Interpretacja snów była dziewczyna, z którą się nie komunikuję

Marzyłem o byłej dziewczynie – interpretacji snu z książek o marzeniach

Kiedy we śnie pojawia się była dziewczyna, jest to dla ciebie znak, że trudności, z którymi się zmagasz, nie są tak trudne do pokonania, jak myślisz, a jeśli tak się stanie, na pewno uda ci się rozwiązać wszystkie problemy.

Jakie jest marzenie byłej dziewczyny – wymarzona książka Freuda

Jeśli śnisz o byłej dziewczynie, to znak, że czeka cię wiele przeszkód i problemów, ale jeśli uda ci się je pokonać, będziesz miał powody do radości i optymistycznie patrzysz w przyszłość.

Śni przyjaciel byłej żony, jest to dla ciebie sygnał, że masz życzliwego w życiu. Spróbuj dowiedzieć się, kto to jest, jeśli nie wiesz tego teraz, wkrótce cię zaskoczy.

Jeśli marzy była dziewczyna kobiety, jest to znak, że osiągnie to, nad czym musiała pracować przez bardzo długi czas.

Jak interpretuje książka o snach, jeśli śnisz, że pogodziłeś się ze swoją byłą dziewczyną, ten sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpo wielu wysiłkach będziesz miał zasłużony odpoczynek i wreszcie zaczniesz zbierać owoce swojej ciężkiej pracy .

Była dziewczyna ciągle śni, to znak, że osiągnąłeś wystarczający poziom rozwoju wewnętrznego, przynajmniej na jakiś czas, i teraz powinieneś zatrzymać się na właściwych wnioskach.

We śnie widzisz, że odwiedzasz byłą dziewczynę, taki sen jest symbolem rozczarowania, którego wkrótce doświadczysz, a jeśli śnieniu towarzyszy żal, jest to znak, że w wyniku czegoś wyjątkowo niekorzystnego dla Ciebie znajdujesz się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. .

Według naszej wymarzonej książki, jeśli marzysz o pojednaniu z byłą dziewczyną, oznacza to, że staniesz się niechętnym obiektem w swoim otoczeniu, a być może nawet będziesz prześladowany przez swoich towarzyszy.

Kiedy śnisz o seksie z byłą dziewczyną, sen ten zapowiada dla ciebie nieokreślone niebezpieczeństwo, niekoniecznie fizyczne.

Była dziewczyna miała takie marzenie mężczyzny, że przyjdą dla ciebie lepsze czasy pod względem ekonomicznym i nie będziesz już musiał martwić się o pieniądze.

Sen o spotkaniu z byłą dziewczyną to znak, że w głębi duszy bardzo boisz się starości i czujesz, że ten etap życia zbliża się do Ciebie wielkimi krokami.

Kłótnia z byłą dziewczyną we śnie to znak, że w życiu czeka Cię prawdziwa próba sił, a jeśli nie boisz się podejmować ryzyka, na pewno ją wygrasz.

Po co marzyć o byłej dziewczynie, z którą się nie komunikuję – wymarzona książka Millera

Marzysz o byłej dziewczynie, z którą się nie komunikujesz, ten sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjeśli masz problem, powinieneś poprosić przyjaciela o wsparcie, ponieważ wtedy na pewno będziesz w stanie pokonać wszelkie trudności.

Jeśli we śnie pojawia się była dziewczyna, z którą się nie komunikujesz, może to oznaczać, że na jawie, być może tylko podświadomie, od dawna zmagasz się ze złymi lub bolesnymi wspomnieniami i ciągle dręczą cię złe myśli. Jednak ten sen może mieć również bardziej optymistyczny ton i obiecywać, że będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem.

Ogólnie rzecz biorąc, ten symbol może oznaczać, że możesz tylko podświadomie walczyć z pewnymi lękami, które Cię prześladują.

Jakie jest marzenie byłego najlepszego przyjaciela – wymarzonej książki Vanga

Kiedy marzy o byłym najlepszym przyjacielu, oznacza to, że w prawdziwym życiu coś cię ogranicza tak bardzo, że czujesz się prawie jak w więzieniu, a to powoduje duży dyskomfort.

Jeśli we śnie ostrzega cię przed czymś były najlepszy przyjaciel, jest to znak, że czujesz, że wkrótce będziesz całkowicie wolny i będziesz mógł sam decydować, co robić, co robić.

Jeśli śnisz, że trzymasz za rękę swojego byłego najlepszego przyjaciela, to dobry znak, ponieważ symbolizuje dobre zdrowie, którego teraz potrzebujesz bardziej niż kiedykolwiek, w niedalekiej przyszłości będziesz cieszyć się wyjątkową odpornością.

Jakie jest marzenie byłej dziewczyny jej męża – wymarzonej książki Nostradamusa

Kiedy śni się była dziewczyna męża, ten sen oznacza, że ​​​​to, co teraz wydaje ci się niepożądane i złe, w końcu do ciebie przyjdzie, więc teraz nie powinieneś się tym martwić. Ogólnie rzecz biorąc, ten sen może oznaczać, że jesteś sam i wyobcowany, brakuje przyjaciół i zdecydowanie musisz podjąć pierwsze kroki, aby zmienić tę fatalną sytuację, najlepiej zmienić środowisko, w którym się znajdujesz.

Dlaczego byłe dziewczyny marzą o dziewczynie – wymarzona książka Hassego

Kiedy we śnie dziewczyny pojawiają się jej byłe dziewczyny, jest to znak, że wkrótce z jakiegoś powodu będzie musiała dużo zapłacić, co poważnie nadszarpnie, a nawet zrujnuje twój budżet.

Jeśli dziewczyna widzi we śnie pijane byłe dziewczyny, ten sen oznacza, że ​​​​dokonała błędnej oceny niektórych osób i teraz się o tym dowie, ponieważ ta osoba będzie nieprzyjemnie zaskoczona twoją postawą, więc będziesz musiał potwierdzić swoje opinia o nim.

O czym marzy ciężarna była dziewczyna – wymarzona książka Longo

Ciężarna była dziewczyna we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce poznasz nowych ludzi, z którymi z czasem możesz się zaprzyjaźnić, a oni odegrają dużą rolę w twoim życiu.

Jeśli śnisz, że żegnasz się z ciężarną byłą dziewczyną, jest to obietnica rozstania z osobą, która jest obok ciebie, co może nastąpić w niedalekiej przyszłości.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o huraganie

Bardzo często śnisz o byłej dziewczynie

Jakieś pięć lat temu przestałem rozmawiać z moją dziewczyną. W skrócie: dużo razem przeżyliśmy, jedliśmy jeden po drugim z tego samego talerza, mieszkaliśmy razem kilka lat i razem pracowaliśmy. Pokłócili się z jej inicjatywy. Potem rozeszli się do swoich kątów, ja rzuciłem pracę, nigdy nie zaczęli rozmawiać. Rok później pisze do mnie na WhatsApp w celu pojednania, ale ja nie chcę. Ale najważniejsze jest to, że marzę o tej dziewczynie NIEUSTANNIE! Nie co noc, ale bardzo, bardzo często, chociaż nie widzieliśmy się i nie rozmawialiśmy przez jakieś pięć lat! Sny są różne, czasem przysięgamy we śnie, czasem zawieramy pokój i wtedy dobrze się komunikujemy, czasem po prostu ją widzę i tak się składa, że ​​goście przychodzą, pokazuję jej męża, potem idziemy na spacer i dobrze się bawimy . Krótko mówiąc, sny są jak wszystko w rzeczywistości, działania i emocje. Dlatego tak jest, o co w tym wszystkim chodzi. Nie chcę już z nią rozmawiać. Powiedz, co o niej myślę. nie, nie sądzę, kiedy tylko śnię, to tak. a więc. Krótko mówiąc, te sny są dla mnie bardzo stresujące! Co powinienem zrobić. Dzisiaj znowu o niej śniłem, sen nie był przyjemny!

Eksperci Woman.ru

Uzyskaj opinię eksperta na swój temat

Szeludiakow Siergiej

Psycholog, psycholog kliniczny. Specjalista z b17.ru

Bielanin Walerij Pawłowicz

Psycholog, superwizor, psychoterapia niemedyczna. Specjalista z b17.ru

Wiaczesław Potapow

Psycholog, konsultant. Specjalista z b17.ru

Natalia Maratowna Rożnowa

Psycholog. Specjalista z b17.ru

Swietłana Czernyszowa

Psycholog, Konsultant. Specjalista z b17.ru

Jelena Władimirowna Akczałowa

Psycholog, psycholog kliniczny. Specjalista z b17.ru

Boldowa Olga Iwanowna

Psycholog, superwizor, psycholog medyczny. Specjalista z b17.ru

Alejnikowa Natalia Waleriewna

Psycholog. Specjalista z b17.ru

Spiridonova Nadieżda Wiktorowna

Psycholog. Specjalista z b17.ru

Slobodyanik Marina Valerievna

Psycholog. Specjalista z b17.ru

Drodzy komentatorzy, Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA POMYŁKĘ W SŁOWIE „ŚNIENIE”

Dlaczego nie chcesz się pogodzić? Chciała z tobą porozmawiać, pewnie żałuje, że to zrobiła.

Dlaczego nie chcesz się pogodzić? Chciała z tobą porozmawiać, pewnie żałuje, że to zrobiła.

Kiedy napisała do mnie na WhatsApp, że się nudzi i poprosiła o wybaczenie, odpowiedziałem jej, że życzę jej szczęścia, dobrych przyjaciół i tak dalej. Nie rozmawialiśmy od roku! Po co znowu być przyjaciółmi? Poza tym ludzie się nie zmieniają.

Kiedy napisała do mnie na WhatsApp, że się nudzi i poprosiła o wybaczenie, odpowiedziałem jej, że życzę jej szczęścia, dobrych przyjaciół i tak dalej. Nie rozmawialiśmy od roku! Po co znowu być przyjaciółmi? Poza tym ludzie się nie zmieniają.

Ludzie, wow! Czytasz temat. Mam przyjaciół, oprócz tej byłej dziewczyny)))))) Proszę o radę, co robić, cały czas o niej marzę)))))))) Ręka jest prosta.

TEMAT ZAMKNIĘTY, nawet nie będę tu wchodził czytać. Brad niektórzy piszą. Prawo do popełniania błędów))) jakby nie było takich błędów, których się nie wybacza)))))))))))

Tematy pokrewne

Ludzie, wow! Czytasz temat. Mam przyjaciół, oprócz tej byłej dziewczyny)))))) Proszę o radę, co robić, cały czas o niej marzę)))))))) Ręka jest prosta.

TEMAT ZAMKNIĘTY, nawet nie będę tu wchodził czytać. Brad niektórzy piszą. Prawo do popełniania błędów))) jakby nie było takich błędów, których się nie wybacza)))))))))))

Znowu pojebani wbiegli na stronę, najwyraźniej są ignorowani przez swoich „przyjaciół” i to boli, więc nic dziwnego, że będą ignorować ciebie, kto potrzebuje komunikować się z sparaliżowanymi pasożytami? Wystarczy poczytać komentarze takich szumowin, żeby wszystko zrozumieć. Miałem znajomego więc próbował namówić wszystkie dziewczyny na seks (tak, to się zdarza) w firmie i okradał ludzi powoli, drobny sprzęt znikał. Mówił też o tym, jacy powinni być dobrzy przyjaciele i jak każdemu wybaczać. ))

Myśli o tobie i śni o tobie. i naprawdę chce się pogodzić.

Ludzie się zmieniają. To ty się nie zmieniasz.

Myśli o tobie i śni o tobie. i naprawdę chce się pogodzić.

Więc w ogóle nie chcesz mieć przyjaciół dziewczyn? A może powinny być idealne i bez miejsca na błędy?)

Nigdy nie wybaczę mojej byłej dziewczynie, tego dnia czułem się bardzo źle, rozmawiała ze wszystkimi o moich problemach

Skarga

Moderatorze, zwracam uwagę, że tekst zawiera:

Skarga wysłana do moderatora

Strona zamknie się automatycznie

po 5 sekundach

Forum: psychologia

Nowość na dziś

Popularne dzisiaj

Użytkownik strony Woman.ru rozumie i akceptuje, że ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie materiały częściowo lub całkowicie opublikowane przez niego za pomocą usługi Woman.ru.

Użytkownik serwisu Woman.ru gwarantuje, że umieszczenie przesłanych przez niego materiałów nie narusza praw osób trzecich (w tym między innymi praw autorskich), nie godzi w ich honor i godność.

Użytkownik serwisu Woman.ru przesyłając materiały jest tym samym zainteresowany ich publikacją w serwisie oraz wyraża zgodę na ich dalsze wykorzystanie przez redakcję serwisu Woman.ru.

Wykorzystanie i przedruk materiałów drukowanych ze strony woman.ru jest możliwe tylko przy aktywnym linku do zasobu.

Wykorzystywanie materiałów fotograficznych dozwolone jest wyłącznie za pisemną zgodą administracji serwisu.

Czytaj więcej:  Jakie jest marzenie zmarłego kolegi z klasy

Umieszczanie obiektów własności intelektualnej (zdjęć, filmów, utworów literackich, znaków towarowych itp.)

na stronie woman.ru dozwolone jest tylko osobom, które mają wszystkie niezbędne prawa do takiego umieszczenia.

Prawa autorskie (c) 2016-2019 Hirst Shkulev Publishing LLC

Publikacja sieciowa „WOMAN.RU” (Woman.RU)

Świadectwo rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS77-65950, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru w Sferze Komunikacji,

technologie informacyjne i komunikacja masowa (Roskomnadzor) 10 czerwca 2016 r. 16+

Założyciel: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością „Hirst Shkulev Publishing”

Jakie jest marzenie byłej dziewczyny, z którą już się nie komunikujesz

Czasami mamy nieznane i nieprzewidywalne sny. Na przykład, jakie może być marzenie byłej dziewczyny, z którą już się nie komunikujesz z powodu różnych okoliczności? Co oznacza taki sen i co zwiastuje?

Sny, których pochodzenie jest okryte mistyczną zasłoną tajemnicy i niezrozumiałości, od niepamiętnych czasów ekscytowały umysły poważnych naukowców i po prostu ciekawskich ludzi.

Ktoś wierzył, że nocne wizje to nic innego jak reakcja podświadomości na wydarzenia, które miały miejsce w ciągu dnia. A dla kogoś sny śpiącego są zapowiedzią czegoś dobrego lub odwrotnie.

O czym marzy przyjaciel, z którym nie komunikowałeś się od dawna?

Aby nie cierpieć w domysłach i ułatwić zrozumienie znaczenia wątków, wymyślono wiele książek o marzeniach i tłumaczy. Często dziewczyny zadają sobie to pytanie: „Marzyłem o przyjacielu, z którym się nie komunikuję, po co to jest?”. Odpowiedź będzie w dużej mierze zależała od przyczyn rozpadu przyjaźni i aktualnej sytuacji między dziewczynami. Ale ogólna interpretacja mówi, że wydarzenia ze snu można powtórzyć w życiu, ale z innymi ludźmi. Także bliscy, ale nie bohaterowie snu.

Ogólnie rzecz biorąc, dziewczyny w nocnych wizjach od dawna uważane są za zły znak. Z reguły takie sny nie przynosiły nic dobrego. Najprawdopodobniej kłopoty dla marzyciela nie będą pochodzić od najbardziej znanych, ale od nieznajomych, ale niebezpieczeństwo nadal istnieje.

Jeśli komunikacja z przyjacielem zakończyła się przyjazną notatką

Kiedy przyjaźń między kobietami została zachowana, sny z dziewczyną oznaczają pragnienie śpiącej kobiety, aby przywrócić relacje. Z pewnością niepokojące myśli o losie bliskiej osoby z każdym dniem rozłąki pojawiają się coraz częściej. Oto podświadomość i daje takie sny:

 • Dream Dream Thelomena mówi, że często powtarzające się takie sny obiecują wczesne spotkanie nowego przyjaciela. Osoba musi koniecznie być ciekawą, niezwykłą osobowością i może okazać się zarówno mężczyzną, jak i kobietą.
 • Dreaming longo zapewnia, że ​​kłopoty przytrafią się właśnie ze śniącą dziewczyną. Może pokłócić się ze swoją bratnią duszą. Nieporozumienia mogą ciągnąć się aż do rozstania.

Ale zjawisko to może być również negatywne. Kiedy sen mówi, że przyjaciele, którzy dobrze komunikują się w rzeczywistości, mimo to pokłócili się, istnieje niebezpieczeństwo nieprzyjemnych doświadczeń. Prawdopodobnie zostanie ujawniona jakaś wielka tajemnica lub ukryty sekret. Jeśli kłótnia doszła do walki, oznacza to, że w prawdziwym życiu należy porzucić wielkie cele. Plan nie zostanie uwieńczony sukcesem, a siły zostaną zmarnowane.

Jeśli zerwanie zostało poprzedzone poważną kłótnią

Jeśli marzyłeś o przyjacielu, z którym są pewne konflikty, to są pewne niewyjaśnione okoliczności i szczegóły. Wskazane jest, aby znaleźć sposób na rozmowę z ukochaną osobą, poznać wszystkie szczegóły i postawić kropkę nad i. Kto wie, może to uratuje wyblakłą przyjaźń.

Jeśli nie było kłótni, ale połączenie zostało utracone i nie zostało odnowione przez wiele lat, to dawny znajomy śni jako sygnał ostrzegawczy. Oznacza to, że wokół krąży wiele plotek i pogłosek, a być może za rogiem czai się poważne niebezpieczeństwo. Wystarczy oderwać myśli od zmartwień, zrelaksować się, oddać się ulubionej rozrywce, spędzić kilka dni z rodziną.

Wideo: Jakie jest marzenie byłej dziewczyny

Kiedy była dziewczyna przyszła do faceta we śnie

Nie tylko kobiety, ale także mężczyźni mogą komunikować się z byłą dziewczyną we śnie. Dla facetów takie wizje przepowiadają wznowienie relacji. Ponadto w przypadkach, gdy przyjaciel jest bardzo wesoły i nieuważny, warto wziąć pod uwagę, że w rzeczywistości sytuacja może być odwrotna. Prawdopodobnie dziewczyna znalazła się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebuje pomocy.

Jeśli para wzięła ślub we śnie, to w niedalekiej przyszłości mężczyzna stanie w obliczu poważnych zmian. A jeśli ukochany ożenił się z innym, możemy spodziewać się rozwoju nowych relacji. I wskazane jest pozostawienie przeszłego życia w przeszłości.

wniosek

Aktualizacja: 11.06.2019, 00:00 Liczba słów: 613 Czas czytania: 3 min.

Wydrukuj

Dziękujemy autorom za ten artykuł, który przeczytano już 225 058 razy!

Dziękujemy naszym czytelnikom, którzy zostawili 10 komentarzy i ocenili artykuł już 57 razy!

Arishka, 25 grudnia 2019 r. 57 220 wyświetleń • 1 otwór. • 115 komentarzy.

Alicja, 24 grudnia 2019 r. 59 931 wyświetleń • 1 otwór. • 41 komentarzy.

Alina, 22 2019 40 wyświetleń • 286 otwór. • 1 komentarze.

Vasilisa, 20 grudnia 2019 r. 113 241 wyświetleń • 1 otwór. • 214 komentarzy.

Evgenia , 21 listopada 2019 2 wyświetleń • 647 otwór. • 1 komentarzy.

O czym marzy była dziewczyna?

Czasami w naszym śnie może pojawić się osoba, o której dawno zapomnieliśmy. Co oznacza taki sen? Uważa się, że osoba śniąca myśli o marzycielu i chce się spotkać. Jakie jest marzenie byłej dziewczyny dla kobiety lub mężczyzny? Rozważ interpretację książek o marzeniach.

Jak zrozumieć sen?

Interpretacja snu nie może być jednoznaczna. Osoba, z którą życie się rozstało, może zapaść w sen, może też śnić, z którym rozstanie stało się darem losu. Dlatego interpretacja snu zależy od tego, czyj obraz widziałeś:

 • dobry stary przyjaciel;
 • przyjaciel z dzieciństwa;
 • była dziewczyna męża
 • były kochanek;
 • martwy przyjaciel.

Czytaj więcej:  Uderz mężczyznę we śnie

jeśli sen o przyjacielu z dzieciństwa, najprawdopodobniej ogarnęła Cię nostalgia za przeszłością. Nostalgia może być spowodowana przedmiotem lub rzeczą związaną z dzieciństwem. W tym przypadku sen jest odzwierciedleniem twoich codziennych doświadczeń.

Jeśli doświadczyłeś uczucia niepokoju, sen jest interpretowany inaczej. Być może masz kłopoty z powodu nierozwiązanego problemu w przeszłości, echa długotrwałych wydarzeń.

Spokojnie rozmowa z byłą dziewczyną niedobrze: ten sen zwiastuje plotki i kłopoty. Skandal z dziewczyną we śnie – wkrótce możesz się z nią pogodzić.

Jeśli przyszedłeś spać stary przyjacielktórej dawno nie widziano, pamięta o Tobie i chce się spotkać. Jeśli twoje wspomnienia o starym przyjacielu nie przyniosły radości, sen przepowiada plotki i kłopoty.

 • Była dziewczyna marzy o problemach w życiu.
 • Kłótnia z nią zapowiada skandal w pracy.
 • Pobicie byłej dziewczyny to konflikt z kolegami.
 • Plotkuj z nią – spodziewaj się złych wieści.

Po co marzyć byłe dziewczyny męża? Jeśli sen wywołał nieprzyjemne emocje, w twojej rodzinie szykuje się skandal. Nie pogodziłeś się z przeszłym życiem współmałżonka, a zazdrość od czasu do czasu daje o sobie znać. Zaufaj swojemu mężowi, aby utrzymać związek.

Pamiętasz, jak zachowywały się dziewczyny twojego męża? Wulgarne zachowanie dziewcząt ujawnia podświadomy lęk przed utratą bliskiej osoby. Jeśli byłe dziewczyny męża rozmawiały z tobą spokojnie, małżeństwo jest zagrożone. Spróbuj ożywić wyblakłą miłość, w przeciwnym razie rozwód jest nieunikniony.

Czym jest sen dla mężczyzny

Co oznacza sen, w którym mężczyzna widział byłą żonę lub partnera? Wkrótce zaczną się problemy finansowe z powodu niespłaconych długów, nierozwiązanych starych problemów i obietnic. Sen wskazuje, że przyczyny problemów leżą w przeszłości.

 • Widzenie dawnej miłości we śnie – do konfliktu z żoną lub dziewczyną.
 • Kłótnia we śnie z byłą dziewczyną – aby oczernić reputację marzyciela.
 • Taniec z tym pierwszym to nowe frywolne hobby.
 • Pokonanie tego pierwszego – do poważnych problemów w życiu osobistym.
 • Namiętnie całując tę ​​pierwszą – twoje uczucia do niej nie wyblakły.
 • Podchmielona dziewczyna marzy – pasja do alkoholu wkrótce ściągnie kłopoty.

Jeśli śnisz ślub z byłą żoną, muszą szukać wymówek dla starych czynów. Wyjdą na jaw dawne błędy i pomyłki, plotki i plotki. Musisz przetrwać tę czarną passę, to nie potrwa długo.

Jeśli mężczyzna We śnie widziałem swoją pierwszą dziewczynębyć może los da szansę na ożywienie dawnych uczuć. Nie powinieneś jednak pogrążać się w tych doznaniach: stary związek stracił już swoją świeżość i nowość.

Istnieje inny pogląd na interpretację tego snu – twoje marzenia i plany są trudne do spełnienia, to znaczy marzysz o nierealnym.

Martwy we śnie

zobaczyć martwą żonę we śnie – niedobrze. Coś „martwego” z przeszłości ożyje i wdar się do życia marzyciela. Jednak sen może mieć również pozytywne znaczenie, jeśli śniący doświadczył jasnych emocji. Na przykład zapomniane już pragnienie może się spełnić.

Jeśli żona zmarła niedawno (do dwóch lat temu), sen nie ma interpretacji. Zmarli często pojawiają się we śnie żywym, których kochali. Zapal świecę w kościele, zamów nabożeństwo żałobne, odwiedź grób: dusza się uspokoi.

obraz zmarłego przyjaciela dziewczyny marzą o próbach. Stare lęki i niepokoje mogą ożyć. Sen może zwiastować straty materialne i wyczerpanie psychiczne. Jeśli przyjaciel próbował przekazać informacje, wskazał gdzieś drogę, musisz szczegółowo zapamiętać jej wiadomość. Jednak ta wiadomość może przynieść dobro i zło.

źle, jeśli martwa dziewczyna dzwoni z nią we śnie, próbując zabrać ze sobą. W takim przypadku powinieneś zmusić się do przebudzenia, ale nie podążaj za nią we śnie. Jednak częściej sen zapowiada po prostu zmianę pogody, jak sen z każdą zmarłą osobą.

Interpretacja z innych książek o marzeniach

 • Interpretacja snów Tsvetkova. Jeśli marzysz o przybyciu szkolnego przyjaciela, nie możesz zapomnieć o bolesnym epizodzie z przeszłości, który czai się w głębi twojej duszy.
 • Interpretacja snów Hasse uważa, że ​​całowanie zmarłej dziewczyny to nieoczekiwane wsparcie i pomoc z zewnątrz.
 • Sonnik Miller wierzy, że dawno zapomniany przyjaciel z dzieciństwa marzy o przypomnieniu sobie dawnych krzywd i przeżyć. Była dziewczyna, z którą od dawna się nie komunikowali, marzy o pomaganiu nieznajomym. Widzenie martwej przyjaciółki nie jest dobre, jeśli pocałowała cię we śnie. Taki sen w piątek zwiastuje wypadek samochodowy, w pozostałe dni – spodziewaj się kłopotów.
 • Dream Vanga ostrzega: pojawienie się we śnie starej dziewczyny obiecuje kłopoty z powodu przeszłych błędów związanych z tym okresem. Coś z przeszłości włamie się do twojego życia i sprawi, że doświadczysz negatywnych chwil. Sen jest szczególnie niebezpieczny, jeśli dziewczyna wygląda na kilka lat starszą niż w chwili rozstania. Widzenie, jak była dziewczyna rodzi dziecko, jest oznaką ciąży. Pijana przyjaciółka marzy o własnym nadzorze. Jeśli martwa dziewczyna pocałowała się we śnie, sen zapowiada poważną chorobę.

Rada

Dlaczego marzą starzy przyjaciele, byłe żony i mężowie? Psychologowie kojarzą te sny ze specyfiką psychiki śniącego. Potrzebujesz odpoczynku. Oderwij się na chwilę od spraw, pozwól sobie na relaks.

Również przyjaciele ze starej szkoły mogą śnić jako przypomnienie, że już dawno minął wiek dojrzewania. Czas dorosnąć, zmienić światopogląd i stare fundamenty życia.