Spóźniona interpretacja snów

Po co marzyć o spóźnieniu

Spóźnienie według wymarzonej książki Freuda

Jeśli spóźnisz się na jakikolwiek rodzaj transportu lub śnisz, że boisz się spóźnienia, nieustannie prześladuje Cię lęk przed śmiercią, być może nagłą. Cokolwiek robisz, nie możesz pozbyć się poczucia zagrożenia, które ci zagraża.

Spóźnianie się na spektakularne wydarzenia lub odwiedziny – wyrażaj żal z powodu straconych okazji lub symbolizuj obawy przed bankructwem z powodu dużej różnicy wieku ze swoim partnerem seksualnym.

Spóźnienie według wymarzonej książki Hassego

Spóźnienie – lenistwo ci szkodzi.

Spóźnienie według wymarzonej książki Dmitrija i Nadieżdy Zimy

Przybycie we śnie w jakieś miejsce i zobaczenie, że się spóźniasz, oznacza ostrzeżenie. Być może w rzeczywistości jesteś zbyt nieostrożny i zbytnio polegasz na swoim szczęściu. Bądź ostrożny: nie powinieneś pozwolić, aby sprawy potoczyły się własnym torem! Sen sugeruje, że twoja nieostrożność może się źle skończyć.

Bieganie we śnie z całych sił, w nadziei, że zdążysz na czas, a mimo to się spóźniasz, jest oznaką nerwowego przeciążenia, które grozi przekształceniem się w załamanie i porażkę. Po takim śnie lepiej będzie Ci żyć według cudownej formuły: spiesz się powoli.

Spóźnienie według najnowszej wymarzonej książki G. Iwanowa

Spóźnić się – znaleźć niezbędne rozwiązanie w trudnej sytuacji osobistej.

Spóźnienie według wiosennej księgi snów

Spóźnienie się na pociąg – na ważne wydarzenia w Twoim życiu.

Spóźnienie według wymarzonej książki od A do Z

Widzenie snu, w którym spóźniasz się do pracy, zwiastuje, że w rzeczywistości otrzymasz od kogoś naganę i nie znajdziesz nic do powiedzenia na swoją obronę.

Spóźnić się na pociąg we śnie w ostatniej chwili – mówi o twoim braku koncentracji i braku punktualności, dlatego wiele planów mających na celu poprawę twojego życia pozostanie niespełnionych.

Jeśli poczta zostanie dostarczona z opóźnieniem, w rzeczywistości będziesz rozczarowany swoim związkiem z wybranym. Jeśli spóźnisz się z wypłatą pieniędzy lub spłatą długów – w rzeczywistości wszystko stanie się w odwrotny sposób.

Spóźnienie według Modern Dream Book

Sen, w którym denerwujesz się, że gdzieś się spóźniłeś, wskazuje, że przegapiłeś rzadką okazję do ułożenia swojego losu.

Spóźnienie we śnie zapowiada wielkie straty w prawdziwym życiu, kochanie.

Spóźnienie według wymarzonej książki Katarzyny Wielkiej

Spóźnienia – Wygląda na to, że jesteś spóźniony do pracy lub na spotkanie biznesowe – Twoja kariera nie będzie tak udana, jak byś sobie tego życzył; obwiniaj tylko siebie: jesteś wykonawczy, ale niechlujny; jesteś bystry i łapiesz wszystko w locie, ale jesteś niecierpliwy. Wydajesz się być spóźniony na randkę – zajęty swoją osobą, czasami lekceważysz uczucia i doświadczenia innych ludzi.

Późno według włoskiej psychoanalitycznej książki marzeń A. Robertiego

Spóźnienie to typowe marzenie oziębłych kobiet. Chłód uczuć.

Spóźnienie według psychologicznej książki marzeń

Spóźnienie na samolot, pociąg, randkę, spotkanie biznesowe to częsty temat w snach osób doświadczających głębokich trudności psychologicznych. Czujesz, że czegoś Ci w życiu brakuje, czujesz daremność swoich wysiłków, być może rozdzierają Cię sprzeczne pragnienia.

Sny późno – częściej u osób skrajnie zmęczonych, wręcz wyczerpanych.

Spóźnienie to chęć posiadania więcej czasu.

Opóźnienie według Star Dream Book

Marzyłeś o spóźnieniu – symbol radosnego podniecenia. Ogólnie rzecz biorąc, dobry znak. 1 dom horoskopu.

Spóźnienie według brytyjskiej książki marzeń

Przyjazd późno lub za wcześnie – takie sny zwykle odzwierciedlają strach przed tym samym w prawdziwym życiu. Spóźnienie lub pozostawanie w tyle oznacza stracone szanse, takie jak opuszczone spotkania lub rozmowy kwalifikacyjne. Z drugiej strony wcześniejsze przybycie zwykle wskazuje, że czujesz się komfortowo w swoim życiu i masz kontrolę nad tym, co się w nim dzieje. W prawdziwym życiu: Wszyscy podlegamy wymaganiom upływającego czasu – musimy robić pewne rzeczy w określonych porach, zegar biologiczny nieustannie przesuwa się do przodu, ciało starzeje się latami. Sny o takich rzeczach mogą wynikać z faktu, że Twoja podświadomość zaprasza Cię do podjęcia kroków w kierunku spełnienia Twoich pragnień, zanim będzie za późno.

Spóźnienie według amerykańskiej książki marzeń

Późno – życie idzie do przodu zbyt wolno. Czujesz, że zostałeś „wyrzucony za burtę” z powodu okoliczności. Nie zrobiłeś wszystkiego, co mogłeś. Włóż trochę więcej wysiłku, aby osiągnąć swój cel.

Spóźnienie według psychoanalitycznej książki marzeń V. Samokhvalova

Spóźnienie, spóźnienie na pociąg itp. Chęć uzyskania więcej czasu.

Spóźnienie według słowiańskiej książki marzeń

Spóźnić się – do nowych, nieprzewidzianych przypadków.

Spóźnienie według krótkiej wymarzonej książki Denise Lynn

Życie idzie do przodu zbyt wolno. Czujesz, że zostałeś „wyrzucony za burtę” z powodu okoliczności.

Nie zrobiłeś wszystkiego, co mogłeś. Włóż trochę więcej wysiłku, aby osiągnąć swój cel.

Spóźnienie według szczegółowej wymarzonej książki Denise Lynn

Spóźnianie się – Czy czujesz, że Twoje życie toczy się zbyt wolno? Czy czujesz się, jakbyś został „pominięty” w życiu? Oświadcz sobie: „Gdziekolwiek jestem, jestem tam, gdzie muszę być, aby moje życie rozwijało się jak najlepiej”.

Spóźnienie we śnie może być również symbolem straconych szans. Pamiętaj, jeśli jedne drzwi są zamknięte, inne się otworzą.

Spóźnianie się – czy naprawdę robisz w życiu wszystko, co zależy od Ciebie? Spróbuj zrewidować swoje plany i osiągnąć tylko najbardziej potrzebne cele. Nigdy się nie poddawaj.

Opóźnienie według wymarzonej książki 2012

Spóźnienie jest odzwierciedleniem poczucia bezużyteczności. Odzwierciedlenie straconych (straconych) szans.

Możliwe przyczyny tego mogą sugerować okoliczności spóźnienia i gdzie dokładnie śniący się spóźnił.

Spóźnienie we śnie – dekodowanie z różnych książek o marzeniach

Niesamowitą i bardzo ekscytującą rzeczą jest oglądanie snów. Nie mniej interesujące jest ich interpretowanie i rozwiązywanie. Po co marzyć o spóźnieniu? Interpretacje snów mogą odpowiedzieć na to pytanie.

Interpretacja snów: spóźnienie – ogólna interpretacja

Spóźnienie to dość nieprzyjemne zjawisko. Ale aby dać prawidłową interpretację tego snu, należy zapamiętać wszystkie szczegóły snu, swoje odczucia i uczucia towarzyszące temu obrazowi, a następnie wyciągnąć wnioski na temat znaczenia widzenia w nocnych snach. Ogólnie rzecz biorąc, spóźnienie rzadko przynosi coś dobrego, zarówno w rzeczywistości, jak i we śnie.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o spotkaniu z ukochaną osobą

celowe spóźnienie

Ten sen symbolizuje zmęczenie ciebie i twojego ciała. Pilnie potrzebujesz odpoczynku, pomyśl o krótkich wakacjach. Warto zadbać także o swój organizm: udać się do lekarza i zażywać witaminy wzmacniające odporność.

Strach przed spóźnieniem

W rzeczywistości nie powinieneś się spieszyć i dokładnie przemyśleć każdą minutę swojego życia. Jeśli pojawi się szansa, która pomoże zmienić Twoje życie lub spełnić marzenia, po prostu nie będziesz w stanie jej właściwie wykorzystać. Nie zaniedbuj też pomocy i rad swoich bliskich.

Interpretacja dla dziewczyn

 • Dla wolnych młodych kobiet, które spóźniają się na randkę, taki sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce rozpoczniesz silny romans, który przyniesie wiele korzyści i pozytywnych emocji;
 • Jeśli dziewczyna spóźnia się na randkę ze swoją bratnią duszą, w prawdziwym życiu będziecie mieli okazję spędzić czas sam na sam.

Interpretacja dla mężczyzn

Często ten obraz widzą samotni mężczyźni, gdy początek silnego romansu jest na nosie. Być może dziewczyna, którą lubisz od dawna, doświadcza wzajemnych uczuć.

zostać w autobusie

Ten obraz uosabia dezorganizację marzyciela, która uniemożliwia mu odniesienie sukcesu w karierze. Interpretacje snów zalecają zmianę podejścia do życia i ludzi wokół ciebie. Warto też prosić o przebaczenie za swoje przewinienie przed bliskimi.

Spóźniony na pociąg

Taki sen oznacza wielkie rozczarowania i problemy, które sprawią, że na długo stracisz rytm życia. Na małżonków czekają trudne relacje, aż do rozwodu.

Mieć czas na dogonienie transportu i wsiadanie do niego – będziesz mógł zebrać siły w pięść i dokończyć to, co zacząłeś.

Spóźnić się do pracy

Zwykle takie marzenie przychodzi do osób, które czekają na ważne wydarzenie. Ten obraz może symbolizować zwykłe naturalne podniecenie osoby.

spóźnić się na ślub

 • Dla wolnych ludzi taki sen symbolizuje ich podświadome pragnienie przypieczętowania relacji z bratnią duszą poprzez małżeństwo;
 • Małżeństwa zaczną mieć drobne problemy w związkach, które wkrótce się skończą i szybko zostaną zapomniane.

Tłumaczenia dla studentów

 • Jeśli lata szkolne już dawno minęły, życie ucznia, ale we śnie spóźnia się do tej instytucji edukacyjnej, powinieneś sam się rozwinąć i powtórzyć materiał już omówiony. To może być prawdziwym ratunkiem w przyszłości. Również taki sen może symbolizować zły wybór specjalności;
 • Spóźnienie na egzamin jest symbolem zwykłego, naturalnego podniecenia. Być może masz na nosie ważny egzamin lub obronę dyplomu, więc podświadomość projektuje ten obraz w twoim śnie.

Spóźnienie się na samolot lub pociąg

Bardzo boisz się, że szansa na zmianę życia wymknie ci się z rąk. Symbolizuje również, że przechodzisz przez głębokie psychologiczne trudności.

Interpretacja słynnych książek o marzeniach

W poszukiwaniu interpretacji tego, na co marzy się spóźnienie, nie można zignorować opinii czołowych psychologów i predyktorów.

Sonnik Miller

Miller twierdzi, że spóźnienie się we śnie symbolizuje wielkie przeszkody, które sam sobie stwarzasz.

Interpretacja snów Freuda

 • Jeśli spóźnisz się na jakikolwiek transport, to tak naprawdę strasznie boisz się nagłej śmierci. Nic nie pomoże ci pozbyć się tej fobii;
 • Spóźnić się we śnie na jakieś wydarzenie – ten obraz widzą ludzie, którzy rozpoczynają romantyczny związek ze znacznie starszym partnerem. Boisz się opinii innych i bliskich.

Interpretacja snów

Spóźnianie się w snach to obraz, który pojawia się u osób doświadczających głębokich trudności psychologicznych. Ciągle prześladuje Cię brak czasu i strach przed przegapieniem okazji do osiągnięcia swoich celów. Ponadto możesz być bardzo zmęczony. Musisz więcej odpoczywać i spędzać czas z najbliższymi.

Dream Vanga

Późny sen oznacza odrzucenie przez osobę przyszłych zmian, a także niezrealizowaną szansę lub późną skruchę. Marzyciel musi zacząć działać tu i teraz, jeśli nie chce przegapić okazji.

Interpretacja snów Hasse

Ten obraz jest ostrzeżeniem przed przyszłymi niepowodzeniami i rozczarowaniami, które pojawią się z powodu samego marzyciela. Doprowadzi do tego jego lenistwo i niezdecydowanie.

Jeśli we śnie ktoś spóźnia się na twoje spotkanie, możesz cierpieć z powodu braku punktualności niektórych osób.

Sonn of Nostradamus

Taki sen jest ostrzeżeniem. Jeśli nie podejmiesz bardziej odpowiedzialnego podejścia do ważnych spraw, możesz przegapić okazje do osiągnięcia swoich celów. Doprowadzi to do serii rozczarowań. Nie podejmuj też nieodpowiedzialnego podejścia do stanu swojego zdrowia, gdyż odbije się to na Tobie w przyszłości. Konieczna jest wizyta u lekarza i porzucenie złych nawyków.

Po co marzyć o spóźnieniu się we śnie: wymarzone książki o snach o spóźnieniu

Sen może odzwierciedlać lęki i doświadczenia osoby w rzeczywistości. Czasami historie są kojące i pozytywne, w niektórych przypadkach jest inaczej. Aby dowiedzieć się, co to znaczy spóźnić się we śnie, musisz zajrzeć do różnych książek o snach. Trzeba też pamiętać, gdzie śpiący nie miał czasu.

Interpretacja słynnych książek o marzeniach

W wymarzonej książce Vanga spóźnienie wskazuje na osobę, która nie chce zmian. W jego życiu istniały szanse na zmianę sytuacji, ale zostały one zmarnowane. Marzyciel musi podjąć pewne działania, aby przywrócić poprzednie możliwości.

W wymarzonej książce Loffa opisano, dlaczego marzy o spóźnieniu, jako o trudnościach psychologicznych, doświadczeniach. Osoba boi się straconych szans, wydaje mu się, że nie ma wystarczająco dużo czasu na realizację swojego planu. Sen może wskazywać na zmęczenie. Warto spędzić czas z bliskimi.

W wymarzonej książce Hassego taka fabuła przewiduje rozczarowaniektóre powstaną z powodu śpiącego. Sytuacja będzie wynikiem lenistwa i niezdecydowania. Przyjaciel spóźnił się na spotkanie – marzyciel może cierpieć z powodu opcjonalności trzeciej osoby.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów młody chłopaku

W wymarzonej książce Nostradamusa spóźnienie jest również ostrzeżeniem. Osoba musi być odpowiedzialna za wykonywanie obowiązków. Zwróć uwagę na zdrowieprzetestuj się i porzuć złe nawyki.

Miller, taki sen symbolizuje przeszkody na drodze. Śpiący nie ma wrogów, stwarza sobie kłopoty.

Jeśli ktoś we śnie przyszedł gdzieś i zobaczył, że się spóźnił, to zbytnio polega na przypadku. Aby pobiec na spotkanie, ale spóźnić się – konieczne jest leczenie układu nerwowego.

Współczesna książka marzeń wskazuje również na stratyjeśli ktoś spóźnia się we śnie. Doznanie żalu w tym momencie oznacza, że ​​​​śpiący nie dostrzegł szansy, która odmieniłaby jego los.

Książka marzeń o gwiazdach daje pozytywną interpretację. Osoba otrzyma dobre wieści i będzie z tego powodu szczęśliwa.

Brytyjska książka marzeń dosłownie łączy taką fabułę z prawdziwym życiem. Interpretacja sugeruje, że w życiu śpiący boi się, że nie będzie w stanie czegoś zrobić. Amerykańska książka marzeń wskazuje na powolny postęp. Śpiący powinien dołożyć większych starań, aby osiągnąć cele.

Nie łap transportu we śnie

Sen z taką fabułą może mówić o ukrytych możliwościach lub o osobie o wyjątkowych cechach. Facet spóźnia się na autobus, co oznacza, że ​​źle organizuje swoje życie. Harmonogram wymaga dostosowania. Dla mężczyzn taki sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbędzie musiał usprawiedliwiać swoje działania przed krewnymi.

Jeśli kobieta spóźnia się na pociąg, oznacza to, że w życiu wydarzy się coś nieprzyjemnego, co spowoduje nieprawidłowe działanie układu nerwowego. Sen może wskazywać na związek z niewolnym mężczyzną, na którym nie należy polegać.

Dla przedstawicieli silniejszej płci spóźnienie na pociąg lub pociąg elektryczny oznacza, że ​​planów nie da się zrealizować. Nie ma czasu na zjechanie z zamierzonej ścieżki. Zwlekanie doprowadzi do strat.

Mężczyzna dogonił pociąg i wsiadł do niego, co oznacza, że ​​będzie mógł osiągnąć swoje cele. Będziesz musiał włożyć w to wiele wysiłku.

Spóźnienie się do pracy lub na imprezę

Spóźnienie do pracy w wymarzonych książkach oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmusisz ponownie rozważyć warunki pracy. Fabuła może pojawić się przed ważnym wydarzeniem i odzwierciedlać jego podekscytowanie.

Jeśli we śnie dziewczyna spóźnia się na ślub, oznacza to, że marzy o małżeństwie i rodzinie. Jest taki facet, z którym chciałbym zrealizować te plany. Kobiety, które spotykają się z niewolnymi mężczyznami, rozstają się ze swoimi wybrańcami. Ona chce czegoś więcej niż tylko spotkania, ale on nie może sobie na to pozwolić.

Interpretacja marzeń o spóźnieniu się na egzamin:

 1. Dla studentów oznacza strach przed trudnościami. Boją się nie zaliczyć sesji lub wejść w dorosłość, wziąć odpowiedzialność za siebie.
 2. Dla osoby, która ukończyła szkołę, taki sen może wskazywać na potrzebę samokształcenia. Aby osiągnąć swoje cele, będziesz musiał zdobyć pewną wiedzę.
 3. Dla uczniów sen wskazuje na potrzebę edukacji. Warto odłożyć sprawy drugorzędne i odrobić lekcje.
 4. Dla wnioskodawcy spóźnienie oznacza szybki wybór kierunku przyjęcia. Czasami wskazuje to na zły wybór zawodu.

Dziewczyna we śnie może sobie wyobrazić, że spieszy się na spotkanie z młodym mężczyzną. Taka fabuła wskazuje na wczesne spotkanie z fanem. W niektórych przypadkach sen odzwierciedla ciągłe myśli śpiącej kobiety o jakimś mężczyźnie.

Jeśli marzyłeś o spóźnieniu, to spotkanie z ukochaną osobą będzie pozytywne. Ten dzień zapamięta na długo z ciepłem i czułością.

Mężczyzna śnił, że spóźnił się na randkę, co oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmusi dokonać wyboru. Noktowizor sugeruje, że nadszedł na to czas.

spełnienie marzeń

Interpretacja książek o snach to pierwsze miejsce, w którym człowiek dba o sen. Ponadto należy wziąć pod uwagę dzień, w którym marzyła się fabuła.

Kilka cech dotyczących wykonalności marzeń:

 1. Od środy do czwartku. Tej nocy osoba widzi wątki, które odzwierciedlają przyszłe wydarzenia w środowisku roboczym i społecznym. Udało mi się szczegółowo zapamiętać żywy sen, co oznacza, że ​​​​w nadchodzący weekend spodziewane są zmiany w karierze. Fabuła nie jest pamiętana – jest monotonna praca.
 2. Sny drugiego dnia księżycowego mają charakter informacyjny. Wykresy mogą zawierać wskazówki dotyczące prawidłowego rozwiązania sytuacji. Należy uważnie interpretować, gdyż istnieje ryzyko pomylenia prawdy z kłamstwem.
 3. Sny na wschodzącym księżycu pokazują nowe okoliczności, które mogą wywrócić życie śpiącego do góry nogami. Są prorocze i zwracają uwagę na te obszary, którymi należy się zająć w pierwszej kolejności.
 4. Sen z 7 marca jest uważany za zwodniczy. Śpiący ryzykuje wyciąganiem pochopnych wniosków.

Wiele książek o snach interpretuje późne sny jako negatywne. Jeśli nie chcesz, aby się spełniło, lepiej o tym nie mówić lub robić to na bieżącej wodzie.

Po co marzyć o spóźnieniu

Spóźnienia są nieprzyjemne zarówno w realnym świecie, jak iw snach. Mogą wskazywać, że ryzykujesz pominięcie czegoś ważnego. W artykule powiemy po co marzyć o spóźnieniu, oraz jak znani interpretatorzy nocnych wizji odnoszą się do tego obrazu. Pamiętaj, gdzie spieszyłeś się, aby dokładniej zinterpretować symbol.

Podświadomy

Jeśli śniłeś, że gdzieś nie byłeś na czas, podświadomość wskazuje na chaos, który panuje w twoich myślach lub w życiu. To wskazówka, która mówi, że naprawdę nie ma potrzeby się spieszyć. Często działasz bezmyślnie, próbując zrobić wszystko, ale w rezultacie zamienia się to tylko w dodatkowe trudności i kłopoty. Postaraj się zatrzymać i przemyśleć wszystko.

również spać późno jest symbolem twojego zwątpienia. Może otwierasz nowy biznes i myślisz, że sobie z nim nie poradzisz? W każdym razie podświadomość wskazuje na potrzebę dokładnego rozważenia wszystkich nadchodzących działań. Pomoże to uniknąć błędów i nieporozumień.

Ludowa książka marzeń

W klasycznej interpretacji sugerują uwzględnienie dokładnie tego, gdzie się spieszyłeś. Tutaj co to znaczy spóźnić się we śnie, według tego źródła:

 • wydawało się, że spieszyli się do urzędu stanu cywilnego – w rzeczywistości przegapiasz ważne wydarzenia, ponieważ są zbyt wolne. Z tego powodu ryzykujesz utratę czegoś ważnego;
 • na maturze – właściwie czas przestać zachowywać się jak dziecko i zacząć zachowywać się jak dorosły;
 • Śniło mi się, że nie mieli czasu na powrót do domu – w rzeczywistości poświęcasz niewiele czasu na komunikację z bliskimi. W przyszłości może to powodować napięcia w związkach i kłótnie;
 • tęsknić za samolotem we śnie – sygnał wysokich oczekiwań. Musisz wyznaczyć bardziej realistyczne cele, aby cokolwiek osiągnąć;
 • jeśli spieszyłeś się na pokład statku, to dąż do cichego i spokojnego życia, bo jesteś zmęczony zgiełkiem;
 • rozumiesz, że nie masz czasu, ale nie pamiętasz gdzie – symbol tego, że przegapisz coś ważnego. Musisz być bardziej ostrożny, aby wykorzystać wszystkie spadające szanse;
 • po co marzyć o spóźnieniu, ale na czas gdziekolwiek – aby zaangażować się w ryzykowny biznes. Jeśli jednak zrobisz wszystko dobrze, możesz osiągnąć duże zyski;
 • spieszysz się na koncert, do teatru – w rzeczywistości jesteś bardzo aktywną osobą, która stara się być w centrum uwagi i lubi przyciągać go do swojej osoby;
 • jeśli w noktowizorze nie miałeś czasu na własny ślub, ryzykujesz pozostaniem sam przez długi czas;
 • chciał umówić się na randkę lub inne spotkanie – w rzeczywistości pokłócić się z bliskimi;
 • w marzyć o spóźnieniu się i ucieczce do egzaminu – znak, że nie wiesz, jak wytrzymać nawet najmniejsze trudności;
 • spóźnia się na jakikolwiek środek transportu publicznego (pociąg, pociąg, a nawet prom) – w rzeczywistości śniący będzie musiał przejść przez nieprzyjemny okres, gdy okoliczności nie będą mu sprzyjać. Zaakceptuj wydarzenia, które się dzieją i staraj się znosić wszystkie trudności.

Czytaj więcej:  Przywitaj się ze zmarłymi za rękę we śnie

Interpretacja snów Freuda

Jak zauważył psychoanalityk, spóźnić się na autobus we śnie lub w jakimkolwiek innym środku transportu – oznaka strachu przed śmiercią, który dosłownie cię prześladuje. Bez względu na to, jakie działania podejmiesz, myśli o możliwej śmierci nie opuszczają cię ani na sekundę.

Jeśli spieszyłeś się na jakieś wakacje, imprezę lub wizytę, to obawiasz się własnej seksualnej porażki. Być może ty i twój partner macie dużą różnicę wieku, co prowadzi do pewnych myśli.

Dziewczyna śniła, że ​​nie ma czasu na pociąg – w rzeczywistości stara się zerwać połączenie z obecną wybranką serca i chce rozpocząć nowy związek. To, co dzieje się teraz, wcale nie pasuje do marzyciela. Poza tym nie jest zadowolona.

Sonnik Miller

Według tłumacza spóźnienie się we śnie wskazuje na odpowiedzialność, która wywołuje przygnębiające uczucia u śniącego. Warto zaplanować krótką przerwę, aby uporać się ze wszystkimi trudnościami.

Brak pociągu we śnie – symbol tego, że jesteś niezadowolony z ludzi wokół ciebie. Ktoś wywołuje w tobie wielką irytację, ponieważ postępuje lekkomyślnie lub nie uważa za konieczne wypełniania swoich obowiązków.

Dziewczyna śniła, że ​​​​jej bratnia dusza nie spieszy się z umówieniem spotkania – w rzeczywistości nie czuła silnych uczuć do swojego wybranego. Warto pomyśleć o tym, jak widzicie swoją wspólną przyszłość. Jeśli boisz się takiej perspektywy, powinieneś natychmiast odejść, aby nie powodować silnego bólu u osoby w przyszłości.

Sen Medea

To źródło mówi, że spóźnienie się na transport publiczny to wskazówka, że ​​trzeba się pospieszyć. Jeśli zwlekasz teraz, przegapisz wyjątkową okazję. I może nie być nic nowego.

Śniło mi się, że nie mam czasu iść do jakiegoś miejsca publicznego – w rzeczywistości zachowujesz się poprawnie. Konieczne jest jednak przeanalizowanie wszystkich możliwych konsekwencji działań, aby zapobiec błędom w przyszłości. Najpierw zajmij się tym, co pilne, a dopiero potem możesz zająć się sprawami mniej ważnymi.

W noktowizorze czekasz na osobę, która się spóźnia – będzie strata, ale musisz się z tym pogodzić.

Interpretacja snów

W tym źródle spóźnić się do pracy we śnie, transport, ważne spotkanie – częsty obraz w snach. W większości przypadków symbol jest konsekwencją trudności i problemów psychologicznych. Takie sny pojawiają się u ludzi, którym brakuje czegoś ważnego i są tego świadomi. Może rozumiesz, że wszystkie wysiłki są daremne i dręczą cię sprzeczne uczucia. Często obrazy to te, które wyczerpały swoje wewnętrzne zasoby, nie mają siły na realizację swoich celów i są gotowe poddać się łasce okoliczności.

Światowa książka marzeń

W interpretacji tego tłumacza obraz może mieć jedno z następujących znaczeń:

 • śni ci się, że spieszysz się na ważne spotkanie biznesowe – w rzeczywistości myślisz, że nie potrzebujesz odpowiedzialności. Nie jesteś przyzwyczajony do wypełniania swoich obowiązków, dlatego ciągle napotykasz problemy i niepowodzenia;
 • spóźnienie samo w sobie wskazuje, że postępujesz niewłaściwie. Liczne przewinienia doprowadzą w przyszłości do nieodwracalnych konsekwencji;
 • Śniło mi się, że ktoś nie miał czasu się z tobą spotkać i byłeś z tego powodu zirytowany – znak, że często zachowujesz się wyjątkowo kategorycznie. Nie wybaczasz innym najmniejszego błędu i jesteś przyzwyczajony do natychmiastowego wyciągania wniosków, bez wysłuchiwania ich argumentów. Takie zachowanie doprowadzi do tego, że bliscy ludzie nie będą chcieli mieć z tobą nic wspólnego. Warto przemyśleć swój styl komunikacji i stać się nieco bardziej miękkim;
 • spóźnienie się na transport zapowiada zniszczenie planów. Musisz odwołać zaplanowane wakacje, zrezygnować z rozrywki. Może to prowokować konflikty z członkami rodziny;
 • obserwowanie spóźniającej się osoby biegnącej za odjeżdżającym pojazdem jest symbolem, że ukochana osoba będzie potrzebować Twojego wsparcia. Nie odmówisz i zrobisz wszystko, co w twojej mocy.

Interpretacja snów Tsvetkova

Ezoteryk uważał, że gdzieś późne sny są ostrzeżeniem dla śpiącego. Świadczą o grożącym mu niebezpieczeństwie. Jeśli próbujesz dogonić odjeżdżający pociąg, ale nie możesz, tak naprawdę chcesz cofnąć czas. Marzysz o naprawianiu swoich błędów, radzeniu sobie z nagromadzonymi trudnościami.