Sen o wężach, co to oznacza

Dlaczego węże marzą. Interpretacja snów: wąż we śnie

Zdjęcie: Siergiej Peterman, Shutterstock.com

Przejdźmy do ogólnie przyjętego znaczenia symbolu, aby dowiedzieć się, o czym marzą węże. Wąż uosabia mądrość, hart ducha i nieujawnione możliwości podświadomości śniącego.

Jak interpretuje wymarzona książka, wąż oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbdrzemie w tobie ogromny potencjał wiedzy o tajemniczych i tajemniczych rzeczach. Jesteś obdarzony wielką wewnętrzną siłą, która czeka na odpowiedni moment, aby się ujawnić.

Wiele węży we śnie pojawia się w czasie, gdy szczególnie potrzebujesz pomocy wyższych mocy. Najprawdopodobniej po takich snach niespodziewanie znajdujesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

W trakcie takich snów twoja podświadomość aktywnie pracuje nad znalezieniem wyjścia z trudnych sytuacji i rozwiązuje zadania, o które prosi ją twoja świadomość. Możesz dowiedzieć się bardziej szczegółowo, co chce powiedzieć twój wewnętrzny głos, jeśli pamiętasz dodatkowe znaki, które były obecne we śnie. Mogłoby być:

 • Pewien kolor widzianego gada.
 • Działania wykonywane przez węża lub ciebie w stosunku do niego.
 • Lokalizacja węża.
 • Kto marzył o wężu.

  Jeśli kobieta miała sen o wężu, spotka szanowaną osobę, która będzie ją wspierać i dbać o jej dobre samopoczucie.

  Może być pewna jego i jego intencji. Ta osoba naprawdę da jej pełne szacunku uczucia i nigdy nie zawiedzie.

  Dla ciężarnej marzycielki sen, w którym widziała węża, obiecuje doskonałe zdrowie przez cały okres rodzenia dziecka i łatwy poród. Dziecko urodzi się silne i zdrowe. Po latach stanie się posłuszny i mądry.

  Jeśli niezamężna dziewczyna zobaczy we śnie węża, będzie szczęśliwa w małżeństwie. Jej przyszłego męża będzie wyróżniać dobre usposobienie i jasne myślenie. Najprawdopodobniej będzie nieco starszy od marzyciela, ale nie będzie to przeszkodą dla wzajemnej miłości.

  Jeśli mężczyzna marzył o wężu, powinien być ostrożny w komunikowaniu się ze swoimi nowymi znajomymi kobietami. Nie myśli jeszcze o konsekwencjach swoich czynów i życia na dzień dzisiejszy, nie myśli o przyszłości. Taki znak jawi się mu jako ostrzeżenie przed koniecznością większej wybiórczości w swoich związkach i większego zaufania do swoich uczuć.

  Jaka ona była?

  Dla dokładniejszej interpretacji snu warto przypomnieć sobie, jak wyglądał śniący wąż. Jak wyjaśnia wymarzona książka Iriny Udilovej, możesz zrozumieć, dlaczego śni wielki wąż, w zależności od jego koloru.

  1. Jeśli wąż był zielony, oznacza to, że wkrótce spodziewane są duże zyski. Nadejdzie z nieoczekiwanego źródła, ale przyda się. Duży szmaragdowy boa dusiciel marzy o ogromnym bogactwie, które przyjdzie do ciebie w najbliższej przyszłości. Staraj się mądrze gospodarować swoimi pieniędzmi, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie godziwą przyszłość.

  2. Czarny wąż może oznaczać gniew lub zazdrość, które osiadły w twoim sercu. Taka wizja radzi szybko pozbyć się niechcianych negatywnych emocji, w przeciwnym razie skorodują cię od środka i zatrują twoje istnienie. Ciesz się tym, co masz na tym etapie, resztę, przy odpowiednim nastawieniu, możesz łatwo uzyskać do swojej dyspozycji.

  3. Sen, w którym był biały wąż, zwiastuje rychłe małżeństwo. Biały symbolizuje małżeństwo i życie rodzinne. A w kontekście snu z wężem obiecuje szczęśliwe życie rodzinne i mądrego partnera życiowego, z którym szybko osiągniesz sukces.

  4. Śniący gruby wąż przepowiada ci życie w dobrobycie i dostatku. Będziesz w stanie osiągnąć wysokie wyniki w działaniach, w które się angażujesz. Dobrobyt materialny jest tuż za rogiem, pozostaje podjąć kilka decydujących kroków, od których zależeć będzie Twoja przyszłość. Postaraj się zdać je z godnością i znieść ostatnie próby przed całkowitym triumfem.

  Działalność

  Jeśli śniłeś o wężu, który zachowywał się wobec ciebie agresywnie, przemyśl swoje zachowanie wobec innych. Być może przypadkowo powiedziałeś słowo lub bezmyślnie obraziłeś ukochaną osobę.

  Wąż atakuje, jeśli podświadomość próbuje dać ci znać, że twoje działania są destrukcyjne i prowadzą w przeciwnym kierunku do zamierzonego celu. Jeśli nie zmienisz swojego charakteru, ryzykujesz, że narobisz sobie wrogów.

  Ukąszenie węża we śnie ma podobne znaczenie. Jeśli wąż ugryzł we śnie, można powiedzieć, że jest to ostatnie ostrzeżenie z góry o potrzebie zmiany stylu życia i myślenia. Zmieniając negatywne myśli na pozytywne, zobaczysz rzeczy w zupełnie innym świetle.

  W życiu zaczną się dziać wydarzenia, których nie można nazwać inaczej niż cudami. Jeśli śniłeś, że zabiłeś atakującą cię żmiję, oznacza to, że nadszedł punkt zwrotny w świadomości. Jesteś gotów zaakceptować nową wiedzę i zrozumieć głębię świadomości. Wkrótce zaczniesz odczuwać korzystne skutki swojej decyzji.

  Miejsce

  Zobaczyć węża w swoim domu – życie rodzinne w końcu się poprawi. Jeśli były jakieś konflikty, wszystkie zostaną zapomniane. Ty i twój małżonek macie mądrość, aby rozpoznać swoje błędy i przyznać się do nich przed ukochaną osobą. To wystarczy, aby utrzymać pokój i dobrobyt w domu.

  Jeśli węże były we śnie w wodzie, możesz zrealizować swoje stare marzenie. W krótkim czasie osiągniesz wszystko, czego pragnąłeś przez wiele lat, dzięki dobrze ugruntowanym okolicznościom. Jeśli na początku będziesz przerażony zachodzącymi zmianami, to z czasem poczujesz się jak ryba w wodzie w nowych warunkach.

  O czym marzą węże?

  Wymarzony wąż

  Wąż jest symbolem mądrości, dlatego gdy zobaczysz go we śnie, spodziewaj się ważnych informacji z wizji. Aby zrozumieć, dlaczego jej wygląd śni, musisz zajrzeć do książki snów, która pomoże rozszyfrować tajne znaczenie ukryte w nocnej wiadomości.

  Dlaczego węże marzą o kobiecie

  Książki o marzeniach z reguły interesują kobiety, ponieważ natura nagrodziła je zwiększonymi zdolnościami intuicyjnymi. Jeśli niezamężna dziewczyna miała sen o wężu, może zostać wciągnięta w trójkąt miłosny. Podstępny gad uosabia rywala dla zamężnej kobiety. Szczegóły snu powiedzą o tym, jaki będzie wynik tej sytuacji. Dla kobiety w ciąży taki sen będzie oznaczał narodziny córki.

  Czytaj więcej:  Dlaczego inny mężczyzna marzy o zamężnej kobiecie

  Dlaczego węże marzą o człowieku

  Słynny mistrz psychoanalizy Freud przedstawił najbardziej pozytywną interpretację snu, gdy człowiekowi śnią się węże. Jeśli wierzyć psychoanalitykowi, śniący gad wskazuje na przebudzenie męskiej siły, zwiększoną seksualność. We śnie ważne są ludzkie emocje. Jeśli mężczyzna z przyjemnością spojrzy na gada, w rzeczywistości będzie miał przyjemną romantyczną randkę. Jeśli osoba we śnie boi się węża, będzie miał problemy z komunikowaniem się z kobietami.

  Wąż we śnie – według wymarzonej książki Millera

  Sny, w których obecne są węże, są złowrogie w każdym scenariuszu. Widzenie węży atakujących ludzi oznacza wewnętrzną walkę twojej osobowości, wyrzuty sumienia. Zabicie żmii oznacza przeciwstawienie się wszystkiemu, aby osiągnąć cel, niezależnie od czyjejś opinii, przejść przez „głowy”. Przejść między nimi – żyć w długotrwałym strachu, ukąszony przez węża – poddać się złemu wpływowi. Jeśli trzymasz ją w ramionach, oznacza to, że masz wielu konkurentów, czas działać, inaczej zepchną cię z pola.

  Przypadkowo nadepnij na węża – istnieje duże prawdopodobieństwo, że nadepniesz na te same „grabie”, popełnisz stary błąd. Widzenie maluczkich – plotkowanie i oszczerstwo, trzymanie węży pod kontrolą – do nierozsądnej manifestacji mocy.

  Węże według wymarzonej książki Vanga

  Pełzające węże we śnie ostrzegają o zbliżającej się walce z wrogami, jeśli ją zabijesz, wygraj. Kula wijących się, syczących żmij to zły omen, który mówi o złym otoczeniu wokół ciebie, bądź ostrożny – podstępni koledzy mogą próbować usunąć cię ze stanowiska. Ugryzienie symbolizuje rozczarowanie bliskich, węże zwinięte w kłębek – intrygi za plecami. Jeśli wąż ściska ci szyję, usłysz o śmierci; ogromny wąż zapowiada nadejście Antychrysta.

  Dlaczego węże marzą – według wymarzonej książki Freuda

  Węże według Freuda są symbolem męskiej sfery seksualnej. Jeśli we śnie gad wygrzewa się na słońcu, masz doskonały ton seksualny. Ukąszenia wskazują na ingerencję w rodzinną idyllę przeciwnika lub chęć zmiany partnera seksualnego. Ucieczka przed wężami jest oznaką potencjalnych problemów z układem rozrodczym, zwinięte w kłębek spokojne zwierzę wskazuje na skłonność do samozadowolenia, polowanie na węże jest oznaką nadmiernej aktywności seksualnej.

  Widzenie węży we śnie – według wymarzonej książki Nostradamusa

  Jeśli zobaczysz ten obraz we śnie, powinieneś być czujny i ostrożny w tych latach, które są pod auspicjami węża, czyli 2013, 2025. W tych okresach istnieje zagrożenie bycia bez środków finansowych, wsparcie i schronienie. Eksterminacja gadów we śnie to łagodzący znak, który obiecuje ci ochronę przed Siłami Wyższymi – pomogą ci one poradzić sobie ze wszystkimi nadchodzącymi problemami.

  Sen o wężach – według wymarzonej książki Loffa

  Pojawienie się węży we śnie to niejednoznaczny symbol, który ma szerokie pole do myślenia, ponieważ różne kultury postrzegają go inaczej. W rozumieniu Loffa zwierzęta te porównywane są z autonomicznym układem nerwowym i odzwierciedlają podświadomość. Tu nie ma jednoznacznych interpretacji. Konieczne jest dokładne przestudiowanie szczegółów snu, ważnym czynnikiem jest to, co myślisz o tych stworzeniach w życiu: ze strachem lub neutralnie, jakie emocje są przytłoczone we śnie na widok węży. Tylko odpowiedzi na te pytania doprowadzą do produktywnej interpretacji snu.

  Dlaczego węże marzą – według wymarzonej książki Cwietkowa

  • Zobacz pełzające węże – zdrada, oszustwo;
  • Atakuj z ich strony – spodziewaj się choroby;
  • Czarny Wąż to ukryty wróg;
  • Ukąszenia – wielkie kłótnie;
  • Upadek z ukąszeń – upadek nadziei.

  Węże we śnie – według wymarzonej książki Hassego

  Pełzające jadowite stworzenie świadczy o wrogach płci żeńskiej. Możliwe jest „cześć” z przeszłości, pamiętasz, kogo obraziłeś? Zabić węża we śnie to poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami, pomimo rzemiosła nieżyczliwych. Ugryziona żmija jest zwiastunem ciosu dla dumy, jeśli wąż „objął cię” – zostaniesz upokorzony i uwikłany w plotki.

  Widzenie węży we śnie – według wymarzonej książki Meneghettiego

  Obraz węży we śnie wskazuje na prawdziwe lęki, które wkradły się do naszej podświadomości. Doświadczanie paniki we śnie na widok zimnokrwistego zwierzęcia oznacza w rzeczywistości wiele lęków, problemów psychologicznych; obojętność na węże oznacza spokój, równowagę i stabilność w życiu.

  Dlaczego węże marzą – według wymarzonej książki Longo

  Wąż reprezentuje atak wroga, wiele węży – będziesz musiał wystąpić przeciwko społeczeństwu. Ręczny wąż symbolizuje zdobywanie szczytów, bogactwo i szczęście. Widzieć wokół siebie wiele posłusznych węży – aby osiągnąć wysokie pozycje w społeczeństwie.

  Dlaczego marzą małe węże – wymarzona książka

  Dlaczego małe węże marzą? Różni autorzy książek o marzeniach mają różne opinie na ten temat. Rozważ interpretacje podane w popularnych i autorytatywnych źródłach.

  Sonnik Miller

  Gustav Miller uważał, że węże we śnie są ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwami, które zagrażają śniącemu w prawdziwym życiu. Oto interpretacje:

  • Jeśli kobieta marzy o martwym wężu, który nagle ożywa, a następnie gryzie, to w prawdziwym życiu będzie musiała cierpieć z powodu złych działań bliskiego przyjaciela, który okazuje się hipokrytą.
  • Jeśli zobaczysz, jak we śnie małe węże zwijają się w kłębek, a następnie atakują niewinną osobę, to w prawdziwym życiu będziesz musiał doświadczyć bolesnego poczucia winy. Nie będziesz postępować zgodnie ze swoim sumieniem i będziesz przez to cierpieć.
  • Jeśli marzysz o tym, jak zabijasz węże, to w prawdziwym życiu jesteś gotowy przejść przez głowę, aby osiągnąć własne cele. Jesteś w stanie zrobić wszystko, aby obronić swoje interesy.
  • Jeśli śnisz o tym, jak chodzisz wśród hord węży, to w prawdziwym życiu się boisz. Lęk dotyczy chorób – patologicznie boisz się zarazić czymś od otaczających Cię osób, to już jest fobia.
  • Czy śniłeś, że zostałeś ukąszony przez jadowitego węża? Oznacza to, że będziesz musiał cierpieć z powodu złośliwych działań wrogów, którzy spiskują przeciwko tobie.
  • Jeśli węże były małe, cętkowane i płaskie, to nie jesteś zadowolony z pozycji, jaką zajmujesz w społeczeństwie. Twoja opinia nie jest brana pod uwagę, twoje zainteresowania są ignorowane, dlatego ciągle nie jesteś pewien swoich umiejętności.

  Prognozy Wanga

  Słynny wróżbita wierzył, że węże mogą śnić o następujących wydarzeniach:

  • Oglądasz małego węża, który skrada się do ciebie we śnie? Warto być ostrożnym – pewien złoczyńca żywi urazę i szykuje się do ataku.
  • Widzisz całą masę małych syczących węży? To niekorzystny znak: w prawdziwym życiu wokół ciebie jest wielu obłudnych ludzi, którzy życzą ci krzywdy. Spróbuj dowiedzieć się, co jest przyczyną takiej postawy.
  • Marzysz o ukąszeniu cię przez węża? Powinieneś więc spodziewać się zdrady od osoby, którą uważasz za bliskiego przyjaciela. Przygotuj się na rozczarowanie.
  • Małe węże zwijają się w kłębek, ale zachowują się spokojnie i nie zamierzają atakować? Oznacza to, że na razie nie ma się czym martwić – Twoi wrogowie nie planują niczego złego. Ale czekają, aż będziesz słaby i bezradny, by uderzyć.
  • We śnie węże owijają się wokół twojej szyi? To bardzo zły omen: osoba, którą kochasz i cenisz, będzie śmiertelnie chora. Co więcej, to Ty będziesz musiał przekazać złe wieści, powiadamiając bliskich pacjenta.

  Czytaj więcej:  Interpretacja snów narodzin chorego dziecka

  Opinia Nostradamusa

  Słynny wróżbita wierzył, że węże mogą zwiastować pewne wydarzenia nie tylko w życiu marzyciela, ale także w całej ludzkości. Oto interpretacje określone w wymarzonej książce Nostradamusa:

  • Czy widziałeś we śnie gigantyczną kulę małych węży? Tak więc w prawdziwym życiu wokół twojej osoby krąży wiele fałszywych plotek, które psują twoją reputację. Wrogowie nieustannie knują intrygi, próbując ingerować w twoje sprawy.
  • Czy czujesz, jak węże się na ciebie patrzą? Oznacza to, że pewna osoba, na której polegasz, wpływowa i autorytatywna, obserwuje twoje postępy. Być może znalazłeś się pod ścisłą kontrolą przełożonych i grozi Ci zwolnienie.
  • Marzysz o wielkim wężu, ale z wieloma małymi głowami? Taki sen jest zwiastunem potwornego oszustwa, które będziesz w stanie odkryć. Kiedy dowiesz się prawdy, poczujesz się bardzo źle.
  • Czy zabijasz małe węże we śnie? To sprzyjający znak, który sugeruje, że w prawdziwym życiu możliwe będzie pokonanie starego wroga.
  • Marzysz o wężach zagryzających osobę z zewnątrz na śmierć? Postaraj się go poznać – w prawdziwym życiu ta osoba jest w poważnym niebezpieczeństwie. Twoim zadaniem jest ostrzegać i pomagać.

  Zobacz na filmie, o czym jeszcze mogą marzyć małe węże:

  Interpretacja snów

  Psychoterapeuta David Loff uważał, że człowiek śni o wężu, aby ostrzec przed takimi nadchodzącymi wydarzeniami:

  • Jeśli w prawdziwym życiu boisz się węży, to sen z gadami jest odzwierciedleniem twojego strachu. Nadchodzą kłopoty, z którymi nie będziesz w stanie sobie poradzić, przez co pogrążysz się w przygnębieniu.
  • Jeśli węże marzą o chrześcijaninie, głęboko religijnej osobie, jest to pomyślny znak. W prawdziwym życiu pojawi się dobra okazja do szybkiego rozwiązania palących problemów. Albo możesz wreszcie osiągnąć cel, do którego dążysz od dawna.
  • Jeśli we śnie doświadczyłeś wielkiego strachu przed wężami, ale w prawdziwym życiu się ich nie boisz, wkrótce pojawi się przed tobą pewna pokusa. Musisz wybrać, jak się zachować – honorowo lub niezbyt dobrze.

  Inne interpretacje

  Istnieją inne prognozy, które powiedzą ci, o czym marzą małe węże:

  • W wymarzonej książce Tsvetkova wskazano, że węże marzą o podstępnej zdradzie bliskiego przyjaciela. A jeśli gady pełzały wokół twoich nóg, powinieneś spodziewać się choroby.
  • W wymarzonej książce Hassego jest napisane, że węże marzą o pojawieniu się wrogich kobiet w prawdziwym życiu. Ale jeśli zniszczysz gady, pojawi się trudna sytuacja, którą możesz łatwo naprawić.
  • Według ezoterycznej książki o marzeniach małe węże zwinięte w kłębek zwiastują: w twoim życiu nadejdzie trudny i bardzo ważny okres. Jest wiele trudności, z którymi trzeba się zmierzyć, a reszta twojego życia zależy od tego, jak sobie z nimi poradzisz.
  • Autorzy angielskiej książki o marzeniach uważają, że węże są uosobieniem twoich wrogów, którzy istnieją w prawdziwym życiu. Im więcej zwierząt, tym więcej przeciwników. Ale nie są w stanie wyrządzić poważnych szkód, jeśli węże syczą z daleka we śnie.

  Dlaczego kobieta marzy o wężu?

  Zasadniczo to kobiety interesują się wymarzonymi książkami. Dlatego wśród przedstawicielek płci żeńskiej nie raz pojawiło się pytanie, o czym marzy wąż. W końcu wąż jest uważany za przebiegłe, niebezpieczne, podstępne zwierzę. Ale w rzeczywistości wąż we śnie nie zawsze jest złym znakiem. Na początek, kiedy o tym marzysz, musisz uważnie przyjrzeć się wszystkiemu, co dzieje się wokół, sytuacji i szczegółom, ważne są działania samego węża. Musisz także słuchać własnych uczuć: wąż powoduje w tobie strach lub spokój. W zależności od szczegółów interpretacja snu może się znacznie różnić. Może to służyć zarówno jako zwiastun zła, krzywdy wyrządzonej ci wkrótce, jak i jako symbol mądrości i pokoju.

  Interpretacje snu z wężem w różnych książkach o snach

  W różnych książkach o snach interpretacja snów jest zawsze inna, jeśli nie całkowicie odwrotna. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany lub martwisz się wizją snu, lepiej zapoznać się z odmianami kilku źródeł jednocześnie. Wśród nich jest już coś, co jest Ci najbliższe. Pomimo różnych interpretacji snu, intuicja i podświadomość, percepcja i ewentualnie ukryte lęki zawsze podpowiedzą ci właściwe znaczenie.

  Wąż według wymarzonej książki Millera

  Wymarzona książka Millera mówi, że wąż we śnie jest zawsze niemiłym symbolem. Najprawdopodobniej ktoś żywi do ciebie urazę, chce, abyś cierpiał. Bez względu na to, co zrobił wąż, ostrzega cię przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Ale jakie dokładnie jest niebezpieczeństwo – to powie nam szczegóły.

  Jeśli więc śniłeś, że wąż użądlił, oznacza to, że wkrótce w pracy będziesz miał kłopoty w imieniu wrogów i konkurentów. Być może nie wszystkim podobają się efekty Twojej pracy. W tym samym przypadku, gdy ugryzie martwy wąż, twój przyjaciel okaże ci gniew.

  Jeśli wąż śni w dziwnej i niezwykłej formie, grozi ci nieszczęście. Ale można ich uniknąć, jeśli traktujesz je bez strachu, zachowując hart ducha.

  Kiedy wąż nie ukąsi ciebie, ale kogoś innego, zwłaszcza jeśli jest to jeden z twoich przyjaciół, może to oznaczać, że obrażasz swojego przyjaciela lub wkrótce zranisz go psychicznie. Bądź taktowny i miły dla ludzi wokół ciebie, ale nie ufaj zbyt ślepo. Jeśli przyjaciel jest obecny we śnie, ale wąż go nie kłuje, ale po prostu patrzy, to wręcz przeciwnie, twój przyjaciel spiskuje przeciwko tobie.

  Czytaj więcej:  We śnie być panną młodą w sukni ślubnej

  Wokół ciebie roi się wiele małych węży – oznacza to, że otaczają cię kłamliwi, dwulicowi ludzie, którzy chcą cię oczernić, a ty okazujesz im dobrą naturę i nie zauważasz ich udawania i hipokryzji, nie widzisz haczyka.

  Trzymasz w dłoniach węża – w prawdziwym życiu poradzisz sobie z siłami wroga lub problemami osobistymi, opracujesz własną strategię, aby osiągnąć spokojną i spokojną egzystencję.

  Płyniesz i nagle znajdujesz węża w wodzie lub nadepniesz na niego – w życiu masz nadzieję na najlepsze, ale martwisz się nadchodzącymi zmianami.

  Wąż owinął się wokół ciebie w pierścienie – istnieje zagrożenie dla zdrowia, możesz dopaść dolegliwość. Choroba może być wynikiem impotencji wobec złych zamiarów wrogów.

  Co wymarzona książka Vanga mówi o wężu

  Według Vangi wąż też nie jest dobrą wróżbą. Najczęściej jest to znak złych duchów, zwiastujący kłopoty lub wielki smutek. Ale warto zwrócić uwagę na to, czy wąż jest jadowity, czy nie. Jeśli jest trująca, nie będziesz w stanie jej pokonać, jest znacznie silniejsza, mądrzejsza i mądrzejsza od ciebie. Jeśli nie, możesz łatwo poradzić sobie z problemami życiowymi, pokonać trudności, które reprezentuje wąż. Zabity wąż we śnie to zwycięstwo nad złem i złymi myślami innych, symbol pozytywnych zmian.

  Duża kula kilku węży we śnie jest uważana za zły znak. Wielu ludzi wokół ciebie jest opętanych przez złośliwość, zazdrość i nienawiść, chęć zniszczenia twojego życia. Bądź ostrożny, staraj się rozpoznać prawdziwe intencje innych.

  Jeśli we śnie wąż zmiażdży czyjąś szyję, oznacza to, że albo bliskiej osobie grozi choroba, albo jest w stresującym stanie emocjonalnym, może potrzebować twojej pomocy.

  Ukąszenie węża oznacza zdradę przyjaciela lub ukochanej osoby. Być może zawiedziesz się na ukochanej osobie, nie będziesz oczekiwał noża w plecy od kogoś, komu szczerze zaufałeś.

  Wąż czołgający się w twoją stronę wskazuje, że wkrótce pojawi się tajny wróg, który zdecyduje się wypowiedzieć otwartą wojnę.

  Vanga nadaje podobnemu snowi bardziej globalną interpretację. Na przykład, jeśli śnisz o wielkim wężu, może się zdarzyć niesamowita tragedia, która dotknie wielu ludzi. Cały kraj, a nawet planeta pogrąży się w mrocznym świecie przemocy, okrucieństwa, udręki, kradzieży i biedy.

  Sonn of Nostradamus

  Nostradamus, słynny astrolog i predyktor, jest pewien, że wąż śni o upadku człowieka, symbolizuje jego wady i mroczne pragnienia.

  Kiedy użądli cię jadowity gad, może to oznaczać, że czeka cię głośny skandal, nawet jeśli jesteś całkowicie przeciwny krzykom i kłótniom. Ale jeśli udało ci się zabić węża, w rzeczywistości pokonasz wroga.

  We śnie masz wrażenie, że bacznie obserwuje cię wąż – niektórzy ludzie z autorytetem zwrócili na ciebie uwagę.

  Wielogłowy, łuskowaty potwór to dobry powód, aby przyjrzeć się bliżej otoczeniu. Możesz być bezlitośnie oszukiwany lub bezwstydnie wplatany za plecami intrygi i fałszywe plotki.

  Czarny wąż jest absolutnym złem. Zwłaszcza jeśli jest gigantyczny.

  Wąż zwinięty w kłębek – tajemniczy nieżyczliwy trzyma w tajemnicy swoje myśli o tobie.

  Również wąż może oznaczać nadejście sił nieczystych, zamach stanu, a nawet koniec świata.

  Inne książki marzeń

  Kobieca książka o marzeniach mówi, że jeśli we śnie uratujesz dziecko przed wężem, w życiu porzuciłeś coś bardzo drogiego i żałujesz tego. A kiedy dzieci bawią się wężami, możesz nagle zaprzyjaźnić się z wrogami, a z przyjaciół wręcz przeciwnie. Jeśli zabijesz niefortunne stworzenie własnymi rękami, to w życiu jesteś gotów poświęcić wszystko, aby osiągnąć określony cel. Węże spadające z nieba, dachu lub drzew oznaczają, że będziesz musiał walczyć o swoją miłość i szczęście.

  Interpretacja snów Hassego jest lakoniczna: jeśli śniłeś o wężu, masz wrogów wśród kobiet. Zabij węża – pozbądź się wrogów.

  A w asyryjskiej książce snów wąż śni o szczęściu. Jeśli złapałeś zwierzę w swoje ręce, to w życiu będziesz mógł złapać szczęście, znajdziesz wiernego obrońcę i towarzysza.

  We współczesnej książce o marzeniach mówi się, że wąż owijający się wokół ciała służy jako początek narodzin w tobie nowego uczucia, które może cię pochłonąć. Ale pod warunkiem, że gad we śnie nie będzie próbował cię udusić. Jeśli wąż właśnie przeczołgał się obok ciebie, życie będzie spokojne i ciche.

  Inne wyjaśnienia snu

  W większości książek o snach wąż nadal służy jako znak ostrzegawczy. Nadciągające kłopoty, choroby, intrygi szkodników, ataki obcych, a nawet rozległe problemy, które mogą dotknąć kilkadziesiąt osób jednocześnie. Ale wcale nie rozpaczaj, musisz znaleźć siłę do walki z nieszczęściami. Sen tylko ostrzega przed możliwym niebezpieczeństwem i nie mówi w XNUMX%, że przytrafią ci się kłopoty. Powodów, dla których marzyłeś o wężu, może być bardzo wiele.

  Kiedy śnisz o wężu, przede wszystkim powiedz sobie, czy boisz się tych zwierząt? Może podświadomość pokazała ci we śnie twoje ukryte fobie, które są zakorzenione w odległej przeszłości. Na przykład jako dziecko zobaczyłeś gdzieś w lesie węża, zamarłeś ze strachu i od tego czasu masz lęk przed gadami, który czasami daje o sobie znać. Lub po prostu przeczytaj wiele horrorów z wężami w nocy. Być może jeden z krewnych został przypadkowo użądlony przez tego gada. Może nie przywiązujesz do tego dużej wagi w życiu codziennym, ale w głębi duszy boisz się tych zwierząt. W takim przypadku ten sen jest całkiem zrozumiały i nie grozi ci żadne niebezpieczeństwo w prawdziwym życiu. Powodem może być nie tylko strach. Pomyśl o tym, co sam myślisz o wężach? Obojętnie, z obawą, z szacunkiem, a może lubisz? Czy jest jakaś okoliczność, która łączy was i te istoty? Wyjaśnienie snu zależy od twojego postrzegania sytuacji i od ciebie. Przeanalizuj sen, swój stosunek do niego. I wszystko natychmiast stanie się jasne.