O czym marzy ten były chłopak?

O czym marzy ten były chłopak?

Sen o byłym chłopaku oznacza, że ​​w rzeczywistości tęsknisz za nim i marzysz o ponownym spotkaniu. Również taki sen może wskazywać, że w komunikacji z obecnym wybranym doświadczasz nieporozumień i przewidujesz przerwę.

Jeśli masz wątpliwości, czy zerwanie z byłym chłopakiem było właściwą decyzją, przeanalizuj ponownie swój związek i rozważ pozytywne i negatywne wydarzenia.

Pocałunek z byłym chłopakiem

Jeśli pocałowałeś się z byłym chłopakiem, wkrótce w twoim życiu wydarzą się nieprzewidywalne wydarzenia. Niespodzianki będą pozytywne i napełnią Cię radością.

Seks z byłym chłopakiem

Seks z byłym chłopakiem marzy o kłótniach i konfliktach. Wasz związek ulegnie pogorszeniu i przerodzi się w wrogość.

Spróbuj ograniczyć komunikację ze swoim byłym chłopakiem. To uratuje cię przed uporządkowaniem relacji i skandali.

Pojednanie z byłym chłopakiem

Według wymarzonej książki pojednanie z byłym chłopakiem we śnie oznacza otrzymywanie od niego wiadomości. Takie wiadomości rozbudzą stare uczucia i mogą popchnąć cię do pochopnego działania.

Nie pozwól, aby emocje przejęły nad tobą kontrolę. Unikaj robienia rzeczy, których możesz później żałować.

Ślub z byłym chłopakiem

Ślub z byłym chłopakiem we śnie to negatywny omen. W niedalekiej przyszłości czekają cię kłopoty i zmartwienia. Twój obecny kochanek prawdopodobnie stanie się ich źródłem.

Rozmowa z byłym chłopakiem

Rozmowa z byłym chłopakiem we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce poczuje się i poprosi o wznowienie relacji. Również taki sen wskazuje, że nie możesz pozbyć się myśli o swoim byłym kochanku, obwiniać się za zerwanie i chcesz go zwrócić.

Postaraj się pozbyć myśli o byłym chłopaku – będą przeszkodą na drodze do rozpoczęcia nowego związku i założenia rodziny.

Śmierć byłego chłopaka

Śmierć byłego chłopaka we śnie to dobry znak. Taki sen przewiduje udane małżeństwo z godnym mężczyzną i szczęśliwe macierzyństwo.

Otwórz się na nową miłość. Przyjrzyj się bliżej swoim fanom – wśród nich jest Twój przyszły partner życiowy.

Spotkanie z byłym chłopakiem

Spotkanie byłego chłopaka w wymarzonej książce oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjesteś otwarty na nowe relacje. Wkrótce w twoim życiu pojawi się ukochana osoba, obok której poczujesz się szczęśliwy.

Kłótnia z byłym chłopakiem

Kłótnia z byłym chłopakiem w wymarzonej fabule zwiastuje szczęście w dziedzinie miłości. Poznasz ciekawą osobę. Między wami powstaną wzajemne uczucia i powstaną harmonijne relacje.

Pijany były chłopak

Pijany były chłopak we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbprzeżywa teraz trudny okres i jest na skraju wyczerpania emocjonalnego.

Jeśli nadal przyjaźnisz się ze swoim byłym, zadzwoń do niego i zaoferuj swoje wsparcie. Chętnie pomoże i odwzajemni się, gdy znajdziesz się w podobnej sytuacji.

Były chłopak według wymarzonej książki Freuda

Sen, w którym dziewczyna spotyka swojego byłego chłopaka, może być zwiastunem kłótni lub niezgody z prawdziwym kochankiem. Do kłótni może dojść również dlatego, że dziewczyna nieświadoma powagi snu powie o nim swojemu chłopakowi lub mężowi, a także dlatego, że jej mężczyzna instynktownie czuje, że myśli o czymś innym, nawet jeśli nieświadomie.

Seks z byłym chłopakiem we śnie symbolizuje ukryte pragnienia seksualne, świadome lub nieświadome niezadowolenie.

Często śniący były chłopak symbolizuje początek nowego związku dla dziewczyny, wczesne małżeństwo lub propozycję małżeństwa.

Były chłopak według wymarzonej książki Vanga

Z punktu widzenia Vangi wszystko, co stare, znaczy odeszło. Czyli coś, czego nie można lub nie należy zwrócić. Stanie się to ciężarem lub przeszkodą w formowaniu nowego, szczęśliwszego życia.

Były – do tęsknoty, cierpienia, chęci powrotu do dawnej miłości lub zmarłej osoby.

Jeśli masz sen, w którym ty i twój były chłopak jesteście razem i znów jesteście szczęśliwi, całkowicie pozwoliliście mu odejść i nie doświadczacie żadnych uczuć. Taki sen może być zwiastunem nowego związku, który rozwinie się w małżeństwo.

Były chłopak często marzy o zerwaniu z obecnym chłopakiem lub przeszkodzie ze strony krewnych.

Były chłopak według Modern Dream Book

Widzenie we śnie ludzi lub przedmiotów, które pasują do definicji „byłego” oznacza, że ​​​​nie wszystko poszło bez śladu.

Jeśli we śnie widzisz swojego byłego kochanka, w twoim sercu jest jeszcze dla niego miejsce.

Jeśli we śnie jesteście razem, jakby nic się nie stało – w prawdziwym życiu ból rozstania w końcu minął.

Jeśli śniłeś, że spotykasz swoich byłych kolegów z klasy, kolegów, kolegów i tak dalej, w niedalekiej przyszłości usłyszysz od przyjaciela, który jest teraz daleko.

Były chłopak według Women’s Dream Book

Dlaczego dziewczyna marzy o byłym chłopaku, który w rzeczywistości o nim nie myśli? To podświadome pragnienie powrotu do związku.

Jeśli związek zakończył się z twojej inicjatywy, możesz wątpić, czy postąpiłeś słusznie lub czy powód był wystarczająco dobry.

Jeśli powodem rozstania była jego zdrada lub chęć zerwania z tobą, odczuwasz podwójną chęć bycia z nim ponownie i zapomnienia o nim na zawsze. W takim przypadku lepiej zwrócić uwagę na swoje obecne życie osobiste, nawiązać nowe znajomości i komunikować się ze starymi przyjaciółmi.

Niepożądane jest pozostawanie całkowicie samemu przez długi czas – może to być dla ciebie bodźcem do dokonania złego wyboru lub podjęcia decyzji, która nie wpłynie najlepiej na twój los.

Marzyłem o byłym chłopaku: istota i jak poprawnie interpretować

Najpierw spróbuj szczegółowo zapamiętać ten sen. Korzystając z wymarzonej książki Freuda, Cwietkowej i innych, udzielimy ci odpowiedzi. Na przykład, po co marzyć o pijanym byłym, ślubie lub seksie z poprzednim chłopakiem.

We śnie pojawiła się ci dawna bratnia dusza. Oznacza to, że przeszłość wciąż cię prześladuje, aw codziennym życiu ciągle oglądasz się za siebie. To właśnie takie zachowanie utrudnia Twój rozwój jako osoby, samorealizację i relacje z młodym człowiekiem w teraźniejszości.

Z reguły dawne marzenie ludzi, którzy mają jakieś nierozwiązane problemy. Jeśli na rozkaz Morfeusza ten pierwszy pojawia się w twoich snach z godną pozazdroszczenia regularnością, ale nawet o nim nie śnisz, każda dziewczyna może stać się niespokojna.

Śnił mi się były chłopak, co to znaczy?

Niektórzy mogą uznać to za znak. Jednak, drogie dziewczyny, na początek autor radzi zapomnieć o wszystkich skargach i oczyścić umysł. Przypomnij sobie, jakie emocje towarzyszą Ci, gdy w Twoim śnie pojawia się taka bliska osoba z przeszłości. Odpowiedź na to pytanie może być bardzo pomocna w zrozumieniu, o czym marzy były chłopak, który się rozpadł. Najważniejsze jest to, że facet, który złożył wizytę w twoim śnie, nadal może wiele znaczyć dla kobiety, która podświadomie może naprawdę chcieć wrócić do przeszłości.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów usta bez zębów

Próby dziewczyny, aby odepchnąć od siebie takie myśli i zapomnieć o swoich uczuciach, nie przyniosą rezultatu, a podświadomość będzie coraz bardziej dawać znaki, mówią, że coś trzeba zrobić. Być może dobrze byłoby stłumić w sobie arogancję i zrobić pierwszy krok w kierunku przywrócenia relacji z obsesyjnym gościem Twoich marzeń.

Jednak widok byłego młodzieńca we śnie z inną dziewczyną może nie być pozytywnym skojarzeniem, po czym w większości przypadków zaleca się z nim rozmowę, ale wręcz przeciwnie, nie można już być parą. Ale w każdym razie sen o byłej osobie mówi o tym, co myślisz o swoim byłym, bez względu na to, jak złe lub dobre są twoje myśli.

Co dokładnie dzieje się z byłym chłopakiem we śnie, interpretacja.

Stan tego pierwszego i sytuacja, w której znajdziesz się z niedbałym chłopakiem, może się znacznie różnić od snu do snu, podkreślimy konkretne sytuacje. Pamiętaj dokładnie, jak ta osoba się pojawiła i co robiłeś.

 • Pijany eks. Jeśli ten pierwszy pojawił się przed tobą pijany, najprawdopodobniej jest teraz w głębokim kryzysie emocjonalnym. Najprawdopodobniej jesteś przedmiotem jego niepokoju. Jeśli jeszcze nie straciłeś z nim kontaktu i komunikacji, warto porozmawiać i udzielić mu przyjacielskiego wsparcia;
 • Były został twoim mężem. Do niepokoju i kłopotów. Może symbolizować stagnację twojego związku z twoim obecnym mężczyzną;
 • Prezent to niespodzianka od chłopaka. Nie powinieneś odbierać tej sytuacji różowo, ponieważ taki sen można uznać za zapowiedź zdrady;
 • Seks z byłym mężczyzną. Pożądliwa noc z dawną miłością świadczy o niespełnionych pragnieniach. Podświadomość próbuje zbliżyć cię do osoby, ale twoja obecna miłość przeszkadza w realizacji twoich planów. Może to oznaczać kłótnię z bratnią duszą już w rzeczywistości;
 • Ten pierwszy jest obcy. Sen, w którym niegdyś bliski mężczyzna wydaje ci się zupełnie obcy, niezależnie od stopnia zmiany wyglądu, oznacza zmianę zarówno w twoim, jak i jego życiu. Jest całkiem możliwe, że zadeklaruje się więcej niż raz;
 • Porozmawiaj z nim w rzeczywistości lub przez telefon. Sny tego rodzaju prawie zawsze oznaczają, że uczucia tego pierwszego do ciebie jeszcze nie ostygły. Najprawdopodobniej myśli o tym, dlaczego kiedyś nie wyszło i chciałbyś porozmawiać w prawdziwym życiu.
 • Martwy chłopak. Sen o facecie z innego świata może poważnie przestraszyć dziewczynę. Taki sen naprawdę ostrzega przed czymś niebezpiecznym. Ale sen, w którym nieżyjący już ex rozwiązuje twoje rozterki i palące problemy, wręcz przeciwnie, oznacza szybkie zwycięstwo nad wrogami i rywalami.
 • Pierwsza miłość. Sen, w którym widzisz pierwszą miłość, symbolizuje brak romansu i uwagi. Musisz czuć w sobie pasję i uwagę, tak jak kiedyś w młodości.
 • Przeklinanie z byłą miłością. Emocjonalna kłótnia i przeklinanie we śnie z byłym chłopakiem oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbędziesz musiał zdecydować, z kim jesteś gotowy połączyć swoje serca na długi czas.

Sen, w którym ten pierwszy ginie z twoich rąk. Jeśli udało ci się już działać we śnie jako prawdziwy zabójca swojego byłego chłopaka, nie powinieneś być przerażony. Takie marzenie daje wielkie możliwości zmian. We wszystkich przedsięwzięciach będziesz podążać za ciągłym szczęściem, więc zdecyduj.

Dzień, w którym śniłeś o tym pierwszym, również odgrywa pewną rolę w interpretacji snu:

 • Sen przyszedł w środę. Sny w środę często wykraczają poza zakres, są prorocze. Pamiętaj, aby pamiętać, co zrobiłeś ze swoim byłym i czego doświadczyłeś w tym momencie. Jeśli sen nie okaże się proroczy, może dać ci wskazówki, których możesz nie zauważyć.
 • Sen przyszedł w piątek. Takie sny są jak nić przewodnia, która pomaga postawić kropkę nad i. Wizyta faceta we śnie tego dnia mówi ci: staraj się rozwinąć w sobie anielską cierpliwość i nie angażuj się w różne przygody.
 • Facet śnił o tobie w sobotę. Marzenie z byłym chłopakiem w roli tytułowej spełnia się w 50 procentach przypadków. W tym śnie z reguły możesz zobaczyć główne problemy swojej przeszłości.
 • Pojawienie się byłego chłopaka w niedzielę. Taki sen oznacza wzrost nowych pomysłów, przypływ witalności i energii, aby osiągnąć swoje cele.

Dlaczego były chłopak śni w różnych książkach o marzeniach.

Według wymarzonej książki Zygmunta Freuda sen o byłym chłopaku niesie wiadomość o zbliżającej się kłótni i sprzeczce z kochankiem. Równie dobrze może dojść do kłótni z powodu chęci opowiedzenia ukochanej o śnie, w którym pojawia się ta pierwsza.

Mężczyzna instynktownie wyczuje, przekonuje Freud, że w twojej podświadomości tkwi głęboko inny przedstawiciel silniejszej płci. Jednak były chłopak może symbolizować początek nowego związku, jeśli nie szybkie małżeństwo.

Stare przeminęło, mówi bułgarski jasnowidz Vanga. To jest coś, czego nie można zwrócić, a przynajmniej nie zaleca się zwrotu. Ten sam sen o tym pierwszym niesie ze sobą tęsknotę i chęć ponownego rozpalenia namiętności dawnej miłości. Vanga dodaje, że jeśli we śnie jest sielanka i jesteście razem szczęśliwi, to całkowicie pozwalacie mu odejść i nie czujecie do niego pociągu.

Nostradamus napisał, że po śnie o byłym chłopaku należy wystrzegać się czarowników i wróżbitów. Tymczasem Tsvetkov ostrzega przed nieuchronnymi przeprowadzkami, kłopotami z nieruchomościami i dziećmi.

Jakie jest marzenie tego pierwszego

Jeśli we śnie śniłeś o byłym mężu, chłopaku lub ukochanej osobie, oznacza to, że żyjesz w przeszłości. Innymi słowy, sen sugeruje, że dana osoba nie może się spełnić, stare wspomnienia odciągają go i nie pozwalają rozpocząć nowego życia. To dekodowanie daje nam klasyczną książkę o marzeniach. Do tej pory istnieje wiele interpretacji tego, co zobaczył, gdzie śnił ten pierwszy. Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo. Najważniejsze jest, aby zapamiętać więcej szczegółów, swoich uczuć i emocji. A my postaramy się wszystko wyjaśnić.

Interpretacja snów według różnych książek o snach

Interpretacja snów Freuda

Jeśli ten pierwszy marzył, spodziewaj się kłótni z obecnym chłopakiem. Wszystko to dzieje się dlatego, że pani porównuje panów, opowiada swoim wielbicielom o dawnych zalotnikach. Takie wycieczki w przeszłość powodują u mężczyzn zazdrość i wrogość, co przyczynia się do niezgody w związkach. Kiedy ten pierwszy miał sen, tęsknisz za nim i boisz się do tego przyznać nawet przed sobą. Być może marzycielka jest niezadowolona ze swojego partnera seksualnego. Warto z nim szczerze porozmawiać, sugerując tajemne pragnienia.

Dream Vanga

Mówi, że młoda dama chce zwrócić poprzednią. Wydawało się, że nie było przerwy – sen powie, że śniący zapomniał o przeszłych związkach, udało mu się przezwyciężyć uczucie.

Jeśli ten pierwszy był pijany w nocnych snach, tęskni i chce wrócić.

Czy Tobie też śniła się teściowa ze swoim byłym? Według wymarzonej książki Vanga sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbrozstanie było nieprzyjemne, teściowa chce przeprosić, poprosić o przebaczenie.

Sonnik Miller

Zażyłość z byłym – pozostał daleko w przeszłości.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o drzazdze w dłoni

Całowanie się z nim – będziesz czymś zaskoczony.

Seks to konflikt.

Przeklinanie – warto poczekać na zmiany na lepsze.

Rozstanie to nowe spotkanie, znajomy.

Śniło mi się dawne zdenerwowanie, smutek – rozczarowanie, możliwe przeszkody.

Interpretacja snów

We śnie ten pierwszy był żonaty z innym – wybaczyłeś mu, nie było urazy.

Jeśli ożenił się z marzycielem – ona nadal go kocha lub chce się zemścić, sen jest negatywny.

Ten pierwszy był czuły i delikatny – według wymarzonej książki Loffa ma kłopoty, niespodziewaną, nieprzyjemną niespodziankę.

Wydawało się, że we śnie ten pierwszy umarł, prawdopodobnie śniący oczekuje dobrobytu, bogactwa, dobrobytu, nowych związków, małżeństwa, narodzin dziecka.

Interpretacja snów Tsvetkova

Widzieli to pierwsze, starali się nie popełniać pochopnych czynów.

Wymarzona książka Cwietkowa, wymarzona o dawnej miłości, interpretuje pojawienie się zmartwień związanych z finansami, ukochana osoba zachoruje, przed nami długa podróż.

Jeśli sen był przyjemny, obowiązki domowe przyniosą przyjemność.

Interpretacja snów Hasse

We śnie zerwałeś z tym pierwszym – zaczyna się nowy etap w życiu. Widząc sen, spójrz na wszystko innymi oczami, wszystko wróci do normy, śniący zmieni priorytety, a jego sprawy pójdą dobrze.

Interpretacja snów o tym pierwszym

 • Marzyłem o byłym chłopaku

Jeśli wierzysz w wymarzone książki, on regularnie myśli o tobie, pamięta.

 • Dlaczego były mąż marzy

Jeśli we śnie był z nim bliski związek, uczucia nie ostygły, przeszłość wciąż niepokoi marzyciela.

Namiętne pocałunki z byłym mężem – być czymś zaskoczonym.

Seks z mężem – konflikt, pogorszenie dawnych związków, skandal, kłótnia.

Były małżonek jest niesamowicie brzydki, ponury, niezadowolony, smutny, zajęty – obiecuje marzycielowi przeszkody, kłopoty, rozczarowania.

Małżonek jest przystojny, wesoły, zadbany – dobra wiadomość, niespodzianka, trochę popularności.

Widzieć tego pierwszego i bać się jego nieestetycznego wyglądu, brzydoty, brzydkiego wyglądu – śniący martwi się o ukochaną osobę, wroga, wróg może pojawić się na jego drodze.

Małżonek jest nagi, nagi – aby znaleźć nieprzyzwoitą pracę, marzyciel może znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej.

 • Były kochanek we śnie

Jeśli kobieta rozmawia o czymś z byłym kochankiem, jej ukochany zachoruje i poczuje się źle.

Uśmiechnięty – powie, że obecny towarzysz jest osobą niehonorową, jego uczucia nie są szczere, stara się czerpać korzyści ze związku.

Jeśli dama towarzyszyła temu pierwszemu we śnie, na tego, który widział sen, czeka szczęśliwe życie rodzinne.

To był sen, który dawna ukochana kocha, jak poprzednio – czeka niespodzianka, ale jest nieprzyjemna.

Interpretacja snów, w których widziano byłą ukochaną osobę, jest interpretowana przez książki snów w zależności od statusu kobiety. Dla niezamężnych młodych kobiet sen nie wróży nic negatywnego, ale dla zamężnej dziewczyny taki sen opowie o kłopotach w rodzinie, kłótniach i skandalach z powodu zazdrości.

 • Marzyłem o byłym kochanku

Jeśli dawny kochanek przyszedł do marzyciela, zachowuje się negatywnie, podnosi głos, skandalizuje, doprowadza do łez – spodziewaj się kłopotów, w prawdziwym życiu może zaszkodzić.

Nie martw się, jeśli we śnie właśnie rozmawiałeś, prawdopodobnie doświadczysz rozczarowania tym pierwszym, dobre nastawienie do niego zostanie zastąpione obojętnością.

 • Były mężczyzna we śnie

Gdybyś tylko mówił, wszystko w twoim życiu jest gładkie, bez zmian. Pokłócili się – oczerniają marzyciela, plotkują. Rozmawiałeś, rozmowa była luźna – w życiu, kto widział we śnie, przebaczył temu pierwszemu i nie żywi do niego urazy.

Rozszyfrowanie snów o działaniach z byłą ukochaną osobą

– Rozstanie z tym pierwszym we śnie

Po otwarciu wymarzonej książki znajdziemy wiele interpretacji tego, co widzieliśmy. Czasami fabuła obiecuje nową znajomość, powodzenia w miłości. Zdarza się, że sen ostrzega przed kłopotami, że związek zostanie zerwany.

– Marzyłem o intymnym związku z tym pierwszym

Jeśli intymność była z byłym małżonkiem, sen wymaga zrozumienia twoich prawdziwych uczuć, pragnień, motywów. Aby błędy popełnione wcześniej nie wpłynęły na nowy związek.

W komunikacji miejskiej był seks, ze swoim byłym rozstaliście się z powodu silnej zazdrości, więc w związku trzeba nauczyć się panować nad sobą, ufać i szanować ukochaną osobę, nie popełniać błędów, uczyć się na własnych doświadczeniach.

– Całowanie z byłym – po co marzyć

Prawdopodobnie śniący będzie miał konflikt ze swoim kochankiem, kłopoty. A taki sen sugeruje, że warto czekać na wsparcie ukochanej osoby. Ważne jest, aby zapamiętać wszystkie szczegóły tego, co widziałeś, aby poprawnie zinterpretować sen. Wszystkie emocje, których doświadczasz, każda mała rzecz jest ważna.

Po co jeszcze marzyć o tym pierwszym

Ponownie rozstać się z tym pierwszym we śnie – wiele książek o marzeniach obiecuje nowe spotkanie z nim, prawdopodobnie stanie się to decydujące w związku.

Ten pierwszy w ramionach drugiego – niepokoje śniącego są puste, do niczego nie prowadzą. Czasami człowiek wymyśla sobie problemy, trudności. Musisz się zrelaksować i uporządkować myśli.

Będąc pijanym, sen wskazuje, że znajduje się w trudnej sytuacji. Być może popełnił błąd i potrzebuje wsparcia. Jeśli to możliwe, skontaktuj się z tym pierwszym i zainteresuj się jego sprawami, porozmawiaj, zaprzyjaźnij się.

Kłótnia z tym pierwszym we śnie – spodziewaj się przyjemnych zmian. W miłości wszystko się ułoży, zapewniona jest biała smuga. Staraj się poświęcać więcej czasu bliskim, nie kłóć się o drobiazgi.

Ten pierwszy we śnie jest żonaty z dziewczyną – wciąż gromadzisz urazę do niego, nie wybaczyłeś. Zapomnij o przeszłości i naucz się szukać pozytywów.

Marzenia z tym pierwszym są często usuwane, ale nie należy ich brać do serca. Czasami to tylko sen, który nic nie znaczy.

Zdarza się, że sen wskazuje na potrzebę zakopania topora, poprawy relacji i wybaczenia wszystkiego. Ale nie ślepo ufaj snom. Chcieć wiedzieć więcej? Prawidłowo interpretuj wskazówki, szczegółowo wyrażaj emocje. Mniej myśl o przeszłości. Staraj się żyć w przyszłości, raduj się i nie pamiętaj o dawno minionych kochankach.

12 powodów, dla których marzysz o swoim byłym

Szczegółowy komentarz eksperta od snów

Być może sen o tym pierwszym nie jest jeszcze koszmarem, ale przebudzenie z niego jest zwykle nieprzyjemne. I to nie przypadek – naprawdę jest o czym myśleć. Według somnologa i autorki książek o snach, Laurie Levenberg, taki sen niekoniecznie odzwierciedla to, co dzieje się między wami, ale raczej to, co dzieje się w waszej duszy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o znaczeniu snów o przeszłości i ich związku z tym, co dzieje się teraz w Twoim życiu? Zapoznaj się z tuzinem wyjaśnień eksperta w dziedzinie nauki o śnie:

1. Jeśli marzyłeś o obiekcie swojej pierwszej miłości

Może to być ktoś, kto był w twoim życiu 10 lub nawet 20 lat temu, ale wciąż jest w twoim śnie. „Pierwsza miłość nie jest snem, ponieważ tęsknisz za osobą, w której byłeś zakochany” — wyjaśnia Levenberg. – I żeby przypomnieć Ci o cudownych uczuciach towarzyszących: ekscytacji, ekscytacji, motylach w brzuchu, chęci bycia zawsze razem. Obiekt pierwszej miłości rzutuje te uczucia na psychikę i dlatego będzie śnił, gdy na przykład twój obecny związek utracił dawną namiętność lub gdy usiadłeś sam. W ten sposób podświadomość przypomina ci, że może się czuć, i delikatnie popycha cię, abyś znalazł kogoś, kto może pomóc przywrócić te emocje lub zrobić coś, aby naładować istniejący związek.

Czytaj więcej:  Przytulanie osoby we śnie

2. Jeśli we śnie widzisz kogoś, z kim niedawno zerwałeś

Oznacza to, że podświadomość próbuje pomóc przetrwać to, co się stało. Zastanów się, jakie pozostałości z doświadczonej powieści popychają cię do przodu, dając do zrozumienia, że ​​przeszłość należy zostawić za sobą. „Jak wyglądało wasze rozstanie? – Lori podpowiada naprowadzające pytania. Cieszysz się, że to już koniec, czy chciałbyś znowu być razem? Jakie są Twoje przemyślenia na ten temat? Z nadzieją? Gniew? Wina? Dzięki zrozumieniu przyczyn łatwiej będzie Ci uwolnić się od natrętnych wspomnień – nawet jeśli w tym celu będziesz musiał spotkać się z tym pierwszym na poważną rozmowę.

3. Jeśli śniło ci się, że przeprasza lub próbuje cię przekonać do powrotu do siebie

„Często słyszę, że ci, którzy przeżyli rozstanie, widzą we śnie, jak ten pierwszy wyznaje swoją miłość, błaga o wybaczenie i ponowne bycie razem” – pisze Levenberg w swojej książce Dream On It. – Czasami wygląda to tak realistycznie, że budzisz się z myślą: „Ale to jest naprawdę możliwe! On naprawdę chce mnie z powrotem”. Niestety, prawda jest taka, że ​​nie tego chce on, ale ty. To ty uporczywie o tym marzysz, wstydzisz się przyznać przed sobą, że nie możesz odwołać mentalnych wybiegów scenariusza „Jak to możliwe”. Jest to jednak jedyna prawdziwa droga do „wyzdrowienia”.

4. Jeśli we śnie twój były cię odrzuca

Chociaż ten sen jest smutny, ma pozytywny wpływ. Słysząc od niego: „Wychodzę”, podczas gdy ty namiętnie chcesz, żeby został, wiedz, że podświadomość ponownie próbuje przywrócić cię do rzeczywistości. Interpretuj ten sen jako rozmowę ze sobą: to, co mówi twój były, musisz sobie powiedzieć stanowczo i zdecydowanie.

5. Jeśli śniłeś, że uprawiałeś seks z byłym

„Po przebudzeniu warto przyznać, czy rzeczywiście jest jakaś część ciebie (tak, może ta), która chce zwrócić byłego, jeśli pojawi się na horyzoncie” – radzi Laurie. „Jeśli tak, musimy jak najszybciej znaleźć sposób na powstrzymanie tych impulsów, ponieważ po nich następuje obsesja całkowitego ponownego zjednoczenia”. Jeśli dawno temu zerwałeś i ugruntowałeś się w przekonaniu, że przeszłości nie można przywrócić, ale we śnie znów znajdujesz się w tym samym łóżku, jest to na ogół dobry znak: pogodziłeś się z tym, co się stało. Twój romans się skończył, ostateczna rozgrywka też się skończyła, nie robisz już sobie wyrzutów, ale akceptujesz to doświadczenie jako część swojej przeszłości, zdobywając w zamian doświadczenie. Innymi słowy, dojrzałeś do zdrowego podejścia do tego, co się stało. To prawda, prawdopodobnie jeszcze nie wybaczyłeś temu pierwszemu, ponieważ odwiedza twoje sny. Cóż, to jest ostatni etap – i musimy nad tym popracować.

6. Jeśli we śnie widziałeś coś, co cię denerwowało w tym pierwszym

„Podświadomość przechowuje wszystko i niczego nie zapomina” — podkreśla Levenberg. „Jeśli nowy chłopak jest trochę podobny do byłego, którego niezbyt pozytywne nawyki spowodowały rozstanie, podświadomość znajdzie sposób, aby zwrócić uwagę na istniejący problem”. Być może Twój były palił, a obecny partner nie pali, ale lubi pić lub ma jakiś inny zły nawyk. Co czułeś, kiedy się obudziłeś? Podrażnienie? Kłopot? Wtedy jest to zdecydowanie ostrzeżenie.

7. Jeśli we śnie znowu z tobą zerwał

Najpierw musisz dowiedzieć się, jak dawno temu wystąpiła luka. Jeśli zdarzyło się to tygodnie lub miesiące temu, sen wskazuje, że nadal doświadczasz – istnieje trauma, którą trudno wyleczyć przewijając w kółko. Ale jeśli to było dawno temu i nadal marzysz o tym, jak twój były cię zostawi, musisz zadać sobie pytanie, co dzieje się teraz w twoim życiu, co powoduje takie wizje. Może odmówiono Ci nowego stanowiska? A może nie otrzymałeś oczekiwanej pochwały za wykonaną pracę? Dlaczego właśnie teraz czujesz się odrzucony lub opuszczony?

8. Jeśli śniłeś, że ten pierwszy był w niebezpieczeństwie i próbowałeś go uratować

„Może tak być, ponieważ związek dał ci cenną lekcję, którą należy wziąć pod uwagę na przyszłość” — wyjaśnia ekspert. „Coś z przeszłości powinno zostać„ ocalone ”, ponieważ jest to dla ciebie dobre”. Na przykład doświadczenie pomogło ci stać się silniejszym i bardziej pewnym siebie, a podświadomy umysł zachęca cię do korzystania z tych cech.

9. Jeśli śniłeś, że był w niebezpieczeństwie, a nawet nie myślałeś o uratowaniu go

Levenberg twierdzi, że to dobry znak, że pozbywasz się bólu bycia odrzuconym: „Niebezpieczeństwem, na jakie narażony jest twój były, jest twoja własna psychika w poszukiwaniu pozbycia się przeszłości, której tak uparcie się trzymasz”.

10. Jeśli we śnie zabijasz swojego byłego

Ten sen podoba się również Lori Levenberg: „Uważaj to za znak, że nadszedł czas, aby zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby położyć kres wszelkim urazom lub rozczarowaniom, które pozostały w twojej duszy”. Przeżywszy bolesne rozstanie, często wnosimy urazę w kolejne związki – a to bardzo toksyczny problem, który może zatruć przyszłość. Ale sen, w którym bezlitośnie rozprawiasz się z obiektem dawnej miłości, sugeruje, że zabijasz negatywność, która zagraża nowej miłości.

11. Jeśli śnisz, że twój były cię zabija

„Śmierć we śnie symbolizuje to, co się kończy lub zmienia” — mówi Levenberg. „A zabijanie oznacza wymuszoną utratę lub zmianę”. Jeśli śnisz, że bohater doświadczonego romansu cię zabija, pomyśl o tym, jak rozstanie wpłynęło na ciebie osobiście. Co dokładnie „zabiło” ten związek? Może złamali ci ducha? Zniszczył zdolność do zaufania? Straciłeś pewność siebie? Rozpoznaj, zanotuj i opracuj strategię, jak przywrócić stratę do życia.

12. Jeśli we śnie spędzasz czas z rodziną swojego byłego

„To bardzo typowe zjawisko. Kiedy doświadczony palacz rzuca palenie, śni mu się, że nadal pali – pisze somnolog. – Codzienne i wygodne życie, do którego jesteś przyzwyczajony, wyparowało razem z tym pierwszym. Z czasem takie marzenia spełzną na niczym, a stary sposób życia i nawyki zostaną zastąpione nowymi.

Podsumowując to, co zostało powiedziane, słynny somnolog przypomina, że ​​sny o tym pierwszym niekoniecznie oznaczają, że wciąż żyje się w sile uczuć. Bohaterowie powieści z przeszłości pojawiają się w snach, aby przekazać wiadomość, którą należy przyjąć właśnie teraz – w ten sposób przeszłość kształtuje teraźniejszość. Marzenia o tym pierwszym przypominają ci, że aby obecne i przyszłe relacje były silne i szczęśliwe, musisz pozbyć się doświadczonej negatywności, nie zapominając jednocześnie o lekcjach, których doświadczyłeś.