Jedzenie smażonego mięsa we śnie

Po co marzyć o smażonym mięsie

Smażone mięso we śnie symbolizuje pewne pomysły i plany, które już zacząłeś realizować. Jeśli sam usmażysz produkt, jest to znak ucieleśnienia osobistych pomysłów. Dlaczego jeszcze ten obraz śni? Odpowiedzi udzielą popularne książki o marzeniach i konkretne szczegóły.

Interpretacja nowoczesnej połączonej książki marzeń

Jeśli we śnie miałeś okazję smażyć mięso, to w prawdziwym życiu będziesz musiał się trochę martwić. Duży talerz z całą górą pysznych smażonych kawałków to duży zakup. Dla zakochanych obraz obiecuje wzmocnienie relacji. Zjedzenie gotowego dania oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw najbliższej przyszłości oszukasz kogoś.

Interpretacja uniwersalnej książki o marzeniach

Po co marzyć o smażonym mięsie, zwłaszcza jeśli jest ugotowane niezwykle? Ten obraz oznacza wielkie święto. Jeśli we śnie odczuwałeś dyskomfort na widok jedzenia, w rzeczywistości znajdziesz się w wyjątkowo niezręcznej sytuacji. Być może wymaga się od ciebie zbyt wiele. Widzenie smażonego mięsa dosłownie oznacza, że ​​​​próbujesz kogoś przerobić lub ktoś chce zrobić to samo z tobą.

Interpretacje innych książek o marzeniach

Pan Miller jest pewien, że smażone mięso we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw niektórych firmach ominą cię bardziej skuteczni i przedsiębiorczy rywale. Czarodziejka Medea podkreśla w swojej wymarzonej książce: smażone kawałki ostrzegają, że jesteś pod wpływem czyjejś woli, ale prawdopodobnie nawet o tym nie wiesz. Czy śniło ci się, że jadłeś pieczeń lub grilla w drogiej restauracji? Interpretacja snów od A do Z obiecuje trudności finansowe. Obudź się, będziesz musiał dużo oszczędzać i sobie odmawiać.

Smażone mięso z krwią – co to znaczy we śnie

Po co marzyć o steku z krwią? Przede wszystkim jest to oznaką poważnej choroby krewnego. Istnieje również szansa, że ​​sam zachorujesz, a choroba będzie związana z narządami wewnętrznymi i utratą krwi. Ale tak poważna prognoza ma znaczenie tylko w połączeniu z innymi podobnymi symbolami.

Osobiste gotowanie smażonego mięsa z krwią we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtwój wybór jest jedynym słusznym i oczywiście właściwym. Śniło ci się, że częstujesz nieznajomych jedzeniem? Stopień napięcia w pracy spadnie i wszystko wróci do normy. Jeśli we śnie zdarzyło ci się zobaczyć doskonale usmażony kawałek mięsa, otrzymasz wsparcie od wpływowej lub mądrej osoby.

Po co marzyć – smażyć mięso

Jeśli we śnie osobiście miałeś okazję smażyć mięso, w rzeczywistości nadchodzą poważne wydatki z powodu choroby. Czy śniło ci się, że ktoś gotował mięso? Kłopoty przytrafią się przyjacielowi lub krewnemu.

Samodzielne gotowanie oznacza ucieleśnienie niektórych pomysłów i planów. Czy będziesz w stanie zrobić to, co sobie zaplanowałeś, powiedzą ci szczegóły przygotowania. Marzyłeś o spalonym posiłku? Wskazuje to na pewną trudność. Półsurowe na pośpiech, przyprawy i inne składniki na dodatkowe napary itp.

Musiałem jeść smażone mięso

Po co śnić, że zjadłeś danie mięsne? Jeśli jest doskonale ugotowany i ma doskonały smak, w rzeczywistości sukces jest gwarantowany. Każdy dyskomfort można interpretować jako trudności, nieprzewidziane wypadki, a nawet interwencję osób postronnych.

Nawiasem mówiąc, jeśli w prawdziwym życiu jesteś wegetarianinem, ale we śnie jadłeś stek lub klopsiki z apetytem, ​​to twojemu ciału wyraźnie brakuje białek roślinnych.

Czy marzyłeś, że prawie nie żułeś rozgotowanego kawałka? Prawdopodobnie w rzeczywistości istnieje sytuacja, którą próbujesz rozwiązać od dłuższego czasu i bezskutecznie. Jednocześnie możliwe jest, że wywiera się na ciebie presję, aby podjąć decyzję, która ci się nie podoba.

Po co marzyć o smażonym mięsie dla mężczyzny, kobiety

Bardzo źle jest, gdy kobieta sama smaży mięso we śnie. Oznacza to, że jej nadmierna powolność i niepewność doprowadzą do tego, że laur zwycięzcy trafi do innego. Dla mężczyzny ten sam sen obiecuje awans lub dobrze płatną pracę.

Po co jeszcze marzyć o smażonym mięsie dla mężczyzny i kobiety? Dla kobiety gotowanie dania mięsnego symbolizuje chęć ucieczki od codziennych zmartwień i codziennych problemów. Jeśli silna połowa marzyła o wizji, oznacza to chęć wzmocnienia swojej pozycji i zdobycia władzy.

Smażone mięso we śnie

Interpretacja snu o smażonym mięsie musi być wykonana z naciskiem na drobne szczegóły. Możesz wziąć pod uwagę nie tylko smak i wygląd potrawy, ale nawet cechy preparatu.

 • pokroić mięso – sprawa zakończy się sukcesem
 • przekręć maszynę do mięsa – zachoruj, wpadnij w ekstremalne warunki
 • odeprzeć – kłopoty zdarzają się w pracy lub w czasie wolnym
 • smażenie z przyprawami – strata pieniędzy
 • na patelni – do bezużytecznej gadaniny
 • w piekarniku – dla przyjemności
 • na ogniu – odpocząć
 • na grillu – do przedsiębiorczości
 • mięso kozie – do pracochłonnej pracy
 • jagnięcina – do bezwarunkowego sukcesu
 • wołowina – czekam
 • wieprzowina – na zły uczynek
 • konina – wykaż się odwagą
 • gęś – wątpić, niepewność
 • kurczak – ku rozczarowaniu, porażka
 • gołąb – do tęsknoty, głupoty
 • przepiórka – na głupie wydatki
 • gra – do zadowolenia, bogactwa, udanego małżeństwa
 • stek – do popularności
 • kotlety – na wakacje
 • kotlety – na kłopoty
 • pieczeń wołowa – do sytości
 • bardzo gruby – sukces, bogactwo, satysfakcja
 • chudy – do ubóstwa, ubóstwa
 • spalony – do problemów w związku
 • solone – do długu
 • pieprzony – do nadmiernej gorliwości

Czytaj więcej:  Dlaczego marzysz o gęstych włosach na głowie

I pamiętaj, że każde danie mięsne we śnie odzwierciedla tylko materialną stronę życia. Nie należy szukać duchowych wskazówek w takich wizjach. Ale czasami mięso może symbolizować złe intencje i czyny.

Jedzenie smażonego mięsa we śnie

Jedzenie smażonego mięsa we śnie można interpretować na różne sposoby. Interpretacja snów nazywa taką fabułę albo korzystnym znakiem, albo wręcz przeciwnie. Aby zrozumieć, o czym marzy, ważne jest, aby pamiętać szczegóły, ponieważ w zależności od nich sen może obiecać udany biznes, przyjemne wakacje lub ostrzec przed niepowodzeniami i koniecznością kontrolowania swoich wypowiedzi.

Pozytywnie we wszystkich dziedzinach życia!

Po co marzyć o zobaczeniu i zjedzeniu smażonego mięsa? Interpretacje snów często nazywają taką wizję zwiastunem pozytywnych, radosnych wydarzeń. W końcu stanie się coś, na co marzyciel czekał od dawna, w dodatku wydarzenie dotyczy bliskiej osoby. Prawdopodobnie okaże się to jakąś ważną niespodzianką, którą zaaranżował dla śpiącego.

Marzyłeś o gotowaniu i jedzeniu grilla na łonie natury z grupą przyjaciół? Wizja obiecuje odpoczynek po licznych obowiązkach domowych, dobrą zabawę.

Grill grillowany na węglach we śnie oznacza: życie jest przyjemne, stabilne, człowiek jest z niego zadowolony. Jest kochany przez swoją bratnią duszę, swoich bliskich.

Skosztowanie smażonego steku we śnie według wymarzonej książki oznacza awans, powołanie marzyciela na dobrze płatną, odpowiedzialną pracę.

Jaki rodzaj mięsa?

Aby poprawnie zinterpretować sen, pamiętaj, jakie mięso widziałeś i jadłeś:

 • kurczak – dochód lub majątek uzyskany nieuczciwie;
 • kaczka – dobre samopoczucie w domu;
 • królik – dobre zdrowie;
 • wieprzowina – kłopoty;
 • wołowina – wymarzona książka ostrzega przed niepowodzeniami biznesowymi;
 • niedźwiedzi – w rodzinie jest ślub.

Również jedzenie smażonego kurczaka we śnie oznacza: zwracaj uwagę na swoje słowa w kręgu przyjaciół. Myślisz, że mówisz tylko prawdę, ale możesz niechcący oczernić osobę, która będzie miała kłopoty z takimi wnioskami. Dlatego lepiej wszystko zważyć przed przedstawieniem teorii, nawet jeśli wydają się one wiarygodne.

Ostrzeżenia

Po co marzyć, jeśli kebab, którym potraktowano śpiącego, okazał się spalony? Niezgoda pojawi się w związkach miłosnych.

Smażone danie mięsne we śnie wskazuje, że wkrótce może się wydarzyć coś nieprzewidywalnego, co może przynieść niejednoznaczne konsekwencje. Dlatego wymarzona książka zaleca ostrożność, unikanie niepewnych sytuacji, przygód.

Czy marzyłeś o jedzeniu smażonego mięsa podczas lunchu z kimś? Możliwa jest następująca interpretacja snu: jesteś pod czyimś wpływem, przyswajasz cudze pomysły. Powinieneś cofnąć się nieco od proponowanych pomysłów i zrozumieć, czy ich potrzebujesz, czy nie.

Wymarzona książka Millera: ponownie rozważ własne wydatki

Po co marzyć o jedzeniu grilla? Przed nami głodny rok. Warto, o ile to możliwe, odłożyć pewną kwotę „na czarną godzinę”. W każdym razie będziesz musiał ograniczyć wydatki, zrezygnować nie tylko z ekscesów, ale nawet z rzeczy, bez których trudno wyobrazić sobie życie.

Sukces i wewnętrzna harmonia zależą od Ciebie

Widzenie i jedzenie smażonego mięsa we śnie czasami oznacza poprawę sytuacji w pracy, sukces w biznesie. Nie spodziewajcie się jednak gwałtownego zwrotu na lepsze. Interpretacja snów głosi: wszystko stanie się stopniowo, dzięki twojej ciężkiej pracy, rozsądnym, przemyślanym działaniom.

Jeśli marzyłeś o wieprzowinie, twoje przedsięwzięcia przyniosą korzyści, ale nie od razu. Baranek – musisz zadbać o swoją duchowość: odwiedź kościół, zapisz się na kursy jogi lub zajmij się twórczością dla duszy. Pomoże to doprowadzić świat wewnętrzny do harmonii, uniknąć depresji i jest bardzo prawdopodobne w najbliższej przyszłości.

Wybierz swoje marzenie

Dlaczego marzysz o smażonym mięsie?

Po co marzyć o smażonym kurczaku?

Po co marzyć o smażonych jajkach?

We śnie jedz smażoną rybę

Po co marzyć o mięsie z kurczaka?

Po co marzyć o smażonych ziemniakach?

Hi!

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? O którym marzyłem dzisiaj. Dokładnie tej nocy.

Marzyłem o smażonym mięsie – interpretacja według popularnych książek o marzeniach

Po co marzyć o smażonym mięsie? Po przeczytaniu wymarzonej książki dowiadujemy się o tym.

Ogólna interpretacja snu

Smażone mięso uosabia cielesne pragnienia osoby, mówi tylko o materialnym obszarze życia. Wyjaśnienia dotyczące wewnętrznego stanu umysłu niczego nie zwiastują. Mogą jedynie zgłosić niestosowne działania śniącego.

Wyjaśnienie takich snów będzie zależeć od rodzaju mięsa, sposobu jego przyrządzenia i innych okoliczności snu. Nie bez znaczenia będzie też płeć marzyciela. Aby dokładniej zrozumieć wizję, należy zapoznać się z proponowanymi źródłami ich interpretacji.

Interpretacje różnych książek o marzeniach

Сонник XXI века

 • Usmażyli stek – ku uznaniu twoich zasług i wzrostowi popularności przez kolegów z pracy.
 • Zjedli to – do rozwoju kariery, dochodów pieniężnych.
 • Smażone kotlety zapowiadają uroczyste wydarzenie, świąteczny stół. Potrawy na ucztę przygotujesz sam.
 • Gotowanie gotowanej wieprzowiny obiecuje wzrost płac.
 • Widzieliśmy koksownik, na którym przygotowywano grilla – będziesz całkowicie pochłonięty obowiązkami domowymi.

Nowoczesna połączona książka marzeń

 • Smażyć mięso – do niepokoju.
 • Oglądanie z nim dużego dania to kosztowny zakup.
 • Dla kochanków obiecuje to niezawodny związek.
 • Jest danie mięsne – w niedalekiej przyszłości będziesz musiał kogoś okłamać, wprowadzić w błąd.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o zdobyciu psa

Interpretacja uniwersalnej książki o marzeniach

 • Wizja smażonego mięsa zapowiada wspaniałe wakacje.
 • Jeśli go zjadłeś i poczułeś się nieswojo, w rzeczywistości czeka cię nieprzyjemny incydent. Może wymagać od ciebie zbyt wiele.
 • Sugeruje to również, że chcesz wpłynąć na kogoś, aby zmienił swoje działania. Być może ktoś ma podobny cel w stosunku do Ciebie.

Sonnik Miller

 • Musisz przewartościować swoje wydatki. Zaoszczędź pieniądze na deszczowy dzień. Możliwy kryzys finansowy przed nami.
 • Taki sen ostrzega cię, że konkurenci nie śpią. Bądź czujny!

Wiedźma Medea

Smażone mięso ostrzega, że ​​podlegasz wpływowi innych. Nie wiesz o tym.

Interpretacja snów od A do Z

 • Taka noktowizor zwiastuje trudności finansowe. To zmusi cię do przejścia na bardziej ekonomiczny system wydatków.
 • Trzeba było usmażyć to samemu – do zbliżających się dużych nakładów pieniężnych w związku z chorobą.
 • To może mieć inne wytłumaczenie. Pomyślnej realizacji Twoich planów w rzeczywistość.
 • Ktoś przygotowywał go łukiem – na wypadek jednej z jego bliskich osób.
 • Został spalony – na kłopoty.

Co to znaczy jeść smażone mięso we śnie

 • Jeśli było doskonale ugotowane, dobrze smakowało – w prawdziwym życiu będziesz miał pozytywne wyniki w pracy.
 • Jeśli ci się to nie podobało, możliwe są przeszkody, nieprzyjemne wydarzenia i obcy wtargnięcie do twojego życia.
 • Jeśli w rzeczywistości nie jesz mięsa, ale we śnie jadłeś je z przyjemnością. To jest wiadomość dla Ciebie, że Twojemu organizmowi brakuje białek.
 • Podczas jedzenia prawie go nie przeżuwałeś. W prawdziwym życiu prawdopodobnie masz nierozwiązane problemy i jesteśmy zmuszani do robienia tego, czemu się opierasz.

Po co marzyć o smażonym mięsie w zależności od płci marzyciela

 • Samo pieczenie to niekorzystny znak. To ostrzega przed powolnością i brakiem pewności siebie w prawdziwym życiu. W ten sposób dajesz rywalom szansę na wyprzedzenie cię.
 • Dla dziewcząt oznacza to nadchodzące poważne zmiany w życiu. Mogą być negatywne lub pozytywne. W najbliższej przyszłości musisz zwracać uwagę na wszystko, co dzieje się wokół ciebie. Możesz więc zapobiec ryzyku poważnych problemów.
 • Spotkanie z nim obiecuje stabilizację sytuacji finansowej, rozwój kariery, wzrost wynagrodzeń.
 • Jedzenie – odzwierciedla chęć ustanowienia sobie wyższego statusu i zdobycia większych praw.

Jak przygotowywano mięso. Ważne jest, aby wyjaśnić takie sny.

Należy wziąć pod uwagę nie tylko smak i wygląd potrawy, ale nawet cechy przygotowania.

 • Cięcie mięsa przed gotowaniem – do pomyślnego zakończenia rozpoczętej pracy.
 • Podczas smażenia używano różnych przypraw – szkoda pieniędzy.
 • Smażone tylko na patelni – do pustej rozmowy.
 • W piekarniku – do przyjemnej rozrywki.
 • Piecz na ogniu – na spokojną rozrywkę.
 • Użyliśmy kociołka – do praktyczności i zaradności.

Jakie było mięso? Ważne jest, aby wyjaśnić sen

 1. Kurczak – warunek pieniężny uzyskany nielegalnie. Niepokoić.
 2. Kaczka – dobre samopoczucie w domu.
 3. Królik – dobre zdrowie.
 4. Wieprzowina to nieprzyjemny incydent, zła sztuczka.
 5. Wołowina – niepowodzenia biznesowe, nadzieja na najlepsze.
 6. Medvezhatina – będziesz miał ślub w swojej rodzinie.
 7. Mięso kozie – do ciężkiej pracy.
 8. Baranek – zapowiada zdecydowany sukces.
 9. Konina – do determinacji i odwagi.
 10. Gusyatin – wątpić, niepewność.
 11. Gołąb – do tęsknoty, głupoty.
 12. Mięso przepiórcze – strata pieniędzy.

Ostrzeżenia

 1. Smażone danie mięsne zapowiada nieprzewidziane wydarzenie. Konsekwencje mogą być również najbardziej nieoczekiwane. Bądź ostrożny w rzeczywistości, strzeż się różnych wątpliwych wydarzeń.
 2. Jedzenie smażonego mięsa z kimś podczas kolacji ostrzega cię, że jesteś pod czyimś wpływem. Powinieneś rozważyć, czy potrzebujesz narzuconych rad i pomysłów.

Widząc grilla we śnie

 1. Dobrze wysmażone, smaczne – to pozytywny znak. Na szybką okazję.
 2. Jeśli był źle usmażony lub ugotowany z nieświeżego produktu – niepokojący zwiastun.
 3. Spróbowaliśmy trochę, okazało się, że jest spalony – konflikt w związku miłosnym.
 4. Wizyta u niego to duży obowiązek domowy, który zajmie prawie cały twój wolny czas. Rezultatem tego wszystkiego będzie porządek i komfort w domu.

Pieczone mięso na ogniu

Symbolizuje zdrowe ciało, pozbycie się nałogów. Prawdopodobnie niedawno zacząłeś prowadzić zdrowy tryb życia.

Po co marzyć o smażonym mięsie

Smażone mięso we śnie symbolizuje pewne pomysły i plany, które już zacząłeś realizować. Jeśli sam usmażysz produkt, jest to znak ucieleśnienia osobistych pomysłów. Dlaczego jeszcze ten obraz śni? Odpowiedzi udzielą popularne książki o marzeniach i konkretne szczegóły.

Interpretacja nowoczesnej połączonej książki marzeń

Jeśli we śnie miałeś okazję smażyć mięso, to w prawdziwym życiu będziesz musiał się trochę martwić. Duży talerz z całą górą pysznych smażonych kawałków to duży zakup. Dla zakochanych obraz obiecuje wzmocnienie relacji. Zjedzenie gotowego dania oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw najbliższej przyszłości oszukasz kogoś.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów interpretacja snów, dlaczego marzy się poród

Interpretacja uniwersalnej książki o marzeniach

Po co marzyć o smażonym mięsie, zwłaszcza jeśli jest ugotowane niezwykle? Ten obraz oznacza wielkie święto. Jeśli we śnie odczuwałeś dyskomfort na widok jedzenia, w rzeczywistości znajdziesz się w wyjątkowo niezręcznej sytuacji. Być może wymaga się od ciebie zbyt wiele. Widzenie smażonego mięsa dosłownie oznacza, że ​​​​próbujesz kogoś przerobić lub ktoś chce zrobić to samo z tobą.

Interpretacje innych książek o marzeniach

Pan Miller jest pewien, że smażone mięso we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw niektórych firmach ominą cię bardziej skuteczni i przedsiębiorczy rywale. Czarodziejka Medea podkreśla w swojej wymarzonej książce: smażone kawałki ostrzegają, że jesteś pod wpływem czyjejś woli, ale prawdopodobnie nawet o tym nie wiesz. Czy śniło ci się, że jadłeś pieczeń lub grilla w drogiej restauracji? Interpretacja snów od A do Z obiecuje trudności finansowe. Obudź się, będziesz musiał dużo oszczędzać i sobie odmawiać.

Smażone mięso z krwią – co to znaczy we śnie

Po co marzyć o steku z krwią? Przede wszystkim jest to oznaką poważnej choroby krewnego. Istnieje również szansa, że ​​sam zachorujesz, a choroba będzie związana z narządami wewnętrznymi i utratą krwi. Ale tak poważna prognoza ma znaczenie tylko w połączeniu z innymi podobnymi symbolami.

Osobiste gotowanie smażonego mięsa z krwią we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtwój wybór jest jedynym słusznym i oczywiście właściwym. Śniło ci się, że częstujesz nieznajomych jedzeniem? Stopień napięcia w pracy spadnie i wszystko wróci do normy. Jeśli we śnie zdarzyło ci się zobaczyć doskonale usmażony kawałek mięsa, otrzymasz wsparcie od wpływowej lub mądrej osoby.

Po co marzyć – smażyć mięso

Jeśli we śnie osobiście miałeś okazję smażyć mięso, w rzeczywistości nadchodzą poważne wydatki z powodu choroby. Czy śniło ci się, że ktoś gotował mięso? Kłopoty przytrafią się przyjacielowi lub krewnemu.

Samodzielne gotowanie oznacza ucieleśnienie niektórych pomysłów i planów. Czy będziesz w stanie zrobić to, co sobie zaplanowałeś, powiedzą ci szczegóły przygotowania. Marzyłeś o spalonym posiłku? Wskazuje to na pewną trudność. Półsurowe na pośpiech, przyprawy i inne składniki na dodatkowe napary itp.

Musiałem jeść smażone mięso

Po co śnić, że zjadłeś danie mięsne? Jeśli jest doskonale ugotowany i ma doskonały smak, w rzeczywistości sukces jest gwarantowany. Każdy dyskomfort można interpretować jako trudności, nieprzewidziane wypadki, a nawet interwencję osób postronnych.

Nawiasem mówiąc, jeśli w prawdziwym życiu jesteś wegetarianinem, ale we śnie jadłeś stek lub klopsiki z apetytem, ​​to twojemu ciału wyraźnie brakuje białek roślinnych.

Czy marzyłeś, że prawie nie żułeś rozgotowanego kawałka? Prawdopodobnie w rzeczywistości istnieje sytuacja, którą próbujesz rozwiązać od dłuższego czasu i bezskutecznie. Jednocześnie możliwe jest, że wywiera się na ciebie presję, aby podjąć decyzję, która ci się nie podoba.

Po co marzyć o smażonym mięsie dla mężczyzny, kobiety

Bardzo źle jest, gdy kobieta sama smaży mięso we śnie. Oznacza to, że jej nadmierna powolność i niepewność doprowadzą do tego, że laur zwycięzcy trafi do innego. Dla mężczyzny ten sam sen obiecuje awans lub dobrze płatną pracę.

Po co jeszcze marzyć o smażonym mięsie dla mężczyzny i kobiety? Dla kobiety gotowanie dania mięsnego symbolizuje chęć ucieczki od codziennych zmartwień i codziennych problemów. Jeśli silna połowa marzyła o wizji, oznacza to chęć wzmocnienia swojej pozycji i zdobycia władzy.

Smażone mięso we śnie

Interpretacja snu o smażonym mięsie musi być wykonana z naciskiem na drobne szczegóły. Możesz wziąć pod uwagę nie tylko smak i wygląd potrawy, ale nawet cechy preparatu.

 • pokroić mięso – sprawa zakończy się sukcesem
 • przekręć maszynę do mięsa – zachoruj, wpadnij w ekstremalne warunki
 • odeprzeć – kłopoty zdarzają się w pracy lub w czasie wolnym
 • smażenie z przyprawami – strata pieniędzy
 • na patelni – do bezużytecznej gadaniny
 • w piekarniku – dla przyjemności
 • na ogniu – odpocząć
 • na grillu – do przedsiębiorczości
 • mięso kozie – do pracochłonnej pracy
 • jagnięcina – do bezwarunkowego sukcesu
 • wołowina – czekam
 • wieprzowina – na zły uczynek
 • konina – wykaż się odwagą
 • gęś – wątpić, niepewność
 • kurczak – ku rozczarowaniu, porażka
 • gołąb – do tęsknoty, głupoty
 • przepiórka – na głupie wydatki
 • gra – do zadowolenia, bogactwa, udanego małżeństwa
 • stek – do popularności
 • kotlety – na wakacje
 • kotlety – na kłopoty
 • pieczeń wołowa – do sytości
 • bardzo gruby – sukces, bogactwo, satysfakcja
 • chudy – do ubóstwa, ubóstwa
 • spalony – do problemów w związku
 • solone – do długu
 • pieprzony – do nadmiernej gorliwości

I pamiętaj, że każde danie mięsne we śnie odzwierciedla tylko materialną stronę życia. Nie należy szukać duchowych wskazówek w takich wizjach. Ale czasami mięso może symbolizować złe intencje i czyny.