Po co marzyć o dużym sklepie

Widzenie sklepu we śnie

Odwiedzanie placówek handlowych we śnie najczęściej wskazuje na nadchodzące zmiany. Tłumacze proponują wziąć pod uwagę, jak szeroki był asortyment prezentowanych w nich produktów, a także czy ostatecznie dokonałeś zakupu. Zebraliśmy dla Ciebie opinie kilku autorytatywnych książek o marzeniach, które określają, o czym marzysz. zobaczyć sklep we śniei robić w nim zakupy.

Podświadomy

Kiedy ten obraz pojawia się w snach, psychologowie sugerują zastanowienie się, czy coś kupiłeś, czy wyszedłeś z pustymi rękami. Nie ostatnią rolą interpretacji wizji jest to, co dokładnie przykuło Waszą uwagę na półkach. Najprawdopodobniej marzysz o tych przedmiotach w prawdziwym życiu. Lub symbolizują coś dla ciebie. Na przykład kupowanie słodyczy to znak, że w rzeczywistości brakuje Ci przyjemności i radości. Widzenie sklepu jubilerskiego we śnie z biżuterią jest symbolem tego, że marzysz o luksusie, ale prawie cię na to nie stać.

Jeśli śniło ci się, że przechodzisz obok straganu, bo nie masz pieniędzy na zakupy, faktycznie czujesz, że zasługujesz na więcej. Masz ambicje i wydaje ci się, że ludzie nie doceniają twoich umiejętności. Jeśli tak jest w rzeczywistości, znajdź sposób na samorealizację i nie czekaj, aż ktoś zwróci na ciebie uwagę.

Ludowa książka marzeń

W interpretacji klasycznej proponuje się uwzględnienie następujących możliwych znaczeń tego, co wymarzony sklep:

 • sam obraz ostrzega przed machinacjami nieżyczliwych, którzy będą próbowali zrujnować ci życie;
 • jeśli na półkach było dużo produktów – w rzeczywistości czeka na Ciebie dobrobyt i sukces. Nie bój się nowych projektów i początków;
 • wydawało się, że nie ma towarów, wszystko było puste – czekają cię próby i kłopoty;
 • sen o dużym domu towarowym jest symbolem tego, że w niedalekiej przyszłości osiągniesz znaczny zysk. Po tym będziesz mógł sobie pozwolić na wszystko, o czym od dawna marzyłeś;
 • zastanów się nad przedstawionym w nim asortymentem – tak naprawdę możesz zrealizować to, co zaplanowałeś, dzięki pomocy bliskich;
 • jeśli marzyłeś o małym straganie, przepowiada to nabycie gospodarstwa domowego i dobrobyt;
 • sam sprzedajesz coś w sklepie – w prawdziwym świecie otrzymasz niewielki, ale przyjemny zysk;
 • handel potajemnie, spod podłogi – znak, że poniesiesz porażkę z powodu własnych błędów;
 • jeśli w punkcie sprzedaży nie było ani jednego kupującego, nie spiesz się, aby złożyć jakąkolwiek ofertę. Jest odrzucony;
 • Śniło mi się, że nie było końca tym, którzy chcieli kupić – symbol, że wkrótce pojedziesz na wycieczkę;
 • zobaczyć sklep spożywczy we śnie, w którym kupujesz coś mięsnego – poważne ostrzeżenie. Możesz poważnie zachorować lub stać się ofiarą wypadku, ataku.

Interpretacja snów Freuda

W tym księgarnia marzeń wskazuje na pragnienie różnorodności. Pojawienie się obrazu wskazuje na chęć częstej zmiany partnerów seksualnych lub kilku relacji seksualnych jednocześnie. Spojrzenie na prezentowane produkty to znak, że nie możesz się zdecydować, komu dać pierwszeństwo.

W noktowizorze kupujesz wiele rzeczy – sygnał, że masz wysoki poziom aktywności seksualnej. Praktycznie się nie męczysz i jesteś gotowy na ciągłe wchodzenie w intymność. Jeśli w ogóle nic nie kupiłeś, sen ostrzega mężczyznę przed dysfunkcjami seksualnymi, a kobietę przed utratą atrakcyjności dla płci przeciwnej.

Sonnik Miller

W tym tłumaczu marzenie o sklepie obuwniczym lub torby, w których duża ilość towarów jest znakiem pozytywnym. Wskazuje to na pomyślne rozstrzygnięcie wszystkich planowanych spraw. Ale widzieć we śnie pusty sklep, na którego półkach nic nie ma – ostrzeżenie o daremności wysiłków i nadchodzących skandalach.

W wizji nocnej sklep, którego jesteś właścicielem, zapalił się – w rzeczywistości poczujesz siłę, by załatwić sprawy. Bycie w domu towarowym jest symbolem tego, że będziesz mieć kilka źródeł dochodu, dzięki którym zdobędziesz wszystko, o czym marzysz. Kupuj różne produkty – osiągaj cele życiowe, być może przy wsparciu przyjaciół.

Śniło mi się, że dostajesz dla kogoś szare rękawiczki damskie – w rzeczywistości traktuj kobiety niewłaściwie, więc relacje z nimi się nie sumują. Dla płci pięknej sen wskazuje, że partner nie będzie miał lepszej opinii o swoich umiejętnościach.

Dream Vanga

W rozumieniu widzącego obraz, który się pojawił, może wskazywać na następujące wydarzenia:

 • Śniło mi się, że postanowiłeś coś pilnie kupić, ale stragan był zamknięty – symbol negatywny. Zapowiada kłopoty, które napotkasz, próbując osiągnąć to, czego chcesz. Możesz zbliżyć się do celu tylko wtedy, gdy zmienisz nieco pozycję. Naucz się nie tylko brać, ale także dawać;
 • marzenie o dużym sklepie odzieżowym, w którym jest wiele rzeczy, ale wciąż nie możesz znaleźć nic dla siebie – uosobienie trudnej sytuacji. Będziesz zakładnikiem okoliczności i nie będziesz w stanie nic zrobić bez pomocy drugiej osoby. Ogarną Cię wątpliwości i niezdecydowanie, dopóki ktoś nie znajdzie rozwiązania. Ale to nie stanie się szybko;
 • jeśli w noktowizorze posiadałeś punkt sprzedaży detalicznej, w rzeczywistości będą kłopoty finansowe. Popełnisz błąd, próbując zwiększyć swoje dochody. Aby tego uniknąć, bądź zadowolony z tego, co masz.

Interpretacja snów

Zdaniem tłumaczki obraz dużego sklepu spożywczego przedstawia możliwość wyboru. Dokładna interpretacja będzie zależała od prezentowanego zakresu. Zwróć uwagę, jak różnorodne były towary prezentowane w witrynach. Pamiętaj, czy udało Ci się znaleźć to, czego potrzebowałeś? A może szukałeś rzeczy, których w ogóle nie ma w sprzedaży w tym outlecie?

Pojawienie się dużego supermarketu w nocnych wizjach wskazuje, że możesz wybierać. Być może masz zbyt wiele opcji, dlatego nie doceniasz tego, co masz. Pamiętaj, czy byłeś w stanie zapłacić za wszystkie zaplanowane zakupy? Może to wskazywać na pewien stopień pewności siebie. Jeśli we śnie sprzedawcy nie pomogli ci znaleźć odpowiedniego produktu, próbujesz znaleźć wsparcie dla wewnętrznego wzrostu w niewłaściwym miejscu. Nie zwracaj się do zewnętrznych źródeł, ale spójrz w głąb siebie.

Czytaj więcej:  Śpij od środy do czwartku rano

Dreaming longo

Tłumaczka ustaliła, że ​​pójście do straganu na zakupy to znak, że nastąpią zmiany związane z kondycją finansową. Mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne, a wskazówka zawarta jest w samym śnie. Jeśli produktów było dużo iw rezultacie kupiłeś wszystko, co chciałeś, w rzeczywistości znajdziesz zysk i dobrobyt. Możesz otrzymać nagrodę. Aby zobaczyć, że nie mogli znaleźć tego, czego potrzebowali – sytuacja finansowa nie zmieni się na lepsze. Możesz ponieść straty.

Wydawało się, że sam pracujesz w punkcie sprzedaży detalicznej lub należał do ciebie – znak, że ryzykujesz zaangażowanie się w wątpliwy biznes. Zastanów się kilka razy, czy warto, a dopiero potem się zgódź.

Interpretacja snów Tsvetkova

Ezoteryk zwrócił uwagę, że kupowanie czegoś to marzenie o przyszłych stratach. Wizja może również sygnalizować negatywne zmiany w twoim życiu osobistym. Jeśli bardzo poważnie myślisz o wyborze produktu, uzyskasz niewielki zysk.

Interpretacja snów: dlaczego Sklep śni, aby zobaczyć Sklep we śnie, co oznacza

Dlaczego Sklep śni – interpretacja psychologiczna:

Jeśli marzyłeś o sklepie pełnym towarów, czeka Cię sukces i dobrobyt.Jeśli sklep we śnie okaże się pusty, Twoje wysiłki, aby coś osiągnąć, zakończą się niepowodzeniem i czekają Cię kłótnie.

Po co marzyć o zobaczeniu pożaru własnego sklepu – wtedy ze zdwojoną energią przystąpisz do pracy, a poza tym czeka na Ciebie coś przyjemnego.

Widząc, że jesteś w domu towarowym, oznacza to, że różne źródła dochodu mogą sprawić ci wiele przyjemności.

Jeśli we śnie kupisz towar w jednym ze sklepów, Twoja firma szybko pójdzie w górę dzięki Twojej energii i wsparciu przyjaciół.

Zobacz także: po co marzyć o pieniądzach, po co marzyć o kupowaniu, po co marzyć o produktach.

Interpretacja snów S. Karatowa

Dlaczego Sklep marzy:

Aby zobaczyć, że kupujesz coś w sklepie, spotkasz się ze stratą w biznesie lub ingerencją w życie osobiste.

Widząc, że starannie wybierasz zakupy w sklepie, to niewielki zysk.

Po co marzyć o sklepie?

Sklep marzył – to wielka potrzeba.

Zakupy w sklepie we śnie to zaspokojenie potrzeby.

Jeśli marzyłeś o wielu towarach na półkach sklepu, jest to symbol dobrobytu.

Interpretacja snów V. Mielnikowa

O czym marzy Dream Shop:

Jeśli marzyłeś o pustych półkach sklepowych, oznacza to, że otrzymasz dla siebie niezwykle ważną wiadomość. Po co marzyć o zobaczeniu całkowicie pustego sklepu bez ani jednego kupującego – wtedy Twoja oferta zostanie odrzucona.

Jeśli marzyłeś o sklepie wypełnionym ludźmi stojącymi w niekończących się kolejkach, jest to znak zbliżającej się podróży.Jeśli we śnie sklep ma bogaty wybór towarów, czeka Cię sukces i pomyślność w biznesie.

Jeśli we śnie znajdziesz się w supermarkecie, zapowiada to, że wkrótce wydasz dużo.

Widzenie siebie we śnie w małym wiejskim sklepie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtwoje wysiłki zmierzające do sprawiedliwego rozwiązania kontrowersyjnej kwestii pójdą na marne, a ponadto zostaniesz oskarżony o stronniczość.

Widzenie, że robisz zakupy w sklepie mięsnym, to poważna choroba lub rozlew krwi w wyniku wypadku lub rabunku.

Interpretacja snów G. Rasputina

Widząc Sklep we śnie:

Piekarnia we śnie oznacza przeszkody, trudności na drodze do osiągnięcia celów. Sen, w którym widzisz piekarnię na drodze, ostrzega cię przed kłopotami w kręgu rodzinnym. Musisz być bardziej uważny na problemy swoich bliskich. Jeśli idziesz do piekarni, taki sen sugeruje, że nie możesz uniknąć skandalu w pracy z powodu podziału wynagrodzeń proporcjonalnie do twoich obowiązków. Nie przegap swojej szansy, zasługujesz na nią, zawsze broń swoich pozycji. Kradzież w piekarni to daremny wysiłek, niezrealizowane plany życiowe. Bez względu na to, jak bardzo się starasz, nie będziesz mieć możliwości awansu. Sen, w którym robisz zakupy w piekarni, obiecuje dobrą zabawę. Prawdopodobnie czeka na Ciebie szybka rozrywka, wędrówki, rekreacja na świeżym powietrzu. Wszystko to pomoże Ci uciec od niekończących się zmartwień. Aby zobaczyć, że robisz tratwę grubych kłód, w życiu czeka na ciebie sukces i uznanie. Będziesz mógł udowodnić swoje umiejętności w pracy, Twoja cierpliwość i pracowitość zostaną nagrodzone. Dzięki temu szybko awansujesz po drabinie hierarchicznej. To ostrzeżenie o nadchodzących nieprzyjemnych wydarzeniach, z powodu których będziesz miał głębokie uczucia.

Jakie jest marzenie sklepu w wymarzonej książce

Aby zobaczyć sklep pełen towarów – spodziewaj się sukcesu we wszystkich sprawach i dobrobytu w najbliższej przyszłości.

Jeśli marzyłeś o sklepie z pustymi półkami, przygotuj się na to, że wszystkie twoje wysiłki skierowane na osiągnięcie celu nie doprowadzą do żadnego rezultatu i będziesz rozczarowany stratą czasu na bezużyteczny biznes.

Jeśli we śnie śnisz, że twój sklep się pali, przygotuj się na to, że w niedalekiej przyszłości będziesz musiał zebrać wszystkie siły i rozwiązać swoje sprawy ze zdwojoną energią, ale wynik przekroczy wszelkie twoje oczekiwania.

Aby zobaczyć, że spacerujesz po sklepie, wybierając, co kupić, w rzeczywistości wkrótce czekają na Ciebie przyjemne wydatki i zabawne niespodzianki. Jeśli śnisz, że kupujesz towary we śnie, wkrótce staniesz się osobą odnoszącą sukcesy, otoczoną życzliwymi i lojalnymi przyjaciółmi oraz kochającą rodziną.

Aby zobaczyć, że widziałeś siebie jako właściciela sklepu, możesz mieć nadzieję, że szczęście wkrótce się do ciebie uśmiechnie, a sukces finansowy będzie ci towarzyszył przez długi czas. Wykorzystaj maksymalnie ten sprzyjający okres, a wkrótce możesz stać się osobą odnoszącą sukcesy.

Interpretacja snów dla dziewcząt

Dreaming Shop, dlaczego?

Pójście do sklepu we śnie w rzeczywistości nie wróży dobrze: musisz pamiętać, aby kupić wszystko, czego potrzebujesz, aby nie stracić pieniędzy przydzielonych przez matkę. Cóż, jeśli Ty też musisz stać w kolejce, to ta wycieczka do sklepu zepsuje Ci humor na resztę dnia.

Ale sen, w którym odwiedzasz sklep, zapowiada wiele przyjemnych doświadczeń w prawdziwym życiu. Być może będą to nowe znajomości lub spotkania ze starymi znajomymi. Tak czy inaczej, będziesz się świetnie bawić.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów zdjęcie byłego chłopaka

Sklep śnił – oznacza to, że masz duży wybór opcji, sytuacji życiowych.

Po co marzyć o zobaczeniu pustego sklepu – symbolizuje rozczarowanie i biedę.

Duży sklep z towarami ma uczestniczyć w jakimś biznesie.

Śnił mi się sklep ogarnięty pożarem – to przepowiada straty i beznadziejną sytuację dla Ciebie.

Widzenie siebie w małym wiejskim sklepie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtwoje starania o sprawiedliwą decyzję będą bezowocne, a poza tym zostaniesz oskarżony o stronniczość.

Zobacz też: dlaczego marzy sklep, dlaczego marzy kupowanie, dlaczego marzy stragan.

Dlaczego Sklep śni – analiza snów:

Sklep marzył – wtedy będziesz miał wybór, a nawet, można powiedzieć, z nadwyżką.

Taki sen może być przypomnieniem, że ostatnio byłeś zbyt marnotrawny.

Dowiedz się, dlaczego Sklep śni w interpretacji innych książek o marzeniach. Sklep lub supermarket we śnie obiecuje wielkie możliwości wyboru w rzeczywistości; ekstrawagancja; pewność siebie; kompetencja. Nie znalezienie odpowiedniego produktu – brak spokoju; sprzedawca nie znajduje tego, czego potrzebujesz – nie zwracaj uwagi na życie wewnętrzne.

Po co marzyć i co oznacza Sklep:

Widząc, że wystawiasz komuś czek w sklepie, oznacza to, że jesteś gotowy wyrównać rachunki ze swoimi zaprzysięgłymi wrogami.

Widząc, że otrzymałeś czek w sklepie, jest to znak, że drogo zapłacisz za swoje błędy.

Często taki sen wskazuje, że twoi wrogowie tylko czekają na moment, aby się z tobą rozprawić.

Co to znaczy widzieć sklep we śnie?

Krótka interpretacja: obfitość; oczekiwane płatności; zaufanie.

Popularne wyrażenie: od podstaw; następnym razem; samodzielnie rozwiązywać problemy.

To jest fantastyczne! Podpisujesz kawałek papieru i wymieniasz go na cokolwiek dusza zapragnie.

Z drugiej strony sklep jest symbolem zaufania do człowieka: w końcu przyjmujesz czek jako obietnicę wypłaty gotówki, kropka.

Niezależnie od okoliczności snu, najważniejsze jest zastanowienie się, w jaki sposób sen odnosi się do tego, jak zarządzasz sprawami finansowymi w prawdziwym życiu.

Sklep z interpretacją snów

Dlaczego Sklep śni, interpretacja Przechowuj w wymarzonych książkach.

Dreaming Shop – znaczenie snów online.

Sklep z interpretacjami snów – jeśli we śnie widzisz sklep pełen towarów, masz pieniądze, zwłaszcza drobiazg, to sen jest snem o sukcesie i dobrobycie.

Sklep obuwniczy interpretacji snów – marzenia o korzystnych zmianach w życiu osobistym.

Sklep spożywczy z interpretacją snów – Warto zauważyć, że sklep spożywczy we śnie przewiduje randkę ze starszą osobą, którą naprawdę lubisz.

Marzy o sklepie kosmetycznym – kiedy marzysz o kosmetykach z importu, oznacza to kosztowną przyjemność, ale drogie kosmetyki w sklepie dla kochanka

Sklep odzieżowy Interpretacja snów – w rzeczywistości sklep odzieżowy we śnie przynosi sukces w biznesie, rozwój kariery.

Sklep z zabawkami do interpretacji snów – kiedy śnisz, że wybierasz zabawki w sklepie, oznacza to, że marnujesz energię na drobiazgi.

Sklep z interpretacją snów z rzeczami – jeśli we śnie widzisz wiele rzeczy w sklepie, oznacza to, że jesteś w zagmatwanej sytuacji, z której możesz wyjść bez pomocy z zewnątrz.

Dlaczego SKLEP śni

Kup książkę marzeń– znak, że zawsze możesz podjąć decyzję, która będzie Ci jak najbardziej odpowiadać

Książka marzeń o sklepie odzieżowym– jeśli sklep odzieżowy jest pełen towarów, możesz spodziewać się dobrobytu i bogactwa materialnego.

Interpretacja snów do kupienia w sklepie– warto powiedzieć, że dobrzy i wierni przyjaciele pomogą w biznesie

Sklep spożywczy z interpretacją snów– ogólnie rzecz biorąc, sklep spożywczy zapowiada poprawę Twojej sytuacji finansowej.

Sklep spożywczy z interpretacją snów– sklep spożywczy oznacza, że ​​Twoja sytuacja finansowa będzie Ci przeszkadzać, ale jeśli towar w sklepie będzie wyglądał dobrze

Sklep z torbami interpretacji snów– widzieć we śnie sklep z torbami oznacza magazyn wiedzy i światowych doświadczeń.

Sklep obuwniczy interpretacji snów– w ogóle wybór w sklepie lub na rynku obuwniczym marzy o zysku.

Sklep obuwniczy interpretacji snów– oznacza to, że w romansach będziesz miał podwójne szczęście, ponieważ nowe buty w sklepie zawsze obiecują miłą znajomość.

Interpretacja snów idź na zakupy– sen symbolizuje również możliwości i szanse, które spotykasz na swojej ścieżce życiowej.

Interpretacja snów tego, o czym marzy sklep– często sklep z dużą ilością towarów marzy o korzystnych zmianach w życiu osobistym.

Ryba interpretacji snów w sklepie– wymarzone książki zapewniają, że jesteś zbyt skupiony na materialnej stronie.

Sklep jubilerski z interpretacją snów – taki sen to sen o wielkich stratach i stratach, które niesamowicie Cię zmartwią.

Interpretacja snów kup chleb w sklepie– w każdym razie kupowanie chleba we śnie jest uważane za korzystny znak

Interpretacja snów o zakupach w sklepie – kiedy idziesz do sklepu na zakupy, oznacza to, że w rzeczywistości wkrótce czekają Cię zmiany w życiu związane z Twoją sytuacją finansową.

Interpretacja snów, aby wybrać ubrania w sklepie– jest uosobieniem sukcesu w biznesie, możliwości kariery i osiągnięć zawodowych.

Księgarnia interpretacji snów– spróbuj zapamiętać ich imiona, może to być wskazówka, na co powinieneś zwrócić uwagę w prawdziwym życiu

Interpretacja snów o przymierzaniu ubrań w sklepie– we śnie przymierzanie prostych ubrań ozdobionych bogatym haftem to sen tylko z radości

Interpretacja snów kupuj artykuły spożywcze w sklepie– to znak, że zostaniesz zaproszony do odwiedzenia

Interpretacja snów do mierzenia ubrań w sklepie– to brak wiary we własne możliwości, wielka chęć zmiany czegoś w sobie.

Sklep z kosmetykami Interpretacja snów– otrzymać prezent lub prezent w rzeczywistości.

Interpretacja snów, aby kupować rzeczy w sklepie– w swoich sprawach będziesz miał wsparcie nie tylko przyjaciół

Wymarzona księgarnia Millera– pusty, opuszczony sklep oznacza w rzeczywistości większą ostrożność: najprawdopodobniej twoje wysiłki zmierzają do osiągnięcia określonego celu

Interpretacja snów, aby kupić ryby w sklepie-kiedy śnisz o kupowaniu ryb, sen ten zwiastuje, że w rzeczywistości czekają na ciebie zyski i radość

Sklep z interpretacją snów dla dzieci– prawdopodobnie spodziewa się dodatku do rodziny

Sklep z zabawkami do interpretacji snów– sen, w którym wybierasz zabawki w sklepie, oznacza: marnujesz energię na drobiazgi, zapominając o najważniejszym

Czytaj więcej:  Śnieżnobiały sen

Duży sklep z interpretacją snów– ten sen obiecuje ci szczęście, twój start będzie nieprzyjemną niespodzianką dla wrogów i niespodzianką dla przyjaciół. Będziesz miał nowych wrogów i nowych przyjaciół.

Interpretacja snów na zakupy w sklepie– wkrótce musisz radykalnie zmienić swój styl życia lub dokonać zdecydowanego wyboru.

Interpretacja snów, aby wybrać buty w sklepie – sen można interpretować jako symbol niepewności: możliwe, że nie zdecydowałeś jeszcze o wyborze swojej ścieżki życiowej i wektora rozwoju, więc musisz przemyśleć i rozważyć wszystkie argumenty

Kolejka interpretacji snów w sklepie – oznacza, że ​​zanim Twój biznes pójdzie w górę, musisz trochę poczekać.

Interpretacja snów, aby wybrać sukienkę w sklepie– dziewczyna, która we śnie wybiera w sklepie sukienkę, przymierza ją, w rzeczywistości może spotkać się z pojawieniem się pewnej rywalki

Witryna sklepu z interpretacją snów– widzieć wystawę pięknie zaprojektowanego sklepu oznacza, że ​​jesteś o kogoś bardzo zazdrosny.

Znajdź znaczenie sklepu marzeń obecnie dość proste. Nowoczesny tłumacze snów opisz sny sklep dość szczegółowe ze znaczeniem i znaczeniem!

Co oznacza sen o sklepie?

Jeśli śniłeś, że robisz zakupy w sklepie, koniecznie zajrzyj do wymarzonej książki. Zdaniem ekspertów sklep we śnie może mieć różne interpretacje.

Wszystko zależy od okoliczności: jak to jest, co się w nim sprzedaje i co zrobiłeś? Wybierali lub dokonywali zakupów, co chcieli kupić itp.

Idź po chleb

Kupowanie świeżego chleba w sklepie oznacza przygotowanie się do wakacji. A jeśli sprzedawca dał ci czerstwy chleb, twoja rodzina będzie miała dobrobyt i bogactwo.

Widzieć mleko w oknie oznacza tęsknić za bliskimi krewnymi. A kiełbasa, którą odcina sprzedawczyni, mówi o nostalgii za dawnymi czasami.

Przyjemny wieczór z przyjaciółmi to marzenie sklepu, w którym jest ogromna kolejka. A jeśli pokój jest pusty, po prostu musisz być sam przez jakiś czas, aby zebrać myśli.

Mały wiejski sklep spożywczy marzy przed wyjazdem służbowym w nieznane miejsce. A duży hipermarket zapowiada drogie, prestiżowe wakacje.

 • Kupowanie artykułów spożywczych za gotówkę to realistyczny sposób spojrzenia na problemy, które się pojawiły.
 • Płać kartą kredytową – oszczędzaj pieniądze na wakacje.
 • Kup chleb i ugryź go od razu – do szybkiego rozwoju relacji.
 • Wybić okno – dodatkowe marnotrawstwo związane z płcią przeciwną.
 • Utrata pieniędzy w sklepie oznacza dobrobyt w rodzinie.

Według wymarzonej książki sklep, w którym nie możesz znaleźć wyjścia, marzy o rozwiązaniu trudnego problemu. A jeśli ukradłeś jedzenie i udało ci się uciec, spodziewaj się nieproszonych gości w najbliższej przyszłości.

Kłócić się ze sprzedawcą oznacza uważać się za lepszego od innych. A jeśli we śnie obciążył cię lub nieprawidłowo dał zmianę, to książka snów obiecuje, że w rzeczywistości będziesz mógł zająć wysoką pozycję.

 • Kupowanie wielu produktów to znaczące wydarzenie.
 • Kup chleb i sól – na wizytę dalekich krewnych.
 • Pieniędzy nie starcza nawet na chleb – na prezent od bliskiej osoby.
 • Sen, w którym sklep był zamknięty na przerwę – na możliwość zrobienia sobie przerwy w pracy.
 • Kupuj wszystkie produkty w supermarkecie – aby uzyskać satysfakcję moralną.

Przyjście do sklepu z grupą przyjaciół oznacza utratę dni zabawy. A kupowanie artykułów spożywczych z przyjaciółką we śnie to przygotowanie się na jej wizytę w rzeczywistości.

Wyjście do sklepu z dzieckiem to spełnienie marzenia z dzieciństwa. A przyjechać tam samochodem to cieszyć się tym, co się ma. Książka marzeń mówi również, że wejście na parkiet z psem oznacza nie słuchanie tego, co mówią ci inni, i robienie tego po swojemu.

Zmierz lub kup ubrania

Mając do czynienia z targowiskami spożywczymi, chciałbym poruszyć kwestię, dlaczego marzy się sklep odzieżowy.

Jeśli jest duży i przestronny, oznacza to, że masz oryginalny styl, którego nie należy zmieniać. A mały sklep mówi, że warto skonsultować się ze stylistą.

Drogie rzeczy na wieszakach to znak, że trzeba nauczyć się oszczędzać i nie marnować pieniędzy. A jeśli we śnie poszedłeś do sklepu z używanymi rzeczami, wkrótce będziesz miał nowe źródło dochodu.

Bycie w starym, sowieckim sklepie odzieżowym oznacza oszczędzanie pieniędzy na wartościowy zakup. A prawdziwa aktualizacja garderoby jest tym, o czym marzy sklep zlokalizowany za granicą.

 • Kup dżinsy – na jasny wieczór w dużym towarzystwie.
 • Kup sukienkę – na zabawny wieczór panieński z najlepszymi przyjaciółmi.
 • Przymierzenie spódnicy w sklepie jest oznaką sukcesu w życiu osobistym.
 • Wybór prezentu dla przyjaciółki to z jej strony rewelacja.
 • Kupowanie rzeczy dla bliskiej osoby oznacza życie w pokoju i harmonii.

Według wymarzonej książki sklep, w którym nie ma sprzedawcy, marzy o swobodzie działania w pracy. A jeśli spacerując po butiku obserwują cię strażnicy, wkrótce władze zlecą ci odpowiedzialne zadanie.

Kradzież oznacza uporanie się ze swoimi kompleksami. A kupowanie niepotrzebnych ubrań – w wymarzonej książce oznacza: nie szczędź pieniędzy na swój wygląd.

 • Mierzyć rzeczy i nieumyślnie je łamać – plotkować w pracy.
 • Aby zmienić swoje stare rzeczy na bardziej modne – do udanej współpracy z partnerami.
 • Spojrzenie na swoje odbicie w sklepie jest oznaką pewności siebie.
 • Kłócić się ze sprzedawcą to przygotować się do poważnej rozmowy ze współmałżonkiem.
 • Pytanie o zniżkę w sklepie odzieżowym to oszczędzanie na podstawowych potrzebach.

Jeśli śniło ci się, że przyszedłeś do butiku i zobaczyłeś wiele znajomych twarzy, wkrótce starzy znajomi zaproszą cię do siebie. A iść do sklepu tylko po to, żeby coś obejrzeć, znaczy żyć dniem dzisiejszym, nie myśląc o przyszłości.

Interpretacja snów pisze, że kupowanie brudnych rzeczy oznacza dbanie o swoją reputację. I samemu plamić nowe ubrania – aby rozpocząć nowy etap życia.

Niezależnie od tego, co musiałeś kupić we śnie, koniecznie zajrzyj do wymarzonej książki, w której szczegółowo przeczytasz, o czym marzy sklep. Autor: Vera Fractional