Interpretacja snów interpretacja krokodyla

Widzenie krokodyla we śnie: interpretacja z książek o marzeniach

Krokodyle to duże i niebezpieczne gady, które potrafią się ukryć w taki sposób, że nie można ich zobaczyć. Z tego powodu wielu wierzy, że jeśli krokodyl śni, na pewno wydarzy się coś złego. W rzeczywistości sen, w którym główną rolę odgrywa gad, może mieć inną interpretację. Ważne jest, aby zwracać uwagę na drobne szczegóły, aby wszystko poprawnie zrozumieć.

Interpretacja w książkach snów

Obecnie istnieje wystarczająca liczba wymarzonych książek. Co ciekawe, wszystkie na różne sposoby wyjaśniają znaczenie nocnej fabuły, w której obecny jest krokodyl.

Sonnik Miller

Miller twierdzi, że marzyciel marzy o krokodylu w momencie, gdy bliska mu osoba próbuje go wystawić, oczernić, zszargać jego reputację swoimi działaniami lub banalnymi plotkami, plotkami. Taki sen jest rodzajem ostrzeżenia, że ​​​​nie powinieneś ufać wszystkim swoim sekretom.

Dream Vanga

Vanga twierdził, że wyśniony gad ostrzega przed niebezpieczeństwem. Ponadto, jeśli ktoś zobaczy, jak jego przyjaciele walczą z krokodylem, najprawdopodobniej czeka na niego coś nieprzyjemnego.

Interpretacja snów Freuda

Freud zwrócił uwagę, że gad symbolizuje nie tylko pokrewieństwo czy przyjaźń. Taki sen może ostrzegać zarówno przed zdradą, dwulicowością bliskich, jak i przed chęcią zrobienia kariery na łatwiznę. Ponadto sen wskazuje, że dana osoba próbuje zająć miejsce w kilku dziedzinach życia i nie jest to dla niego łatwe.

Sonn of Nostradamus

Wyjaśniając znaczenie snu o krokodylu, Nostradamus zaczyna od jego wielkości. Zbyt duży gad jest zwiastunem problemów, które nie będą tak łatwe do rozwiązania. Mały krokodyl ostrzega przed drobnymi, być może domowymi problemami, których rozwiązanie będzie szybkie i bezbolesne.

Interpretacja snów

Loff twierdzi, że śniący gad jest oznaką zależności śniącego od osoby, co nie jest dla niego szczególnie przyjemne. Według jego interpretacji kolorowy sen z określoną postacią w roli tytułowej nie jest proroczy. Ponadto może być zwiastunem dodatkowych, nieoczekiwanych zysków.

Interpretacja snów Hasse

Hasse wzywa osobę, która widzi we śnie krokodyla, aby przypomniał sobie, czy walczył z nim. Jeśli marzyciel wyszedł zwycięsko z tej walki, oznacza to, że wkrótce rozwiąże wszystkie swoje problemy. Jeśli komuś uda się uciec przed gadem, jest to również dobry znak, wskazujący, że będzie w stanie uniknąć kłopotów na polu zawodowym.

Gdzie krokodyl chodzi we śnie?

Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym gad był we śnie człowieka.

W wodzie

Widok kąpiącego się dużego drapieżnika zwiastuje problemy z ludźmi na stanowiskach kierowniczych w pracy marzyciela. Być może dobre nastawienie władz zmieni się na gorsze w związku z otwarciem osobistej wrogości.

Jeśli drapieżnik pływa w wodzie poplamionej krwią, śpiący powinien przyjrzeć się bliżej swoim bliskim. Być może mają poważne problemy, o których nie mówią. Jeśli dobrze sobie radzą, ważne jest, aby ostrzec ich przed ostrożnym zachowaniem w najbliższej przyszłości.

W domu

Kiedy gad miał sen, spacerując po domu marzyciela, najprawdopodobniej czeka na niego bardzo nieprzyjemny znajomy. Komunikacja z nową osobą nie przyniesie radości, jednak pozbycie się go nie będzie takie łatwe. Jeśli kobieta marzy, że w jej pokoju jest duża liczba drapieżników, wkrótce w rodzinie zaczną się problemy, których rozwiązanie będzie wymagało dużo czasu i wysiłku.

Jaki wpływ na interpretację snu ma rozmiar gada?

Drapieżniki małych rozmiarów marzą o drobnych kłopotach. Jeśli zaatakują śniącego, problemy, które na niego spadły, zostaną rozwiązane samodzielnie w najbliższej przyszłości. Zobaczenie małego gada w zoo to marzenie o przygodzie, która nie będzie miała negatywnych konsekwencji. Jeśli ktoś we śnie trzyma dziecko w ramionach, będzie musiał zmierzyć się z czymś nielegalnym. Z tego powodu należy natychmiast porzucić podejrzane transakcje.

Olbrzymie drapieżniki pełzające po piętach marzyciela zwiastują zdradę bliskich. Dla kobiety taki sen oznacza obecność rywala, który nosi maskę jej najlepszej przyjaciółki. Musisz ponownie ocenić swoje otoczenie. W przypadku, gdy ogromny krokodyl pływa w prawie czarnej wodzie, warto zatrzymać się i powstrzymać swoją ingerencję w prywatność innych osób. Kto potrzebuje rady, sam po nią przyjdzie.

Jeśli marzyłeś o martwym krokodylu?

Widzenie martwego gada oznacza beztroskie i szczęśliwe życie przez nieokreślony czas. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadkach, gdy śniący na widok zwłok zwierzęcia nie odczuwa strachu ani obrzydzenia.

Ale jeśli śniący odczuwa litość na widok martwego gada, sen nabiera innego znaczenia. Najprawdopodobniej żałuje tego, co zrobił wcześniej, być może przegapił szansę na poprawę swojego życia lub zerwał z osobą, do której obecnie chce wrócić.

Jeśli śniący, patrząc na martwego gada, zrozumie, że ją zabił, nie powinien bać się wrogów. Jest na tyle silny wewnętrznie, że poradzi sobie z każdym kłopotem bez uciekania się do pomocy osób z zewnątrz. Zazdrośni i nieżyczliwi nie boją się go.

zabić krokodyla

Biorąc pod uwagę fakt, że krokodyl jest symbolem wrogów, agresorów i dwulicowych ludzi w życiu człowieka, dość łatwo jest zrozumieć, co oznacza jego morderstwo we śnie. Warto jednak zwrócić uwagę na pewne punkty snu:

 • długa walka marzyciela z gadem oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnieżyczliwi tej osoby czekają na odpowiedni moment, kiedy pokaże własną słabość. Wtedy zadają decydujący cios. Aby temu zapobiec, zawsze powinieneś być na górze i nie okazywać strachu;
 • łatwe zwycięstwo nad drapieżnikiem oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw prawdziwym życiu łatwo będzie poradzić sobie z wrogami i ich intrygami;
 • obdzieranie ze skóry martwego zwierzęcia wskazuje, że jego najskrytsze sekrety wkrótce staną się znane. Nie powinieneś z kimś o nich rozmawiać, w przeciwnym razie wszyscy będą o nich wiedzieć w najbliższej przyszłości.

Interpretacja zachowań gadów

Najczęściej ludzie marzą, że atakują ich krokodyle. Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości wrogowie zostaną aktywowani. Może to również oznaczać pochopny akt ze strony bliskich, który przyniesie wiele problemów. Rana pozostawiona przez gada na ciele śniącego ostrzega przed rozstaniem z jego drugą połówką. Najprawdopodobniej ta osoba będzie próbowała go oczernić, wystawiając się w lepszym świetle.

Czytaj więcej:  We śnie pies próbował ugryźć

Po co jeść mięso krokodyla we śnie?

Mięso krokodyla to wyśmienity przysmak. Spróbowanie tego dania we śnie oznacza otrzymanie zasłużonej nagrody za swoją pracę. Jeśli kobieta ma takie marzenie, czeka ją szacunek i honor. Jedzenie mięsa krokodyla rękami bez użycia sztućców – aby zyskać władzę w określonej dziedzinie życia. Cóż, jeśli danie okaże się gorzkie, marzyciel nie powinien przyzwyczajać się do pozycji lidera, ponieważ wkrótce ją straci.

Widząc krokodyla we śnie, nie panikuj. Ten gad wyróżnia się wytrzymałością, umiejętnością czekania, a także mocą. Być może jego pojawienie się we śnie jest ostrzeżeniem, które naprawdę pomoże marzycielowi uniknąć problemów w przyszłości.

Dlaczego śni krokodyl

Dlaczego krokodyl śni, jeśli krokodyl miał sen we śnie, może to oznaczać różne znaczenia snu, ponieważ każda książka snów inaczej interpretuje ten sen. Warto zauważyć, że zobaczenie krokodyla we śnie nie jest zbyt dobrym znakiem. Krokodyl nie jest bardzo miłym i puszystym zwierzęciem. Zobacz interpretację, krokodyl we śnie, w różnych traktatach. Nawiasem mówiąc, we śnie możesz marzyć o krokodylu o różnych rozmiarach. według książek o snach duże znaczenie ma również rozmiar krokodyla widzianego we śnie. Jak bvt, jeśli śniłeś o tym zwierzęciu w niespokojnej wodzie? Zdecydowanie nie jest to dobry sen. Zobacz interpretację poniżej w książkach snów …

O czym marzy krokodyl – według wymarzonej książki Freuda

Jak wymarzona książka Freuda interpretuje sen o aligatorze? Co może się stać, jeśli śnisz o krokodylu. Jeśli śniłeś o krokodylu, oznacza to, że nie wszystko jest w porządku, możliwe, że twoi krewni lub znajomi mają z tobą dwulicową relację, może to również oznaczać, że chcesz zrobić karierę i bardzo interesuje cię bardzo łatwa sposoby. Również ten sen może oznaczać, że szukasz kilku obszarów działalności i chcesz się w nich mocno osiedlić.

Dlaczego krokodyl śni – według wymarzonej książki Millera

Sen, w którym widzisz krokodyla, może oznaczać, że ludzie, których uważasz za bliskich może cię oszukaći może to nastąpić bardzo szybko. Twoi wrogowie mogą cię bardzo mocno ustawić, sen, w którym śnisz o krokodylu, jest ostrzeżeniem. Warto o tym pamiętać. W najbliższej przyszłości nie powinieneś okazywać ludziom spokojnej szczerości.

Dlaczego krokodyl śni – według wymarzonej książki Vanga

Jeśli marzysz o krokodylu, wymarzona książka Vanga interpretuje ten sen jako niebezpieczeństwo. Wymarzona książka Vanga interpretuje sen z krokodylem jako symbol niebezpieczeństwa i oszustwa, które cię ostrzegają. Jeśli we śnie widziałeś znajomych ludzi, którzy również walczą z krokodylem, to takie znaczenie snu może być również niebezpieczne dla osób, o których marzyłeś.

O czym marzy krokodyl – według wymarzonej książki Nostradamusa

Dlaczego krokodyl śni? Według wymarzonej książki Nostrdamusa można to interpretować jako niezbyt dobry sen, a krokodyl jako symbol niebezpieczeństwa. Jeśli nie widziałeś dużego krokodyla, to zło może być znacznie większe, niż sobie wyobrażasz; im częściej widziałeś krokodyla we śnie, tym więcej kłopotów możesz ostrzec, ale jeśli krokodyl śnił małe, niebezpieczeństwo może być unikać.

Dlaczego krokodyl śni – według wymarzonej książki Hassego

Jeśli śniłeś lub śnisz o krokodylu i nie znasz znaczenia snu? Co mówi o tym wymarzona książka Hosse: do niedawna krokodyl we śnie jest niebezpieczeństwem, jeśli śniłeś, że walczysz z krokodylem i pokonujesz go w walce, jest to bardzo dobry znak wskazujący na zwycięstwo nad złem, które czai się bardzo blisko i zostanie zniszczony tą samą ostrożnością! Jeśli we śnie krokodyl goni cię na lądzie i udaje ci się przed nim uciec, jest to również bardzo dobry sen. Będziesz w stanie uniknąć kłopotów i być może osiedlić się w jakiejś dziedzinie działalności.

Dlaczego krokodyl śni – według wymarzonej książki Loffa

Krokodyl, który śnił we śnie, może również oznaczać zależność od osoby, która nie jest dla ciebie przyjemna. Krokodyl jest drapieżnikiem, jest bardzo niebezpieczny. Sen może nie być proroczy, jeśli śniłeś w kolorze. Dlaczego oczy krokodyla marzą? Oczy krokodyla mogą śnić, że ktoś naprawdę chce cię zdenerwować, ale jeśli będziesz zachowywać się bardzo ostrożnie, możesz uniknąć kłopotów i odwrotnie, może pojawić się niewielki dodatkowy zysk, którego się nie spodziewałeś.

Dlaczego krokodyl śni – według wymarzonej książki Longo

Oparta na interpretacji snu o aligatorze, wymarzona książka Longo ostrzega cię przed niebezpieczeństwem, które może cię spotkać w najbliższej przyszłości. Jeśli marzysz o krokodylu o bardzo ciemnym kolorze, być może kłopoty mogą pochodzić od osoby o ciemnym kolorze skóry lub ciemnych włosach. Bądź bardzo ostrożny z takimi ludźmi, przynajmniej przez kilka następnych dni. Co może być tym snem? Równie dobrze może to być wyczerpanie nerwowe. Daj sobie trochę przerwy.

Zobacz gada w wodzie

Woda jest dla aligatorów naturalnym środowiskiem, z którego atakują swoje ofiary, gdzie ukrywają się przed niebezpieczeństwem i zemstą. Dlatego w nocnych snach kobiet widok gada w wodzie nie jest zbyt dobrym znakiem. Prawdopodobnie jeden z twoich przyjaciół sprawi ci kłopoty w najbliższej przyszłości, ale jeśli jesteś czujny, nie będzie z tego żadnych poważnych konsekwencji, spróbuj być dla mnie łatwowierny.

Czasami mamy sny, w których lubimy pływać w rzece lub w czystym basenie. Jeśli tak przyjemną rozrywkę przerwało pojawienie się zębatego agresora, to w prawdziwym życiu dziewczyny powinny uważać na nowych znajomych, ponieważ mogą być niezwykle niebezpieczne. Zwróć uwagę na to, jak zachowywał się gad, uśmiechnięte stworzenie przepowiada skandal lub taka wizja może być postrzegana jako ostrzeżenie, że w twoim najbliższym kręgu znajduje się osoba, która żywi złośliwość.

Istnieje inna odmiana snów o aligatorze w wodzie. Możliwe, że w przeszłości skrzywdziłeś kogoś i wkrótce nadejdzie godzina kary. Można tego uniknąć, jeśli zaczniesz działać szybko, spróbujesz zrekompensować wyrządzoną krzywdę, a wtedy wszystko zakończy się jak najlepiej.

Czytaj więcej:  Klucz do interpretacji snów w ręku

Marzę o wielu krokodylach

Krokodyle to prawie zawsze problemy, a jeśli było ich dużo, będzie więcej problemów, ale jakiego rodzaju będą kłopoty, zależy od niektórych szczegółów nocnych snów. Na przykład, jeśli gady po prostu leżą i nic nie robią, to na krótką metę nie musisz się martwić, że stanie się coś złego. Chociaż nie powinieneś myśleć, że kłopoty cię ominęły, tak nie jest, prędzej czy później powrócą. Wyjątkiem od tej reguły jest obserwowanie dużej liczby martwych aligatorów. Wskazują, że pewne niebezpieczeństwo nie tylko zniknęło, ale zostało pomyślnie rozwiązane bez udziału śniącego.

Widzieć w nocnych snach, jak kilka gadów rozdziera swoją ofiarę – na kłopoty, które spotkają jednego ze znajomych śniącego. Możliwe, że zostanie popełniony jakiś haniebny czyn i będziesz o tym wiedział, ale nie będziesz mógł ani ostrzec, ani zainterweniować w toku wydarzeń. Jeśli śniący zachowywał się jak ofiara, powinien przygotować się na to, że stanie się obiektem kpin lub zostanie mu okazana lekceważąca postawa.

Te dziewczyny, którym zdarzyło się uciec w nocnych snach przed wieloma krokodylami, będą musiały wyjść z trudnej sytuacji. Spróbuj przypomnieć sobie, jak udana była ucieczka, jeśli udało ci się zostawić gady z niczym, to w prawdziwym życiu możliwe będzie rozwiązanie sytuacji bez większych strat. W przeciwnym razie przygotuj się na negatywne wydarzenia.

Oglądanie walki kilku aligatorów to kłótnia między nieznajomymi. Nie należy ingerować w ten konflikt, ponieważ istnieje ryzyko bycia stroną poszkodowaną, przed czym sen wyraźnie ostrzega.

Myślenie o tym, czy spędzają wolny czas w odpowiednim towarzystwie, powinno być dla tych dziewczyn, które marzyły o kilku gadach spokojnie położonych na bagnach lub w niezbyt czystej wodzie. Z czasem przekonasz się, że bycie w tym towarzystwie może przynieść tylko niechciane problemy, ale jeśli rozstaniesz się z takimi niechcianymi przyjaciółmi, to żadne kłopoty nie będą.

Po prostu obserwuj gada

Odpychając sny, w których zdarzyło ci się obserwować gady, spróbuj zapamiętać ich kolor. Najczęściej płeć piękna widzi aligatory o następujących kolorach:

 • klasyczna zieleń – do kłótni z domownikami;
 • biały – na trudności w realizacji planów, najprawdopodobniej w ogóle nie będą mogły zostać zrealizowane;
 • czarny – na chorobę;
 • żółty – ku rozczarowaniu ukochanej osoby;
 • czerwony – do romansu, ale najprawdopodobniej nowy kochanek okaże się nieuczciwą osobą, od której powinieneś trzymać się z daleka.

Nocne sny doprowadzają do wielkiej kłótni między przyjaciółmi, w której zdarzyło się obserwować walczące gady. Będziesz bardzo kuszony, aby poprzeć jedną ze stron, w żadnym wypadku nie należy tego robić, ponieważ w końcu cała negatywność zostanie przeniesiona na ciebie, ryzykujesz utratę przyjaciół.

Dobra wizja jest tam, gdzie zdarzyło się zaobserwować, spojrzeć na głowę aligatora. W niedalekiej przyszłości czeka Cię korzystna passa życiowa, w której nie będzie ani ostrych wzlotów, ani bolesnych upadków. Doceń ten czas, staraj się mieć czas na realizację długo odkładanych planów, teraz jest na to najlepszy czas, przynajmniej nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Wizja będzie miała identyczną interpretację, gdy zdarzyło się rozważać martwego krokodyla lub jego wypchanego zwierzaka.

Uwaga! Jeśli w nocnych snach dziewczyna miała okazję skosztować mięsa krokodyla, to w prawdziwym życiu może liczyć na szacunek innych.

We śnie krokodyl ugryzł lub zaatakował

Jeden z członków rodziny będzie w niebezpieczeństwie, jeśli kobieta-gad nie zostanie łatwo ugryziona, ale złapana we śnie za usta, tak że niemożliwe będzie uwolnienie się. Stanie się to nieoczekiwanie i najprawdopodobniej przypadkowo, w związku z czym istnieje szansa na podjęcie działań, które pomogą zminimalizować skutki zbliżającej się katastrofy. Aby to zrobić, musisz przypomnieć sobie szczegóły, które udało ci się rozważyć w nocnych snach. Na przykład zwróć uwagę na emocje odczuwane w momencie ataku gada, pamiętaj, czy w wyniku ugryzienia pojawiła się krew, czy nie. Te i inne szczegóły pomogą przynajmniej określić kierunek, z którego należy spodziewać się niebezpieczeństwa.

Jeśli w nocnych snach aligator ugryzł dziewczynę i natychmiast się odbił, a z jego działań powstała dobrze zdefiniowana rana, wówczas śniący będzie rozczarowany obecnym związkiem miłosnym. Możliwe, że osoba, z którą planowałeś połączyć swoją przyszłość, popełni zdradę. Zwykle takie odkrycia powodują zakłócenie spokoju ducha, ale nie powinieneś się tym długo smucić, ponieważ taka osoba po prostu nie jest warta twoich łez.

Zamężne panie, które są atakowane przez gady we śnie w nocy i odczuwają fizyczny ból z powodu tych działań, najprawdopodobniej są żonami okrutnej, despotycznej osoby. Szczęścia rodzinnego nie da się zbudować z takim człowiekiem, więc nie ma potrzeby zamieniać własnego życia w gałąź piekła. Pamiętaj, że jesteś wolnym człowiekiem z prawem do własnego zdania, korzystaj z tego prawa, ulepszaj swoje życie.

Zobacz gada w mieszkaniu

Ci, którzy marzyli o gadzie we własnym domu w swoich nocnych snach, powinni przygotować się na pojawienie się osoby, z którą niemożliwe będzie znalezienie wzajemnego zrozumienia. W rezultacie nastąpią ciągłe skandale i inne nieprzyjemne wydarzenia. Możliwe, że taka osoba już zadomowiła się w Twoim mieszkaniu. Może to być nieznany współlokator lub daleki krewny.

Istnieje alternatywna interpretacja takich snów. Według niego jeden z domowników w najbliższym czasie narażony jest na niebezpieczeństwo znalezienia się w niebezpiecznej sytuacji, w wyniku której dozna uszczerbku na zdrowiu. W związku z tym postaraj się przekonać bliskich, aby zachowali szczególną ostrożność i powstrzymali się od korzystania z samochodów osobowych.

Dla młodych niezamężnych dziewcząt sny o pojawieniu się niebezpiecznego aligatora w ich mieszkaniu należy traktować jako swego rodzaju ostrzeżenie przed niepożądanym nawiązywaniem relacji z obecnym bliskim przyjacielem. Nie jest w stanie dać ci szczęścia, stara się ukryć swój prawdziwy charakter. Równie dobrze może się okazać, że ten nowy znajomy będzie próbował ograniczać Twoją wolność, będzie stale monitorował Twoje poczynania. Jeśli coś podobnego pojawi się w rzeczywistości, będzie to służyć jako dowód interpretacji snu.

Rada! Jeśli kobiecie udało się zabić gada w nocnych snach, to taki sen, niezależnie od jego cech, kolorytu emocjonalnego, można uznać za pozytywny. W prawdziwym życiu możesz łatwo poradzić sobie z wszelkimi problemami.

Sen o dużych lub małych krokodylach

Małe krokodyle w snach pięknej połowy ludzkości są postrzegane odpowiednio jako drobne problemy, duże aligatory zapowiadają poważne kłopoty.

Czytaj więcej:  Sen wypadł z zęba bez krwi

Tak więc, jeśli dama śniła, że ​​​​atakuje ją mały gad, oznacza to kłótnię z przyjacielem, dziewczyną, która nie będzie miała większego znaczenia. Identyczne sny nocne, w których atakuje już duży aligator, przewidują całkowite zerwanie stosunków.

Co oznacza krokodyl w książkach o snach i jak skorzystać z tego snu

Krokodyl we śnie jest oznaką czystego i nieskomplikowanego horroru. Miałeś rzadkie szczęście poznać własne lęki z bliska i bezpośrednio. Z punktu widzenia psychologii, po przestudiowaniu snu z krokodylem, możesz lepiej zrozumieć siebie. Z ezoterycznego punktu widzenia krokodyl jest doskonałym gościem we śnie, który przynosi żelazne zdrowie, dużo pieniędzy, mięsa, pomyślność, pewność siebie i dobrą pracę.

Sam krokodyl jest ciepłolubnym gadem o dobrej inteligencji i niesamowitym instynkcie drapieżnika. Żyje w słodkiej wodzie i utrudnia pływanie w tropikalnych rzekach.

Dobrze się rozmnaża, składa setki jaj, ma potężny pysk z mocnymi zakrzywionymi zębami i grubą skórą. W rzeczywistości dla nieuzbrojonej osoby krokodyl jest niewrażliwy. Tylko naturalne lenistwo i pomysłowość nie pozwalają tym gadom poważnie polować na ludzi, włączając ich w łańcuch pokarmowy.

Występuje kilkadziesiąt gatunków krokodyli i aligatorów o wielkości od 80 cm do 8 metrów, pokrytych prawdziwym pancerzem. Zastanów się, o czym marzy krokodyl w książkach o snach.

Podstawowe znaczenia

Krokodyl w twoim śnie pochodzi z twojej własnej podświadomości. To Twoja nieposkromiona agresja, niewrażliwość, opanowanie i trafna kalkulacja są chętne do walki i pragną świeżej krwi. Lub spokojnie przecina słup wody, knując podstępne plany. Krokodyl spędza większość swojego życia na opalaniu się lub pływaniu.

Ponieważ marzenia to twoje marzenia, logiczne jest założenie, że taki wyluzowany styl życia również ci odpowiada. Możliwe, że w swojej podświadomości jesteś zimnokrwistym opancerzonym drapieżnikiem. Paniczny strach przed gadem oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbsam boisz się tej strony swojej natury. Odłóż na bok swoje wątpliwości, zanim inne krokodyle rozgrzeją się na tej samej plaży i zjedzą z tobą obiad.

 • Chodzenie na grzbiecie gadów – będziesz potrzebować odwagi, obojętności i całkowitego lekceważenia interesów innych, aby osiągnąć swoje cele. Nie cierpie sumienności i altruizmu – idź.
 • Gady w niespokojnych wodach, w głębinach wody – czujesz ukryte niebezpieczeństwo, które jeszcze się nie ujawniło.
 • Jest wiele małych krokodyli, we śnie zwykle gryzą zęby ze wszystkich stron. Nie lekceważ niebezpieczeństwa małych problemów i zaniedbań. Przejrzyj raporty i znajdź popełnione błędy. Źródło problemu tkwi w przeszłości. Być może błędy nie zostały popełnione przez Ciebie i starannie ukryte. Ale będziesz musiał odpowiedzieć, jeśli nie podejmiesz pilnych działań w celu jego wyeliminowania.
 • Gady odpoczywające w słońcu. Zwykle we śnie powinieneś iść dokładnie tam, gdzie osiedlili się na sjestę, a nie oglądać życie natury zza mocnego ogrodzenia, jak osoba przy zdrowych zmysłach. Rozpocząłeś ryzykowną grę, a Twoje pomysły nie są dobrze przemyślane. Szansa na oszukanie partnerów jest minimalna i sam to rozumiesz, ale nadal chcesz spróbować. Unikaj niepotrzebnego ryzyka, zmiękczaj pomysły, proponuj alternatywne rozwiązania i uzasadniaj ich wykonalność.
 • Płyniesz łodzią i zbliża się do ciebie krokodyl. Lub usta wystają z wody w bliskiej odległości. Sen oznacza, że ​​​​będziesz w stanie oszukać niebezpieczeństwo, jeśli nie okażesz strachu. Nie panikuj, a osiągniesz łatwy sukces.
 • Walka z krokodylem we śnie oznacza walkę ze sobą. Musisz lepiej zrozumieć siebie i ustalić właściwe priorytety. Krokodyl, czyli twoja własna agresja, musi walczyć po twojej stronie.
 • Oswoić gada, rzucić mięso krokodylom. Dajesz sobie wielkie odpusty i zawierasz ryzykowne znajomości, ciesząc się głupim ryzykiem. Istnieje wiele innych, bardziej produktywnych sposobów na łaskotanie nerwów na świecie. Znajdź inny sposób na uwolnienie adrenaliny.

Wartości z autorytatywnych źródeł

 • Wymarzona książka Millera ostrzega przed niebezpieczeństwami nadmiernej otwartości i szczerości. Jest prawdopodobne, że krokodyl we śnie ostrzega przed nieuchronną zdradą ludzi, którzy cieszyli się twoim zaufaniem. Przeanalizuj sytuację, a wiele kwestii, które budziły wątpliwości stanie się jasne. Nie daj się zjeść.
 • Wymarzona książka Vanga ostrzega przed obecnością potężnego i pozbawionego zasad wroga, który ukrywa się i czeka na odpowiedni moment do ataku. Aby rozwiązać problem, będziesz musiał pokazać swoje najgorsze cechy. Wykazanie zagrożenia z Twojej strony może zapobiec atakowi. Nie prowokuj trudnych sytuacji i nie portretuj ofiary, lepiej od razu dać jasno do zrozumienia, że ​​atak na Ciebie jest nieopłacalny. Otrzymujesz więc niezbyt niezawodnego, ale przydatnego towarzysza.
 • Wymarzona książka Zygmunta Freuda nagle odchodzi od tradycyjnych interpretacji seksualnych i wyjaśnia obecność krokodyla we śnie dwulicowością, tendencją do manipulowania śniącym lub kimś z otoczenia. Zbyt potężne natury są gotowe uznać pragnienie niezależności i dążenie do swoich interesów od innych ludzi jako zdradę. Wyhoduj grubą skórę i zignoruj ​​ataki.

wniosek

Jeśli musiałeś zobaczyć krokodyla we śnie, nie widzisz innego wyjścia niż zwrócenie się ku sile i agresji. W prawdziwym życiu możesz wybrać własną stronę i zdecydować, kim chcesz być – niewrażliwym drapieżnikiem lub bezbronną ofiarą. Boisz się zdrady i masz wszelkie powody, by podejrzewać podstępne plany. Sen ostrzega cię, abyś był jak najbardziej ostrożny.

Krokodyl jest jednym z najniebezpieczniejszych drapieżników, ale w naturze nie ma nikogo bardziej niebezpiecznego niż człowiek. Wybierz strategię, unikaj pułapek, nie daj się nabrać na sztuczki i manipulacje, kieruj się własnym interesem i własną korzyścią. Możesz zostać uznany za potwora bez serca. To lepsze niż bycie kupą bezimiennych kości na plaży.