przed nieuczciwą walką. Intrygi mogą się otworzyć w każdej chwili, wtedy partnerzy będą bali się z tobą rozprawić.

Widzenie trójkolorowego kota we śnie, głaskanie go w wymarzonej książce Vanga – na początek depresji. Staraj się nie kusić losu i nie dawać innym powodu do zwątpienia w obecność własnej siły woli. Znajdź ciekawe wydarzenia, zaangażuj się w pracę społeczną, aby melancholia nie zagościła w twojej duszy na długo.

Wybierz swoje marzenie

Interpretacja snów śpiący kot

Dlaczego marzą szczury i koty?

Dlaczego czerwony kot śni?

Dlaczego szalony kot śni?

We śnie kot gryzie

Dlaczego śni ciężarna kotka?

Hi!

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? O którym marzyłem dzisiaj. Dokładnie tej nocy.