Interpretacja snów online cmentarz

Dlaczego cmentarz marzy?

Dlaczego marzysz o cmentarzu? Taki sen raczej nie przyniesie pozytywnych emocji normalnej osobie. Ale nie spiesz się, aby się martwić. Taki sen, pomimo swojej smutnej natury, często zwiastuje pomyślne przyszłe wydarzenia. Może to również oznaczać, że nadszedł czas, aby zmienić coś w swoim życiu.

Aby poprawnie zinterpretować sen, musisz zapamiętać jego fabułę tak szczegółowo, jak to możliwe. Dlatego zaraz po przebudzeniu weź długopis i bardzo szczegółowo zapisz wszystko, o czym marzyłeś.

Interpretacje różnych książek o marzeniach

Autorzy różnych książek o marzeniach przedstawiają własne wersje tego, dlaczego marzą o zobaczeniu cmentarza we śnie. Każdy szczegół snu ma swoje specjalne znaczenie. Ważne jest, co wydarzyło się na cmentarzu, kto został pochowany, ile osób uczestniczyło w kondukcie pogrzebowym.

Dzielimy się najpopularniejszymi interpretacjami.

Wymarzona książka Millera ma następujące znaczenie:

 • piła zadbany, a nie opuszczony grób, zatopiony w kwiatach, z zadbanym płotem? Taki sen służy szybkiemu wyzdrowieniu ciężko chorej osoby, która należy do kręgu bliskich Ci osób. Nawet jeśli lekarze uważali, że diagnoza jest skomplikowana i choroby nie da się wyleczyć.
 • również cmentarz, który pojawił się w królestwie Morfeusza, jest znakiem, że wkrótce zwrócisz ci coś znaczącego, co zostało utracone na bardzo długi czas. Może to być cenna rzecz skradziona w przeszłości.
 • We śnie chodziłeś na opuszczonym cmentarzu? Taki sen zapowiada długie i szczęśliwe życie w otoczeniu kochających, rodzinnych, bliskich i oddanych ludzi.
 • Spacer po cmentarzu zimą jest ci zimno i niewygodnie? Wkrótce stracisz środki do życia. Poszukuję nowych źródeł dochodu , aby rozwiązać wiele problemów materialnych, które na ciebie spadły.
 • A jeśli spacer po cmentarzu odbywa się wiosną, prognoza jest bardziej różowa. Wkrótce sytuacja finansowa ulegnie poprawie i ustabilizuje się. Przestaniesz myśleć o tym, jak rozwiązać problemy materialne i zaangażujesz się w rozwój duchowy

Najbardziej nieprzewidywalna i tajemnicza wróżka Vanga ma własne zdanie na temat snu o „cmentarzu”:

 • Wymarzony cmentarz zwiastuje: spadnie na ciebie wielka odpowiedzialność. Musisz rozwiązać jakąś poważną sprawę, której wynik wpłynie na losy wielu osób. Najprawdopodobniej będzie to dotyczyć obowiązków służbowych. Ale jeśli to zrobisz, czeka cię wielka nagroda. Jeśli oszukujesz i zaniedbujesz przydzielone obowiązki, nadchodzi zwolnienie.
 • We śnie przejść przez cmentarz, ale nie odczuwać strachu? Jesteś spokojny i w świetnym nastroju? Oznacza to, że w prawdziwym życiu masz silną wolę, prawie zawsze masz szczęście, szczęście towarzyszy Ci przez cały czas.
 • piła na cmentarzu jest dużo śniegu? Masz przed sobą niezłą robotę. Najprawdopodobniej czeka nas długa, ale fascynująca podróż, pełna pozytywnych emocji i wielu wrażeń. Przygotuj walizki!
 • Na cmentarz mocno pada, prawie tropikalna burzowa ulewa? To sprzyjający sen, który obiecuje rozwiązanie większości problemów, które istnieją w twoim prawdziwym życiu.

Inne popularne książki o marzeniach podają następujące interpretacje:

 • Zobacz cmentarz we śnie – Osiągnij sukces w swoim biznesie. I dotyczy to sfery materialnej. Nowy biznes „pójdzie” świetnie, szybko zajmiesz swoją niszę na rynku i znajdziesz klientów.
 • Na cmentarzu czuć spokój i pokojowe? Tak więc w prawdziwym życiu masz pokój i łaskę. Osiągniesz sukces i pomyślność w swojej pracy, wzbijesz się w górę po szczeblach kariery. Czas działać! Ale nie zapominaj o bliskich – istnieje ryzyko zepsucia relacji z nimi w pogoni za zyskiem.
 • Jeśli cmentarz marzenie bardzo młodej dziewczyny, powinna poczekać na podróż. Dostarczy nie tylko wielu emocji, ale także pomoże nawiązać nowe znajomości, miło spędzić czas w ciekawym towarzystwie.
 • dorosła kobieta sen o cmentarzu przewiduje wczesną znajomość z przyszłym partnerem życiowym. Wkrótce pozna mężczyznę, który zostanie jej mężem. I będzie taka sama, prawdziwa miłość.
 • Jeśli ty marzenia o grobach bogato udekorowanych kwiatami, z drogimi zabytkami i jasnymi płotami, nadchodzą wartościowe zakupy. Będzie to duży, ale przyjemny wydatek.
 • Jeśli zobaczysz na cmentarzu jasne kolorowe balonyktóre lecą do nieba, bądź ostrożny z wydatkami. Nie wydawaj pieniędzy na drogie rzeczy – może to poważnie wpłynąć na budżet rodzinny.

Oto ogólne znaczenie snu, w którym widziałeś cmentarz.

Co robiłeś na kempingu?

Każda książka o marzeniach inaczej interpretuje sny o cmentarzu. Liczy się to, co wydarzyło się na cmentarzu w trakcie twojego snu:

 • Spacer wśród grobów we śnie. To znak – czas zrobić porządek. Musisz posprzątać gruzy w pracy, zrozumieć swoje życie osobiste i relacje z ludźmi wokół ciebie. Nadszedł czas, aby spełnić złożone dawno temu obietnice, spłacić długi finansowe, odpuścić przeszłość, która trzyma i nie pozwala ruszyć do przodu.
 • Wszystkie groby na cmentarzu są opuszczone, są zaniedbane i zarośnięte chwastami. To pomyślny sen. Zapowiada szybki sukces i mówi: będziesz miał szczęście we wszystkich swoich przedsięwzięciach.
 • Marzę o tym kopiesz dół na grób we śnie. Niezbyt dobry sen – wskazuje na obecność wrogów, którzy nieustannie knują. Będziesz musiał aktywnie walczyć z nieżyczliwymi, przygotować się do obrony i obrony swoich interesów.
 • Sprzątanie cmentarza. Jeśli śnisz, że sprzątasz czyjś opuszczony grób, będziesz miał wiele kłopotów, ale przyjemnych. Wkrótce będziesz musiał zorganizować uroczystość, przygotować się do wakacji lub spotkać gości z innego miasta.
 • Marzę o tym pracujesz na cmentarzu. Niezbyt dobry sen – spodziewaj się nieprzyjemnych wydarzeń, które Cię zmartwią, wywołają wiele negatywnych emocji, zmartwień i łez.
 • Marzę o tym zasnęłaś na cmentarzu. Czas zadbać o siebie i swoje zdrowie. Musisz zostać zbadany przez lekarza. Być może zostaniesz zdiagnozowany z jakąś złożoną chorobą, ale na wczesnym etapie, podczas gdy nadal można ją łatwo wyleczyć.
 • Marzę o tym opłakujesz zmarłych, płacz i zdenerwowanie? W prawdziwym życiu czeka na Ciebie harmonia i spokój ducha. Wreszcie będzie można pozbyć się negatywnych emocji, wpuścić do życia nowe, przyjemne zdarzenia.
 • Marzę o tym dziecko jest pochowane na cmentarzu. Nie spiesz się z paniką – taki sen to tylko znak: musisz zwrócić większą uwagę na własne dzieci, potrzebują twojej opieki i opieki.
 • zalany cmentarz, widziany we śnie, sygnalizuje: rozpocząłeś własne życie, panuje w nim chaos i bałagan. Zrozum wszystkie problemy i zacznij brać odpowiedzialność za wszystko, co się dzieje, inaczej nie będzie pokoju.

Czytaj więcej:  Całowanie nieznajomego we śnie

Więcej wyjaśnień w filmie:

I pamiętaj, sny prawie nigdy nie są prorocze. Ale przez sen podświadomość zawsze daje pewne sygnały, wskazuje, na który obszar życia należy zwrócić szczególną uwagę.

Dlaczego Cmentarz śni?

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

O czym marzy Cmentarz

Chodzenie zimą po cmentarzu czy cmentarzu to długa i desperacka walka z biedą; ale jeśli zauważysz oznaki wiosny – przyjemną atmosferę i radość z towarzystwa przyjaciół;

dla zakochanych – zobaczyć się na cmentarzu lub na cmentarzu – nigdy się nie ożenisz, ale zobaczysz swoją ukochaną pod koroną z innymi;

zobaczyć siebie na pięknym i zadbanym cmentarzu – nieoczekiwana wiadomość o odzyskaniu kogoś, kogo już opłakiwałeś, twoje prawo do odebranej ziemi zostanie uznane;

stary, zaniedbany cmentarz – dożyjesz czasu, kiedy wszyscy, których kochałeś, opuszczą cię i zostaniesz pozostawiony pod opieką obcych osób;

za młodych – wędrować cichymi alejami zmarłych – łagodną i pełną miłości postawę przyjaciół, ale znajdziesz też smutki i smutki, w których przyjaciele nie będą mogli pomóc;

dla panny młodej – aby zobaczyć, jak orszak weselny przechodzi przez cmentarz – stracisz męża w wyniku wypadku;

dla matki – przyniesienie świeżych kwiatów na cmentarz – długiego dobrego zdrowia całej rodziny;

dla młodej wdowy – na cmentarz – wkrótce zmienisz swoje żałobne szaty na weselne;

widzieć siebie smutnym – zmartwienia, żale;

dla starców – zobaczyć cmentarz – ostatnia podróż do krainy wiecznego spoczynku;

widok małych dzieci zbierających kwiaty i łapiących motyle wśród grobów to korzystna zmiana. Temu, kto zobaczy ten sen, zdrowie pozwoli długo cieszyć się życiem, a przyjaciele nie zostawią go w połowie życiowej podróży.

Zobacz także Grób, Dzieci, Matka.

Widzieć cmentarz we śnie

Nieoczekiwany zakup. Spacerując po cmentarzu – zwróci ci się to, co było drogie, ale dawno temu zabrane. Widząc swój grób – dostosowanie zasad życia pomoże ci uniknąć kłopotów. Opieka nad grobami to dobra wiadomość od osoby, której zdrowie bardzo Cię martwiło. Zarośnięty opuszczony cmentarz – gdzie zakopane są stare wspomnienia, czekają na Ciebie nowe jasne emocje. Niosąc bukiet świeżych kwiatów na cmentarz to spotkanie osoby, którą od dawna opłakiwałeś jako zmarłą. Zrywanie kwiatów na cmentarzu – Twój czyn stanie się przykładem dla innych, zostaniesz ogłoszony bohaterem. Przeczytaj inskrypcje na nagrobkach – zyskasz nowych przyjaciół.

Wyobraź sobie, że idziesz przez cmentarz. Podziwiaj drzewa, pomniki, ciesz się ciszą.

Co oznacza sen Cmentarz

Marzyć o Cmentarzu

Co oznaczają sny Cmentarz

Jeśli śnisz, że wędrujesz zimą po cmentarzu, obiecuje ci to samotność. Jeśli jednak zauważysz oznaki wiosny, oznacza to, że czekasz na spotkanie z ukochaną osobą.

Kochankowie, którzy śnią, że są na cmentarzu, nigdy nie wezmą ślubu w prawdziwym życiu.

Jeśli marzysz o starym cmentarzu, oznacza to, że twój małżonek, z którym mieszkałeś przez długi czas, odwróci się od ciebie i opuści twoje życie.

Jeśli młodzi ludzie śnią, że spacerują po cmentarzu, oznacza to, że ich przyjaciele ich kochają. Jednak taki sen obiecuje również smutek, którego przyjaciele nie mogą rozwiązać.

Jeśli panna młoda śni, że bierze ślub na cmentarzu, oznacza to, że jej mąż zginie w wypadku.

Jeśli młoda wdowa marzy o cmentarzu, zapowiada to jej ponowne małżeństwo.

Sen o Cmentarzu

Co oznacza cmentarz we śnie

Będąc na cmentarzu – ku smutkowi, łzom.

Jeśli jesteś chory, oznacza to również przedłużającą się, pomyślnie zakończoną chorobę.

Dla zdrowych ludzi – taki sen zapowiada długie życie.

Znaczenie snów Cmentarz

Co oznacza cmentarz we śnie

Jeśli we śnie znalazłeś się na cmentarzu i siedzisz na ławce – to sprzyjający znak, zostanie ci powierzone odpowiedzialne zadanie. Spacerując po cmentarzu – dlatego w rzeczywistości zawiedziesz ten biznes. Jeśli wydarzenia ze snu wystąpią zimą, sytuację pogorszy odejście męża, przyjaciela lub kochanka, który mógłby pomóc dobrą radą lub konkretnym czynem. Letni cmentarz zapowiada pełny sukces i świętowanie z tej okazji.

Stary cmentarz oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtwój smutek będzie przedwczesny i wszystko obróci się na lepsze. Współczesny cmentarz to niewdzięczność dzieci, które nie pomogą ci na starość, zrzucając opiekę nad tobą na barki zupełnie obcych ludzi.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów, aby zobaczyć duży przedsionek z białego szkła

Dla zakochanej młodej damy sen, w którym widzi siebie na cmentarzu ze swoją przyjaciółką, oznacza z jego strony szczerą miłość, ale twoja udawana obojętność doprowadzi do tego, że takie możliwe i bliskie szczęście rozpłynie się jak dym. Widok samego siebie na cmentarzu zapowiada możliwość zawarcia małżeństwa i gorzkiego żalu z powodu tego, co zrobiłeś.

Jeśli młoda kobieta przygotowuje się do ślubu, a we śnie widzi, że jej orszak weselny idzie wśród grobów, taki sen przepowiada śmierć jej przyszłego męża w wyniku wypadku. Jeśli jednocześnie złoży kwiaty na grobach, oznacza to wiele lat pomyślnego zdrowia dla obojga małżonków.

Jeśli ktoś niedawno uzyskał status wdowy i we śnie odwiedził grób męża, oznacza to, że w rzeczywistości ta osoba będzie musiała ponownie wyjść za mąż.

Rozmowa we śnie z mężem leżącym w grobie – zdrowie, sukces w biznesie i długie życie czekają na nią i jej nowego wybrańca. Jeśli mąż w rozmowie wyraża niezadowolenie lub potępienie, czekają ją nowe zmartwienia i wyrzuty sumienia.

Dla osób starszych sen związany z cmentarzem zapowiada ciche i spokojne odejście do innego świata, ale nie wcześniej niż po okresie niezbędnym do zrealizowania wszystkich zaplanowanych ważnych spraw.

Widok świeżych grobów na cmentarzu oznacza, że ​​w rzeczywistości czyjś haniebny czyn spowoduje dotkliwą udrękę. Widok otwartych grobów na cmentarzu zwiastuje kłopoty i choroby. Zajrzenie do pustego grobu – do utraty bliskich.

Jeśli spacerując we śnie po cmentarzu, znajdziesz grób ze swoim nazwiskiem, imieniem i patronimem, jest to oznaka grożącego ci niebezpieczeństwa, złych wieści, utraty przyjaciół i ukochanej osoby.

Sen, w którym widzisz wesołe dzieci na cmentarzu, zapowiada pomyślne zmiany i długie szczęśliwe życie. Widząc ogromne nagrobki na cmentarzu, wznoszące się w niebo – do złych zmian i nieszczęśliwej miłości.

CMENTARZ

Jeśli we śnie widzisz, że spacerujesz zimą po cmentarzu lub cmentarzu, zapowiada to długą i desperacką walkę z biedą, możesz mieszkać daleko od domu, z dala od przyjaciół. Ale jeśli we śnie zauważysz oznaki wiosny, czeka Cię przyjemna atmosfera i radość z towarzystwa przyjaciół.

Dla kochanków zobaczenie siebie we śnie na cmentarzu lub na cmentarzu kościelnym oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnigdy się nie pobiorą, ale zobaczą ukochaną pod koroną z innymi.

Widzenie siebie we śnie na pięknym i zadbanym cmentarzu oznacza, że ​​​​otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość o wyzdrowieniu kogoś, kogo już opłakiwałeś.

Twoje prawo do odebranej ci ziemi zostanie uznane. Widok starego, zaniedbanego cmentarza oznacza, że ​​dożyjesz czasu, kiedy wszyscy, których kochałeś, opuszczą cię, a ty zostaniesz pod opieką obcych osób.

Dla młodych ludzi sen, że wędrują cichymi alejkami zmarłych, oznacza czułą i kochającą postawę przyjaciół. Czekają ich jednak smutki, w których przyjaciele nie będą mogli pomóc.

Panny młode, którym śni się, że ich orszak weselny przechodzi przez cmentarz, stracą mężów w wyniku wypadków.

Dla matki przyniesienie świeżych kwiatów na cmentarz oznacza długofalowe zdrowie całej rodziny.

Jeśli młoda wdowa śni, że była na cmentarzu, oznacza to, że wkrótce zmieni strój żałobny na ślubny. Jeśli widzi siebie smutną, czekają ją nowe zmartwienia i wyrzuty sumienia.

Starzy ludzie, którzy marzą o cmentarzu, wkrótce wyruszą w ostatnią podróż do krainy wiecznego spokoju.

Widok małych dzieci zrywających kwiaty i łapiących motyle wśród grobów obiecuje korzystne zmiany. Temu, kto zobaczy ten sen, zdrowie pozwoli długo cieszyć się życiem, a przyjaciele nie zostawią go w połowie życiowej podróży.

Bycie na cmentarzu we śnie przy złej ponurej pogodzie to znak, że twoje nadzieje na poprawę sytuacji w pracy lub życiu osobistym są daremne.

Długi spacer po cmentarzu zapowiada długie życie. Wędrówka wśród grobów we śnie jest zwiastunem miłosnej udręki i beznadziejności.

Sen, w którym widziałeś, że twoja ścieżka prowadzi przez cmentarz, zwiastuje porażkę w każdym biznesie i upadek planów. Dla nowożeńców taki sen przewiduje, że ich wspólne życie nie potrwa długo z powodu wypadku. Dla kochanków taki sen przewiduje szybką separację i spotkanie ze szczęśliwym rywalem.

Sen, w którym widziałeś, że czytasz napisy na nagrobkach, zapowiada, że ​​otrzymasz wiadomości, które będą fatalne dla twojego samopoczucia.

Widzieć lub budować pomnik cmentarny we śnie oznacza koniec długiego skomplikowanego biznesu i poprawę sytuacji.

Widok we śnie zaniedbanego, zniszczonego cmentarza oznacza nieszczęście, biedę, upokorzenie, frustrację i zniechęcenie.

Zadbany, piękny cmentarz we śnie oznacza spokój i ciszę. Czasami taki sen przewiduje dobre wieści od twoich bliskich, którzy byli w opłakanym stanie. Ponadto ten sen zapowiada pomyślne rozwiązanie kontrowersyjnej kwestii własności nieruchomości lub czegoś innego na twoją korzyść.

Przynoszenie kwiatów na cmentarz we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnikt w twojej rodzinie nie zachoruje przez długi czas.

Ty i niektóre małe dzieci wydajecie się zbierać kwiaty w pobliżu grobów – ten sen obiecuje dobre samopoczucie we wszystkim: dobre zdrowie, prawdziwych przyjaciół, kochających krewnych, ulubioną pracę, sukces.

Jeśli dziewczyna tuż przed ślubem widzi we śnie orszak weselny idący przez cmentarz, jest całkiem możliwe, że po ślubie wkrótce straci męża, wypadek uczyni ją wdową.

To tak, jakbyś czytał napisy na nagrobkach – będziesz miał wielu przyjaciół, a każdy jest bardzo inny. Każdy z nich prędzej czy później Ci się przyda.

Dla młodej wdowy sen, w którym widzi siebie na cmentarzu, zapowiada, że ​​wkrótce znajdzie sobie nowego męża.

Spacerujesz po cmentarzu latem lub wiosną – miło spędzisz czas w gronie przyjaciół.

Spacerujesz po cmentarzu zimą – musisz spędzić dość długi czas poza domem. Dla kogoś bogactwo trafia w jego ręce i będziesz musiał ciężko pracować, aby wyjść z biedy.

Czytaj więcej:  O czym marzy wrona w rękach

Widzenie to długie życie; kamienie na grobach, czytanie inskrypcji – wielu przyjaciół; chodzenie po nim to smutek.

CMENTARZ

Jeśli we śnie widzisz, że spacerujesz zimą po cmentarzu lub cmentarzu, zapowiada to długą i desperacką walkę z biedą, możesz mieszkać daleko od domu, z dala od przyjaciół. Ale jeśli we śnie zauważysz oznaki wiosny, czeka Cię przyjemna atmosfera i radość z towarzystwa przyjaciół.

Dla kochanków zobaczenie siebie we śnie na cmentarzu lub na cmentarzu kościelnym oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnigdy się nie pobiorą, ale zobaczą ukochaną pod koroną z innymi.

Widzenie siebie we śnie na pięknym i zadbanym cmentarzu oznacza, że ​​​​otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość o wyzdrowieniu kogoś, kogo już opłakiwałeś.

Twoje prawo do odebranej ci ziemi zostanie uznane. Widok starego, zaniedbanego cmentarza oznacza, że ​​dożyjesz czasu, kiedy wszyscy, których kochałeś, opuszczą cię, a ty zostaniesz pod opieką obcych osób.

Dla młodych ludzi sen, że wędrują cichymi alejkami zmarłych, oznacza czułą i kochającą postawę przyjaciół. Czekają ich jednak smutki, w których przyjaciele nie będą mogli pomóc.

Panny młode, którym śni się, że ich orszak weselny przechodzi przez cmentarz, stracą mężów w wyniku wypadków.

Dla matki przyniesienie świeżych kwiatów na cmentarz oznacza długofalowe zdrowie całej rodziny.

Jeśli młoda wdowa śni, że była na cmentarzu, oznacza to, że wkrótce zmieni strój żałobny na ślubny. Jeśli widzi siebie smutną, czekają ją nowe zmartwienia i wyrzuty sumienia.

Starzy ludzie, którzy marzą o cmentarzu, wkrótce wyruszą w ostatnią podróż do krainy wiecznego spokoju.

Widok małych dzieci zrywających kwiaty i łapiących motyle wśród grobów obiecuje korzystne zmiany. Temu, kto zobaczy ten sen, zdrowie pozwoli długo cieszyć się życiem, a przyjaciele nie zostawią go w połowie życiowej podróży.

Bycie na cmentarzu we śnie przy złej ponurej pogodzie to znak, że twoje nadzieje na poprawę sytuacji w pracy lub życiu osobistym są daremne.

Długi spacer po cmentarzu zapowiada długie życie. Wędrówka wśród grobów we śnie jest zwiastunem miłosnej udręki i beznadziejności.

Sen, w którym widziałeś, że twoja ścieżka prowadzi przez cmentarz, zwiastuje porażkę w każdym biznesie i upadek planów. Dla nowożeńców taki sen przewiduje, że ich wspólne życie nie potrwa długo z powodu wypadku. Dla kochanków taki sen przewiduje szybką separację i spotkanie ze szczęśliwym rywalem.

Sen, w którym widziałeś, że czytasz napisy na nagrobkach, zapowiada, że ​​otrzymasz wiadomości, które będą fatalne dla twojego samopoczucia.

Widzieć lub budować pomnik cmentarny we śnie oznacza koniec długiego skomplikowanego biznesu i poprawę sytuacji.

Widok we śnie zaniedbanego, zniszczonego cmentarza oznacza nieszczęście, biedę, upokorzenie, frustrację i zniechęcenie.

Zadbany, piękny cmentarz we śnie oznacza spokój i ciszę. Czasami taki sen przewiduje dobre wieści od twoich bliskich, którzy byli w opłakanym stanie. Ponadto ten sen zapowiada pomyślne rozwiązanie kontrowersyjnej kwestii własności nieruchomości lub czegoś innego na twoją korzyść.

Przynoszenie kwiatów na cmentarz we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnikt w twojej rodzinie nie zachoruje przez długi czas.

Ty i niektóre małe dzieci wydajecie się zbierać kwiaty w pobliżu grobów – ten sen obiecuje dobre samopoczucie we wszystkim: dobre zdrowie, prawdziwych przyjaciół, kochających krewnych, ulubioną pracę, sukces.

Jeśli dziewczyna tuż przed ślubem widzi we śnie orszak weselny idący przez cmentarz, jest całkiem możliwe, że po ślubie wkrótce straci męża, wypadek uczyni ją wdową.

To tak, jakbyś czytał napisy na nagrobkach – będziesz miał wielu przyjaciół, a każdy jest bardzo inny. Każdy z nich prędzej czy później Ci się przyda.

Dla młodej wdowy sen, w którym widzi siebie na cmentarzu, zapowiada, że ​​wkrótce znajdzie sobie nowego męża.

Spacerujesz po cmentarzu latem lub wiosną – miło spędzisz czas w gronie przyjaciół.

Spacerujesz po cmentarzu zimą – musisz spędzić dość długi czas poza domem. Dla kogoś bogactwo trafia w jego ręce i będziesz musiał ciężko pracować, aby wyjść z biedy.

Widzenie to długie życie; kamienie na grobach, czytanie inskrypcji – wielu przyjaciół; chodzenie po nim to smutek.