Znajdź we śnie pierścionek zaręczynowy innej osoby

Interpretacja snów pierścień kogoś innego

Niemal każda książka o marzeniach widzi czyjś pierścionek we śnie jako zwiastun sukcesu i nowych relacji. Jeśli jednak chcesz dokładniej wiedzieć, o czym marzy pierścionek, który nie należy do Ciebie, ale do kogoś innego, to określ, jak wyglądał, czy pasował na Ciebie, czy nie, oraz w jaki sposób ten symbol nieskończoności do Ciebie trafił .

Pomogą ci w tym talenty i zdolności

Wymarzona książka Millera twierdzi, że jeśli we śnie zobaczyłeś czyjś pierścionek na palcu, oznacza to, że nie uczyłeś się na próżno – twoje umiejętności, doświadczenie lub ukryte talenty zagrają w twoje ręce. Dzięki nim osiągniesz swoje cele i będziesz mógł podnieść swoją sytuację finansową o kilka pozycji.

Uwielbiam marchewki i inne udogodnienia

Wymarzona książka Vanga przepowiada nową miłość lub związek tym, którzy marzyli o czyjejś obrączce ślubnej. Jeśli pierścionek zdobi Twój palec, oznacza to, że poznasz ciekawą osobę, która ma szansę zostać Twoim życiowym partnerem.

I wyjaśniając, dlaczego marzy się czyjś pierścionek, który ma nieodpowiedni rozmiar, widzący twierdzi: nowy znajomy ma większe szanse zostać twoim dobrym przyjacielem (i prawdziwym) niż kochankiem. Jednak to połączenie przyniesie Ci wiele przyjemnych chwil i „stały” dobry nastrój.

Wkrótce życie stanie się lepsze

Jeśli we śnie zdarzyło ci się założyć czyjś pierścionek na palec, możesz odetchnąć z ulgą, podoba się interpretacja muzułmańskiej książki o marzeniach. Rozszyfrowując, o czym marzy fabuła, wyrocznia zapewnia, że ​​jest to sygnał o zakończeniu „toru przeszkód” na ścieżce życia.

Wszystkie złe rzeczy odejdą w niepamięć: choroby znikną, problemy znikną, konkurenci się poddadzą. A jeśli jednocześnie widziałeś, jak pierścionek błyszczy w słońcu, to oprócz wszystkich radości będziesz kąpać się w promieniach chwały.

Rodzina przede wszystkim

Medium z przeszłości, panna Hasse, przepowiada dobrobyt i harmonię w rodzinie marzycielom, którzy we śnie kupili stary pierścionek. Należy pamiętać, że im starsza była dekoracja, tym silniejsze i cieplejsze będą relacje w rodzinie. W tym okresie życia wartości rodzinne będą Cię interesować bardziej niż cokolwiek innego.

Przeszłość ci przypomni

Czy we śnie ukradłeś komuś pierścionek? Pamiętaj, kto i kiedy coś ci obiecał, ale tego nie zrobił. To ważne, bo minie trochę czasu, a „dłużnicy” zaczną spełniać obietnicę.

Ale zobaczenie pękniętego pierścienia we śnie jest oznaką niebezpieczeństwa. Miej się na baczności, ponieważ istnieje szansa na spotkanie starych wrogów lub konkurentów.

„O-la-la…”, czyli trochę szczery

Wymarzona książka Freuda interpretuje na swój sposób to, o czym marzy ktoś inny, rozszyfrowując wszelkie obrazy z „zmysłowej perspektywy”. Mówiąc najprościej, ta tłumaczka interpretuje przez pryzmat seksu. Według ojca psychoanalizy, Zygmunta Freuda, wielu będzie zainteresowanych tym, co obiecuje różnorodna biżuteria na palce. A więc pierścionek:

 • z wdzięcznym kamieniem – jesteś koneserem zmysłowego seksu;
 • złoto lub srebro – znasz swoją wartość, wolisz dominować;
 • miedź lub cyna – w łóżku wolisz być posłuszny;
 • za duży lub za mały – jesteś seksualnie zaciśnięty;
 • zły gust, biżuteria – masz błędne pragnienia.

Wybierz swoje marzenie

Po co marzyć o zepsutym pierścieniu?

Zgubić pierścionek we śnie

Diamentowy pierścionek z interpretacją snów

O czym marzy pierścionek na palcu?

Śniło mi się, że dają pierścionek

Po co marzyć o obrączce ślubnej na palcu?

Hi!

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? O którym marzyłem dzisiaj. Dokładnie tej nocy.

Dlaczego marzyłem o znalezieniu obrączki: opinia popularnych książek o marzeniach

W nocnych snach miałem szczęście znaleźć pierścionek zaręczynowy – to zwykle marzenie o zdobyciu wielkich możliwości, szansy na zmianę swojego życia. Ale ponieważ fabuła snu może być inna, zmieni się również interpretacja. Dokładną odpowiedź znajdziemy z pomocą wymarzonych książek.

Po co marzyć o znalezieniu pierścionka zaręczynowego?

Obrączka jest symbolem jedności dwóch serc i życia rodzinnego. Ale jeśli we śnie odkryłeś to przypadkiem? Co powiedzą popularni tłumacze snów?

 1. Wymarzona książka Millera łączy taki obraz we śnie ze spełnieniem cenionych pragnień w prawdziwym życiu. Jeśli dziewczyna zobaczyła sen, jej związek z kochankiem obiecuje przejść na nowy poziom.
 2. Przypadkowo odkryłem złotą biżuterię – do niespodziewanej, ale bardzo ciekawej oferty. Całkiem możliwe, że ktoś będzie pamiętał jego przysięgę złożoną dawno temu.
 3. Dla dziewcząt sen o znalezionym akcesorium małżeńskim obiecuje sukces z przedstawicielami płci przeciwnej. W rezultacie będzie szansa na znalezienie bratniej duszy i udane małżeństwo.
 4. Dla młodych kobiet, które są w związku, sen obiecuje lojalność partnera i spełnienie złożonej przez niego obietnicy.
 5. Na mężatki czekają radosne wieści, które przyniosą szczęście i pomyślność w domu.
 6. Znaleźliśmy jednocześnie dwie złote biżuterię – dla kobiet sen przewiduje trudność wyboru. Być może masz jednocześnie kilku pretendentów do ręki i serca, a ponieważ są równi, wybór jest szczególnie trudny.
 7. Mężczyzna znalazł we śnie kilka obrączek – dla niego oznacza to sukces, wzrost dochodów, zdobycie władzy. Przyczyni się do tego zaradność: w Twojej głowie nagle pojawi się wiele pomysłów na rozwój biznesu, a wiele z nich ma szansę się urzeczywistnić.
 8. Znajdź cudzy dodatek do małżeństwa – tak naprawdę chcesz posiąść to, co do ciebie nie należy, lub dążysz do doświadczenia czegoś, co jest niedozwolone. Inna interpretacja tego samego snu – nie wierz przysięgom. Osoba nie zamierza dotrzymać danych obietnic.
 9. Znalezienie obrączki to nowa runda w związku z partnerem. Dawna pasja odżyje, miłość nabierze nowego znaczenia.
 10. Letnia książka marzeń łączy znalezisko ze zerwaniem starych więzi i nową znajomością. Relacje te będą bardzo udane – nowa miłość uleczy duchowe rany i rozgrzeje serce.

Jeśli znaleziony pierścionek nie jest pierścionkiem zaręczynowym, ale jednocześnie jest do niego bardzo podobny, jest to strata. Decydujesz się oszczędzać na drobiazgach, a to będzie błędna decyzja. Ale jednocześnie dla niezamężnej dziewczyny taki sen przewiduje spotkanie z narzeczoną i szczęśliwe życie rodzinne.

Gdzie znaleziono obrączkę ślubną?

Na dekodowanie snu duży wpływ ma miejsce, w którym znalazłeś znalezisko.

 • Jeśli na drodze znaleziono pierścionek zaręczynowy, taki sen obiecuje znajomość z przydatną osobą. Stanie się Twoim patronem, pomagając Ci wspinać się po szczeblach kariery.
 • Złota biżuteria zagościła na półkach – ku pozytywnym zmianom w sektorze finansowym.
 • Znaleźliśmy kółko w krześle – wkrótce otrzymasz propozycję nowego stanowiska lub otrzymasz ofertę od innego pracodawcy. W każdym razie sukces masz gwarantowany.

Czytaj więcej:  O czym marzy rudowłosy mężczyzna

Wygląd obrączki

Zwróć uwagę na stan znaleziska.

 1. Dekoracja o gładkiej powierzchni obiecuje szybkie małżeństwo.
 2. Miał na sobie wzorki – otrzymywać wiadomości, być może będzie to rozpoznanie.
 3. Na pierścionku afiszował się duży kamień – oczekuje się obiecującego znajomego.
 4. Znalezisko było uszkodzone, połamane – strzeż się zdrady.
 5. Znaleziony złoty pierścionek ślubny nie pasował do rozmiaru (był mały) – marzyciel będzie rozczarowany, co spowoduje smutek i łzy.
 6. Oryginalne akcesorium ślubne obiecuje zdobycie godnego pozazdroszczenia bogactwa. Ale ścieżki do jego zdobycia będą bardzo niezwykłe, niesamowite, niesamowite.
 7. Piękna, kunsztowna dekoracja symbolizuje profesjonalizm marzyciela i sugeruje, że będzie on cennym znaleziskiem dla wielu pracodawców.

Znajdź męski pierścionek zaręczynowy

Pierścionki męskie są łatwe do rozpoznania – są masywniejsze, znacznie większe od tradycyjnych. Co oznacza sen o takim znalezisku?

 • Interpretacja snów obiecuje nieoczekiwaną pomoc z zewnątrz. Ktoś pomoże ci rozwiązać stare problemy.
 • Być może początek nowego romantycznego związku. W takim przypadku twoimi wybranymi będą osoby, z którymi znasz się od dawna, ale wcześniej nie traktowałeś go poważnie.
 • Jeśli kobieta marzy, że znalazła pierścionek zaręczynowy męża, to taki sen przewiduje kłopoty. Początkowo wydarzenia będą wydawać się nieistotne, ale nieco później z ich powodu pojawi się wiele problemów.

Zgubić, a potem znaleźć pierścionek zaręczynowy

Czasami fabuła snu okazuje się bardzo zagmatwana, a śniącemu udaje się zobaczyć kilka znaczących wydarzeń naraz.

 1. Taki sen obiecuje sukces we wszystkich dziedzinach życia. Oto wiadomość o początku białej smugi: dawne krzywdy zostaną zapomniane, problemy zostaną rozwiązane, niepokój zniknie.
 2. Inne źródło mówi o próbach życiowych, które powstaną na tle zaniedbania przysięgi. Mówimy o niewierności partnera, kłamstwach, niebezpiecznej chorobie, wypadku, który pociągnie za sobą przymusową separację. Możesz jednak pokonać wszystkie trudności i ponownie znaleźć szczęście.
 3. We śnie zdarzyło mi się znaleźć stary pierścionek, który wcześniej zaginął – twój wybrany został ci przydzielony przez los.
 4. Sen, w którym zgubiłeś obrączkę i natychmiast ją znalazłeś, przewiduje nieoczekiwane straty, trudności finansowe. Jednak obiecują, że będą krótkotrwałe.
 5. W krótkim czasie można było wykryć stratę – w rzeczywistości spełnisz swoje obietnice, które kiedyś złożyłeś bliskiej osobie.

Co się stało z pierścieniem?

 • Znaleziony dodatek do małżeństwa nagle znika – marzyciel będzie miał szansę zmienić swoje życie na lepsze, ale nie należy wiązać z nim wielkich nadziei. Szansa będzie bardzo wątpliwa: nowy związek nie będzie się usprawiedliwiał i pociągnie za sobą straty.
 • Naprawdę podobało ci się znalezisko, zbadałeś je ze wszystkich stron i nie chciałeś go zdradzić – w rzeczywistości marzyciel ma stworzyć silną rodzinę. Dla dziewcząt taki sen obiecuje wzajemną miłość, pełną czułości: one i ich partner będą się podziwiać, a ich związek obiecuje trwałość.
 • Znaleziony pierścionek zaręczynowy nie trafia w ręce – do straconych szans. Nie wykorzystasz danej ci szansy, czego później będziesz bardzo żałować. Jeśli wiesz, że biżuteria jest zakopana głęboko w ziemi i nie możesz jej wykopać, to taki sen wskazuje na straconą szansę, którą dano innej osobie. Możemy porozmawiać o możliwości przesunięcia się po szczeblach kariery, przywrócenia relacji, pogodzenia się z przyjacielem.
 • Znalezisko, które wymyka się z rąk, jest ostrzeżeniem – nie dotrzymasz obietnic, co doprowadzi do rozstania z partnerem. Co więcej, swoimi działaniami, słowami zawiedziesz zarówno siebie, jak i innych, powodując ich dezaprobatę.
 • Marzycielka zakłada obrączkę znalezioną na palcu przez kochanka – na romans w związku. Wszystkie nieporozumienia, które miały miejsce nieco wcześniej, zejdą na dalszy plan, związek stanie się łatwy, pełen samych pozytywnych emocji i radości. Jeśli spróbujesz się znaleźć, w rzeczywistości jesteś skazany na składanie obietnic, które będą bardzo trudne do spełnienia. Włożenie go na palec drugiej osoby to bliski związek z nią, pełne zaufanie i wzajemne zrozumienie.
 • Kiedy marzyciel znajduje obrączkę i łamie ją własnymi rękami, oznacza to, że w życiu będzie musiał zostać wciągnięty w sytuację konfliktową i przegrać.

Ogólnie rzecz biorąc, sen o znalezionym pierścionku zaręczynowym obiecuje coś nowego: relacje, pracę, przyjaźń, umiejętności, zdolności. Powinieneś uważnie przyjrzeć się temu symbolowi i zrozumieć, jaką rolę odgrywa: dar losu lub test. W każdym razie dostaniesz szansę. Postaraj się go mądrze wykorzystać.

Marzyłem o obrączce ślubnej: jak ją poprawnie interpretować

Każdy człowiek przynajmniej raz w życiu miał sen. Co noc zanurzamy się w krainę snów, nie wiedząc, co tam zobaczymy. Każde marzenie ma swoją specjalną rolę. A jeśli poprawnie zinterpretujesz to, co widzisz, możesz nawet uratować się przed strasznymi, nieprzewidywalnymi wydarzeniami.

Obrączka widziana we śnie to z pewnością bardzo mocny znak zesłany nam z góry. Ten symbol czystej miłości nie śni tak po prostu. Do ciebie należy decyzja, w którą wymarzoną książkę wierzyć, ale fakt, że pierścionek zaręczynowy we śnie obiecuje tylko dobre rzeczy, jednoczy wszystkie wymarzone książki.

Po co marzyć o obrączce ślubnej, odpowiedź z wymarzonej książki Vanga

Według Vangi widzenie obrączki we śnie jest symbolem czystości, wierności, czystości i serii nieprzewidzianych wydarzeń.

Czytaj więcej:  Jakie jest marzenie o białej torbie

Jeśli we śnie zdarzyło ci się założyć pierścionek na palec ukochanej lub ukochanej – symbol tego, że w miłości zachowujesz się powściągliwie, nie obiecując „złotych gór”, ale jednocześnie obok jest wierny towarzysz Tobie. W końcu „z ukochaną osobą iw chacie jest raj”, prawda?

Jeśli śniło ci się, że dzwoni do ciebie nieznajomy – w przyszłości przyjmiesz pomoc w rozwiązaniu poważnych problemów, które cię nękają.

Nie możesz określić, jakiego rozmiaru potrzebujesz? Taki sen jest interpretacją, że twoje serce, jak bocian na niebie, jest wolne na nową miłość.

Jeśli we śnie czujesz, że pierścionek ci nie wystarcza, ściska ci palec lub nie możesz go zdjąć – nie dajesz bratniej duszy wystarczającej miłości i przywiązania.

 • Chodzenie z obrączką na palcu we śnie – do rychłych narodzin nowej rodziny, pojawienia się dziecka.
 • Przymierzanie obrączki we śnie – ożywić stare marzenie.
 • Jeśli zgubisz pierścionek we śnie, dobrowolnie zniszczysz przeszłe więzi, stare związki lub przyjaźnie.
 • Przymierzanie obrączki innej osoby we śnie – „zakazany owoc jest słodki” lub zbyt często interesujesz się tym, co jest niedozwolone.
 • Widzenie wypolerowanego, błyszczącego pierścionka we śnie dla kobiety to brak uciążliwych zmartwień i kłopotów. Taki sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbna co dzień nie robisz rzeczy, których byś nie lubił.
 • Znalezienie pierścionka zaręczynowego we śnie to spotkanie, które może wywrócić życie do góry nogami. Być może, aby rozpocząć nowy związek lub silną przyjaźń.
 • Zdobądź pierścionek zaręczynowy – wkrótce dobre samopoczucie.
 • Jeśli nie możesz zdjąć pierścionka z palca – na brak swobody w związku.
 • Obrączka we śnie – wymarzona książka Millera
 • Jeśli we śnie zobaczysz, że nosisz pierścionek na palcu, wkrótce czekają na Ciebie ciekawe rzeczy, które będą „nowe”, ale będą miały szczęście.
 • Jeśli marzyłeś o złamanym pierścieniu – obfitość zaniedbań, nieporozumień i kłótni w życiu codziennym. Możliwe zerwanie relacji, małżeństwo z powodu domowego szlifowania.
 • Jeśli młoda dziewczyna śniła, że ​​otrzymuje pierścionek, oznacza to, że ukochana osoba jest teraz całkowicie twoja, gotowa dzielić z tobą życie i poświęcić swoje życie rodzinie.
 • Widzenie pierścionka na nieznajomym we śnie – nowe spotkania w przyszłości, które przyniosą zysk domowi.

Dreaming ring – interpretacja wymarzonej książki psychologa D. Loffa

Złoty pierścionek, zaręczyny, kosztowności lub inna biżuteria – taki sen interpretowany jest jako podpisanie umowy, wzięcie na siebie odpowiedzialności porównywalnej z małżeństwem. Wymarzona obrączka symbolizuje własne pragnienie radzenia sobie z obowiązkami, jakie niesie ze sobą życie.

Pierścień wykuty na ziemi lub koła na polu pszenicy to symbol ochrony. Od czasów starożytnych ludzie chronili się przed złymi duchami, rysując okrąg na poziomej powierzchni. To, co chcieli chronić – przedmioty, dzieci, siebie – musiało znajdować się w epicentrum kręgu, gdyż wierzono, że zło nie może przejść przez ten krąg. Taki sen jest również interpretowany jako potrzeba ochrony przed problemami środowiskowymi.

Interpretacja snów – obrączka

Obrączka, którą widziałeś we śnie, jest symbolem tego, że w przyszłości usankcjonujesz swój związek z ukochaną osobą.

Jeśli we śnie ukochana osoba zakłada pierścionek – długą miłość, silną rodzinę i ciepłe ognisko. Taki sen symbolizuje brak codziennych problemów i ogólnie dobrą rodzinę.

Jeśli zobaczysz pierścionek zaręczynowy z brylantami, to znak, że odzyskasz dawną łatwość w komunikowaniu się z płcią przeciwną i że wkrótce spotkasz na swojej drodze osobę, z którą przejdziesz ciernistą ścieżkę życia. Z tą osobą niekoniecznie będzie to związek miłosny, możliwa jest dobra przyjaźń.

Jeśli we śnie podoba ci się obrączka – symbol zbliżającego się ślubu i pojawienia się dziecka.

Jeśli we śnie celowo złamiesz lub wyrzucisz pierścionek, jest to oznaką zbliżającej się separacji, rozwodu.

Pierścionek według wymarzonej książki dla kobiet

Noszenie obrączki we śnie jest symbolem dobrobytu materialnego, sukcesu w sprawach związanych z biznesem.

Widzenie obrączki na nieznajomym to nowa znajomość w przyszłości.

Na weselu pierścionek zaręczynowy spadł na podłogę – życie przygotowało dla ciebie test, który może zdać tylko osoba, która jest ci wierna.

Wymarzona książka Freuda – dlaczego marzysz o obrączce?

Obrączka jest symbolem płci żeńskiej.

Jeśli we śnie zakładasz lub zdejmujesz pierścionek, taki sen nabiera znaczenia stosunku płciowego z kochankiem.

Jeśli we śnie dostałeś pierścionek zaręczynowy – ktoś próbuje cię zadowolić, aby dalej wejść w długotrwały związek, być może małżeństwo.

Jeśli widzisz wiele obrączek na palcu serdecznym:

 • dla kobiety taki sen reprezentuje jej sekretne lesbijskie pragnienia
 • dla mężczyzny ten sen jest tendencją do ciągłej zmiany partnerów, jest też ostrzeżeniem, że rozwiązłość pociąga za sobą choroby przenoszone drogą płciową.

Jeśli we śnie zgubiłeś pierścionek, jest to znak, że wkrótce nastąpi zerwanie relacji ze stałym partnerem seksualnym.

Pierścień (pierścień) we śnie, po co marzyć (interpretacja wymarzonej książki Maginiego)

Dlaczego pierścień śni? Ogólnie rzecz biorąc, znaczenie pierścienia w magii to połączenie, przede wszystkim oczywiście miłość, a także przyjaźń, rodzina lub intymność. W zależności od towarzyszących symboli snu możesz szczegółowo rozszyfrować przepowiednie wysłane do ciebie w ramionach Morfeusza.

Jak wyglądał pierścionek w twoim śnie?

zaręczyny pierścień (lub inaczej – ślub, zaręczyny) według wymarzonej książki Maginiego oznacza nowe połączenia lub przejście starych relacji na inny poziom.

Złoto pierścień marzy o szczęściu i powodzenia. Srebro – do rozczarowania lub zdobycia informacji. Drewniane – niepewny związek. Żelazo – ciężka praca.

Czytaj więcej:  O czym marzy czarna kobra

Pierścionek był we śnie z kamieniem – niespodzianka, a im większy kamyk, tym większa radość z nieoczekiwanego zdarzenia. Pierścień z Nieznanym czerwony kamień– do nieoczekiwanej znajomości z osobą, która może zdobyć twoje serce. z niebieskim kamieniem – sen ostrzega przed złymi działaniami i obiecuje ochronę. pierścień z niebieskim kamieniem – czuły, ufny związek z kimś, od kogo się tego nie spodziewasz. z zielonym kamieniem – będziesz mieć nadzieję na najlepsze.

Marzenie o pierścionku z diamentem – bardzo udany sen, który obiecuje osiągnięcie celów, udane transakcje i dobre samopoczucie finansowe. Z rubinem – namiętny gorący związek z osobą przeciwnej płci. Pierścień ze szmaragdem – do wzajemnych uczuć lub bogactwa. Z perłami – zasłużona nagroda. Widzenie pierścienia we śnie z szafirem – według wymarzonej książki śmiertelna miłość. z topazem – zawierać nowe znajomości. Z granatem – Twoje kłopoty wkrótce nieoczekiwanie same się rozwiążą. Interpretacja według wymarzonej książki Pierścienie Magini z turkusem radość, miłe zaskoczenie.

śnić czarny pierścień – sojusz z wrogiem. Czerwony – romans. Zielony – przyjazny.

Zobacz we śnie zardzewiały pierścionek – samotność, fajne związki, a nawet wdowieństwo. starożytny – stara miłość, stara przyjaźń. Złamany (złamany) – mówimy o dawnym związku, który został wcześniej przerwany. Złamana obrączka to rozwód lub złamane serce.

pierścień w formie węże w wymarzonej książce to niebezpieczne połączenia. Zachowaj ostrożność przy wyborze przystawek do serca. kółeczko z religijnym napisem, takie jak „Ratuj i ratuj” lub „Allah jest wielki”, ma interpretację według wymarzonej książki Maginiego jako talizman.

Wiele pierścieni – komunikacja, rotacja w towarzystwie, dużo nowych znajomości. Dwa pierścienie – związek serc kochanków. Trzy – trójkąt miłosny.

Obcy widzieć pierścionek we śnie – wątpliwości co do wierności, krótkotrwały romans. Obrączka kogoś innego jest szczęściem kogoś innego. Według wymarzonej książki obrączka męża (żony). sny, przewidujące związek bezpośrednio z małżonkiem (żoną). Uważaj na szczegóły snu, masz szansę zajrzeć w Jego (Jej) życie osobiste.

Duży pierścionek (za duży) – Znaczące zmiany w życiu. mały (mały) – kłopoty w relacjach z ukochaną osobą.

Marzyć kolczyki i pierścionek razem – obowiązki weselne, nowe uczucia.

Gdzie marzy pierścień?

We śnie widzisz pierścionek na twoim palcu – zobowiązania wobec bliskiej osoby, na czyjejś ręce – Nowe znajomości, na palcu ukochanej osoby – zmienić.

Pierścień na palcu – intymne związki i powodzenie z płcią przeciwną, również ten sen można interpretować jako szybki ślub. Włożenie ręki obcego jest spełnieniem obietnicy. Włożyć palec kochanka to wierność twojej miłości. Założenie obrączki współmałżonkowi (żonie) to nowa runda relacji, możliwe są również zdrady i kłótnie.

kładzie na rękę pierścień ukochanej osoby – sen wskazuje na Jego silne uczucia; jeśli zrobi to obcy – nieoczekiwana pomoc i wsparcie.

Podczas gdy pierścienie po lewej stronie ostrzegać przed nieuczciwymi ludźmi i złymi uczynkami, i po prawej – wręcz przeciwnie, sen obiecuje podejmowanie właściwych decyzji i godne środowisko.

Pierścień na palcu serdecznym ma interpretację według wymarzonej książki Maginiego jako małżeństwo. Na małym palcu – przyjaźń. Na palcu wskazującym – być winnym. Na kciuku sen o pierścionku – wsparcie w rozwoju kariery i sprawach finansowych. Średnio – przewidywania dotyczące intymnych związków.

Obrączki ślubne w pudełku – niedługo wypadnie na spacer na weselu.

Pierścień w wodzie czysty i przejrzysty – jesteś zauważony, pożądany; w błocie – samotność.

Co stało się z pierścieniem we śnie?

Pierścienie znaleźć (znaleźć) według wymarzonej książki – nowe połączenia. Znajdź obrączki – bądź nowym romansem lub oficjalną rejestracją istniejącego związku. Znalezienie pierścionka z kamieniem to nieoczekiwana przyjemna znajomość.

zbierać pierścienie – być bardzo popularnym wśród płci przeciwnej.

ty we śnie dał pierścionek – ktoś chce cię uwieść. Konkretny mężczyzna daje – rozważa plany matrymonialne dla ciebie. Znajomy facet dał pierścionek – jesteś dla niego słodki. Otrzymanie pierścionka od męża w prezencie jest oznaką silnej miłości. dać siebie – okazywać komuś troskę i przywiązanie.

Ukraść pierścień – „odebrać” komuś pasję. Zostałeś skradziony – ten, który jest ci drogi, zostanie uwiedziony z boku.

Wyblakłe (poczerniałe) – ochłodzenie w związkach. Złamany (pęknięty, złamany, pęknięty) – poważna przerwa, kłótnie, rozwód. Upuścił kamień z ringu – utrata poparcia, patrona.

Zgubić pierścionek (stracić) – kłótnia, utrata przyjaciela. Zgub swoją obrączkę – strać swoją miłość. Zagubiony i znaleziony – trudna sytuacja w związku, w której cierpliwość i mądrość pomogą Wam wytrwać razem. Szukaj pierścionka – próby nawiązania komunikacji, wskrzeszenia starych uczuć.

odlecieć (odlecieć) z ręki – twój czyn spowoduje kłopoty i kłótnie. Aby zdjąć obrączkę – pojawi się pokusa, by zdradzić ukochaną osobę. Rozdać ktoś – odrzucenie związku. Podarowanie pierścionka zaręczynowego to dobrowolna decyzja o rozstaniu. wyrzucić – ostra przerwa we wszelkiego rodzaju związkach.

Zmierz pierścionek (przymierz) – ułóż swoje życie, poczuj korzystne zmiany. Mierzenie cudzej biżuterii to pokusa zakazanej miłości.

Kup (kup pierścionek, kup) według wymarzonej książki Maginiego – zmiany na froncie osobistym, długoterminowe relacje. We śnie wybierać pierścionek dla siebie – w życiu staniesz przed trudnym wyborem. Być może będziesz musiał dać pierwszeństwo jednemu z kilku zalotników. Wybór biżuterii zaręczynowej – od Twojej decyzji zależeć będzie Twoje życie rodzinne.

Zanurz się we śnie propozycja małżeństwa z pierścionkiem – powodzenie w sprawach sercowych, możliwe, że usłyszysz wyznanie miłości i będziesz miał szansę na ślub.