Po co marzyć o jedzeniu czerwonych pomidorów dla kobiety

Dlaczego marzą pomidory

Ten sen jest najbardziej korzystny dla osób, które są chore lub odwiedzają lekarza: doszło do złamania w twoim stanie, bardzo szybko w końcu wyzdrowiejesz.

Według tłumacza ten sen ma szczególne znaczenie dla płci pięknej: jeśli dziewczyna widzi we śnie dojrzałe pomidory, zapowiada to szybkie i szczęśliwe małżeństwo, spotkanie z dobrym panem młodym. I dobrze jest, aby zamężne kobiety widziały we śnie rosnące owoce – wtedy w życiu rodzinnym będzie szczęście i komfort.

Jeśli zerwiesz dojrzałe pomidory z gałęzi, czekają na ciebie dobre wieści, coś dobrego ci się przydarzy i to nie może nie zadowolić. Ale nie ma nic złego, jeśli zbierane pomidory są nadal zielone. Oznacza to, że jesteś całkowicie zdrowy, czego zazdrości wielu.

Ale nasiona pomidorów mogą wskazywać, że w domu czekają na ciebie obowiązki, będziesz musiał opiekować się dziećmi, opiekować się bliskimi. Przeciwnie, zielone pomidory na gałęzi mówią, że będziesz musiał pracować, ponieważ coś poszło nie tak w tej dziedzinie. Spodziewaj się nieprzyjemnej rozmowy z szefem.

Pomidory, o których marzyłeś, sprawiają, że myślisz, że w środku dręczy cię sekretna miłość, która wybucha. Zwróć uwagę na ukryte uczucia, bo inaczej cię wyostrzą, nie dając spokoju. Jeśli zrywasz pomidory prosto z krzaka, mogą cię czekać kłopoty osobiste, możesz dowiedzieć się czegoś niezbyt dobrego o bliskich i uważaj – twój partner ma poważne roszczenia i poważną rozmowę.

Mycie pomidorów we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtwoja dusza jest już gotowa uwolnić się od niepotrzebnych uczuć przywiązania, obowiązku i tym podobnych. Pomyśl o tym, może „utknąłeś” w dawno przestarzałych żalach – pożegnaj się z całym ciężarem, który uniemożliwia ci życie.

Tłumacze uważają pomidora we śnie za dobry znak. Dla chorych ten sen obiecuje szybki powrót do zdrowia, dla samotnych – szybkie poznanie osoby, która odegra ważną rolę w ich życiu. Jeśli z apetytem zjesz soczystego pomidora, oznacza to, że jesteś w dobrym zdrowiu i nic nie będzie mu zagrażać w najbliższej przyszłości. Jeśli nagle we śnie zostaniesz ogrodnikiem i zajmiesz się łóżkami z pomidorami, oczekuj dobrych gości z dobrymi wiadomościami.

Tylko sen, w którym musisz skosztować zielonego, niedojrzałego pomidora, może mieć negatywne znaczenie. W takim przypadku sytuacja będzie się dla Ciebie pogarszać, bądź na to przygotowany i staraj się spokojnie przesunąć chwilową passę niepowodzeń. W końcu na pewno nastąpi po nim sprzyjający okres.

Kompilator tej wymarzonej książki odnotowuje ciekawe szczegóły snów o pomidorach. Na przykład wyjaśnia, że ​​uXNUMXbuXNUMXbsen, w którym sadzisz sadzonki, wskazuje na potrzebę uporządkowania życia osobistego. Przez długi czas nie zwracałeś na nią wystarczającej uwagi, a ta nieuwaga denerwuje twoją bratnią duszę, jeśli taka istnieje. A jeśli jesteś singlem, to czas znaleźć partnera życiowego, postaraj się rozwijać swoje życie równomiernie, zwracając uwagę na wszystkie sektory.

We śnie zbierasz czerwone pomidory z ogrodu: wkrótce zaczniesz zbierać owoce swoich wysiłków i na pewno spodobają ci się wyniki.

Ale sen, w którym kroisz pomidory, obiecuje ci spotkanie ze śmiertelną pasją, nie będziesz w stanie powstrzymać swoich pragnień, ale może ci się spodobać ten stan rzeczy.

Piękne panie mogą z łatwością zobaczyć pomidory na stole we śnie lub same ugotują z nich danie. Warto zaznaczyć, że interpretacja snu będzie zależała od wielu szczegółów. Na przykład pomidory na krzakach zachwycają cię wiadomością, że szczęście nadejdzie w twoim życiu osobistym i znikną wszelkie obawy przed samotnością.

We śnie pomidory w puszkach – wiedz, że czekają cię zmiany w życiu, nawet twoje poglądy i przekonania staną się inne. I to jest dobra wiadomość dla ciebie.

Ale jeśli to nie ty zrobiłeś pomidory w słoiku, ale pojawiły się w twoim śnie, bądź ostrożny: w rzeczywistości chcą cię oszukać, „oszukać na pieniądze”. Staraj się być ostrożny i nie odpowiadać na podejrzane połączenia lub wiadomości.

Sen o pomidorach dla kobiet w ciąży jest również dobrym znakiem, ponieważ mówi o pozytywnym rozwiązaniu kobiety z ciężaru zdrowego dziecka.

Zielone pomidory, które kobieta widzi we śnie, są dowodem konserwatyzmu w życiu intymnym. Może to okazja, żeby się nad tym zastanowić i urozmaicić trochę swoją przestrzeń osobistą? Być może partner chętnie zareaguje na takie eksperymenty.

Kupowanie czerwonych pomidorów we śnie wskazuje, że możesz znaleźć się w delikatnej sytuacji w pracy. Bądź ostrożny i nie ufaj bezwarunkowo wszystkim ludziom z rzędu.

Jest czerwony pomidor

Interpretacja snów Jest czerwony pomidor marzyłem o tym, dlaczego we śnie jest czerwony pomidor? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć czerwonego pomidora we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – Pomidory

Uprawa pomidorów w domu we śnie oznacza sekretną miłość, starannie ukrytą przed zazdrosnymi rywalami.

Dbanie o pomidory w ogrodzie zwiastuje, że nadmiernie ciekawskie osoby mogą odkryć i wyjawić sekret twojego serca.

Sadzonki pomidorów oznaczają zamieszanie w biznesie i nieoczekiwaną wizytę niechcianego gościa.

Podlewanie wysokich, dużych krzewów pomidorów we śnie, zwiastujące obfite zbiory, sugeruje, że wkrótce dowiesz się o istnieniu rywala, który mieszka tuż obok.

Zbieraj dojrzałe czerwone pomidory – ku szczęściu i bogactwu; niedojrzały, brązowy lub zielony – na nieprzewidziany i niechciany problem w biznesie w pracy.

Czytaj więcej:  Dlaczego drzewo śni

Zepsute, poczerniałe od nieoczekiwanie wczesnej mgły pomidory to zły znak, zwiastujący osłabienie wzroku lub postępującą chorobę oczu.

Rzucanie zgniłymi pomidorami – porażka z powodu własnej niedyskrecji, karmienie bydła – na chorobę lub śmierć bliskich.

Konserwowanie solonych lub marynowanych pomidorów we śnie oznacza zmianę poglądów na to, co wydawało ci się niewzruszonym aksjomatem.

Cięcie pomidorów na sałatkę zapowiada upadek biznesu lub opóźnienie w wynagrodzeniu, gotowanie barszczu z pomidorami – miłość dojrzewa w duszy i wkrótce wyleje się z szaloną pasją.

Kupowanie pomidorów we śnie zapowiada poważną porażkę w konkurencji ze strony komercyjnych rywali.

Są świeże pomidory – uważnie monitoruj swoją własność, którą możesz stracić; dania z pomidorów – osiągniesz dojrzałą starość.

Interpretacja snów – Pomidor

Patrzenie na pomidory we śnie oznacza doświadczanie sekretnej miłości do kogoś.

Piękne pomidory na krzakach lub zbieranie pomidorów – na szczęście radości życia rodzinnego.

Jedz pomidory – wyzdrowiej.

Aby dziewczyna zobaczyła dojrzałe pomidory – do udanego małżeństwa.

Zielone pomidory są oznaką przedwczesnych i błędnych decyzji.

Interpretacja snów – Pomidory

Interpretacja snów – Pomidory

Jeśli jesz pomidory we śnie, oznacza to. Wracasz do zdrowia.

Uprawa pomidorów obiecuje szczęście i radość w życiu rodzinnym.

Jeśli dziewczyna widzi we śnie dojrzałe pomidory, będzie szczęśliwa w małżeństwie.

Interpretacja snów – Pomidory

Interpretacja snów – Pomidory

Zbieranie dojrzałych pomidorów – sen oznacza szczęście i radość w życiu rodzinnym. Gotowanie lub konserwowanie pomidorów – będziesz zdrowy.

Wyobraź sobie, że robisz sałatkę pomidorową i karmisz całą rodzinę.

Interpretacja snów – Pomidor

Śniło mi się, że jesz pomidory – świetnie. Więc zdrowiejesz.

Rosnące pomidory marzą o szczęściu i radości w życiu rodzinnym.

Dziewczyna, która we śnie widzi dojrzałe pomidory, będzie szczęśliwa w małżeństwie.

Interpretacja snów – Pomidory

Interpretacja snów – Pomidor

Dojrzałe, mocne pomidory we śnie: symbolizują aktywność i wigor. Często takie sny zapowiadają wielki sukces w twoich planach.

Jednocześnie jednak należy pamiętać, że nadmierna asertywność lub nieumiarkowana duma grozi dużym pokrzyżowaniem planów.

Zgniłe lub uszkodzone pomidory – zwiastun niepowodzenia i straty. Sen sugeruje, że przyczyną tych niepowodzeń może być twoja arogancja lub nadmierna ambicja.

Interpretacja snów – Pomidor

We śnie jest pomidor: dla mężczyzny – na szczęście dla kobiety – dla zdrowia, dla dziewczyny – dla małżeństwa ze zdrowym mężczyzną, dla faceta – dla pięknej i życzliwej żony, dla chorego – dla szybki powrót do zdrowia.

Są zepsute owoce – niestety i kłopoty.

Po co marzyć o Pomidorach w wymarzonej książce

12 października 2019 o 10:33 © Autorzy wymarzonych książek

Dowiedz się z internetowej książki o marzeniach, o czym marzy Pomidor, czytając poniższą odpowiedź zgodnie z interpretacją tłumaczy.

Po co marzyć o pomidorze?

Сонник XXI века

O czym marzy Tomato i co to znaczy:

Pomidor – Widzenie pomidorów we śnie – radość, miłość, jedzenie pomidora – na randkę, rzucanie pomidorami – oznacza marnowanie się na flirt.

Sonnik Miller

Dlaczego Tomato śni we śnie?

Jeśli we śnie jesz pomidory, oznacza to, że wracasz do zdrowia. Uprawa pomidorów obiecuje szczęście i radość w życiu rodzinnym. Jeśli dziewczyna widzi we śnie dojrzałe pomidory, będzie szczęśliwa w małżeństwie.

Marzenie marzeń sennych

Pomidor – Sekretna miłość.

Zobacz też: dlaczego śnią sadzonki, dlaczego śniło się miasto, dlaczego śnią rośliny.

Astrologiczna książka marzeń

Pomidor, widzisz, co to znaczy?

Pomidor – Dobre zdrowie. Przyjemności seksualne.

Interpretacja snów Wędrowca (Terentij Smirnow)

Interpretacja pomidorów z twojego snu

Pomidor – Sekretny romans lub przyjaźń; wstyd.

Książeczka dla dzieci

Pomidor – Do nowego, raczej przyjemnego znajomego.

Interpretacja snów Symeona Prozorowa

Dlaczego marzyciel marzy o pomidorze?

Pomidor – Szczęście i radość w życiu rodzinnym. Wyobraź sobie, że robisz sałatkę pomidorową i karmisz całą rodzinę.

Wyjątkowa wymarzona książka Tatiany Radczenko

Dojrzałe pomidory – na szczęście żonaty od wielu lat. Zielone pomidory są oznaką niecierpliwości. Jedz pomidory – na zdrowie.

Nowa rodzinna książka marzeń Nadieżdy Sobolewej

Jak zrozumieć, dlaczego rosną pomidory we śnie?

Pomidor – Pasja. Jest – seks przynoszący satysfakcję, rosnące czy dojrzałe pomidory – szczęście i radość w życiu rodzinnym.

Ukraińska książka marzeń Dmitrienko

Dlaczego Pomidor śni?

Widzenie czerwonych pomidorów we śnie jest złe. Pomidory – szkoda, trzeba się od czegoś rumienić. Dojrzały – choroba.

Interpretacja snów Feng Shui

Pomidor: interpretacja obrazu

We śnie jest pomidor: dla mężczyzny – na szczęście dla kobiety – dla zdrowia, dla dziewczyny – dla małżeństwa ze zdrowym mężczyzną, dla faceta – dla pięknej i życzliwej żony, dla chorego – dla szybki powrót do zdrowia. Są zepsute pomidory – niestety i kłopoty. Kup pomidory – szanowanym gościom.

Tłumacz psychologiczny Furtseva

Według wymarzonej książki Pomidory

 • Sadzenie sadzonek pomidorów we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmusisz uporządkować swoje życie osobiste.
 • Zbieranie czerwonych dojrzałych pomidorów w ogrodzie zwiastuje, że nadszedł czas, aby zebrać owoce własnych wysiłków.
 • Cięcie pomidorów we śnie to nieokiełznana pasja.

Interpretacja snów Taylor Joles

Dlaczego Tomato śni, symboliczne znaczenie:

Pomidory były kiedyś nazywane „jabłkami miłości” i były uważane za afrodyzjak głównie ze względu na jasny kolor i wiele małych nasion. Co ciekawe, według niektórych badań, spożywanie pomidorów może pomóc w zapobieganiu wielu męskim chorobom, takim jak rak prostaty. Pomidory we śnie mogą wskazywać na zdrowe życie seksualne.

Romantyczna książka marzeń

Po co marzyć o pomidorze

Uprawiasz pomidory w domu, co oznacza, że ​​w rzeczywistości wkrótce spotkasz rywala, który chce odebrać ci ukochaną osobę. Nie martw się na próżno – twój partner zawsze będzie ci wierny.

Jeśli wolna dziewczyna zobaczyła dojrzałe i soczyste pomidory – to na szybką romantyczną znajomość, zajęta – na wspaniały i uroczysty ślub. Podlewasz pomidory, wkrótce spotkasz jasne i nieoczekiwane uczucie, które doprowadzi cię do sojuszu z osobą, która jest dla ciebie idealna.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o żywym szczupaku

Interpretacja snów AstroMeridian

Jeśli marzyłeś o sadzonkach pomidorów

Pomidor – Prawie zawsze korzystny symbol. Jest to szczególnie dobry znak dla chorych, ponieważ obiecuje im szybki powrót do zdrowia. Reszta może spodziewać się miłej znajomości, która wkrótce przerodzi się w silną przyjaźń.

 • Jest soczysty pomidor – twoje zdrowie jest w idealnym porządku i nic mu nie zagraża w najbliższej przyszłości.
 • Sadzenie pomidorów w ogrodzie we śnie – na przybycie nagłych, ale miłych gości, którzy przyniosą ze sobą pozytywne wieści.
 • Jeśli zobaczysz lub zjesz ogromnego czerwonego pomidora, wkrótce w rzeczywistości doświadczysz niespotykanej przyjemności.
 • Widzenie zielonego lub niedojrzałego pomidora, według wymarzonej książki, jest oszołomieniem i gwałtownym pogorszeniem stanu rzeczy.

Duża nowoczesna książka marzeń

Pomidor – dlaczego marzyciel marzy?

Widzisz rosnące pomidory we śnie – sen sugeruje, że jesteś gorliwym właścicielem, cały swój wolny czas poświęcasz pracom domowym, pracom domowym; wszędzie macie wzorowy porządek; będziesz żył długo i szczęśliwie. Młoda kobieta widzi we śnie dojrzałe pomidory – ta kobieta będzie miała szczęśliwe małżeństwo. Młoda kobieta marzyła o niedojrzałych pomidorach – ta kobieta będzie zawiedziona miłością.

To tak, jakbyś jadł pomidory – jeśli jesteś chory, wkrótce nastąpi powrót do zdrowia. To tak, jakbyś marynował pomidory – twoi bliscy będą ci przeszkadzać; zamiast odpoczywać po pracy, będziesz musiał zajmować się sprawami bliskich.

Nowoczesna książka marzeń na 365 dni

Dlaczego Tomato marzy o dniach tygodnia?

Pomidor – Zobacz rosnące niedojrzałe zielone pomidory. Sen, który miał miejsce na wiosnę, jest chorobą; w lecie – odmówić spełnienia Twojej prośby; jesienią – do awarii i strat; zimą – ku rozczarowaniu i rozczarowaniu.

Zobacz rosnące dojrzałe czerwone pomidory. Sen na wiosnę – dla poprawy samopoczucia; latem – powodzenia; jesienią – do nieoczekiwanego znaleziska; zimą – powodzenia i realizacji planu.

Są niedojrzałe zielone pomidory. Sen na wiosnę oznacza, że ​​​​otrzymasz nieprzyjemny list lub czeka Cię nieprzyjemne spotkanie; śnienie w lecie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbzostaniesz wciągnięty w nieprzyjemną historię; a jesienią, że ktoś rozpuści o tobie złe plotki. Sen, który miał miejsce zimą, jest oznaką złego samopoczucia.

Są dojrzałe czerwone pomidory. Sen, który wydarzył się na wiosnę – otrzymać list, który sprawi ci przyjemność; latem – ku miłemu zaskoczeniu; śniąc jesienią, ostrzega, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpróbują okrążyć cię wokół palca; a zimą – do dobrego zdrowia.

Interpretacja snów od A do Z

Dlaczego Pomidor śni?

Uprawa pomidorów w domu we śnie oznacza sekretną miłość, starannie ukrytą przed zazdrosnymi rywalami. Dbanie o pomidory w ogrodzie zwiastuje, że nadmiernie ciekawskie osoby mogą odkryć i wyjawić sekret twojego serca. Sadzonki pomidorów oznaczają zamieszanie w biznesie i nieoczekiwaną wizytę niechcianego gościa. Podlewanie wysokich, dużych krzewów pomidorów we śnie, zwiastujące obfite zbiory, sugeruje, że wkrótce dowiesz się o istnieniu rywala, który mieszka tuż obok.

Zbieraj dojrzałe czerwone pomidory – ku szczęściu i bogactwu; niedojrzały, brązowy lub zielony – na nieprzewidziany i niechciany problem w biznesie w pracy. Zepsute, poczerniałe od nieoczekiwanie wczesnej mgły pomidory to zły znak, zwiastujący osłabienie wzroku lub postępującą chorobę oczu. Rzucanie zgniłymi pomidorami – porażka z powodu własnej niedyskrecji, karmienie bydła – na chorobę lub śmierć bliskich. Konserwowanie solonych lub marynowanych pomidorów we śnie oznacza zmianę poglądów na to, co wydawało ci się niewzruszonym aksjomatem.

Cięcie pomidorów na sałatkę zapowiada upadek biznesu lub opóźnienie w wynagrodzeniu, gotowanie barszczu z pomidorami – miłość dojrzewa w duszy i wkrótce wyleje się z szaloną pasją. Kupowanie pomidorów we śnie zapowiada poważną porażkę w konkurencji ze strony komercyjnych rywali. Są świeże pomidory – uważnie monitoruj swoją własność, którą możesz stracić; dania z pomidorów – osiągniesz dojrzałą starość.

Tłumacz snów syberyjskiego uzdrowiciela N. Stepanovej

Dla urodzonych w styczniu, lutym, marcu, kwietniu

Czerwony pomidor – zły; zielony – do oszołomienia.

Dla urodzonych w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu

Pomidor – Widząc we śnie dojrzałe pomidory na krzakach – ku radości i szczęściu w życiu rodzinnym.

Dla urodzonych we wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu

Pomidor – we śnie są czerwone pomidory – cieszyć się, tak interpretuje się ten sen w książce snów.

Po co marzyć o czerwonych pomidorach: czy ktoś tęsknił za letnimi sałatkami?

Pomidory we śnie często wyrażają, jak ludzie myślą o biznesie, pracy i życiu osobistym w rzeczywistości. A dlaczego marzysz o czerwonych pomidorach? Możesz myśleć: dojrzały – pyszny, czerwony – kolor dobrobytu. Oznacza to, że czerwone soczyste i dojrzałe pomidory przepowiadają szczęście i rodzinną radość.

Dlaczego marzą czerwone pomidory: interpretacje w książkach snów

Każda wymarzona książka określa jasne pomidory postrzegane przez marzyciela jako dobry znak. Życie zapowiada się bogate i pełne. Aby uzupełnić obraz, możesz przeczytać kilka wymarzonych książek.

 • Tsvetkov mówi o tajemnych uczuciach miłosnych.
 • Interpretacja snów Hasse nazywa pomidory niekonwencjonalnie. Nic tylko „złote jabłka”. I oznaczają, że ktoś bardzo kocha kochankę ze snu, ale nie może jej tego w żaden sposób powiedzieć.
 • Wymarzona książka wędrowca mówi, że czerwone warzywa opowiadają o tajemniczej atrakcyjności i nieoczekiwanej pasji.
 • Ale wymarzona książka Słowian interpretuje, że dojrzałe pomidory zwiastują chorobę.
 • Mniej nieprzyjemna interpretacja: doświadczać poczucia wstydu z powodu jakiejś sytuacji.

Interpretacje snów obejmują czerwone pomidory i ich odcienie w kategorii warzyw i owoców miłości. Dlatego to warzywo może powiedzieć właścicielowi snu o jego prawdziwych uczuciach. Wyjaśnij, jakie ma ukryte pragnienia. Spróbuj przewidzieć najbliższą przyszłość marzyciela. Jakie spotkania obiecują mu pomidory, jak poważny będzie związek. Pomidory we śnie są bardzo trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Mają różnorodny zakres znaczeń w temacie związków miłosnych.

Pomidory w wymarzonej książce (wideo)

Dlaczego kobiety marzą o czerwonych pomidorach

W wielu książkach o snach interpretacja snów zależy od tego, kto widział sen: mężczyzna czy kobieta, chłopiec czy dziewczynka. Dlatego najlepiej jest rozważyć wyjaśnienie snów pod względem płci tego, kto miał sen o pomidorach.

 1. O wczesne małżeństwo lub poprawę relacji z ukochaną.
 2. Małżeństwo będzie udane.
 3. Przyszłe małżeństwo będzie bardzo szczęśliwe.

Czytaj więcej:  Picie wódki we śnie, co to znaczy

Kobieta marzy o pomidorach:

 1. Zielone jasne kolory – do finansowego dobrobytu.
 2. Jasnozielone owoce – naiwność, którą łatwo oszukać.
 3. Żółte pomidory obiecują zdradę ukochanej osoby, zazdrość.
 4. Czarne pomidory zwiastują tylko nieoczekiwane kłopoty.
 5. Jeśli spojrzysz z zewnątrz, jak rosną pomidory – czekając na zbliżających się gości.
 • Dojrzałe duże pomidory według wymarzonej książki Hassego, przewiduj miłosną randkę i romans, który zawsze będzie miał miejsce w tajemnicy przed wszystkimi. Ale jeśli wierzysz w sen, wkrótce wszyscy się o tym dowiedzą.
 • Z rzadkimi wyjątkami, kilka książek o marzeniach daje takie wyjaśnienie czerwonego koloru pomidorów widzianego we śnie: należy przeprowadzić dokładne badanie lekarskie, ponieważ zachodzą ukryte procesy zapalne. Każdej chorobie lepiej jest zapobiegać niż później leczyć.
 • Jeśli marzyłeś o dobrych, nie zgniłych pomidorach, są one gdzieś w pojemniku lub w pudełku, możesz spokojnie powiedzieć: „Nie!” jakikolwiek problem lub kłopot. Będą omijać. Biznesowi będzie towarzyszyć szczęście.
 • Kiedy sam marzyciel zbiera pomidory, książki snów nie widzą nic strasznego. Oznacza to, że wydarzy się coś decydującego: obowiązki na przyjemną okazję, może nawet powiększenie rodziny.
 • Nadszedł więc czas na zbieranie dojrzałych pomidorów, a marzycielka robi to, wyrzucając zgniłe lub niedojrzałe pomidory, wtedy naprawdę ma rywali. Wkrótce będą musieli sobie z tym poradzić. Im wyższy krzak pomidora, tym silniejsza rywalizacja.
 • Kiedy pomidory dopiero zaczynają zbierać sok, właściciel snu próbuje znaleźć wśród zieleni dojrzały owoc i znajduje go – aby otrzymać dość dużą sumę pieniędzy, która zostanie przeznaczona na spłatę powstałych pożyczek lub długów .