Przerwa w interpretacji snów

Przerwij interpretację wymarzonej książki

Przerwa we śnie to znak, który przewiduje pojawienie się jakiejś niejednoznacznej sytuacji, której wynik zadecyduje o całym przyszłym losie śniącego. Jeśli do klifu dołączona jest zapierająca dech w piersiach panorama, interpretację snu można przeprowadzić z uwzględnieniem znaków, symboli i dodatków na klifie. Odczucia i uczucia śpiącego zarówno podczas snu, jak i po przebudzeniu są ważną wskazówką, która pomaga jak najdokładniej zinterpretować sen i zrozumieć, o czym marzy klif.

Opinia Millera

Wymarzona książka Millera interpretuje upadek w otchłań jako szansę na zmianę własnego życia.

Jeśli upadniesz i wydostaniesz się z otchłani, musisz zmienić swoje życie, a wtedy pokonasz kłopoty. Jeśli po prostu wisisz na półce skalnej, nie możesz się wspiąć i ledwo trzymasz, żeby się nie wyrwać, a wokół nie ma ubezpieczenia, to pilnie potrzebujesz pomocy przyjaciół. Nie możesz sobie poradzić sam, mówi wymarzona książka.

Inne interpretacje

Interpretacja astrologów, predyktorów D. i N. Zima klifu jest jednoznaczna: to upadek lub nieoczekiwane spowolnienie. Przerwa pojawia się we śnie jako ostrzeżenie, że wcześniej rozpoczęte przedsiębiorstwo, biznes czy przedsięwzięcie jest skazane na niepowodzenie, a im szybciej śpiący to zrozumie i będzie w stanie podjąć pewne działania buforowe, tym mniej strat będzie mógł z tego wyciągnąć gra. Jeśli trudno ci określić, o czym marzy klif, spróbuj jak najdokładniej odtworzyć szczegóły snu i zapamiętać miejsca, obrazy, które były w tym śnie. To na obrazach zaszyfrowane są wskazówki, które pomogą uniknąć porażki i beznadziei.

położenie klifu

Próbując odtworzyć szczegóły snu, w którym pojawia się klif i zinterpretować to, o czym śni, należy przede wszystkim ustalić, gdzie znajdował się klif i co znajdowało się wokół.

Jeśli we śnie klif górował nad strumieniem lub rzeką ze spokojnym prądem, czystą wodą, bez kipiących strumieni, można to uznać za dobry znak. Nawet jeśli trzeba włamać się do takiego urwiska, o wiele przyjemniej jest wpaść do wody niż np. na nagie skały. Jest szansa na przeżycie, a to oznacza, że ​​mogą pojawić się okoliczności łagodzące impas i łagodzące zderzenie z rzeczywistością.

Jeśli idziesz brzegiem klifu lub po prostu jesteś zmuszony iść wzdłuż niego pojedynczą ścieżką, ale jednocześnie dostrzegasz niesamowicie piękną panoramę i cieszysz się tym, co widzisz, w rzeczywistości będziesz miał ogromne plany, realizację które będą wymagały od Ciebie bardzo ryzykownych decyzji i działań. Jeśli następnie spadniesz z klifu do morza lub rzeki i pozostaniesz przy życiu, wymarzona książka sugeruje, że twoje ryzyko w prawdziwym biznesie będzie uzasadnione.

klif i droga

Jeśli we śnie zauważysz drogę z klifu i nie wiesz, dlaczego śni, możesz pogratulować. To bardzo korzystny znak, który przepowiada twoje szczęście, a jednocześnie zwiastuje, że dzięki bardzo ciężkiej pracy osiągniesz realizację swoich planów. Interpretacja snów zapewnia, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnajważniejsze w tym śnie jest to, że odniesiesz sukces.

Jeśli we śnie znajdziesz się na skraju urwiska i zdecydujesz się skoczyć na drogę, nie zdesperowany, ale pełen determinacji i nieustraszoności, oznacza to, że w rzeczywistej sytuacji jesteś pełen determinacji i pewności we właściwej pozycji i własne mocne strony.

Jak mówi książka o marzeniach, klif na końcu drogi, który zauważysz we śnie, niesie ze sobą ostrzeżenie. Może oznaczać zarówno pewną krytyczną sytuację, której zadaniem jest gwałtowna i nieodwracalna zmiana życia śniącego, jak i ostrzeżenie o pojawieniu się w niedalekiej przyszłości poważnych problemów zdrowotnych lub zdrowotnych.

Latanie z klifu

Co dziwne, w tak okropnym śnie w rzeczywistości nie ma nic bliskiego okropności. W każdym razie mówi wymarzona książka Freuda. Freudowskie przejęzyczenie o upadku z urwiska odnosi się do zachwycającego, przyprawiającego o zawrót głowy aktu seksualnego. Wiedząc o tym dzień wcześniej, nie poderwałbyś się w środku nocy, ogarnięty przerażeniem i niejasnym niepokojem. Ale teraz na pewno będziesz chciał, aby twój sen powtórzył się więcej niż raz. Zwłaszcza jeśli wkrótce się spełni.

Jeśli we śnie wpadniesz w ciemną otchłań, wymarzona książka mówi, że wskazuje to na możliwe problemy z finansami. Aby faktycznie nie wpaść w otchłań ciasnych okoliczności, będziesz musiał działać szybko, wykazując się siłą woli i wytrzymałością.

Jeśli sam nie wpadniesz w przepaść, ale jakaś wielka i nieznana siła postanowiła zrzucić Cię z urwiska w ciemność, pamiętaj o powiedzeniu „nie miej stu rubli” i zaopatrz się w adresy i numery telefonów stu przyjaciół. Ponieważ Twój sen wyraźnie wskazuje, że nie będziesz w stanie rozwiązać sytuacji sam, a bez wsparcia i przyjaznej pomocy wszelkie Twoje próby poradzenia sobie z intrygami wrogów wyraźnie silniejszych od Ciebie skazane są na całkowitą porażkę.

Czy we śnie spadasz z klifu i natychmiast wznosisz się w górę, jakby nieznane skrzydła uniosły cię z okropnego miejsca? Dla ciebie istnieje doskonała interpretacja tego, o czym marzy upadek z klifu. Polega ona na tym, że w rzeczywistości czeka na Ciebie potężne podniesienie duchowe, które pomoże Ci nieoczekiwanie łatwo poradzić sobie z przeszkodami i pomyślnie zakończyć wcześniej rozpoczęty biznes.

Na skraju urwiska

Książka marzeń Freuda interpretuje sen, w którym stoisz na skraju urwiska. Jako przejaw lęków, fobii, lęków, które nawiedzają cię w prawdziwym życiu, których korzeni należy szukać w przeszłości, nawet w dzieciństwie.

Jeśli we śnie siedzisz na skraju klifu, współczesna książka o marzeniach widzi w tym potrzebę popełnienia jakiegoś ryzykownego biznesu w rzeczywistości. Śpiąca osoba nie ma takiego zachowania w rzeczywistości, dlatego we śnie rozumie również, że istnieje ryzyko, ale nie opuszcza go, ale nadal siedzi i czeka.

Po co marzyć o przerwie

Przerwa według wymarzonej książki Freuda

Bycie na krawędzi urwiska – symbolizuje różne lęki i fobie, które prześladują cię w otaczającym cię życiu.

Upadek z klifu symbolizuje stosunek płciowy.

Urwisko według wymarzonej książki Dmitrija i Nadieżdy Zimy

Przerwa we śnie symbolizuje nagłe zatrzymanie biznesu, a nawet upadek. Zwykle takie sny sugerują, że próby kontynuowania jakiegoś biznesu są skazane na niepowodzenie i tylko ci zaszkodzą. Jednocześnie ten sen niejako sugeruje, że szukasz jakiegoś obejścia, aby rozwiązać swoje problemy. Towarzyszące obrazy snów mogą sugerować, który objazd jest dla ciebie najbardziej korzystny.

Czytaj więcej:  Co to znaczy latać we śnie dla osoby dorosłej

Przerwa według Księgi Wiosennych Marzeń

Spaść z klifu – popełnić zły uczynek.

Przerwa według Summer Dream Book

Widząc klif we śnie – na śmierć.

Przerwa według jesiennej księgi snów

Śnić, że stoisz na szczycie klifu i patrzysz w dół – być w beznadziejnej sytuacji.

Wymarzona przerwa książkowa od A do Z

Sen, w którym stoisz na krawędzi urwiska i patrzysz w bezdenną otchłań poniżej, jest zwiastunem nieszczęścia, z którego nie ma ucieczki. Jeśli nieznana siła zepchnie cię w przepaść, w rzeczywistości nie będziesz w stanie w pojedynkę oprzeć się intrygom wrogów, a przyjaciele zawsze będą gotowi przyjść ci z pomocą.

Jeśli spadając z urwiska wzbijesz się nad ziemię jak ptak i odlecisz coraz dalej od niebezpiecznego miejsca, w rzeczywistości znajdziesz duchowe podniesienie i pomyślnie ukończysz rozpoczęte dzieło. Zerwanie filmu lub taśmy – przewiduje niezgodę w związku miłosnym.

Urwisko według ezoterycznej książki o marzeniach

Przepaść – widzieć trudne osiągnięcia, do których trzeba się udać, pokonując siebie.

Wspinaczka na klif to niebezpieczna sprawa, która wymaga maksymalnej koncentracji uwagi i siły.

Spadając z urwiska lepiej nie ryzykować, niebezpieczeństwo „spadnięcia” jest zbyt duże.

Przerwa zgodnie z Modern Dream Book

Stanie na krawędzi klifu we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw rzeczywistości musisz podejmować ryzyko, chociaż nie jest to typowe dla twojej postaci.

Spadnij z klifu w przepaść – twoja sytuacja finansowa zostanie poważnie wstrząśnięta. Będziesz musiał wykazać się powściągliwością i przedsiębiorczością, aby poprawić sytuację.

Obserwowanie spadających z urwiska kamieni to znak, że twój przyjaciel wkrótce będzie potrzebował pomocy. Kobieta ma takie marzenie – mówi, że jej mąż potrzebuje wsparcia psychologicznego.

Jeśli śniło ci się, że patrzysz w dół z urwiska, masz zawroty głowy i ciągnie cię, by rzucić się w dół, czeka cię trudny okres depresji lub załamania nerwowego.

Omiń klif – pozbycie się niebezpieczeństwa.

Urwisko według wschodniej książki o marzeniach

Stanie na skraju urwiska to znak, że grożą ci kłopoty i nieszczęścia.

Spadanie w przepaść jest złe. Bądź bardzo ostrożny we wszystkim lub spróbuj uniknąć takiego snu.

Urwisko według wymarzonej książki Katarzyny Wielkiej

Klif – Wydajesz się stać na krawędzi urwiska – kłopoty śpieszą do ciebie; uważaj na każdy swój krok, jeśli chcesz tego uniknąć; decydujesz się na ryzykowne przedsięwzięcie. We śnie spadłeś z klifu – czeka cię całkowite załamanie; tylko okazując cuda zaradności, pomysłowości, używając silnej przenikliwości biznesowej, możesz poprawić swoją sytuację. To tak, jakbyś patrzył w dół z klifu – wszystko w twoim życiu jest tak złe, że głównym stanem twojej duszy na najbliższą przyszłość jest depresja. Zrzucasz kamienie z klifu – przyjaciel zwróci się do ciebie o pomoc, a ty jej udzielisz.

Urwisko według żydowskiej księgi snów

Co oznacza klif we śnie – Stojąc na klifie – poczuć pragnienie zmiany życia i zapomnienia o przeszłości.

Przerwa według wymarzonej książki gospodyni domowej

Co oznacza klif we śnie – gotowość do zmiany; strach przed porażką. Bycie na dnie klifu jest przeszkodą nie do pokonania.

Przerwa w wymarzonej księdze haseł

BREAK (przepaść) – „na skraju przepaści” (niebezpieczeństwo); „od samego początku” – nagła zmiana wydarzeń; „przerwa w kolejce”, „przerwa w relacjach”, „tragicznie przerwane życie”.

Przerwa zgodnie z męską książką marzeń

Być w impasie. Stanie na krawędzi urwiska i świadomość, że nie jest to dla ciebie przeszkodą, to uniknięcie kłopotów.

Urwisko według wymarzonej książki Idiomatic

„Na skraju przepaści” – niebezpieczeństwo; „od razu” – gwałtowna zmiana wydarzeń; „przerwa w kolejce” – przerwa w stosunkach; „życie tragicznie przerwane” – nieszczęście.

Przerwa zgodnie z wymarzoną książką online

Sen, w którym zbliżyłeś się do krawędzi urwiska – musisz dokonać dość ryzykownego czynu, którego nikt się po tobie nie spodziewał.

Wypadłeś z tego – przygotuj się na problemy z planem finansowym.

Bezpiecznie tego uniknąłeś – radź sobie z wszelkimi problemami i zagrożeniami.

Według wymarzonej książki upadek z klifu jest ostrzeżeniem, że nie należy angażować się w żadne przygody, każde niedopatrzenie może doprowadzić do nieuchronnego upadku.

Sen, w którym zamierzasz skoczyć z klifu – nie podążasz własną drogą, marnujesz energię życiową i czas na to, czego nie powinieneś robić.

Urwisko według Universal Dream Book

Nic we śnie nie powoduje takiego bicia serca jak moment, kiedy stoisz na klifie, a kamienie zapadają się pod Twoimi stopami – we śnie stoisz dzielnie, czy wyczuwasz niebezpieczeństwo? Czujesz, że tracisz grunt pod nogami?

We śnie wszystko jest możliwe, więc może we śnie odważnie podchodzisz do urwiska i wzbijasz się w powietrze jak orzeł? A może wręcz przeciwnie, jesteś tak przerażający, że dosłownie „przyklejasz się” stopami do ziemi? – taki sen może wskazywać, że wahasz się przed podjęciem jakiegoś ważnego kroku w życiu.

Jeśli we śnie stoisz na krawędzi urwiska, ale nie spadasz, oznacza to, że jakieś przedsięwzięcie lub biznes w twoim życiu jest dość ryzykowny, ale czujesz się bezpiecznie i pewnie, że sobie z tym poradzisz.

Co jest u podnóża klifu: ostre skały czy piękny ocean? – to określi, czy grozi ci niebezpieczeństwo, czy jesteś bezpieczny: wiesz, że musisz zrobić krok, ale ocean złagodzi twój upadek.

Jeśli jesteś u podnóża klifu, czy masz trudną wspinaczkę na szczyt? A może widzisz malowniczą i płaską drogę, która zaprowadzi Cię prosto do celu? – takie stany we śnie odzwierciedlają twoje postrzeganie życia w tej chwili. Czy jesteś obciążony ciężkim plecakiem pełnym rzeczy, czy też chodzisz lekko i możesz z łatwością wbiec na górę?

Urwisko według Erotic Dream Book Danilovej

Jeśli we śnie stoisz na krawędzi przepaści, w prawdziwym życiu grożą ci kłótnie, które twoja ukochana sprowokuje z powodu zazdrości.

Przerwa we śnie – niuanse dekodowania według popularnych książek o marzeniach

Znalezienie się na szczycie przylądka lub klifu i patrzenie w otchłań wydaje się urzekające. Ale ci, którzy mają lęk wysokości, doznają przerażenia i strachu z powodu takiego sposobu kontemplacji otoczenia. O czym marzy klif, dowiemy się w sprawdzonych książkach o marzeniach.

Ogólna interpretacja

Klif jest symbolem pewnych reform w życiu śniącego. To, jak pozytywne będą, zależy od odczuć śniącego i jego nastroju po przebudzeniu. W każdym razie takie nocne scenariusze wskazują, że pilnie potrzebujesz zmiany. Jesteś w wazonie swojego dalszego wzrostu lub upadku. Ale nie możesz się wycofać, to fakt.

Czytaj więcej:  Jakie marzenie mojego męża mnie oblało

Z dumą i odwagą patrz w otchłań – w rzeczywistości bądź zdecydowany. Nie jesteś gotowy do zniesienia status quo i zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Te trudne osiągnięcia pomogą ci przekroczyć oczekiwane możliwości, jeśli we śnie samodzielnie wspiąłeś się na wzgórze i zbliżyłeś się do krawędzi urwiska. Oznacza to, że nie boisz się podejmować ryzyka, a niebezpieczeństwo tylko pomaga ci maksymalnie skoncentrować uwagę na celu. Prawdopodobieństwo twojego sukcesu może nie zależeć od siły fizycznej, doświadczenia. Ważny będzie tutaj Twój wewnętrzny zasób: odwaga, determinacja, śmiałość, odwaga, pozytywne nastawienie.

Dla kobiety czuć się na szczycie urwiska, to czuć się beznadziejnie w związku z mężczyzną. Przyczyną tego może być nadmierna zazdrość, nieufność i agresywność. Patrzysz wstecz we śnie – w rzeczywistości rozumiesz, ile czasu i wysiłku poświęciłeś na coś, co teraz nie ma znaczenia. Oznacza to, że doszedłeś do stanu, w którym nie chcesz dzielić z nim rodzinnego ogniska. Ale ogarniają cię wątpliwości przed zakończeniem związku.

Co jeszcze oznacza przerwa we śnie

 • wbijasz stopami i rękami w ziemię, żeby się nie wyrwać – boisz się zrobić pierwszy krok w nieznane, co cię przeraża. Nie jesteś pozytywnie nastawiony do przyszłych zmian, ponieważ z góry przygotowujesz się na porażkę;
 • ktoś spycha cię z bungee – jest osoba, która pomoże ci stać się odważniejszym i bardziej zdeterminowanym;
 • stań ​​na krawędzi i ciesz się widokami otoczenia – pozytywnie przyjmujesz wszystko, co los Ci sprzyja. Twoje odpowiednie postrzeganie rzeczywistości pomoże Ci odnieść sukces na wiele sposobów i zająć pozycję lidera;
 • jesteś obciążony dużym plecakiem i zbędnymi rzeczami, które uniemożliwiają Ci wejście na szczyt klifu – bierzesz na siebie zbyt wiele obowiązków. Nie jesteś skłonny mierzyć swoich mocnych stron i możliwości z proponowaną odpowiedzialnością. Marzyłem o zrzuceniu dodatkowego ładunku – z czasem zrozumiesz swój prawdziwy cel i odrzucisz niepotrzebne kłopoty;
 • zejść ze szczytu skalistego przylądka na liny w dół – racjonalnie podejść do rozwiązania zadań podstawowych, mobilizując wszystkie swoje mocne strony i możliwości;
 • przypadkowo upaść, ale cieszyć się lotem z wysokości – podejmij pochopną decyzję, która nie jest dla Ciebie charakterystyczna. Ta spontaniczność przyniesie tylko korzyści i pozwoli poszerzyć horyzont swoich marzeń;
 • przelecieć nad urwiskiem jak ptak – doświadcz niesamowitego wzrostu siły, energii i optymizmu, pomyślnie zakończ całą rozpoczętą pracę.

Wymarzone książki autora

Gustaw Miller

Klif stanowi punkt zwrotny w życiu śniącego, kiedy znajduje się on w niezwykle trudnej sytuacji, jest w niebezpieczeństwie, a nieznane sprawia, że ​​docenia każdą chwilę istnienia. W takie dni los może zmusić Cię do podejmowania nieuzasadnionego ryzyka, ponieważ trudno będzie Ci ocenić skalę katastrofy i swoje możliwości.

Dla niektórych takie wątki we śnie zamieniają się w sukces i korzystne zmiany, ponieważ przyciąga ich i ekscytuje taka atmosfera intrygi, strachu, a życie zaczyna bawić się innymi kolorami. Takie nietypowe sytuacje dodają sił, skłaniają do poszukiwania i podejmowania niestandardowych decyzji, pokonywania i gaszenia własnych fobii.

Ci, którzy czuli się nieswojo stojąc na krawędzi przepaści – w rzeczywistości muszą zrobić odpowiedzialny krok. W tym okresie ważne jest, aby włączyć swoją inteligencję emocjonalną, nauczyć się kontrolować swoje emocje i zachowania innych ludzi. Ważne jest, aby pamiętać, że wszelkie podjęte przez Ciebie działania będą jak najbardziej poprawne i optymalne. Naucz się ufać własnemu doświadczeniu, intuicji i słuchać głosu swojego serca.

Śniło mi się, że widziałem samochód lub pociąg jadący w dół przepaści – los innych ludzi może zależeć od twoich działań. Nie próbuj wciągać bliskich krewnych lub przyjaciół w ryzykowne przygody. Twoja wiara w zawrotny sukces może zakończyć się całkowitą porażką, przynosząc rodzinie jedynie rozczarowanie i stratę.

Upadek z wysokości i wydostanie się z wąwozu jest oznaką pomyślnego przezwyciężenia wszystkich trudnych okoliczności życiowych. Otrzymasz szansę na zmianę perspektyw na przyszłość, przeciwności losu zostaną pozostawione w tyle i szybko zapomniane na tle dostatniego i wolnego życia.

Sigmund Freud

Przerwa może mieć dwojakie znaczenie. Wszystko zależy od wewnętrznych odczuć śniącego i szczegółów wizji. Skoczyć z góry na dół, poczuć pełną wolność i błogość z lotu, to przeżyć niezapomniany orgazm z przypadkowego stosunku płciowego. To przypadkowe połączenie może nie prowadzić do silnego związku rodzinnego. Ale z tą osobą naprawdę jesteś w stanie zrozumieć, czym jest prawdziwa przyjemność i pasja.

Umieranie ze strachu, stanie na krawędzi przepaści – w rzeczywistości bycie mocno zależnym od swoich fobii i niespełnionych pragnień. Gromadząca się w tobie energia seksualna nie może znaleźć ujścia. To sprawia, że ​​stajesz się bardzo napiętą, nerwową i agresywną osobą. Nie bój się swoich fantazji, zaufaj temu, który widzi w Tobie kochanka, zanurz się całkowicie w świat erotycznych snów.

Evgeny Tsvetkov

Przerwa symbolizuje niebezpieczeństwo. Przypadkowe upadek z niej jest zwiastunem tego, że nie jesteś w stanie zmienić proponowanych okoliczności. Nie będziesz w stanie zapanować nad trudną sytuacją, w której się znalazłeś.

Dobrym znakiem będzie sen, w którym cudem ocalałeś po niesamowitym upadku. Kłopoty i nieszczęścia zostaną przezwyciężone. Nadejdzie moment twojego odrodzenia, kiedy będziesz mógł całkowicie zmienić swoje poglądy i wartości. Będziesz chciał docenić te zabawne małe rzeczy w życiu, które uszczęśliwiają przeciętnego człowieka.

Dla kobiety taka wizja może wskazywać na kryzys w związku z jej kochankiem. Jeśli młoda dama marzyła o tym, jak jej mąż stoi na skraju peleryny, oznacza to, że pilnie potrzebuje twojej pomocy i wsparcia. A izolację i depresję tłumaczy się beznadziejnością jego sytuacji.

Jakie jest marzenie Breakage

W snach otchłań jest najczęściej symbolem negatywnym. Ale niektórzy tłumacze opisują neutralne, a nawet pozytywne znaczenia tego, co po co marzyć o przerwie. Podczas tłumaczenia należy wziąć pod uwagę okoliczności, w jakich obraz był widziany, czy upadłeś, czy po prostu stałeś na krawędzi, a także swoje odczucia w tym momencie. Skorzystaj z jednego ze źródeł autora, którego opinie przedstawiamy w artykule.

Podświadomy

Na poziomie podświadomości nachylenie może symbolizować wewnętrzne lęki i kompleksy człowieka. Jeśli śnisz, że stoisz na krawędzi i doświadczasz paniki, to w prawdziwym świecie też się czymś martwisz. Może to oznaczać kłopoty w pracy lub w życiu osobistym. Być może jest coś, co budzi w tobie dziki strach (na przykład poważne zobowiązania, konieczność podjęcia ważnej decyzji itp.).

Czytaj więcej:  Po co marzyć o jabłkach we śnie

Spaść z klifu we śnie jest wskaźnikiem tego, jak radzisz sobie z własnymi lękami. Jeśli upadłeś przez przypadek i zdajesz sobie sprawę, że boisz się upadku, to tak naprawdę wolisz zrzucić odpowiedzialność na innych ludzi. Nie dążysz do podejmowania ważnych decyzji, ale chcesz od nich uciec. Nie jesteś gotowy stawić czoła własnym lękom.

Wręcz przeciwnie, samo wkroczenie w pustkę to znak, że odważnie patrzysz na toczące się wydarzenia i jesteś gotowy na spotkanie z nimi. Niezależnie od tego, czy są one pozytywne, czy negatywne. Jesteś zdeterminowaną osobą, której udaje się wszystko, czego się podejmuje.

Ludowa książka marzeń

Zgodnie z interpretacją tego źródła, tutaj po co marzyć o przerwie w rzece lub inna luka:

 • sam w sobie ten obraz symbolizuje niebezpieczeństwo dla marzyciela, problemy i nieprzyjemne sytuacje;
 • szybkie wpadnięcie w pustkę to sygnał, że podjęli złą decyzję, której wkrótce będą żałować;
 • jeśli spadasz powoli, to masz urojenia, które nie pozwalają ci zrobić prawidłowego obrazu tego, co się dzieje;
 • popaść w morze we śnie, w klif, ale możliwość złapania się krawędzi jest oznaką niepewnej pozycji. Masz jednak szansę naprawić wszystko;
 • jeśli wydawało się, że skakali z własnej woli, to nadchodziły zmiany w służbie. Możliwe, że zostaniesz zaoferowany awans lub zdecydujesz się na zmianę pracy;
 • lądujesz bardzo pomyślnie – możesz rozwiązać wszystkie trudności, które się pojawiły, znajdziesz szczęście;
 • nie mógł sięgnąć dna – w rzeczywistości sytuacja wydaje się beznadziejna, co może wywołać długą depresję;
 • wydostać się z otchłani – w niedalekiej przyszłości nadchodzą istotne zmiany. Możesz zacząć wszystko od nowa i zapomnieć o kłopotach.

Interpretacja snów Freuda

Zdaniem twórcy psychoanalizy, przerwa we śnie zwykle uosabia lęki i fobie śniącego, które prześladują go w rzeczywistości. Jeśli śnisz, że stoisz na krawędzi i doświadczasz dzikiej paniki, to w rzeczywistości jesteś niewolnikiem swoich lęków. Freud uważał również, że w tym przypadku osoba gromadzi niezrealizowaną energię seksualną. Nie znajduje wyjścia, co może prowadzić do nieodwracalnych konsekwencji dla ciebie i dla innych. Stajesz się osobą agresywną i wycofaną. Dlatego powinieneś znaleźć partnera, z którym możesz zrealizować swoje fantazje.

Wpadnięcie w przepaść jest zazwyczaj symbolem stosunku płciowego. Skoczyć z klifu we śnie – To wskaźnik, że będziesz cieszyć się swobodną intymnością. W większości przypadków sen sugeruje, że seks będzie spontaniczny i nie doprowadzi do trwałego związku. Jednak na zawsze zapamiętasz swoje uczucia po nim.

Sonnik Miller

Jak zauważył tłumacz, obraz ten symbolizuje punkt zwrotny w życiu śpiącego. Może wskazywać na zbliżające się niebezpieczeństwo, pojawienie się trudnej sytuacji, która sprawi, że będziesz działać bezmyślnie i ryzykownie. Aby jeszcze bardziej nie pogorszyć sytuacji, musisz działać ostrożnie, rozważyć możliwe konsekwencje własnych działań.

Autor uznał, że w wymarzona krawędź urwiska może uosabiać zdobywanie bogactwa, osiągnięcie sukcesu i silną pozycję w społeczeństwie. Najczęściej dotyczy to osób, które lubią atmosferę intrygi i strachu. W takim przypadku nie boisz się, ale gromadzisz wewnętrzne zasoby, aby wytrzymać kłopoty. W niebezpiecznych sytuacjach twoje talenty i zdolności ujawniają się w pełni.

Jeśli we śnie czujesz, że stanie na krawędzi jest dla ciebie nieprzyjemne, musisz podjąć ważną decyzję. Ale w tym celu musisz zebrać siłę woli i zachować ostrożność. Twój wybór powinien opierać się na logice i analizie danych, a nie na tym, co mówią inni. Przydatne będzie słuchanie intuicji, która podpowie Ci, jak działać.

W tym wymarzona książka samochód spadający z klifu, czy skład pociągu – dowód niebezpieczeństwa i ryzyka doznania wątpliwych przygód. Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Jeśli marzyłeś, że spadłeś z wysokości, ale byłeś w stanie przeżyć i wydostać się, pokonasz wszystkie kłopoty, które ześle los.

Dream Vanga

W tym źródle obraz jest opisywany w zależności od następujących okoliczności:

 • stanąć na klifie we śnie – zły znak. Noktowizor ostrzega przed śmiertelnym niebezpieczeństwem, które ci grozi. Tylko ostrożność i Boża pomoc pomogą ci tego uniknąć;
 • Śniło mi się, że spadasz w przepaść – proroctwo, które dotyczy sensu twojego życia. Twoim przeznaczeniem jest ustanowienie pokoju i harmonii na planecie. Musisz zjednoczyć ludzi i stać się władcą jednego kraju, w którym zapanuje harmonia;
 • jest płytkim wąwozem – w zasadzie nie należy liczyć na to, że przywództwo będzie Ci sprzyjać. Wręcz przeciwnie, będziesz musiał wielokrotnie udowadniać swoje znaczenie, aby zostać zauważonym i awansowanym;
 • śnienie o tym, jak zasypiasz w otchłani z ziemią – pozytywny znak. Symbol mówi, że poradzisz sobie ze wszystkimi nadchodzącymi trudnościami, pokonasz wszystkie przeciwności losu i osiągniesz to, o czym marzysz. Ponadto sen ostrzega, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie należy zapominać o innych, gdy dojdziesz do sukcesu.

Światowa książka marzeń

W tym wymarzona przerwa na książkę uważany za zły symbol. Stanie na krawędzi i przeżycie horroru to znak, że znajdziesz się w trudnej sytuacji. Będziesz musiał podjąć trudną decyzję, która będzie cię obciążać. Jeśli nie doświadczasz przykrych emocji, to jest szansa, że ​​pomyślnie pokonasz wszystkie nadchodzące próby i wyjdziesz zwycięsko z sytuacji.

Śniło mi się, że próbujesz rzucić się w otchłań – uosobienie trudności i problemów psychicznych. Doświadczenia emocjonalne prowadzą do stanu niestabilności, mogą skutkować poważnym załamaniem i kryzysem. Nie możesz tak długo powstrzymywać swoich uczuć, musisz znaleźć dla nich wyjście.

Jeśli we śnie prowadziłeś samochód i wpadłeś w pustkę, ryzykujesz zaangażowanie się w wątpliwy biznes, którego rozwiązanie będzie wymagało pomocy bliskich.

Nowoczesna książka marzeń

To źródło opisuje również znaczenie po co marzyć o klifie z wodą lub pustka, w kategoriach emocji. Strach i panika mówią o niemożności poradzenia sobie z kłopotami. A opanowanie i spokój wskazują, że wszystko dobrze się skończy.

Interpretacja snów Tsvetkova

Otchłań w tym źródle oznacza niebezpieczeństwo. Przypadkowe wpadnięcie w nią jest oznaką problemów, których nie możesz kontrolować. Ale pozostanie przy życiu po tym jest oznaką szczęścia i szczęścia.