Dużo wody we śnie

Interpretacja snów: dlaczego woda śni, interpretacja snu dla mężczyzn, kobiet i dziewcząt

Woda jest najprostszą i najbardziej znaną substancją dla całej ludzkości. Woda – o czym marzy ta ciecz? W rzeczywistości może być obarczona wieloma tajemniczymi i niezwykłymi. Ludzkie ciało to w osiemdziesięciu procentach woda, nie możemy bez niej długo żyć. Aż strach pomyśleć, jak woda zniknie, co wtedy z nami będzie? Jeśli marzyłeś o wodzie, wymarzona książka mówi, że ta substancja jest odzwierciedleniem twojego wewnętrznego świata, emocji i uczuć. Ten sen może wiele powiedzieć o twoim wewnętrznym świecie.

Po co marzyć o wodzie: książki o snach mówią, że znaczenie snu zależy od jego wyglądu i stanu.

Interpretacja znaczenia snu w zależności od jego szczegółów

Dlaczego woda śni we śnie? Jeśli we śnie widziałeś wodę, spróbuj przypomnieć sobie, jakie emocje przeżyłeś po przebudzeniu. Taki sen ma niejednoznaczną interpretację, wszystko zależy również od okoliczności. Woda we śnie służy jako postawa twojego wewnętrznego świata, twoich uczuć i emocji, więc powinieneś zwrócić uwagę na taki sen.

Śniło ci się dużo wody: morze, ocean, powódź

Po co marzyć o dużej ilości wody: morze we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbczekają na Ciebie miłe niespodzianki. Być może wkrótce otrzymasz długo wyczekiwany prezent, o którym marzyłeś od dawna, ale nie miałeś wystarczająco dużo pieniędzy, aby go kupić. Zły znak, jeśli we śnie morze było głośne i szalejące. Taki sen symbolizuje, że dana osoba powinna zacząć się zmieniać w środku. Masz bardzo zły charakter, nie zawsze wiesz, jak kontrolować swoje emocje, w wyniku czego dochodzi do sytuacji konfliktowych z innymi. Spójrz na siebie z drugiej strony, zacznij analizować swoje działania.

Jeśli we śnie widziałeś ocean z najczystszą wodą, coś cię niepokoi w prawdziwym życiu. Najczęściej ten niepokój jest nieuzasadniony, strach pochodzi z wnętrza. Nie bierz do serca negatywnych emocji, w przeciwnym razie mogą zacząć się problemy zdrowotne. Są chwile w życiu każdego człowieka, kiedy trudno jest znaleźć wyjście z sytuacji. W takich chwilach nie należy zamykać się w sobie, spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. Pamiętaj, wszystko co złe prędzej czy później się kończy.

Po co marzyć o powodzi – napływająca woda ma niejednoznaczną interpretację. Z jednej strony taki sen symbolizuje nowy etap w życiu człowieka. Najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości otrzymasz opłacalną ofertę pracy, nie powinieneś jej odmawiać. W ten sposób będziesz mógł poprawić swoją sytuację finansową. Z drugiej strony taki sen symbolizuje spokojne i wyważone życie. Pracowałeś wystarczająco ciężko, czas na relaks i odpoczynek. Czas zaplanować długie podróże z rodziną i przyjaciółmi.

Widzenie rzeki, strumienia, stawu lub jeziora we śnie

Rzeka widziana we śnie sugeruje, że dana osoba jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, bez uciekania się do pomocy innych. Dlaczego sen o wodzie w rzece oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjesteś przyzwyczajony do polegania tylko na sobie, bez względu na to, jak trudne jest to na tym etapie. Wiesz, jak analizować swoje działania, aby w przyszłości nie powtórzyć popełnionych błędów. Starasz się unikać sytuacji konfliktowych, wiesz, jak panować nad emocjami. Rozwijasz równe relacje z innymi, cieszysz się szacunkiem, słuchasz swojego zdania, często szukasz rady i pomocy.

Zły znak, jeśli śniłeś o brudnej wodzie w rzece, sen wymaga zwrócenia uwagi na otoczenie. Nie należy dopuszczać do siebie innych, trzymać ich na dystans, nie mówić o planach na przyszłość, inaczej się nie spełnią.

Widziany strumyk symbolizuje nowy etap w życiu, miłe niespodzianki, możliwe jest poznanie ciekawych osobowości. Nadszedł czas, aby zaplanować wyjazdy z rodziną na długi wyjazd. Dla niezamężnej dziewczyny taki sen jest znakiem: spotka osobę, która może wpłynąć na jej przyszłe życie. Na pierwszy rzut oka nie zwrócisz na to uwagi, ale nie spiesz się z wnioskami, spójrz na to z drugiej strony.

Jeśli marzyłeś o małym stawie, spróbuj przypomnieć sobie, jakie emocje przeżyłeś we śnie. Czy woda w stawie wywołała u Ciebie negatywne emocje? Czekają na Ciebie problemy i niepowodzenia, z którymi prawie nie da się sobie poradzić w pojedynkę. Nie bój się prosić o pomoc krewnych i przyjaciół, z pewnością chcą, aby wszystko było z tobą w porządku. Jeśli spodobał Ci się staw, a woda w nim była najczystsza, to w rzeczywistości czekają na Ciebie miłe niespodzianki, zaczniesz patrzeć na otaczającą rzeczywistość z drugiej strony.

Czy we śnie widziałeś wodę w jeziorze? Tak więc w rzeczywistości masz spokojne i wyważone życie. Z ufnością patrzysz w przyszłość, idąc w kierunku swojego marzenia, bez względu na to, jak trudne jest to na tym etapie. Wolny czas wolisz spędzać z rodziną i przyjaciółmi, umawiać się na wspólne obiady, wycieczki terenowe, uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych. Sytuacje konfliktowe praktycznie nie powstają, umiejętnie kontrolujesz swoje emocje, nie demonstrujesz swojej wyższości nad innymi. Często zazdrościsz, więc nie powinieneś dopuszczać do siebie ludzi, trzymaj ich na dystans, aby wcześniej czy później nie doświadczyć uczucia rozczarowania.

Po co marzyć dużo wody

Katastrofa naturalna, taka jak powódź, jest bardzo złym snem, podobnie jak obfitość błotnistej wody. Ale jeśli marzyłeś o absolutnie czystej wodzie, a nawet w dużych ilościach, nie ma powodu do niepokoju. Wręcz przeciwnie, musisz się radować i próbować poprawnie rozszyfrować taki sen, dla którego musisz przypomnieć sobie wszystkie niuanse i jego szczegóły.

Czytaj więcej:  Marząc każdej nocy

Po co marzyć dużo wody według wymarzonej książki Millera

Jeśli woda jest czysta, to im jest jej więcej, tym lepiej, ponieważ jest to „miara” sukcesu marzyciela. Takie marzenia śnią osoby, które nie mają problemów w życiu osobistym i finansowym. Ale kiedy człowiek staje się ofiarą powodzi, jest bardzo źle, niezależnie od tego, czy woda jest czysta, czy brudna. Właściciele niewyczerpanego źródła czystej wody, nawet w snach po nocach, są na swój sposób szczęśliwymi ludźmi, którzy wkrótce będą mieli dostęp do informacji lub dowiadują się ważnych wiadomości. Cała ta wiedza przyniesie im pożytek.

Po co marzyć dużo wody według wymarzonej książki Wangi

Bułgarski wróżbita przywiązywał dużą wagę do snów, w których pojawia się dużo wody. Jeśli marzyłeś o dużej ilości brudnej i błotnistej wody, oznacza to tylko, że relacje danej osoby z jej najbliższym otoczeniem ulegną pogorszeniu, a przyczyny tego należy szukać w sobie.

Czysta woda zawsze marzy o szczęściu, ale jeśli śniący utonie w niej z powodu nieumiejętności pływania, oznacza to, że w rzeczywistości przeciwstawia się siłom Wszechświata i najwyższy czas, aby posłuchał głosu Losu. Wpaść pod potężną ulewę we śnie oznacza jedno: nawiązano kontakt z Kosmosem, a pomoc nadejdzie tam, gdzie człowiek się jej nie spodziewa.

Po co śnić dużo wody według wymarzonej książki Freuda

Jeśli ktoś we śnie widział dużo wody, oznacza to, że ma ochotę wylać swoją energię seksualną, która w nim kipi.

Jeśli we śnie kobieta wchłania wodę w dużych ilościach, ale nie może ugasić pragnienia, wyraźnie wskazuje to na jej uporczywe pragnienie zostania matką.

Pływanie we względnie spokojnym morzu lub oceanie może w rzeczywistości przyspieszyć ten proces. Kiedy mężczyzna widzi takie sny, wskazuje to na jego niezaspokojone potrzeby seksualne.

Po co marzyć o piciu dużej ilości wody

 • Gazowane – nowe możliwości, których nie można przegapić;
 • wiosna – doskonałe zdrowie;
 • butelkowane – wszystkie trudności są do pokonania;
 • cóż – spełni się stare marzenie;
 • hydraulika – próby poprawy sytuacji finansowej nie zakończą się sukcesem;
 • święty – choroby starcze nie zagrażają;
 • morski – do rozczarowania.

Widzieć we śnie dużo wody

 • Czysty – dobrobyt i pozytywne zmiany w życiu;
 • kryształ – obfitość i bogactwo;
 • brudny – ostrzeżenie;
 • błotnisty – trudne sytuacje życiowe.

Po co marzyć o powodzi na ulicy lub w domu, mieszkaniu

Jeśli ktoś widzi dużo wody we własnym domu, to taki sen zwiastuje mu nic, co prowadzi do rozmów i pustej rozrywki. Kiedy ktoś pomaga usuwać skutki powodzi (biega, awanturuje się, nabiera wody), to jest to wyraźny znak: komunikacja z tym podmiotem spowoduje łzy i rozczarowania.

Oglądanie we śnie wielkiej powodzi na ulicach miasta jest oznaką kłopotów, strat i zmartwień.

Pokryty falą tsunami we śnie? To bardzo źle, bo w trudnych czasach nikt nie przyjdzie na ratunek.

Co to znaczy, jeśli dużo śniłeś w wodzie:

Krokodyle. Obfitość tych gadów w wodzie symbolizuje najbliższe otoczenie człowieka żyjącego w społeczeństwie, w którym na pierwszy plan stawia się siłę i zuchwałość.

Żółwie. Małe żółwiki w wodzie, o których marzyła kobieta, są zwiastunami zbliżającej się ciąży. Jeśli żółwie są duże i całe ich hordy, oznacza to, że pomimo przeszkód wrogów możliwe będzie osiągnięcie celu.

Wąż. Staw z wężami jest ostrzeżeniem: śniący jest w poważnym niebezpieczeństwie. Jeśli zdarzyło ci się oglądać we śnie, jak żmije ścierały się w walce z wężami wodnymi bezpośrednio w stawie, oznacza to, że wszelkie próby wrogów, by skrzywdzić śpiącego, pójdą na marne.

Żaby. Ich obfitość to dobry znak, wskazujący, że marzyciel odniesie wielki sukces. Nawiasem mówiąc, żaba zabita we śnie w rzeczywistości obiecuje śmierć przyjaciela.

Znaczenie wymarzonej książki, jeśli we śnie jest dużo wody

Po co marzyć dużo wody

Woda to symbol, który można interpretować w dziesiątkach i tysiącach znaczeń. Tak więc, jeśli dana osoba ma zobaczyć we śnie dużo wody, która zmywa wszystko wokół, wówczas w jego prawdziwym życiu nastąpi jakiś szok, ale nadal nie można dokładnie opisać jego charakteru. Jeśli wokół osoby jest dużo wody, ale jest błotnista i brudna, śniący będzie bardzo rozczarowany. Coś w jego życiu pójdzie nie tak, a to spowoduje apatię, zamieniającą się w depresję.

Po co marzyć o dużej ilości wody, która zalewa dom? Taka wizja oznacza, że ​​nastąpią pewne zmiany w stanie cywilnym. Jeśli wizja odwiedziła niezamężną osobę, to w prawdziwym życiu ma spotkać bratnią duszę. Jeśli ktoś śpi tuż nad wodą, to w prawdziwym życiu dosłownie cudem uda mu się uniknąć wielkiego niebezpieczeństwa. Idąc wzdłuż krawędzi ostrza, marzyciel będzie mógł zupełnie inaczej spojrzeć na własne przeznaczenie.

Czasami ludzie zadają logiczne pytanie, dlaczego marzy im się dużo czystej wody, nawet nie zdając sobie sprawy z pozytywności tej wizji. Taki sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwłaściciel wizji wkrótce otrzyma dobre wieści z daleka. Te same wiadomości bezpośrednio wpłyną na jego pozycję w społeczeństwie i ogólnie na jego postawę.

Wizja, w której śniący obserwuje spokojne, ciche morze, ma dobrą interpretację. Najprawdopodobniej w jego życiu również wszystko ułoży się spokojnie, a relacje z ukochaną wejdą na zupełnie nowy poziom. Widzenie szalejącego morza we śnie jest znakiem negatywnym, co oznacza, że ​​​​na osobę spadnie góra kłopotów i uciążliwych czynników. Teraz najważniejsze dla niego jest, aby nie udusić się w tym strumieniu negatywnych wiadomości i spróbować szybko wydostać się z gruzów przeszłych planów.

Czytaj więcej:  Przymierz nowe spodnie we śnie

Co jeśli śnisz dużo wody

Po co marzyć o dużej ilości wody, która wylewa się na osobę z góry? Dokładna interpretacja takiej wizji zależy od czystości samego płynu. Jeśli strumień czystej wody zostanie wylany na marzyciela, czekają na niego przyjemne wieści i rozproszenie komplementów od znajomych ludzi. Sprawy naprawdę pójdą gładko, a sam marzyciel z pewnością musi to wykorzystać. Jeśli na właściciela snu wyleje się ogromną ilość błotnistego płynu z błotem, to w prawdziwym życiu czeka na niego strumień negatywności i plotek, co może zepsuć jego reputację. Aby wyjść z tej sytuacji jako zwycięzca, musisz się dużo napocić.

Wizja, w której osoba patrzy na ogromny wodospad, ma złą interpretację. Strumienie wody spadające z dużą prędkością są symbolem lęków i wątpliwości, które ogarniają człowieka. W nadchodzących tygodniach powodów do takich obaw będzie wiele, a to skomplikuje życie marzyciela.

Nurkowanie w niespokojnej wodzie z biegiem jest również znakiem negatywnym, ale w tym przypadku problemy dotyczą życia osobistego. Najprawdopodobniej śniący dozna miażdżącej porażki w miłości, co zaszkodzi jego samoocenie. Nurkowanie w czystej wodzie to zapowiedź przyszłych przygód.

Wymarzona książka może również pozytywnie interpretować dużo wody, na przykład, jeśli dana osoba widzi siebie w ogromnym, czystym basenie, powinna spodziewać się pozytywnych zmian w karierze. Oczywiście marzyciel ma pewne ograniczenia, granice, które kolidują z jego ambicjami zawodowymi, ale w nadchodzących tygodniach granice te będą prawie nie do odróżnienia.

Jeśli człowiek tonie w ogromnym zbiorniku i nie może w żaden sposób wydostać się na powierzchnię, nie można oczekiwać od życia niczego dobrego. Woda reprezentuje tutaj te okoliczności, które mogą zmiażdżyć marzyciela. W nadchodzących miesiącach spadną na niego wszystkie możliwe kłopoty, na czym ucierpi zarówno jego kariera, jak i życie osobiste.

Co zwiastuje dużo wody

Jeśli dana osoba marzyła o dużej ilości wody, warto pamiętać o swoich osobistych odczuciach na ten temat. Na przykład widok siebie na środku powierzchni wody z dala od brzegu i strach to zły znak. Człowiek ma nieograniczone możliwości, ale nie spieszy się z ich wykorzystaniem, pomimo wszystkich dostępnych możliwości. Jeśli dana osoba czerpie wielką przyjemność z przebywania w wodzie, to w prawdziwym życiu żadne problemy nie mogą go przestraszyć. Taka osoba pójdzie w kierunku swojego marzenia, nie zauważając żadnych okoliczności.

Przebywanie na środku morza lub oceanu na łodzi lub jachcie to dobry znak. Najprawdopodobniej dana osoba ma podstawy do radzenia sobie z nadchodzącymi problemami i pomimo budzącego grozę pojawienia się kłopotów, marzyciel z łatwością sobie z nimi poradzi.

Widzenie oceanu we śnie jest pozytywnym zwiastunem wczesnej długiej podróży. Jest prawdopodobne, że marzyciel pojedzie na wakacje i zapamięta tę podróż na całe życie.

W książkach o marzeniach dużo wody może zwiastować bardzo realną katastrofę. Na przykład, jeśli ktoś widzi siebie na dnie studni, która co minutę jest wypełniona cieczą, to w prawdziwym życiu znajduje się pod silną presją. Ktoś próbuje wykorzystać naiwność marzyciela, zamieniając go w swoją marionetkę. W takiej sytuacji powinieneś ocenić krąg znajomych i wydobyć na światło dzienne kogoś, kto jest zdolny tylko do podłości.

Widok strasznej powodzi, która zmiata budynki i całe miasta z powierzchni Ziemi, jest oznaką zbliżających się problemów. Marzyciel będzie musiał znosić taki światowy kryzys, który odłoży na długo wszelkie plany zawodowe. Jeśli w wizji powódź zburzy wszystkie domy z wyjątkiem tych, w których mieszka śniący, to w prawdziwym życiu człowiek jest pod czyjąś ochroną. Nie warto tego nadużywać, bo po raz kolejny można natknąć się na intrygi zawistnych ludzi. Widzenie ludzi tonących w wodzie jest oznaką osobistych zwycięstw z powodu niepowodzeń innych.

Po co marzyć o wodzie

Każdy naturalny element ma dwa przejawy – pozytywny i negatywny. I tak na przykład ogień może ogrzać człowieka, symbolizować ciepło rodzinnego ogniska domowego, ale może też spalić go doszczętnie, powietrze może nie tylko odświeżyć, ożywić, ale także zniszczyć, jak tornado czy tornado. Ale dzisiaj porozmawiamy o żywiole wody, który w Tarocie jest związany z emocjami, uczuciami, intuicją. Dowiesz się, dlaczego woda śni we śnie, co zmienia żywioł, który pojawił się w nocnej przygodzie zwiastuje, czy warto bać się takich snów.

Dream Vanga

Słynny bułgarski jasnowidz uważał element wody za symbol oczyszczenia, odnowy, pomyślnego rozwiązania trudnych sytuacji, zmycia wszystkiego, co niepotrzebne, powierzchowne, przeszkadzające. Nie bez powodu woda jest często używana w spiskach na rzecz zdrowia. Interpretacja wody według wymarzonej książki Vanga sprowadza się do tego, że człowiek odrodzi się w rzeczywistości w nowej jakości, jak ptak Feniks, pomyślnie przejdzie okres transformacji, odnowy. Sytuacja może dotyczyć dowolnej dziedziny życia: działalności zawodowej, relacji osobistych lub społecznych, zdrowia.

Strumień wody opadający z góry, wylewający się bezpośrednio na śpiącego, według Vangi, symbolizuje energię kosmiczną, niebiańską łaskę, która pomoże przywrócić duchową harmonię, zneutralizować wszelkie trudności. Ale taka interpretacja jest właściwa tylko wtedy, gdy woda jest czysta i przezroczysta. Jeśli jest pochmurno – interpretacja będzie negatywna – sen zapowiada trudny okres, niemożność wzajemnego zrozumienia z innymi, różne kłopoty.

Po co marzyć o dużej ilości wody według Vanga? Jeśli żywioły zalały Twój dom, wkrótce otrzymasz wiadomości, które radykalnie zmienią Twoje poczucie siebie, zmienią zwykły rytm życia. Jeśli ktoś tonie, w rzeczywistości aktywnie opiera się naturalnemu biegowi wydarzeń, ale te próby mogą poważnie nadszarpnąć jego zdrowie. Widzieć we śnie dużo wody z rozchodzącymi się na jej powierzchni zmarszczkami to brak gotowości do zmian, wewnętrzne lęki, które jednak uda Ci się przezwyciężyć.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów, aby zobaczyć siebie siwowłosego we śnie

Interpretacja snów

Badacz snów Loff twierdzi, że interpretacja zależy od „charakteru” elementów widzianych w nocnej przygodzie. Jeśli we śnie czujesz pozytywne nastawienie, przypływ sił, a sama fabuła o przebywaniu w pobliżu zbiornika nie budzi niepokoju, w rzeczywistości czekają Cię przyjemne wydarzenia, a żywioł zagraża Twojemu zdrowiu (np. ) lub wygląda nieprzyjemnie, odpychająco (paskudnie pachnące bagno, wylewająca się z brzegów rzeka, nacierająca na miasto powódź) – spodziewaj się negatywnych chwil. Trudno dokładniej powiedzieć, co oznacza sen o wodzie, dlatego należy skupić się na własnych odczuciach. Przeanalizuj, jakie emocje ogarnęły cię po przebudzeniu, zastanów się, z jaką sytuacją może wiązać się sen, w którym pojawił się żywioł wody. Być może w rzeczywistości dręczy Cię pewne pytanie lub wydarzenie – wtedy sen można potraktować jako wskazówkę do dalszego rozwoju niepokojącego momentu.

Sonnik Miller

Po co marzyć o wodzie według wymarzonej książki Millera? Popularny traktat opisuje znaczenie takiego snu zgodnie z jego szczegółami. Czysta, przejrzysta woda, na przykład malownicze jezioro, kipiący musujący strumień, rzeka, która nie powoduje strachu, może symbolizować przyjemne emocje, sukces, powodzenie w biznesie i zabawę. Brudny zbiornik wodny z błotem, mułem, zieloną, błotnistą wodą może zwiastować fatalny błąd, wydarzenia, które wywołają nieprzyjemne emocje, okres cierpienia, zwątpienia, zamętu psychicznego. Jeśli śpiący pije czystą wodę we śnie – w prawdziwym życiu będzie miał wielkie szczęście, jeśli jest brudny – choroba, rozczarowanie.

Spacer brzegiem zbiornika i przypadkowe zamoczenie stóp to wezwanie do ostrożności, ponieważ nadchodzą problemy, które dotkną bezpośrednio ciebie, więc nie powinieneś tracić czujności. Jeśli elementy szalały, zalały twój dom lub inne widoczne budynki – do trudnego okresu, w którym musisz aktywnie przeciwstawiać się złu, nieżyczliwym, wrogom, rywalom. Oceń, jak zakończyła się nocna historia: jeśli pokonałeś żywioły, w rzeczywistości spoczniesz na laurach, ale jeśli opór przepływu okazał się nie na twoją korzyść, istnieje ryzyko, że zostaniesz zasypany lawiną kłopotów .

Interpretacja snów Freuda

Austriacki psychoanalityk wiązał żywioł wody z poczęciem dziecka, orgazmem i pragnieniem kontaktu seksualnego. Wydało mu się, że strumień wody przypomina proces wytrysku. Jeśli również widzisz podobne podobieństwo, zinterpretuj sen w następujący sposób: kąpać się z kimś lub leczyć osobę wodą – chcesz seksu z tą osobą. Rozpryski wody kojarzą się Freudowi z niezrealizowanymi lub źle zrozumianymi fantazjami seksualnymi. Wskakiwanie do stawu lub ostrożne wchodzenie do niego – w rzeczywistości chęć kontynuowania rodziny. Co oznacza woda we śnie dla kobiety? Założyciel psychoanalizy wydaje bardzo konkretny werdykt: taki sen wskazuje na rychłą ciążę. Freud podaje też interpretacje dla dwóch kolejnych grup ludzi: ci, którzy mają problemy w sferze seksualnej, często marzą o napiciu się wody, a dumni narcyzi marzą o własnym odbiciu na tafli wody.

Islamska książka marzeń

Co oznacza woda we śnie według islamskiej książki o marzeniach? Muzułmanie również dzielą interpretację na dwa rodzaje: pozytywną i negatywną. Różne przyjemne wydarzenia, radość, płodność, bogactwo obiecują tylko czysty, przejrzysty zbiornik, a zanieczyszczony, błotnisty obiecuje rozczarowania, zmartwienia, niepowodzenia. Jeśli śpiący pije płyn we śnie, warto pamiętać, jak to było: zimno lub ciepło, czysto lub brudno. Oczywiście im przyjemniejsza okazała się woda w smaku i wyglądzie, tym radośniejsza będzie prognoza. Płonący płyn może wskazywać na zerwanie umów, anulowanie planów, rozczarowanie osobą, która była uważana za prawdziwego przyjaciela, niezawodnego pomocnika, stagnacja, żółtawa – zapowiada problemy zdrowotne, a zupełnie czarna, dziwna, nieprzyjemna – poważne problemy ze wzrokiem, aż do ślepoty.

Interpretacja snów Tsvetkova

Prognozę prawie podobną do islamskiej książki snów podaje traktat badacza snów Cwietkowa. Jeśli pijesz wodę – zapoznaj się z powyższymi interpretacjami, a jeśli tylko spojrzysz na jezioro, staw lub inne źródło wody – strzeż się oszustwa, nieprzyjemnych spotkań, zwłaszcza jeśli we śnie pojawił się przed tobą wodospad. Biczowanie cieczy spod ziemi lub podłogi, według Tsvetkova, wskazuje na machinacje nieżyczliwych, przeszkody, które nagle pojawiły się na drodze. Widzenie we śnie wody wylewającej się ze ścian – do ingerencji osób postronnych w twoje sprawy.

Sonn of Nostradamus

Wielki widzący Michel Nostradamus uważał wodę za symbol witalności, więc wszystkie jego interpretacje obracają się wokół tego tematu w taki czy inny sposób. Jeśli zbiornik lub płyn, który pijesz we śnie, jest klarowny, przezroczysty, orzeźwiający i przyjemny dla oka, czekają Cię pozytywne zmiany, a jeśli jest mętny, cuchnący, stęchły – nieprzyjemny. Jeśli zobaczysz w wodzie grudkę brudu, krwi lub owada, spodziewaj się sporu sądowego, oszczerstwa i innych negatywnych wydarzeń. Nostradamus miał również inne przepowiednie dotyczące snów „wodnych”, ale wszystkie były związane z wydarzeniami globalnymi, więc nie widzimy sensu cytowania ich w tym artykule.

Ezoteryczna książka marzeń

Współczesna ezoteryczna książka o marzeniach zawiera raczej krótki, ale pojemny opis takiej nocnej fabuły: Śniła mi się woda – spodziewane są zmiany w sferze emocjonalnej. Jeśli jest czysty, uczucia, które wywoła nadchodzące wydarzenie, będą przyjemne, jeśli płyn jest mętny, negatywny, na przykład osoba będzie musiała robić nieciekawe, wyczerpujące rzeczy.

Wielu ma trudności z interpretacją snu, który widzieli, jeśli jego fabuła okazała się skomplikowana. Na przykład, jeśli we śnie płonie ogień w domu, ale gasisz go ogromną ilością wody – co to może oznaczać? Do jakiej kategorii należy przypisać sen – do żywiołu ognia czy do żywiołu wody? Zalecamy uwzględnienie znaczenia zarówno ognia, jak i wody, a następnie spróbowanie połączenia ich razem.