Czarny szalik we śnie

Po co marzyć o czarnym szaliku na głowie

Opublikowane przez admin w dniu 11.05.2018

Czarny szalik według wymarzonej książki

Widzenie we śnie czarnego szalika na głowie, zakładanie go, zdejmowanie, pranie, kupowanie lub przyjmowanie w prezencie oznacza otrzymanie ostrzeżenia lub złych wieści. Jeśli śniłeś, że był już ubrany, przygotuj się na próby, które uczynią cię silniejszym. Po co marzyć o czapkach o ciemnych kolorach i odcieniach, popularne książki o marzeniach opisują bardzo powściągliwie.

Wyjaśnienie wymarzonej książki Millera

Kup i od razu załóż czarną chustę dla kogoś we śnie – do rozstania, długiej podróży służbowej. Psycholog ostrzega przed pragnieniem bycia samemu, jeśli śniło ci się, że śniący widział ponury szalik na głowie.

Aby wyjaśnić, dlaczego marzy się ciemny szal, wymarzona książka Millera sugeruje przypomnienie niektórych niuansów:

 • przyjmij w prezencie – na chwilową samotność;
 • kup – do depresji;
 • krawat – do separacji;
 • usunąć – do rehabilitacji;

Lśnij seksownie

Interpretacja snu, w którym zdarzyło mi się założyć czarną chustę, w wymarzonej książce Freuda sprowadza się do niezadowolenia seksualnego obojga partnerów. Sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXboboje małżonkowie nie chcą się słyszeć i rozumieć. Egoiści mogą nawet rozstać się z powodu swojego uporu i niechęci do nawiązania kontaktu, jeśli śniło im się, że ponury bandaż na ich głowach mocno trzyma.

Opisując, o czym marzy ciemny szalik, znany psychoterapeuta porównuje to z kobiecą powściągliwością, chłodem w łóżku. Uniemożliwia to kobiecie nawiązanie pełnoprawnego związku z mężczyzną. Widzenie i przymierzanie ubrań w kolorze węgla we śnie oznacza całkowite odcięcie się od płci przeciwnej.

Być hojnym

Jeśli śniłeś, że ukochana osoba nosi szalik, staraj się być z nim tak uważny, jak to tylko możliwe. Najprawdopodobniej jeden z krewnych potrzebuje wsparcia psychologicznego, pomocy materialnej. Nie zapomnij o dobroczynności, jeśli miałeś okazję zobaczyć we śnie wiele osób w strojach żałobnych.

Kup czarny szalik w sklepie lub sklepie – na początek przedłużającej się depresji, choroby psychicznej. Rozstanie z ukochaną osobą, łzy, zmartwienia – właśnie o tym marzy ubieranie się w żałobnej toalecie. Postaraj się wyjść z bluesa tak szybko, jak to możliwe. Tylko w ten sposób będziecie w stanie zachować szacunek i cześć innych.

Spodziewaj się dobrych wiadomości

Aby zdjąć szal znienawidzonych ponurych tonów – do całkowitego zwycięstwa nad chorobą. Sen oznacza nie tylko uzdrowienie fizyczne, ale także duchowe.

Po co marzyć o czarnym szaliku?

Wymarzona książka Vanga mówi o obecności wielkiej siły woli u ludzi, którzy byli w stanie pozbyć się czarnego szalika we śnie.

Ponadto zobaczyć, jak tkanina koloru węgla spala się w ogniu lub odpływa od ciebie, oznacza rehabilitację w oczach innych. Interpretacja snów Nostradamusa gwarantuje, że wszystkie zarzuty zostaną wycofane. Ujawnione zostaną spiski przeciwników i nieżyczliwych.

Jakie jest marzenie o czarnym szalu

Szalik to wiadomość. Ktoś dał lub kupił szalik: biały to dobra wiadomość, czarny to smutek. Biała chusteczka we śnie oznacza list z dobrą nowiną, czarna – ze złą. Jeśli marzysz o szaliku – to bogactwo. Jeśli marzysz o czarnych szalikach (szczególnie młodych), to znak miłości; plamy w dużej klatce – na pewno będą litery; wielobarwne, kolorowe szale – do kojarzeń. Czerwony szalik – wieści o słabości. Sen o kimś w białym szaliku lub po prostu białym szaliku – wiadomość o chorobie tego w szaliku. Dziewczyna w czarnej chustce to słabość.

W przeciwieństwie do czerwieni, niebieski szalik jest oznaką wyobcowania, ochłodzenia uczuć. Ta interpretacja wymarzonej książki odnosi się do samego śniącego, nie otrzymuje odpowiedzi w zamian za silną pasję. Jego dusza powoli zamarza, zamykając się na związki miłosne.

Chusta na głowę może być również interpretowana przez wymarzoną książkę pod zupełnie różnymi kątami: wiele zależy od jej koloru. Na przykład to, o czym marzą wielobarwne romby i kwadraty na tkaninie, jest wyraźnym znakiem otrzymywania dobrych wiadomości z daleka.

W większości przypadków czarny szalik we śnie może sygnalizować pewne straty. co więcej, mogą odnosić się zarówno do bliskich, jak i do materialnego składnika życia. Ale w niektórych przypadkach ten sen jest wyjątkowo pomyślny, co sygnalizuje korzystne zmiany we wszystkich sferach życia.

Jeśli marzyłeś o czarnym szaliku przed ważnymi negocjacjami biznesowymi lub przed długą podróżą służbową, powinieneś być jak najbardziej ostrożny. W szczególności należy powstrzymać się od przykrych wypowiedzi kierowanych do osób, które mogą w określony sposób wpłynąć na ich przyszłą działalność zawodową.

Kiedy dziewczyna, która ma zamiar zawiązać węzeł, wkrótce zada sobie pytanie, o czym marzy czarny szal, wtedy otrzyma odpowiedź, że nie wszystko w związku będzie pomyślne. Prawdopodobieństwo jest dość duże, że w przeddzień uroczystego wydarzenia pan młody ją opuści.

Ale czarny szalik nie zawsze może zwiastować tylko coś nieprzyjemnego i tragicznego. Jeśli marzyłeś, że ten szalik był haftowany złotymi lub srebrnymi nićmi, oznacza to, że wkrótce będziesz musiał poczekać na bardzo znaczną kwotę pieniędzy.

Interpretacja szalika do spania w wymarzonej książce Millera

Szalik damski, szalik symbolizuje powściągliwość lub tajemnicę we śnie.

Niebieski szalik na głowie to sen jako znak, że nie powinieneś ujawniać swoich najskrytszych myśli i wewnętrznych uczuć nieznajomym.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o robieniu zdjęć ze zmarłymi

Jeśli szalik, szal były niewygodne we śnie i ciągle się zsuwały, być może twoja tajemnica może ci w jakiś sposób przeszkadzać.

Śniła mi się jedwabna chusta na ramionach, co oznacza, że ​​powstrzymywane uczucia mogą w każdej chwili się zdradzić, uwolnić.

Zawiąż głowę szalikiem – taki sen odzwierciedla determinację śpiącej kobiety, by pozostać wierną i tajemniczą.

Noszenie szalika na głowie innej kobiety we śnie jest oznaką zaufania, możesz zaufać tej osobie.

Jeśli śnisz o kobiecie w białej chustce, oznacza to, że nie wiesz wszystkiego o kimś z twojego najbliższego otoczenia.

Śniła mi się kobieta w czarnym szaliku – nadchodzi nieszczęście.

Chusteczki marzą o długach.

Sen o chusteczce we krwi – staniesz się bardziej zależny od kogoś, kogo poprosisz o pożyczkę.

Noszenie białego szalika we śnie jest ostrzeżeniem, że jesteś zbyt łatwowierny.

Widzenie siebie w czarnym szaliku – do żałoby w rzeczywistości.

Jeśli we śnie otrzymałeś chusteczkę, w rzeczywistości powierzą ci wielką tajemnicę.

Niebieski szalik marzy o nieoczekiwanym zdenerwowaniu, nie przewidujesz wszystkich drobiazgów.

Jeśli we śnie pojawi się żółty szalik, będą cię zdradzać, ale ty sam będziesz wierny.

Dlaczego szalik śni, wymarzona książka Wangi

Widzenie puszystego szalika we śnie to wyrzut za niewystarczającą uwagę bliskich, zwłaszcza rodziców.

Czarny szalik marzy o żałobie.

Jeśli żałobny szalik we śnie nosiła nieznana kobieta, czeka cię chwilowa samotność.

Czerwony szalik marzy o skandalu, nieokiełznanej pasji.

Różowy – wezwanie do ostrożności, niebezpieczeństwo oszustwa na naiwności.

Jeśli młoda dziewczyna marzyła o zielonym szaliku na szyi, wkrótce pojawią się swatki.

Kupowanie chusteczki we śnie – aby otrzymać dużą sumę pieniędzy.

Kupowanie szalika damskiego w sklepie jest odzwierciedleniem chęci nieupubliczniania czegoś, ukrywania się przed innymi.

Po co marzyć o szaliku – wymarzona książka Hassego

Podarowany szalik marzy o pieniądzach.

Czysta chusteczka ostrzega we śnie o wielkiej potrzebie.

Marzyły mi się dwie chusteczki do nosa – będziesz żyła w biedzie z mężem lub żoną.

Przymierzanie szali i szalików to strata czasu.

Podanie komuś chusteczki to duży kłopot z winy tej osoby.

Zgub szalik we śnie – przynieś swoim bliskim wiele zmartwień.

Śniła mi się moja mama w czarnym szaliku – popełnij wielki błąd, zrób coś głupiego.

Widok czarnej chusty na głowie nieznajomego to nieprzyjemna wycieczka.

Po co marzyć szaliki, wymarzona książka Longo

Noszenie szalika we śnie – daj komuś słowo o zachowaniu tajemnicy.

Marząc o białej chustce na głowie – przysięgniesz wierność.

Zawiąż chusteczkę w węzeł – taki sen ostrzega, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmożesz zapomnieć o czymś ważnym dla ciebie.

Apaszka – odbicie frywolności.

Otrzymał w prezencie chusteczkę od ukochanej osoby – chce odejść.

Po co marzyć szaliki – nowoczesna książka marzeń

Marzyłem o czarnym szaliku – dowiesz się o śmierci dalekiego krewnego.

Kolorowa chusta marzy o nieokiełznanej zabawie, imprezie.

Spróbuj szalika – na alarm.

Kupowanie dużego pięknego szalika – taki sen obiecuje nowy romantyczny związek, który może zakończyć się ślubem.

Założenie szalika i ciasne zawiązanie go to wierność.

Czarny szal z interpretacją snów

Widzenie we śnie czarnego szalika na głowie, zakładanie go, zdejmowanie, pranie, kupowanie lub przyjmowanie w prezencie oznacza otrzymanie ostrzeżenia lub złych wieści. Jeśli śniłeś, że był już ubrany, przygotuj się na próby, które uczynią cię silniejszym. Po co marzyć o czapkach o ciemnych kolorach i odcieniach, popularne książki o marzeniach opisują bardzo powściągliwie.

Wyjaśnienie wymarzonej książki Millera

Kup i od razu załóż czarną chustę dla kogoś we śnie – do rozstania, długiej podróży służbowej. Psycholog ostrzega przed pragnieniem bycia samemu, jeśli śniło ci się, że śniący widział ponury szalik na głowie.

Aby wyjaśnić, dlaczego marzy się ciemny szal, wymarzona książka Millera sugeruje przypomnienie niektórych niuansów:

 • przyjmij w prezencie – na chwilową samotność;
 • kup – do depresji;
 • krawat – do separacji;
 • usunąć – do rehabilitacji;

Lśnij seksownie

Interpretacja snu, w którym zdarzyło mi się założyć czarną chustę, w wymarzonej książce Freuda sprowadza się do niezadowolenia seksualnego obojga partnerów. Sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXboboje małżonkowie nie chcą się słyszeć i rozumieć. Egoiści mogą nawet rozstać się z powodu swojego uporu i niechęci do nawiązania kontaktu, jeśli śniło im się, że ponury bandaż na ich głowach mocno trzyma.

Opisując, o czym marzy ciemny szalik, znany psychoterapeuta porównuje to z kobiecą powściągliwością, chłodem w łóżku. Uniemożliwia to kobiecie nawiązanie pełnoprawnego związku z mężczyzną. Widzenie i przymierzanie ubrań w kolorze węgla we śnie oznacza całkowite odcięcie się od płci przeciwnej.

Być hojnym

Jeśli śniłeś, że ukochana osoba nosi szalik, staraj się być z nim tak uważny, jak to tylko możliwe. Najprawdopodobniej jeden z krewnych potrzebuje wsparcia psychologicznego, pomocy materialnej. Nie zapomnij o dobroczynności, jeśli miałeś okazję zobaczyć we śnie wiele osób w strojach żałobnych.

Kup czarny szalik w sklepie lub sklepie – na początek przedłużającej się depresji, choroby psychicznej. Rozstanie z ukochaną osobą, łzy, zmartwienia – właśnie o tym marzy ubieranie się w żałobnej toalecie. Postaraj się wyjść z bluesa tak szybko, jak to możliwe. Tylko w ten sposób będziecie w stanie zachować szacunek i cześć innych.

Czytaj więcej:  We śnie są słodycze

Spodziewaj się dobrych wiadomości

Aby zdjąć szal znienawidzonych ponurych tonów – do całkowitego zwycięstwa nad chorobą. Sen oznacza nie tylko uzdrowienie fizyczne, ale także duchowe. Wymarzona książka Vanga mówi o obecności wielkiej siły woli u ludzi, którzy byli w stanie pozbyć się czarnego szalika we śnie.

Ponadto zobaczyć, jak tkanina koloru węgla spala się w ogniu lub odpływa od ciebie, oznacza rehabilitację w oczach innych. Interpretacja snów Nostradamusa gwarantuje, że wszystkie zarzuty zostaną wycofane. Ujawnione zostaną spiski przeciwników i nieżyczliwych.

Wybierz swoje marzenie

Szalik z interpretacją snów na głowie

Po co marzyć o szaliku?

Po co marzyć o chusteczce?

O czym marzy kobieta w czerni?

Dlaczego mężczyzna w czerni śni?

Interpretacja snów czarne ubrania

Hi!

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? O którym marzyłem dzisiaj. Dokładnie tej nocy.

Jak rozszyfrować sen o czarnym szaliku – 26 znaczeń

Czarny szalik marzy o pogorszeniu samopoczucia, otrzymaniu nieprzyjemnych wiadomości i kłótniach z bliskimi. Również taki sen może zapowiadać ekscytującą podróż z przyjaciółmi.

Interpretacja snu o czarnym szaliku, w zależności od szczegółów

W zależności od tego, kto we śnie nosi czarny szalik:

 • babcia – aby otrzymać list z ważnymi informacjami;
 • były – plotkować;
 • nieznana dziewczyna – do pogorszenia relacji z bliskimi;
 • córka – do dobrych zmian w pracy;
 • żona – do kłótni z przyjacielem;
 • przyjaciel – na problemy zdrowotne;
 • matka – na wątpliwości co do poprawności dokonanego wyboru;
 • mąż – na kpiny innych;
 • synowa – na brak czasu na realizację planu;
 • dziewczyna – do apatii i łez;
 • starsza kobieta – kłopoty;
 • martwy człowiek – do sporu;
 • zmarły – aby otrzymywać długo oczekiwane wiadomości;
 • dziecko – na początek udanego projektu;
 • krewny i / lub krewny – w podróży służbowej;
 • siostra – na dobre wieści;
 • teściowa – do kłótni z bliskimi;
 • sąsiad – na pojawienie się zazdrosnych ludzi;
 • ciocia – do przyjaźni z osobą o dwóch twarzach.

W zależności od tego, o jakim czarnym szaliku marzyłeś:

 • genialny – do bogactwa;
 • duży – aby zawrzeć opłacalną transakcję;
 • stary – do pojawienia się wpływowego patrona;
 • pogrzeb – plotkować;
 • głowa – na wyjazd za granicę;
 • nosowy – do depresji;
 • w białe kropki – na kłopoty.

Na podstawie działań:

 • widzieć siebie w lustrze w czarnym szaliku – do silnych uczuć;
 • trzymanie szalika w dłoniach – na nieuzasadnione ryzyko;
 • dawanie go – trudnościom wynikającym z przeceniania własnych sił;
 • związać – do zwolnienia;
 • szukaj – do pojawienia się nowego hobby lub biznesu;
 • kup – na złe wieści;
 • nosić – podróżować;
 • dać – do odtajnienia danych osobowych;
 • miara – do smutnych wiadomości;
 • strzelać – do przyjaźni ze szczerą i wierną osobą;
 • założyć – na codzienne trudności i rutynę;
 • znajdź – na szybką wycieczkę;
 • otrzymać w prezencie – do smutku.

W zależności od tego, gdzie śniący zobaczył czarny szalik:

 • w kościele – do zmartwień z powodu utraty ukochanej osoby;
 • na ziemi – do dużych zysków;
 • na pogrzebie – do zdrady przez najlepszego przyjaciela;
 • na głowie – do ciężkich prób w drodze do celu;
 • na ramionach – do nieprzyjemnej rozmowy;
 • na szyi – na wczesny awans.

W zależności od tego, ile marzyło się czarnych szalików:

 • dwa – zakochać się w nowej koleżance.

W zależności od tego, kto marzył o czarnym szaliku:

 • w ciąży – do bolesnego porodu;
 • kobieta – na nieprzyjemne wieści;
 • mężczyzna – do szczęśliwego małżeństwa.

W zależności od tego, o czym jeszcze marzyłeś:

 • ikony – do sukcesu w biznesie;
 • kolorowa sukienka – dla zysku i sukcesu w biznesie;
 • szalik – do nowych znajomych.

Jakie jest marzenie o czarnym szalu

Interpretacja snu, w którym widziałeś czarną chustę na głowie, niesie ze sobą smutną wróżbę. Musisz przetrwać utratę przyjaźni spowodowaną poważną kłótnią lub, jeśli to możliwe, śmiercią przyjaciela. Dla kobiety sen obiecuje niepokojące wieści lub nieszczęśliwą miłość.

Nie opieraj się narastającym ciężkim uczuciom. Umiejętność radzenia sobie ze smutkiem jest tak samo ważna dla zdrowia psychicznego, jak umiejętność radowania się. Poproś bliskich, aby podzielili się z tobą smutkiem.

Kiedy marzyłeś o czarnym szalu?

Czy ten sen miał już miejsce?

Jakie kolory dominowały w twoim śnie?

Jak często masz sny?

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Cześć, nazywam się Tatiana Miller!

Profesjonalnie tłumaczę sny i pomogę ci dowiedzieć się, o czym śni Czarny Szalik we śnie, po prostu napisz sen w poniższym formularzu, a wyjaśnię, co to znaczy, jeśli widziałeś ten symbol we śnie. Spróbuj!

Twój sen jest uratowany. Abym mógł przystąpić do pracy nad przesłanym snem należy wybrać rodzaj tłumaczenia. Gotowy zapis snu zostanie przesłany na wskazany adres e-mail:

Publikowanie pytania w kolejności

Brak gwarancji odpowiedzi

Odpowiedz w ciągu 24 godzin

Podstawowa gwarancja tłumaczenia

Czytaj więcej:  Szczeniak interpretacji snów w ramionach

Odpowiedz w ciągu 6-12 godzin

Gwarantowana pełna analiza Twojego snu

Śniła mi się ukochana osoba w czarnym szaliku

Widzieć ukochaną osobę w czarnym szaliku – taki sen zapowiada poważne straty. Możesz stać się ofiarą oszustwa lub rabunku. Lub wpływowa osoba w decydującym momencie odmówi pomocy, a Ty poniesiesz szkodę w biznesie.

Uzbrojony w prognozę, pomyśl z wyprzedzeniem o zapasowym planie działania. Wtedy w krytycznym momencie nie będziesz czuł się bezradny.

We śnie córka nosi czarny szalik

Jeśli śniło ci się, że twoja córka nosi czarną chustę, czeka cię jednocześnie radosne i smutne wydarzenie. Córka wejdzie w związek małżeński z bogatym mężczyzną i opuści dom rodzinny.

Tak poważne zmiany wywołują głębokie uczucia u wszystkich członków rodziny. Rozpoczyna się dla Ciebie nowy etap. Aby się do tego przystosować, będziesz musiał ponownie rozważyć wartości i priorytety swojego życia, znaleźć nowe perspektywy.

Marzyłem o kobiecie w czarnym szaliku

Śniąca kobieta w czarnym szaliku jest interpretowana przez wymarzoną książkę Orakul na dwa sposoby. Obraz przedstawia spadek odporności i zwiększone ryzyko zachorowania na poważną chorobę u Ciebie lub Twojego krewnego.

Aby wykluczyć przerażającą diagnozę, skonsultuj się z lekarzem, poddaj się badaniu i zacznij przeprowadzać zabiegi wzmacniające organizm.

Kolejna interpretacja kobiety w czarnym szaliku widzianej we śnie

Odmienne znaczenie snu wskazuje na hipokryzję niektórych znajomych z codziennych kręgów towarzyskich. Za maską dobroduszności skrywają zazdrość i złość na Ciebie.

Nie bądź zbyt ufny, bądź krytyczny wobec wszystkiego, co się do ciebie mówi, zwłaszcza pochlebnych przemówień.

Jeśli marzysz o przyjacielu w czarnym szaliku

Jeśli we śnie spotkałeś przyjaciela w czarnym szaliku, jest to oznaką twojego zagubienia, apatii i prawdopodobnie pojawiającej się depresji.

Takie warunki często wskazują na ogólne przepięcie. Dbaj o siebie. Zorganizuj wysokiej jakości wakacje. Weź urlop i jedź nad morze. To najlepsze lekarstwo na bluesa.

Marzyłem o ludziach w czarnych szalikach

Kiedy we śnie pojawiają się ludzie w czarnych chustach, oznacza to, że wokół ciebie jest wielu dwulicowych ludzi, którzy są zainteresowani wyrządzeniem ci nieszczęścia. Rozpowszechniają fałszywe oskarżenia, aby zszargać twoje dobre imię.

Zapewnij rodzinę i bliskich przyjaciół o swojej uczciwości. Mając niezawodny tył, znacznie łatwiej jest oprzeć się złym życzeniom.

O czym marzy mama w czarnym szaliku

Kiedy matka śni w czarnym szaliku, oznacza to, że boisz się ją zdenerwować niestosownym czynem lub zamiarem. W sensie alegorycznym obraz symbolizuje głos sumienia, który mówi, że idziesz złą drogą.

Wizja wyraźnie wskazuje na wewnętrzny konflikt. Tylko rozwiązując go, odzyskasz dawny spokój ducha. Nie jest za późno, aby zatrzymać się i przeanalizować swoje cele i działania.

We śnie zobacz siebie w czarnym szaliku

Jeśli we śnie widziałeś siebie w czarnym szaliku, prognozy są rozczarowujące. Ten symbol zapowiada niepokojący okres irytujących kłopotów i niepokojących wydarzeń.

Niestety, nie jest w twojej woli wpływanie na to, co się dzieje. Bądź cierpliwy i pokonuj przeszkody krok po kroku. Seria niepowodzeń wkrótce się skończy, dzięki czemu staniesz się silniejszy i bardziej odporny.

Zobacz także:

Umiejętność interpretacji snów jest cennym darem, ponieważ czasami we śnie świadomość daje nam najgłębsze i najważniejsze wskazówki.

Brak interpretacji?

Profesjonalnie tłumaczę sny i pomogę ci dowiedzieć się, o czym śni Czarny Szalik we śnie, po prostu napisz sen w poniższym formularzu, a wyjaśnię, co to znaczy, jeśli widziałeś ten symbol we śnie. Spróbuj!

Jak to działa?

Sformułuj, co iw jakich okolicznościach widziałeś we śnie.

Uzyskaj interpretację snów od naszego eksperta.

Użyj interpretacji w swoim życiu!

Twój sen jest uratowany. Abym mógł przystąpić do pracy nad przesłanym snem należy wybrać rodzaj tłumaczenia. Gotowy zapis snu zostanie przesłany na wskazany adres e-mail:

Publikowanie pytania w kolejności

Brak gwarancji odpowiedzi

Odpowiedz w ciągu 24 godzin

Podstawowa gwarancja tłumaczenia

Odpowiedz w ciągu 6-12 godzin

Gwarantowana pełna analiza Twojego snu

Możliwość zadawania pytań wyjaśniających

Śniło mi się, że skądś przybyłem i poszedłem do domu mojego dziadka. Było dużo ludzi i wszyscy chodzili bez czarnych szalików. Wziąłem krzesło, stanąłem na nim i zacząłem szukać czarnych szalików na szafie. Dlaczego taki sen?

Widzę kobietę w czarnej sukience i czarnym szaliku stojącą nad morzem, czuję jakbym była znajoma, ale trochę z daleka zobaczyłam inną twarz

Witam! Śniło mi się, że jestem na wycieczce, chcę wejść do ogromnej świątyni. Przed wejściem rektor rozmawiał ze wszystkimi i powiedział, że pozwoli mi wejść tylko wtedy, gdy założę szalik i pójdę za nim, swoją drogą, ja już swoją miałem na głowie. Poszedłem za nim i zobaczyłem, że wydobywał łopatą jakąś szmatę spod ogrodzenia cmentarza, potrząsnął nią i trzymał w rękach czarną chusteczkę, ja uciekać.

Już przechodziłam przez jezdnię w chustce, spojrzenia przechodniów są niepokojące, pamiętam, że we śnie mój siostrzeniec zginął w wypadku, zanim śmiertelnie potrącił pieszego, chcę wszystkim we śnie udowodnić, że ma już zapłacone

dali mi torebkę, zacząłem ją otwierać i zamieniła się w czarną chustę, co to znaczy?

Śniła mi się czarna tratwa, którą zawiązałam sobie na szyi, patrząc w lustro.Miałam na sobie czerwoną marynarkę