Sen w ręku, co to znaczy

Sen w ręku

Tutaj możesz przeczytać sny, w których występują symbole Sen w ręku. Klikając link Interpretacja snu pod tekstem konkretnego snu, możesz przeczytać interpretacje online napisane bezpłatnie przez tłumaczy snów na naszej stronie. Jeśli interesuje Cię interpretacja snu zgodnie z książką snów, kliknij link Interpretacja snów, a zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz przeczytać interpretację snów w formie, w jakiej są one interpretowane przez różne książki o snach .

Aby wyszukać interesujący Cię obraz, wpisz w wyszukiwarkę słowo kluczowe ze swojego snu. W ten sposób możesz łatwo dowiedzieć się, co oznaczają sny Sen w ręku lub co to znaczy widzieć Sen w ręku we śnie.

Sen w ręku

Sen w ręku

Sen w ręku

Sen o dłoniach

Miałem niezwykły sen – ręka odpadła

Najpierw trochę o mnie. Rzadko miewam sny, a kiedy zwykle widzę je rano, prawie ich nie pamiętam.

Miałem ten sen od środy do czwartku, był dość żywy i niezapomniany.

Zaczęło się od tego, że szedłem spokojnie i odpadła mi prawa ręka (może to coś znaczy, ale kilka lat temu miałem złamanie tej ręki tylko w okolicy ręki) pośrodku między łokciem a dłonią . Stało się to szybko, po prostu upadłem i tyle, bez bólu nie bałem się niczego takiego. Podniosłem go z ziemi i próbowałem ustawić na miejscu, zadziałało, trochę funkcjonowało i mogłem nawet trochę poruszać palcami. Po przyszyciu ręki chodziłam chwilę i myślałam, jak ją dobrze przyszyć, czy wszystko będzie z nią w porządku, gdzie znaleźć szpital. Po chwili błądzenia po okolicy obudziłem się.

Kto pomoże zinterpretować sen. Z góry dziękuję!

Ręka we śnie

W moich snach patrzę na swoje ręce. Widzę grzbiet dłoni, to znaczy nie dłoń. Patrzę w lewo, coś mi się nie podoba, próbuję to naprawić i nagle uświadamiam sobie, że skóra na ramieniu zaczyna mi pękać, a spod niej wystaje mięso, próbuję naprawić to wszystko z powrotem, rana tylko się powiększa. W ogóle nie ma krwi.

Dotykam dłoni i rozumiem, że jest oderwana. Biorę to w swoje ręce. I zauważam, że moje ręce są na miejscu. Obydwa. Chociaż początkowo wydawało mi się, że lewicy już nie ma.

Nie widziałem miejsca, w którym było oderwane, ani żadnych kłopotów, z wyjątkiem kawałków mięsa na tej ręce.

Na początku był strach, a potem wydawało się, że jest równo.

Ręce i pierścienie we śnie

Śniło mi się, że osoba, którą naprawdę lubię, idzie za rękę, a potem kolejny sen tej nocy. Z otwartymi oczami muszę ręcznie wybrać osobę z rzędu mężczyzn.

Chyba ten, który mi się podoba, po pierścieniach. I biorę jego dłonie w swoje, patrząc na nasze palce. Na lewej ręce ma pierścionek, jakiś kupa, nie pierścionek zaręczynowy, tylko z kamieniem lub ze złotymi oprawami – nie pamiętam jak to wyglądało.

Po lewej mój pierścionek, który w rzeczywistości mam na sobie, na pierścionku: złoty z czarną perłą i trzema malutkimi brylantami, wygląda absolutnie tak samo jak w rzeczywistości. Patrzę na swoją prawą rękę i dziwię się, że nie ma na niej obrączki, bo tak naprawdę na mojej bezimiennej mam złoty pierścionek z kobiecą dłonią. I tutaj nie chodzi o mnie. I nie rozumiem, dlaczego go nie ma. A potem widzę albo jego, albo podobny do niego pierścień na prawej ręce tej osoby.

Ręce w zamku we śnie

W nocy z poniedziałku na wtorek miałem sen z udziałem osoby, do której czuję współczucie. Na początku snu był ślub, a nie mój. Po prostu obserwowałem z boku i najprawdopodobniej nie zostałem nawet zaproszony. Byłem tam z dziewczyną, ale potem się rozstaliśmy i zostałem na placu. Jak mój przyjaciel skończył ze mną, nie pamiętam, ale staliśmy opierając się o płot, a ja położyłem głowę na jego ramieniu. Potem w zamku uścisnęliśmy sobie ręce i przez długi czas widziałem tylko ich. Jego palce pieściły moje, a na koniec, z wielką niechęcią, odczepiliśmy nasze ręce.

Zaskakujące jest to, że jeszcze kilka dni temu śniło mi się, że szedłem wzdłuż nasypu i zauważałem czas podnoszenia i opuszczania mostu. W rezultacie zajęło to 5 minut. Ale po eksperymencie ta sama osoba i ja szliśmy po tej samej stronie mostu, a jego dziewczyna w tej chwili szła w kierunku i przeszliśmy z nią dwa razy, ponieważ szliśmy szybciej.

Pomóż zinterpretować te sny.

Bolące ręce we śnie

Śnię, że jestem na swoim podwórku, wydaje mi się, że chodzę. Czuję jakieś pieczenie na dłoniach – jakby mnie ktoś ugryzł. Patrzę na swoją lewą rękę – zaczyna się pojawiać opuchlizna. Widzę moją mamę siedzącą na ławce.

Podchodzę do niej i mówię coś o moich dłoniach. Pokazuję jej ręce (prostuję obie, od tyłu) – aw miejscach z tyłu łokci jest dużo, dużo ran, jakby narośli, skóra w niektórych miejscach się zrosła. Wydaje mi się, że to nie boli – raczej mam wrażenie, że moje ręce „swędzą”.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o czerwonej sukience

MARZENIE W RĘKU

Jak łatwo spaść z nieba: sen w dłoni <. >. <. > Wszystko, co się wydarzyło, dokładnie odtwarzało to, co widzieliśmy we śnie. Usiedliśmy na ławce: Julia, bo była oszołomiona, ja, bo wciąż nie mogłam złapać tchu. Wydawało mi się, że cały świat celowo zaczął częściej oddychać, abym nie miał dość powietrza. V. Wiszniakow, Jak łatwo spaść z niebaGłupi sen, jak cep, / Pobity bezlitośnie. / Wyglądałam w nim niewyraźnie / I brzydko. <. > / Sen w ręku czy? I w rękę / Pytanie pozostało. <. > / Będę się wstydził, jak we śnie, / W którym stchórzyłem. / Ale powiedzą mi: – Śpiewaj unisono! / Naciśnij, co masz do ducha! – / I rozumiem: to jest sen, / Który w ręce. V. Wysocki, Głupi sen.

W ręce ли sen Mój? <. > Słuchaj, Cyganie, czekaj! A stara kobieta odpowiedziała: „Na szczęście. Będziesz szczęśliwa, moja droga”. A. Rosenbaum, Cętkowany szary koń.

[Bohaterowi śniło się, że otrzymał kuszącą propozycję i instrukcje, jak ją wykonać.] Nawet jeśli to był zwykły sen, co mam do stracenia? Cóż, pójdę na spacer na Green Street, to wszystko! Lubię spacerować, mam wolną noc, więc. Ale jeśli „sen w dłoni„. Więc chłopcze, to jest twoja szansa! I co jeszcze! M. Fry, Labirynt (Obcy).

<. > dziewczyno, zróbmy furię: mówią, że śniło jej się w nocy, że samolot eksploduje, eksploduje i tyle. <. > Cóż, kiedy samolot zniknął, nadal tak myślałem sen w dłoni był. D. Dontsova, Fajni spadkobiercy.

Duży słownik frazeologiczny języka rosyjskiego. — M.: AST-Press. EN Telia. 2006 .

Zobacz, co „DREAM IN HAND” znajduje się w innych słownikach:

Sen w ręku – Sen w dłoni lub walizka (film) Sen w dłoni lub walizka Gatunek komedia Reżyser Ernest Yasan Scenarzysta V. Lobanov W rolach głównych Vladim … Wikipedia

Sen w ręku – Śpij W RĘCE. Razg. Stało się, okazało się prorocze. „Widziałem [we śnie], że mi się ukazała i dała mi swoje pióro lilii… Och, gdybym powiedział sobie, ja razem z Gribojedowem mógłbym powiedzieć: sen w mojej dłoni” (Pismsky. Siergiej Pietrowicz Khozarow i … … Słownik frazeologiczny rosyjskiego języka literackiego

MARZENIE W RĘKU – Zobacz WEJDŹ W RĘCE VV Vinogradov. Historia słów, 2010 … Historia słów

sen w dłoni — przysłówek, liczba synonimów: 1 • sen proroczy (1) Słownik synonimów ASIS. V.N. Triszin. 2013 … Słownik synonimów

sen w dłoni – (spełnić się) zob. Moje marzenie było w zasięgu ręki, kochanie! Sen przed dniem Spasowym. Niekrasow. Dziadek Mróz. 1, 22. Por. Ach, ojcze, śpij w dłoni. Gribojedow. Biada z umysłu. 1, 8. Zofia. Poślubić Śpij w mojej dłoni raczyła wyszeptać. Tam. 1, 9. Famusow. Poślubić Tam. 1 … Wielki wyjaśniający słownik frazeologiczny Michelsona

Sen w ręku – Marzenie w ręku (spełnia się). Poślubić Mój sen był w moich rękach, kochanie! Spać przed dniem Spasowym. Niekrasow. Mroźnoczerwony nos. 1, 22. Por. Och, ojcze, śpij w dłoni. Gribojow. Biada z umysłu. 1, 8. Zofia. Poślubić „Dream in hand” raczyła mi szepnąć… …Wielki wyjaśniający słownik frazeologiczny Michelsona (pisownia oryginalna)

sen w dłoni – patrz sen… Słownik wielu wyrażeń

Sen w ręku – 1. Ludowy. O proroczym śnie, który spełnia się w rzeczywistości. DP. 519; 1996S 434, 2; SRGC 360, 2. 396. Zharg. narcyz. O wstrzykiwaniu leku. Maksimov, XNUMX … Wielki słownik rosyjskich powiedzeń

sen w dłoni – z nim w ręku… Rosyjski słownik ortograficzny

Sen w dłoni lub w walizce – Gatunek komedia Reżyser Ernest Yasan Scenarzysta V. Lobanov W rolach głównych … Wikipedia

Sen w ręku. Jak odróżnić proroczy sen od bezsensownej obsesji?

Sny to szczególny świat równoległy do ​​rzeczywistości. Ledwo wyczuwalny, złożony, tajemniczy. Ma swoje własne prawa, własne znaki, własne symbole… Jak dowiedzieć się, co oznaczał nasz sen? Czy to było przewidywanie? A może tylko złudzenie zmęczonej świadomości?

Oczywiście rozumiem, że jest wiele osób, które sceptycznie podchodzą do takich rozmów. Ten artykuł nie jest dla nich. Większość ludzi wierzy w siły nadprzyrodzone. Tak było od zawsze. Tak będzie zawsze. A sny są jednym z takich nadprzyrodzonych zjawisk naszego życia.

Z religijnego punktu widzenia sny są podróżą wędrującej duszy. Z punktu widzenia psychoanalizy sny są zakamarkami podświadomości. Ale nawet z racjonalnego punktu widzenia istnieje wyjaśnienie snów: wszystkie informacje, które odbieramy nie tylko mózgiem, ale także zmysłami, są uporządkowane właśnie podczas nocnego odpoczynku. Ponieważ w tym czasie świadomość, uwolniona od postrzegania rzeczywistości i nie polegająca na zdrowym rozsądku, jest w stanie postrzegać świat bardziej holistycznie, co oznacza poddanie otrzymanych w ciągu dnia informacji obiektywnej analizie.

W każdym razie jedno jest pewne: sny nie są w naszym życiu przypadkowe. A zrozumienie ich znaczenia nie jest bezużyteczne. Tylko nie zapominaj, że sen to sen – walka.

CZYM SĄ MARZENIA?

Wszystkie sny są potrzebne i pożyteczne. I wszystkie bez wyjątku ujawniają prawdziwą istotę każdego człowieka – co go dręczy, czym żyje, do czego dąży. A wiadomo, że sny są nierozerwalnie związane z rzeczywistością i są w pełni jej kontynuacją.Wszystko, co nagromadziło się w naszym polu informacyjnym przez dzień, tydzień, miesiąc, a nawet lata, przechodzi przez podświadomość i za pomocą dziwacznych obrazów, wątków, skojarzeń wraca do świadomości, aby odsłonić przed nami istotę czego nie mogliśmy od razu zdać sobie sprawy. Te sny są logiczną kontynuacją rzeczywistości. Musisz tylko nauczyć się poprawnie rozumieć ich ukryte znaczenie.

A czasem wręcz przeciwnie, nagromadzone informacje przytłaczają nas tak bardzo, że podświadomość nie może sobie z nimi poradzić i przekazuje nam to, czego doświadczyliśmy, w postaci bezsensownej sterty faktów, zdarzeń, problemów. Mogą to być lęki, przerażenie i nieokreślone męki z powodu nierozwiązanego czegoś. Te obsesje są emocjonalną kontynuacją rzeczywistości i nie wymagają interpretacji, za pomocą takich koszmarów uwalniamy się od lęków i problemów, które nawiedzają nas na jawie.

BEZ ZNACZENIA CZY TAJNE ZNACZENIE?

Czasami bardzo trudno jest odróżnić proroczy sen od bezsensownej obsesji. A wszystko dlatego, że budząc się, wciąż nie do końca rozumiemy, gdzie skończył się sen, a zaczęła rzeczywistość, jesteśmy przytłoczeni wrażeniami ze snu, jesteśmy podzieleni. Dlatego musisz jak najszybciej opamiętać się i skoncentrować.Jednocześnie błędem jest natychmiastowa próba przeanalizowania tego, co wydarzyło się we śnie. Lepiej zwrócić uwagę na odczucia, z którymi się obudziłeś. Co to było? Radość? Strach? Biada? A może sen nie wywołał żadnych emocji? Może czujesz coś w rodzaju ciekawości lub zaskoczenia? A także zdarza się, że ogarnia Cię chęć powiedzenia komuś, o czym marzyłeś? Zaufaj sobie. Ciekawość, zaskoczenie i chęć ponownego opowiedzenia to znaki wskazujące, że twój sen nie jest proroczy. Jeśli nie ma emocji i nic nie dotyka twojego serca, nie szukaj sensu w takich snach. Zapomnij o nich. A nawet lepiej – nie krępuj się opowiedzieć komuś tych wszystkich bzdur. Zobaczysz, jak niepewność pozwoli Ci odejść, a absurdalny sen pozostawi tylko wspomnienia, a nawet zostanie całkowicie zapomniany. Cóż, jeśli naprawdę chcesz zrozumieć naturę swoich urojeń, przeanalizuj wydarzenia z przeszłości, a na pewno znajdziesz w nich prawdziwą podstawę wyśnionego absurdu.

Inną rzeczą jest to, że emocje cię przytłaczają. W takim razie powinieneś potraktować ten sen jako proroczy.

Proroczy sen, w konwencjonalnym sensie, to sen, który się spełnia. Zwłaszcza jeśli miałeś sen od niedzieli do poniedziałku i od czwartku do piątku. Ale zanim spróbujesz dowiedzieć się, jak sen się spełni, powinieneś zrozumieć, czym dokładnie jest „rzecz” snu.PERFEKCYJNY SEN

Czasami prorocze sny spełniają się doskonale, jeden na jeden, dokładnie tak, jak śnili. Zjawisko to jest rzadkie, można powiedzieć, że wyjątkowe. Takie sny są najczęściej własnością osób zaawansowanych w swojej dziedzinie. Oto jak twórcze spostrzeżenia i objawienia docierają do geniuszy. Wiadomo, że Puszkin, Schumann, Raphael „skomponowali” część swoich dzieł we śnie. Mendelejew znowu marzył o całej tablicy pierwiastków chemicznych. Tutaj możemy mówić o kosmicznych kanałach, przepływach energii i masie wszystkiego niewytłumaczalnego i wyższego, co niewątpliwie istnieje, ale niestety nie można tego udowodnić.

PODWÓJNE MARZENIE

Ten proroczy sen jest podobny do idealnego, z tą tylko różnicą, że w jego wystąpieniu nie ma nic niewytłumaczalnego. Jeśli sen nie wnosi nic nowego, ale jest wynikiem bolesnego poszukiwania rozwiązania problemu, który nagle pojawia się we śnie, to jest to sen podwójny. To swego rodzaju wskazówka, szansa na realizację, szansa na spełnienie. Jeśli boisz się na przykład przez długi czas wyznać swoją miłość, ale wyznaj we śnie. Albo pomyślałeś „kupić – nie kupić samochód” i marzysz, że go kupiłeś, a nawet jeździłeś. We śnie faktycznie żyjesz w sytuacji, której z jakiegoś powodu nie odważyłeś się żyć w rzeczywistości, co daje ci pewność siebie i pomaga ostatecznie dokonać wyboru.

WYMARZONY WILKOŁAK

Ten proroczy sen może się spełnić dokładnie odwrotnie. Podświadomość w takich snach bawi się z nami w chowanego. Na przykład, kiedy śnisz, że twój dom się pali, może to oznaczać, że zdobędziesz nowy dom. Lub śnisz, że zostałeś okradziony, co oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbniespodziewanie się wzbogacisz. I tutaj emocja, której doświadczasz po przebudzeniu, pomoże ci ustalić prawdę. Jeśli śnisz o czymś negatywnym i czujesz niewytłumaczalną radość lub jeśli śnisz o czymś pozytywnym i budzisz się w obrzydliwym nastroju, to miałeś najdziwniejszy z proroczych snów – sen o wilkołaku.

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE SNU

Ten proroczy sen zwykle ostrzega przed tym, co stanie się z tobą lub twoimi bliskimi w najbliższej przyszłości. Wyjaśnienie tego przewidywania leży w silnym przepływie energii (pozytywnej lub negatywnej), która pochodzi od cierpiącej osoby lub jej ciała, z jakiegoś wielkiego pragnienia lub uczucia. Wiadomość niesie więc chorobę (czyjąś lub twoją), wewnętrzne wołanie o pomoc lub chęć podzielenia się radością, powrót kogoś do twojego życia lub zbliżającą się rozłąkę z kimś, o kim jeszcze nie wiesz. Tutaj tylko osoba, o której marzyłeś, jest niezawodna, wszystko inne w niej będzie złożonym systemem obrazów lub symboli, które trzeba będzie rozwikłać.MARZENIE PAMIĘCI

Zmarli czasami przychodzą do nas we śnie. I bez symboliki i mrożącego krew w żyłach horroru, kiedy nas gdzieś wzywają lub, nie daj Boże, wyjeżdżamy z nimi. Sny pamięci to jasne sny. We śnie możemy w ogóle nie wiedzieć, że ci ludzie umarli. Sen przywraca nam naszych bliskich żywych, a nie duchy. I dopiero po przebudzeniu rozumiemy nasze nocne złudzenie. Po takim śnie musimy upamiętnić zmarłych tak, jak chcemy. Pij za nich, pamiętaj najlepsze. Jeśli jesteś wierzący, postaw świecę w świątyni. Tych snów nie należy się bać. Częściowo zmniejszają nasz ból i tęsknotę, pomagają żyć bez tych, których straciliśmy, przynajmniej czasem we śnie, czując, że znowu są z nami.

SEN SYMBOLICZNY

Rzadko śnią się złożone symboliczne sny, które wymagają starannej analizy i interpretacji. I najczęściej ci, którzy mają szczególny dar intuicji, przewidywania. Ale jeśli zrozumiesz, że nagle miałeś taki sen, nie szukaj jego interpretacji w tradycyjnych książkach o snach. Wszyscy ludzie są różni. Każdy ma swój własny układ asocjacyjny, własne preferencje i odrzucenia, własną symbolikę. Ja na przykład kocham koty, więc pomimo tradycyjnej interpretacji, że koty symbolizują wrogów, w moich snach symbolizują przyjaciół. Nie spiesz się, aby natychmiast znaleźć wskazówkę, poczekaj trochę. Uwierz mi, jeśli nawiedziła cię symboliczna wizja, to rozwiązanie symboli przyjdzie do ciebie równie nieoczekiwanie, jak sam sen. Podświadomość to mądra rzecz: nie pozostawi cię bez wskazówki.

Możesz wierzyć lub nie wierzyć w moc snów, możesz rozwikłać ich znaczenie lub spróbować jak najszybciej o nich zapomnieć, ale nie możesz zaprzeczyć jednej rzeczy, która jest silniejsza niż sam sen, tego, co o nim myślisz. Nie panikuj przed czasem. Nie bój się obsesji, pozwól im odejść wraz z minionym snem. A jeśli rozumiesz, że sen jest nadal proroczy, nie bierz go całkowicie. Sen tylko wskazuje na możliwość, podczas gdy rzeczywistość zawsze zależy od nas samych i zmienia się wyłącznie pod wpływem naszego w niej udziału.

Sen w ręku, co to znaczy

Z reguły wszyscy marzymy. Jasne, pełne wydarzeń i doznań, a wręcz przeciwnie, ulotne, nijakie, puste. Ale niewielu ludzi myśli, że sny są bezpośrednio związane z prawdziwym życiem, ludzka psychika jest bardzo bogata w niespodzianki i jest pełna wielu niewiadomych.

Gdzie są fakty? – ty pytasz? Historia zapamiętała wiele przypadków, kiedy osoba, patrząc na sen, mogła przewidzieć wydarzenia lub narysować pomysły na naprawdę fenomenalne odkrycie. Tutaj jest kilka z nich. Wynalazca maszyny do szycia, Elias Howe, widział we śnie atak dzikusów, ciężkie wojny były uzbrojone we włócznie z otworami w górnej części broni, budząc się, wynalazca zdał sobie sprawę, że ucho igły musi być wykonane w końcu igły, a nie na końcu, jak zakładał wcześniej. Świat pamięta przynajmniej kilka takich naprawdę bezcennych spostrzeżeń.

DI. Mendelejew, jak głosi legenda, ujrzał we śnie swój układ okresowy, długo pracując bez snu i odpoczynku, wyczerpany, mimo to położył się do odpoczynku, a budząc się już zapisywał gotową wersję układu, który wróć do naszych czasów. Mit ten potwierdził profesor A.A. Cudzoziemcy, chcąc zabawić swoich uczniów i zaszczepić w nich chęć do nauki, twierdzili, że często zauważał D.I. Mendelejewa, jak pracował bez oszczędzania i praktycznie pracował na stole we śnie. Jak wiecie, część pierwiastków została odkryta wcześniej, dzięki tak genialnym ludziom jak Johann Wolfgang Deborine (prawo triad), John Newlands (prawo oktaw) i Julius Lothar Meyer- (opublikował tabelę 28 pierwiastków)

Sam Mendelejew był sceptyczny wobec krążących o nim opowieści i powiedział: – Myślałem o tym (stole) od dwudziestu lat, ale myślisz: nagle usiadłem … i gotowe. Psychologia wyjaśnia to z punktu widzenia lustrzanej rzeczywistości, wszelkie konkretne rzeczy ukryte głęboko w naszej podświadomości, w stanie snu, wychodzą na powierzchnię i zyskują zdolność wpływania na prawdziwe życie.

Niemiecki prałat katolicki Johann Schleicher własnoręcznie wynalazł sztuczny język w 1879 roku, który stał się jednym z pierwszych. Nazwał go Valapyuk. Każde słowo nowo powstałego dialektu jest całkowicie zniekształconym słowem dowolnego języka europejskiego. Później Valapyuk znalazł zastosowanie w komunikacji. Z biegiem lat Schleicher przyznał, że gramatyka wymyślonego języka została zaczerpnięta z jego snów. Czy naprawdę warto wierzyć w sny? Zdania psychologów na ten temat są podzielone. Niektóre z nich sugerują, że sny są systemem ostrzegawczym przed rozwojem choroby. Inni twierdzą, że sny należy uważać za „okno”, przez które ludzka psychika postrzega świat.

Istnieje wiele teorii, ale fakty pozostają faktami. Często po wylądowaniu we śnie w ślepym zaułku możesz zobaczyć wyjście z obecnej sytuacji, ale to nie znaczy, że widzisz przyszłość lub jesteś w stanie przewidzieć. Sny otwierają dostęp do naszej świadomości do informacji, które gromadzą się codziennie, ale pozostają niezauważone w świetle jaśniejszych wydarzeń, uwalniając się, kształtują postrzeganie pewnych rzeczy. Na przykład wczoraj po południu zgubiłeś swoją ulubioną książkę. Przeszukali cały dom, próbowali wyjaśnić, co się z tobą dzieje – bezskutecznie!

Podczas odpoczynku twój mózg porządkuje stos informacji i stopniowo zbiera wydarzenia dnia, od początku przebudzenia i nagle widzisz książkę, która spadła za szafę w salonie. Budząc się, z pewnością sprawdzisz to miejsce i cudem nastąpiła strata. Po krótkim namyśle zaczynasz rozumieć, najprawdopodobniej widziałeś przebłysk upadłej książki, ale nie zdradziłeś tego znaczenia i zapomniałeś, ale informacja nigdy nie pozostaje bez śladu, jest zdeponowana w podświadomości. W nocy, kiedy śpisz, mózg stopniowo i metodycznie odzyskuje wszystko, co jest zapisane w komórkach pamięci, tworząc w ten sposób nasze sny. Psychologowie radzą oglądać sny, jest szansa zobaczyć siebie i otaczający świat w innym kolorze. Uważaj na siebie, a kiedy marzysz o czymś interesującym, z pewnością poradzisz sobie bez wymarzonej książki.