Po co marzyć o chodzeniu po wodzie

Interpretacja snów: dlaczego marzysz o chodzeniu po wodzie, interpretacja znaczenia snu dla mężczyzn i kobiet

W rzeczywistości tylko Jezus Chrystus posiadał ten dar. Po co marzyć o chodzeniu po wodzie we śnie? Jak mówi wymarzona książka, chodzenie po wodzie jest korzystnym znakiem. Taki sen wskazuje, że podświadomie pociąga cię dobro i światło. Ogólnie rzecz biorąc, sen, w którym zdarzyło ci się chodzić po wodzie, zapowiada nadchodzącą passę szczęścia i szczęścia. Ale w niektórych przypadkach taki sen może być negatywny. Dlatego do interpretacji konieczne jest przypomnienie szczegółów snu.

Po co marzyć o chodzeniu po wodzie, interpretacja znaczenia snu w różnych książkach snów dla mężczyzn i kobiet.

Interpretacja znaczenia snu w zależności od jego szczegółów

Marzyłeś o chodzeniu po wodzie – co oznacza ten sen? Co podpowiada podświadomość w tym przypadku? Chodzenie po wodzie we śnie jest ogólnie pomyślnym znakiem. To podkreśla lekkość duszy i ciała śpiącego. Aby dokładnie zrozumieć znaczenie snu, należy zapamiętać szczegóły i szczegóły, a następnie zinterpretować je z książki snów.

Kto widział sen: kobieta, mężczyzna, dziewczyna, dziecko

Dla kobiety sen jest najkorzystniejszy. Czekają na nią dobre wieści i satysfakcja z życia, dobra passa i stabilna sytuacja finansowa. Ale jeśli woda była brudna, możliwe, że ukrywa się przed tobą nieprzyjemne rzeczy. Czasami sen może oznaczać, że kobieta martwi się swoimi przeszłymi działaniami, za które się obwinia. Jeśli we śnie kobieta chodziła po zimnej wodzie, spodziewane są trudności na jej drodze. Książki o marzeniach mówią również o możliwych problemach zdrowotnych.

Jeśli mężczyzna chodził po wodzie we śnie, w jego życiu otworzą się nowe ścieżki w karierze lub w innych dziedzinach. Taki sen można uznać za błogosławieństwo dla spełnienia poczętych pomysłów. Mężczyzna poczuje przypływ energii życiowej, która utoruje mu drogę do dokonań. Jeśli mężczyzna chodzi we śnie po zimnej wodzie, sen obiecuje mu łatwość i sukces w jakiejś konkretnej i ważnej sprawie. Cała jego praca zostanie doceniona. W rodzinie takiego człowieka zawsze będą go szanować i rozumieć.

Dla kreatywnych przedstawicieli silniejszego seksu taki sen oznacza przemyślenie wartości. Możliwe jest odkrycie nowych talentów. Ważne jest, aby nie przegapić tak korzystnego znaku i prawidłowo używać paska świetlnego. Człowiek, który widział taki sen, ma otwarte wszystkie drogi. Powodzenia będzie towarzyszyć we wszystkich jego sprawach i przedsięwzięciach.

Dla młodej dziewczyny chodzenie po wodzie we śnie oznacza prześlizgiwanie się przez życie i łatwą wizję świata. Jest to natura romantyczna, która tak bardzo pasjonuje się sobą i swoimi myślami, że nie zagłębia się w problemy i troski innych ludzi, a to może urazić bliskich. Być może jest tak frywolna i samolubna w stosunku do otaczającego ją świata, że ​​grozi jej niebezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli dziewczyna chodziła po wodzie, a potem do niej wpadła.

Zdarza się, że dziewczyny marzą o tym, jak tańczą na wodzie. Oznacza to, że odniesie sukces w twórczym przedsięwzięciu, w którym będzie mogła pokazać swoje zdolności i talenty. Taki sen zwykle występuje u dziewcząt w okresie zmian hormonalnych. W swoich działaniach uzyska aprobatę i powszechne uznanie. Wszystkie sprawy i zmartwienia zostaną rozwiązane lekką ręką i zawsze będziesz w stanie wyjść z niezręcznych sytuacji z godnością.

Dla dziecka taki sen oznacza entuzjastyczne poznanie nowych uczuć. Być może przejaw talentów.Ma bardzo dobry dar zjednywania sobie ludzi i znajdowania wspólnego języka prawie z każdym. Mały człowiek jest lubiany przez innych i z łatwością podbije każde serce. Jeśli dziecku śni się, że po prostu stoi na wodzie, coś go niepokoi i walczy w nim „za” i „przeciw” i nie może w ogóle zdecydować, w którą stronę się udać. Zadaniem rodziców w takiej sytuacji jest pomóc dziecku w trudnym wyborze, nie uciskając jego początku i kiełkowania własnej osobowości.

Spacer we śnie: wzdłuż rzeki, wzdłuż jeziora, wzdłuż morza

Jeśli rzeka była spokojna we śnie, sen obiecuje korzyści życia i spokój ducha. Realizacja planów przyniesie przyjemność. Czeka Cię szczęśliwy i pozytywny okres życia. Twoje życie zyska stabilność i spokój. Możliwy zysk lub awans. Jeśli pod tobą płynie falująca rzeka, twoje życie będzie pełne trudności, a wydarzenia radykalnie się zmienią. Jeśli czujesz się źle, trudności, które napotkasz, będą trudne do rozwiązania.

 • Chodzenie po jeziorze we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbczeka na ciebie ukryte poważne niebezpieczeństwo, które nadejdzie dość nagle. Istnieje również szansa, że ​​​​masz w głowie sekretne pragnienie zrobienia jakiegoś ekstrawaganckiego czynu, a ten sen mówi ci, że nie musisz tego robić. Wynik zdarzenia będzie miał nieodwracalne konsekwencje.
 • Spokojne jezioro symbolizuje szczęśliwe małżeństwo, harmonię i wzajemne zrozumienie między kochającymi się ludźmi. A burzliwe wody w jeziorze zwiastują walkę o serce ukochanej osoby. Czyste jezioro mówi o dobrych stosunkach w rodzinie, a mianowicie w stosunkach z rodzicami. Jeśli czujesz, że wkrótce możesz wpaść do jeziora, znajdziesz się w niezrozumiałej sytuacji, z której bardzo trudno będzie znaleźć wyjście.
 • Jeśli chodzisz po wzburzonym morzu, ukochana osoba obrazi cię. Kłopoty przytrafią się dokładnie wtedy, gdy nie będzie to wcale potrzebne, w jednej chwili wszystko runie jak burza. Jeśli morze było spokojne we śnie, twoje życzenia się spełnią. Długo oczekiwane marzenie wreszcie się spełni. Jeśli zobaczyłeś w oddali światło latarni, oznacza to, że w najbliższej przyszłości czeka Cię nieoczekiwany sukces.
 • Jeśli wpadłeś do morza, czekają cię szkody materialne, musisz porzucić nieprzemyślane transakcje. Również sen może zwiastować, że znajdziesz się w nieprzyjemnej sytuacji, której winowajcą będziesz ty sam. W najbliższej przyszłości czekają Cię sytuacje konfliktowe, możliwe są kłótnie z bliskimi.

Czytaj więcej:  Ile osób może żyć bez snu

Interpretacja snu w różnych książkach o marzeniach: Miller, Vanga, Freud, Modern

Interpretacja snów: co to znaczy chodzić wzdłuż rzeki, wzdłuż jeziora, wzdłuż morza.

Polegaj na swoich uczuciach, a twoja podświadomość podpowie ci właściwą interpretację snu, ponieważ nie możesz jej oszukać. W tym artykule szczegółowo przeanalizujemy, jakie książki o marzeniach interpretują taki sen w różnych sytuacjach. Możliwe, że weźmiesz jakieś interpretacje za podstawę i będziesz mógł je zastosować w swoim życiu. A może wymyślisz coś własnego.

Wymarzona książka Millera – małe radości

Przed nami seria małych, ale radosnych wydarzeń. Ten sen oznacza spokój i stabilność w życiu. Spokój przyniesie satysfakcję. Warto cieszyć się tym okresem i nie obciążać się trudami nie do zniesienia. Jeśli we śnie miałeś okazję przejść przez wzburzone wody, czeka cię jakieś rozczarowanie lub choroba. Jeśli widzisz dużo wody, masz w swoim życiu wiele pustych i zbędnych rzeczy, których musisz się pozbyć. Jeśli pod tobą jest lodowata woda, to w niektórych sytuacjach musisz działać trzeźwo i lojalnie.

Wymarzona książka Wangi – zmiany w życiu

Chodzenie po wodzie we śnie oznacza zmianę i rozwiązanie sprzeczności, zmycie grzechów i zapomnienie. Jeśli czujesz zimną wodę, w rzeczywistości będziesz musiał odnowić swój wewnętrzny świat, przemyśleć wartości i przekonania.

Wymarzona książka Freuda – twój egoizm

Chodzenie po wodzie oznacza sprzyjający okres poczęcia. Jeśli chodzisz i patrzysz do wody, przywiązujesz dużą wagę do swojego wyglądu i zdrowia. To podkreśla twój egoizm, który może urazić twojego partnera seksualnego.

Nowoczesna książka marzeń – rozwój duchowy

 • Chodzenie po wodzie we śnie symbolizuje duchowy i moralny wzrost śpiącego, zwiastuje radość lub dobre wieści;
 • Jeśli właśnie stałeś na wodzie, jest to zwiastun nadchodzących kłopotów;
 • Jeśli ci się nie uda, jesteś w poważnym niebezpieczeństwie.
 • Chodzenie boso po wodzie? Twoje ciało potrzebuje odpoczynku. Jeśli kiedykolwiek chodziłeś po wodzie w butach, taki sen obiecuje trudności, które nastąpią z twojej winy.
 • Chodzenie po wodzie w deszczu symbolizuje stagnację w biznesie. Być może rozczarowanie lub problemy zdrowotne.

wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, chodzenie po wodzie symbolizuje boską esencję człowieka, a wszelkie interpretacje snu mają sprzyjające podstawy. Chodzenie po wodzie, jak Jezus Chrystus, podlega wszystkim, ale tylko we śnie. To marzenie interesuje ludzi od wielu stuleci. Nie bierz interpretacji książek o marzeniach za dobrą monetę. Najważniejsze to zaufać swoim uczuciom i sercu oraz podejmować decyzje w zrównoważony i przemyślany sposób. Życzymy samych dobrych snów!

Marzyłem o spacerze po wodzie: dekodowaniu z popularnych książek o marzeniach

Niektórym spacer po wodzie kojarzy się z religią, innym – z jesiennym romansem, a jeszcze innym – ze wspaniałym filmem „Diamentowe ramię”. Ale we śnie rzadko zapamiętujemy skojarzenia – sen po prostu przychodzi i przenosi nas do swojego magicznego świata. Musimy tylko przejrzeć wymarzoną książkę, zastanawiając się, dlaczego marzymy o spacerze po morzu lub kałużach. Ale tak naprawdę, dlaczego?

Ogólna interpretacja tego niesamowitego snu

 • Jeśli nie wchodzisz w szczegóły, ten sen jest dobry. Biała smuga oficjalnie zaczyna się w twoim życiu… Ale to pod warunkiem, że chodziłeś po czystej, przejrzystej wodzie.
 • Często taki sen mówi: jego „pan” ma doskonały, towarzyski charakter, dzięki czemu dobrze dogaduje się zarówno z przyjaciółmi, jak i nieznajomymi. Ponadto jest to czysta, jasna osoba.
 • Widzieć, że chodzisz po wodzie, a we śnie nie byłeś zaskoczony, jakby to było dla ciebie powszechne: sen obiecuje fascynującą podróż, którą z radością będziesz wspominać przez długi czas.
 • Chodziłeś boso? Wielki sen! Los już „pakuje” dla Ciebie najprzyjemniejszy prezent. Może to spełnienie marzeń lub poddanie się najgorszemu wrogowi.
 • Czy chodziłeś w butach, mimo że przemokły podczas spaceru? Możesz zacząć mieć problemy i przez nie możesz zachowywać się głupio. Więc bez względu na to, jak trudne jest, dobrze się zastanów, zanim cokolwiek zrobisz!
 • Spójrz na „przygody” na wodzie innej osoby: coś Cię mile zaskoczy.
 • Nie biegaj ani nie chodź, ale po prostu stań na wodzie: sen zwiastuje kłopoty.
 • Szedłeś po wodzie, nagle pod twoimi stopami otworzyła się i zacząłeś tonąć: jesteś w bardzo poważnym niebezpieczeństwie. Zadbaj o swoje życie!

Jaka była woda pod twoimi stopami?

 • Brudny. Grozi ci spór z ukochaną osobą lub w twojej rodzinie zaczną się kłótnie. Druga interpretacja błotnistej lub brudnej wody: w prawdziwym życiu coś jest przed tobą ukryte.
 • Czysty, przejrzysty. Sen obiecuje sukces, a nawet rzeczy, które od dawna nie były optymistyczne, zakończą się dobrze.
 • Zimno (zwłaszcza jeśli jednocześnie chodziłeś boso): sen pokazuje twój stan umysłu. Jesteś zbyt pozbawiony emocji, zimny w stosunku do swojej rodziny. Druga interpretacja: nie ryzykuj, a jeśli pokusa jest bardzo silna, przynajmniej przemyśl całość w najdrobniejszych szczegółach.
 • Ciepły, przyjemnie ciepły. Twoje marzenie, nawet najdroższe, w końcu może się spełnić.
 • Szedłeś i zimna woda nagrzewała się pod twoimi stopami? Jeśli ktoś cię unika, możesz go do siebie zbliżyć i wzmocnić związek.
 • Chodzenie po wodzie we śnie, które powstało z roztopionego śniegu lub lodu – bez względu na to, jaka sytuacja wydarzy się w twoim życiu, znajdziesz sposób, aby obrócić to na swoją korzyść.
 • Chodzenie po wodzie pokrytej cienkim lodem: twoje uczucia do kogoś ostygną – a może ta osoba prawie przestała cię kochać?
 • Czy przechodziłeś przez kałuże, które utworzyły się w Twoim mieszkaniu w wyniku powodzi? W każdym razie marzenie, aby porozmawiać. Jeśli woda jest czysta, będzie to po prostu przyjemna, przyjazna rozmowa. Jeśli są brudne, będą o tobie plotkować.
 • Jeśli w pomieszczeniu (mieszkaniu, domu) jest dużo wody i ciągle dopływa, będziesz musiał zmagać się z trudnościami przez długi czas.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o płaczu we śnie

Jaki to był zbiornik?

 • Po co śnić, że chodzisz po wodzie morskiej fali, na plaży nad rzeką? Więc w twoim śnie nie było nic biblijnego ani magicznego – tylko przyjemny spacer? To, jak głęboko wszedłeś, zależy od liczby trudności, które uniemożliwią ci ukończenie pracy lub spełnienie marzenia. Wędrowałeś po kostki – los rzuci ci łatwe zadania; na szyję – zapnij, to nie będzie łatwe.
 • Biegałeś wzdłuż tej samej plaży, rozchlapując wodę: jesteś bardzo emocjonalną osobą i nawet nie wahasz się wybuchnąć płaczem przed nieznanymi „widzami”. Twoja podświadomość mówi ci: warto być bardziej powściągliwym, nie tylko obcy, ale także niektórzy „przyjaciele” zaczynają uważać cię za ekscentryka.
 • Czy przeprawiłeś się przez zbiornik wodny (rzekę, strumień)? Udało Ci się zmoczyć do kolan? Masz wielkie szczęście – los usunął z Ciebie niebezpieczne zagrożenie.
 • Czy podszedłeś do pasa, a nawet do szyi? Ważna jest tutaj siła przepływu. Jeśli uda ci się szybko przeprawić przez rzekę, będziesz mógł zrealizować swoje plany. Jeśli bezskutecznie walczyłeś z siłami natury, ale nie mogłeś zrobić ani jednego kroku, nie zaczynaj nowego biznesu, będą się ciągnąć bardzo długo.
 • Zbiornik był bardzo płytki – nawet nie rzeka, ale strumyk z kałużą? Zostaniesz zaproszony do firmy, która Cię nie interesuje. Aby „kosić” i nie iść, powiesz chory (chory).
 • We śnie dziewczyna lub młoda kobieta wędruje po jeziorze, którego woda jest brudna: gryzie ją sumienie za złe, pochopne czyny.
 • Patrzyłeś z boku na dzieci, które spacerowały wzdłuż morskiej plaży lśniącej od wody: marzenie o osobistym szczęściu.
 • Czy chodziłeś po szczycie basenu z wodą? Jaka była woda? Jeśli jest czysty, sen się powiedzie, obiecuje sukces i zysk. Muddy: Możesz zachorować, więc staraj się nie jeść shawarmy ani nie moczyć stóp. Brudny: Nie mów za dużo, jeśli nie chcesz plotkować wokół siebie.
 • Szedłeś po morzu – fale sięgały samych chmur, szalała burza, ale co cię to obchodzi? Być może potknąłeś się kilka razy, ale nie pogrążyłeś się w otchłani zła? Tak więc w prawdziwym życiu z honorem wytrzymasz wszystkie ciosy losu.

Interpretacja wymarzonych książek o prawach autorskich

Popularna interpretacja obiecuje marzycielom chodzącym po wodzie dużo szczęścia. Co powiedzą wymarzone książki z „imię”?

Po co marzyć o chodzeniu po wodzie

Po co marzyć, jeśli we śnie miałeś okazję chodzić po wodzie? Prawdziwy cud wydarzy się w rzeczywistości. Ta sama wizja obiecuje nieograniczone szczęście i dobrobyt. Popularne książki o marzeniach oferują bardziej szczegółową interpretację w zależności od dodatkowych szczegółów.

Według wymarzonej książki Millera

Czy śniło ci się, że przeprawiasz się przez czystą rzekę? W rzeczywistości nadchodzi seria małych, ale przyjemnych radości. Jeśli woda okazała się brudna we śnie, zachorujesz.

Po co marzyć o dzieciach, które chodziły po wodzie? Interpretacja snów obiecuje niesamowite szczęście we wszystkich sprawach. Młoda dziewczyna idąca po spienionej, ale czystej wodzie – ku spełnieniu jej najskrytszego pragnienia.

Interpretacja obrazu według wymarzonej książki od A do Z

Jeśli we śnie miałeś okazję chodzić po wodzie, w rzeczywistości musisz zrobić ogólne sprzątanie i poważne pranie. Czy zdarzyło Ci się przeprawić przez płytką wodę? Żeby nie iść na jakąś nudną imprezę, trzeba udawać, że jest się chorym.

Opinia średniowiecznej księgi snów Daniela

Po co marzyć, że musiałeś chodzić po wodzie? To marzenie gwarantuje absolutne bezpieczeństwo. Jeśli wody były niespokojne i kipiące, to wręcz przeciwnie, musisz się martwić. Przekraczanie wzburzonej wody oznacza strach, różnego rodzaju kłopoty lub oskarżenia.

Po co marzyć o chodzeniu po wodzie i nie utonięciu

Czy śniłeś, że chodzisz po wodzie, jak po twardym gruncie? W rzeczywistości poznasz wywyższenie ponad innych. Chodzenie po wodzie i nie utonięcie to nieoczekiwana radość i prawdziwy cud. Gorzej jest stać bez działania na powierzchni lustra wody. To pewna oznaka nadchodzących kłopotów.

Po co jeszcze marzyć, że udało ci się chodzić po wodzie i nie utonąć? W niedalekiej przyszłości zdobędziesz ludzką sławę i bogactwo. Jeśli z jakiegoś powodu nagle wpadłeś we śnie pod wodą, jesteś w poważnym niebezpieczeństwie, być może nawet śmiertelnym.

Co to znaczy chodzić po wodzie boso, w butach

Czy śniłeś, że chodziłeś boso po wodzie? Najwyraźniej nie masz wystarczającej komunikacji z naturą, aw szczególności z żywiołem wody. Odłóż na bok bieżące sprawy i od razu jedź na urlop, nawet jeśli trwa tylko jeden dzień.

Po co śnić, że musiałem nosić buty, a ona najwyraźniej zmokła? Sen gwarantuje ogólne problemy, które popchną cię do pochopnych działań.

We śnie chodzenie boso po wodzie – dla zdrowia, w butach – wręcz przeciwnie, na przeziębienie. Jeśli śniłeś, że chodzisz po wodzie, a twoje stopy są szalenie zimne, przygotuj się na nieodwzajemnione uczucia i dramaty serca.

We śnie chodź po wodzie, rzece, morzu, basenie

Interpretacja snu w pewnym stopniu zależy od charakterystyki zbiornika, w którym zdarzało się chodzić po wodzie. Więc spacer wzdłuż rzeki – do opóźnienia, drobnych przeszkód i trudności. Jeśli woda w rzece była mętna, musisz znieść rozczarowanie. Czasami chodzenie po wodzie we śnie oznacza dramatyczną zmianę w życiu.

Jeśli marzyłeś, że chodzisz po powierzchni morza lub oceanu, istnieje możliwość, że twoje ukochane pragnienie się spełni. Basen to struktura wodna stworzona ludzkimi rękami. Dlatego ten obraz symbolizuje w rzeczywistości ucieleśnienie snów niepotrzebnych dla śniącego.

Musiałem chodzić po wodzie w deszczu, po kałużach

Chodzenie w deszczu symbolizuje okres stagnacji, rozczarowania i ogólnego złego samopoczucia.

Jeśli marzyłeś, że idziesz pod ciepłym grzybowym deszczem, nadchodzą jasne zmiany i spokój. Podły zimny jesienny deszcz ostrzega przed przedłużającym się problemem.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o śmierci nieznajomego

Jeśli chodziłeś w deszczu i całkowicie zmokłeś we śnie, otworzysz swoją duszę niewłaściwej osobie, a to będzie miało złe konsekwencje.

Po co marzyć o chodzeniu po kałużach? Jeśli kałuże są czyste, to drobna niedogodność nie zepsuje nastroju. Jeśli jest brudny, przygotuj się na poważne problemy w postaci plotek i oszczerstw. Chodzenie po kałużach i zamoczenie stóp oznacza, że ​​radość zamieni się w złe wydarzenia.

Co to znaczy chodzić po wodzie w domu

Jeśli śniłeś, że zostałeś zalany i zostałeś zmuszony do chodzenia po wodzie, grożą ci plotki i seria drobnych problemów. Jeśli woda jest czysta, będzie długa, ale przyjemna rozmowa lub nieistotna rozmowa z przyjacielem.

Czasami chodzenie po wodzie we własnym domu we śnie jest złe. To oznaka choroby, ograniczeń, podstawowych pragnień. Widzenie, jak woda dosłownie wypełnia pomieszczenie, jest niekorzystnym wydarzeniem, z którym będziesz się zmagać przez długi i żmudny czas.

Chodzenie po wodzie we śnie – konkretne transkrypcje

Główna interpretacja snu opiera się na charakterystyce wody i jej ruchu. Kompetentna interpretacja pomoże rzucić światło na przyszłe wydarzenia.

 • czyste – dobre, jasne myśli
 • brudny, błotnisty – zły, choroba, kłopoty
 • zielony – sprawy zawodowe
 • niebieski – nowości
 • czerwony – niebezpieczeństwo
 • zardzewiały – kłopoty
 • lodowaty – dobre zdrowie
 • ciepło – odpoczynek
 • rzeka – zysk
 • morze – rozczarowanie
 • wiosna, dobrze – bogactwo, zdrowie
 • w dole – konflikty
 • chodzenie po liliach wodnych – strata
 • na rzęsę – wycieczka krótka, ale trudna
 • na lustrzanej powierzchni – sukces
 • pieniąca się woda – spełnienie życzeń
 • bulgotanie – twórczy przypływ
 • błyszczy – iluzja, nadmierna łatwowierność

Czy śniłeś, że musisz chodzić po wodzie? Odrzuć wszelkie wątpliwości, tak wyjątkowe wydarzenie we śnie gwarantuje w rzeczywistości coś wyjątkowego i niezwykłego, ale zawsze dobrego.

Sen o chodzeniu po wodzie

Od ponad dwóch tysięcy lat chodzenie po wodzie kojarzy się z czymś nadludzkim, posiadającym boską esencję. Chodzenie po wodzie, jak Jezus Chrystus, jest w mocy każdego śmiertelnika, ale tylko we śnie. Dlaczego śni się to mistyczne zjawisko, czego można się spodziewać po takich snach, które obiecują księgi snów – wszystko to interesuje ludzi od wielu stuleci, zarówno wierzących, jak i tych dalekich od religii. Spróbujmy to rozgryźć!

Krótkie interpretacje

Jeśli we śnie musiałeś chodzić po wodzie, w większości przypadków możesz liczyć na szczęście i powodzenia. Nie należy jednak przyjmować uogólnionej interpretacji, ponieważ każdy konkretny wykres wymaga własnej analizy.

 • Chodzenie po wodzie jak Chrystus jest oznaką „lekkości” charakteru śniącego.
 • Widzenie we śnie, jak ktoś idzie wzdłuż „lustra rzeki”, jest miłym zaskoczeniem.
 • Wędrując po kałużach z roztopioną wodą – wiesz, jak wykorzystać każdą sytuację.
 • Chodzenie we śnie po skorupie lodowej – do ochłodzenia uczuć.

Sonnik Miller

Amerykański psycholog Gustav Miller, lepiej znany jako kompilator jednego z najdokładniejszych interpretatorów snów, przekonywał, że chodzenie po wodzie we śnie jest oznaką oderwania śniącego od doczesnych trosk. Jeśli widzisz siebie idącego po powierzchni wody, nie zagrażają ci żadne trudności.

Z ezoterycznego punktu widzenia

Wśród ogromnej liczby tłumaczy snów nocnych ezoteryczna książka snów zajmuje szczególne miejsce. Śniło mi się, że chodzisz po wodzie, a teraz martwisz się, dlaczego to śni? Spójrz na tę kolekcję snów. Według jego interpretacji chodzenie boso po tafli rzeki jest oznaką wyciszenia „subtelnego ciała”.

Wędruj we śnie przez szalejące morze boso i nie utoń – nic nie wciąga cię w świat zła. Zwłaszcza jeśli ten spacer przynosił spokój. A jeśli chodziłeś boso po powierzchni rzeki i nie utonąłeś, mimo wirujących wszędzie wirów, uda ci się uniknąć pokus. Potknięcie się, upadek, a jednocześnie nie utonięcie – będziesz w stanie wytrzymać wszystkie „ciosy” losu.

Jak czysta była „droga”, czyli Od kłótni do radości…

Dobrze, jeśli śniłeś, że chodzisz po czystej i przejrzystej wodzie. Według Eastern Dream Book taka wizja oznacza czystość myśli i intencji. A tłumacz Nostradamusa sugeruje, że chodzenie po czystej i przejrzystej tafli jeziora jest oznaką pomyślnego zakończenia spraw.

Nie lekceważ wizji, w których przechodziłeś przez brudną wodę. Koniecznie dowiedz się, dlaczego to sen. Książka księżycowych snów twierdzi, że chodzenie po brudnej lub błotnistej wodzie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwiele rzeczy jest ukrytych przed twoimi oczami, ponieważ sam nie chcesz widzieć ich istoty. A w wymarzonej książce Cwietkowa można znaleźć takie wyjaśnienie chodzenia w brudnej wodzie: czekają na ciebie kłótnie z bliskimi.

Temperatura jako symbol szczęścia

Czy śniłeś, że chodzisz boso po powierzchni zimnej wody? W księdze snów Białego Maga znajdziesz tę radę: zanim zaryzykujesz, przemyśl każdy swój krok. Wymarzona książka panny Hasse wyjaśnia spacer w zimnej wodzie w inny sposób. Interpretacja snu jest taka: jesteś zbyt zimny z tymi, którzy cię cenią.

Ale jakie marzenia o chodzeniu po gorącej wodzie, według wymarzonej książki Vanga: jeśli o czymś marzysz, teraz jest świetny czas, aby to osiągnąć. Czy śniłeś, że woda we śnie staje się gorąca pod twoimi stopami? Będziesz mógł topić lody w relacjach z tymi, którzy traktują Cię z „chłodem”.

Wybierz swoje marzenie 👇

Woda z kranu z interpretacją snów

Dlaczego marzysz o błękitnej wodzie?

Po co marzyć o kąpieli z wodą?

Interpretacja snów zimna woda

We śnie popływaj w jeziorze

Po co marzyć o pływaniu w rzece?

Cześć! 🤗

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? 🔮 O którym dziś marzyłam. Dokładnie tej nocy.