Co oznacza pociąg we śnie

Dlaczego pociąg marzy?

Psychoanalityk uważał, że większość snów o pociągach jest zapowiedzią kłopotów i tylko kilka obrazów, jego zdaniem, przyniesie coś dobrego.

Każdy, kto we śnie zobaczy wagon kolejowy, zacznie doświadczać różnych trudności życiowych i trudności w relacjach rodzinnych. Jeśli samochód jest zamknięty, powinieneś przygotować się na zdradę i zdradę, a następnie serię niepowodzeń.

Nadchodząca podróż rozczaruje Cię, jeśli we śnie wsiądziesz do pociągu (ale opuszczenie go to szczęście).

Wypadek kolejowy mówi o upadku twoich nadziei.

Szybki pociąg symbolizuje rychłe spełnienie pragnień. Ale na drodze do dobrego samopoczucia i dobrego samopoczucia może powstać twój własny egoizm, który należy porzucić. Zasygnalizuje to sen o wagonach sypialnych.

Ważne wyjaśnienie: jeśli dziewczyna marzy o nich, musisz zmienić swoje zachowanie. W przeciwnym razie frywolność zaszkodzi twoim sprawom.

Kiedy w sercu jest ciężar, aw duszy smutek i tęsknota, możesz śnić o jadącym pociągu. Jego długość mówi, jak długo potrwa depresja. Jeśli we śnie właśnie wsiadłeś do samochodu, czekają na Ciebie różnego rodzaju zmiany, a jeśli byłeś już w drodze, to w rzeczywistości będziesz musiał także jechać w drogę. Im więcej bagażu zobaczysz, tym więcej kłopotów będziesz mieć w najbliższej przyszłości. Będą związani z bliskimi.

Szliśmy po torach we śnie – spodziewaj się sytuacji konfliktowych w najbliższym otoczeniu, ale nie martw się – nie wpłyną na ciebie w żaden sposób. Jeśli ten obraz nie ma żadnego kontekstu, oznacza to dodatkowe nieprzyjemne zadania w pracy, które powstały w wyniku nieprzewidzianej sytuacji. Jeśli w ten sposób wrócisz do domu, to jest to pomyślny znak – masz wszelkie szanse, aby przejść do pozycji, o której od dawna marzyłeś.

Sam pociąg marzy o radosnym spotkaniu, ale jeśli nim pojedziesz, popadniesz w melancholię.

Różne typy pociągów mają różne interpretacje: pasażerska mówi o nadchodzących ważnych zmianach; szybko – o szybką realizację Twoich pomysłów; towar – o opłacalnym handlu. Ale wszystkie te wartości przekreśla wykolejony pociąg – w tym przypadku prześladować Cię będzie porażka.

Jeśli śnisz nie o całym pociągu, ale o konkretnym wagonie, potraktuj to jako ostrzeżenie – czai się nad tobą zagrożenie.

Dobrym symbolem jest gwizd lokomotywy we śnie. Oznacza to, że los da ci znaki dotyczące przyszłych wydarzeń.

Samochód jest zamkniętą przestrzenią, więc Freud skorelował go z żeńskimi narządami płciowymi. Samochód z szeroko otwartymi drzwiami ostrzega, że ​​twój obecny partner cię nie zadowoli.

Strach przed intymnością odzwierciedla sen, w którym nie będziesz mógł wsiąść do pociągu. Im trudniej będzie Ci znaleźć swój samochód we śnie, tym dłużej będą trwały poszukiwania idealnego partnera w rzeczywistości.

Daremne próby opuszczenia samochodu wskazują na twoje odchylenia w zachowaniach seksualnych. Pragnienie licznych relacji seksualnych z różnymi osobami daje sen, w którym policzysz samochody w przejeżdżającym pociągu. Podobna interpretacja ma sen, w którym przez pomyłkę wpadasz do czyjegoś samochodu. Pojechaliśmy na swoje miejsce – to znaczy, że jesteś bezpretensjonalny w seksie iw pewnym sensie oderwany od życia.

Idealnie czysty samochód obiecuje nowy romans (chociaż stary generalnie Ci odpowiadał); brudny, zardzewiały, oderwany – wskazuje na choroby układu rozrodczego, a jako element trenu odzwierciedla twoją niechęć do drugiej połówki z powodu nieczystości. Problem pozostaje nierozwiązany, ponieważ nie masz odwagi przedyskutować go ze swoim partnerem.

Będąc w samochodzie – jesteś skromny w seksie iw pewnym sensie oderwany od życia.

Dlaczego pociąg śni: interpretacja z różnych książek o marzeniach

Każdy przynajmniej raz w życiu podróżował koleją. Pociąg – o czym marzy ten rodzaj transportu znany z dzieciństwa. Według wymarzonej książki pociąg we śnie jest symbolem zmian i zmian w twoim życiu. Czasami sen, w którym widziałeś pociąg, bezpośrednio mówi o zbliżającej się podróży. Ale najczęściej ten obraz jest alegorią, której dekodowanie zależy od szczegółów i szczegółów twojego snu. Zastanówmy się więc, dlaczego pociąg śni we śnie według różnych książek o marzeniach.

Jeśli we śnie widziałeś pociąg i kolej, książka snów mówi, że interpretacja takiego snu odnosi się przede wszystkim do twojej kariery.

Interpretacja znaczenia snu w zależności od jego szczegółów

Być może każdy z nas przynajmniej raz w życiu jechał pociągiem. Jedni przeżywają pozytywne emocje, inni znajdują nowych przyjaciół w trasie, jeszcze inni zakochują się i zakładają rodzinę. W pociągach spotykamy różnych ludzi, jednych przyjaznych i rozmownych, innych ponurych i zamyślonych. Ale każdy z nich gdzieś idzie ze swoimi myślami i marzeniami o lepszej przyszłości. Po co więc marzyć o pociągach i kolei?

Czy widziałeś pociąg naziemny lub pociąg w metrze?

Jeśli marzyłeś o pociągu, spodziewaj się wkrótce zmian w swoim życiu. Jeśli kolej była gładka, zmiany będą pozytywne. Czas na białą smugę w życiu. Znajdziesz bogactwo materialne, dobrą pozycję, idealne relacje w rodzinie.

Ale sen o pociągu jadącym drogą, która ma wiele zakrętów, oznacza, że ​​możesz napotkać problemy. Trudności mogą być związane z pracą. Bądź ostrożny i ostrożny, wtedy możesz sobie poradzić z małymi stratami. Jeśli włożysz wysiłek, sukces nadejdzie.

Czytaj więcej:  O czym marzy martwa matka żywa

Jeśli widziałeś siebie jako dziecko w pociągu – coś ci nie pasuje w prawdziwym życiu. Zachowaj spokój i spróbuj się skupić. Będziesz musiał ciężko pracować, aby osiągnąć swoje cele. Jeśli we śnie pociąg porusza się po ziemi, a nie po szynach, nie planuj ważnych rzeczy.

Po co marzyć o metrze i pociągach – nadchodzi trudny okres, trudne relacje z kolegami z pracy. Nie planuj dużych zakupów w najbliższej przyszłości. Możesz zostać oszukany. Nie należy też zajmować się poważnymi sprawami. Na tym etapie sukces nie jest osiągany.

Widziałeś pociąg z boku czy jechałeś nim?

Jeśli we śnie widziałeś przejeżdżający pociąg, w prawdziwym życiu dążysz do osiągnięcia swojego celu. Droga do jej celu jest długa i ciernista, ale idź dalej, na pewno ci się uda. Zobacz też: o czym marzy kolej.

Czy we śnie liczysz wagony lokomotywy? Wkrótce czeka Cię ważne wydarzenie. Możliwe jest spotkanie z dalekimi krewnymi lub starymi przyjaciółmi.

Sen o pociągu zbliżającym się do peronu oznacza, że ​​w prawdziwym życiu czeka Cię nowe, ciekawe spotkanie, które będzie dla Ciebie ważne. Być może osoba, którą spotkasz, pomoże Ci wspiąć się po szczeblach kariery. Nie przegap swojej szansy. Ale jeśli pociąg zatrzymał się w niewłaściwym miejscu, nie wszystkie trudności zostaną rozwiązane w najbliższej przyszłości. Zobacz też: dlaczego śni się dworzec.

Jeśli we śnie czekasz na pociąg na stacji kolejowej lub peronie podmiejskim, w rzeczywistości coś cię niepokoi. Ten niepokój może być związany z pracą. Otrzymałeś ważne zadanie, które musisz jak najszybciej wykonać. Nie panikuj. Dzięki wysiłkowi będziesz w stanie zakończyć to, co zacząłeś na czas.

Marzyłem o pociągu, jak interpretować z różnych książek o marzeniach

Dzięki pociągom ludzie mają możliwość pokonywania długich dystansów i poznawania świata w całym jego nieskończonym pięknie. Dlaczego pociąg śni? Przede wszystkim każdemu ten rodzaj transportu kojarzy się z podróżowaniem. Nic więc dziwnego, że prawie każda książka o marzeniach interpretuje pojawienie się pociągu we śnie jako symbol przyszłych zmian lub podróży. Jednak to nie jedyna interpretacja tego snu.

Ogólna interpretacja snu

Jazda pociągiem we śnie jest oznaką zmiany. To marzenie mówi o prawidłowym ruchu w kierunku zamierzonego celu, wystarczy trochę determinacji, a wszystkie twoje marzenia się spełnią.

Jeśli pociąg zatrzymał się we śnie, wkrótce na twojej drodze czekają trudności. Uważa się, że liczba takich przystanków w nocnych snach jest wprost proporcjonalna do przyszłych przeszkód. Monotonny ruch z ciągle powtarzającymi się postojami może ostrzegać o przyszłych problemach z formalnościami.

Jeśli we śnie znalazłeś się w wagonie przedziałowym, nowy biznes na dużą skalę jest tuż za rogiem. Przedsięwzięcie to przyniesie satysfakcję zarówno moralną, jak i materialną. Jednak sen może być również bardziej dosłowny. W takim przypadku możesz spodziewać się szybkiej podróży.

Uważa się, że pociąg jest symbolem ruchu czasu. Im szybciej porusza się transport, tym szybciej osiągniesz upragniony cel w swoim życiu. Jeśli jednak pociąg wypadł z torów, jest to sygnał początku czarnej passy w Twoim życiu.

Jeśli we śnie spotkałeś pociąg, spodziewaj się zysku. Bogactwo materialne może przyjść do ciebie w formie okazji lub ciekawej oferty z dobrą nagrodą.

Sen, w którym czekasz na przybycie bliskich na peron, jest cudownym znakiem. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku osób, od których od dawna czekałeś na jakieś wiadomości. W takim przypadku wkrótce spotkasz się z osobami, o których myślisz, lub otrzymasz od nich wiadomości. Jeśli wręcz przeciwnie, odprowadziłeś kogoś na peronie, wkrótce rozstaniesz się z przyjaciółmi lub krewnymi.

O czym marzy pociąg, za którym pędziłeś? W rzeczywistości coś ważnego wymyka ci się z rąk. Jeśli we śnie udało ci się dostać do pociągu przed jego odjazdem, to w życiu wszystko się ułoży i ułoży. Jeśli nadal spóźnisz się na pociąg, wkrótce pojawią się kłopoty ze współpracownikami lub przełożonymi. Dlatego powinieneś być czujny i zwracać uwagę na wszystkie oferty, nawet jeśli wydają ci się niezbyt obiecujące.

Jazda pociągiem w snach w nocy mówi o spokojnej i dobrze wybranej ścieżce życia. Jeśli w tej chwili cierpisz na jakieś choroby, wkrótce choroby zostaną uwolnione i udasz się na szybki powrót do zdrowia. Jednak sen może również zwiastować nieprzemyślane działania. Należy ostrożniej podchodzić do swoich spraw i nie składać obietnic, które są oczywiście niemożliwe do spełnienia.

Widok wraku pociągu jest powodem do niepokoju. Wykolejona kompozycja z reguły przewiduje przyszłą porażkę w biznesie. Wkrótce twoje nadzieje i plany legną w gruzach. Musisz przemyśleć wszystkie swoje decyzje i działania w życiu. Być może sen próbuje cię ostrzec przed niebezpieczeństwem zrobienia czegoś. W takim przypadku lepiej zrezygnować z czynności związanych z ryzykiem.

Inna interpretacja snu jest również akceptowana z rodzaju pociągu:

 • pociąg osobowy – do dużych zmian; w życiu czekają na Ciebie nieprzewidziane, ale znaczące i przyjemne wydarzenia;
 • pociąg towarowy jest symbolem tego, że wziąłeś na siebie zbyt wiele zobowiązań. Być może powinieneś ponownie rozważyć swoje poglądy na życie i odetchnąć;
 • pociąg towarowy – do znacznych zysków i zmian w życiu na lepsze;
 • pociągiem pospiesznym – do realizacji najbardziej upragnionych nadziei i aspiracji.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów o farbowaniu włosów

Interpretacja różnych książek o marzeniach

Według wymarzonej książki Millera

W tej książce o marzeniach istnieje kilka interpretacji snów z pociągiem:

 • jechać pociągiem – do prawdziwej podróży w przyszłość;
 • odczuwać chorobę lokomocyjną w pociągu – na trudności podróży, choć zostanie to zapamiętane na długo;
 • lokomotywa wolnobieżna – do zmartwień o przyszłość obiecującego biznesu;
 • pociąg towarowy – do korzystnych zmian w twoim życiu;
 • jeździć pociągiem na najwyższej półce – do nieprzyjemnych towarzyszy podróży. Ponadto ten sen może ci powiedzieć o stałych wydatkach w przyszłości;
 • iść na peron z pociągu – do dobrych wiadomości w najbliższej przyszłości;
 • celowe wpadanie pod kompozycję jest sygnałem Twojej bezgranicznej gotowości do poniesienia wszelkich poświęceń dla dobra drugiego człowieka.

Według wymarzonej książki Freuda

Wymarzona książka Freuda interpretuje pojawienie się pociągu w naszych nocnych snach w następujący sposób:

 • podążaj wzrokiem za pociągiem – do rychłej zmiany partnera;
 • przemieszczanie się z samochodu do samochodu w pociągu – do kilku ulotnych pasji w rzeczywistości, które doprowadzą do Twojej bratniej duszy.

Według wymarzonej książki Tsvetkova

Interpretacja snów Tsvetkova wyjaśnia pojawienie się pociągów w snach:

 • spotkać pociąg – do propozycji biznesowych w przyszłości;
 • być w pociągu – na ważne zaproszenie w rzeczywistości;
 • pociąg towarowy to sygnał, że jesteś bardzo zmęczony. Konieczna jest przerwa na odpoczynek, spędzenie urlopu lub weekendu poza murami domu;
 • podróż koleją – na zaproszenie na biznesowy obiad i omówienie spraw pracowniczych. To marzenie należy potraktować poważnie, ponieważ od niego zależy przyszły wzrost lub upadek Twojej kariery.

Według wymarzonej książki Hassego

W tej książce o snach pociągi widziane w nocnych snach są interpretowane w następujący sposób:

 • widzieć pociąg we śnie – do nieuchronnych zmian w życiu;
 • jadący pociąg to symbol spełnienia twoich planów i aspiracji;
 • poruszający się pociąg towarowy – aby otrzymać długo oczekiwany zysk z handlu lub innego obszaru działalności zbliżonego do sprzedaży;
 • wykolejony pociąg – na początek czarnej passy w Twoim życiu.

Według wymarzonej książki Loffa

Znany psycholog oferuje następujące interpretacje snów z pociągami:

 • pociąg jest zwiastunem życiowych zmian. Być może wkrótce czeka Cię wycieczka lub długa podróż;
 • zobaczyć pociąg na stacji kolejowej lub stacji kolejowej – na potrzebę dokonania bardzo ważnego życiowego wyboru;
 • widzieć siebie jadącego pociągiem – do dobrych zmian w życiu osobistym. Jeśli we śnie nie byłeś sam, ale z towarzyszem podróży, wkrótce czeka na ciebie wspaniały romans lub długi romans.

Co to znaczy, że śniłeś o pociągu?

Ważne i bardzo znaczące są sny, w których jest droga.

To właśnie pociąg najczęściej pojawia się w snach i nie bez powodu – jest symbolem życia, pasażerowie symbolizują środowisko, a kolej jest drogą życia. Aby poprawnie zinterpretować, o czym marzy pociąg, musisz zapamiętać wszystkie szczegóły.

Sny „Drogowe” są często następujące:

 • Prowadzisz pojazd.
 • Musiałeś spóźnić się na pociąg lub autobus.
 • Idąc gdzieś lub czekając na pociąg.
 • Przekraczasz granicę, jedziesz do innego miasta.
 • Próbuje nadrobić zaległości w ruchu.
 • Widzisz wypadek lub sam wpadasz w niego we śnie.

W takich snach ważne jest absolutnie wszystko – zarówno sam pojazd, jak i szczegóły snu. Dlatego spróbuj zapamiętać „scenerię” snu, szczegóły i dowiedzieć się, o czym śni pociąg, droga i inne wizje „transportowe”.

Nadjeżdża pociąg…

Każda wymarzona książka to powie – pociąg w świecie snów symbolizuje ścieżkę życia, ruch. Dogonić lub zostać w tyle, być za sterem lub wysiąść na przystanku autobusowym – metaforycznie wszystko to może znaleźć odzwierciedlenie w prawdziwym życiu.

1. Jeśli w twoich snach zdarzyło ci się jechać pociągiem do innego miasta lub nawet za granicę, wskazuje to na twój status społeczny.

Tak mówi wymarzona książka – pociąg i jego pasażerowie są twoim środowiskiem, więc pamiętaj o swoich towarzyszach podróży.

 • Jeśli byli przyjaźni, to dobry znak.
 • Jeśli odczuwałeś niepokój lub niebezpieczeństwo, oznacza to, że nie jesteś w najbardziej odpowiednim społeczeństwie.

2. Jak wskazuje książka o snach, pociąg, do którego wsiadasz we śnie i odjeżdża do innego miasta, jest dobrym znakiem. To obiecuje sukces w nowym biznesie, który już założyłeś lub o którym dopiero myślisz.

3. Kolej widziana we śnie, niekończące się szyny – to znak, że jesteś w stanie refleksji, rozwiązując pewne problemy związane z poważnymi zmianami życiowymi. Jeśli śnisz o szynach lub kolei, która wraca i patrzysz na to z pociągu, myślami jesteś w przeszłości.

4. Niezbyt korzystny znak – spóźnić się na pociąg we śnie. Spóźnienie we śnie może oznaczać porażkę w biznesie, upadek nadziei i planów.

Jeśli marzyłeś o spóźnieniu się na pociąg, przyszedłeś na peron, a już go tam nie ma – oznacza to, że w rzeczywistości powinieneś zwracać większą uwagę na planowanie, traktować sprawy poważniej.

5. Jeśli w twoich nocnych snach musiałeś spóźnić się na pociąg, ale próbujesz uciec, dogoń go, są szanse na uratowanie niestabilnej sytuacji.

 • Jeśli ktoś podał ci rękę z samochodu, to samo stanie się w rzeczywistości.
 • A jeśli sam nadal biegałeś, doganiałeś i byłeś w stanie wskoczyć do samochodu – świetnie, twoja siła wystarczy, aby załatwić swoje sprawy.

6. Ciekawym snem jest to, że musisz nie tylko jeździć pociągiem, ale nie wiedzieć, dokąd jedziesz. Powinieneś odpocząć od biznesu, jesteś zbyt zmęczony pracą i obowiązkami domowymi.

Czytaj więcej:  O czym marzy czarna tarantula

7. Jeśli we śnie nie ma pasażerów w samochodzie oprócz ciebie, widzisz drogę do celu tak po prostu, bez wsparcia i pomocy. Jeśli zdarzyło ci się we śnie jechać pociągiem we wspaniałej izolacji, pomyśl o tym – być może ten sen sugeruje ci, że sam „daleko nie zajedziesz” i nie powinieneś zaniedbywać wsparcia podobnie myślących ludzi.

8. Ale nietrudno zgadnąć, o czym marzy pociąg, którym jeździsz: widzisz siebie jako sternika we własnym życiu. Jak wskazuje wymarzona książka Millera, bycie maszynistą we śnie to wielki sukces. Czeka na Ciebie awans, nowe stanowisko.

9. Czasami śnią mi się też okropne rzeczy, takie jak wrak pociągu. Jeśli miałeś taki sen, w którym wykoleił się pociąg lub zdarzył się inny wypadek, oznacza to, że w rzeczywistości mogą pojawić się poważne trudności na twojej drodze.

Kolej, szyny – to twoja ścieżka, a jeśli sen przedstawiał rozbity pociąg, zachowaj jak największą ostrożność w swoich decyzjach, a zwłaszcza działaniach przez jakiś czas.

10. Ale łatwo zgadnąć, dlaczego śni pociąg, który zderza się z innym pociągiem. Twoje plany będą kolidować z interesami innej osoby. Wszystko zależy od prędkości, z jaką pociągi zbliżały się do siebie we śnie, aw rzeczywistości – jak uparcie i szybko pędzisz do celu.

Być może taki sen nie tylko cię ostrzega, ale także sugeruje, że złapanie oddechu nie byłoby teraz zbyteczne, rozejrzyj się, zobacz, czy komuś nie przeszkadzasz, czy idziesz nad głową.

Inne środki transportu

Droga jest inna zarówno we śnie, jak iw rzeczywistości, podobnie jak pojazdy. W snach ma to znaczenie, a jeśli podróżowałeś, powiedzmy, autobusem, taki sen może mieć osobne znaczenie.

1. Jeśli we śnie zdarzyło ci się jeździć autobusem, trolejbusem, symbolizuje to twoje życie rodzinne i krąg bliskich ludzi. Jeśli we śnie droga była bezpieczna, tory tramwajowe gładkie, transport spokojny i bez wstrząsów – oznacza to, że w przyszłości wszystko będzie dla ciebie bezchmurne.

2. Jazda zatłoczonym autobusem we śnie jest oznaką, że zgromadziłeś zbyt wiele połączeń i byłoby miło, gdybyś pozbył się niepotrzebnych, niepotrzebnych kontaktów.

3. Jeśli we śnie musiałeś jechać autobusem z jakąś znajomą osobą, oznacza to twoje bezpośrednie połączenie z nim. Jeśli zajdziecie razem daleko, nawet przekroczycie granicę, wasz związek będzie silny i długi.

Jeśli ta osoba we śnie wysiadła na przystanku autobusowym, łatwo zgadnąć, że może się to zdarzyć w rzeczywistości. Jeśli wysiadł z autobusu i poczułeś ulgę we śnie, to jest konieczne.

4. Spóźnienie się na autobus we śnie, nadrobienie zaległości oznacza, że ​​nie poświęcasz wystarczającej uwagi rodzinie lub przyjaciołom. Spóźnienie się na autobus we śnie może symbolizować oderwanie od bliskich, obojętność, chęć pozostania w tyle, cofnięcia się. Wymarzona książka Millera radzi przemyśleć to i poprawić sytuację.

5. Jeśli we śnie musiałeś biec tak szybko, jak to możliwe, z autobusu, który próbuje cię zmiażdżyć, oczywiste jest, że masz pewne trudności w relacjach z krewnymi lub przyjaciółmi i nie rozwiązujesz ich, ale próbujesz uciec.

6. Samochód we śnie może oznaczać życie osobiste, twoją niezależność.

 • Jeśli we śnie prowadzisz własny samochód, oczywiste jest, że w życiu zajmujesz wiodącą pozycję.
 • Jazda samochodem obok kierowcy to wskazówka na temat twojego związku z partnerem.
 • Ale jeśli jechałeś na tylnym siedzeniu w samochodzie, jest to oznaka, że ​​​​nie doceniasz siebie, przeszkadzają ci niektóre kompleksy. Może powinieneś podnieść samoocenę.

7. W snach szczególne znaczenie mają środki transportu wodnego. Łódka, statek, łódka – te środki zawsze oznaczają coś ważnego, nowy etap w życiu, kamień milowy, wielkie zmiany, wspaniałą przyszłość.

Jeśli widziałeś we śnie, jak zarządzasz łodzią lub łodzią – to niesamowite, ponieważ czekasz tylko na wspaniałe zmiany na lepsze. Ale spóźnienie się na statek, płynięcie za nim nie jest zbyt dobrym znakiem. Oczywiście życie przemija, tylko nie masz czasu, aby za nim nadążyć.

8. Jeśli spóźniłeś się we śnie i zobaczyłeś statek odpływający w oddali, prawdopodobnie ryzykujesz utratę dużej, rzadkiej szansy na zmianę swojego losu.

Spóźnienie się na statek lub łódź jest jednocześnie ostrzeżeniem i radą: nie bój się podejmować ryzyka, w przeciwnym razie w rzeczywistości możesz się spóźnić i przegapić jedyną cenną szansę w życiu.

9. Jeśli marzysz o takich środkach transportu jak motocykl lub motorower, jest to zapowiedź twojego życia intymnego. Jeśli prowadzisz, oznacza to, że za bardzo chcesz dominować i nie możesz być posłuszny.

10. Przekraczanie granicy we śnie, wyjazd do innego miasta lub kraju to symbol nowego etapu, który czeka na Ciebie, jeśli zrobisz śmiały krok. Tak radzi wymarzona książka Millera – nie bój się.

Gdziekolwiek Twój transport jedzie we śnie – do sąsiedniego miasta lub za granicę, jakąkolwiek drogą – pamiętaj, że w rzeczywistości zawsze jesteś „za sterem” i tylko Ty decydujesz, gdzie skręcić i gdzie przyspieszyć. Autor: Wasilina Serowa