Dlaczego kobieta marzy o lwie

Dlaczego kobieta marzy o lwie? Interpretacja snów o lwie

Lew jest królem zwierząt. Widzenie lwa we śnie to pomyślny znak, ponieważ drapieżnik kojarzy się z siłą i mocą. W zależności od tego, który epizod był obecny we śnie, możesz spróbować przewidzieć nadchodzące wydarzenia życiowe. Rozumiemy szczegóły wymarzonej książki o lwie.

Dlaczego kobieta marzy o lwie – interpretacja z książek o marzeniach

Dlaczego kobiety marzą o lwie – sen o lwie może mieć kilka oznaczeń według wymarzonej książki psychologa Millera:

 • jeśli niezamężna kobieta marzyła o lwie, może to oznaczać, że wkrótce spotka swojego wielbiciela. Ponadto takie nocne sny obiecują możliwe poważne, długoterminowe relacje z nim;
 • jeśli król zwierząt marzył o zamężnej kobiecie, może to oznaczać flirt z boku. Dlatego powinna być bardziej ostrożna, zwracać uwagę na otaczających ją przedstawicieli silniejszej płci, aby utrzymać więzi małżeńskie i nie wierzyć w ulotną atrakcyjność;
 • jeśli młoda dziewczyna marzy o drapieżniku, oznacza to, że wkrótce na jej horyzoncie pojawi się nowy obiecujący wielbiciel. Ale powinieneś być bardzo ostrożny, ponieważ jeśli we śnie drapieżnik goni dziewczynę, na jej drodze może pojawić się bardzo wymagający i potężny facet, z którym relacje nie doprowadzą do niczego dobrego.

Aby lepiej zrozumieć obraz, warto przypomnieć sobie, w jakich warunkach zwierzę śniło, jak traktowało kobietę i jak zakończył się sen.

Głaskanie, karmienie lwa we śnie

Jeśli dziewczyna lub kobieta miała okazję nakarmić drapieżnika we śnie, to obiecuje jej sukces i rentowność nadchodzącego biznesu, zwłaszcza jeśli drapieżnik z wielką przyjemnością je jedzenie.

Jeśli w noktowizorze przedstawiciel słabszej płci uderzy króla zwierząt, oznacza to, że jest pod wpływem potężnej osoby. Dlatego musi uporządkować swoje uczucia. Również taki sen obiecuje zmiany w życiu osobistym i ewentualną nadchodzącą rywalizację.

We śnie zabij lwa, uciekaj od niego

Kiedy śnisz, że król zwierząt goni przedstawicielkę słabszej płci, możesz powiedzieć, że może mieć na nią wpływ wysoki rangą mężczyzna, który będzie wywierał na nią presję. Dlatego w rzeczywistości musisz być ostrożny i rozważny.

Jeśli kobiecie zdarzyło się zabić lwa we śnie, jest to zły znak, który wskazuje, że zaczęła swoje życie i poszła złą drogą, chociaż mogła pokazać swoje najlepsze cechy i osiągnąć znaczny sukces i dobrobyt.

Ukąszenia zwierząt, ataki

 • Atakujący drapieżnik w noktowizorze symbolizuje lęki i lęki w rzeczywistości. Najczęściej o takim śnie marzą ci, którzy w większości przypadków wątpią w rzeczywistość, nie potrafią szybko zorientować się w trudnej sytuacji i szybko i bez wahania podjąć ważną decyzję.
 • Kiedy śnisz, że lew gryzie, może to oznaczać dwie opcje. Po pierwsze, w prawdziwym życiu pewna osoba żywiła urazę i planowała pomścić ją na kobiecie. Druga opcja to możliwe rychłe pojawienie się fana, który będzie miał duży wpływ na płeć piękną.

Marzyłem o wielu drapieżnikach

Kilka drapieżników we śnie oznacza spotkanie z ważną osobą. Taki sen oznacza umiejętność samodzielnego kierowania życiem, co z kolei doprowadzi do wielkiego sukcesu. Lwy marzą o kobiecie, która musi pokonać walkę z wpływowymi osobami w swoim otoczeniu. Najprawdopodobniej dotyczy to pracy – rywalizacja z konkurentami we śnie będzie wyglądać jak stado drapieżników.

Lwica z młodymi

Jeśli dama zobaczy młode w ramionach Morfeusza, w jej życiu pojawi się wielu wielbicieli i powinna być gotowa dokonać wyboru w kierunku jednego lub drugiego dżentelmena.

Sen, w którym lwiątka karmią piersią lwicę, symbolizuje dobre samopoczucie, zarówno finansowe, jak i rodzinne. Również sen obiecuje dobre podejście do kobiety ze strony wysoko postawionych i wpływowych osób. Młode lwy, które we śnie są po prostu obok lwicy, zapowiadają owocną pracę i udane pomysły.

Lwica, która śni w nocy, jest symbolem romantycznych związków, miłości i dobrego samopoczucia.

Dlaczego tygrysy i lwy marzą o kobiecie?

Jeśli kobieta marzyła o tygrysach i lwach, może to mieć kilka interpretacji:

 1. Tygrys widziany w ramionach Morfeusza symbolizuje niebezpieczeństwo, bitwę. Bardzo często ta bestia ostrzega przed niebezpiecznymi wrogami, jawnymi lub ukrytymi. Ogromne znaczenie ma to, jaki tygrys we śnie był w stosunku do damy: miły i czuły lub agresywny i atakujący. Jeśli we śnie udało ci się pokonać atakującego tygrysa – to dobry znak, ale jeśli zwierzę wyszło zwycięsko – strzeż się negatywnych wydarzeń w życiu w najbliższej przyszłości. Jeśli we śnie tygrys był miły dla kobiety, oznacza to dobrą wiadomość dotyczącą kariery lub stanowiska.
 2. Dama marzy o królu zwierząt, jeśli w najbliższej przyszłości spodziewany jest wpływowy wielbiciel o cechach przywódczych. Wraz z jego pojawieniem się w losach kobiety mogą nastąpić istotne zmiany, a relacje z nim będą wymagały od niej wielkiego poświęcenia, by mogła mu dorównać.

Drapieżnik, czy to lew, czy tygrys, o którym śni płeć piękna we śnie, zwykle oznacza wysokiej rangi dżentelmena. Jest to najczęstsza interpretacja snu, poparta realizacją marzeń w życiu. Należy uważać – nie każdy facet, z którym trzeba się spotkać po śnie, będzie w stanie dostać się na pozycję życiowego partnera. Najprawdopodobniej powinien wyglądać tak samo jak lew na wolności – mieć cechy przywódcze, wypadać korzystnie w porównaniu z otoczeniem.

Lew w klatce w zoo lub cyrku

Król zwierząt zamknięty w klatce oznacza, że ​​​​wkrótce kobieta zatriumfuje nad walką lub współzawodnictwem, które teraz toczą się w jej życiu. Jeśli obecnie wszystko jest ciche, spokojne i spokojne, to taki sen może oznaczać pojawienie się kontrowersyjnej lub impasowej sytuacji, z której kobiecie nie będzie łatwo wyjść.

Czytaj więcej:  Dlaczego marzą żółwie duże i małe

Istnieje wiele interpretacji snów o lwach. Każdy szuka najbardziej zrozumiałego i dostępnego, odpowiadającego jego sytuacji życiowej.

Dlaczego lew śni?

Król zwierząt w klatce wskazuje, że twój sukces zależy od tego, czy potrafisz odizolować się od wrogów, czy nie.

Trener obok lwa obiecuje szczęście w pracy. Towarzyszącym bonusem takiego sukcesu będzie przychylność i uwaga wielu ludzi, zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Dobrym znakiem jest również skóra lwa. Będziesz żył szczęśliwie i dostatnio.

Płeć piękna powinna szczególnie zwracać uwagę na sny o lwach. Śniąca lwica ostrzega przed pojawieniem się niebezpiecznego rywala, a samiec obiecuje dobrego i bogatego pana młodego. Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet lwiątka oznaczają patronat wpływowych ludzi.

Polowałeś na lwa? Powodzenia i szczęścia będą Ci towarzyszyć we wszystkich sprawach. Jeśli drapieżnikowi uda się walczyć i przytłoczyć cię, nie będziesz w stanie wytrzymać ataku wrogów i plotek.

Lew może symbolizować zarówno bezbożnika, który odłączył się od dżamaat (społeczeństwa muzułmańskiego), jak i osobę potężną, tak potężną, że może uciskać innych ludzi. Zamienić się w lwa we śnie – samemu stać się takim tyranem.

Dobry znak, jeśli jeździsz na drapieżniku, trudne rzeczy wkrótce zakończą się pomyślnie. Dobrze też, jeśli uda ci się uciec przed lwem lub go zabić – w takim przypadku pozbędziesz się problemów (aż do strasznej katastrofy) i spokojnego, wyważonego życia.

Lew symbolizuje twoją podwyższoną wrażliwość i pobudliwość. Zwierzę na smyczy lub oswojone odzwierciedla twoją skłonność do surowego tłumienia twoich fantazji i marzeń. Jeśli kobiecie nie uda się zrealizować swoich pragnień w łóżku, będzie śnić o intymności seksualnej z drapieżnikiem. Dla mężczyzn taki sen odzwierciedla ich pragnienie masochizmu. Sen, w którym goni ją lew, mówi o podobnych skłonnościach kobiety. Ale związek z lwiątkiem wskazuje, że kobieta wyładuje na dziecku swoje niezadowolenie z seksu (jeśli śpiąca kobieta nie ma dzieci, to namiętnie o nich marzy). Po prostu młode lwy marzą o gwałtownej zmianie preferencji seksualnych.

Kiedy rozczarowanie w sferze intymnej osiągnie punkt kulminacyjny, we śnie zobaczysz siebie jako lwa lub lwicę. Wręcz przeciwnie, wiele nowych doznań ocenia sen o walce dwóch drapieżników. Jeśli lew nie ścigał krewnego, ale zdobycz, to ze względu na te doznania będziesz gotowy wypróbować najbardziej egzotyczne metody.

Lew jest symbolem potężnych ludzi i tyranów. Dlatego drapieżnik w klatce sugeruje, że niegdyś potężny kraj straci swoją dawną wielkość z powodu nieśmiałości dowódców wojskowych. Lew śpiący na wielkim łożu symbolizuje umocnienie pozycji krajów europejskich i wzrost wpływów ich walut. Chudy, torturowany drapieżnik marzy o przewartościowaniu wartości, które nastąpi po głodnym sierpniu. Lwy tłoczące się wokół swojej ofiary odzwierciedlają naleganie Irlandii na obronę jej niepodległości. Jeśli zdobycz zostanie zjedzona razem przez lwa i niedźwiedzia, to nawet wieloletnia historyczna konfrontacja nie przeszkodzi Niemcom i Wielkiej Brytanii w przystąpieniu do unii. Ugodzony w samo serce król zwierząt przepowiada głośny konflikt: pewna osoba zapłaci życiem za zniewagę wyrządzoną władcy.

Wróżbiarz podaje również jedną osobistą interpretację snów o lwach. Tak więc lew bawiący się z miniaturowym psem zapowiada naprawdę silną przyjaźń. Będzie to trwało dosłownie do grobu – do śmierci jednego z przyjaciół.

Dlaczego lew marzy o kobiecie według wymarzonych książek Millera, Freuda, Nostradamusa, Tsvetkova

Okazuje się, że lew ma najmniejsze serce ze wszystkich drapieżników. Jednak fakt ten nie przeszkadza lwicom w byciu troskliwymi matkami i głównymi żywicielkami swoich rodzin. Dlaczego kobieta marzy o lwie, dowiemy się w słynnych książkach o marzeniach.

Ogólna interpretacja

Lew jest symbolem władzy i dominacji. Uosabiając cechy przywódcze marzyciela, może wskazywać na okrucieństwo, próżność, pragnienie zniewolenia, wywoływać przerażenie i strach u otaczających go osób. Ale z drugiej strony jest oznaką mądrości, wnikliwości, odwagi i woli zwycięstwa.

W filozofii Feng Shui afrykański drapieżnik jest wezwany do pilnowania wejścia do mieszkania, pełniąc ochronną misję pozbycia się nieczystych sił i negatywnej energii. W buddyzmie pobudza duchową gorliwość, pragnienie samopoznania, oświecenia, zrozumienia i rozwoju wewnętrznego potencjału.

W chińskiej symbolice lwica jest symbolem macierzyństwa i ogniska domowego. W naturze jest głównym żywicielem młodych, które zawsze są gotowe do walki, ochrony i ochrony rodziny. Dla kobiety, która czuła się we śnie w skórze lwa, ten znak odzwierciedla w niej męskie cechy charakteru. Takie kobiety potrafią oczarować nie tylko swoim zewnętrznym pięknem i wdziękiem, ale także zadziwiać swoją uczciwością, powagą i determinacją. Dla nich nie ma barier i barier, strach przed niebezpieczeństwem tylko się włącza i daje dreszczyk emocji takim osobom. A odwaga i optymizm dają im szczególne korzyści i szanse na wygraną.

W chrześcijaństwie ta bestia ma podwójne znaczenie. Z jednej strony siła, moc, mądrość, królewski jasny początek, az drugiej przejawy diabelskiego okrucieństwa, potęgi, dominacji.

Dla kobiety widok lwa we śnie jest często dobrą wróżbą, jeśli bestia nie jest agresywna i pozwala marzycielowi dowodzić nimi. To obiecuje wielkie zmiany na lepsze, otwarcie obiecujących ścieżek rozwoju, osiągnięcie celów i realizację planów.

W sferze intymnej bestia ta uosabia namiętność i dominację natury. Kobieta, która we śnie widzi siebie jako lwicę, powinna wystrzegać się swoich gwałtownych pragnień i fantazji. Mogą przestraszyć i odstraszyć potencjalnych partnerów. Odzwierciedla to Twoje niezadowolenie i brak spełnienia. Nie tłumij w sobie energii seksualnej i emocji, może to wpłynąć na Twój stan emocjonalny i stać się przyczyną depresji. Po prostu przedyskutuj z partnerem wszystkie momenty, które Cię podniecają w sferze intymnej.

Czytaj więcej:  We śnie znajdź złotą bransoletkę

Słyszenie ryku lwa można interpretować jako ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, jeśli we śnie nie widzisz, skąd dobiega dźwięk. W tym okresie warto zakwestionować to, co zdawałoby się nie budzić podejrzeń.

Wymarzone książki autora

Sigmund Freud

Lew jest symbolem męskości. W snach kobiet taki znak mówi o powściągliwości potrzeb seksualnych. Próba oswojenia lwa we śnie oznacza dążenie do zaspokojenia pragnień. W rzeczywistości marzycielka nie jest do końca zadowolona ze swojego życia intymnego. Partner albo jej nie rozumie, albo nie jest zainteresowany sprawianiem ukochanej przyjemności.

Dla kobiety personifikacja lwa oznacza w rzeczywistości dominację nad partnerem. Wykazując sadystyczne skłonności, marzycielka wyraźnie chce zapanować nad siłą i wolą swojej drugiej połówki. Zwykle takie osoby stają się inicjatorami różnych eksperymentów w życiu intymnym, chcą spróbować czegoś nowego i niezwykłego.

Jeśli młoda dziewczyna została zaatakowana przez króla sawanny, powinieneś unikać flirtowania i kokietowania z otaczającymi Cię fanami. Może to wywołać zazdrość ukochanego mężczyzny, co będzie powodem kłótni i skomplikowania relacji w przyszłości.

Dla tych, którzy marzą o rychłym potomstwie, spotkanie z małymi lwiątkami to prawdziwy powód do przygotowania się na szczęśliwe macierzyństwo. Ale nie polegaj zbytnio na wsparciu współmałżonka, główna część zmartwień i odpowiedzialności spadnie na odpowiedzialną marzycielkę.

Śnił mi się król zwierząt w walce z braćmi – spodziewaj się nowych połączeń i doznań, gdy poczujesz się znudzony i zmęczony dotychczasowymi intymnymi kontaktami. Pozwól sobie na relaks, nie bądź zbyt wybredny co do swojego przyszłego wybrańca, może okazać się bardzo namiętnym kochankiem.

Gustaw Miller

Lew symbolizuje ogromny wewnętrzny potencjał śniącego. Ujarzmić tego drapieżnika to nauczyć się panować nad sobą, swoimi siłami, wyznaczać sobie konkretne cele i umieć je osiągać. Bycie zwycięzcą w tym przypadku jest rzeczą powszechną.

Widzenie zwierzęcia w klatce przewiduje pewne trudności w realizacji twoich planów z powodu działań nieżyczliwych. W tym momencie ważne jest, aby pokazać swoje umiejętności, pokazać determinację, wolę stawienia oporu przeciwnikom i odniesienia sukcesu.

Marzyłem o trenerze drapieżników, który zręcznie dowodzi swoimi pupilami – świetny znak dla kobiety biznesu. Profesjonalne podejście do biznesu, kompetencje i doświadczenie pozwolą zadeklarować się jako osoba znająca się na biznesie. Zwiększy to twoją wiarygodność w oczach potężnych ludzi, którzy wcześniej nie traktowali cię poważnie.

Młody lew we śnie dziewczyny obiecuje nową romantyczną znajomość i randkę. Ten związek może doprowadzić do stworzenia silnej i przyjaznej rodziny, jeśli okażesz troskę i przywiązanie, pozwalając mu dominować i opiekować się tobą.

Usłyszeć ryk lwa to zyskać sławę i sukces dzięki osiągnięciom, o które długo i ciężko zabiegaliśmy. Twoja ciężka praca zostanie doceniona i przyniesie rodzinie znaczny dobrobyt.

Nostradamus

Ten król zwierząt oznacza wybitne i szlachetne osoby, które mają w swoich rękach władzę, pieniądze i wpływy w społeczeństwie. Tacy ludzie charakteryzują się ekscentrycznym charakterem, skłonnością do okrucieństwa, tyranii, masowego ucisku i niszczenia tych, którzy wchodzą z nimi w konflikt.

Przyjaźń psa z lwem jest oznaką oddania i szczerości tego, kto jest obok ciebie. To prawdziwy przejaw uczuć bliskich osób, które postrzegają Cię jako lidera, mentora, podążającego za Twoimi decyzjami i prośbami.

Widzieć drapieżnika rannego w sercu oznacza obrazić szlachetną i wpływową osobę. Ta zniewaga może znacząco wpłynąć na rozwój kariery marzyciela. Nie należy zwlekać z przeproszeniem poszkodowanego, inaczej przyszłość nie wróży dobrze.

Śnił mi się król zwierząt śpiący na ogromnym łożu – do pomyślności i wzmocnienia sytuacji finansowej. Twoje dochody i fortuna będą tylko rosły, a zdobyty kapitał pozwoli Ci trochę odetchnąć. Autorytet i szacunek innych pozwolą Ci wcielić się w rolę sędziego pokoju.

Dlaczego lew śni we śnie dla kobiety – wymarzonej książki

Sny, o których marzy wiele osób, są bardzo tajemnicze i mistyczne. Nie da się jednoznacznie uzasadnić, dlaczego zasypiając widzimy obraz. Być może to nasza podświadomość projektuje emocje, których doświadczyliśmy w ciągu dnia, ale być może widzimy ukryte znaki naszej przyszłości, na które nie zwracamy należytej uwagi. W końcu, jeśli nie odwiedziłeś zoo, nie oglądałeś „W świecie zwierząt”, nie wybrałeś się na ekscytujące safari – po co więc marzyć o lwie, który odwiedził cię w nocy?

Dlaczego lwy marzą o kobiecie

 • Dla samotnej kobiety sen z lwem obiecuje namiętny romans. Nowy wybrany będzie mądry, utalentowany i bardzo obiecujący. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości zawoła ją do ołtarza.
 • Jeśli zamężna osoba marzyła o takim śnie, oznacza to, że wkrótce będziesz miał syna, który będzie wyróżniał się dobrym zdrowiem.

Marzyłem o człowieku

 • Dla kawalera taki sen zapowiada ważne dla niego spotkanie z przyszłą żoną, która stanie się jego niezawodnym sprzymierzeńcem.
 • Jeśli mężczyzna jest żonaty, musi skupić się na rozwoju kariery – jest szansa na zdobycie pozycji lidera.

Widzenie lwa we śnie – wymarzona książka Millera

Walka drapieżników

 • Jeśli udało ci się przejąć przewagę nad lwem, osiągniesz pozytywny wynik we wszelkich przedsięwzięciach. Możesz bezpiecznie podjąć się każdego biznesu – sukces jest gwarantowany.
 • Jeśli bestia cię pokonała, nie jesteś przygotowany na ataki wrogów. Pomyśl o tym, jak wrogowie mogą cię irytować i podejmij działania, aby zapobiec potencjalnym zagrożeniom.
 • Jeśli śnisz o lwie, który chce czerpać korzyści z ciebie i twoich dzieci, a ty stajesz jak skała, aby chronić swoje potomstwo, to w rzeczywistości twoi wrogowie tylko czekają, aż twój pierwszy błąd obróci go na ich korzyść. Teraz nigdy nie powinniście zaniedbywać swoich obowiązków i obowiązków.

Czytaj więcej:  Dlaczego kobieta marzy o dużej rybie

młody lew

 • Młody lew we śnie mówi ci, że nadszedł czas, abyś założył nowy biznes. Przyniesie przyzwoity dochód, jeśli włożysz w to dużo wysiłku.
 • Jeśli młoda kobieta widzi we śnie młodego kota, oznacza to, że wkrótce spotka atrakcyjnego kochanka.Krata i trener

 • Jeśli drapieżnik marzył o tobie za kratkami, to twój sukces zależy bezpośrednio od umiejętności zduszenia w zarodku wybryków twoich wrogów.
 • Jeśli marzyłeś o trenerze, który obserwuje tę drapieżną bestię i umiejętnie sobie z nią radzi, szczęście będzie podążać za Tobą wszędzie, dosłownie stając się cieniem. Twoje umiejętności i doświadczenie przyciągną uwagę nowych osób, które pomogą spełnić Twoje marzenia.

Ryk, pysk, futro – pamiętaj o szczegółach

 • Jeśli we śnie usłyszałeś ryk tego drapieżnika, oznacza to, że wkrótce Twoja firma nagle pójdzie w górę.
 • Jeśli marzyłeś o twarzy lwa, która uśmiecha się i warczy, nie osiągniesz pożądanego autorytetu.
 • Wyśnione we śnie futro lwa gwarantuje szczęśliwe życie i wypłacalność finansową.

Jakie jest marzenie lwa – wymarzona książka Ezopa

Lew jest interpretowany jako stanowczość umysłu, moc, pewność siebie i mądrość.

 • Pojawienie się lwa we śnie prowadzącego polowanie jest znakiem symbolizującym, że postępujesz właściwie, naginając swoją linię życia tak, jak chcesz, a zatem wszystkie twoje cele zostaną osiągnięte.
 • Śnił się lew i lis w pobliżu – znak zapowiadający incydent, który bardzo zaniepokoi cię swoją niejasnością. Ale kiedy upłynie czas, nie będzie już wydawał ci się taki przerażający.

Złapany lew

 • Jeśli marzyłeś o tej bestii w cyrkowej klatce, to w rzeczywistości jesteś w trudnej sytuacji, której nie możesz teraz rozwiązać z powodu braku doświadczenia. Skonsultuj się z bardziej doświadczonymi ludźmi – pomogą znaleźć wyjście z nieszczęścia.
 • Jeśli marzyłeś o lwie wpadającym w pułapkę, musisz dobrze wszystko rozważyć, zanim weźmiesz na siebie jakąkolwiek odpowiedzialność – w przypadku niepowodzenia będziesz w niekorzystnej sytuacji i zostaniesz wyśmianyLwica z potomstwem

Jeśli lwica marzyła z młodymi, musisz przemyśleć swoje najbliższe plany i nie robić wielu rzeczy jednocześnie. Lepiej skupić się nie na ilości prac, ale na sumienności ich realizacji.

Działania króla zwierząt

 • Jeśli we śnie drapieżnik wygrzewał się na słońcu, oznacza to, że życie da ci bogactwo, autorytet i silną rodzinę, ale nie bez twoich wysiłków.
 • Jeśli śnisz, że lew atakuje, nie doceniasz siebie i dlatego tak bardzo boisz się nadchodzącej przyszłości. Musisz być bardziej pewny swoich umiejętności – możesz zrobić wszystko. Sami nakładamy na siebie „sufit”, a jeśli zostanie on usunięty, nie będzie ograniczeń dla naszych możliwości.

Ranne, zabite zwierzę

 • Jeśli marzysz o rannym lwie, musisz odważnie bronić swojej pozycji i światopoglądu, w przeciwnym razie zatracisz się jako osoba.
 • Jeśli śniłeś o bestii, którą zabiłeś, wkrótce z Twojego życia odejdzie Twój mentor, który nigdy nie skąpił rad i wsparcia w trudnych chwilach Twojego życia.

Lew we śnie według Nostradamusa

 • Lew bawiący się z małym psem śni – symbol prawdziwej przyjaźni, która nigdy Cię nie zawiedzie.
 • Śniła śmiertelnie ranna bestia – wkrótce zadasz głęboką emocjonalną ranę swojemu domownikowi lub koledze z pracy. Potrzeba dużo pracy, żeby ci wybaczył.

Agresywna bestia

 • Jeśli we śnie śnisz o lwach otaczających zdobycz, w rzeczywistości nie pozostawisz szans na niefortunny splot okoliczności – na pewno osiągniesz wszystko, czego naprawdę chcesz.
 • Jeśli ta drapieżna bestia zadeklarowała na ciebie polowanie, to patrzysz na świat przez pryzmat niebezpieczeństwa. Zrelaksuj się i ciesz się życiem, nie pozwalając, by strach wziął nad tobą górę – świat jest bardziej przyjazny, niż się wydaje.
 • Jeśli lew ugryzł cię we śnie, nie musisz brać udziału we wszelkiego rodzaju konfliktach, ponieważ sprawiedliwość cię ominie.

lew pokoju

 • Według wymarzonej książki lew odpoczywający na dużym łóżku obiecuje wzmocnienie twojego statusu.
 • Głaskanie tego majestatycznego stworzenia we śnie to znak, który obiecuje długi związek z bratnią duszą.
 • Jeśli marzyłeś o tym, jak nakarmiłeś lwa, masz pragnienie wyrażania siebie.

Jakie jest marzenie lwa – wymarzona książka Freuda

Freud uważa, że ​​lew wyraża olbrzyma w intymny sposób.

 • Jeśli ta dzika bestia próbuje dogonić kobietę we śnie, oznacza to, że tęskni za władczym kochankiem, który ujarzmi ją bez nadmiernej czułości.
 • Czy człowiekowi śnił się atak lwa? W rzeczywistości jego przypadkowe związki z płcią żeńską mogą mu zaszkodzić. Czas wybrać stałego partnera, zanim będzie za późno.
 • Jeśli śnił się oswojony lew, nie pozwalasz wyjść na jaw swoim prawdziwym pragnieniom seksualnym. Porozmawiaj ze swoim partnerem – być może on też ma ukryte fantazje, które urozmaicają Twoje życie intymne.

kolor lwa

Jeśli chodzi o kolor bestii, znaczenie tego, co zobaczył, będzie następujące:

 • Lew albinos mówi, że doceniasz siebie.
 • Czarny lew jest znakiem narcystycznej osoby, która stawia swoje potrzeby ponad innymi.

 • Czerwony kolor bestii oznacza, że ​​nawet nie wiesz o drzemiącej w Tobie mocy. Daj sobie wolną rękę, a Twój potencjał zostanie w pełni zrealizowany.