Po co marzyć o mężczyźnie całującym się w usta

Interpretacja snów: całowanie w usta z mężczyzną, którego lubisz

Widzenie ukochanej osoby we śnie to dobry znak. A pocałunek z kochankiem jest niekonsekwentnie interpretowany przez wymarzone książki. Częste pytanie, które niepokoi dziewczyny – po co marzyć o pocałunku z facetem, który lubi na ustach – może mieć kilka odpowiedzi. Rozważmy każdy z nich osobno.

Po co marzyć o pocałunku z facetem, który lubi na ustach?

Tajemniczy świat snów odzwierciedla wewnętrzną esencję i cenione pragnienia człowieka. Przez tysiące lat ludzie, próbując zgłębić tajemnicę snów, dokonywali obserwacji, robili notatki, przekazywali wiedzę ustnie.

Całowanie we śnie z mężczyzną, którego lubisz, to najsilniejszy omen. Poświęcono mu niezliczone strony książek o marzeniach, skomponowano o nim piosenki, wiersze, legendy. Sny z pocałunkiem można znaleźć w znakach ludowych i dziełach filozoficznych. Po przestudiowaniu powyższych źródeł odpowiemy na pytanie, dokąd może prowadzić piękny sen z pocałunkiem.

Na co warto czekać?

Całowanie mężczyzny we śnie może być dobrym lub złym znakiem – zależy to od sytuacji i wybranego. W każdym razie sen mówi o nadchodzących fatalnych wydarzeniach. Do jego interpretacji należy podchodzić z największą odpowiedzialnością.

Szczególnie ważny jest rodzaj pocałunku na ustach we śnie:

 • krótki, przelotny pocałunek oznacza tylko niewielkie zainteresowanie;
 • długi czuły pocałunek świadczy o głębokich uczuciach zrodzonych na podstawie duchowego pokrewieństwa i wspólnych zainteresowań;
 • marzy się namiętny francuski pocałunek w przeddzień jasnych wydarzeń, które mogą zmienić wewnętrzny świat i styl życia.

Szczególnie ważne są sny widziane w nocy we wtorek lub środę. Są prorocze i ostrzegawcze. Całowanie we śnie od poniedziałku do wtorku – istnieje duże prawdopodobieństwo kłótni. Pocałunek w środę wieczorem sygnalizuje, że facet może wpaść w nieprzyjemną sytuację. Koniecznie mu o tym powiedz. Sny w czwartkową noc zwykle nic nie znaczą, odzwierciedlają jedynie twoje pragnienia. Ale piątkowe marzenia dość często się spełniają.

dobre wieści

Widzenie pocałunku na ustach z mężczyzną, którego lubisz we śnie, oznacza dobrą wróżbę dla dziewczyny:

 1. wyraźnie jej współczuje i istnieje duże prawdopodobieństwo, że wkrótce zaczną się spotykać;
 2. całowanie się z chłopakiem to znak, że ta para jest szczęśliwa, czeka na długotrwały związek;
 3. dobre wieści od niego lub jego sąsiadów;
 4. ślub w karetce, jeśli pocałunek miał miejsce w kościele.

W większości książek o marzeniach pocałunek nie budzi niepokoju, gdy budzisz się rano w dobrym nastroju. Jednak w niektórych przypadkach sen może obiecać nieprzyjemne wydarzenia.

Kłopot

Pocałunek we śnie z facetem, którego lubisz, może mieć negatywne znaczenie, jeśli:

 • dziewczyna była już z nim w intymnym związku;
 • pocałunek miał miejsce w ciemnym pokoju;
 • ktoś przerwał twój pocałunek.

Znaki te oznaczają rychłe rozczarowanie wybranego, utratę reputacji, plotki i inne nieprzyjemne chwile. Widząc taki sen, bądź czujny, unikaj pochopnych kroków.

Jeśli masz jakieś pytania – daj nam znać Zadaj nam pytanie

Osobne kłopoty nadchodzą, jeśli całujesz się we śnie z własnym szefem. To ostrzeżenie przed możliwą utratą pieniędzy, opóźnieniami w wynagrodzeniu. Będziesz ciężko pracować, nie będzie czasu i energii na odpoczynek. Być może trzeba będzie przełożyć urlop. Cóż mogę powiedzieć – biurowe romanse rzadko mają w życiu szczęśliwe zakończenie.

Interpretacja różnych książek o marzeniach

Interesujące jest to, że książki o marzeniach różnych autorów interpretują ten sam sen na różne sposoby. Aby dowiedzieć się, dlaczego marzy się pocałunek z facetem, którego lubisz na ustach, warto zapoznać się z opinią wszystkich.

Sonnik Miller

Wybitny teksański przedsiębiorca XIX-XX wieku, pisarz i znawca psychologii Gustav Miller interpretuje ten sen na dwa sposoby:

 1. pocałunek był przyjemny, a facet zachowywał się jak dżentelmen i pozostawił dobre wrażenie – w prawdziwym życiu ta osoba cię rozczaruje;
 2. całując cię, mężczyzna zachowywał się odważnie i wyzywająco – między wami powstaną wzajemne uczucia.

I jak prawdziwy biznesmen, Miller widział w tym śnie przepowiednię zbliżających się nieoczekiwanych zysków i nowych sukcesów biznesowych.

Interpretacja snów Tsvetkova

Nasz współczesny rosyjski pisarz Jewgienij Pietrowicz Cwietkow radzi, aby nie przywiązywać wagi do pocałunku we śnie z mężczyzną, którego lubisz, jeśli za dużo o nim myślałeś przed pójściem spać. Ten sen to tylko twoje sny.

Jeśli ten sen przyszedł do ciebie nieoczekiwanie, spodziewaj się drobnych kłopotów, problemów zdrowotnych, drobnych rozczarowań i innych problemów, które wkrótce miną.

Czytaj więcej:  Dlaczego kraby marzą

Interpretacja snów Freuda

Wielki twórca psychoanalizy, Zygmunt Freud, mówi o takim pocałunku jako pragnieniu dziewczyny, by wejść w bliską relację z facetem, w którym jest zakochana. I to nie jest zaskakujące. W końcu według filozofii Freuda sny są tylko zwierciadłem naszej psychiki i nie ma w nich nic mistycznego. Jego zdaniem życie i emocje człowieka są całkowicie kontrolowane przez instynkt seksualny, który prowadzi do takich snów.

Namiętny pocałunek w usta

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – usta

Interpretacja snów – Całowanie ust

Interpretacja snów – pocałunek

Jeśli kochankowie lub małżonkowie marzą o całowaniu dzieci, oznacza to, że czeka ich pojednanie, a relacje ulegną poprawie.

Jeśli we śnie całujesz swoją matkę, zapowiada to miłość i szacunek ukochanej osoby.

Całowanie ukochanej w ciemnym pokoju oznacza, że ​​​​będziesz prowadzić rozpustne i haniebne życie; całowanie jej w świetle oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtwój stosunek do kobiet będzie szlachetny i nic tego nie zmieni.

Pocałunek z nieznajomym obiecuje niemoralne i niskie czyny.

Sen, w którym rywal całuje twoją ukochaną, oznacza, że ​​​​możesz stracić jej szacunek.

Jeśli małżonkowie śnią, że się całują, zapowiada to życie pełne harmonii i miłości.

Jeśli dziewczyna śni, że ktoś ją zaskoczył, gdy całowała swojego kochanka, oznacza to złośliwość ze strony jej przyjaciół.

Interpretacja snów – pocałunek

Sen, w którym dzielny mężczyzna całuje cię w rękę, zapowiada szansę na wzbogacenie się, której możesz przegapić, nie doceniając konsekwencji swojego pochopnego czynu.

Jeśli we śnie pijany przyjaciel twojego męża spróbuje cię pocałować, w rzeczywistości będziesz rozczarowany tą osobą i będą ku temu dobre powody. Całowanie się z wybranką – taki sen zapowiada szybki ślub młodej dziewczyny.

Widok męża całującego się z innym jest oznaką cudzołóstwa w prawdziwym życiu. Widzieć całujących się mężczyzn – ku rozczarowaniu niepowodzeniami, kobietami – w rzeczywistości będziesz świetnie odpoczywać i bawić się z przyjaciółmi.

Całowanie dzieci we śnie – w rzeczywistości nadmierne zamieszanie i niecierpliwość przyniosą skutek odwrotny do oczekiwanego. Dziecko całujące cię zwiastuje nowe zmartwienia. Całowanie dzieci jest oznaką szczęśliwego pojednania w rodzinie i zadowolenia ze swojej pozycji.

Matka całująca cię we śnie zwiastuje miłość i troskę bliskich. Całowanie się we śnie z nieznajomym w ciemnym wejściu lub bramie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmając wystarczające środki, nierozsądnie je wydasz, próbując rzucić kurz w oczy osoby, której miłość chcesz osiągnąć na wszystkie możliwe sposoby i bez względu na wszystko to cię kosztuje.

Całowanie pana młodego we śnie dla panny młodej zapowiada załamanie ślubu w przeddzień. Jeśli wręcz przeciwnie, on cię pocałuje, oznacza to po prostu niefortunne nieporozumienie, które szybko stanie się jasne ku wielkiej radości obojga.

Przyjemny pocałunek we śnie oznacza, że ​​​​w rzeczywistości przyciągniesz uwagę wielu mężczyzn. Całowanie się z dziwakami lub pożądliwymi staruszkami oznacza, że ​​tylko wytrwałość i cierpliwość mogą przynieść pożądany rezultat. Całowanie zmarłego we śnie w czoło oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbradości i smutki będą równomiernie przeplatane w życiu rodzinnym.

Sen, w którym całujesz zwierzęta, zwiastuje młodej damie, że jej kochający i wierny narzeczony będzie całkowicie pozbawiony zazdrości, a dla małżeństw taki sen zapowiada zabawę i wiele różnych przyjemności. Całowanie we śnie krzyża lub Biblii oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw rzeczywistości rozczarujesz się wybranką jeszcze przed ślubem.

Interpretacja snów – pocałunek

Całowanie we śnie osoby przeciwnej płci – ludzie cię pokochają. Jeśli całujesz nieznajomego, sen oznacza cenne znalezisko lub długo oczekiwany prezent. Jeśli całujesz osobę, której nienawidzisz, sen ten oznacza pojednanie z przyjacielem. Całowanie krewnych – pomyślne zakończenie dochodowego biznesu. Całowanie dzieci – w rzeczywistości dzieci cię zachwycą. Jeśli śniłeś, że twoi krewni obejmują się i całują, oznacza to, że w twojej rodzinie zapanuje pokój i łaska. Dla chorego sen, w którym się całuje, zapowiada szybkie i całkowite wyzdrowienie.

Jeśli mężczyzna śni, że namiętnie całuje swoją ukochaną kobietę, w rzeczywistości odmówi mu wzajemności. Wręcz przeciwnie, jeśli marzysz o czystym, delikatnym pocałunku, twoje zaloty nie pozostaną bez nagrody.

Wyobraź sobie, że delikatnie i niewinnie całujesz swoją ukochaną.

Jeśli dziewczyna śni, że całuje swojego rówieśnika, sen obiecuje jej młodego pana młodego. Jeśli pocałuje dorosłego mężczyznę, będzie miała zamężnego wielbiciela, który da jej drogie prezenty, ale nie wyjdzie za nią za mąż.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów nowonarodzona dziewczynka

Jeśli nie chcesz, żeby tak się stało, wyobraź sobie, że całuje cię młody mężczyzna w twoim wieku.

Interpretacja snów: pocałunek w usta

Pocałunek jest przejawem uczuć jednej osoby do drugiej. Co mówi wymarzona książka: pocałunek w usta z mężczyzną lub facetem to wyjątkowo ważny i pozytywny znak. Są przyjazne, ale w większości przypadków, kiedy słyszymy to słowo, wyobrażamy sobie dwoje kochających się ludzi. Podczas pocałunku jesteśmy całkowicie otwarci i bezbronni, a to prezent, który zakochani podarują swoim połówkom. Nasza podświadomość postrzega pocałunek jako symbol zaufania, całkowitej akceptacji drugiej osoby, co niewątpliwie znajduje odzwierciedlenie w interpretacji symboliki pocałunku w snach.

Co to znaczy, że miałeś pocałunek w usta z mężczyzną? Interpretacja znaczenia takiego snu.

Przypomnij sobie scenerię, w której odbył się pocałunek. Jeśli stało się to w nocy, w ciemnym pokoju lub po prostu w ponurej atmosferze, jest to ostrzeżenie, że jesteś w niebezpieczeństwie, prawdopodobnie związanym z rozpustą. Jeśli całowałeś się w świetle – w ciągu dnia, przy jasnych lampach, przy wielu światłach, to pokazuje, że tylko szlachetne motywy kierują tobą w związku.

Co książki o marzeniach piszą o pocałunku w usta z mężczyzną

Jeśli we śnie całowałeś się w usta z mężczyzną, którego znasz, w prawdziwym życiu pokazuje to rozwój twojego związku. A interpretacja odbywa się w zależności od tego, jaki rodzaj relacji masz z tym mężczyzną w rzeczywistości.

 • Jeśli we śnie całujesz swojego byłego męża w usta, to autorzy niektórych książek o marzeniach nie zgadzają się. W wymarzonej książce Millera, angielskich i cygańskich książkach o marzeniach zapowiada to kłopoty w relacjach z nim, a także może oznaczać, że nie znasz swojego „działającego” męża lub chłopaka tak dobrze, jakbyś chciał. Ale autorzy nowej rodzinnej książki o marzeniach są pewni, że wręcz przeciwnie, taki sen jest oznaką harmonijnych relacji rodzinnych w rzeczywistości.
 • Jeśli pocałowałeś osobę, z którą masz złe relacje w życiu, kłopoty w przyszłości są związane z działaniami innych ludzi.
 • Według wersji ezoterycznej książki o marzeniach, jeśli przyjaciel cię pocałował, ma kłopoty.

Co książki o marzeniach piszą o pocałunku z facetem w usta

Jeśli miałeś pocałunek we śnie, co to znaczy?

Po co marzyć o całowaniu faceta w usta? Najprawdopodobniej osoby z zewnątrz wpłyną na przebieg relacji z tą osobą w najbliższej przyszłości i to nie w najlepszy sposób. Albo ten facet zaczyna pasmo kłopotów w życiu.

 • Pocałunek z nieznajomym.

  Po co marzyć o pocałunku w usta z facetem, którego nie znasz osobiście? Odpowiadając na to pytanie, wiele źródeł zgadza się, że jeśli całujesz nieznajomego, jesteś osobą bardzo frywolną, nieobciążoną wysokimi standardami moralnymi. I to właśnie będzie źródłem twoich problemów. Warto przemyśleć swoje poglądy na życie i relacje z ludźmi, a wtedy uda się uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji.
 • pocałuj faceta, który Ci się podoba.

  Po co marzyć o całowaniu w usta z facetem, którego lubisz? Jeśli całujesz osobę, którą lubisz, ale nie udało Ci się jeszcze zbliżyć, osiągniesz swój cel, wystarczy być odważniejszym, a to oznacza nie tylko miłość. Skieruj całą moc swojego uroku na otaczających cię ludzi – a wszystkie szczyty ci się podporządkują.

Interpretacja tego snu według różnych książek o marzeniach

Sonnik Miller

Według tej wymarzonej książki pocałunek z mężczyzną lub facetem do twoich frywolnych działań pod względem moralnym. Całowanie męża we śnie – do harmonijnego i bezchmurnego życia małżeńskiego. Jeśli młoda dama została zaskoczona podczas pocałunku z fanem, w rzeczywistości powinna uważać na fałszywych przyjaciół, którzy mogą popełnić niewłaściwy czyn. Na pytanie, dlaczego marzy się całowanie w usta z przyjacielem, wymarzona książka Millera daje następującą odpowiedź: czekają na ciebie przyjemności i silne przyjaźnie.

Interpretacja snów Freuda

Ta wymarzona książka mówi, że jeśli kobieta całuje kogoś we śnie, to spotka interesującego młodego mężczyznę, który, jak się później okaże, jest zwykłym gigolo

Po co marzyć o pocałunku w usta – 40 interpretacji

Sen o pocałunku w usta jest odbiciem marzenia marzyciela o prawdziwej miłości. Dla kobiety pocałunek w usta z mężczyzną we śnie oznacza, że ​​​​ma silne uczucia do kogoś z jej najbliższego kręgu.

Czytaj więcej:  Znaczenie przedmiotów we śnie

Interpretacja snu o pocałunku w usta, w zależności od szczegółów

W zależności od rodzaju pocałunku:

 • długo – na spotkanie z bliskimi;
 • głębokie – czekanie na kłótnię i rozstanie z ukochaną osobą;
 • przyjazny – spotykać się z silnymi konkurentami;
 • silny – do nagłego namiętnego romansu;
 • delikatny – ku uciesze fanów;
 • przyjemny – do odpoczynku od biznesu i długo oczekiwanych wakacji;
 • namiętny – do kłótni z powodu niezadowolenia ze stosunków seksualnych;
 • językiem – do zdrady.

W zależności od tego, kogo pocałujesz:

 • ze znajomą osobą – na brak uwagi ze strony płci przeciwnej;
 • z celebrytą – do sukcesu zawodowego;
 • z osobą, która lubi – do odrzucenia osoby, która lubi;
 • z nieznajomym – do rozczarowania miłością, depresją;
 • z nieznajomym – oczekiwanie na spotkanie z nowym partnerem seksualnym;
 • z bratem – do narodzin dziecka w jego rodzinie lub z przyjaciółmi;
 • z tym pierwszym – do kłótni;
 • z wrogiem – poznać nowego przyjaciela;
 • z dziewczyną – spełni się marzenie z dzieciństwa;
 • z dyrektorem – do konfliktu z kierownictwem;
 • z przyjacielem – do kłótni z nim;
 • z innym mężczyzną – zawrzeć opłacalną transakcję;
 • z kobietą – do trudnego wyboru, który zostanie dokonany na emocjach;
 • z młodym mężczyzną – czeka niezasłużona nagroda;
 • z mężem – do rodzinnego skandalu;
 • z szefem – do nieporozumień z kierownictwem;
 • z kolegą z klasy – do samotności;
 • z ojcem – do sukcesu w biznesie dzięki wsparciu rodziców;
 • z facetem – do namiętnego związku;
 • z przyjacielem – do okresu problemów, który zostanie pomyślnie zakończony;
 • ze zmarłymi – na poważną chorobę;
 • z synem – do czasowej separacji od dziecka z powodu przeprowadzki lub podróży.

W zależności od dnia snu:

 • od soboty do niedzieli – na rodzinne wakacje lub spotkanie z bliskimi;
 • od poniedziałku do wtorku – czeka trudny wybór;
 • od czwartku do piątku – na spotkanie z niezwykłą osobą;
 • od wtorku do środy – na stres, z którym przyjaciele pomogą Ci sobie poradzić.

Na podstawie działań:

 • całuje cię i przytula – do sytuacji, w której nie możesz obejść się bez wsparcia rodziny.

TOP 2 wartości ujemne

 1. Całowanie się z kolegą – do konfliktu z pracownikami, zwolnienia.
 2. Śpiący jest zniesmaczony tym, którego całuje – do utraty reputacji.

TOP 2 pozytywne wartości

 1. Całowanie się z ukochanym mężczyzną to znajomość, która może przerodzić się w poważny związek.
 2. Oglądanie namiętnego pocałunku to ekscytująca podróż.

Pocałunek w usta z ukochaną osobą we śnie oznacza szczerość uczuć i zapowiada silny i wzajemny związek.

Interpretacje snu w zależności od sposobu całowania w usta:

 • nieprzyjemne, po tym bolą usta – do rozwoju kariery;
 • siłą – do rozstania.

Znaczenie snu w zależności od tego, z kim całujesz się w usta:

 • z lekarzem – pa;
 • z kuzynem – do pozytywnych zmian;
 • z kobietą, wiedząc, że nie żyje – na kłopoty;
 • z mężczyzną o ostrych zębach – ku intrygom zazdrosnych ludzi;
 • z matką – na problemy w pracy;
 • z zięciem – na chorobę;
 • z kolegą z klasy – do wydawania pieniędzy;
 • z kolegą z klasy – do niepowodzenia w biznesie;
 • z piosenkarką – na wesele;
 • z księdzem – do bankructwa;
 • z sąsiadem – do dobrych wiadomości;
 • z pracownikiem – na trudności w życiu osobistym;
 • z nauczycielem – do nowej powieści.

Całowanie się z nieznajomą lub nieprzyjemną osobą – do oszustwa lub nieuzasadnionych oczekiwań.

Rozszyfrowanie snu, w zależności od tego, jaki pocałunek na ustach marzył:

 • gorzki – do prac domowych;
 • gorąco – spotkać wpływową osobę;
 • lekki – ku zaskoczeniu;
 • słodki – na szczęście;
 • suchy – do upokarzającej sytuacji.

Jeśli we śnie widzisz pocałunek w dolną wargę, może to oznaczać otrzymanie prostego zadania w pracy lub w domu.

Interpretacje śniącego w zależności od ich działań:

 • czuć pocałunek w kąciku ust – oczerniać;
 • zdobądź dużo pocałunków – do bogactwa;
 • poczuj paskudny pocałunek – do ruiny finansowej;
 • poczuć pocałunek i ugryźć z bólem – do utraty przyjaciela.
Ocena artykułu:
Ładowanie …

Po co marzyć o mężczyźnie całującym się w usta Link do głównego postu

Podobne publikacje

Zostaw komentarz

Ten formularz komentarza jest objęty ochroną antyspamową

Ten formularz komentarza jest objęty ochroną antyspamową

  Zamówić  

Powiadomienie o
” name=”wpdiscuz_subscription_button”>

Popularne artykuły

Przeklinanie we śnie z byłym mężem
Przeklinanie we śnie z byłym mężem Po co marzyć o pobiciu …
0

Mieć trójkę dzieci we śnie
Urodzić troje dzieci we śnie Po co marzyć o urodzeniu trojga dzieci …
0

We śnie mąż dał pierścionek
We śnie mąż dał pierścionek Śniło mi się we śnie, że dają pierścionek …
0

Najnowsze artykuły
 • Lecznicze mleczko pszczele
  Lecznicze mleczko pszczele Jednym z najbardziej tajemniczych produktów pszczelarskich jest…
  0

 • Dlaczego wierzymy w horoskopy?
  Dlaczego wierzymy w horoskopy? Horoskopy to popularna i…
  0

 • Numerologia i matryca przeznaczenia
  Numerologia i matryca losu Jak poznać swoją przyszłość? Wszyscy,…
  0

 • Po co marzyć o imprezie z nieznajomymi
  Po co marzyć o imprezie z nieznajomymi Po co marzyć…
  0

 • Widzenie pogrzebu męża we śnie
  Widząc pogrzeb męża we śnie Po co marzyć o pogrzebie męża? …
  0

 • Śpij siostro w ciąży
  Śpij siostra w ciąży Siostra jest w ciąży Interpretacja snów Siostra jest w ciąży marzyła …
  0

 • Interpretacja snów, aby odwiedzić przyjaciół
  Interpretacja snów, aby odwiedzać przyjaciół Co to znaczy według wymarzonej książki …
  0

 • Po co marzyć o ślubie w sukni ślubnej
  Po co marzyć o sukni ślubnej Po co marzyć o ślubie …
  0

Sekcje witryny
 • Uncategorized
 • Litera interpretacji snów B
 • Interpretacja snów na literę G
 • Interpretacja snów na literę K
 • Litera interpretacji snów L
 • Interpretacja snów na literę M
 • Interpretacja snów na literę N
 • Litera interpretacji snów O
 • Interpretacja snów na literę P
 • Interpretacja snów na literę R
 • Interpretacja snów na literę C
 • Interpretacja snów na literze T
 • Interpretacja snów na literach A B
 • Interpretacja snów na literach D E
 • Interpretacja snów na literach Zh Z I
 • Interpretacja snów na literach U F X C
 • Interpretacja snów na literach H Sh Shch E Yu Ya
 • Artykuły

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów jest dozwolone tylko wtedy, gdy istnieje aktywny link zwrotny
okytfbgptwinvk

Русский

X
Afrikaans Shqip አማርኛ العربية Հայերեն Azərbaycan dili Euskara Беларуская мова বাংলা Bosanski Български Català Cebuano Chichewa 简体中文 繁體中文 Corsu Hrvatski Čeština‎ Dansk Nederlands English Esperanto Eesti Filipino Suomi Français Frysk Galego ქართული Deutsch Ελληνικά ગુજરાતી Kreyol ayisyen Harshen Hausa Ōlelo Hawaiʻi עִבְרִית हिन्दी Hmong Magyar Íslenska Igbo Bahasa Indonesia Gaeilge Italiano 日本語 Basa Jawa ಕನ್ನಡ Қазақ тілі ភាសាខ្មែរ 한국어 كوردی‎ Кыргызча ພາສາລາວ Latin Latviešu valoda Lietuvių kalba Lëtzebuergesch Македонски јазик Malagasy Bahasa Melayu മലയാളം Maltese Te Reo Māori मराठी Монгол ဗမာစာ नेपाली Norsk bokmål پښتو فارسی Polski Português ਪੰਜਾਬੀ Română Русский Samoan Gàidhlig Српски језик Sesotho Shona سنڌي සිංහල Slovenčina Slovenščina Afsoomaali Español Basa Sunda Kiswahili Svenska Тоҷикӣ தமிழ் తెలుగు ไทย Türkçe Українська اردو O‘zbekcha Tiếng Việt Cymraeg isiXhosa יידיש Yorùbá Zulu

wpDiscuz Adblock

detektor