Interpretacja snów, aby zobaczyć kota we śnie

Interpretacja snów „kot”. Dlaczego kot śni?

Śpiący kot oznacza, że ​​​​ktoś knuje przeciwko tobie. Mycie kota – musisz uporządkować swoje sprawy. Chodzący lub biegnący kot to stracona szansa. Jeśli kot cię podrapie, będziesz zaangażowany w proces sądowy. Miauczenie kota jest ostrzeżeniem przed przyszłymi problemami.

Sen o kocie zapowiada kłopoty. Biały kot we śnie to znak, że bliski przyjaciel się zmieni. Jeśli marzyłeś o czarnym kocie, kobieta cię zdradzi. Widzenie walki kotów we śnie jest ostrzeżeniem przed możliwym nocnym napadem. Jeśli marzyłeś o przemianie żony w kota, sen ostrzega cię przed jej niepoważnym zachowaniem.

Kot to przebiegłe stworzenie, które dostosowuje się do osoby, aby otrzymać jedzenie, ciepło i przywiązanie. wizerunek kota oznacza służenie komuś ze szkodą dla siebie. Na przykład mężczyzna służy swojej matce lub ukochanej kobiecie, która zajmuje w jego oczach uprzywilejowaną pozycję. Co więcej, niejako z własnej woli służy jej ideałom, nie zauważając, jak ta kobieta podporządkowuje go sobie, narzuca swoje ideały i swój sposób życia. Wizerunek kota jest symbolem pozornego bezpieczeństwa, sukcesu, przyjemnej miękkości. Ale w rzeczywistości jest to symbol absorpcji, wyczerpania energii i dobrze ukrytej agresywności.

Zgodnie z tradycją, kot we śnie najczęściej ma negatywne znaczenie, jednak w zależności od jego wyglądu i charakteru jego działań, w książkach snów można znaleźć wiele różnych interpretacji. Ale co zrobić, jeśli kot lub kot w rzeczywistości jest twoim jedynym przyjacielem i pocieszycielem.

Nie zapominaj, że te „mruczenie” w twoim domu w rzeczywistości jest twoim „bezinteresownym uzdrowicielem”, pochłaniającym całą negatywność i przyjmującym wszystkie twoje choroby. Jeśli więc marzysz o kocie, najpierw zastanów się, co myślisz o tych zwierzętach, jakie masz z nimi skojarzenia, a dopiero potem wyciągnij wniosek na temat znaczenia snu.

Łapie mysz – zwiastuje wielkie zyski, bogactwo.

Do łez, zdrad;

czarny to otwarty wróg;

biały jest podstępnym wrogiem.

Widzenie kota we śnie zwiastuje porażkę, chyba że możesz go zabić lub wypędzić z pola widzenia. Jeśli kot rzuci się na ciebie, będziesz miał wrogów, którzy zrobią wszystko, aby zepsuć twoją reputację i pozbawić cię własności. Ale jeśli odpędzisz kota, pokonasz ogromne przeszkody, a twoje przeznaczenie i reputacja wzrosną.

Jeśli spotkasz chudego, nieszczęśliwego i brudnego kota – spodziewaj się złych wieści: jeden z twoich przyjaciół jest bardzo chory, ale jeśli uda ci się wypędzić kota we śnie, twój przyjaciel wyzdrowieje.

Słyszenie piszczenia i miauczenia kotów oznacza, że ​​twój fałszywy przyjaciel robi wszystko, aby cię skrzywdzić.

Widząc we śnie, że kot cię podrapał, oznacza to, że wrogowie z powodzeniem pozbawią cię części zysku z transakcji, na której realizację poświęciłeś dużo czasu i wysiłku.

Jeśli młoda kobieta zobaczy we śnie, że trzyma w ramionach kota lub kociaka, będzie zamieszana w jakieś niestosowne czyny.

Widzenie czysto białego kota we śnie oznacza pewnego rodzaju zamieszanie, niepewność, które mogą powodować smutek i utratę stanu.

Kiedy kupiec zobaczy kota, powinien działać z maksymalną wydajnością. Ponieważ jego konkurenci niszczą jego komercyjne przedsięwzięcia. Powinien zrobić wszystko, aby odnieść sukces.

Widzenie kota i węża we śnie, przyjaznych sobie, oznacza początek zaciętej walki. Oznacza to, że wspierasz wroga, aby go wykorzystać i odkryć jakiś sekret, który Twoim zdaniem jest dla ciebie istotny. Niepewny co do prawdziwości otrzymanych od niego informacji. Odmówisz, bo boisz się, że szczegóły Twojego życia intymnego staną się tematem plotek.

Kot, który przystosowuje się do ludzi w poszukiwaniu pożywienia i ciepła. Oznacza niekwestionowaną służbę mężczyzny swojej matce lub innej kobiecie ze szkodą dla siebie, a ta kobieta uważa swoje ideały za wzniosłe, zwykle niosące ze sobą ukrytą agresję. Symbolizuje pozorne bezpieczeństwo, powodzenie, łagodność, kobiecość, które w rzeczywistości wykorzystywane są przez maszynę do wampirzego chwytania i realizacji pustego erotyzmu, mentalnego „wchłaniania” innego i społecznej agresji. Kobieta postrzegająca siebie jako kota uważa, że ​​dominuje, będąc w rzeczywistości tylko zabawką w rękach albo rozwijającego w niej kompleksy środowiska, albo wbudowanego w nią monitora dewiacji, który systematycznie przestawia ją na własne cele. Taka kobieta zawsze obwinia własne ofiary lub innych ludzi za swoje problemy i choroby.

Koty – kłótnia rodzinna, niepokój domowy.

dobra wartość

Jeśli marzyłeś o ciemnym kocie, wkrótce zostaniesz zaproszony na relaks w sanatorium. Aby tak się stało, noś ze sobą trochę sierści kota.

zła wartość

Jeśli marzyłeś o bystrym kocie, w niedalekiej przyszłości będziesz musiał dokonać wyboru między karierą a zasadami moralnymi. Aby tego uniknąć, zapal świeczkę w nocy, posyp ją kawą i idź spać.

Dziwny kot przechodzi przez twoje mieszkanie i jednocześnie zamienia się w osobę – masz bardzo poważnego przeciwnika, który może przynieść poważne kłopoty. we śnie widzisz swojego kota domowego z poderżniętym gardłem – twoi fałszywi przyjaciele oczerniają cię i życzą śmierci, być może wykonywana jest magiczna praca przeciwko tobie. Czarny kot śni albo niestety, albo podstępnie.

Twoja intuicyjna jaźń.

Twoja kobieca esencja lub kobieca połowa Twojej esencji. Bogini w środku.

Jeśli śniłeś o kocie, może to symbolizować pecha, chyba że go wypędzisz. Jeśli we śnie zaatakuje cię kot, w rzeczywistości czekają na ciebie machinacje wrogów. Jeśli jednak nadal ją odepchniesz, będziesz w stanie pokonać wszystkie przeszkody. Widzenie chudego, brudnego kota oznacza, że ​​​​otrzymasz złe wieści od nieobecnych bliskich. Jednemu z twoich przyjaciół przydarzy się nieszczęście. Ale jeśli odepchniesz kota, twój przyjaciel wyzdrowieje z poważnej choroby. Słysząc miauczenie kotów, możesz ostrzec, że wróg ukrywa się pod postacią przyjaciela. Jeśli we śnie podrapał cię kot, konkurenci będą mogli pozbawić cię dochodu, na który liczyłeś. Sen, w którym młoda kobieta trzyma w ramionach kotka, oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbryzykuje nieprzyjemną historię z powodu złego zachowania innych ludzi. Widzenie śnieżnobiałego kota we śnie – na kłopoty, na które początkowo możesz nie zwracać uwagi, ale które potem okażą się znacznie poważniejsze. Jeśli zajmujesz się handlem, sen o kocie zachęca cię do zaprzęgnięcia się do pracy z potrójną siłą, ponieważ konkurenci próbują cię przetrwać.

Czytaj więcej:  Dlaczego mama marzy

Czarny – podstępna kobieta, zdrada;

biały – ostrożność w biznesie, możesz zostać oszukany;

O czym marzy się kot?

Wiele osób lubi sny z kotami lub kotami, ponieważ symbolizują one przyjaźń i swojskość. Jednak te zwierzęta, które pojawiły się w nocnych wizjach, często wskazują na obecność poważnego wroga w rzeczywistości, który może pogorszyć twoje relacje z bliskimi lub doprowadzić do zamieszania w pracy.

Aby dokładnie zinterpretować sen, należy wziąć pod uwagę szczegóły: płeć i stan cywilny śpiącego, wygląd i zachowanie zwierzęcia, które pojawiło się w noktowizorze.

Dlaczego koty marzą – ogólne znaczenie

Ogólne znaczenie obrazu kota w noktowizorze:

 1. Widzenie kotów to życiowy zamęt.
 2. Agresywny puszysty stwór – zdradzić przyjaciela, rozpuścić plotki na swój temat i pogorszyć relacje z pracownikami.
 3. Nakarm – w rzeczywistości pomóż jednemu z przyjaciół lub krewnych, a także doświadcz trudności finansowych.
 4. Odjedź – uniknij poważnych problemów.
 5. Głaskanie – poznaj bratnią duszę w rzeczywistości.
 6. Zabawa z kotkiem to pochopny czyn, który doprowadził do zmarnowania znacznej kwoty.
 7. Kot przyniósł ci mysz – spokojny okres w życiu, bez trudnych sytuacji w pracy, konfliktów i plotek ze strony nieżyczliwych.
 8. Śniło mi się, że kot łasi się na ciebie na ulicy – przyjdą z wizytą krewni z dziećmi, którzy zajmą ci cały wolny czas.
 9. Jeśli koty gonią myszy we śnie i uciekają, nie możesz ujawnić planów znajomym, przyjaciołom, a nawet najbliższym osobom, ponieważ istnieje duże ryzyko ich realizacji przez inną osobę.
 10. Aby zobaczyć pływające koty – pokłócić się z ukochaną osobą, która później stanie się twoim wrogiem.
 11. Wiele miauczących kotów ostrzega przed komplikacjami na froncie osobistym lub w pracy w najbliższej przyszłości.
 12. Duża liczba kotów różnych ras i kolorów – do szybkiego sukcesu i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.

O czym marzy kot – kolor zwierzęcia

W książkach o snach znaczenie śniącego kota różni się w zależności od jego koloru:

 • czarny – aby spełnić najskrytsze pragnienia, musisz uzbroić się w cierpliwość;
 • biały – wkrótce nastąpią pozytywne zmiany w pracy lub życiu osobistym;
 • czarno-biały – w biznesie marzyciel wykaże roztargnienie, aw życiu niedokładność, która może prowadzić do obrażeń;
 • czerwony – w niedalekiej przyszłości otrzyma zaproszenie na wielką uroczystość, która przyniesie marzycielowi wiele pozytywnych emocji;
 • szary – w kręgu przyjaciół znalazł się zdrajca, który ze wszystkich sił będzie próbował oczernić twoją reputację;
 • zielony – marzyciel ma zbyt wysoką samoocenę, co może prowadzić do pogorszenia relacji z bliskimi lub w pracy;
 • czerwony – ukochana osoba popełni czyn, który doprowadził do konfliktu i twojego rozczarowania;
 • niebieski – nieżyczliwi przygotowują się do strajku, więc powinieneś być ostrożny, uważać w biznesie i nie zawierać umów z niezweryfikowanymi partnerami.

Trójkolorowy kot lub kot marzy o przedstawicielu słabszej płci – pojawiła się kobieta otoczona kochankiem, dokładająca wszelkich starań, aby go uwieść. Rywal ma przyjemny wygląd i niezwykły sposób myślenia, dlatego należy dołożyć znacznych starań, aby utrzymać relacje.

Jeśli śni puszysty trójkolorowy kot, w życiu pojawią się radosne wydarzenia, które pomogą zapomnieć o problemach i przyniosą tylko pozytywne emocje.

Dlaczego koty marzą o kobiecie

Znaczenie snów z kotami dla kobiet:

 1. Śnił mi się kot – symbolizuje to pojawienie się w życiu mężczyzny, który ze wszystkich sił stara się zwrócić na siebie uwagę, ale w rzeczywistości dąży do samolubnych celów.
 2. Zabrać do domu brudne zwierzę to podświadomie śnić o małżeństwie. Aby zrealizować swoje pragnienia, powinieneś spędzać więcej czasu w gronie przyjaciół i być otwartym na nowe znajomości. Również sen, w którym przynosisz do domu zwierzę z ulicy, ostrzega przed możliwymi problemami zdrowotnymi lub początkiem czarnej passy w życiu.
 3. Śni piękny i czuły kot – powinieneś uważnie przyjrzeć się swojemu otoczeniu, ponieważ są w nim ludzie, którzy budują podstępne plany przeciwko marzycielowi.
 4. Wściekłe zwierzę, które z całych sił próbuje cię ugryźć i podrapać – w pracy będą krążyć o tobie fałszywe plotki, które mogą zrujnować twoją reputację i podważyć twój autorytet. Jeśli kot był w stanie podrapać marzyciela, w pracy pojawią się przeszkody, prowadzące do utraty dużych zysków.
 5. Bicie i straszenie kota we śnie oznacza doświadczanie pozytywnych zmian w rzeczywistości, leczenie istniejących chorób i rozwiązywanie konfliktów z bliskimi.
 6. Otrzymanie kociaka w prezencie oznacza utratę czegoś ważnego w rzeczywistości lub wejście w konflikt z nieznajomym.

Ogromne znaczenie dla prawidłowej interpretacji snu ma stan cywilny kobiety:

 1. Jeśli zamężna kobieta marzy o czułym i mruczącym kocie, w jej otoczeniu pojawia się rywal, który będzie próbował odciągnąć jej męża od rodziny. Zagraj – dowiedz się o niewierności jej męża.
 2. Kot we śnie niezamężnej dziewczyny w związku ostrzega przed oszustwem ze strony kochanka.
 3. Jeśli kobieta w ciąży pogłaszcze dobrze odżywionego kota w noktowizorach, ciąża i poród przebiegną bez komplikacji.

Czytaj więcej:  Trumna interpretacji snów Millera

Duża liczba kotów we śnie marzy o popadnięciu w bardzo nieprzyjemną, a nawet haniebną sytuację w najbliższej przyszłości. Ponadto wiele kotów może wskazywać na niewierność kochanka z kilkoma kobietami.

Dlaczego koty marzą o człowieku

Interpretacja snów dla silniejszego seksu:

 • jeśli kotowi śni się młody, nieżonaty mężczyzna, który niedawno miał dziewczynę, warto przyjrzeć się jej bliżej, ponieważ najprawdopodobniej jest osobą dwulicową i wasz związek nie przyniesie szczęścia;
 • dla biznesmenów kot widziany we śnie zwiastuje trudności finansowe, kradzież ze strony kolegów, problemy z partnerami biznesowymi i nieprzewidziane wydatki;
 • kot w miejscu pracy – do zdrady ze strony kolegów i konfliktu z liderem;
 • kocia rodzina – mężczyźni marzą o poślubieniu niekochanej kobiety, często z powodu nieplanowanej ciąży.

Śniący ciężarny kot ostrzega mężczyzn przed rychłymi reorganizacjami w pracy, których wynik będzie bezpośrednio zależał od twoich działań.

Zobaczyć kota, który wdrapał się do domu, kradnąc jedzenie ze stołu – do utraty stałego źródła dochodu lub spotkania wpływowej osoby, co doprowadzi do problemów biznesowych.

O czym marzy zaginiony kot

Widzenie utraty zwierzaka we śnie dla dziewcząt oznacza, że ​​​​nie chcą być w związku z mężczyzną i dokładają wszelkich starań, aby stać się niezależną osobą.

Ponadto utrata zwierzaka oznacza rozwiązanie problemów, które na poziomie podświadomości będą nadal niepokoić śniącego. Aby nowy biznes odniósł sukces, konieczne jest pozbycie się bezpodstawnych obaw.

Dołożenie wszelkich starań w celu odnalezienia zaginionego zwierzęcia to sprowokowanie kłótni z przeciwnikiem, która doprowadzi do załamania nerwowego.

Po co widzieć kota we śnie?

Kot we śnie zapowiada nieprzewidywalność sytuacji w rzeczywistości, pecha. Aby „czarny pasek” nie pojawił się, musisz odpędzić zwierzę. Taką interpretację oferuje nam książka snów według Felomena, ale nie jedyna. Reszta książek o snach powie ci i opisze wszystkie możliwe kombinacje z kotami we śnie.

Dream Dream Thelomena

Aby jednoznacznie zrozumieć, o czym marzy kot, musisz zapamiętać szczegóły snu, dadzą odpowiedź na pytanie.

Jakiego koloru jest kot?

Biały. Zgłasza niezrozumiałe sytuacje w pracy. Być może będziesz musiał dokonać wyboru na korzyść pieniędzy lub czystego sumienia. Jeśli biały kot przyszedł do ciebie we śnie, sen symbolizuje udział w sytuacjach o złożonych konsekwencjach.

Czarny. Mówi o wrogu lub złu, które jest w tobie obecne. Powiązany z kłamliwą, podstępną kobietą. Nie bierz udziału w oszustwach i podejrzanych transakcjach.

Szary. Symbolizuje zmęczenie życiem, wyczerpanie moralne, początek depresji. Być może sytuacja w twoim życiu wyrwała cię spod kontroli.

trójkolorowy. Dla kobiety jest to znak rywala.

Czarny i biały. Zachowaj ostrożność podczas pracy z urządzeniami gospodarstwa domowego, na drogach itp.

Wielobarwny – posłaniec kłopotów i paski – nieoczekiwane szczęście lub znajomość z dziwną osobą.

 • Niebieski jest symbolem silnej energii, zdolności pozazmysłowych. Najprawdopodobniej, jeśli ma sens rozwijać się w tym kierunku.
 • Rozszyfrowanie szczegółów snu według Felomena

  Jeśli marzyłeś o pchle u kota, wymarzona książka interpretuje to jako początek nieporozumień, kłótni z przyjaciółmi. Pchły skaczące na wełnie – nie wiesz, jak racjonalnie przeznaczyć swój czas i wysiłek.

  Śniły mi się trzy koty – bój się zazdrosnych ludzi.

  Ranne zwierzę – ktoś potrzebuje twojej pomocy.

  O czym marzy umierający kot? Ostrzega, że ​​będziesz w stanie rozwiązać wszystkie problemy za jednym zamachem. Ponadto należy zwrócić uwagę na swojego zwierzaka.

  Widzenie zakrwawionego kota jest symbolem upartej osobowości, która nie jest przyzwyczajona do posłuszeństwa nawet władzom.

  Bić kota we śnie – w rzeczywistości dowiesz się o zdradzie bliskiej ci osoby, a uduszenie oznacza wydostanie się spod nieprzyjemnego wpływu. Utopić kota to zobaczyć przeciwnika prosto w twarz.

  Interpretacja snów

  Według wymarzonej książki Meridian martwe koty we śnie są interpretowane na różne sposoby: jeśli zwierzę ukochanej osoby zmarło we śnie, warto zerwać z nim relacje. Jeśli trzymasz zwierzę w ramionach, a twoja bratnia dusza go bije, ta osoba od dawna chce z tobą zerwać, ale nie może powiedzieć. Zwłoki kota umieszczone w pudełku – zhańbią cię.

  Książka marzeń interpretuje ciężarną kotkę jako plotki i spiski wokół ciebie, rozważ ponownie swój krąg kontaktów. Jeśli masz kota w domu, być może przyniesie potomstwo. Jeśli w domu nie ma zwierząt, najprawdopodobniej wkrótce pojawi się zwierzak. Dla kobiety sen może oznaczać ukrytą urazę, kompleksy związane z nią samą.

  Nowoczesna książka marzeń XXI wieku

  Widzieć kota we śnie – do wielkich kłótni w domu, kociąt – do nieoczekiwanych zysków.

  Głaskanie kota – w duszy masz wątpliwości i nieufność wobec ukochanej osoby.

  Przekroczyłeś drogę – przygotuj się na spotkanie z wrogiem, przebiegłą osobą.

  Ocieranie się o nogi – nieszczęście w domu.

  Słyszenie głośnego miauczenia to fałszywe wyznanie, zobaczenie tego to wołanie o pomoc.

  Ugryziony i podrapany przez kota – oszczerstwo, oszczerstwo ze strony jego właścicieli.

  Gry z kotami – kłopoty „na froncie osobistym”.

  Widok zmiażdżonego kota – styl życia, który prowadzisz, ma fatalne konsekwencje.

  Obrazić zwierzę to mieć kamień w sercu.

  Kot przyszedł do mężczyzny we śnie – jest w centrum uwagi kobiet; taka wizja ostrzega kobietę przed rywalem.

  Łapanie myszy z kotami obiecuje bogactwo.

  Sonnik Miller

  Czego można się spodziewać, jeśli zobaczysz kota we śnie:

  Czytaj więcej:  Dlaczego marzą dokumenty

  To zwierzę jest zwiastunem niepowodzenia, ale odpędzając je, możesz łatwo pokonać przeszkody. Jeśli rzuciła się na ciebie, chcąc ugryźć lub podrapać – przygotuj się na spotkanie z nieżyczliwymi, być może wrogami. W obliczu wychudzonego, wycieńczonego kota – jeden z Twoich znajomych/kolegów jest chory, więc aby choroba ustąpiła, zwierzę trzeba wypędzić. Nieporządne, brudne lub chore zwierzę – oczekuj złych wieści, a jeśli ciągnie tylną łapę – smutek osiądzie w twojej duszy, twoje zdrowie się pogorszy. Słyszysz, ale nie widzisz, pisk i miauczenie kota — Twój wyimaginowany przyjaciel szykuje Ci nieprzyjemną niespodziankę.

  Jeśli kot cię podrapał, przygotuj się na to, że nieżyczliwi pozbawią dużej części zysku.

  Aby dziewczyna trzymała kota w ramionach – wkrótce będzie uwikłana w nieprzyjemne rzeczy. Śnieżnobiały kot to zamieszanie w biznesie, które pociągnie za sobą smutek. Dla osoby pracującej w handlu kot oznacza, że ​​trzeba pracować uczciwie, z pełnym zaangażowaniem.

  Sumując

  Aby zrozumieć, dlaczego koty śnią, zwróć uwagę na dzień tygodnia i liczbę snu. Postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów. Przecież nawet nastrój zwierzęcia wpływa na interpretację. Tak więc agresywne koty we śnie są symbolem wrogów, krzywdy i zła – używasz wszelkich środków, aby osiągnąć bogactwo materialne.

  Wściekły kot – przygotuj się na walkę z obsesyjną kobiecą specjalnością. Jeśli kot sra we śnie, bądź przygotowany na zbliżenie się do osoby, która cię denerwuje. Taki sen o kocie mówi również o drobnych kłótniach, zaniedbaniach. Ale jeśli kot utonął we śnie, próba zakłócenia twojego związku przez rywali / rywali zakończy się niepowodzeniem.

  Jakie jest marzenie pięknego kota

  interpretacja snu według 55 książek o snach

  1 Piękny kot według interpretacji snów ABC

  Piękny czysty kot to podstępna uwodzicielka.

  1 Piękny kot według Magicznej wymarzonej książki

  Piękny kot o bujnych włosach to przywództwo kobiety.

  1 Piękny kot według wymarzonej książki online

  Puszysty kot – zgiełk w pracy doprowadzi do tego, że projekt zostanie odłożony w nieskończoność, co bardzo Cię złości. Będziesz gotów iść naprzód, ale zasady ci na to nie pozwolą.

  Im bardziej dziwny wydaje nam się sen, tym głębsze ma znaczenie.

  1 Piękny kot według Historycznej książki marzeń kobiet

  Według wymarzonej książki piękny kot to harmonia i spokój w biznesie, spokojna i przyjazna atmosfera w rodzinie.

  2 O czym marzy kot:

  Widzenie kota we śnie zwiastuje porażkę, chyba że możesz go zabić lub wypędzić z pola widzenia.

  Kiedy handlarz widzi kota, powinien pracować z maksymalną wydajnością, ponieważ jego konkurenci niszczą jego komercyjne przedsięwzięcia. Powinien zrobić wszystko, aby odnieść sukces.

  Widzenie kota i węża we śnie, przyjaznych sobie, oznacza początek zaciętej walki. Oznacza to, że wspierasz wroga, aby go wykorzystać i odkryć jakiś sekret, który Twoim zdaniem jest dla ciebie istotny. Nie mając pewności co do prawdziwości otrzymanych od niego informacji, odrzucisz je, bo boisz się, że szczegóły Twojego życia intymnego staną się tematem plotek.

  W każdym z nas, nawet najlepszym, drzemie nieokiełznana dzika bestia, która budzi się, kiedy śpimy.

  Te urocze zwierzęta nie śnią na dobre. Są zwiastunami oszustwa i zdrady.

  • Jeśli dziewczyna marzyła o kocie, oznacza to, że jej wybrany jest przebiegły i niewiarygodny.
  • Kot lub kot, o którym marzy młody człowiek, również nie przyniesie mu szczęścia. Dziewczyna, którą kocha, stanie się w przyszłości prawdziwą lisicą i nie doprowadzi go na dobre.

  Oszustwo, zdrada, niewierność.

  Kot, który przystosowuje się do ludzi w poszukiwaniu pożywienia i ciepła. Oznacza niekwestionowaną służbę mężczyzny swojej matce lub innej kobiecie ze szkodą dla siebie, a ta kobieta uważa swoje ideały za wzniosłe, zwykle niosące ze sobą ukrytą agresję.

  Symbolizuje pozorne bezpieczeństwo, powodzenie, łagodność, kobiecość, które w rzeczywistości wykorzystywane są przez maszynę do wampirzego uchwycenia i realizacji pustego erotyzmu, psychicznego „wchłonięcia” innego i społecznej agresji.

  Kobieta postrzegająca siebie jako kota uważa, że ​​dominuje, będąc w rzeczywistości tylko zabawką w rękach albo rozwijającego w niej kompleksy środowiska, albo wbudowanego w nią monitora dewiacji, który systematycznie przestawia ją na własne cele. Taka kobieta zawsze obwinia własne ofiary lub innych ludzi za swoje problemy i choroby.

  Przydatna porada

  Kiedy we śnie wydaje ci się, że ktoś cię budzi i woła, nie reaguj i nie wyglądaj przez okno – to jeden ze zmarłych krewnych wzywa cię do niego.

  Sen odzwierciedla sen o kociej, zmysłowej stronie ludzkiej natury, zwykle kobiecej. Boginie takie jak Bajet, kot egipski, mają zwykle dwie strony natury, jedna jest nieszczera, druga pomaga, więc kot często określa kapryśną i zmienną część kobiecej esencji. Elegancką, ale dominującą i samowystarczalną stronę kobiecej natury może również reprezentować wizerunek kota.

  Związany z „kocim” stylem wizerunku kobiety. Elegancja, ale jednocześnie oszustwo. Archetyp czarownicy.

  Na karcie Królowej Buław kot oznacza wdzięk, figlarność, namiętność i zmysłowość. Jest równie królewska i dumna jak Leo, ale jednocześnie, w przeciwieństwie do niego, jest oswojona i domowa.

  Awaria. Odpędź kota we śnie – pokonaj wszystkie przeszkody.

  Koty – oznaczają fałszywych przyjaciół, także zdradę ze strony krewnych; pobicie ich lub zabicie ich na śmierć oznacza zakończenie lub karę śmierci przez przestępców prawa; zobacz kota siedzącego lub leżącego – zwiastuje niedoskonały sukces w przedsiębiorstwie.

  Do zdrady, fałszywych przyjaciół i przebiegłych wrogów.

  Przydatna porada

  Jeśli we śnie ktoś drży, oznacza to, że ta osoba rośnie.