Mężczyzna całuje wymarzoną książkę we śnie

Interpretacja snów: całowanie w usta z mężczyzną, którego lubisz

Widzenie ukochanej osoby we śnie to dobry znak. A pocałunek z kochankiem jest niekonsekwentnie interpretowany przez wymarzone książki. Częste pytanie, które niepokoi dziewczyny – po co marzyć o pocałunku z facetem, który lubi na ustach – może mieć kilka odpowiedzi. Rozważmy każdy z nich osobno.

Po co marzyć o pocałunku z facetem, który lubi na ustach?

Tajemniczy świat snów odzwierciedla wewnętrzną esencję i cenione pragnienia człowieka. Przez tysiące lat ludzie, próbując zgłębić tajemnicę snów, dokonywali obserwacji, robili notatki, przekazywali wiedzę ustnie.

Całowanie we śnie z mężczyzną, którego lubisz, to najsilniejszy omen. Poświęcono mu niezliczone strony książek o marzeniach, skomponowano o nim piosenki, wiersze, legendy. Sny z pocałunkiem można znaleźć w znakach ludowych i dziełach filozoficznych. Po przestudiowaniu powyższych źródeł odpowiemy na pytanie, dokąd może prowadzić piękny sen z pocałunkiem.

Na co warto czekać?

Całowanie mężczyzny we śnie może być dobrym lub złym znakiem – zależy to od sytuacji i wybranego. W każdym razie sen mówi o nadchodzących fatalnych wydarzeniach. Do jego interpretacji należy podchodzić z największą odpowiedzialnością.

Szczególnie ważny jest rodzaj pocałunku na ustach we śnie:

 • krótki, przelotny pocałunek oznacza tylko niewielkie zainteresowanie;
 • długi czuły pocałunek świadczy o głębokich uczuciach zrodzonych na podstawie duchowego pokrewieństwa i wspólnych zainteresowań;
 • marzy się namiętny francuski pocałunek w przeddzień jasnych wydarzeń, które mogą zmienić wewnętrzny świat i styl życia.

Szczególnie ważne są sny widziane w nocy we wtorek lub środę. Są prorocze i ostrzegawcze. Całowanie we śnie od poniedziałku do wtorku – istnieje duże prawdopodobieństwo kłótni. Pocałunek w środę wieczorem sygnalizuje, że facet może wpaść w nieprzyjemną sytuację. Koniecznie mu o tym powiedz. Sny w czwartkową noc zwykle nic nie znaczą, odzwierciedlają jedynie twoje pragnienia. Ale piątkowe marzenia dość często się spełniają.

dobre wieści

Widzenie pocałunku na ustach z mężczyzną, którego lubisz we śnie, oznacza dobrą wróżbę dla dziewczyny:

 1. wyraźnie jej współczuje i istnieje duże prawdopodobieństwo, że wkrótce zaczną się spotykać;
 2. całowanie się z chłopakiem to znak, że ta para jest szczęśliwa, czeka na długotrwały związek;
 3. dobre wieści od niego lub jego sąsiadów;
 4. ślub w karetce, jeśli pocałunek miał miejsce w kościele.

W większości książek o marzeniach pocałunek nie budzi niepokoju, gdy budzisz się rano w dobrym nastroju. Jednak w niektórych przypadkach sen może obiecać nieprzyjemne wydarzenia.

Kłopot

Pocałunek we śnie z facetem, którego lubisz, może mieć negatywne znaczenie, jeśli:

 • dziewczyna była już z nim w intymnym związku;
 • pocałunek miał miejsce w ciemnym pokoju;
 • ktoś przerwał twój pocałunek.

Znaki te oznaczają rychłe rozczarowanie wybranego, utratę reputacji, plotki i inne nieprzyjemne chwile. Widząc taki sen, bądź czujny, unikaj pochopnych kroków.

Jeśli masz jakieś pytania – daj nam znać Zadaj nam pytanie

Osobne kłopoty nadchodzą, jeśli całujesz się we śnie z własnym szefem. To ostrzeżenie przed możliwą utratą pieniędzy, opóźnieniami w wynagrodzeniu. Będziesz ciężko pracować, nie będzie czasu i energii na odpoczynek. Być może trzeba będzie przełożyć urlop. Cóż mogę powiedzieć – biurowe romanse rzadko mają w życiu szczęśliwe zakończenie.

Interpretacja różnych książek o marzeniach

Interesujące jest to, że książki o marzeniach różnych autorów interpretują ten sam sen na różne sposoby. Aby dowiedzieć się, dlaczego marzy się pocałunek z facetem, którego lubisz na ustach, warto zapoznać się z opinią wszystkich.

Sonnik Miller

Wybitny teksański przedsiębiorca XIX-XX wieku, pisarz i znawca psychologii Gustav Miller interpretuje ten sen na dwa sposoby:

 1. pocałunek był przyjemny, a facet zachowywał się jak dżentelmen i pozostawił dobre wrażenie – w prawdziwym życiu ta osoba cię rozczaruje;
 2. całując cię, mężczyzna zachowywał się odważnie i wyzywająco – między wami powstaną wzajemne uczucia.

I jak prawdziwy biznesmen, Miller widział w tym śnie przepowiednię zbliżających się nieoczekiwanych zysków i nowych sukcesów biznesowych.

Interpretacja snów Tsvetkova

Nasz współczesny rosyjski pisarz Jewgienij Pietrowicz Cwietkow radzi, aby nie przywiązywać wagi do pocałunku we śnie z mężczyzną, którego lubisz, jeśli za dużo o nim myślałeś przed pójściem spać. Ten sen to tylko twoje sny.

Jeśli ten sen przyszedł do ciebie nieoczekiwanie, spodziewaj się drobnych kłopotów, problemów zdrowotnych, drobnych rozczarowań i innych problemów, które wkrótce miną.

Interpretacja snów Freuda

Wielki twórca psychoanalizy, Zygmunt Freud, mówi o takim pocałunku jako pragnieniu dziewczyny, by wejść w bliską relację z facetem, w którym jest zakochana. I to nie jest zaskakujące. W końcu według filozofii Freuda sny są tylko zwierciadłem naszej psychiki i nie ma w nich nic mistycznego. Jego zdaniem życie i emocje człowieka są całkowicie kontrolowane przez instynkt seksualny, który prowadzi do takich snów.

Interpretacja snów komentuje, dlaczego jest sen, w którym mężczyzna całuje mężczyznę.

Sen, w którym mężczyzna całuje mężczyznę, należy interpretować na podstawie płci osoby, która miała ten sen. Pamiętaj również, aby zwrócić uwagę na dzień tygodnia, w którym widziałeś ten sen.

Wydarzenia śnione od czwartku do piątku, czyli „sny prorocze”, mają tendencję do spełniania się niemal dosłownie. Jeśli odwiedziłeś sen od niedzieli do poniedziałku, nie powinieneś się martwić, nie ma to żadnego znaczenia i jest popularnie nazywane „pustym snem”. Marzenia w sobotę są bardzo poważne, aw niedzielę spełniają się przed obiadem. Ważna jest również pora dnia, o której śnił się sen. Nocne sny są najważniejsze, a sny poranne mają niewielkie znaczenie. Zdarzają się przypadki, gdy „prorocze” sny pojawiały się podczas przerwy obiadowej i spełniały się w ich bezpośrednim znaczeniu. Aby samodzielnie zinterpretować sen, warto skorzystać z wymarzonej książki.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów do mycia okien w czyimś domu

Jeśli mężczyzna całuje mężczyznę w usta

Ten sen należy interpretować w zależności od płci.

Dla kobiet. Jeśli jeden z mężczyzn jest twój mąż– wtedy może to oznaczać, że brakuje mu uczucia i pokory z Twojej strony, być może w rzeczywistości tłumisz jego męskie ego. Jeśli uczestnik pikantnej sytuacji jest twój krewny lub przyjaciel, to w rzeczywistości ten sen wskazuje na uczucia do osoby, o której marzyłeś. Ale jeśli mężczyźni nieznany, to sen zapowiada kolejne spotkania z przyjaciółmi, którzy będą dla ciebie straceni. Mężczyźni łączą się w namiętnym pocałunku – do zdrady. Zobacz we śnie całowanie nagich mężczyzn – łatwy flirt z mężczyzną, który nie doprowadzi do niczego poważnego.

Dla mężczyzn. Sen, w którym ty całowanie innego mężczyzny w usta, a jednocześnie odczuwasz przyjemność, może oznaczać, że w rzeczywistości odczuwasz niezadowolenie ze swoich relacji seksualnych. Wkrótce będziesz miał wielką kłótnię z ukochaną osobą, istnieje możliwość, że staniecie się dla siebie wrogami.

Dla kawalera sen ten oznacza również osłabienie pozycji w społeczeństwie i znak, że nie jest za późno, aby przemyśleć swoje działania i zmienić wszystko na lepsze, w przeciwnym razie nieporozumienia i kłótnie są nieuniknione, po których trudno będzie przywrócić Twój status. Oglądanie całujących się mężczyzn z boku: taki sen obiecuje całkowite niezadowolenie i serię niepowodzeń we wszystkich dziedzinach życia.

Aby rozszyfrować sen, w którym mężczyzna całuje mężczyznę, należy wziąć pod uwagę wszystkie możliwe sytuacje.

Mężczyzna całuje mężczyznę w przyjacielski sposób. Sen, w którym jeden mężczyzna całuje drugiego w policzek na spotkaniu lub z wdzięczności, ostrzega kobietę przed rychłym rozczarowaniem mężczyzną. Możliwe, że dowiesz się o jego tajnych powiązaniach. Dla wolnych kobiet i dziewcząt taki sen obiecuje życiowe rozczarowania.

Jeśli całujesz mężczyzn brzydka i obrzydliwa dla ciebie, wtedy sny przepowiadają nadchodzące kłopoty i problemy, które mogą pozbawić Cię sił. Wręcz przeciwnie, jeśli mężczyźni piękny i dobrze zbudowanywtedy wkrótce będziesz cieszyć się wszystkimi radościami życia.

Możliwe, że wkrótce popełnisz czyn, który początkowo przyniesie ci krótkotrwałą radość, a następnie wywoła wiele plotek i potępienia w społeczeństwie. Oglądaj z boku pijacką orgię zapowiada nieprzyjemną sytuację, z powodu której będziesz bardzo zmartwiony.

Jeśli we śnie staniesz się przypadkowym świadkiem romansu swojego męża lub chłopaka z innym mężczyzną i będziesz tym rozczarowany, to w rzeczywistości twój związek przeniesie się na korzystniejszy poziom. Pojedynek z przekleństwami i kłótnią we śnie to dobry znak, który obiecuje zaufanie i szacunek drugiej połówki.

Interpretacja takich snów jest najczęściej niekorzystna.

Jeśli mężczyzna pocałuje cię z wdzięczności, szacunku, bez cienia romansu, to wkrótce pojawi się szansa na duże zyski lub awans. Dziękujesz mężczyźnie całusem w policzek – powinieneś uważać, sen obiecuje straty finansowe. Widząc we śnie, jak twoi przyjaciele podają sobie ręce i całują się – w rzeczywistości wkrótce nastąpi spotkanie z osobą, której najmniej spodziewasz się zobaczyć.

Sen, w którym oglądać pornografię w telewizji całowanie mężczyzn zwiastuje, że wkrótce znajdziesz się w bardzo nieprzyjemnej historii, z której twoje przyjaźnie pomogą ci się wydostać.

Całowanie mężczyzny w rękę – sen ostrzega przed nadchodzącym wydarzeniem, które jest dla ciebie bardzo ważne, co znacząco wpłynie na całe twoje życie. Jeśli śniłeś, że mężczyzna całuje cię w rękę – uważaj, w twoim otoczeniu pojawiła się osoba, która życzy ci krzywdy. Całowanie dłoni księdza – taki sen może zapowiadać niepokój w biznesie, smutek i upokorzenie.

Co zrobić, jeśli miałeś zły sen

Jeśli sen ostrzega cię przed zbliżającymi się problemami – nie zniechęcaj się, staraj się nie popełniać pochopnych i ryzykownych czynów przez kilka dni. Aby sen się nie spełnił, możesz wykonać następujące czynności:

 1. Budząc się, odwróć poduszkę na drugą stronę i powiedz: „Gdzie idzie noc, tam idzie sen„.
 2. Idź do łazienki, odkręć wodę, umyj się i gdy woda leci, opowiedz swój sen. Woda ma magiczne właściwości i uważa się, że woda „zabierze” sen.
 3. Do południa nie mów nikomu o śnie, wtedy się nie spełni.
 4. Kiedy się obudzisz, natychmiast wyjrzyj przez okno, mentalnie wysyłając swój sen donikąd.

Po wykonaniu tych prostych manipulacji uspokoisz się psychicznie i zapomnisz o swoim śnie.

Pomoc doświadczonego eksperta w interpretacji snów

Każdy sen jest indywidualny i może nieść dla Ciebie ważne informacje. Wypełnij poniższy formularz, a nasi eksperci BEZPŁATNIE zinterpretują Twój sen. Już teraz poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania!

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM ZA DARMO

Teraz przekierujemy Cię na stronę i będziesz mógł się zalogować lub zresetować hasło.

Mężczyzna całuje

Interpretacja snów Mężczyzna całuje marzyłem o tym, dlaczego we śnie mężczyzna całuje? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Czytaj więcej:  Istnieje wymarzona interpretacja twarogu

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć całującego się mężczyznę we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – pocałunek

Całowanie we śnie z przyjemną i pożądaną osobą – do smutnych myśli, niewypowiedzianych twierdzeń.

Kobieta całująca mężczyznę – ku smutkowi, złości, irytacji.

Całowanie młodej dziewczyny dla mężczyzny to znak, że czeka cię nieuczciwy zysk.

Temperamentna dziewczyna – na wesele, nowe połączenie.

Całowanie starej kobiety – do tęsknoty.

Całowanie ukochanej to koniec wrogości.

Całowanie brzydkiej kobiety to zła wiadomość.

Pozdrowienia, całowanie – do niewierności.

Pocałuj swoją matkę – odniesiesz sukces w swoich przedsięwzięciach biznesowych, twoi wierni przyjaciele docenią cię i będą szanować.

Całowanie brata lub siostry to zapowiedź przyjemności i dobrych relacji z przyjaciółmi.

Pocałuj kata – otrzymasz prezent od nieznajomego.

Całowanie czyichś rąk – do swatania, nowa przyjemna znajomość z przyszłym krewnym.

Całują twoje ręce we śnie – będziesz rozczarowany.

Widzieć całujące się dzieci to zapowiedź szczęśliwego zjednoczenia rodziny i sukcesu w biznesie.

Pocałunek ptaków lub zwierząt – szczęśliwy sen, zwiastujący zaszczyty, szczęście, ślub.

Całowanie ziemi – do separacji.

Całujesz wiele różnych kobiet i widzisz siebie jako młodych mężczyzn – zdobędziesz sobie przyjaciela.

Interpretacja snów – mężczyzna

Jeśli marzyłeś o mężczyźnie, będziesz miał jakąś przyjemność. Jeśli we śnie widzisz nieznanego mężczyznę, zapowiada to jakąś przygodę. Widzenie siebie jako mężczyzny we śnie oznacza wejście w jakąś pikantną sytuację z daleko idącymi konsekwencjami.

Jeśli mężczyzna widziany we śnie jest w więzieniu, obiecuje ci to realizację twoich planów przez długi czas.

Widzenie męskiego aktora we śnie oznacza zbliżającą się kłótnię z przyjaciółmi lub utratę kogoś bliskiego. Możliwe są urazy, łzy i żal. Zakłopotanie, kłopot.

Jeśli mężczyzna, którego widziałeś we śnie, był położnikiem, oznacza to nieuchronną chorobę.

Widzenie mężczyzny swoich marzeń we śnie i czerpanie przyjemności z rozmowy z nim oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbędziesz musiał dużo płakać i martwić się drobiazgami.

Jeśli we śnie mężczyzna niskiego wzrostu próbuje wszcząć kłótnię lub walczyć z osobą o sile wyższej, oznacza to, że wymieniasz się za nic. Również sen obiecuje nieoczekiwaną znajomość, dzięki której w twoim życiu pojawi się wiele radości.

Nawiasem mówiąc, różne źródła historyczne podają liczne przykłady snów, które przewidywały wydarzenia, które faktycznie miały miejsce później. Takie fakty są przytaczane w jego Biografiach porównawczych przez starożytnego greckiego pisarza i historyka Plutarcha (ok. 45 – ok. 127), rzymskiego historyka i pisarza Gajusza Swetoniusza Tranquilla (ok. 70 – ok. 140) i wielu innych starożytnych autorów opowiada o prorocze sny.

O jednym proroczym śnie, który przepowiedział nieszczęście, zachowała się historia Plutarcha z jego słynnych „Biografii”. Pewnej nocy, w przeddzień zamachu na rzymskiego dyktatora i wodza Gajusza Juliusza Cezara, jego żona Kalpurnia obudziła się z płaczem: śniło jej się, że trzyma w ramionach zamordowanego męża. Jej uczucia były na tyle przekonujące, że Juliusz Cezar zamierzał odwołać zaplanowane na ten dzień posiedzenie Senatu. Gdyby przywiązywał wagę do tego przestrogi z góry, danej swojej żonie, pozostałby przy życiu (w Senacie został pchnięty nożem w wieku dwudziestu trzech lat, w którym brali udział wszyscy senatorowie), a późniejsze dzieje Cesarstwa Rzymskiego potoczyłyby się wyszło inaczej.

Interpretacja snów – mężczyzna

Jeśli marzysz o młodym, przystojnym mężczyźnie – w prawdziwym życiu czeka Cię niepokój. Stary, siwowłosy mężczyzna zapowiada długie życie. Bardzo otyły, pełny mężczyzna z dużym brzuchem – do przyjemnych wydarzeń i doznań.

Mężczyzna z brodą oznacza chorobę w rodzinie. Mężczyzna w koszuli – znak nieszczęśliwego małżeństwa, w drogim eleganckim garniturze – będziesz w pełni cieszyć się wszystkimi dobrodziejstwami życia. Brzydki mężczyzna o odrażających rysach – ku rozczarowaniu kochanką.

Ponury mężczyzna w złym humorze oznacza, że ​​napotkasz wiele przeszkód na drodze do realizacji swojego planu. Wesoły i towarzyski mężczyzna zapowiada, że ​​dzięki osiągniętym sukcesom zyskasz sławę.

Agresywny mężczyzna niegrzecznie szukający intymności z tobą oznacza, że ​​będziesz miał nieprzyjemne doświadczenia z powodu osoby, którą uważałeś za swojego przyjaciela. Widzenie zmarłego we śnie to duże pieniądze.

Interpretacja snów – pocałunek

Całowanie niewątpliwie kojarzy się z młodymi kochankami. Wyobraźnia natychmiast rysuje obrazy dwóch nastolatków (nie dorosłych!), Gorączkowo całujących się na ruchomych schodach metra.

Możesz kogoś pocałować, patrzeć, jak inni się całują lub mieć przeczucie, że zaraz zostaniesz pocałowany.

Całując się we śnie, w ten sposób możesz po prostu zrealizować swoje pożądanie seksualne w stosunku do kogoś. I w tym przypadku nie jest to pocałunek dla pocałunku, ale pocałunek, aby poczuć energię miłości.

Pocałunek jest pragnieniem wzbudzenia namiętności i nie jest konieczne, aby ta namiętność się objawiła.

Widzisz jak inni się całują? Oznacza to, że znasz zbyt wiele danych osobowych o tych osobach lub zbyt aktywnie uczestniczysz w ich życiu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy jesteś świadkiem pocałunku partnera, co jest wyraźnym sygnałem niewierności lub skłonności podglądacza w twoim związku.

Kiedy budzisz się z uczuciem, że chcesz być pocałowany, odzwierciedla to twój prawdziwy pociąg seksualny do kogoś. Zwykle nie dochodzi do samego pocałunku, bo się na nim budzisz. Powodem jest poczucie ZAKAZU: chcesz pocałunku, ale rozumiesz, że nie jest to pożądane.

Czytaj więcej:  Delfiny interpretacji snów w wodzie

Co odczuwasz podczas całowania: przyjemne uczucia czy groźba?

Czy tęskniłeś za tym pocałunkiem, czy był on wymuszony?

Jakie były twoje ogólne uczucia po pocałunku: wstręt, uczucie romantyczne czy namiętność?

Jeśli facet cię pocałował

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – pocałunek

Sen, w którym dzielny mężczyzna całuje cię w rękę, zapowiada szansę na wzbogacenie się, której możesz przegapić, nie doceniając konsekwencji swojego pochopnego czynu.

Jeśli we śnie pijany przyjaciel twojego męża spróbuje cię pocałować, w rzeczywistości będziesz rozczarowany tą osobą i będą ku temu dobre powody. Całowanie się z wybranką – taki sen zapowiada szybki ślub młodej dziewczyny.

Widok męża całującego się z innym jest oznaką cudzołóstwa w prawdziwym życiu. Widzieć całujących się mężczyzn – ku rozczarowaniu niepowodzeniami, kobietami – w rzeczywistości będziesz świetnie odpoczywać i bawić się z przyjaciółmi.

Całowanie dzieci we śnie – w rzeczywistości nadmierne zamieszanie i niecierpliwość przyniosą skutek odwrotny do oczekiwanego. Dziecko całujące cię zwiastuje nowe zmartwienia. Całowanie dzieci jest oznaką szczęśliwego pojednania w rodzinie i zadowolenia ze swojej pozycji.

Matka całująca cię we śnie zwiastuje miłość i troskę bliskich. Całowanie się we śnie z nieznajomym w ciemnym wejściu lub bramie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmając wystarczające środki, nierozsądnie je wydasz, próbując rzucić kurz w oczy osoby, której miłość chcesz osiągnąć na wszystkie możliwe sposoby i bez względu na wszystko to cię kosztuje.

Całowanie pana młodego we śnie dla panny młodej zapowiada załamanie ślubu w przeddzień. Jeśli wręcz przeciwnie, on cię pocałuje, oznacza to po prostu niefortunne nieporozumienie, które szybko stanie się jasne ku wielkiej radości obojga.

Przyjemny pocałunek we śnie oznacza, że ​​​​w rzeczywistości przyciągniesz uwagę wielu mężczyzn. Całowanie się z dziwakami lub pożądliwymi staruszkami oznacza, że ​​tylko wytrwałość i cierpliwość mogą przynieść pożądany rezultat. Całowanie zmarłego we śnie w czoło oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbradości i smutki będą równomiernie przeplatane w życiu rodzinnym.

Sen, w którym całujesz zwierzęta, zwiastuje młodej damie, że jej kochający i wierny narzeczony będzie całkowicie pozbawiony zazdrości, a dla małżeństw taki sen zapowiada zabawę i wiele różnych przyjemności. Całowanie we śnie krzyża lub Biblii oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw rzeczywistości rozczarujesz się wybranką jeszcze przed ślubem.

Interpretacja snów – pocałunek

Całowanie we śnie osoby przeciwnej płci – ludzie cię pokochają. Jeśli całujesz nieznajomego, sen oznacza cenne znalezisko lub długo oczekiwany prezent. Jeśli całujesz osobę, której nienawidzisz, sen ten oznacza pojednanie z przyjacielem. Całowanie krewnych – pomyślne zakończenie dochodowego biznesu. Całowanie dzieci – w rzeczywistości dzieci cię zachwycą. Jeśli śniłeś, że twoi krewni obejmują się i całują, oznacza to, że w twojej rodzinie zapanuje pokój i łaska. Dla chorego sen, w którym się całuje, zapowiada szybkie i całkowite wyzdrowienie.

Jeśli mężczyzna śni, że namiętnie całuje swoją ukochaną kobietę, w rzeczywistości odmówi mu wzajemności. Wręcz przeciwnie, jeśli marzysz o czystym, delikatnym pocałunku, twoje zaloty nie pozostaną bez nagrody.

Wyobraź sobie, że delikatnie i niewinnie całujesz swoją ukochaną.

Jeśli dziewczyna śni, że całuje swojego rówieśnika, sen obiecuje jej młodego pana młodego. Jeśli pocałuje dorosłego mężczyznę, będzie miała zamężnego wielbiciela, który da jej drogie prezenty, ale nie wyjdzie za nią za mąż.

Jeśli nie chcesz, żeby tak się stało, wyobraź sobie, że całuje cię młody mężczyzna w twoim wieku.

Interpretacja snów – pocałunek

Dla tych, którzy są osobno, pocałunek od nieznajomego: oznaka ulotnej więzi lub krótkotrwałego przypływu emocji.

Interpretacja snów – pocałunek

Tradycyjne znaczenie snu, w którym całujesz ukochaną osobę, to separacja, zdrada, rozstanie.

Jednak całowanie się z krewnymi – do sukcesu w biznesie, miłości i szacunku dla przyjaciół i rodziny.

Z wrogiem – do pojednania.

Z nieznajomymi – do niemoralnych czynów.

Jeśli kobieta marzy o pocałunku z mężczyzną, z którym marzy o intymności, jej pragnienie się spełni, a ich związek seksualny będzie bardzo harmonijny.

Dla mężczyzny pocałunek kobiety, którą lubi, jest spełnieniem marzenia o pięknej kochanki w rzeczywistości.

Interpretacja snów – pocałunek

Jeśli pocałowałeś nieznajomego, możliwa jest walka.

Jeśli masz dziecko, zrobią ci żart.

Jeśli śnisz, że całujesz swojego kochanka, będziesz się kłócić.

Całowanie nieznajomego – wdaj się w bójkę.

Całowanie dziecka – będą się z ciebie śmiać.

Interpretacja snów – pocałunek

Otrzymanie od nieznajomego oznacza znalezienie.

Pocałunek otrzymany od nieznanej kobiety zwiastuje oszustwo i uwodzenie.

Interpretacja snów – pocałunek

Całowanie w domu to zmiana w biznesie.

Całowanie się z nieznaną i miłą osobą to radość.

Z dziwakiem lub starszą panią – złe wieści.

Ze zmarłymi – tajemnica.

Widok pocałunku innych to smutek.

Interpretacja snów – pocałunek

Interpretacja snów – pocałunek

Może być oznaką ciepłych uczuć, miłości i namiętności.

Może również symbolizować jedność ustanowioną w twojej duszy i ponowne zjednoczenie twoich męskich i żeńskich zasad.

Może to być pocałunek Judasza, wysyłający na śmierć.

Czy wśród twoich znajomych jest osoba, która schlebiając twoim oczom, życzy ci źle?

Interpretacja snów – Facet, młody człowiek

Przystojny i smukły posłaniec niebiańskich Mocy jasnowidza;

Siły witalne, energia czynna dla człowieka, samego marzyciela (na podstawie wyglądu i zachowania).

Dla dziewczyny marzenie o małżeństwie;

Dla kobiety pojawienie się duchowego pomocnika;

Popędy macierzyńskie lub seksualne. Brzydko wyglądające wszystko jest złe.

Zobacz dodaj. Słownik „mitologiczny” (demon, demon, anioł śmierci).