Interpretacja snów chłopiec

dzieci chłopcy

Interpretacja snów Dzieci Chłopcy miałem sen, dlaczego dzieci śnią we śnie, chłopcy? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć dzieci chłopców we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – chłopiec

Jeśli we śnie wydaje ci się, że masz chłopca, jest to znak przyszłego bogactwa i komfortu w życiu. Jeśli chłopiec urodził się komuś innemu, taki sen zapowiada pojawienie się twojego samolubnego zainteresowania relacjami z najbliższymi krewnymi.

Przystojny chłopak o słodkim, inteligentnym wyrazie twarzy jest oznaką niezwykłej pomyślności, szczęścia i wszelkiego rodzaju błogosławieństw. Jeśli we śnie twój chłopiec zachorował – dlatego w rzeczywistości zawsze będzie miał dobre zdrowie i doskonały apetyt.

Widok płaczącego chłopca oznacza, że ​​będziesz miał powody do zmartwień o stan swoich finansów. Widok bawiących się chłopców zapowiada dla ciebie podwójną pozycję, kiedy będziesz wydawać się innym lepszy niż w rzeczywistości, ale to po prostu nie zadziała dla ciebie.

Zadziorny, agresywny chłopiec, który obraził twoje dziecko, jest oznaką zbliżających się kłopotów i podstępnej sztuczki, którą przygotowują dla ciebie wyimaginowani przyjaciele. Bicie chłopca we śnie lub karanie jest ostrzeżeniem na jawie, aby powstrzymać swoje uczucia w sytuacji, w której jakakolwiek bezczynność jest lepsza niż jakiekolwiek działanie.

Widząc we śnie chłopca, który wpadł pod samochód – w rzeczywistości doświadczysz strachu, strachu lub niepokoju o członków swojej rodziny. Martwy chłopiec we śnie jest oznaką głębokiego smutku.

Interpretacja snów – chłopiec

Będziesz się trudził. Chłopiec się bawi – niepokój o drobiazgi. Chłopiec śpi – wewnętrzne wątpliwości sprawiają, że jesteś niezdecydowany. Chłopiec się uczy – cierpisz z powodu błędu popełnionego w przeszłości.

Wyobraź sobie, że chłopak ucieka i przychodzi dziewczyna (patrz Dziewczyna). Lub chłopiec – to właściwie dziewczyna w przebraniu.

Interpretacja snów – chłopiec

Mały chłopiec to niespodzianka lub nieoczekiwana wiadomość;

dla kobiety w ciąży – szybki poród;

zabawa z chłopcem – nadchodzi jasny okres w twoim życiu, bardzo owocny duchowo i finansowo stabilny;

dla kreatywnych ludzi – przypływ inspiracji;

płaczący chłopiec – musisz okazywać troskę i uwagę w stosunku do swojej rodziny, a zwłaszcza bliskiej osoby;

nieznany chłopiec, a ty postrzegasz go jako swojego syna – rozczarowanie miłością i nieufność wobec płci przeciwnej.

Zobacz także Płacz, dzieci.

Interpretacja snów – chłopiec

Cyganie mawiają, że widok małego chłopca jest pewną oznaką przyszłego sukcesu, zarówno w interesach, jak iw życiu rodzinnym.

Jeśli starszy chłopiec wkracza w wiek dojrzewania, jest to znak, że ciężka praca przyniesie Ci wspaniałe nagrody.

Jeśli marzyłeś o małym chłopcu – to wielki sukces, wszystkie twoje sprawy pójdą w górę.

Jeśli chłopiec ma 13-14 lat, będziesz musiał spróbować, ale nagroda nie pozwoli ci czekać.

Interpretacja snów – chłopiec

Aby kobieta zobaczyła chłopca: do pieniędzy i wzrostu majątku.

Aby zobaczyć walczących chłopców – przyjaciele mogą wplątać cię w brudny interes.

Studenci – do udanych i opłacalnych planów.

Dorosły postrzega siebie jako chłopca – twoje działania będą wyglądać dziecinnie w oczach szanowanych ludzi.

Interpretacja snów – chłopiec

Interpretacja snów – chłopiec

Interpretacja snów – chłopiec

Interpretacja snów – chłopcy

Widok wielu chłopców jest niespodzianką.

To prawda, skąd wzięło się tylu chłopców?

Interpretacja snów – chłopiec

Jeśli marzyłeś o chłopcu grającym w coś, to już wkrótce będziesz miał szansę zmienić pracę. Aby dokonać tej zmiany na lepsze, usmaż ziemniaki na oleju kukurydzianym i zjedz je.

Jeśli śniłeś, że chłopiec je, to w niedalekiej przyszłości będziesz miał problemy z trawieniem. Sikaj na drzewo o północy.

Jakie jest marzenie małego chłopca według wymarzonych książek Millera, Longo

O czym marzy dziecko płci męskiej, czyli chłopiec – niemowlę, przedszkolak, uczeń? Jaki znak książka snów uważa za taki sen – czy jest miły, niepokojący, a może neutralny?

Ogólna interpretacja tego snu

 • W większości takie marzenia są udane. Po nich sukces zaczyna dosłownie gonić marzyciela, zarówno w życiu osobistym, jak i biznesowym (w pracy).
 • Mały nieznajomy mówi: czeka cię mentalny zamęt.
 • Znajomy chłopak (syn dziewczyny lub sąsiada) to znak, że wkrótce będziesz się dobrze bawić w miłym towarzystwie.
 • Czy widziałeś wielu chłopców? I już nie jest tak różowo. Sen mówi, że jesteś przeznaczony do trudnej i długotrwałej pracy, od której nie będziesz mógł uciec.
 • Dzieci bawiły się między sobą: ludzie będą uważać cię za lepszego niż w rzeczywistości, ale to „pochlebstwo” wyjdzie ci na bok.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o żywym dziecku w trumnie

Jaki on był?

 • Spokojny, piękny: wkrótce życie bardzo cię zachwyci.
 • Nagi: ktoś zbiera o tobie plotki.
 • Zabawa: Możesz awansować w pracy.
 • Chłopiec płakał gorzko: podświadomość sugeruje, że krewnym (bliskim przyjaciołom) brakuje komunikacji z tobą.
 • Wściekły zaatakował własne dziecko: przygotuj się na problemy i „wycieczkę” od tak zwanych „przyjaciół”.
 • Zindeksowany: zbyt długo podejmujesz decyzję. Naucz się szybko podejmować decyzje.
 • Nauczył się chodzić: nie szukaj pomocy (w tym porady) u innych osób. Rozwiąż własne sprawy, a dopiero wtedy uzyskasz pozytywny wynik.

Czy był noworodkiem?

 • Jakie jest marzenie dziecka (chłopca), którego urodziłaś we śnie? A dla marzyciela – kobiety i mężczyzny (skoro miał taki dziwny sen) interpretacja jest taka sama: twoje życie poprawi się jakościowo. Możesz nawet być w stanie go ponownie uruchomić. Ale to tylko pod warunkiem, że dziecko jest zdrowe i piękne.
 • Czy poród był bardzo trudny? W biznesie (w pracy) pojawią się trudności.
 • Czy urodziłaś kilka butuzy na raz? Wkrótce spotkasz kogoś, kogo znasz od stu lat. To prawda, że ​​​​to spotkanie przyniesie ci tylko kłopoty.
 • Jeśli marzycielką jest niezamężna młoda dziewczyna, która właśnie widziała we śnie noworodka, ten znak mówi: wkrótce spotkasz wielką miłość, a to uczucie zostanie ozdobione pojawieniem się pierworodnego.
 • Jeśli marzycielem jest panna młoda, która ma zamiar udać się do urzędu stanu cywilnego, sen ostrzega: są przyjaciele, którzy zazdroszczą ci śmierci i mówią złe rzeczy za twoimi plecami.
 • Jeśli kobieta widzi we śnie tylko głowę noworodka (powiedzmy, że reszta ciała była owinięta grubym kocem), może to oznaczać nowego wielbiciela, który wkrótce pokaże jej liczne oznaki uwagi.
 • Dla marzyciela mężczyźni ten obraz ucieleśnia jego wewnętrzny infantylizm. Aby zobaczyć dziecko – chłopiec może być „wielkimi wujkami”, których część duszy wciąż nie chce rozstać się z dzieciństwem.
 • Jeśli śniący jest facetem, sen może ostrzegać: wkrótce poważnie się zakochasz.
 • Jeśli mężczyźni śnią, że sami pojawili się w postaci dziecka, oznacza to hulankę, w którą wkrótce się wprowadzą.
 • Jeśli widziałeś, jak znajoma kobieta rodzi chłopca, oczekuj pozytywnych wiadomości. Ponadto sny, w których byłeś przy narodzinach obcej (lub nie całkiem obcej) osoby, mówią: jesteś bardzo aktywnie zaangażowany w życie innych ludzi.
 • Czy twoja córka rodziła? Sen zapowiada wiele szczęścia w jej losie.

Co robiłeś we śnie?

 • Próbowali adoptować chłopca, ale ci się nie udało: konkurenci będą mogli cię ominąć. Sam widziałeś siebie jako adoptowanego malucha: wkrótce będziesz miał „dach” w postaci silnej, autorytatywnej osoby.
 • Szukali dziecka: w prawdziwym życiu szukasz sensu własnego istnienia. Jeśli szkodnik cały czas przed tobą ucieka, to znak: marnujesz dużo energii na puste czyny.
 • Szukali własnego dziecka: boisz się utraty autorytetu.
 • Znalazłeś dziecko: marzenie o tym, by w twoim życiu pojawiło się coś dobrego. Albo zdobędziesz chłopaka (dziewczynę), albo skoczysz w swojej karierze, albo zarobisz pieniądze. Jeśli byłeś niezadowolony z „znaleziska”, zostaniesz ułożony na stosie problemów innych ludzi.
 • Dziecko, które karmiłaś piersią, marzy o szczęściu (lub dużym „obciążeniu” w pracy, po którym dadzą ci solidną premię).
 • Jeśli spacerowałeś, niosąc malucha na rękach, przygotuj się na wyjazd (może to będzie zwykły wyjazd służbowy, a może wakacje sam na sam z ukochaną osobą).

Czy marzyciel jest w ciąży?

 • Chłopiec we śnie oznacza: sen wkrótce się spełni.
 • Grałeś z nim: to szczęście.
 • Całowałeś się, przytulałeś butuz: ten znak zapowiada wiele sukcesów.
 • Zbeształeś go, dałeś klapsa: przygotuj się na „nerwy” i kłopoty.
 • Był ci nieznany: podświadomość sugeruje, że boisz się porodu lub odpowiedzialności po urodzeniu dziecka.

Opinia autorytatywnych książek o marzeniach

Na koniec tradycyjnie proponujemy porównanie, jak dwóch wybitnych interpretatorów traktuje ten znak losu. Czyja interpretacja snu będzie dla ciebie bardziej odpowiednia – psychoanalityk czy magik?

Jakie jest marzenie małego chłopca?

Wiele osób we śnie musi zobaczyć małego chłopca. Co oznacza taki sen? Współczesna książka o marzeniach twierdzi, że ten sen może zwiastować sukces zarówno w życiu osobistym, jak i finansowym.

Mogą jednak istnieć inne interpretacje, a jeśli marzysz o małym dziecku, zaleca się zwracanie uwagi na każdy szczegół, który widzisz, a następnie szukanie odpowiedzi na wszystkie pytania w książce snów.

Chłopiec śnił we śnie, do czego to służy

jeśli marzysz o chłopcu, może to oznaczać, co następuje:

 • widzisz dużo dzieci – w rzeczywistości poczujesz niepokój;
 • zobaczyć zdrowe dziecko – oczekuj ważnych wiadomości i miłych niespodzianek;
 • we śnie pojawiło się chore dziecko – niepokojące wieści;
 • zabawne bawiące się małe dzieci – oczekuj rozwoju kariery lub pomyślnych wiadomości dotyczących Twojej pracy;
 • noworodek, który płacze – zwracaj większą uwagę na swoich bliskich, płaczące dziecko może marzyć o kobiecie dla dużych zysków;
 • przytulanie i całowanie dziecka – taki sen dla kobiety w ciąży zwiastuje sukces w biznesie.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów pływać w brudnej wodzie

Jeśli dziecko marzy o chłopcu do kobiety

Jeśli chłopczyk śni o kobiecie, interpretacja może być następująca:

 • nowonarodzony chłopiec płaczący w wózku marzy o dziewczynce – to sygnał, że nadszedł czas, aby wyszła za mąż;
 • jeśli małe niemowlę opisało się we śnie, wkrótce poczujesz się zdezorientowany, mogą wystąpić nieporozumienia w pracy;
 • kobieta w ciąży do zabawy z noworodkiem, pielęgnowania go – będzie szczęśliwa;
 • dla kobiety w ciąży besztać i bić dziecko – obowiązki domowe i zmartwienia w pracy;
 • matka widzi, że jej dziecko umiera – odczuwa niepokój w rzeczywistości, nie ma ufności w przyszłość;
 • uratuj dziecko tonącego chłopca – w rzeczywistości chcesz mieć potomstwo (urodzić własne lub adoptować kogoś innego);
 • szukaj zagubionego dziecka – uważaj, aby nie wpaść w kłopoty.

Urodzić chłopca we śnie, po co to jest

Jeśli dziecko marzy o urodzeniu chłopca, interpretacja może być inna:

 • marzyłeś o noworodku – już wkrótce twoje życie znacznie się poprawi, ale w niektórych przypadkach taki sen może zwiastować rychłe narodziny dziecka;
 • narodziny dziecka – zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety jest to bardzo dobry znak, symbolizujący doskonałe perspektywy na przyszłość;
 • zobaczyć, że twoja przyjaciółka urodziła dziecko – wkrótce otrzymasz dobre wieści;
 • urodzić dziecko w agonii we śnie – nieoczekiwane przeszkody w biznesie i komplikacje w realizacji planów;
 • uczestniczyć w porodzie – zbyt aktywnie uczestniczysz w życiu nieznajomych;
 • karmić dziecko mlekiem matki – w rzeczywistości będą obowiązki domowe, ale będą przyjemne;
 • dziewczyna śni, że urodziła dziecko przed ślubem – musi poważnie pomyśleć o własnej reputacji i przywrócić dobre imię;
 • trzymanie w ramionach spokojnego, pięknego orzeszka ziemnego, który właśnie się urodził, jest pomyślnym znakiem, który obiecuje dobre zmiany w życiu.

O czym marzy chłopiec w moich ramionach

Jeśli marzysz o dziecku w ramionach, przeczytaj następujące interpretacje:

 • trzymać śpiące dziecko – całkowity spokój i zrozumienie z bliskimi;
 • opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem to niemiła niespodzianka, możesz spotkać się z klęską żywiołową;
 • kołysanie śpiącego uśmiechniętego noworodka w twoich ramionach – sukces w życiu biznesowym i osobistym, nieoczekiwana radość;
 • trzymaj brudne maleństwo w ramionach – na chorobę;
 • widzieć czyjeś dziecko śpiące w ramionach kobiety – będziesz tęsknić i wspominać przeszłość;
 • trzymać w ramionach kapryśne i niespokojne dziecko – Miller ostrzega, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce wydarzy się dla ciebie ważne wydarzenie.

Jeśli marzyłeś o karmieniu dziecka we śnie

 • Jeśli marzysz o karmieniu chłopca mlekiem matki, może to zapowiadać sukces w romansach. Zwróć uwagę na osobę, która jest z tobą od dawna – ma do ciebie uczucia, ale uparcie tego nie zauważasz.
 • Karmienie dziecka butelką we śnie – nie ufasz nowym znajomym i trzymasz swoich fanów na dystans.

Dlaczego dziecko marzy o chłopcu, którego syn nie jest

Wanga twierdzi, że jeśli dziewczyna marzyła o nowo narodzonym synu, który tak naprawdę nie istnieje, czeka ją dobre, spokojne i bogate życie. Wkrótce pojawi się kochający mąż i dzieci, los potoczy się w najkorzystniejszy sposób. Bardzo źle jest, gdy nieistniejący syn umiera we śnie – jest to oznaką trudnego losu i nie do pozazdroszczenia przyszłości.

Jeśli mężczyzna marzy o synu, którego w prawdziwym życiu wciąż nie ma – powinien zapytać swoje dawne pasje, których nie widział od dawna, czy jedna z nich naprawdę urodziła spadkobiercę? Również ten sen może oznaczać, że śniący wkrótce zyska siłę, wpływy i autorytet. Przeniesie góry i pokona wszystkie przeszkody na drodze do zamierzonego celu.

Zdrowy i radosny chłopiec, który pojawił się we śnie, symbolizuje sukces, chore dziecko jest zwiastunem kłopotów i niepowodzeń.

Jakie jest marzenie chłopca?

Jeśli we śnie widziałeś małego chłopca lub urodził się twój syn, według książek o snach w rzeczywistości czeka na ciebie pełny sukces i dobrobyt finansowy.

We śnie urodzenie chłopca zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn oznacza pojawienie się nowych obiecujących pomysłów i projektów. Ale dla młodych mężczyzn, zgodnie z interpretacją książek o marzeniach, sen ma nieco inne znaczenie: chłopiec we śnie oznacza własne „ja” i niechęć do dorastania w prawdziwym życiu.

Jakie jest więc marzenie małego chłopca?

 • Widzieć dziecko we śnie, mały chłopiec jest oznaką szczęścia w życiu rodzinnym i biznesowym.
 • Zobaczyć chłopca we śnie – to bardzo dobry znak, który zwiastuje dobrobyt i sukces w życiu. Warto jednak zauważyć, że ta prognoza jest istotna, jeśli we śnie widziałeś zdrowego, przystojnego i wesołego chłopca.
 • zobacz chłopców – do żmudnej i uciążliwej pracy.
 • Chłopcy we śnie tradycyjnie oznaczają wiele pomysłów i projektów, a plan nie jest twórczy, ale materialny.
 • Jeśli urodziłeś chłopca we śnie (dla kobiet) – oznacza ciążę i urodzenie dziecka płci widzianej.
 • Dość często zdarza się, że kobieta na długo przed dokładniejszym potwierdzeniem ciąży otrzymuje we śnie sygnał, że poczęte jest dziecko tej czy innej płci. Przyglądamy się też, o czym marzy ciąża.

 • Trzymając chłopca, pielęgnuj go we śnie – do pomysłu lub projektu finansowego.
 • W snach małe dzieci są symbolem projektów i planów, które masz w rzeczywistości. Co więcej, fakt, że dziecko jest płci męskiej, wskazuje, że pomysł jest raczej nie kreatywny, ale finansowy.
 • Jeśli śniłeś, że mały chłopiec płacze, a także jeśli zesra się w gacie lub się wkurzy – czekają Cię prace domowe, a może trzeba będzie zająć się młodszymi członkami rodziny. Lub może to być znak, że twoje starania przyniosą tylko wiele problemów.
 • Jeśli naprawdę masz małe dziecko w swojej rodzinie, to takie marzenie można uznać za puste, ponieważ najprawdopodobniej było spowodowane prawdziwymi codziennymi obowiązkami i zmartwieniami.
 • Widzieć znajomego chłopca we śnie oznacza nadmiar uczucia i miłości.
 • Prawdopodobnie chłopak, o którym marzyłeś, został przypadkowo wybrany przez twoją podświadomość jako obiekt twojej sympatii i miłości, co być może przytłacza cię w rzeczywistości i szuka wyjścia.
 • Jeśli chłopiec marzył o byciu nagim, spodziewane są problemy w interesach.
 • Jeśli we śnie bawisz się z chłopcem, jest to dobry symbol, który obiecuje uzyskać sens życia lub będziesz miał szansę na awans w swojej karierze.
 • Widzenie płaczącego chłopca we śnie jest oznaką możliwych problemów zdrowotnych i innych problemów.
 • Widok wesołego chłopca oznacza początek romantycznego związku.
 • Agresywny chłopiec marzy – to raczej zły znak, obiecujący problemy i zdradę, być może ze strony krewnych lub przyjaciół. W tym przypadku wizja ostrzega cię, abyś kontrolował swoje emocje w stresujących sytuacjach.
 • Bicie dziecka we śnie – mogą wystąpić problemy w pracy.
 • Jeśli chłopiec uczy się chodzić, jest to znak, że w życiu należy polegać wyłącznie na sobie.
 • Widzieliśmy szczęśliwe dziecko we śnie – znak wiadomości, smutek – śniący ma pominięcie czegoś bardzo ważnego w życiu.
 • Przytulanie chłopca we śnie to prawdopodobne szczęście.
 • Utrata dziecka we śnie – musisz uważać, ponieważ istnieje duże ryzyko wpadnięcia w nieprzyjemną sytuację.
 • A sen, w którym bierzesz chłopca pod swoją opiekę, jest dobrą zapowiedzią zawarcia bardzo korzystnej transakcji.
 • Śniący chłopiec symbolizuje pomysł na biznes. A we śnie otrzymujesz wskazówkę, co dokładnie należy zrobić, aby w rzeczywistości odnieść pełny sukces, jakie inwestycje lub dodatkowe inwestycje.

  Jakie jest marzenie nowonarodzonego chłopca

  Taki sen wskazuje na wysokie ryzyko oszustwa ze strony ukochanej osoby.

  Jeśli nakarmić chłopczyka – To posłaniec szczęścia w życiu osobistym.

  jeśli mały chłopiec marzył o samotnej dziewczynce – oznacza to potępienie ze strony innych osób za jej pochopne decyzje.

  Po co więc marzyć o narodzinach chłopca

  • Urodziłaś we śnie chłopca – oczekuj korzystnych zmian w życiu i dobrych perspektyw.
  • Oglądałem we śnie narodziny dziecka Sen ma pozytywne znaczenie. Oznacza to szansę na dokonanie dużej zmiany w swoim życiu. Przy trudnych porodach możesz spodziewać się problemów w biznesie.

  Marzyłem o dziwnym chłopcu

  • Widzenie pięknego dziecka we śnie to pomyślny znak obiecujący szczęście w sektorze finansowym.
  • Jeśli chłopiec we śnie był zajęty czymś pożytecznym, dla marzyciela oznacza to spokojne życie w obfitości.

  Marzyłem o chłopcu w wózku

  jeśli widziałeś dziecko w wózku – dobry znak, nadaje o radości.

  Kołyszę cię chłopcem w wózku – oznacza to, że wkrótce czeka na Ciebie szczęście.

  A tu, żeby bujać wózek z dziwnym chłopcem – sen ostrzega przed możliwą zdradą ukochanej osoby.

  Ocena artykułu:
  Ładowanie …

  Interpretacja snów chłopiecLink do głównego postu

  Podobne publikacje

  Zostaw komentarz

  Ten formularz komentarza jest objęty ochroną antyspamową

  Ten formularz komentarza jest objęty ochroną antyspamową

    Zamówić  

  Powiadomienie o
  ” name=”wpdiscuz_subscription_button”>

  Popularne artykuły

  Po co śnić, że dziecko zaczęło mówić
  Po co śnić, że dziecko zaczęło mówić Śniło mi się, że dziecko …
  0

  Mężczyzna w białej koszuli we śnie
  Mężczyzna w białej koszuli we śnie Co oznacza koszula dla …
  0

  Dlaczego trzęsie się po śnie
  Dlaczego trzęsie się po śnie Po śnie ciało się trzęsie Jeśli się trzęsie …
  0

  Najnowsze artykuły
  • Lecznicze mleczko pszczele
   Lecznicze mleczko pszczele Jednym z najbardziej tajemniczych produktów pszczelarskich jest…
   0

  • Dlaczego wierzymy w horoskopy?
   Dlaczego wierzymy w horoskopy? Horoskopy to popularna i…
   0

  • Numerologia i matryca przeznaczenia
   Numerologia i matryca losu Jak poznać swoją przyszłość? Wszyscy,…
   0

  • Po co marzyć o imprezie z nieznajomymi
   Po co marzyć o imprezie z nieznajomymi Po co marzyć…
   0

  • Widzenie pogrzebu męża we śnie
   Widząc pogrzeb męża we śnie Po co marzyć o pogrzebie męża? …
   0

  • Śpij siostro w ciąży
   Śpij siostra w ciąży Siostra jest w ciąży Interpretacja snów Siostra jest w ciąży marzyła …
   0

  • Interpretacja snów, aby odwiedzić przyjaciół
   Interpretacja snów, aby odwiedzać przyjaciół Co to znaczy według wymarzonej książki …
   0

  • Po co marzyć o ślubie w sukni ślubnej
   Po co marzyć o sukni ślubnej Po co marzyć o ślubie …
   0

  Sekcje witryny
  • Uncategorized
  • Litera interpretacji snów B
  • Interpretacja snów na literę G
  • Interpretacja snów na literę K
  • Litera interpretacji snów L
  • Interpretacja snów na literę M
  • Interpretacja snów na literę N
  • Litera interpretacji snów O
  • Interpretacja snów na literę P
  • Interpretacja snów na literę R
  • Interpretacja snów na literę C
  • Interpretacja snów na literze T
  • Interpretacja snów na literach A B
  • Interpretacja snów na literach D E
  • Interpretacja snów na literach Zh Z I
  • Interpretacja snów na literach U F X C
  • Interpretacja snów na literach H Sh Shch E Yu Ya
  • Artykuły
  © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów jest dozwolone tylko wtedy, gdy istnieje aktywny link zwrotny
  okytfbgptwinvk

  Русский

  X
  Afrikaans Shqip አማርኛ العربية Հայերեն Azərbaycan dili Euskara Беларуская мова বাংলা Bosanski Български Català Cebuano Chichewa 简体中文 繁體中文 Corsu Hrvatski Čeština‎ Dansk Nederlands English Esperanto Eesti Filipino Suomi Français Frysk Galego ქართული Deutsch Ελληνικά ગુજરાતી Kreyol ayisyen Harshen Hausa Ōlelo Hawaiʻi עִבְרִית हिन्दी Hmong Magyar Íslenska Igbo Bahasa Indonesia Gaeilge Italiano 日本語 Basa Jawa ಕನ್ನಡ Қазақ тілі ភាសាខ្មែរ 한국어 كوردی‎ Кыргызча ພາສາລາວ Latin Latviešu valoda Lietuvių kalba Lëtzebuergesch Македонски јазик Malagasy Bahasa Melayu മലയാളം Maltese Te Reo Māori मराठी Монгол ဗမာစာ नेपाली Norsk bokmål پښتو فارسی Polski Português ਪੰਜਾਬੀ Română Русский Samoan Gàidhlig Српски језик Sesotho Shona سنڌي සිංහල Slovenčina Slovenščina Afsoomaali Español Basa Sunda Kiswahili Svenska Тоҷикӣ தமிழ் తెలుగు ไทย Türkçe Українська اردو O‘zbekcha Tiếng Việt Cymraeg isiXhosa יידיש Yorùbá Zulu

  wpDiscuzAdblock

  detektor

  22.04.2014 Wysłane przez admin w Dream Interpretation