Interpretacja snów gwałt na dziecku

Po co marzyć o przemocy: znaczenie z książek o marzeniach

Sny z elementami negatywnego fizycznego wpływu na osobę wywołują u śpiącego wiele emocji. Mogą zwiastować negatywne lub pozytywne zmiany, ale zawsze przeszkadzają śniącemu, zmuszają go do szukania wyjaśnienia tego, co widzi. Dlatego wielu zwraca się do popularnych książek o marzeniach, aby zrozumieć, co oznacza przemoc we śnie. Aby uzyskać dokładną interpretację, powinieneś zapamiętać swoje emocje i szczegóły snu.

Wspólne wartości

Wielu tłumaczy, astrologów i psychologów na różne sposoby wyjaśnia, dlaczego marzy się o przemocy. We śnie osoba może nie odczuwać niepokoju ani strachu, ale po przebudzeniu często pozostaje nieprzyjemny posmak. Jeśli wierzysz w nowoczesną książkę o marzeniach, taki sen zapowiada zmianę w życiu. Być może relacje z partnerem utkną w martwym punkcie, zmienią się szefowie w pracy, dojdzie do kłótni z bliskimi.

Eksperci twierdzą, że sam fakt gwałtu, pobicia lub innego fizycznego uderzenia nie zawsze jest uważany za główny dla interpretacji. Najczęściej warto zwrócić uwagę na dodatkowe szczegóły, emocje i okoliczności, aby dokładniej wyjaśnić sen.

Najczęstsze interpretacje są następujące:

 1. Spanie fizyczne znęcanie się – ostrzega go wymarzona książka. Konieczne jest zwrócenie uwagi na najbliższe otoczenie. Być może wśród kolegów lub przyjaciół jest osoba, która odczuwa niechęć do marzyciela, próbuje go wrobić, skrzywdzić.
 2. Widzenie gwałciciela we śnie – osoba czuje się niepewnie swoich umiejętności, uważa się za bezbronną. Najczęściej dzieje się tak, gdy śpiący znajduje się w trudnej sytuacji, nie może znaleźć rozwiązania, próbuje uzyskać wsparcie od bliskich lub bliskich.
 3. oglądać gwałt – śpiący jest z dala od wszelkich problemów, nie pomaga kolegom, przyjaciołom, krewnym, stara się odizolować od wszelkich kłopotów. Czasami osoba robi to dla własnej ochrony. Być może w przeszłości stale pomagał rozwiązywać problemy innych ludzi, ale znalazł się w trudnej sytuacji i nie otrzymał wzajemnego wsparcia.
 4. Stań się ofiarą gwałciciela lub mordercy – w rzeczywistości na śpiącego czekają trudności materialne. Konieczne jest wcześniejsze przygotowanie się do testu, aby straty były minimalne.

Jeśli we śnie śpiący staje się naocznym świadkiem fizycznego znęcania się nad dzieckiem lub dziewczynką, osobą starszą, w rzeczywistości należy przygotować się na tę wiadomość.

Ich charakter będzie zależał od emocji śniącego. Jeśli odczuwał radość, wiadomość będzie dobra, jeśli był smutny, zła.

Popularne książki o marzeniach

Każda osoba może mieć sen z elementami przemocy, interpretacja dla każdego będzie inna. Dziewczyna widzi, że została zgwałcona lub próbowała to zrobić. Aby uzyskać dokładną interpretację snu, należy zwrócić się do popularnych książek o snach, które są opracowywane przez astrologów, psychologów, a nawet predyktorów. Jednym z najpopularniejszych autorów takich książek jest Gustav Miller. Według jego wymarzonej książki fizyczny wpływ na osobę we śnie może oznaczać:

 1. Być pobitym przez nieznanego mężczyznę – w rzeczywistości śpiący wkrótce nawiąże nową znajomość. Dla dziewczyny sen jest uważany za proroczy, przewiduje romantyczny związek z facetem, być może zostanie jej przyszłym mężem. Dla zamężnej kobiety sen jest uważany za ostrzeżenie. Wkrótce w życiu pojawi się mężczyzna, który będzie szukał jej lokalizacji, będzie próbował zniszczyć rodzinę. Nie powinieneś odpowiadać na zaloty, jeśli śpiąca kobieta ma nadzieję uratować swoje małżeństwo.
 2. Uciec przed mężczyzną, który zamierza zgwałcić – w życiu śpiąca kobieta jest w trudnej sytuacji, boi się i nie może znaleźć rozwiązania problemu. Podświadomie chce uniknąć kłopotów lub zrzucić odpowiedzialność na barki innej osoby.
 3. Widzieć przemoc wobec siebie – w rzeczywistości śpiący jest bardzo surowy w stosunku do innych, nie wybacza ich błędów, uważa, że ​​każdy powinien samodzielnie rozwiązywać własne problemy. Taki stosunek do ludzi często prowadzi do tego, że człowiek pozostaje samotny, krewni i przyjaciele odwracają się od niego, ponieważ nie ufają, a nawet boją się.
 4. Próba uratowania nieznanego dziecka przed biciem – śpiący wyróżnia się współczuciem i jest gotów poświęcić się, by pomóc bliskiej osobie, koledze lub przyjacielowi. W życiu nieustannie rozwiązuje różne problemy swoich przyjaciół, jest w centrum wydarzeń, nie pozostaje obojętny.

To właśnie za to poświęcenie krewni doceniają osobę, nie tylko korzystają z jego dobroci, ale są również gotowi do pomocy i wsparcia.

Książka autorstwa Davida Loffa

Według autora książki o snach sny z elementami gwałtu można zinterpretować tylko wtedy, gdy śpiący po przebudzeniu potrafi opisać swój stosunek do tego, co zobaczył, emocje i przeżycia, szczegóły snu. Jeśli śnisz o przemocy popełnianej przez nieznajomego i wywołującej strach, ból i smutek, najprawdopodobniej w rzeczywistości osoba regularnie wykonuje działania, które ją gnębią.

Być może sen mówi, że praca śpiącego nie przynosi mu już satysfakcji moralnej, konieczna jest zmiana zawodu, odnalezienie się w nowym powołaniu. Ponadto sen może oznaczać, że w rodzinie śpiący czuje się zbędny, nie słuchają jego opinii, nikt się z nim nie konsultuje.

Dla mężczyzny taki sen jest szczególnie nieprzyjemny. Jeśli sam śpiący zostaje gwałcicielem lub próbuje kogoś pokonać we śnie, najprawdopodobniej w jego życiu pojawiła się ciemna passa, śniący próbuje wyeliminować problemy, stosuje wszelkie metody i nie zwraca uwagi na konsekwencje. Zaleca się, aby przed popełnieniem jakiegokolwiek czynu pomyśleć o konsekwencjach.

Interpretacja Cwietkowa

Jewgienij Tsvetkov pozytywnie interpretował sny z przemocą, uważał, że działają one jako zapowiedź rychłych zmian na lepsze. Dla dziewczyny taki sen zapowiada spotkanie z drugą połową, namiętny romans i prawdziwą miłość.

Dla niezamężnej kobiety sen jest uważany za proroczy, przewidujący szybkie i udane małżeństwo.

Jeśli kobieta widzi, że mężczyzna ją goni i chce ją zgwałcić, w rzeczywistości należy spodziewać się miłego spotkania z dobrym mężczyzną, ciekawej komunikacji z nim. Tsvetkov zwrócił również uwagę na emocje śpiącego. Jeśli podczas przemocy kobieta lub dziewczyna nie odczuwała dyskomfortu, najprawdopodobniej sen obiecuje korzyści materialne w najbliższej przyszłości. Kiedy pojawia się wstręt, strach i rozczarowanie, należy spodziewać się kłopotów w prawdziwym życiu. Niekoniecznie będzie to oznaczać utratę środków, być może osoba pokłóci się z przyjacielem lub partnerem.

Gwałt we śnie: interpretacje

Nasze sny są często nie tylko przyjemne. Zdarza się, że w snach przychodzą do nas przerażające wydarzenia. Jednym z takich przykładów jest gwałt. Aby zinterpretować wizję, należy zwrócić się do książek o snach, które są w stanie zinterpretować prawie każdy sen.

Jeśli marzyłeś o gwałcie, musisz dowiedzieć się, na co powinieneś się przygotować. Aby dokładniej zinterpretować taki sen, zapamiętaj każdy szczegół – kto był ofiarą, kto był gwałcicielem i wynik snu jako całości. Zwykle sny tego rodzaju mówią o przyszłych pomyślnych wydarzeniach.

Czytaj więcej:  Dlaczego mama marzy

Kto był ofiarą?

Gwałt na dziewczynie, którą kochasz wskazuje, że w rzeczywistości jest pod presją, co pozbawia ją możliwości zdobycia życiowego doświadczenia.

Jeśli córka została zaatakowana przez gwałciciela, to w prawdziwym życiu potrzebuje wsparcia rodziców.

Marzyłeś o wykorzystywaniu dzieci? Taki sen odtwarza nagromadzone wewnętrzne żale, które muszą wyjść.

Przyjaciółka wpadła w ręce maniaka – taki sen transmituje, że potrzebuje wsparcia i jest poddawana presji z zewnątrz.

Mężczyzna, który pojawił się jako ofiara, mówi, że jesteś silną osobą, ale są intruzi, którzy podważają to zaufanie.

Nieznajomy został zmuszony – w rzeczywistości ryzykujesz, że nie spełnisz własnych oczekiwań. Należy przemyśleć podejście do biznesu.

Czy śpiący obserwował lub brał w tym udział?

 • Marzyciel stał się ofiarą przemocy. Każda książka o marzeniach inaczej interpretuje widzenie w nocy, ale w zasadzie jest to symbol wytrwałości i pomyślnych wyników w przedsięwzięciach.
 • Śniący wcielił się w rolę gwałciciela. To marzenie mówi, że jesteś ambitną osobą, która sama osiąga wszystko. Jeśli popełniłeś ten czyn w stosunku do przyjaciela, w rzeczywistości ingerujesz w jego życie.
 • Czy śniący obserwował, jak wyśmiewa się znajomych? W prawdziwym życiu w kręgu tych ludzi rozpocznie się seria niekorzystnych rzeczy.
 • Czy śniący widział, jak gwałcona jest obca osoba? Ten sen mówi o nieprawidłowo ustawionych priorytetach.

Kto dopuścił się czynów niezgodnych z prawem?

Nieznajomy pojawił się w przebraniu gwałciciela, co oznacza, że ​​​​jesteś autorytatywną osobą.

Jeśli nie można rozpoznać twarzy gwałciciela, w rzeczywistości jesteś narażony na ataki „niewidzialnego” nieżyczliwego, którego intrygi negatywnie wpływają na życie marzyciela.

Ukochany dopuścił się aktów przemocy – twoja opinia jest dla niego ważna, słucha go.

Jeśli we śnie mąż był gwałcicielem, możliwe, że będzie romantyczny wieczór.

Charakterystyka procesu

Nie przemoc, ale próba lub groźba gwałtu – Twój stan ucisku i depresji w rzeczywistości objawia się w snach. Jeśli trudno jest wyjść z depresji, skorzystaj z pomocy specjalisty – psychologa.

Gwałt zbiorowy – w rzeczywistości śniący jest pod presją grupy ludzi, którzy są wrogami.

Porwania i gwałty to ludzie, którzy życzą marzycielowi krzywdy, podkopują jego pewność siebie i rujnują jego plany.

Podobał Ci się ten proces? To jest dobre dla prawdziwego życia.

Czy byłaś molestowana w obecności męża? Spodziewaj się gości lub przyjaciela, który postawi cię w niezręcznej sytuacji.

Jak to się wszystko skończyło?

Gwałciciel został złapany lub zatrzymany – wróg się ujawni lub plan intryg wymierzony w śniącego nie powiedzie się.

Gwałciciel nie dokończył roboty – stan rzeczywistości jest zamglony, rozcieńczyć go kolorami, podróżą lub inną przygodą.

Ofierze udało się uciec – w rzeczywistości marzyciel czeka tylko na pozytywne emocje, aw swojej karierze – na sukces.

Gwałciciel płacze i żałuje – problemy, które spadły na twój los, wkrótce zostaną rozwiązane.

Jeśli we śnie uderzysz, pokonasz gwałciciela, istnieje szansa, że ​​​​w rzeczywistości czeka cię szok, z powodu którego będziesz się martwić.

Kto miał sen?

Dla kobiety – kochanek cię nie docenia, dla niego jest to relacja konsumpcyjna, w której jest swobodne zaspokojenie pragnień, gotowe jedzenie i wygoda.

Samotnej dziewczynie lub kobiecie w związku – taki sen mówi o kłótniach między bliskimi w rzeczywistości. Nie bierz całej winy do siebie.

Dla zamężnej kobiety – ta nocna wizja przewiduje problemy w relacjach z mężem, pustkę psychiczną i fizyczną na tym tle.

Dla mężczyzny takie sny wskazują, że jest wykorzystywany. Nie zawieraj poważnych umów z ludźmi, co do których nie masz pewności.

Dla żonatego mężczyzny taki sen zwiastuje dyskomfort w relacjach z żoną, problemy finansowe. Staraj się samodzielnie rozwiązywać problemy.

Nieżonatemu mężczyźnie brakuje ciepłych relacji z ukochaną kobietą.

Co mówią popularne książki o marzeniach?

Miller w swojej wymarzonej książce pisze, że gwałt na marzycielu jest zwiastunem serii kłopotów w jego życiu, z którymi trudno będzie sobie poradzić samemu.

Lynn wyjaśnia sny jako odzwierciedlenie pewnego rodzaju wpływu na śniącego..

Loff interpretuje ten sen jako znak konsumenckiego stosunku bliskich ludzi do marzyciela. Nie traktuj tego jako agresję, po prostu jesteś pod wpływem. Częsta seria tego samego typu snów, w których dokonuje się wobec ciebie gwałtownych działań, przewiduje śniącemu, że jest w stresie.

Na pytanie: „Dlaczego śnisz o gwałcie?”, powiedzmy tak: cokolwiek widzisz we śnie, nie traktuj tego jako dodatkowego obciążenia dla psychiki. Spokojnie traktuj nocne sny. Przyszli ostrzec, a nie straszyć.

Po co marzyć o zgwałceniu dziewczyny, żony, córki? Po co marzyć o próbie gwałtu?

Są sny, po których cieszę się, że się obudziłam. Ale nawet koszmarne wizje nie są w stanie uspokoić ludzkiej ciekawości. Po co marzyć o gwałcie, zadajemy sobie pytanie, starając się nie myśleć o potwornym realizmie snu, pamiętając jednocześnie o szczegółach, które mogą pomóc rozwikłać tajemnicę ze świata snów.

Różne książki o marzeniach oferują różne interpretacje, ale wszystkie mają wspólną podstawę – symbolikę w interpretacji snu o gwałcie.

Znaczenie symbolu gwałtu

Jeśli przejdziemy do najprostszej etymologii, gwałt jest przymusem, kiedy jesteś zmuszony zrobić coś wbrew swojej woli. Dlatego sen o gwałcie, którego nie należy brać dosłownie, może prorokować prototyp takiego działania w prawdziwym świecie – śniący będzie musiał zrobić coś, czego sam w ogóle nie chce robić. Może to dotyczyć każdej dziedziny życia: biznesowej, osobistej lub kreatywnej. W każdym razie każdy, kogo interesuje gwałt na dziewczynie, marzyciel lub ktokolwiek inny, powinien zebrać myśli i przygotować się na to, że wkrótce jego siła woli zostanie wystawiona na próbę.

Gwałt to zawsze kontrola. Nad ciałem, nad duchem, nad myślami. Kajdany kontroli manipulacyjnej są trudne do usunięcia bez klucza, ale możliwe. A na każdą akcję jest reakcja.

Dreams of Dmitriy and Nadezhda Zima

Dmitrij i Nadieżda Zima argumentują, że jeśli ktoś śnił o gwałcie, niezależnie od tego, kto i na kim został popełniony, jest to wyraźny znak, że śniący wywiera zbyt dużą presję na otaczających go ludzi, a ponadto ma zły nawyk narzucania jego opinia.

Czytaj więcej:  Widzenie matki w trumnie we śnie

Interpretacja snów ostrzega, że ​​​​jest ktoś silniejszy niż jakakolwiek siła, więc wkrótce można zastosować presję tuż nad tym, który naciskał.

To jedna z nielicznych książek o marzeniach, która mówi, że każdy gwałt we śnie stawia śniącego w roli agresora o podobnym działaniu. Nie ma w nim miejsca na wyjaśnienie akcji we śnie, ale daje bardzo mądrą radę: traktuj ludzi tak, jak chcesz, aby cię traktowali.

Amerykańska książka marzeń

Po co marzyć o gwałcie w wymarzonej książce Amerykanów? Tutaj ten sen jest interpretowany jako akceptacja cudzej rzeczywistości jako własnej. To jest złe i należy się tym zająć jak najszybciej, zanim poczucie bycia okradzionym zamieni się w prawdziwą utratę władzy i szacunku do samego siebie. Jest prawdopodobne, że śniący czuje, że inni próbują zaatakować jego życie. W jego mocy jest temu zapobiec.

Interpretacja snów zaleca zajmowanie się własnymi myślami i celami, które pomogą ci zrozumieć siebie, aby każdego dnia wychodzić na nową bitwę ze światem, wygrywać ją i nie ponosić strat.

East Dream

Jeśli dziewczyna marzyła, że ​​została zgwałcona, w rzeczywistości zostanie zdradzona przez bliskiego przyjaciela. Po co marzyć o próbie gwałtu? Intrygi, które są budowane przeciwko marzycielowi, nie zostaną powołane do życia – sam los ułoży wszystko tak, aby zdrajcy byli głupcami. Ale nie powinna polegać tylko na tym i nadal powinna pozostawać w pogotowiu, przygotowując się do przyjęcia ciosu z miejsca, w którym się nie spodziewała. Przestępcą jest zawsze ten, kto jest do niego najmniej podobny.

Jeśli było kilku gwałcicieli, jest to oznaką całego spisku grupy ludzi, być może współpracowników lub grupy przyjaciół. Jest tego pozytywna strona – dużych imprez nie da się rozegrać niezauważenie, a pojawiająca się zdrada ze strony wielu osób będzie łatwiejsza do wykrycia. Jeśli Wszechświat umożliwił zobaczenie takiego snu i jego rozwiązanie, będzie również sprzyjał obróceniu sytuacji na swoją korzyść.

Kobieca książka marzeń

Sen o gwałcie, wbrew powszechnemu stereotypowi, że zły sen to dobra rzeczywistość, nie jest interpretowany jako coś korzystnego. Problemy nie ominą tego, kto marzył o takiej stronie. Interpretacja snów ostrzega przed możliwym zerwaniem relacji z partnerem i raczej bolesnym.

Po co marzyć o zgwałceniu dziewczyny? Marzycielka lepiej ostrzega swoich krewnych i przyjaciół – wydaje się, że jeden z nich jest w niebezpieczeństwie.

Ogólnie rzecz biorąc, wiele książek o marzeniach mówi, że jeśli ktoś zostanie zgwałcony we śnie, ale nie sam śniący, poczekaj na kłopoty z przyjaciółmi. Ale jest to bardzo szeroka interpretacja: nie wiadomo, jak blisko jest ten, kto marzył, ten, który przepowiada kłopoty, i nie jest określone, w którym obszarze będą problemy. W rzeczywistości książka snów raczej twierdzi, że śniący będzie bardzo smutny z powodu swojego towarzysza, niż że coś mu się stanie. Wydaje się, że los nie daje najmniejszej szansy na zmianę wszystkiego, a jedynie przygotowanie się na nadchodzącą żałobę. W dodatku okazuje się, że marzyciel wszystkiego dowiaduje się po fakcie.

Nowoczesna książka marzeń

Każdy, kto nie miał szczęścia zobaczyć tak strasznego snu w ciemności nocy, będzie zszokowany nieszczęściem, które spotkało jednego z jego towarzyszy – tak marzy o zgwałceniu żony lub jednego z jego znajomych.

Dla młodej kobiety taki sen oznacza, że ​​jej duma wkrótce zostanie głęboko zraniona. Grozi jej również publiczne upokorzenie. Nie mylcie tutaj pojęć dumy i arogancji. Kiedy duma i godność są zranione, to sprawa honoru, ale jeśli duma jest naruszona, to może nawet warto zejść z tronu arogancji na ziemię, trzeźwo ocenić siebie, poprawić plusy i spróbować wyeliminować minusy .

Interpretacja snów XXI wieku

Ta wymarzona książka zawiera bardziej pozytywne prognozy niż poprzednie. Pomimo podobnych proroctw dla marzyciela, który śnił o zgwałceniu przyjaciela lub siebie (dla dziewczyny), interpretacja dla kobiety, która miała taki sen, jest zupełnie inna. Gwałt we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbzrealizuje swoje cele. Ale nawet jeśli na drodze do nich są przeszkody, nie należy się ich bać, marzyciel jest w stanie je pokonać. Poza tym o wiele przyjemniej jest dostawać to, czego się chce, wiedząc, ile się zrobiło, aby to osiągnąć. Tylko to, co nie jest bez powodu, ma prawdziwą wartość. Tylko takich rzeczy nie można wycenić samą wartością.

Dream David Lofa

David Loff, logicznie rozumując, że sny o przemocy są snami pełnymi przemocy, przypisał takim snom trzy role. Śniący może być więc ofiarą, agresorem lub obserwatorem.

W pierwszym przypadku prawdopodobnie winny jest stres pourazowy. Ten, który miał ten sen, niedawno doznał szoku, a teraz podświadomość gra na jego snach.

Ponadto sen, w którym śpiący odgrywa rolę ofiary gwałtu, może oznaczać, że w rzeczywistości jest on okrutnie wykorzystywany. Ten, kto miał ten sen, wyraźnie nie jest zadowolony z uległości ze strony innych, ale nie jest w stanie poradzić sobie z kierowaną na niego manipulacją.

Druga rola – rola agresora – pojawia się we śnie jako odzwierciedlenie nierozwiązanego konfliktu w prawdziwym życiu, stłumionego gniewu i wściekłości.

Rola obserwatora odgrywana przez śniącego we śnie o przemocy może wskazywać, że woli on żyć według zasady „moja chata jest na krawędzi”, najlepsza jest polityka nieingerencji w jego umyśle. Powinien jednak przemyśleć takie stanowisko, bo być może w ten sposób będzie pośrednio winny nieszczęść, jakie spotykają jego towarzyszy.

Prefabrykowana książka marzeń

Po co marzyć o zgwałceniu córki? Taki sen wydaje się bardzo koszmarny – chce się jak najszybciej o nim zapomnieć, a przede wszystkim oczywiście chcę, aby nigdy się nie spełnił. Ale marzyciel nie musi się martwić, taki sen przepowiada ślub córki.

Najgorsza wersja gwałtu – jeśli zakończyła się morderstwem we śnie – doprowadzi do tego, że zmiany, które ogarnęły śniącego, pogorszą jego sytuację we wszystkich dziedzinach życia.

Nieudana próba kontrolowania twojego życia jest tym, co dziecko zostaje zgwałcone we śnie. Marzyciel wybrał nie najlepszy sposób na uporządkowanie swoich spraw.

wniosek

Marzenia nie zawsze oznaczają dobre rzeczy. Los próbuje ostrzec marzycieli przed czekającymi ich problemami. Czy to nie znaczy, że ona przekazuje wodze w ich ręce i to w ich mocy jest zmienić wszystko?

Czytaj więcej:  Znaczenie śpiącego psa

Powszechnie wiadomo, że myśli są materialne. To prawda. Kiedy nastawiamy się na zło, dostajemy zło. Być może nie jest to do końca poprawna rada, ale wybranie najlepszego znaczenia snu spośród przedstawionych jest również opcją.

Jeśli wszystko we śnie wskazywało na przyszłe kłopoty, należy pamiętać, że wszystko, co się dzieje, jest tylko elementem długiego łańcucha wydarzeń zwanego „życiem”. Jedna rzecz prowadzi do drugiej, a zatem ostatecznie wszystko jest dokładnie tak, jak powinno być i dochodzi dokładnie do tego, co jest potrzebne. Dlatego nie powinieneś koncentrować się na tym, co widzisz.

Interpretacja snów gwałt na dziecku

 • Baran 21.03 marca – 20.04 kwietnia
 • Byk 21.04 – 21.05
 • Bliźnięta 22.05 maja – 21.06 czerwca
 • Rak 22.06 – 22.07
 • Lew 23.07 – 23.08
 • Panna 24.08 – 22.09
 • Waga 23.09 – 22.10
 • Skorpion 23.10 – 22.11
 • Strzelec 23.11 – 21.12
 • Koziorożec 22.12 – 20.01
 • Wodnik 21.01 – 20.02
 • Ryby 21.02 – 20.03

Gwałt, wymarzona książka Loffa

Śnioną próbę gwałtu śniący może zobaczyć z różnych pozycji – gwałciciela, ofiary, czy po prostu zewnętrznego obserwatora, świadka. Aby rozszyfrować sen, ważne jest nie tylko, w której z tych trzech hipostaz widzisz siebie, ale także jakie uczucia odczuwasz w stosunku do wszystkich obecnych postaci, w tym siebie (siebie).

Jeśli fakt, że zostałaś zgwałcona jest Twoim pierwszym marzeniem, z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że inni traktują Cię z nadmiernym okrucieństwem, niesprawiedliwie, choć całkiem możliwe, że tylko Tobie się to wydaje. W tym przypadku gwałciciel, osoba, która próbuje cię zgwałcić, najczęściej nie ma określonej twarzy, jest niejako zbiorowym obrazem.

Jeśli we śnie zostałaś zgwałcona przez osoby, które znasz (na przykład śniło ci się, że zostałaś zgwałcona przez swojego szefa), jest to bardziej konkretne wskazanie osoby, od której według ciebie agresja, kontrola lub próba nadmiernego nadchodzi wyzysk. Takich snów w żadnym wypadku nie należy interpretować jako groźby bezpośredniej agresji, faktycznego okrucieństwa; jest jedynie odbiciem obrazu podświadomości lub, w skrajnych przypadkach, ostrzeżeniem o możliwości próby ustanowienia całkowitej kontroli.

W przypadku, gdy powtarzają się sny, w których chcą cię zgwałcić, możemy mówić o stanie psychopatii obsesyjnej; być może stres pourazowy odgrywa rolę w tworzeniu wizerunku gwałciciela.

Jeśli śnisz, że gwałcicielem jesteś ty, przyczyną takiego snu może być stłumiona agresja, tłumiona złość na kogoś lub coś. Warto zastanowić się, czy nie ma na tym etapie nierozwiązanego, nie do końca wyczerpanego konfliktu. W snach, które powstały na tej podstawie, ofiara też najczęściej nie ma twarzy ani określonego wizerunku.

Czasami marzy się o próbie gwałtu na tle gniewu, który powstał w stosunku do osoby płci przeciwnej (kolegi, nauczyciela, szefa itp.). Po prawidłowym określeniu charakteru ukrytej agresji można znaleźć właściwą interpretację snu i wykluczyć jego wewnętrzne źródło.

Będąc w miejscu zewnętrznego obserwatora przemocy popełnionej we śnie (np. gwałtu na dziewczynie), człowiek odczuwa niepokój, silne podniecenie i najczęściej znajduje się w takich warunkach, gdy uświadamia sobie swoją bezradność, niemożność pomocy ofiara dokonanej przemocy. Obserwacja z zewnątrz jest w tym przypadku niczym innym jak odbiciem pragnienia odcięcia się od pewnego problemu, duchowej traumy. Ale ochrona psychologiczna wynikająca z takiego pośredniego udziału w popełnianej przemocy ma tendencję do słabnięcia, gdy śpiący rozpoznaje bezpośrednich uczestników – ofiarę przemocy i osobowość samego gwałciciela.

Po co marzyć o gwałcie – ezoteryczna książka marzeń

Sen, w którym chcą cię zgwałcić, wskazuje na realne niebezpieczeństwo wpadnięcia w sytuację niebezpieczną dla życia i zdrowia. Można też mówić o zagrożeniu popadnięciem w wysoce zależną pozycję lub uwięzieniem.

Śniło mi się, że dziecko zostało zgwałcone – niebezpieczeństwo zagraża temu, na co poświęciłeś dużo siły psychicznej i fizycznej (na przykład stworzenie projektu biznesowego, rozwój organizacji itp.).

Jeśli kobiecie śni się, że mężczyzna, którego zna, próbuje ją zgwałcić, możliwe, że okazuje on zainteresowanie nią, które wykracza poza platoniczne współczucie. Biorąc to pod uwagę, powinna zachowywać się w jego obecności z ostrożnością i powściągliwością. Możliwe, że kryje się za tym nie sympatia, ale wewnętrzna agresja, która ma inny powód.

Unikanie przemocy we śnie to znak, że w rzeczywistości uda ci się uniknąć czegoś, co zagraża twojemu honorowi i godności.

Po co marzyć o gwałcie, wymarzonej książce Longo

Śniło mi się, że we śnie próbowali zgwałcić jednego z moich znajomych – tej osobie mogą przydarzyć się kłopoty, a to bardzo podnieci śpiącego.

Jeśli jesteś dziewczyną i śniło ci się, że zostałaś zgwałcona, bardzo prawdopodobne jest, że rozstaniesz się z ukochaną osobą z jego inicjatywy.

To marzenie, że chcieli cię zgwałcić, ale udało ci się tego uniknąć – będziesz bronić swojego honoru, który będą próbowali obrazić, unikniesz oszczerstw.

Śniło mi się, że gwałcą dziewczynę nieznaną śpiącemu mężczyźnie – dla mężczyzny taki sen przewiduje nieuczciwy czyn w stosunku do jednej z przedstawicielek jego wewnętrznego kręgu.

Bliska ci dziewczyna została zgwałcona, a ty nie zrobiłeś nic, by jej pomóc we śnie – taki sen ujawnia wewnętrzny konflikt twojej duszy, sprzeczność między siłami, możliwościami i aspiracjami. W prawdziwym życiu jesteś nieprzewidywalny i możesz popełnić nieadekwatny czyn, którego nie tylko inni, ale i Ty sam do ostatniej chwili nie możesz się spodziewać.

Jeśli młody mężczyzna śni, że zgwałcił dziewczynę, którą lubi, nie należy przywiązywać negatywnego znaczenia psychologicznego do takiego spisku. To tylko odbicie ukrytego pragnienia na tle wolności, pobłażliwości i bezkarności, jakie daje człowiekowi sen.

Widzenie gwałtu na dziecku we śnie jest już o wiele bardziej niebezpiecznym psychologicznie spiskiem, ponieważ wskazuje na pewne zboczenie, wyrafinowaną formę okrucieństwa.

Po co marzyć o gwałcie – nowoczesna książka marzeń

Śniło mi się, że zostałaś zgwałcona – sen sugeruje, że twoje relacje z innymi doszły do ​​etapu konfliktu, strzeż się ich dalszego rozwoju w tym kierunku, bo w rezultacie możesz zostać całkowicie zdemoralizowany, a twój honor zdyskredytowany.

Jeśli rozpoznajesz we śnie tych, którzy cię zgwałcili, przeanalizuj przyczynę wzajemnej agresji i spróbuj ją wcześniej wyeliminować.