Jakie jest marzenie czerwonych wędzonych ryb

Jakie jest marzenie o apetycznej wędzonej rybie?

Wędzona ryba w rzeczywistości jest dość powszechnym, choć nie zawsze przydatnym produktem. Ale o czym może marzyć wędzona ryba? Istnieje kilka odpowiedzi na to pytanie, które bezpośrednio zależą od szczegółów snu i źródła interpretacji.

Dekodowanie symboli

Sonnik Miller

Wędzona ryba na stole obiecuje człowiekowi okres udanych przedsięwzięć i szczęśliwych wydarzeń w życiu. Fabuła, w której marzyciel musi wybrać wędzoną rybę z drzewa, zapowiada prawdziwy cud, niezwykłą radosną akcję. Marzyciel zostanie nagrodzony z góry za swoje wysiłki i zasługi.

Dream Vanga

Marzyłem o wędzonej rybie we śnie – jest symbolem wypaczenia przez śniącego rozumienia rzeczywistości, zastąpienia prawdziwych pojęć fałszywymi. Jedzenie takiej ryby we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbktóra osoba z wewnętrznego kręgu śpiącego próbuje go oszukać, wprowadzić w błąd z powodu jego podstępnych celów. Dla kobiety taki sen wskazuje na oszustwo i oszustwo jej kochanka.

Kupowanie sobie ryby jako prezent dla kogoś wskazuje na chęć śniącego oszukania wszystkich wokół (lub jednej konkretnej osoby), aby wyjść zwycięsko z jakiejś codziennej sytuacji.

Interpretacja snów Freuda

Wędzona ryba we śnie – to znak, że śniący jest zbyt spięty i skupiony na innych myślach podczas intymności, co negatywnie wpływa na partnera śniącego. Dla mężczyzn taki sen obiecuje utratę męskiej siły.

Interpretacja snów

Wędzona ryba we śnie przepowiada marzycielowi podróż do egzotycznego kraju, zapoznanie się z tradycjami i zwyczajami innej narodowości. Dla mężczyzn sen wskazuje na jego niezwykłą zdolność do zarabiania pieniędzy, zamiłowanie do przedsiębiorczości.

Interpretacja snów Hasse

Wędzona ryba we śnie zwiastuje marzycielowi szczęście i większe prawdopodobieństwo wygranej na loterii lub wygrania sporu. Dla kobiety sen wskazuje na rozkwit jej piękna i atrakcyjności, pojawienie się nowych wielbicieli. Dla mężczyzn sen mówi o sprzyjającym czasie na inwestycje.

Dream Dream Thelomena

Wędzona ryba we śnie zapowiada rozczarowanie i stratę, wskazuje na zewnętrzny wpływ jakiejś osoby na psychikę śniącego. Ogromna ilość wędzonych ryb we śnie zwiastuje materialne trudności i kłopoty w pracy. Gruba ryba jest zwiastunem osobistych problemów i doświadczeń.

Kobieta marzy wskazuje, że za dużo czasu poświęca pracom domowym i członkom rodziny, a za mało sobie. Powinna odpocząć i poświęcić trochę czasu sobie. Kobieta jedząca we śnie wędzoną rybę oznacza zdradę partnera, problemy w relacjach osobistych.

Dla dziewczynki sen wskazuje na możliwe problemy zdrowotne. Dla mężczyzn sen o wędzonej rybie zapowiada namiętny romans z piękną kobietą, od której straci głowę. Żonaty mężczyzna w tym przypadku musi uważać i starać się nie zepsuć relacji z żoną.

Makrela we śnie zapowiada nieoczekiwanych gości, z którymi spotkanie będzie jednak bardzo przyjemne. Ryba wędzona na czerwono obiecuje kłótnie i konflikty między bliskimi krewnymi. Kupowanie wędzonej ryby na targu oznacza zysk, dobry interes, wzbogacenie się.

Culinary Dream Book

Wędzona ryba we śnie wskazuje na możliwe problemy z prawem i wykroczenia popełnione przez śniącego, za które może wkrótce zostać ukarany. Dla kobiety taki sen stanowi pokusę, której trudno będzie się oprzeć. Wędzona ryba we śnie dla młodej dziewczyny obiecuje otrzymać hojny i przyjemny prezent od osoby starszej od niej. Dla mężczyzny sen przewiduje premię lub wzrost wynagrodzenia, wzrost zysków.

Traktuj kogoś we śnie rybą mówi o pojednaniu ze starym wrogiem. Danie ryby nieznajomemu obiecuje zabawne spotkania ze starym przyjacielem, spotkanie absolwentów.

Makrela we śnie jest zwiastun smutnych, bolesnych wydarzeń: rozstanie z bratnią duszą, utrata dochodów, zdrada ukochanej osoby.

Światowa książka marzeń

Wędzone ryby zwiastuje marzycielowi problemy w życiu osobistymkłopoty w związku z partnerem. Dla dziewczyny sen obiecuje rozstanie z kochankiem z jego inicjatywy i późniejszy ból utraty.

Kobieta we śnie widok makreli obiecuje w rzeczywistości znajomość z mężczyzną, w którym od razu się zakocha, ale który nie będzie zwracał na nią uwagi. Dla zamężnej kobiety widok męża jedzącego z apetytem wędzoną rybę oznacza, że ​​prowadzi podwójne życie i że ma inną kobietę, a nawet rodzinę.

Mężczyzna we śnie je makrele wskazuje na istniejące problemy zdrowotne i trzeba natychmiast udać się do lekarza.

Zakup produktu

Kupowanie wędzonych ryb w sklepie obiecuje człowiekowi wygodną przyszłość i poprawę jego samopoczucia. Kupowanie czerwonej ryby bez głowy oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw rzeczywistości śniący zmiażdży swoich konkurentów i wyjdzie zwycięsko z trudnej walki z rywalami.

Kupowanie ryb na rynku to znak, że ktoś w rzeczywistości spróbuje oszukać marzyciela. Spacer po supermarkecie, na którego witrynach widnieje wiele rodzajów wędzonych ryb, mówi o świadomym wyborze śpiącego, by być samotnym i nie zależnym od nikogo.

Kupuj ryby o „zapachu”, nieprzyjemnym zapachu mówi, że konkurenci ominą marzyciela i zostaw go na lodzie.

Wygląd

Pod wieloma względami interpretacja snu zależy od rodzaju, wyglądu i jakości wędzonej ryby. Ryba wędzona na czerwono zapowiada przyjemną niespodziankę w przyszłości, nieoczekiwany, ale szczęśliwy zwrot wydarzeń. Wędzona flądra jest zwiastunem chorób i problemów skórnych. Wędzony karaś wskazuje na kłopoty sfery materialnej, karp zwiastuje wręcz przeciwnie, możliwość zarobienia dużej ilości pieniędzy.

Wędzony gromadnik oznacza wiele problemów i kłopotów, które spadną na głowę marzyciela z winy innej osoby. Wędzona makrela jako całość zapowiada przyjemne wydarzenia. Dla dziewczyny lub młodej kobiety ryba oznacza wczesną ciążę, a dla mężczyzny romans z przebiegłą, podstępną kobietą.

Czytaj więcej:  Wymarzony wypadek samochodowy bez ofiar

duża duża ryba wskazuje na psychiczne i fizyczne cierpienie śniącego. Małe rybki wskazują na domowe kłopoty i obowiązki. Wędzona ryba bez głowy mówi o miażdżeniu konkurentów i wygrywaniu w każdym biznesie.

Ryba wydzielająca nieprzyjemny zapach wskazuje na romans, który zakończy się niezbyt dobrymi konsekwencjami. Ryba, która jest zbyt słona do smaku, mówi o nostalgii marzyciela za jego pierwszą miłością.

Zgniłe ryby wskazują na poważne kłopoty w pracy.. Świeża i atrakcyjnie wyglądająca wędzona ryba zapowiada romans, biurowy romans, który zakończy się równie łatwo i szybko, jak się zaczął.

Zalecamy obejrzenie filmu – „O czym marzy ryba?”:

Dlaczego sny o wędzonych rybach: interpretacja znaczenia snu według różnych książek o snach dla mężczyzn i kobiet

Widząc taki sen, możesz obudzić się z przyjemnym słonym smakiem w ustach. Po co marzyć o wędzonych rybach? Interpretacja takiego snu jest dość dwojaka. Z jednej strony, jeśli żywa ryba we śnie jest pozytywnym symbolem, to wędzona ryba nadal jest martwa, to znaczy wskazuje na negatywne wydarzenia. Z drugiej strony wędzona ryba to jedno z tych dań, na które nie każdy może sobie pozwolić. W dawnych czasach, aby uwędzić rybę, trzeba ją było złapać. A teraz, aby pozwolić sobie na taki przysmak, trzeba mieć wystarczająco dużo pieniędzy. Dlatego wędzona ryba we śnie może być symbolem sukcesu w biznesie i finansowym dobrobycie.

Dlaczego mężczyźni i kobiety marzą o wędzonych rybach: wymarzona książka mówi, że zapowiada dobre samopoczucie i sukces.

Interpretacja znaczenia snu w zależności od szczegółów

We śnie wędzona ryba może być smaczna i niezbyt smaczna. Spróbuj zapamiętać szczegóły snu i jakie emocje przeżyłeś po przebudzeniu. Jeśli byłeś zadowolony z wędzonej ryby, w prawdziwym życiu możesz znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Jeśli emocje były negatywne, warto zacząć zmieniać swój wewnętrzny świat, okazywać innym mniej charakteru i starać się unikać sytuacji konfliktowych.

Kto widział sen: dziewczyna, kobieta, mężczyzna

Dlaczego dziewczyna marzy o wędzonej rybie – taki sen symbolizuje nadchodzące zmiany w życiu. Już wkrótce spotkasz osobę, która pomoże Ci spojrzeć na otaczającą Cię rzeczywistość w zupełnie inny sposób. To, o czym marzy wędzona ryba dla kobiety, jest również dobrym znakiem. Twoje relacje z małżonkiem są prawie idealne. Cały wolny czas staracie się spędzać razem, preferując obejrzenie fascynującego filmu lub wspólny obiad. Zaplanuj wyjazd na wakacje, omawiając z wyprzedzeniem wszystkie niuanse.

Widzenie wędzonej ryby dla mężczyzny we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmoże ci się udać, wystarczy trochę wysiłku. W zespole jesteś traktowany z szacunkiem, słuchaj swojej opinii, często zasięgaj porady. Nie powinieneś mówić wszystkim wokół o swoich planach na przyszłość, w przeciwnym razie nie zostaną one spełnione. Aby poprawić swoją sytuację finansową, wystarczy nie bać się podjęcia nowego biznesu.

Kupiłeś wędzoną rybę czy sam ją ugotowałeś?

Wędzona ryba nie jest zdrową żywnością, więc we śnie może wskazywać na problemy zdrowotne.

Jeśli we śnie idziesz do sklepu, aby kupić wędzoną rybę na obiad, w prawdziwym życiu wszystko idzie tak, jak powinno. Wiesz, jak kontrolować swoje wydatki, pewnie patrzeć w przyszłość. Nadszedł czas, aby kupić wielką rzecz, którą oszczędzałeś przez długi czas. Po prostu nie spiesz się, rozważ wszystkie za i przeciw, aby nie wpaść w bałagan. Każdy biznes doprowadzi do sukcesu, jeśli spróbujesz.

Sen, w którym twoje ręce gotowały wędzoną rybę, oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpowinieneś zwrócić uwagę na swoje zachowanie. Postać jest często zmienna, w efekcie dochodzi do sytuacji konfliktowych.

W pracy relacje z kolegami są napięte, starają się unikać komunikacji z tobą. Warto spojrzeć na siebie z drugiej strony, czy wszystko robisz dobrze.Często bliscy cierpią z powodu twojego nieznośnego charakteru. W gorączce chwili możesz bardzo obrazić, powiedzieć brzydkie słowa. Następnie zaczynasz analizować sytuację, ale prawie nic nie można poprawić. Możesz wycofać się w siebie, staraj się unikać komunikacji z ludźmi.

Jeśli złapiesz rybę we śnie, a następnie sam ją palisz na ogniu, powinieneś bardziej uważać na swoje zdrowie. Ostatnio zacząłeś nadużywać alkoholu, który ma wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Porzuć złe nawyki, zacznij dobrze się odżywiać i ćwiczyć. Według wymarzonej książki wędzona ryba gotowana na ogniu jest symbolem tego, że wpadłeś w bardzo wątpliwe towarzystwo, które ma na ciebie negatywny wpływ. Powinieneś unikać komunikowania się z takimi ludźmi, w przeciwnym razie zostaniesz wciągnięty w niezbyt dobrą historię.

Jeśli ryba, którą uwędzisz na ognisku, okazała się niesmaczna, czekają na Ciebie miłe niespodzianki. Być może wkrótce otrzymasz długo oczekiwaną premię lub nastąpi podwyższenie szczebli kariery. Najważniejsze, żeby niczego nie zepsuć. Staraj się unikać konfliktów z kolegami z pracy, w przeciwnym razie zaczną wkładać szprychy w koła. Zobacz także: o czym marzy ryba.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o życiu w innym domu

Po co marzyć o wędzonych rybach według wymarzonych książek Millera, Vangi, Freuda, Loffa, Hassego

Czy nawiedza Cię sen, w którym trzymałeś, kupowałeś lub jadłeś wędzoną rybę? Dlaczego to pyszne sny? Co mówi wymarzona książka o takich „gastronomicznych” snach?

Ogólny zapis od znanych tłumaczy

Deszyfrowanie snu w szczegółach

W sumie to dobry sen. Starożytne mity traktują rybę jako obraz mądrości (bo milczy), a także stworzenia życia (dzięki narodzinom w wodzie, bez której w ogóle nie byłoby życia). Ale aby w pełni zrozumieć, o czym marzy wędzona ryba, musisz pamiętać wszystkie drobne szczegóły snu.

Mężczyzna czy kobieta?

 • Dla młodej dziewczyny taki sen może okazać się ostrzeżeniem: uważaj na siebie, nie bagatelizuj drobnych dolegliwości. Z ich pomocą organizm może zasygnalizować początek poważnej choroby, którą łatwiej i taniej wyleczyć teraz niż w okresie zaostrzenia.
 • Sen takiej dziewczyny może mieć inną interpretację: zbliżające się udane małżeństwo. Pan młody będzie zamożny i samowystarczalny.
 • Dla kobiet wędzona ryba we śnie oznacza: czas odpocząć od prac domowych. Wydałeś dużo energii na pracę lub rodzinę i nie powinieneś dalej „wysysać” siebie, ale ją uzupełniać.
 • Jeśli kobieta zobaczy bardzo dużą rybę (zwłaszcza makrelę), mogą na nią czekać dwa nieplanowane paski na teście ciążowym.
 • Wędzona ryba marzyła o kobiecie w ciąży? Gratulacje: czekasz na łatwy, szybki poród.
 • Ryba podpowiada mężczyźnie: spotkasz pewną uroczą osobę, która może zakończyć się przyjemnym romansem lub namiętnym romansem. Dla niezamężnego faceta może to być bardzo dobry sen. Ale dla żonatego lub w poważnym związku – ostrzeżenie: staraj się nie zepsuć, romans szybko zniknie, ale z tego powodu możesz stracić współmałżonka.
 • Jeśli mężczyzna widzi, jak jego ciężarna żona karmi takie ryby, to znaczy, że on i jego ukochana wreszcie będą mogli mieć dziecko.

Rodzaj ryby jest bardzo ważny!

 • Czerwona ryba oznacza zbliżającą się kłótnię lub poważny konflikt. Gdy tylko sytuacja w rodzinie lub zespole zacznie się nagrzewać, nie pogarszaj jej, w przeciwnym razie sytuacja przerodzi się w przedłużający się skandal. Nawiasem mówiąc, jeśli twój przyjaciel lub krewny śnił z rybą, bądź ostrożny: zostanie wciągnięty w „złą wojnę”.
 • Również łosoś może oznaczać miłą niespodziankę, która czeka na Ciebie w najbliższej przyszłości.
 • Łosoś: możesz zacząć mieć problemy z przewodem pokarmowym.
 • Makrela to symbol niezaplanowanej wizyty. Kochasz gości? Więc to jest dobry sen dla ciebie! Nawiasem mówiąc, czasami ten sen jest również interpretowany w następujący sposób: możesz popełnić błąd i popełnić przestępstwo.
 • Karp: obowiązki domowe, ale przyjemne – związane z uzyskiwaniem „zysków”.
 • Sudak: poprawi się twoja sytuacja finansowa.
 • Jesiotr: czeka cię romans, ale krótkotrwały.
 • Crucian: choroba lub strata.
 • Gromadnik, zwłaszcza mały, ale w dużych ilościach: masz przed sobą wiele kłopotów.
 • Flądra, zwłaszcza duża: możesz zacząć mieć problemy skórne.
 • Szczupak lub okoń symbolizują twoich konkurentów. Ale jeśli ryba była bez głowy lub ją zjadłeś, to w prawdziwym życiu możesz łatwo poradzić sobie ze swoimi „zaprzysiężonymi przyjaciółmi”.

Smak przysmaków rybnych

 • Jeśli zwłoki były przesuszone, sen zaleca filozoficzne podejście do życia.
 • Czy smak był zbyt słony? Ten sen może mieć dwa znaczenia. Po pierwsze, wkrótce przypomnisz sobie osobę, którą kochałeś w przeszłości. Po drugie: przed tobą czeka uraza lub rozczarowanie.
 • Czy ryba była zepsuta? Wokół ciebie krążą plotki, które mogą nawet zrujnować twoje relacje z szefem lub innym patronem.
 • Czy smak był dobry? Czekają Cię pozytywne zmiany.

Co robiłeś we śnie?

 • Dym ryb (sam lub w parze z ukochaną / współmałżonkiem) – twoje życie będzie harmonijne, pełne wielu radości.
 • Jeśli zjadłeś rybę, ale nie pamiętasz jej smaku, interpretacja snu jest taka sama: wkrótce przyjdą do ciebie goście.
 • Czy widziałeś siebie w rzędzie ryb na targu, gdzie wybrałeś wędzoną rybę? Możesz być otoczony kłamstwem i oszustwem.
 • Jeśli jednak nadal go kupiłeś, sen staje się dobry i zapowiada stabilną pozycję (w rodzinie, w pracy i / lub w społeczeństwie), a także dobrobyt materialny.
 • Jeśli chodzi o zakupy w supermarkecie, istnieje inna interpretacja: Twoja podświadomość mówi o samotności, którą sam wybrałeś.
 • Czy marzyłeś o kupcu próbującym sprzedać wędzoną rybę „z zapachem”? Zły biznes: konkurenci nie pozwolą ci osiągnąć realnych zysków z twojego biznesu.

Ogólnie rzecz biorąc, jak mówi każda książka o marzeniach, wędzona ryba nie jest niepokojącym ani strasznym snem. Tak, czasami interpretacja kojarzy się z kłopotami, ale zawsze z kategorii tych, które można przezwyciężyć samodzielnie. Więc nie bój się, a wszyscy będziecie na ramieniu!

Śniła mi się wędzona ryba – bardzo szczegółowo rozszyfrowałem sen

Czy nawiedza Cię sen, w którym trzymałeś, kupowałeś lub jadłeś wędzoną rybę? Dlaczego to pyszne sny? Co mówi wymarzona książka o takich „gastronomicznych” snach?

Ogólny zapis od znanych tłumaczy

 1. Opinia wymarzonej książki Vanga. Światowej sławy widzący uważa to za zły sen, w którym jesz taką rybę, niezależnie od jej smaku. Vanga ostrzega: w twoim kręgu jest osoba, która jest gotowa włożyć „szprychy w koła” z twoimi ważnymi planami lub biznesem.
 2. Co myśli dr Miller? Interpretuje najbardziej niezwykły z „rybnych” snów, w których człowiek odciął wędzone tusze z drzewa. Oznacza to, że marzyciel ma przed sobą niesamowite i nieplanowane, ale zdecydowanie radosne wydarzenie.
 3. Wędzona ryba oczami Freuda. Mistrz analizy nieświadomości uważa, że ​​ludzie, którzy w rzeczywistości mają problemy seksualne, które uniemożliwiają im relaks w najpotrzebniejszym momencie, mogą zobaczyć wędzoną rybę. Zrozum siebie, ponieważ twój partner cierpi z powodu twojego „rzucania”.
 4. Pastor Loff uważa zarówno wędzoną, jak i suszoną rybę za zapowiedź zbliżającej się wyprawy do odległych krain, gdzie można zarobić fortunę.
 5. Ale medium Hasse było innego zdania. Dla niego apetycznie dymna tusza ryby jest symbolem szczęścia. Radzi ludziom, którzy widzieli ją we śnie, aby nie wstydzili się odwiedzić kasyna lub kupić los na loterię – możesz trafić dużą wygraną.

Czytaj więcej:  Widzenie dużego chrząszcza we śnie

Deszyfrowanie snu w szczegółach

W sumie to dobry sen. Starożytne mity traktują rybę jako obraz mądrości (bo milczy), a także stworzenia życia (dzięki narodzinom w wodzie, bez której w ogóle nie byłoby życia). Ale aby w pełni zrozumieć, o czym marzy wędzona ryba, musisz pamiętać wszystkie drobne szczegóły snu.

Mężczyzna czy kobieta?

 • Dla młodej dziewczyny taki sen może okazać się ostrzeżeniem: uważaj na siebie, nie bagatelizuj drobnych dolegliwości. Z ich pomocą organizm może zasygnalizować początek poważnej choroby, którą łatwiej i taniej wyleczyć teraz niż w okresie zaostrzenia.
 • Sen takiej dziewczyny może mieć inną interpretację: zbliżające się udane małżeństwo. Pan młody będzie zamożny i samowystarczalny.
 • Dla kobiet wędzona ryba we śnie oznacza: czas odpocząć od prac domowych. Wydałeś dużo energii na pracę lub rodzinę i nie powinieneś dalej „wysysać” siebie, ale ją uzupełniać.
 • Jeśli kobieta zobaczy bardzo dużą rybę (zwłaszcza makrelę), mogą na nią czekać dwa nieplanowane paski na teście ciążowym.
 • Wędzona ryba marzyła o kobiecie w ciąży? Gratulacje: czekasz na łatwy, szybki poród.
 • Ryba podpowiada mężczyźnie: spotkasz pewną uroczą osobę, która może zakończyć się przyjemnym romansem lub namiętnym romansem. Dla niezamężnego faceta może to być bardzo dobry sen. Ale dla żonatego lub w poważnym związku – ostrzeżenie: staraj się nie zepsuć, romans szybko zniknie, ale z tego powodu możesz stracić współmałżonka.
 • Jeśli mężczyzna widzi, jak jego ciężarna żona karmi takie ryby, to znaczy, że on i jego ukochana wreszcie będą mogli mieć dziecko.

Rodzaj ryby jest bardzo ważny!

 • Czerwona ryba oznacza zbliżającą się kłótnię lub poważny konflikt. Gdy tylko sytuacja w rodzinie lub zespole zacznie się nagrzewać, nie pogarszaj jej, w przeciwnym razie sytuacja przerodzi się w przedłużający się skandal. Nawiasem mówiąc, jeśli twój przyjaciel lub krewny śnił z rybą, bądź ostrożny: zostanie wciągnięty w „złą wojnę”.
 • Również łosoś może oznaczać miłą niespodziankę, która czeka na Ciebie w najbliższej przyszłości.
 • Łosoś: możesz zacząć mieć problemy z przewodem pokarmowym.
 • Makrela to symbol niezaplanowanej wizyty. Kochasz gości? Więc to jest dobry sen dla ciebie! Nawiasem mówiąc, czasami ten sen jest również interpretowany w następujący sposób: możesz popełnić błąd i popełnić przestępstwo.
 • Karp: obowiązki domowe, ale przyjemne – związane z uzyskiwaniem „zysków”.
 • Sudak: poprawi się twoja sytuacja finansowa.
 • Jesiotr: czeka cię romans, ale krótkotrwały.
 • Crucian: choroba lub strata.
 • Gromadnik, zwłaszcza mały, ale w dużych ilościach: masz przed sobą wiele kłopotów.
 • Flądra, zwłaszcza duża: możesz zacząć mieć problemy skórne.
 • Szczupak lub okoń symbolizują twoich konkurentów. Ale jeśli ryba była bez głowy lub ją zjadłeś, to w prawdziwym życiu możesz łatwo poradzić sobie ze swoimi „zaprzysiężonymi przyjaciółmi”.

Smak przysmaków rybnych

 • Jeśli zwłoki były przesuszone, sen zaleca filozoficzne podejście do życia.
 • Czy smak był zbyt słony? Ten sen może mieć dwa znaczenia. Po pierwsze, wkrótce przypomnisz sobie osobę, którą kochałeś w przeszłości. Po drugie: przed tobą czeka uraza lub rozczarowanie.
 • Czy ryba była zepsuta? Wokół ciebie krążą plotki, które mogą nawet zrujnować twoje relacje z szefem lub innym patronem.
 • Czy smak był dobry? Czekają Cię pozytywne zmiany.

Co robiłeś we śnie?

 • Dym ryb (sam lub w parze z ukochaną / współmałżonkiem) – twoje życie będzie harmonijne, pełne wielu radości.
 • Jeśli zjadłeś rybę, ale nie pamiętasz jej smaku, interpretacja snu jest taka sama: wkrótce przyjdą do ciebie goście.
 • Czy widziałeś siebie w rzędzie ryb na targu, gdzie wybrałeś wędzoną rybę? Możesz być otoczony kłamstwem i oszustwem.
 • Jeśli jednak nadal go kupiłeś, sen staje się dobry i zapowiada stabilną pozycję (w rodzinie, w pracy i / lub w społeczeństwie), a także dobrobyt materialny.
 • Jeśli chodzi o zakupy w supermarkecie, istnieje inna interpretacja: Twoja podświadomość mówi o samotności, którą sam wybrałeś.
 • Czy marzyłeś o kupcu próbującym sprzedać wędzoną rybę „z zapachem”? Zły biznes: konkurenci nie pozwolą ci osiągnąć realnych zysków z twojego biznesu.

Ogólnie rzecz biorąc, jak mówi każda książka o marzeniach, wędzona ryba nie jest niepokojącym ani strasznym snem. Tak, czasami interpretacja kojarzy się z kłopotami, ale zawsze z kategorii tych, które można przezwyciężyć samodzielnie. Więc nie bój się, a wszyscy będziecie na ramieniu!