Głaskanie po głowie we śnie

pogłaskać po głowie

po co marzyć o głaskaniu głowy? więc czułość, wdzięczność lub opieka są ucieleśnione w podświadomości. Interpretacja snu w dużej mierze zależy od śniących ludzi i nastroju snu.

Opinia Gustava Millera

słynny psycholog w swojej wymarzonej książce mówi, że jeśli marzyłeś o głaskaniu głowy przedstawiciela płci męskiej, którego nie znasz, to w niedalekiej przyszłości będziesz miał okazję spotkać potężną osobę, która może pomóc rozwiązać problemy, które masz powstały.

po co marzyć o głaskaniu głowy mężczyzny, z którym śniący jest zaznajomiony? być może ta osoba jest w stanie udzielić śpiącemu dobrej rady lub podrzucić ciekawy pomysł. warto posłuchać jego słów. widzieli we śnie, jak delikatnie gładzili swojego młodego mężczyznę – za bardzo go ograniczasz. relacje opierają się na zaufaniu. poza tym nie powinieneś być zazdrosny o jego przyjaciół ani hobby.

do harmonii w związkach

rodzinna książka marzeń twierdzi, że głaskanie faceta po głowie jest sygnałem z podświadomości, że twój partner potrzebuje twojej opieki i czułości. również ten sen może obiecać szczęśliwy związek z tym mężczyzną.

o czym marzy fabuła, w której facet delikatnie głaszcze cię po włosach? aby zrealizować swoje marzenie, człowiekowi brakuje Twojego wsparcia. jeśli mężczyzna widzi we śnie, jak dziewczyna go głaszcze, to w tym momencie myśli o nim.

intymne interpretacje

Wymarzona książka Freuda uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjeśli młody mężczyzna widzi we śnie, jak kobieta głaszcze go po włosach, to ta osoba chce dominować podczas intymności.

jeśli cię pogłaszczą

według współczesnej książki o marzeniach taką fabułę należy interpretować na podstawie tego, kto dokładnie uderza:

 • mama – będzie można zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły;
 • tato – dokonałeś właściwego wyboru;
 • zmarły jest marzycielem na progu białego paska;
 • dziadek – słuchaj starszych;
 • dziecko – okaż miłosierdzie.
 • mama – będzie można zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły;
 • tato – dokonałeś właściwego wyboru;
 • zmarły jest marzycielem na progu białego paska;
 • dziadek – słuchaj starszych;
 • dziecko – okaż miłosierdzie.

nie zapomnij o swojej rodzinie

jeśli we śnie miałeś okazję pogłaskać rodziców po głowie, oznacza to, że bliscy potrzebują twojej pomocy. wymarzone książki uważają, że rodzice weszli w niesprzyjający okres w ich życiu, dlatego warto się nimi zaopiekować i pomóc uporać się z kłopotami.

głaskanie zwierząt

wymarzona książka XXI wieku uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpogłaskanie psa po głowie jest znakiem, że marzyciel wkrótce pogrąży się w głębokiej depresji i samotności. jeśli pogłaskałeś kota we śnie, nie oczekuj wdzięczności za dobre uczynki. jeśli musiałeś pogłaskać zmarłego – postaraj się więcej odpoczywać, aby nie doznać załamania nerwowego.

zwiastun sukcesu

dlaczego istnieje wizja, w której śniący głaszcze dziadka lub babcię po głowie? w niedalekiej przyszłości, według wymarzonych książek, krewni pomogą poradzić sobie z poważnymi problemami. jeśli we śnie pogłaskałeś się, oznacza to, że będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia lub zrealizować niektóre z ambitnych pomysłów.

potrzebuje opieki

według ezoterycznej książki o marzeniach głaskanie kogoś po głowie jest oznaką, że cierpisz na samotność. marzycielowi bardzo brakuje czyjegoś wsparcia i ciepła. jeśli żonaty mężczyzna marzył o tym, oznacza to, że on i jego żona nieco zdystansowali się od siebie. aby przezwyciężyć wyobcowanie, spróbuj szczerze porozmawiać z drugą połówką, ale unikaj wyrzutów i skandali.

Głaskanie po głowie interpretacji wymarzonej książki

Po co marzyć o głaskaniu głowy? Tak więc czułość, wdzięczność lub opieka są ucieleśnione w podświadomości. Interpretacja snu w dużej mierze zależy od śniących ludzi i nastroju snu.

Opinia Gustava Millera

Słynny psycholog w swojej wymarzonej książce mówi, że jeśli marzyłeś o pogłaskaniu głowy przedstawiciela płci męskiej, którego nie znasz, to w niedalekiej przyszłości będziesz miał okazję spotkać potężną osobę, która może pomóc rozwiązać problemy, które masz powstały.

Po co marzyć o głaskaniu głowy mężczyzny, z którym śniący jest zaznajomiony? Być może ta osoba jest w stanie udzielić śpiącemu dobrej rady lub podrzucić ciekawy pomysł. Warto wsłuchać się w jego słowa. Widzieli we śnie, jak delikatnie gładzili swojego młodego mężczyznę – za bardzo go ograniczasz. Relacje buduje się na zaufaniu. Ponadto nie bądź zazdrosny o jego przyjaciół ani hobby.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o śmierci syna, który żyje

O harmonię w związkach

Rodzinna książka marzeń twierdzi, że głaskanie faceta po głowie jest sygnałem z podświadomości, że twój partner potrzebuje twojej opieki i czułości. Również ten sen może obiecać szczęśliwy związek z tym mężczyzną.

Po co marzyć o fabule, w której facet delikatnie gładzi twoje włosy? Aby zrealizować swoje marzenia, człowiekowi brakuje Twojego wsparcia. Jeśli mężczyzna widzi we śnie, jak dziewczyna go głaszcze, to w tym momencie myśli o nim.

Intymne interpretacje

Wymarzona książka Freuda uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjeśli młody mężczyzna widzi we śnie, jak kobieta głaszcze go po włosach, to ta osoba chce dominować podczas intymności.

Jeśli cię pogłaszczą

Według Modern Dream Book taką fabułę należy interpretować na podstawie tego, kto dokładnie uderza:

 • mama – będzie można zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły;
 • tato – dokonałeś właściwego wyboru;
 • zmarły jest marzycielem na progu białego paska;
 • dziadek – słuchaj starszych;
 • dziecko – okaż miłosierdzie.

Nie zapomnij o swojej rodzinie

Jeśli we śnie miałeś okazję pogłaskać rodziców po głowie, oznacza to, że bliscy potrzebują twojej pomocy. Interpretacje snów uważają, że rodzice weszli w niesprzyjający okres w ich życiu, dlatego warto się nimi zaopiekować i pomóc uporać się z kłopotami.

głaskanie zwierząt

Książka marzeń XXI wieku uważa, że ​​​​głaskanie psa po głowie jest znakiem, że śniący wkrótce pogrąży się w głębokiej depresji i samotności. Jeśli pogłaskałeś kota we śnie, nie oczekuj wdzięczności za swoje dobre uczynki. Jeśli musiałeś pogłaskać zmarłego, postaraj się więcej odpoczywać, aby nie doznać załamania nerwowego.

zwiastun sukcesu

Po co marzyć o wizji, w której śniący głaszcze dziadka lub babcię po głowie? W niedalekiej przyszłości, według wymarzonych książek, krewni pomogą poradzić sobie z poważnymi problemami. Jeśli we śnie pogłaskałeś się, oznacza to, że będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia lub zrealizować niektóre z ambitnych pomysłów.

potrzebuje opieki

Według Esoteric Dream Book głaskanie kogoś po głowie jest oznaką samotności. Marzycielowi bardzo brakuje czyjegoś wsparcia i ciepła. Jeśli marzył o tym żonaty mężczyzna, oznacza to, że on i jego żona nieco zdystansowali się od siebie. Aby przezwyciężyć wyobcowanie, spróbuj szczerze porozmawiać z drugą połówką, ale unikaj wyrzutów i skandali.

Poklepanie interpretacji snów po głowie

Interpretacje snów są pewne, że głaskanie kogoś po głowie we śnie jest wyrazem czułości, wdzięczności i troski w jednym geście. To, o czym marzą te manipulacje, zależy od postaci we śnie i ogólnej atmosfery snu.

Wymarzona książka Millera o randkowaniu

Książka marzeń psychologa Millera wyjaśnia, dlaczego marzy się o głaskaniu mężczyzny po głowie. Jeśli we śnie był to nieznany mężczyzna, oznacza to, że wkrótce będzie okazja spotkać wpływowych ludzi, którzy mają wszelkie możliwości zapewnienia niezbędnego wsparcia.

Widząc, że głaszczesz znajomego mężczyznę, oznacza to, że powinieneś uważnie słuchać jego słów, być może zaproponuje ciekawy pomysł lub udzieli dobrej rady. Kochali twojego ukochanego faceta we śnie – spróbuj bardziej zaufać swojemu kochankowi i dać miejsce na osobiste zainteresowania.

Sekrety relacji osobistych

Śniło mi się, że miałem okazję pogłaskać faceta po głowie, według Family Dream Book oznacza to, że teraz ukochana osoba potrzebuje opieki, czułości i czułości. Wygładzanie pięknych włosów faceta – do pomyślnego rozwoju związków miłosnych.

Widząc, jak twój ukochany facet delikatnie dotyka twoich włosów we śnie, oznacza to, że w rzeczywistości porady i wsparcie pomogą mu zrealizować kolejne marzenie. Jeśli facet śnił, że dziewczyna przeczesuje dłonią włosy, myśli młodej damy były bezpośrednio związane ze śniącym.

Erotyczne chwile

Dr Freud pewnie interpretuje, o czym marzy dziewczyna, która zwraca taką uwagę na młodego mężczyznę. Według wymarzonej książki obraz snu wskazuje na pragnienie młodej damy dominacji w intymnych związkach.

Głaskanie kogoś innego

Nowoczesna połączona książka o marzeniach jest pewna, że ​​uXNUMXbuXNUMXbinterpretacja snu zależy bezpośrednio od postaci, która głaszcze go po głowie:

 • gdyby to była matka, Twoje najśmielsze pomysły wkrótce się spełnią;
 • ojciec – oznacza to, że w rzeczywistości podjąłeś właściwą decyzję;
 • martwy człowiek – sugeruje koniec niepowodzeń, początek nowego okresu życia;
 • dziadek – przypomnienie, że musisz słuchać opinii starszych;
 • dziecko jest wezwaniem do miłosierdzia.

Czytaj więcej:  Widzenie martwego dziecka we śnie

Pamiętaj o bliskich

Łatwo zgadnąć, o czym marzy głaskanie mamy lub taty po głowie. Obraz widziany we śnie jest wezwaniem do potrzeby wspierania bliskich. Być może rodzice przeżywają trudny okres w życiu, dlatego konieczne jest, aby wziąć udział w biznesie, otaczając ich uwagą i troską.

Monitoruj swoje samopoczucie

Machanie psem za pysk we śnie, według Interpretacji snów XXI wieku, ostrzega przed perspektywą pogrążenia się w nudzie i melancholii. Widząc, że głaszczesz głowę kota, ostrzega przed niewdzięcznością innych w odpowiedzi na dobry uczynek. Przesuwanie dłonią po głowie zmarłego zwiastuje załamanie nerwowe lub złe samopoczucie.

Raduj się – nadchodzi sukces!

Udane myśli, które wkrótce okażą się rzeczywistością, zdobywanie nowych, ciekawych pomysłów i sposobów ich realizacji, o tym marzy pogłaskanie się po głowie. Śniło mi się, że miałam okazję delikatnie dotknąć siwej głowy dziadka lub babci, co oznacza, że ​​wkrótce bliscy udzielą Ci nieocenionej pomocy.

Potrzeba opieki

Ezoteryczny tłumacz snów jest pewien, że ci ludzie, którzy we śnie muszą pogłaskać kogoś po głowie, opieka, przywiązanie i ciepło są niezbędne. Dlatego zobaczenie takiego snu dla osoby zamężnej przewiduje duchowy dystans z bratnią duszą, który zostanie zmniejszony dzięki szczerej rozmowie bez wyrzutów i wzajemnej krytyki.

Wybierz swoje marzenie

Dlaczego marzysz o prasowaniu?

Głaskanie tygrysa we śnie

Interpretacja snów łupież na głowie

Dlaczego marzysz o włosach na głowie?

Interpretacja snów głaskanie delfina

Interpretacja snów do prasowania

Hi!

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? O którym marzyłem dzisiaj. Dokładnie tej nocy.

wymarzona książka głaskanie ukochanego mężczyzny po głowie we śnie

wymarzona książka głaszcząca ukochanego mężczyznę po głowie wymarzona książka marzyłeś o tym, dlaczego we śnie wymarzona książka głaszcze ukochanego mężczyznę po głowie? Aby wybrać interpretację snu, wpisz, o czym śniłeś lub wybierz literę, na jaką zaczyna się część Twojego snu.

Dowiedz się, co to znaczy śnić o głaskaniu ukochanego mężczyzny po głowie, przeczytaj poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych książek o marzeniach!

We śnie zobaczyć We śnie mężczyzna, mężczyzna w płaszczu

Przewidywanie snu Idealny mężczyzna jako archetyp

Skojarzenia: siła, pewność siebie, niezawodność, wola, inteligencja, męskość, zaangażowanie, stanowczość, odwaga, piękno, ochrona.

Pełni funkcję symbolu udanej wybranki kobiety i udanego biznesu dla mężczyzny.

Po co marzyć o prasowaniu

We śnie zobaczyć Głaskanie

Przewidywanie snu

Jeśli we śnie widzisz, jak prasujesz ubrania – w rzeczywistości zapowiada to spokojny przebieg wszystkich spraw, harmonię i porządek w rodzinie, jeśli żelazko jest zimne i nie nagrzewa się w żaden sposób – oznacza to niekorzystną sytuację w domu .

Jeśli podczas prasowania nieumyślnie wypalisz dziurę w pościeli, będziesz mieć rywala, który będzie budził zazdrość i zmartwienia.

Spal się we śnie gorącym żelazkiem, do zwiększonego zmęczenia i pobudliwości – co może prowadzić do choroby. Widzenie, jak ktoś inny się głaszcze, to wesoła i hałaśliwa wizyta twojego starego i dobrego przyjaciela.

Głaskanie zwierząt we śnie to wątpliwy zysk. Jeśli są dzikie, czekają cię trudności w nowym domu, jeśli domowe, będziesz miał własny dom, jeśli bezdomne, jesteś w niebezpieczeństwie, pasie się, masz prawdziwych przyjaciół. Głaszcząc lisa – oszukają cię, wiewiórkę – zadowolą rodzinę.

Głaskanie czyichś włosów we śnie to korzystny zwrot w twoich sprawach sercowych, godny ukochanej. Głaskanie brody jest stratą.

Czule głaszcząc dziecko – w rzeczywistości twoje dobre uczynki spowodują powszechną aprobatę.

Po co marzyć o prasowaniu

Prasowanie sukienki zapowiada ruch.

We śnie zobaczyć Głaskanie

Sen, w którym prasujesz niektóre rzeczy, przewiduje pomyślne załatwienie spraw, dobrą atmosferę w domu.

Jeśli kobieta śni, że została spalona żelazkiem, zapowiada to chorobę lub zazdrość.

Spal coś – pojawi się rywal.

Jeśli żelazko jest za zimne, w domu zapanuje atmosfera nieszczerości.

Przewidywanie snu

Po co marzyć o prasowaniu

We śnie zobaczyć Głaskanie

Przewidywanie snu

Oznacza rozstrzygnięcie pewnych spraw i kwestii.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów ludzkie odchody

Jeśli prasujesz domowe ubrania: zapowiada to wczesne pojednanie w rodzinie.

Prasowanie garnituru: znak, że nadszedł czas, aby poprawić swój wizerunek i zmienić opinię współpracowników na lepsze.

Strzały na spodniach: symbol najlepszych męskich cech, determinacji i bezpośredniości.

Jeśli żelazo jest zimne: wskazuje to na trudności w rozwiązywaniu problemów, wydaje się, że brakuje ci duchowej energii i ciepła.

Dziura wypalona żelazkiem: we śnie sugeruje, że ryzykujesz przesadzanie w swoim zapale i wyrządzanie sobie krzywdy nadmiernymi emocjami.

Jednocześnie dziura w ubraniu domowym często wskazuje na cudzołóstwo.

Oparz się żelazkiem: znak, że twoje próby naprawienia sytuacji mogą przysporzyć ci cierpienia.

O czym marzy ogolona głowa

Zły sen, który nie wróży nic dobrego. Zablokowaliście subtelne kanały umysłu pod wpływem tridosz, które wyszły z równowagi. Jeśli zapamiętasz ten sen i zinterpretujesz go, możesz ustalić, czy jesteś śmiertelnie chory, czy też chorobę można wyleczyć, wyciągając cię w ten sposób ze szponów śmierci.

Marzenia, które pojawiają się w pierwszej połowie nocy, nie spełniają się szybko i nie do końca.

Sny śnione o świcie spełniają się tego samego dnia iz wystarczającą dokładnością, chyba że osoba ponownie zasnęła (po śnie) lub opowiedziała go (osobie, która nie wierzy w prorocze sny).

Zły sen można zneutralizować ofiarą, jałmużną, czarami.

Staraj się mieć dobry i radosny sen po złym śnie, spełni się ostatni dobry sen.

Zobacz głowę we śnie

Śnienie o sobie lub o kimś z powiększoną głową zapowiada sukces i sławę, jeśli w prawdziwym życiu zajmujesz się pracą intelektualną.

Mała głowa we śnie zwiastuje biedę, żmudną i niewdzięczną pracę.

Kudłata głowa we śnie – na szczęście łysa – ostrzeżenie przed złymi uczynkami.

Posiekana głowa – ku rozczarowaniu.

Głowa z bujnymi włosami – do kochania, ostrzyżona – niestety.

Złamana i krwawiąca głowa – do wyczerpującej pracy, ale pieniędzy.

Trwała ondulacja – zaufaj znajomym, którzy zdradzą Twój sekret.

Głowa w kapeluszu – na trudności i nieszczęścia.

Gadająca głowa bez ciała zapowiada ważne spotkanie z wpływowymi ludźmi, którzy mają władzę i możliwość udzielenia ci niezbędnego wsparcia.

Widzenie głowy we śnie to choroba.

Jeśli we śnie widzisz siebie z dwiema głowami, jest to okazja do zrobienia szybkiej kariery i wzbogacenia się.

Głowa dziecka bez włosów oznacza przyszłe szczęście rodzinne i dobrobyt w domu.

Głowa zwierzęcia ostrzega: bądź bardziej selektywny w wyborze przyjaciół i zawodu.

We śnie jest głowa świni – idź w drogę, baranek – zarób, głowa lwa – strać.

Jednoczesny widok ciemnych i blond włosów na głowie rodzi wielkie wątpliwości co do nadchodzącego wyboru, w którym należy zachować szczególną ostrożność, aby nie popełnić błędu.

Wszystkie blond włosy na głowie są oznaką narzekania i życzliwości, ciemne włosy to pułapka miłosna.

Rudowłosa to kłamstwo, zmiana w relacjach.

Złota głowa jest oznaką godności i odwagi twojego wybrańca.

Kasztanowata głowa – do niepowodzeń w pracy, starannie uczesana – przywiązanie do paleniska, przypalona – unika kłopotów, płonąca głowa – do zysku, wszy – do ubóstwa, łupież – nieoczekiwanie zdobywa wielkie bogactwo.

Głowa z dużymi uszami – będziesz bardzo zaszczycona, z długimi włosami – poniesiesz stratę, z krótkimi – do dobrobytu.

Namaścić głowę to doświadczyć szczęścia. Posiekaj komuś głowę – wygraj.

Widzenie diademu na głowie jest oznaką niezgody w niektórych kwestiach.

Czując silny ból głowy we śnie – ogarnie Cię wiele zmartwień.

Jeśli śnisz, że krople wody spadają na twoją głowę, oznacza to namiętne przebudzenie miłości, które zakończy się szczęśliwie.

Mycie włosów we śnie to zapowiedź twoich rozważnych i skutecznych decyzji.

Widząc, jak ktoś myje włosy szamponem, oznacza to, że wkrótce, w tajemnicy przed innymi, wybierze się na wycieczkę, biorąc udział w niegodnych oszustwach.