Po co marzyć o czarnych chmurach na niebie

Dlaczego chmury śnią?

Według wymarzonej książki same chmury niewiele ci powiedzą, ale towarzyszące im szczegóły wizji będą w stanie dokładnie powiedzieć, o co się martwisz. Również w książkach o marzeniach można znaleźć porady, co zrobić, aby przestać się martwić.

Ogólne infomracje

Według wymarzonej książki czarne chmury mogą być zwiastunami konfliktów i kłótni w prawdziwym życiu. Ale niektóre momenty mogą znacznie wygładzić negatyw widzenia w nocy.

Co przewiduje Gustav Miller?

W wymarzonej książce Millera uważa się, że śniące niebo, całkowicie pokryte ciemnymi chmurami, jest znakiem negatywnym. Zapowiada kłopoty, upadek planów, nieszczęścia.

Zaczyna padać? Nastąpi cała seria negatywnych wydarzeń.

Śniły mi się promienie słońca wśród chmur

Jeśli promienie słońca są widoczne przez chmury, wszystko dobrze się skończy. Wkrótce nieszczęście zostawi cię w spokoju.

Pomiędzy chmurami widzisz obcy obiekt – czeka Cię sukces w pracy, ale będzie on krótkotrwały. Ponadto sen może przewidywać ulotną radość.

Opinia Vangi

Sen o burzowych chmurach, które zbierają się nad tobą, jest wyraźnym sygnałem, że twoja sytuacja w domu lub w pracy robi się gorąca. Jednocześnie zostaniesz sam i będziesz musiał sam rozwiązać wszystkie swoje problemy.

Widzący wierzył, że jeśli chmury śnią, to powinieneś pomyśleć o tym, co robisz na tym świecie, czy robisz dobrze, co cię czeka w przyszłości.

Śniły mi się chmury, które potrafiłeś rozproszyć – wizja, która zapowiada korzystne zmiany dla śpiącego. Wkrótce pojawi się sytuacja, która znacznie poprawi twoją sytuację. Możliwe, że będziesz miał dobrego doradcę, który będzie w stanie naprawić powstałą negatywną sytuację.

Usuń deszcz z pochmurnego nieba

Jeśli chmury były czerwone, możesz doświadczyć choroby, a nawet śmierci bliskiej osoby.

Dobrze, jeśli pod koniec nocnej wizji padało lub nawet padało z chmur. Wtedy bułgarski jasnowidz wierzy, że wkrótce doświadczysz nieopisanej rozkoszy. Jedyną rzeczą jest to, że najpierw musisz przejść przez trudne próby.

Prognozy innych wymarzonych książek

Większość tłumaczy negatywnie ocenia chmury na niebie. Musisz tylko zapamiętać wszystkie niuanse, być może zmienią prognozę i sprawią ci przyjemność.

Nowoczesny tłumacz ustny

Widzenie burzy we śnie

Kiedy taka wizja nawiedzi kobietę, wkrótce będzie miała dżentelmena, ale on zacznie ją oszukiwać, a jego plany będą podstępne.

Oglądanie burzy – wkrótce wpadniesz w kłopoty, bądź bardzo ostrożny.

Tłumaczka Morozowa

Jeśli we śnie nawiedzają cię ciemne chmury, które gromadzą się nad twoją głową, to w rzeczywistości po takich snach intrygi zaczną ciągnąć się za twoimi plecami. Twoi wyimaginowani przyjaciele będą chcieli cię oczernić.

Co jeszcze przewiduje ta wymarzona książka o tym, o czym marzą chmury i inne podobne do nich symbole:

 • ogromna ciemna chmura – ryzykujesz poważną chorobę;
 • spójrz ze strachem na czarne niebo – jesteś w niebezpieczeństwie;
 • obserwowanie wielu chmur na nocnym niebie to zła wiadomość, o której wszyscy w pobliżu będą wiedzieć;
 • czarna chmura, a za nią zachód słońca – życie stanie się lepsze, poczujesz się łatwo i dobrze;
 • mała czarna chmurka – zastanów się, jakiego rodzaju działalności nie ukończyłeś, zatrzymałeś się w środku i nie chcesz iść dalej.

Tłumacz Tsvetkova

Śniło mi się zachodzące słońce wśród ciemnych chmur

Słynny ezoteryk wierzył, że ciemne chmury na niebie zwiastują nadejście kłopotów. Jeśli widziałeś to na nocnym niebie, dokonasz dla siebie nieprzyjemnego odkrycia.

Cóż, zachodzące słońce, które przebija się przez chmury, zwiastuje początek bezchmurnego życia.

Tłumacz Hasse

Panna Hasse sporządziła całą listę tego, o czym marzymy o różnych chmurach na niebie:

 • czarny, ciężki – do awarii;
 • pokryty srebrzystą mgiełką – życie marzyciela będzie łatwe i przyjemne;
 • małe chmury – dobrobyt rodzinny i materialny w najbliższej przyszłości;
 • żółtawy – twój biznes pójdzie źle;
 • chmury szybko przechodzą nad tobą – spodziewaj się zmian w życiu.

Widzenie małych chmur we śnie

Tłumacz ezoteryczny

Ta wymarzona książka uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwidzenie czarnej chmury we śnie jest korzystnym znakiem.

Im straszniejsze były chmury burzowe w nocnym widzeniu, tym więcej szczęścia i szczęścia spadnie na los śpiącego.

Jeśli całe niebo jest całkowicie pokryte chmurami lub czarnymi chmurami, powinieneś zebrać wszystkie swoje siły. Jeśli zaczniesz pracować zgodnie z jasnym i poprawnym planem, osiągniesz niespotykane dotąd wyżyny. W przeciwnym razie grozi ci porażka.

Tłumacz Dmitrija i Nadieżdy Zimów

Zbierające się nad tobą chmury oznaczają, że w rzeczywistości już przewidujesz początek niebezpieczeństwa.

Kiedy możesz dosłownie sięgnąć chmur ręką, powinieneś już zacząć przygotowywać się na kłopoty.

Marzyć o tym, jak chmura zakryła słońce

Na co należy się przygotować?

Według wymarzonej książki ciemne chmury we śnie nie zawsze są znakiem negatywnym. Powinieneś znać wszystkie prognozy, aby nie martwić się drobiazgami.

Kiedy czytasz negatywną prognozę, masz możliwość wcześniejszego przygotowania się na kłopoty. To główna zaleta tłumaczy snów.

Jeśli widzisz chmury, które zbliżają się do ciebie z linii horyzontu, to są to tylko obawy, które uniemożliwiają ci pełne życie. Często boisz się popełnić określony czyn, boisz się konsekwencji.

Tłumacz uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbboisz się na próżno. Powinieneś pozbyć się wszystkiego, co cię uciska, i śmiało iść naprzód. Nie ma powodów do obaw.

Zupełnie beznadziejne niebo we śnie to wezwanie do sił wyższych. Marzyciel powinien być cierpliwy, nauczyć się planować i nie działać w pośpiechu. Nawet jeśli w twoim życiu nie dzieje się teraz nic pozytywnego, jest to zjawisko przejściowe, wkrótce chmury się rozproszą i nadejdzie jasna smuga, nie trać serca.

Śniła mi się chmura o dziwnym kolorze – jesteś pod wpływem złej osoby. To on ciągnie cię w dół. Ta osoba niszczy twoje życie, powinieneś jak najszybciej pozbyć się jej obecności.

Pozytywnie jest, gdy we śnie zaczyna padać deszcz. Wszystko się poprawi.

Po co marzyć o błyskawicy podczas deszczu i zupełnie ciemnym niebie pokrytym chmurami? Śpiącemu nie grozi samotność, zawsze będzie przebywał w towarzystwie życzliwych mu osób.

Czytaj więcej:  O czym marzy ukochana osoba z inną dziewczyną

Nie denerwuj się i nie zniechęcaj. Zastanów się, co możesz zmienić, aby znacząco poprawić sytuację, która się rozwinęła.

O czym śniły chmury?

Jeśli przynajmniej raz korzystałeś z książki o snach, wiesz, że każda wizja, która może być w snach, ma swoje znaczenie i symbolikę. Zjawiska naturalne i wszystko, co jest związane z przyrodą, zajmuje szczególne miejsce.

Są one szczególnie ważne dla interpretacji i nie zdarza się, aby burza, deszcz czy jasne słońce były tylko ozdobą tego, co się śni. Zjawiska naturalne nie tylko kolorują sny i nadają im wyjątkową atmosferę, ale także wskazują na coś ważnego, na co należy zwrócić uwagę w rzeczywistości.

Chmury wyglądają groźnie, często budzą niepokój i tęsknotę, zasłaniając słońce na niebie i zapowiadając burzę. W rzeczywistości chmury burzowe zawsze wywołują niezbyt przyjemne i opalizujące emocje, ale co oznaczają chmury we śnie, czy po tym śnie warto spodziewać się czegoś złego w rzeczywistości?

Zachmurzone lub zachmurzone niebo

Rozważ kilka opcji, gdy chmury zakryły niebo. Czym one są, co się dzieje – wymarzona książka pomoże nam w tym:

 • Zobacz chmury na horyzoncie.
 • Pochmurne, ołowiane niebo we śnie.
 • Czarne, ciężkie chmury.
 • Czarne chmury w ognistych promieniach.

Każdy taki „pochmurny” sen ma swoje specjalne znaczenie, wybierz swój i dowiedz się, co Ci obiecuje!

Co szykuje los?

Nie spiesz się, aby pomyśleć, że jeśli marzyłeś o chmurach i złej pogodzie, to jest źle. Symbole są często niezwykłe i sprzeczne, więc wymarzona książka może Cię zaskoczyć odpowiedzią!

1. Jak mówi książka o marzeniach, zbliżające się z daleka chmury na horyzoncie są symbolem twoich lęków, które uniemożliwiają ci życie. Interpretacja snów twierdzi, że te lęki i niepokoje są całkowicie bezpodstawne, puste i bez znaczenia, i nie ma pod nimi nic prawdziwego!

Absolutnie na próżno się bać, w rzeczywistości nie masz się czego bać. Uwierz wyższym mocom, które dały ci taki sen, i walcz ze swoimi lękami – wtedy twoje życie stanie się pełne i jasne, otworzą się nowe możliwości!

2. Jeśli w twoim śnie nie było ani jednej szczeliny na niebie, wszystko było pochmurne i ponure – to wezwanie do cierpliwości. Czeka Cię trudny okres, ale przecież w naszym życiu białe i czarne paski są zawsze wymieniane.

Siły wyższe radzą ci przyjąć postawę wyczekiwania, a nie aktywne próby zmiany czegoś, ale po prostu uzbroić się w cierpliwość. Kontempluj z zewnątrz, zrozum, że wszystko dzieje się we właściwym czasie, słuchaj lekcji losu i zdobywaj nowe doświadczenia.

3. Czarne, ciężkie chmury śnią się jako symbol tego, że w rzeczywistości masz na ciebie wpływ złych, nieżyczliwych ludzi. Powinieneś się rozejrzeć i zobaczyć, komu jesteś podporządkowany, kto ma na Ciebie taki wpływ, a nawet władzę?

Czy nie ma to negatywnego, a nawet destrukcyjnego wpływu na ciebie i twoje przeznaczenie? Może czas się uwolnić i samodzielnie podejmować wszystkie decyzje, wziąć życie w swoje ręce i działać zgodnie ze swoim sumieniem?

4. Jeśli we śnie widziałeś straszne ciężkie chmury w ognistych promieniach, to dobry znak. Już wkrótce na Twojej drodze pojawią się bardzo korzystne zmiany! Ale można się ich bać, postrzegać je jako coś przerażającego i odpychającego, bo wszelkie zmiany w życiu zawsze są przerażające, zmuszają do opuszczenia zwykłej strefy komfortu.

Takie sny marzy się w jednym celu – aby cię rozweselić, przekonać, że wszelkie zmiany, które się przed tobą otwierają, są dla ciebie po prostu niezbędne iw żadnym wypadku nie są od nich bliskie! Wręcz przeciwnie, otwórz się na nowe rzeczy, a Twoje życie stanie się o wiele szczęśliwsze!

Burze we śnie

Zdarza się też, że przyszła burza! Nie spiesz się, aby samemu wyciągnąć wnioski, dopóki nie poznasz odpowiedzi z wymarzonej książki. Ale zanim to ujawnisz, zapamiętaj wszystkie szczegóły tego, co widziałeś we śnie, aby uzyskać dokładną i prawdziwą odpowiedź. Co było we śnie:

 • Burzowe chmury.
 • Pochmurne nocne niebo.
 • Marzyłem o deszczu.
 • Wpaść w burzę we śnie.

1. Widzenie burzowych chmur na ciemnym, zachmurzonym niebie to pomyślny sen. Szczęście jest blisko! Poprzez przeszkody, trudności i szereg problemów dojdziesz do wielkiego sukcesu, najważniejsze jest, aby niczego się nie bać, wierzyć w łaskę swojego losu i we własne siły.

Sukces czeka na Ciebie, wkrótce wszystko zmieni się na lepsze, w nieoczekiwany i drastyczny sposób. Nie przegap szansy, która pojawia się na Twojej drodze!

2. Interesujące jest również, dlaczego marzysz o chmurze lub chmurach wiszących na niebie nocą. To ostrzeżenie, że czeka Cię ponury okres, kiedy ogarną Cię wątpliwości, tęsknoty, smutki.

Nie poddawaj się depresji, może cię wyciągnąć na długi czas! Pamiętaj, że po każdej burzy zawsze pojawi się słońce, a ty sam możesz kontrolować „pogodę” w swojej duszy i życiu.

3. Jeśli w twoim śnie było nie tylko pochmurno, ale zaczął też padać deszcz, to świetny znak. Deszcz jest symbolem oczyszczenia i odnowy, więc tego należy się spodziewać w rzeczywistości!

Trudności się skończą, a nawet duże kłopoty pomogą ci stać się nową osobą. Wszystko, co dzieje się teraz, wymaga aktualizacji i zdobycia doświadczenia. Wkrótce zmienisz się, rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu, a wszystko wokół Ciebie zostanie zaktualizowane!

4. Duża i silna burza z piorunami, zwłaszcza jeśli nie tylko ją widziałeś, ale także w nią wszedłeś, jest również dobrym symbolem, obiecującym według wymarzonej książki. Mówi, że nie pozostaniesz bez uwagi, samotność zdecydowanie ci nie grozi.

Będziesz w przyjemnym towarzystwie, będziesz kochany i będziesz w centrum uwagi. Oczekuje się burzliwego okresu, jasnego i pełnego wydarzeń życia, na pewno nie będziesz się nudzić!

Prawidłowo bierz sny i odpowiedzi z książki o snach – pomyśl, może coś powinno się zmienić w życiu na jawie i swoim zachowaniu? Wierz w najlepsze, postępuj zgodnie ze swoim sumieniem i buduj własne szczęście! Autor: Wasilina Serowa

Czarna chmura na niebie

Interpretacja snów Czarna chmura na niebie marzyłem o tym, dlaczego we śnie czarna chmura na niebie? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Czytaj więcej:  We śnie bij osobę, aż zacznie krwawić

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć we śnie Czarną Chmurę na niebie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – chmury

Zagęszczające się, ciemne chmury – znak intrygi i oszczerstwa nieżyczliwych, choroby.

Czarny, groźny – czyjś zły wpływ na ciebie lub niebezpieczeństwo.

Nocne chmury lub chmury – do nieprzyjemnych informacji, które nagle stają się ci znane.

Śniące chmury mogą również oznaczać, że przestałeś realizować swoje plany: opamiętaj się i zabierz się do pracy!

Jeśli marzyłeś o chmurach podczas zachodu słońca, przebijanych przez promienie zachodzącego słońca, w przyszłości czeka Cię łatwe życie (oczywiście, jeśli zachód słońca wygląda pięknie, ale nie złowieszczo).

Interpretacja snów – Niebo jest ponure i pokryte chmurami

Interpretacja snów – chmury

Interpretacja snów – Chmura

Ciemne chmury we śnie: jest to odzwierciedlenie twoich przeczuć o zbliżaniu się jakiegoś konfliktu lub kłopotów.

Im ciemniejsze i bliżej Ciebie są chmury, tym poważniejsze mogą być Twoje problemy.

Takie sny zwykle zachęcają do wcześniejszego przygotowania się na trudności i, jeśli to możliwe, jakoś ich uniknięcia.

Sen, w którym ciężkie chmury przesłaniają słońce, oznacza, że ​​jakiś konflikt może przyćmić twój umysł, co tylko nasili kłopoty. Po takim śnie staraj się zachować spokój i nie dawaj upustu negatywnym emocjom.

Interpretacja snów – Chmura

Ciemna czerń lub chmury burzowe – na niebezpieczeństwo.

Chmury oświetlone zachodzącym słońcem – do łatwego życia.

W nocy chmury i chmury śniły – do nieprzyjemnego odkrycia.

Interpretacja snów – chmury

We śnie widzisz czarne lub ołowiane chmury burzowe – jakaś osoba będzie miała na ciebie zły wpływ; będziesz się wstydził przyznać przed sobą, że chodziłeś z kimś na smyczy; znajdziesz się w niebezpiecznej sytuacji.

Wydaje ci się, że widzisz chmury na nocnym niebie – czeka cię nieprzyjemne odkrycie; nie zaglądaj przez dziurkę od klucza

Chmury wydają się być oświetlone od dołu – sen obiecuje przyjemne i pogodne życie.

Interpretacja snów – niebo

Niebo jest obrazem duszy, obrazem jej życia.

Słońce na niebie jest centrum życia ducha, twojego umysłu.

Balony poleciały w szare niebo – chwilowy upadek wszelkich nadziei.

Niebo dzienne – zawsze symbolizuje takie zjawiska w życiu duszy, które można wyraźnie uświadomić.

Widzieć czyste, czyste niebo lub jasne chmury bez słońca – nadchodzą ciche godziny i wewnętrzny spokój; można wykorzystać do rozwoju duchowego.

Piękne chmury na niebie, ich powolny ruch i gra form to harmonijne życie duszy.

Widzieć jedną jasną chmurę na niebie to coś dobrego.

A nad głową – honor.

Chmury szybko biegnące po niebie to symbol ingerencji świata zewnętrznego w Twój rozwój duchowy / nieprzyjemna i gwałtowna zmiana nastroju, próżność, codzienne kłopoty i zmartwienia.

Chmury Cirrus są tajemnicze, wznoszą duszę smutku.

Chmury pojawiające się na horyzoncie i zbliżające się – twoje obawy / lęki; uczucie niepokoju.

Ponure, zachmurzone niebo to prośba o cierpliwość / chwilowe trudności.

Burze, burze wysoko na niebie – dysharmonia w życiu duszy.

Niebo o nienaturalnym kolorze – dziwne, czasem niebezpieczne warunki w życiu duszy.

Czerwone niebo – kłótnia, nieporozumienie.

Żółty lub zielonkawy – gniew, zazdrość itp.

Wstąpić do nieba to żyć w nieustannej pracy.

Bycie w chmurach to nowość/nowa pozycja.

Nocne niebo – symbolizuje takie zjawisko życia duszy, które jest poza świadomością jawy, co jest dla niego tajemnicą.

Nocne niebo, ponure i bez gwiazd – nadchodzi czas prób, trzeba żyć tylko w „wyższym świecie”, czas niesprzyjający spokojnej pracy duchowej.

Niebo z gwiazdami jest spełnieniem cenionych sekretnych pragnień, radością, znakiem, że twoja dusza jest w rękach twojego wyższego ja.

Jasno płonące gwiazdy – szczęśliwa przyszłość.

Mglisty, spowity lekką mgiełką – sekretny smutek.

Widzieć jasną Drogę Mleczną – nadzieje nie są siłą duszy i pomocą z góry / nierozerwalnym połączeniem życia zewnętrznego z bytem pozaziemskim.

Interpretacja snów – chmury

Chmura lub chmura to król lub miłosierny i uczony przywódca, który wykonuje czyny godne nauk wiary.

Chmura z grzmotami i błyskawicami – jest zły i przerażający król. Jeśli ktoś zobaczy we śnie, że chmura zakryła niebo, ale burza i burza z piorunami nie towarzyszą tej chmurze, to ten, kto zobaczy taki sen, będzie miał miłosierdzie od Najwyższego Boga.

Deszcz, jeśli jest widziany wszędzie, oznacza miłosierdzie Pana, a jeśli występuje tylko w jednej miejscowości lub budynku, oznacza to chorobę lub niepokój.

Interpretacja snów – chmury

Interpretacja snów – niebo

(Patrz interpretacja: gwiazdy)

Widzenie we śnie czystego, błękitnego lub czystego nieba zwiastuje dobre samopoczucie, spokój ducha, dobrą drogę, a dla tych, którzy coś stracili, przewiduje, że strata zostanie odnaleziona. Taki sen przewiduje również zwycięstwo w jakiejś trudnej sprawie lub jej rozwiązanie na twoją korzyść. Ponure i pochmurne niebo we śnie oznacza niepokój emocjonalny, chorobę, przeszkody w biznesie i kłopoty. Beznadziejna ciemność we śnie przewiduje, że otrzymasz wiadomość o śmierci bliskich lub krewnych. Niebo z białą przerwą jest oznaką trudności, które będziesz musiał pokonać, aby odnieść sukces. Niebo oświetlone księżycem, gwiazdami lub niezwykle czerwonym słońcem zwiastuje otrzymanie ważnych i niepokojących wiadomości lub nieszczęść, które spadną na Ciebie i Twoich bliskich.

Karmazynowe niebo we śnie jest zwiastunem sporów, kłótni, niezgody w rodzinie iw pracy.

Czasami taki sen przewiduje, że w kraju mogą wystąpić niepokoje społeczne. Zobacz interpretację: chmury, wiatr, krzyż, anioł.

Różowe lub czerwone niebo, które lubisz we śnie, jest oznaką szczęśliwej miłości na starość. Każdy sen, w którym płonące pochodnie, gwiazdy, światła, iskry spadają z nieba, zwiastuje chorobę, śmierć bliskiej osoby lub patrona.

Wniebowstąpienie do nieba obserwowane we śnie to znak, że twój biznes będzie trudny do zrealizowania. Samo wzniesienie się w niebo jest oznaką zwycięstwa w ryzykownym biznesie. Dla kochanków taki sen zwiastuje przyjemność, a bliscy powiedzą o nich, że są w siódmym niebie ze szczęściem. Latanie po niebie we śnie i oglądanie otaczającego Cię świata pełnego cudów oznacza: spodziewaj się nieoczekiwanego szoku. Być może dowiesz się o zdradzie ukochanej osoby. Postacie lub obiekty na niebie zapowiadają zmiany. Zobacz interpretację: według nazw postaci i przedmiotów. Zobacz interpretację: mucha, schody.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o dużym jabłku

Jak chmury interpretują wymarzone książki: o czym marzy czarne burzowe niebo

Ciemne, ponure niebo jest symbolem niepokoju, który w rzeczywistości ogarnął marzyciela. Według książek o marzeniach chmury mówią o wydarzeniach, które prześladują człowieka. Często nie może w pełni zrozumieć sytuacji życiowej, w której się znalazł. Wróżbici podpowiadają, jak rozwikłać ukrytą przyczynę niepokoju i co można zrobić, aby los był bardziej pomyślny. Aby to zrobić, musisz zapamiętać szczegóły widzenia w nocy.

Opinia popularnych książek o marzeniach

Większość tłumaczy tak uważa chmury zwiastują konflikty i skandale w rzeczywistości.

Ale niektóre szczegóły fabularne mogą oznaczać znaczną poprawę sytuacji.

Istnieją następujące interpretacje:

 1. Psycholog Miller: ciemne chmury pokrywające niebo zwiastują kłopoty, kłopoty, upadek poczętych przedsiębiorstw. Deszcz, który się zaczął, zapowiada czarną passę pełną problemów. Ale jeśli słońce zajrzy przez niebo, wszystko skończy się dobrze, nieszczęścia znikną, nadejdzie pokój. Widzieć gwiazdę błyskającą między chmurami – do krótkotrwałego sukcesu w pracy lub ulotnej radości.
 2. Według wymarzonej książki Vanga chmury, które zebrały się nad marzycielem, oznaczają, że sytuacja w pracy lub w domu pogorszy się. Jednocześnie pozostanie sam i sam będzie musiał rozwiązać wszystkie problemy. Widzący ostrzega osobę, która śni o chmurach: powinien zastanowić się, czy w prawdziwym życiu jest na właściwej ścieżce, czy postępuje właściwie. Jeśli we śnie śpiący rozproszył chmury rękami, obiecuje to korzystne zmiany. Wkrótce nastąpią wydarzenia, które poprawią jego sytuację. Być może pojawienie się dobrego doradcy, który podpowie, jak naprawić sytuację.
 3. Współczesny tłumacz ostrzega: chmury we śnie – na chorobę. Jeśli miały nietypowy kształt, sugeruje to, że plany marzyciela nie miały się spełnić, nie powinieneś nawet poświęcać im wysiłku. Jeśli kobieta marzyła o chmurach, oznacza to, że wkrótce będzie miała nowego wielbiciela. Ale nie ufaj mu, jest przebiegły i wkrótce oszuka. Aby zobaczyć burzę z piorunami, śniący powinien być bardzo ostrożny.
 4. Ezoteryczna książka o marzeniach jest przeciwnego zdania. Wierzy, że ciemna chmura jest pomyślnym symbolem. Im czarniejsze chmury, tym większy sukces zapowiadają marzycielowi. Sen, w którym całe niebo jest pokryte chmurami, ostrzega, że ​​uXNUMXbuXNUMXbczłowiek powinien zebrać siły. Jeśli będzie działał systematycznie, będzie miał szczęście, w przeciwnym razie poniesie porażkę.
 5. Według przepowiedni Zygmunta Freuda czyste niebo zapowiada szczęśliwe i bezchmurne życie seksualne. Jeśli nad głową śniącego pojawiły się chmury, oznacza to, że doświadcza on niepokoju, chociaż nie kojarzy go ze swoim życiem osobistym. Ale jeśli poprawi relacje z partnerem lub zawrze nowe znajomości, wszystko się ułoży.

Rodzaj i stan chmur

Chmury nie zawsze zwiastują tylko złe rzeczy. Symbole pojawiające się w wizjach są tajemnicze i sprzeczne, dlatego wymarzone książki często przewidują pozytywne aspekty:

 1. Zbliżające się chmury symbolizują lęki śpiącego, które uniemożliwiają mu życie. Ale nie mają podstaw i człowiek nie powinien im ulegać.
 2. Ponure, beznadziejne niebo oznacza, że ​​śpiący musi uzbroić się w cierpliwość. Czeka go trudny czas. Osoba powinna przyjąć postawę wyczekującą i nie próbować niczego aktywnie zmieniać. Los daje mu nauczkę, musi zdobyć nowe doświadczenie.
 3. Ciężkie chmury w ognistych promieniach słońca powodują strach. Ale książki o marzeniach ostrzegają – to pozytywny znak. Oznacza korzystne zmiany w życiu śniącego. Chociaż mogą przestraszyć osobę, ponieważ pojawienie się nowej często ich niepokoi.
 4. Czarne chmury na niebie śnią, ostrzegając osobę, że mają na nią wpływ źli ludzie. Powinien zastanowić się, komu jest posłuszny i kogo uważa za autorytet. Może nadszedł czas, aby podjąć własne decyzje i wziąć życie w swoje ręce.

Czasami śnią mi się małe chmury i chmury.

Dlaczego – zależy od ich rodzaju:

 • chmury pokryte srebrzystą mgiełką obiecują łatwe i przyjemne życie;
 • małe chmury zwiastują wkrótce dobrobyt materialny i rodzinny;
 • żółtawy sen o pogorszeniu sytuacji;
 • szybka żegluga – do zmian w życiu.
 • mała czarna chmura wskazuje, że śniący ma biznes, który porzucił bez jego ukończenia;
 • wiele ciemnych chmur na nocnym niebie ostrzega przed złymi wiadomościami, o których dowiedzą się inni.

Deszcz i burze

Czasami razem z chmurami pojawiają się burze. Interpretacja takiego spisku zależy od jego szczegółów:

 1. Zbliżająca się burza z piorunami na ciemnym, ponurym niebie to pomyślny symbol. Oznacza to, że osoba osiągnie sukces poprzez szereg przeszkód i problemów. Najważniejsze, aby niczego się nie bać, wierzyć w łaskę losu i własną siłę. Życie może zmienić się na lepsze w nieoczekiwany sposób.
 2. Burzowe chmury wiszące nad śpiącym mężczyzną ostrzegają, że czeka go trudny okres. Ogarną go tęsknoty i wątpliwości. Ale człowiek musi walczyć z depresją, w przeciwnym razie może to ciągnąć się przez długi czas.
 3. Jeśli było pochmurno i zaczął padać deszcz, to dobry znak. Symbolizuje oczyszczenie i odnowę, które przyjdą do marzyciela w prawdziwym życiu. Jego trudności się skończą, może stać się nowym człowiekiem. Wszystkie niepowodzenia, które teraz ponosi, są mu zsyłane w celu zdobycia doświadczenia i odnowy. Wkrótce rozpocznie się nowy etap życia, wszystko wokół zostanie oczyszczone i odnowione.
 4. Jeśli we śnie śniący wpadł w silną burzę z błyszczącymi błyskawicami, jest to obiecujący znak. Interpretacje snów mówią, że nie pozostanie bez uwagi innych. Na człowieka czeka przyjemne towarzystwo i burzliwe życie pełne wydarzeń. Nie będzie się nudził.

Nawet jeśli prognozy książek o marzeniach okażą się negatywne, nie powinieneś się denerwować. Sny są ostrzeżeniem, aby człowiek mógł się wcześniej przygotować na przyszłe problemy. To główna zaleta nocnych wizji.