Po co marzyć o dużym pierścionku

Po co marzyć o pierścionku: radować się czy czekać?

Istnieje silna opinia, potwierdzona większą masą książek o snach, że sny z pierścieniami są w większości „kobiece”. Jest to wyjaśnione w prosty sposób. Pierścionek jest ozdobą, która już kojarzy go kobietom. Jest to w większości przypadków symbol ślubu. A kto coraz częściej marzy o tym wydarzeniu? Oczywiście, kobiety. Dlatego w zasadzie istnieją trzy główne interpretacje snu „o czym śni pierścień”:

 • miłość, propozycja małżeństwa;
 • bliski ślub;
 • kupowanie nowej biżuterii, biżuterii.

Pierścionek we śnie to pozytywny znak

Dlaczego pierścień śni: interpretacje w książkach o marzeniach

Pierwszą rzeczą, którą każda książka o marzeniach mówi o takich snach, jest propozycja małżeństwa, którą mężczyzna jest gotowy złożyć, a ponadto prośba o zostanie jego żoną jak najszybciej po zaśnięciu. Sen jest również interpretowany jako pojawienie się niezawodnego towarzysza, który będzie w pobliżu przez dość długi czas.

Dekoracja z agatu, o której marzy mężczyzna, grozi zbliżającymi się problemami, ale nie jest określone jakimi. Najwyraźniej trzeba być ostrożnym we wszystkich dziedzinach życia. Jeśli mężczyzna kupuje pierścionek, taki sen jest odczytywany jako wybór między kilkoma kobietami. Wybór jest bardzo trudny – człowiek nie może się zdecydować, w którym kierunku zrobić krok.

Znalezienie pierścionków we śnie to szybkie spotkanie z kimś nieznanym, kto może znacznie zmienić życie marzyciela. Również ten sen przewiduje nową miłość i pojawienie się nowych przyjaźni z kimś, kogo jeszcze nie znasz.

Podsumowanie najczęstszych interpretacji:

 • kobiety – jak najszybsza propozycja małżeństwa;
 • mężczyźni – do wyboru kilka dziewcząt;
 • ogólne – przyszłe kłopoty z nieznanego źródła;
 • generał – fatalne spotkanie z nieznajomym;
 • wspólny – nowa miłość i przyjaźń.

Pierścień w wymarzonej książce (wideo)

Zmierz, wybierz pierścionek we śnie: co oprócz ślubu?

Dlaczego taki sen? Jeśli we śnie śniący musiał zobaczyć i zmierzyć pierścionek, jest to spełnienie życzeń. Aby zmierzyć niedrogi, błyszczący pierścionek – na lekkie złe samopoczucie. Przeciwnie, przymierzenie drogiego pierścionka wskazuje, że śpiący jest w dobrym zdrowiu.

Również drogie pierścionki, przymierzane przez śpiących, marzą o zbliżającym się ślubie. Biżuteria z kamieniem szlachetnym to sen, który mówi o zbliżającej się propozycji małżeństwa. Prosty miedziany pierścionek noszony przez dziewczynę na palcu przynosi lekką radość, brak wielkich problemów w życiu, spokojne, niepozorne życie.

Interpretacja snów z przymierzaniem pierścionków jest tak wspaniała i różnorodna, że ​​prostemu laikowi, który nie zajmuje się interpretacją snów, trudno jest uchwycić dokładnie niuans, który dostrzeże profesjonalny tłumacz. Ale ogólnie rzecz biorąc, znaczenie snu jest jasne.

Przymierzanie pierścionka to marzenie:

 • kobiety – na propozycję małżeństwa;
 • dziewczyny – do łatwej radości;
 • mężczyźni – mówi o doskonałym zdrowiu;
 • ogólny – do lekkiego złego samopoczucia;
 • ogólnie – na bardzo bliski ślub;
 • ogólnie – do spełnienia pragnień.

Widzenie pierścionka zaręczynowego we śnie

Wybór, zakup biżuterii zaręczynowej nie zawiera w sobie nic negatywnego, jeśli nic się z nią nie dzieje. Dla młodej niezamężnej dziewczyny taki sen obiecuje intymny związek z nieznaną, wszechstronną, bardzo interesującą osobą. Zamężne panie mogą spodziewać się po takich snach wybuchu, który się nie powiódł, namiętności w stosunkach seksualnych z mężem.

Dziewczyna, która widzi taki pierścionek we śnie, ma bardzo duże szanse na szybkie i bardzo udane małżeństwo. Kobiety mogą nie bez powodu oczekiwać, że ochłodzona relacja z małżonkiem stanie się delikatniejsza, cieplejsza. A nierównowaga w relacjach z dziećmi również zostanie wyeliminowana sama. Zdecydowana większość snów z pierścionkiem zaręczynowym dotyczy małżeństwa i relacji osobistych, ale wszystkie mają tylko pozytywny ładunek, bez cienia negatywności.

Tak więc sen niesie:

 • niezamężne dziewczyny – nowe w intymnych związkach;
 • dziewczyny – małżeństwo, szybkie i bardzo udane;
 • zamężne kobiety – normalizacja życia seksualnego z małżonkiem, ożywienie dawnych uczuć między nimi.

Tak się jakoś złożyło, że praktycznie nie ma interpretacji takich snów dla mężczyzn. Można z tego wyciągnąć prosty wniosek – nic złego im nie grozi, jeśli im też marzy się pierścionek zaręczynowy.

Jeśli we śnie pierścionek jest duży

Sen, w którym pojawia się duży pierścień, pokazuje, że budzący się śpiący dąży do jakiejś życiowej zmiany. W rzeczywistości coś się nie zgadza, a taki sen jest projekcją prawdziwego stanu rzeczy na sen.

Duży pierścień we śnie wskazuje, że nadszedł czas, aby wziąć inicjatywę w swoje ręce, aby coś zmienić.

Widząc duży pierścionek dla dziewczyny lub kobiety oznacza, że ​​​​nie może dokonać właściwego wyboru między kilkoma fanami. I lepiej się nie spieszyć. To pytanie nie wymaga zamieszania i pośpiechu. Lepiej wszystko zważyć kilka razy i dopiero wtedy podjąć jedyną słuszną decyzję.

Po co marzyć o złotym pierścieniu

Vanga interpretuje złotą biżuterię jako oznakę uczucia i wierności. Dlatego jeśli we śnie musiałeś przymierzyć taką ozdobę (ktoś włoży ją na palec śniącego), sugeruje to, że ten, kto ją włoży, będzie wierny tym obietnicom do końca, bez względu na to, co się stanie. Miller interpretuje taki sen jako szybkie wykonanie większości zadań i dobry wynik po ich wykonaniu.

Vanga interpretuje złotą biżuterię jako oznakę uczucia i wierności

Uszkodzony złoty pierścionek jest zwiastunem kłopotów rodzinnych, kłótni, nadchodzących obelg i oskarżeń od zera. Jeśli chory marzy o porysowanym złocie, jest to bliskie śmierci. Samotny mężczyzna przepowiada spotkanie z bratnią duszą.

Warto podsumować. Taki sen przewiduje:

 • wspólny – znak wierności i przywiązania tego, który kładzie tę złotą ozdobę na palcu śpiącego;
 • ogólne – szybkie rozwiązanie wszystkich zidentyfikowanych spraw, problemów i zadań, a następnie nagroda za długotrwałą pracę;
 • osoba ciężko chora – szybka śmierć w otoczeniu bliskich;
 • dla samotnych mężczyzn – spotkanie z narzeczoną.

Czytaj więcej:  Co to znaczy, gdy ktoś śni

Jeśli marzyłeś o poczerniałym pierścieniu

Poczerniały pierścień nie wróży dobrze. Ten sen jest zwiastunem zaostrzenia wszystkiego, co negatywne, co dzieje się z marzycielem w chwili obecnej w rzeczywistości. Jeśli pojawią się problemy z zarządzaniem w pracy, będą się one tylko nasilać, aż do zwolnienia włącznie. Jeśli występują problemy zdrowotne, wynik jest właściwy: będzie tylko gorzej.

Dla dziewcząt taki sen sugeruje, że ktoś naprawdę chce, aby wszystko było złe w jej życiu. I robi w tym celu wszystko, co możliwe. Poczerniały pierścionek zaręczynowy – do odwołania ślubu przez pana młodego z powodu jakiejś „drugiej” pani. I najprawdopodobniej – to najlepszy przyjaciel marzyciela. Jeśli marzyłeś o poczerniałym pierścieniu kościelnym „Ratuj i ocal”, jest to bezpośrednia oznaka niesprawiedliwego życia i nagromadzonej ilości grzechów, z którymi nadszedł czas, aby być w kościele na spowiedzi przez długi czas.

Dlaczego pierścień śni (wideo)

Oto one, te pierścienie. I to nie ma znaczenia – z kamieniami szlachetnymi lub miedzią. Zresztą nigdy nie wiadomo, czego się po nich spodziewać. Ale nadal możemy powiedzieć, że większość snów z pierścieniami, które pojawiają się w nich w taki czy inny sposób, naprawdę ma ładunek dodatni. Nie ma negatywów i to jest dobre.

Po co marzyć o dużym pierścionku?

Duży pierścionek – prawdziwa radość dla dziewczynki. Im bardziej wyrafinowany, tym szybciej bije kobiece serce. Jednak we śnie może być zupełnie inaczej niż w dziewczęcych snach. Dowiedz się już teraz, o czym marzy wielki pierścionek.

Interpretacja snów, aby zobaczyć duży pierścień we śnie

Jeśli masz sen, w którym się pojawia pierścień kciuka, to oznacza skłonność do łatwego zawierania przyjaźni, silnych sojuszy biznesowych i szczerych więzi miłosnych. Jeśli zauważysz duży pierścionek na palcach innych osób, oznacza to, że twoje środowisko będzie składać się z odnoszących sukcesy i bogatych ludzi, z którymi łatwo będzie się zaprzyjaźnić. Konsekwencje takiego snu należy wykorzystać do poprawy relacji biznesowych i zdobycia nowej przydatnej wiedzy.

Czy we śnie pojawiają się złote pierścionki lub duże pierścionki? W takim przypadku czeka na ciebie dobrobyt i bogactwo. Co więcej, będę cię chwalił, i to bardzo zasłużenie. Będzie to orientacyjny wynik Twojej ciężkiej pracy i pomyślnego zakończenia długotrwałych operacji biznesowych.

Dla kobiety sen, w którym się pojawia duży diamentowy pierścionek, który jest nie tylko duży, ale także jasny i lśniący, oznacza: życie rodzinne będzie przebiegać bez przeszkód, a małżonek nigdy nie popełni cudzołóstwa. Jeśli mężczyzna ma takie marzenie, to w prawdziwym życiu sprawy zawodowe, na których polegałeś, doprowadzą do poważnych strat. Wszystko dlatego, że partnerzy biznesowi Cię zawiodą, wykorzystując Twoją krótkowzroczność.

Duża obrączka ślubna dla kobiety jest symbolem szczęścia i dobrobytu. To te same dary losu, które czekają na dziewczynę, jeśli marzy o takim pierścionku. Ale zwróć uwagę na fakt, że jeśli pierścień stanie się matowy lub okaże się poważnie zdeformowany, należy spodziewać się dokładnie odwrotnych konsekwencji. Czyli konflikty w rodzinie, zaciekłe kłótnie, a nawet zdrada przez ukochaną osobę. Przyjrzyj się uważnie szczegółom pierścionka we śnie, aby wiedzieć, na co się przygotować w rzeczywistości!

Jeśli pojawi się we śnie duży kamienny pierścieńnoszony na palcu przez rękawiczkę, oznacza to, że będziesz dumny ze swojego syna. Będzie wyznawał wszystkie Twoje życiowe wartości i nie zhańbi honoru swoich rodziców, stając się godnym następcą rodzinnego biznesu. Kiedy we śnie pojawia się pierścionek z wielkim brylantem, taki sen symbolizuje przydatne znajomości w biznesie, honorową pracę na rzecz wspólnego celu i osiągnięcie sukcesu na swoim stanowisku.

Interpretacja snów, aby założyć duży pierścionek we śnie

Jeśli założysz złoty pierścionek, zapowiada to długo oczekiwane spotkanie z ukochaną osobą. Niektóre interpretacje mówią, że taki sen może również przybliżyć ślub. Jeśli w tej chwili nie masz ukochanej osoby, to będziesz mógł spotkać tę jedyną i jedyną, o której marzyłeś od wielu lat.

Noszenie we śnie złoty pierścionek jest super? W takim przypadku twoje najcenniejsze marzenia z pewnością się spełnią. Ale, jak wiesz, uważaj na swoje pragnienia, ponieważ mogą radykalnie zmienić twoje życie. Dostrój się do pozytywów, zbierz najjaśniejsze marzenia i razem z nimi wkrocz w przyszłość, a marzenie, które masz, będzie pomyślnym wiatrem!

Jeśli we śnie założysz pierścionek ukochanej osobie, to dobry znak. Oznacza to, że jesteś wierny swojej ukochanej osobie i zawsze wywiązujesz się ze swoich zobowiązań. Obietnice dla Ciebie nie są pustym frazesem, który tworzy solidny fundament pod dalsze relacje! Czy nosisz na ręce złoty pierścionek? W takim przypadku nastąpi długo oczekiwane spotkanie z ukochaną osobą, a wtedy wydarzenia mogą potoczyć się tak bardzo, że zaręczyny nie są wykluczone.

Jeśli we śnie nieznana osoba zakłada pierścionek zaręczynowy, oznacza to, że w rzeczywistości będziesz w stanie skutecznie rozwiązać problem, który dręczy Cię od dłuższego czasu. Kiedy zakładasz sobie obrączkę ślubną, symbolizuje to zbliżającą się uroczystość zaślubin. Zaleca się uważne rozważenie tego wydarzenia i przygotowanie się do niego tak dokładnie, jak to możliwe. Również noszenie pierścionka na dłoni we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw końcu mogą się spełnić najbardziej cenione marzenia.

Czytaj więcej:  Dlaczego były zmarły mąż marzy o tym, by żyć

Interpretacja snów do kupienia, daj duży pierścionek we śnie

Państwo dał duży pierścionek we śnie? W takim przypadku należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ w najbliższym czasie nie są wykluczone nieprzyjemne wieści. Nie wyciągaj pochopnych wniosków i dokładnie rozważ swoje przyszłe decyzje, aby nie popełnić nieodwracalnego błędu.

Dać pierścionek we śnie? Oznacza to, że złożysz osobie ofertę, która może dotyczyć wielu aspektów. Na przykład pomoc w rozwiązaniu problemu, współpracy biznesowej czy wspólnym zamieszkaniu. Kupowanie pierścionka we śnie wskazuje, że jesteś na etapie zakochiwania się. Wykorzystaj tę radosną chwilę, aby odpędzić zgiełk pracy i uczynić swoje życie szczęśliwszym.

Jeśli otrzymałeś we śnie duży rozmiar pierścionka, to należy przygotować się na rozczarowanie. Mogą cię związać na jakiś czas, więc nie odrzucaj pomocy bliskich, aby wyjść ze stanu depresyjnego. Im bardziej niewygodny pierścionek, tym więcej przykrych niespodzianek przyniesie w prawdziwym życiu.

Jeśli ukochana osoba we śnie daje ci pierścionek, oznacza to, że masz przed sobą stworzenie silnych więzi rodzinnych, w których dominować będzie wzajemna miłość. Również taki sen sugeruje, że dzieci urodzone w rodzinnej idylli będą nie tylko szczęśliwe, ale także zdrowe.

Zwróć uwagę, kiedy pojawia się taki sen. W okresie od niedzieli do poniedziałku spanie z prezentem w postaci pierścionka od ukochanej osoby dodatkowo przyniesie więcej korzyści niż zwykle. Oznacza to, że odtąd nie będzie między wami kłótni, a przyszłe życie będzie jak bajka, z której nie będziecie chcieli wracać.

Po co marzyć o dużym pierścionku

Sen o dużym pierścionku odzwierciedla twoje pragnienie zmian w życiu. Jesteś niezadowolony z obecnego stanu rzeczy, który jest rzutowany na sny. Potrzebujesz impulsu do zmiany istniejącego środowiska.

Spróbuj się skoncentrować i zebrać w sobie, jeśli chcesz coś zmienić, musisz działać zdecydowanie.

Kiedy marzyłeś o dużym pierścionku?

Czy ten sen miał już miejsce?

Jakie kolory dominowały w twoim śnie?

Jak często masz sny?

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Cześć, nazywam się Tatiana Miller!

Profesjonalnie tłumaczę sny i pomogę ci dowiedzieć się, o czym śni wielki pierścień we śnie, po prostu napisz sen w poniższym formularzu, a wyjaśnię, co to znaczy, jeśli widziałeś ten symbol we śnie. Spróbuj!

Twój sen jest uratowany. Abym mógł przystąpić do pracy nad przesłanym snem należy wybrać rodzaj tłumaczenia. Gotowy zapis snu zostanie przesłany na wskazany adres e-mail:

Publikowanie pytania w kolejności

Brak gwarancji odpowiedzi

Odpowiedz w ciągu 24 godzin

Podstawowa gwarancja tłumaczenia

Odpowiedz w ciągu 6-12 godzin

Gwarantowana pełna analiza Twojego snu

Marzyłem o dużym żółtym pierścionku

Widząc duży żółty pierścionek we śnie – osoba, która przyniosła ci taki pierścionek, czuje do ciebie miłość. W obecnym związku z partnerem mogą pojawić się trudności, ale uda Ci się je przezwyciężyć.

Pamiętaj, że wasze wzajemne uczucia są najważniejsze. Spróbuj je uratować bez względu na wszystko.

Zobacz także:

 • pierścionek z brylantem
 • drewniany pierścień
 • perłowy pierścionek
 • złoty pierścionek
 • szmaragdowy pierścień
 • szukaj pierścionka
 • pierścionek z kamieniem
 • miara pierścionka
 • znajdź pierścień
 • pierścionek zaręczynowy
 • pierścionek na palcu
 • facet daje pierścionek
 • Dać pierścionek
 • kup pierścionek
 • zgubić pierścionek
 • pierścionek z rubinem
 • pierścionek na rękę
 • szafirowy pierścionek
 • srebrny pierścionek
 • kolczyki i pierścionek
 • pęknięty pierścień
 • pęknięta obrączka ślubna
 • zdejmij pierścionek
 • ukraść pierścionek
 • czarny pierścień

Pokaż więcej

Umiejętność interpretacji snów jest cennym darem, ponieważ czasami we śnie świadomość daje nam najgłębsze i najważniejsze wskazówki.

Brak interpretacji?

Profesjonalnie tłumaczę sny i pomogę ci dowiedzieć się, o czym śni wielki pierścień we śnie, po prostu napisz sen w poniższym formularzu, a wyjaśnię, co to znaczy, jeśli widziałeś ten symbol we śnie. Spróbuj!

Jak to działa?

Sformułuj, co iw jakich okolicznościach widziałeś we śnie.

Uzyskaj interpretację snów od naszego eksperta.

Użyj interpretacji w swoim życiu!

Twój sen jest uratowany. Abym mógł przystąpić do pracy nad przesłanym snem należy wybrać rodzaj tłumaczenia. Gotowy zapis snu zostanie przesłany na wskazany adres e-mail:

Publikowanie pytania w kolejności

Brak gwarancji odpowiedzi

Odpowiedz w ciągu 24 godzin

Podstawowa gwarancja tłumaczenia

Odpowiedz w ciągu 6-12 godzin

Gwarantowana pełna analiza Twojego snu

Możliwość zadawania pytań wyjaśniających

Cześć. Śniło mi się, że wychodzę za mąż, pan młody zaczął mi zakładać pierścionek, ale okazał się mały i wydawał się mieć złoty kolor i jak były na nim wzory koron. Potem i tak wyszłam za mąż, założył mi kolejny pierścionek, był piękny i wyszłam za niego.

Śniło mi się, że mój dziadek dał mi pierścionek i jest dla mnie duży.

Interpretacja snów: dlaczego Pierścień śni, zobaczyć Pierścień we śnie, co oznacza

Światowa książka marzeń

Po co marzyć o pierścionku w wymarzonej książce:

Srebrny, złoty pierścionek – Zobaczenie pierścionka to przyjemna odmiana, także w życiu osobistym. Dobrym znakiem jest także pierścionek we śnie, o którym marzy młoda kobieta – nadchodzi najkorzystniejszy okres na romantyczną znajomość, na znalezienie męża. Ponadto taki sen zapowiada nawiązanie istniejących relacji – kochanek kobiety stanie się dla niej bardziej spokojny i uważny.

Czytaj więcej:  Widząc spalony dom we śnie

Dali pierścionek, dlaczego marzą – Jeśli kobieta śni, że młody mężczyzna daje jej złoty pierścionek, taki sen może oznaczać, że w niedalekiej przyszłości życie osobiste przejdzie na nowy poziom (ślub, poród).

Jeśli we śnie marzyłeś o złamanym pierścionku, oznacza to, że wkrótce będziesz miał kłopoty i rozczarowania, w tym w życiu osobistym – całkiem możliwe, że twój partner cię zdradzi, a może rozwód. Widząc, że zgubiłeś pierścień, możesz spodziewać się trudności w najbliższej przyszłości, być może zdrady.

Interpretacja snów G. Rasputina

Jakie jest marzenie Pierścienia w wymarzonej książce:

Pierścień – widzieć pierścień we śnie oznacza, że ​​​​przed tobą czekają wydarzenia, które dadzą ci posmak mocy. Sen o pierścionku z kamieniem – Złoty pierścionek z kamieniem szlachetnym marzy o wpływie na osobę, która będzie ci bezwzględnie posłuszna we wszystkim.

Dlaczego dziewczyna marzy o pierścionku – Jeśli we śnie dadzą ci pierścionek, to w prawdziwym życiu ktoś przypomni ci o twojej romantycznej przeszłości, intymności z osobą, która pozostawiła głęboki ślad w twojej duszy.

Wrzucenie pierścionka do rzeki jest zwiastunem rozłąki z ukochaną osobą. Jeśli jednocześnie nie możesz zdobyć pierścionka, ta separacja może być bardzo długa i najprawdopodobniej jedno z was tego nie zniesie. Do czego śnią Ci się pierścionki na dłoniach – Jeśli we śnie ktoś włoży Ci pierścionek na palec, to w rzeczywistości bądź ostrożny: możesz stać się zależny od osoby, która zręcznie Tobą manipuluje. Widząc twój pierścionek na ręce innej osoby, oznacza to, że osoba, której będziesz ufać, wykorzysta twoją szczerość i łatwowierność do samolubnych celów. Złoty pierścionek zaręczynowy we śnie to znak nowych zobowiązań, które pojawią się w twoim życiu. Stary pierścionek to symbol niewykorzystanych możliwości, które nagle otworzą się przed Tobą.

Marzysz o Pierścieniu? Zobacz następnego tłumacza.

Dlaczego Pierścień śni, z jakiego powodu:

Srebrny, złoty pierścionek – Sen o pierścionku jako biżuterii może oznaczać przejaw zaangażowania w związek lub małżeństwo. Pierścień może również symbolizować kompletność i integralność, które śniący odczuwa w sobie.

Co to znaczy widzieć Pierścień we śnie?

Pierścionek (zobacz też panna młoda / pan młody; małżeństwo) – interpretacja skrócona: zobowiązanie; własny; przywołać w pamięci.

Popularne wyrażenie: kwestionować; dopóki śmierć nas nie rozłączy. Pierścionek otwarcie deklaruje, że ty i twoja ukochana jesteście małżeństwem. Być może sen wskazuje, że chcesz połączyć swoje życie z kimś lub wziąć udział we wspólnym projekcie.

Dlaczego Pierścień śni, co to znaczy:

Złoty, srebrny pierścionek – Sen, w którym widzisz lub przymierzasz pierścionek, obiecuje ci nowe zajęcia i przyjaciół, z którymi będziesz się dobrze bawić i łatwo. Dotyczy to tylko snu, w którym nosisz nowy lub cały pierścionek.

Przymierzanie pękniętego lub zdeformowanego pierścionka – do kłótni, cudzołóstwa lub rozczarowania bliskimi.

Interpretacja snów S. Karatowa

Jakie jest marzenie Pierścienia w wymarzonej książce:

Widząc, że zgubiłeś pierścionek, oznacza to, że twoje plany się nie spełnią.

Aby zobaczyć, że patrzysz na piękny pierścionek – wkrótce pokłócisz się z kimś i częścią.

Jeśli znalazłeś pierścionek we śnie, nie zgodzisz się z kimś.

Aby zobaczyć, że kupiłeś pierścionek – wkrótce się w nim zakochasz.

Zobacz także: dlaczego śni pierścionek, dlaczego śni biżuteria, dlaczego śni złoty pierścionek.

Po co marzyć o pierścionku?

Marzyłem o pierścionku – wtedy wkrótce otrzymasz drogi prezent.

Interpretacja snów V. Mielnikowa

Jakie jest marzenie Pierścienia w wymarzonej książce:

Marzyłem o pierścionku – wtedy wkrótce otrzymasz wspaniałą niespodziankę.

Aby zobaczyć, że założysz pierścionek na palec, będziesz miał duże problemy z powodu małych rzeczy. Założenie pierścionka na palec to marzenie, że będziesz miał wiele kłopotów i niepokoju. Palce nabijane pierścieniami marzą o tym, że czekają na Ciebie nowe rzeczy i przedsięwzięcia, które z pewnością przyniosą szczęście. Aby zobaczyć, że złamałeś pierścionek, w rzeczywistości czekają cię kłótnie i nieszczęścia w życiu małżeńskim, dla kochanków ten sen obiecuje zerwanie relacji. Widzenie pierścionka na dłoni innej osoby zapowiada poprawę samopoczucia i nową znajomość.

Interpretacja snów Katarzyny Wielkiej

Jeśli Pierścień śni, po co to jest:

Widzieć pierścionek lub pierścionek we śnie zapowiada samotne małżeństwo, a dla reszty nabycie przyjaźni lub nowego znajomego. Widzenie pierścieni we śnie na innych oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce znajdziesz się w społeczeństwie bogatych ludzi i nawiążesz nowe dochodowe znajomości. Noszenie pierścionka zaręczynowego we śnie jest oznaką szczęśliwego życia rodzinnego lub rychłego zaręczyn. Otrzymanie drogiego pierścionka w prezencie oznacza bezpieczeństwo, wpływowego mecenasa lub dobrą ofertę.

Dlaczego Pierścień śni, interpretacja:

Widzenie pierścionka w rzeczywistości często staje się przyczyną kłótni i konfliktów rodzinnych, ponieważ jeszcze nie zdecydowaliście, a zatem stanowi zagrożenie dla par małżeńskich. Przymierzanie lub noszenie pierścionka to zakochanie się w osobie, której do tej pory nie zauważyłeś. Pojawi się w zupełnie nowym świetle, co sprawi, że zmienisz o nim zdanie.

Dlaczego Śpiący Pierścień śni, to znaczy: