Kiedy most śni

Jakie jest marzenie mostu

Aby wyjaśnić, o czym marzy most, należy wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły tego, co widzisz. Zdarza się, że tego rodzaju sen jest interpretowany przez wymarzoną książkę jako zapowiedź ogromnych zysków w najbliższej przyszłości, ale dzieje się na odwrót.

Jakie jest marzenie o moście według wymarzonej książki Millera

Jeśli śnisz długo, w opłakanym stanie, zapowiada to melancholijny nastrój i rozbite sny. Jeśli taki sen nawiedza młodą, zakochaną osobę, w rzeczywistości czeka cię rozczarowanie. Jeśli dana osoba go przejdzie, w życiu łatwo będzie pokonać wszelkie trudności. Jeśli most nagle pojawił się na drodze, spodziewaj się zdrady ze strony bardzo bliskiej osoby.

Most we śnie – wymarzona książka Vanga

Takie sny symbolizują nadzieje, a także przysięgi i obietnice. Przejście przez most i nagle załamanie lub upadek – w życiu codziennym zdrada wkrótce zapanuje. Ten fakt będzie bolesny, ale wkrótce sprawca zostanie wybaczony. Widzenie siebie stojącego pośrodku mostu obiecuje trudny okres życia i wiele zobowiązań nie do pokonania. Jeśli we śnie ktoś idzie po nim przez bardzo długi czas, wkrótce nastąpi sytuacja, w której wystąpią wyrzuty sumienia.

Interpretacja mostu według wymarzonej książki Freuda

W zwykłych snach most jest symbolem męskiego narządu płciowego, jednak w niektórych przypadkach taki sen może prorokować śmierć lub zmianę stanu wewnętrznego osoby. Spacerując samotnie we śnie – w prawdziwym życiu człowiek odczuwa strach przed śmiercią. Jeśli w wizji idziesz po niej w towarzystwie kilku osób, spodziewaj się bogatego i tętniącego życiem życia seksualnego.

Jeśli mężczyzna patrzy z góry na wodę, w rzeczywistości marzy o dziecku. Przejazd dowolnym transportem przez most – w niedalekiej przyszłości należy spodziewać się dużych zmian w życiu. Jeśli ktoś widzi, jak porusza się jeden z jego znajomych, zapowiada to chorobę, a nawet śmierć bliskich. Jeśli mężczyzna widzi sen, w którym konstrukcja nie sięga przeciwległego brzegu, to wkrótce czekają go poważne problemy z potencją, a jeśli kobieta zobaczy taką wizję, to w życiu nie jest zadowolona z własnego losu.

Jeśli we śnie most zawali się tuż pod twoimi stopami – to zapowiedź problemów w życiu osobistym. Jeśli mężczyzna podziwia jego urodę, to w rzeczywistości nie jest zadowolony ze swojego życia seksualnego i zazdrości sukcesu innym mężczyznom, których zna. Jeśli kobieta podziwia, musi zmienić partnera seksualnego, ponieważ on jej nie satysfakcjonuje.

Jakie jest marzenie o moście według wymarzonej książki Hassego

Takie wizje przepowiadają szczęście w biznesie. Przechodząc przez to, lepiej porzucić zaplanowane sprawy i plany. Natknij się na to – ktoś chce ingerować w interesy.

Mostek: Interpretacja snów Maya

Istnieją dwie interpretacje takiego snu – dobra i zła. Jeśli ktoś śni, że idzie po moście, obiecuje kompromisy i ciepłe stosunki z przełożonymi. Zaangażowanie się w jego budowę oznacza, że ​​w rzeczywistości bardzo trudno będzie się zgodzić z innymi. Ale czarna passa wkrótce minie.

Wymarzona książka Loffa: dlaczego most śni

Widzieć we śnie, jak palisz most lub krzyż, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości los przedstawi trudności i przeszkody. Aby zbudować go we śnie – człowiek się czegoś boi i stara się w każdy możliwy sposób odgrodzić się.

Po co marzyć o moście przez rzekę, nad wodą

Sny, w których widzisz most nad rzeką, jeziorem, stawami, morzem, mają fatalny charakter. Jeśli przekroczysz rzekę szerokim mostem, wkrótce na osobę czeka nowy etap w związku, może to być wzajemna miłość lub szybki rozwój kariery. Zobaczyć mały mostek przez rzekę – w niedalekiej przyszłości nastąpi niepoważny związek miłosny.

Po co marzyć o przejściu przez most, chodzeniu po nim lub pod nim

Taki sen przewiduje, że w prawdziwym życiu osoba będzie bardzo łatwo radzić sobie z trudnościami życiowymi. Po co marzyć o przejściu pod mostem? To prorokuje eliminację wszelkich przeszkód w osiąganiu celów.

Po co marzyć o upadku z mostu

Taka wizja ma negatywną interpretację. Marzyciel w rzeczywistości na próżno próbuje przezwyciężyć niepowodzenia. W życiu zdarzają się też duże przewroty, sytuacje, które mogą doprowadzić do poważnej depresji lub załamania psychicznego.

Interpretacja snów – zniszczony most

Zniszczony most we śnie jest symbolem strachu przed światem zewnętrznym. Osoba, która widzi taki sen, jest najczęściej wyobcowana i nieufna wobec ludzi. Jeśli zniszczenie nastąpi na naszych oczach, w prawdziwym życiu czeka nas poważna utrata funduszy.

Dlaczego most marzy – opcje marzeń

Aby poprawnie interpretować sny, należy wziąć pod uwagę wszystkie małe rzeczy i okoliczności, które wydarzyły się podczas snu:

 • Drewniany – na nieoczekiwaną nagrodę pieniężną.
 • Aby zobaczyć na nim ludzi, jeśli zaczniesz z nimi rozmowę we śnie, słowa tych ludzi mogą prorokować przyszłość w prawdziwym życiu.
 • Stań na moście, wkrótce pojawią się nowe oferty pracy.
 • Długi most – osoba ma przytłaczający strach przed poważną chorobą.
 • Upadki – do skandali, kłótni i konfliktów.
 • Nad przepaścią – taki sen jest ostrzeżeniem. Należy unikać wątpliwych kontaktów i inwestycji dużych kwot.
 • Przez morze – do zdrowia. Może to być uzdrowienie z już istniejącej dolegliwości lub dobry stan umysłu.
 • We mgle – oznacza, że ​​​​w rzeczywistości śniący boi się nieznanego, ale nie bój się, ponieważ taka wizja obiecuje zmiany na lepsze.
 • Przez kolej taki sen wskazuje na poczucie lęku przed życiem i odpowiedzialnością.
 • Przez wzburzoną rzekę – pokonywanie życiowych przeszkód. Woda jest symbolem kłopotów i trudności. Jeśli przejdziesz przez most na wzburzonej rzece, żadne życiowe wstrząsy nie będą cię niepokoić.
 • Wiejska droga – jeśli jest w dobrym stanie, więzi rodzinne marzyciela są dość silne, a jeśli nie, to odwrotnie.
 • Z posągami – mecenasami w prawdziwym życiu, którzy życzą tylko tego, co najlepsze.
 • Widzenie na nim zwierząt – taka wizja sugeruje, że pasje uniemożliwiają nawiązanie kontaktu z ludźmi.

Czytaj więcej:  Astromeridiany interpretacji snów

Śnił mi się most – dekodowanie z różnych książek o marzeniach

Jeśli zdarzyło ci się zobaczyć most we śnie, powinieneś zwrócić uwagę na jego cechy: w jakim był stanie, dokąd prowadził, jaki miał kształt, czy był zawiasowy. Warto też pamiętać, gdzie się znajdował i przez co przechodził. Wszystkie subtelności przydadzą się, aby dowiedzieć się bardziej szczegółowo, o czym marzy most. Często wymarzona książka interpretuje ten sen jako podejście do rozwoju kariery i zysków finansowych, ale nie jest to jedyne znaczenie.

Ogólna interpretacja

Jeśli most pojawił się we śnie w nieodpowiednim miejscu, w którym nie spodziewano się go zobaczyć, oznacza to pomoc przyjaciela, od którego nigdy nie oczekiwałeś wsparcia i nie miałeś nadziei, że będzie uczestniczył w życiu osobistym śniącego. Jeśli most w noktowizorze był stabilny, dobrze zaprojektowany, zapowiada to duży sukces w planowanych działaniach.

Jeśli śniący pokonuje most we śnie, trudności życiowe mu nie zagrażają i z łatwością je pokona. Również w takich snach obszar otaczający ten most ma szczególne znaczenie. Jeśli podobało ci się to środowisko i czujesz się tam dobrze, wkrótce życie zacznie się rozwijać niezwykle pomyślnie.

Jeśli śniący widzi we śnie most rozciągający się nad przepaścią, może to oznaczać możliwe trudności życiowe, które należy pokonać. Jeśli zdarzyło ci się przejść go bez żadnych trudności, to problem zostanie rozwiązany z taką samą łatwością, ale jeśli miałeś trudności z przejściem na drugą stronę, oznacza to bezradność i skłonność do stresu w przeżywaniu życiowych trudności.

Jeśli most we śnie jest w zaniedbanym stanie, częściowo zniszczony i niezwykle zakrzywiony, a koniec mostu przechodzi w nieprzeniknioną ciemność, jest to oznaką długiej depresji i rozczarowania własnym życiem. Jeśli zakochany marzył o moście – wkrótce będziesz zdenerwowany z powodu swojej drugiej połówki, staniesz się bardzo zaniepokojony i niespokojny z powodu tej sytuacji.

Jeśli we śnie nagle na twojej drodze pojawił się most, powinieneś być przygotowany na zdradę ukochanej osoby. Jeśli we śnie most rozpościera się nad czystą rzeką, twój biznes pójdzie w górę i odniesiesz sukces w swoich wysiłkach. Ale jeśli woda była brudna, powinieneś odłożyć wszystko na bok, inaczej poniesiesz porażkę. Jeśli we śnie miałeś okazję przejść przez most podczas silnej burzy, ten znak przewiduje początek zmian w twoim życiu i będziesz w stanie uniknąć zbliżających się trudności życiowych na drodze do zmiany.

Inne interpretacje

Jeśli marzyciel marzył o małym moście, obiecuje mu to krótkotrwały i niepoważny związek miłosny. W dawnych czasach most we śnie z boku był interpretowany jako znak zaręczyn. Teraz ten sen stał się bardziej znakiem. Noktowizor z małym mostkiem może nastawić marzyciela na frywolny, ale ekscytujący romantyczny związek z płcią przeciwną. Dotyczy to również tego, co widzisz:

 • mosty parkowe
 • Małe mostki ogrodowe
 • Mosty z rzeźbionymi poręczami
 • Mosty dla dzieci

W niektórych źródłach konieczne jest również uwzględnienie pory dnia we śnie. Jeśli przejdziesz przez most w ciągu dnia, kiedy słońce jest jeszcze w zenicie, zapowiada to zmianę w twoim życiu osobistym.

 • Jeśli na drodze przez most znajduje się przeszkoda, oznacza to niepowodzenie w romansach.
 • Udało ci się przejść przez przejście na powierzchni bez większych trudności, a następnie zaczekać na wizytę Lady Luck.
 • Jeśli we śnie miałeś przejść przez most, ale nagle zaczął się on zawalać, mówi ci to o możliwych szkodach wynikających z twoich decyzji, które podejmiesz, aby zmienić okoliczności na lepsze.

Interpretacja snów Freuda

Według tej wymarzonej książki most może obiecać wielkie zmiany w twoim życiu, może też prorokować nagłą śmierć.

Jeśli we śnie śpiący przechodzi przez most w towarzystwie osoby bliskiej jego sercu, to śniący nie ma problemów intymnych. Przekroczenie masywnej konstrukcji w transporcie to znak zapowiadający istotne zmiany w twoim przeznaczeniu.

Zygmunt Freud podziela również interpretację snu dla mężczyzny i kobiety, a mianowicie:

 • Jeśli mężczyźnie zdarzyło się zobaczyć jego ucieczkę z mostu, oznacza to problemy z życiem intymnym.
 • Dla kobiety latanie mówi ogólnie o niezadowoleniu z życia.

Sonnik Miller

Według interpretacji wymarzonej książki Millera zniszczony most pokryty ciemnością mówi o niepewności śniącego na jego ścieżce życiowej. Takie sny często powodują przedłużającą się depresję i przygnębienie.

Dla zakochanego mężczyzny ten obraz mówi o niepewności w jego drugiej połowie. Jeśli we śnie dzień wcześniej śniący miał okazję zobaczyć most, który pojawił się na jego drodze znikąd, powinieneś pomyśleć o swoich przyjaciołach. Warto sprawdzić, czy wszyscy są z Tobą całkowicie szczerzy i czy w Twoich przyjaźniach nie kierują się wyłącznie egoistycznymi intencjami.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o uratowaniu kotka

Interpretacja snów Hasse

Ta wymarzona książka mówi, że most obserwowany przez marzyciela zwiastuje mu pośpieszne zakończenie przedsięwzięć biznesowych. Jeśli marzyciel przejdzie przez most, warto pomyśleć o kolejnym biznesie, mogą przynieść ci tylko porażkę. Jeśli zdarzy ci się upaść na moście i uderzyć się, przygotuj się na problemy w pracy.

Spacer we śnie pod mostem mówi o sukcesie w prawdziwym życiu i nieskrępowanym pokonywaniu trudności na drodze do upragnionego celu. Jeśli zdarzyło ci się zobaczyć we śnie mosty zwodzone, powinieneś pomyśleć, czy naprawdę można zrealizować swoje plany.

Jak interpretować sen o moście – 42 znaczenia

Most marzy o zaproszeniu na ślub przyjaciela. Również taki sen zwiastuje zdradę ukochanej osoby.

Interpretacja snu o moście w zależności od szczegółów

W zależności od tego, który most śni:

 • nagły wypadek – do pogorszenia stanu zdrowia;
 • łukowaty – na śmierć ukochanej osoby;
 • zielony – odrzucić;
 • czarny – na problemy finansowe;
 • duży – do utraty cennej rzeczy;
 • złoto – otrzymać drogi prezent;
 • cegła – do konfliktu z liderem;
 • lina – do odpoczynku w innym kraju;
 • utwardzony – do opóźnienia płac;
 • żółty – na przewlekłą chorobę;
 • beton – przenieść się do sąsiedniego miasta;
 • biały – wygrać w grach hazardowych;
 • drewniany – ku niemiłej niespodziance;
 • żelazo – na złe wieści;
 • metal – aby zmienić priorytety;
 • krótki – do dobrego nastroju;
 • długo – spóźniony na ważne spotkanie;
 • rozwiedziony – do wypadku na drodze z powodu nieuwagi;
 • śnieżny – do nieporozumień z rodzicami;
 • zniszczony – na wycieczkę do natury;
 • pełen dziur – do ujawnienia czyjejś tajemnicy;
 • postrzępiony – do sukcesu w kreatywności;
 • piękny – aby otworzyć własny biznes;
 • droga – do zatrucia;
 • zawalenie się – znalezienie nowej pracy;
 • regulowany – do degradacji;
 • nowy – do rozstania z najlepszym przyjacielem;
 • naprawiony – do namiętnego, ale krótkotrwałego romansu;
 • ogromny – do niezadowolenia z życia intymnego;
 • spalony – do ruiny;
 • zepsuty – do rozwoju kariery;
 • niewidzialny – aby pomóc przyjaciołom lub krewnym;
 • świecące – aby osiągnąć cel;
 • noc – na ciekawy spacer;
 • przesuwne – na długą podróż służbową;
 • zardzewiały – do utraty szacunku wśród przyjaciół;
 • strome – do zmartwień o drobną okazję;
 • niebezpieczny – do zdrady ukochanej osoby;
 • niestabilny – do udziału w wątpliwym projekcie;
 • niebieski – na zabawną imprezę;
 • zdemontowany – aby zakłócić plany;
 • czerwony – do publicznego upokorzenia;
 • ponton – do nabycia nieruchomości;
 • silny – do udanej inwestycji finansowej;
 • niedokończone – do zawarcia intratnej umowy;
 • nietypowe – na zakup sprzętu AGD;
 • wąski – do wyglądu prawdziwego przyjaciela / dziewczyny;
 • kolej – aby otrzymać spadek;
 • śliski – do intymności z kolegą;
 • stary – do stagnacji w biznesie;
 • zalany – na długo oczekiwane spotkanie z krewnymi;
 • śnieżny – do nieudanej naprawy;
 • kryształ – do wznowienia romantycznego związku z byłym partnerem;
 • zamrożony – do narodzin dziecka;
 • szeroki – do zwiększenia w pracy;
 • pusty – do zaostrzenia przewlekłej choroby;
 • łamanie – do wypalenia emocjonalnego;
 • przezroczysty – do załamania nerwowego;
 • wiszące – aby otrzymać premię;
 • zamknięte – aby otrzymać uraz przemysłowy;
 • opuszczony – do kłótni z sąsiadami;
 • niebieski – aby zwrócić stary dług marzycielowi;
 • z kamienia – aby wziąć udział w rozprawie;
 • lodowaty – na wizytę nieproszonych gości;
 • ze szkła – na problemy w rodzinie;
 • garbaty – do pojawienia się dodatkowego źródła dochodu;
 • wysoki – do łez;
 • zatopiony – ku miłemu zaskoczeniu;
 • kto jest pokryty brudem – popełnić podły czyn;
 • w kwiatach – spóźnienie się na ważne spotkanie;
 • z łukami – do utraty portfela.

W zależności od tego, gdzie we śnie znajduje się most:

 • w lesie – do walki;
 • w chmurach – żałować straconych okazji;
 • na bagnach – na bezpłatny urlop;
 • w drodze – do dobrego nastroju;
 • nad lasem – popełnić przestępstwo;
 • nad morzem – aby ukryć błąd w pracy;
 • nad stawem – na wyjazd służbowy z kolegą.

W zależności od tego, co dzieje się we śnie z mostem:

 • pali – do rozwodu;
 • ruchy – do nieoczekiwanych zmian w życiu;
 • kołysze się – do lekkiego złego samopoczucia;
 • rozpadanie się – zwątpienie i zwątpienie w siebie;
 • upadki – na ból głowy;
 • spada – do harmonii w relacjach z partnerem;
 • jest zalany wodą – aby zdobyć nową wiedzę.

W zależności od działań we śnie:

 • biegnij przez most – aby zdobyć przydatne doświadczenie zawodowe;
 • wspinać się – ku zwiększonej uwadze płci przeciwnej;
 • spacery – dla zabawy;
 • łamanie go – wykonywanie monotonnej pracy;
 • zamiatać – w celu poprawy jakości życia;
 • wspiąć się na most – na romantyczny wieczór;
 • wejść – na nieznaczne wydatki;
 • przejechać samochodem przez most – do awansu;
 • stań ​​na moście i spójrz na rzekę – aby kupić samochód;
 • malować – aby otrzymać nagrodę;
 • położyć się – do kłótni z sąsiadami;
 • naprawa – iść do teatru;
 • demontować – do nieodwzajemnionej miłości;
 • przelecieć nad mostem – aby wziąć udział w przygodzie;
 • przepłynąć – do rozczarowania w miłości;
 • czołgać się – do nowych perspektyw w pracy;
 • płacz na moście – na przyjemne wydarzenia;
 • spacer wzdłuż krawędzi mostu – do udanych zakupów;
 • usiądź na moście – aby pokonać przeszkody na drodze do celu;
 • spotkać matkę na moście – szukać dodatkowego źródła dochodu;
 • stop – na chorobę krewnego;
 • wysadzić w powietrze – do spełnienia pragnienia;
 • ominąć most – do udanej promocji projektu;
 • budować – w celu poprawy relacji z liderem;
 • razem przejść przez most – do zwolnienia z własnej woli;
 • widzieć we śnie, jak babcia spadła z mostu – iść na koncert.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o przeciekającym suficie w domu

W zależności od tego, kto stoi na moście:

 • wojsko – do pojawienia się nowego hobby;
 • dziewczyna – do pomyślnego zdania egzaminu;
 • martwy człowiek – na problemy z dokumentami;
 • chłopiec – do wymuszonej komunikacji z nieprzyjemną osobą;
 • panna młoda – na spotkanie z rodzicami partnera;
 • siostra – do okresu stabilności finansowej;
 • były chłopak – na przypadkowe spotkanie z nim;
 • koty – do pojawienia się zwierzaka;
 • męża – na romantyczną kolację z nim.

W zależności od tego, z kim przejdziesz przez most:

 • z mężczyzną – otrzymać ciekawą ofertę;
 • z żoną – do wzajemnego zrozumienia w rodzinie;
 • z córką – na zaproszenie na uroczyste wydarzenie;
 • z byłym mężem – na intymną randkę z nim.

W zależności od tego, ile mostów marzyło:

 • 2 – pomóc bliskim w trudnej sytuacji;
 • trzy – zwiększenie autorytetu w zespole;
 • dużo – do pomyślnego zakończenia transakcji.

W zależności od tego, kto marzył o moście:

 • niezamężna dziewczyna – aby poznać swojego przyszłego męża;
 • w ciąży – dla łatwego porodu;
 • zamężna kobieta – na pojawienie się młodego kochanka.

Po co marzyć o moście – interpretacja snu

Po co marzyć o moście w wymarzonej książce –

„Duża uniwersalna książka marzeń dla całej rodziny O. Smurowa”

Most we śnie oznacza zmianę i obiecuje wsparcie w trudnych chwilach. Czasami taki sen sugeruje, że twoja sytuacja nie jest beznadziejna, a czasami przewiduje straty, straty, przeszkody w biznesie. To ostatnie jest szczególnie charakterystyczne dla snu, w którym most przed tobą pojawi się w najmniej spodziewanym miejscu. Most jest duży, trwały, bez uszkodzeń, nie jest niebezpieczny we śnie – znak szczęścia w trudnej sprawie, sprzyjająca kombinacja okoliczności i pomyślne pokonywanie przeszkód. Szczególnie dobrze jest zobaczyć we śnie, że bezpiecznie przeszedłeś przez most i pozbyłeś się niebezpieczeństwa. Taki sen obiecuje pełny sukces w twoich sprawach i zmianę na lepsze. Zwróć uwagę na obszar, w którym znajdziesz się po przeprawie przez most. Jeśli jest piękna i ją lubisz, będziesz miał wielkie szczęście i szczęście. Jeśli most zostanie przerzucony nad przepaścią lub innym niebezpiecznym miejscem, to po minięciu go we śnie w życiu bezpiecznie unikniesz niebezpieczeństwa lub wypadku. Jeśli most we śnie jest uszkodzony i nie możesz z niego korzystać, czekają Cię straty i niepowodzenia. Spacer po moście we śnie jest oznaką pomyślnego pokonywania przeszkód. Most zwodzony lub most zwodzony we śnie oznacza, że ​​​​twoje plany się nie powiodą.

Po co marzyć o moście w wymarzonej książce – „Wymarzona książka Wangi”

Most we śnie oznacza nadzieję, obietnicę, przysięgę. Most upada pod twoimi stopami Jeśli we śnie jedziesz lub idziesz po moście i nagle spada on pod tobą, oznacza to, że wkrótce zostaniesz zdradzony przez osobę, której ufałeś. Ciężko zniesiesz tę podłość, ale w końcu usprawiedliwisz i wybaczysz zdrajcy.

Budowanie mostu we śnie:

Sen, w którym budujesz most, zapowiada dla ciebie trudny okres, ponieważ weźmiesz na siebie ogromny ciężar zobowiązań wobec innych ludzi.

Długi spacer po moście Spacer po moście we śnie:

przez długi czas – taki sen przepowiada ci wstyd i wyrzuty sumienia, ponieważ nie dotrzymasz obietnicy.

Po co marzyć o moście w wymarzonej książce –

„Prawdziwe sny – najbardziej kompletna książka marzeń”

Most we śnie symbolizuje związek między dwiema sytuacjami, związek między ludźmi; czeka Cię zmiana lub rozstanie z ukochaną osobą. Idąc wąskim, chwiejnym mostem – nie jesteś gotowy na zmianę. Most nad burzliwym górskim potokiem zwiastuje daremność twoich prób odzyskania utraconego uczucia. Spadnij na most i zawiśnij nad przepaścią – przeszkody nie pozwolą Ci zrobić kroku w realizacji Twojego pomysłu. Długi most kolejowy – nie licz na bliższy związek, osoba, która złożyła Ci obietnicę, wkrótce zniknie z Twojego horyzontu. Pływanie pod łukiem jest oznaką zdrady i zdrady bliskich. Samobójca skaczący z mostu to trudna relacja z podwładnymi.

Po co marzyć o moście w wymarzonej książce –

„Interpretacja snów: prawdomówny tłumacz snów L. Moroz”

Jeśli marzyłeś o moście, będziesz miał szczęście w biznesie; chodź we śnie po chwiejnym moście – odrzuć swoje zamiary, nie spełnią się; potknąć się, upaść we śnie na moście – napotkać poważną przeszkodę w biznesie; jeśli marzyłeś o starym, zepsutym moście – twój ukochany cię zdradzi; przejść we śnie pod mostem – osiągniesz cel, pokonując wszystkie przeszkody; przejść przez most we śnie – pokonasz trudności, pospiesz się, inaczej nie unikniesz rozczarowań; most zwodzony we śnie – na razie możesz położyć kres bliskim planom; nagle przed tobą pojawił się most – strzeż się zdrady; stań ​​we śnie na moście i obserwuj czystą wodę w rzece – dla dobrego samopoczucia; jeśli woda jest mętna i brudna – jest źle; most jest zniszczony i trudno go przejść – stracisz coś bardzo drogiego w życiu, będziesz cierpieć, będziesz głęboko rozczarowany ukochaną osobą; przejść przez most we śnie i wpaść do wody – zostaniesz wdową, ale ponownie wyjdziesz za mąż.