Duża wymarzona książka na stół

Interpretacja snów: dlaczego stół śni, aby zobaczyć stół we śnie, co oznacza

Po co marzyć o stole w wymarzonej książce:

Stół – marzyłem o stole, który pękał w szwach od potraw, wtedy w rzeczywistości zastaniesz dobrobyt, bogactwo, stały wzrost bogactwa, znajomości będą przyjemne, a okoliczności zawsze będą się rozwijać na twoją korzyść.

Widząc stół lub stoły, na których nic nie ma, są puste, to zły omen, wskazujący, że czekają cię kłótnie i nieporozumienia z innymi.

Jeśli we śnie sprzątasz ze stołu, oznacza to, że w prawdziwym życiu spokój i dobrobyt, dobry nastrój i relacje zostaną zastąpione depresją i apatią.

Ważny jest również obrus na stole. Nakryj stół – Jeśli stół jest przykryty podartym obrusem – oznacza to straty i straty, kłótnie w rodzinie. W przypadku, gdy marzyłeś o stole, przy którym jesz, a jednocześnie nie jest on w ogóle nakryty obrusem, czeka Cię taki wzrost dobrobytu, że przestaniesz zwracać uwagę na sukcesy i zyski innych ludzi, będziesz tak zadowolony ze swojego.

Tajemniczy ruch stołu w powietrzu, w przestrzeni oznacza, że ​​jesteś niezadowolony ze swojego życia, będziesz szukał zmian. Jeśli stół stuka podczas ruchu, pokłócisz się ze znajomymi.

Widok biurka, przy którym siedzisz, jest ostrzeżeniem, znakiem, że powinieneś być bardziej ostrożny. Pieniądze na stole to szczęście.

Interpretacja snów cesarza Piotra I

Aby zobaczyć stół we śnie:

Nakryj stół – Pięknie nakryty stół na obiad we śnie obiecuje miłych znajomych. Pusty stół marzy o kłótniach i nieporozumieniach. Widząc, że siedzisz przy stole nie nakrytym obrusem, oznacza to, że wkrótce staniesz się tak niezależny, że nie będziesz już przejmować się opinią innych ludzi. Musisz przejść przez poważny kryzys psychiczny i niezadowolenie z siebie, jeśli we śnie zobaczysz, że twój stół się porusza. Ostrożność nakazuje sen, w którym siadasz przy biurku. Zepsuty stół zapowiada zmianę na gorsze. Marzyłem o takim stole, musimy od razu podjąć wszelkie środki ostrożności, aby nie zawieść dochodowego biznesu.

Otrzymasz rozczarowujące wieści o przyjacielu, jeśli we śnie zobaczysz go siedzącego nieruchomo na krześle. Patrzenie na puste krzesło we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbczeka na ciebie nowy znajomy.

Interpretacja snów dla dziewcząt

Jakie jest marzenie stołu według wymarzonej książki:

Stół – Nakryty stół we śnie to znak, że okoliczności obrócą się przeciwko tobie. Luksusowo wyczyszczony stół to na szczęście marzenie. Stół bez obrusu zwiastuje problemy i kłótnie.

Dlaczego stół śni, co to znaczy:

Stół we śnie jest symbolem ogniska domowego, dobrobytu rodziny i dobrych relacji między małżonkami lub gospodarstwami domowymi. Przedłużenie stołu jadalnego – w celu powiększenia rodziny; nakryć do stołu obrusem, postawić naczynia i jedzenie, zasiąść przy bogato zastawionym stole – na szczęście w życiu osobistym, dobrym samopoczuciu w rodzinie czy na weselu. Pusty stół – do sporu w domu. Złamany lub zataczający się – zagrożenie dla pokoju rodzinnego, choroba. Sprzątanie ze stołu to zmiana w życiu na gorsze.

Sen, w którym widzisz odświętnie nakryty stół lub sam go nakrywasz, wskazuje, że w twojej rodzinie panuje spokój i cisza, radość i dobrobyt. Być może będziesz miał okazję poszerzyć krąg znajomych i będziesz bardzo zadowolony.

Aby zobaczyć, co sprzątasz ze stołu, wkrótce los zmieni miłosierdzie w gniew – czekają cię trudne próby i poważne problemy. Jeśli twój związek wyjdzie z nich bez szwanku, to w przyszłości nic nie może cię rozdzielić. Sen, w którym masz przed sobą odpowiednio i pięknie nakryty stół, ale bez obrusu, oznacza, że ​​twoja wysoka pozycja i wielkie bogactwo sprawiają, że jesteś obiektem czarnej zazdrości najbliższych przyjaciół. Jeśli na twoim stole leży podarty obrus, w rzeczywistości twoją rodzinę czeka okres kłótni, zaniedbań i podejrzeń.

Co to znaczy widzieć stół we śnie?

Biurko (Zobacz także Biuro; Praca) – Krótka interpretacja: praca; zobowiązania; studia; moc.

Popularne określenie: praca bezpyłowa; dotrzeć do twojego sufitu.

W dzisiejszych czasach więcej czasu spędzamy przy stole niż w łóżku. Nic dziwnego, że stół jest teraz miejscem nie tylko do pracy, ale także do seksu!

Czy we śnie siedzisz przy stole? Co robisz? Uczysz się, czy pracujesz? Jeśli we śnie czujesz się komfortowo przy stole, oznacza to chęć „podwinięcia rękawów” i poważnego rozwiązania każdego problemu, który pojawił się w prawdziwym życiu. Widzenie, że siedzisz przy stole, może być oznaką władzy. Jak te uczucia mogą być powiązane z prawdziwym życiem?

Jeśli w prawdziwym życiu zajmujesz się pracą siedzącą, a we śnie czujesz się nieswojo siedząc przy stole, to znak, że powinieneś zmienić zawód.

Co to znaczy widzieć stół we śnie?

Biurko (Patrz także Biurko) – Krótka interpretacja: Konferencja/Mediacja; oszustwo; wyświetlanie.

Popularne wyrażenie: pokaż karty; wypij do diabła; pokonać wroga jego własną bronią/zamiana miejsc; postaw na tylny palnik.

Kiedy chcesz się otworzyć i przedstawić swój punkt widzenia, kładziesz swoje karty na stół. Co chcesz pokazać lub odkryć? Być może ktoś chce za wszelką cenę osiągnąć swój cel lub działa niezgodnie z prawem?

Dlaczego śpiący stół śni, to znaczy:

Stół (nakryty i zastawiony), nakrycie stołu – na ucztę, wesele. Księżyc w Raku. Pusty stół – do melancholii i biedy. Księżyc w Koziorożcu.

Czytaj więcej:  Kłótnia z mężem we śnie

wymarzona książka z dużym długim stołem we śnie

książka marzeń o dużym długim stole wymarzona książka marzyłeś o tym, dlaczego we śnie duży długi stół to wymarzona książka? Aby wybrać interpretację snu, wpisz, o czym śniłeś lub wybierz literę, na jaką zaczyna się część Twojego snu.

Dowiedz się, co to znaczy widzieć we śnie duży, długi stół, przeczytaj poniżej, aby uzyskać bezpłatną interpretację snów z najlepszych książek o marzeniach!

We śnie zobaczyć Idź do dużego domu

Tabela przewidywania snu

Jeśli we śnie widzisz stół nakryty do obiadu, oznacza to, że wkrótce czekają na ciebie mili znajomi i sprzyjające okoliczności.

Jeśli we śnie widzisz puste stoły, strzeż się kłótni i nieporozumień.

Jeśli we śnie sprzątasz ze stołu, obiecuje to, że pokój i radość wkrótce zostaną zastąpione smutkiem i obojętnością.

Jedzenie we śnie przy stole bez obrusu oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce osiągniesz tak niezależną pozycję, że dobrobyt innych wcale cię nie zmartwi.

Jeśli we śnie stół porusza się w jakiś tajemniczy sposób, oznacza to, że wkrótce doświadczysz głębokiego niezadowolenia ze swojego życia i będziesz szukać zmian.

Podarty obrus na stole zwiastuje kłótnie w rodzinie.

Zepsuty stół oznacza upadek, zmianę na gorsze.

Słyszenie stukania w stół we śnie jest zwiastunem tego, że wkrótce zmienisz swoje nastawienie do przyjaciół, a twój los będzie zagrożony.

Ten sen ostrzega, że ​​​​dużo stracisz, jeśli zaniedbujesz swoich bliskich i przyjaciół.

Jeśli we śnie siadasz przy biurku, ostrzega cię to i zachęca do ostrożności.

Pieniądze leżące na twoim stole zapowiadają, że szczęśliwie wyjdziesz z kłopotów.

Dlaczego stół śni

We śnie zobaczyć stół

Tabela przewidywania snu

Dlaczego stół śni

We śnie zobaczyć stół

Książka leży na stole – nowe spotkanie, awans.

Stół lub półka w domu – jej biznes się ułoży.

Tabela przewidywania snu

Stół – oznacza rodzaj zgromadzenia masowego.

Jeśli jest to stół jadalny, wkrótce będziesz musiał wziąć udział w jakiejś uroczystości.

Jeśli jest to biurko, oznacza to, że są zajęcia pozalekcyjne lub jakieś spotkanie w szkole.

Jeśli stół jest zaśmiecony jakimiś przedmiotami, możliwe są konflikty.

Jeśli stół jest pusty, poczujesz się wśród ludzi jak na pustyni.

Dlaczego stół śni

We śnie zobaczyć stół

Tabela przewidywania snu

Jeśli śniłeś, że nakrywasz do stołu, wkrótce zostaniesz zaproszony na przyjęcie. Posyp wszystkie stoły w domu solą, pieprzem i mieloną kawą, a na zaproszenie nie będziesz musiał długo czekać.

Jeśli śniłeś, że usuwasz się z filaru, wkrótce ktoś cię zdradzi. Aby temu zapobiec, przez tydzień nie jedz przy stole (staraj się jeść na stojąco, leżąc na kanapie itp.).

Dlaczego stół śni

„Zasiądź przy stole negocjacyjnym”, „gościnnym stole”, „przy okrągłym stole” (swobodna wymiana opinii), „stole” (feed).

Bogaty (jedzenie) lub biedny stół.

We śnie zobaczyć stół

Jeśli Twój pulpit jest zawalony książkami lub papierami, oznacza to, że musisz uporządkować swoje życie w nowy sposób i ustalić dla siebie priorytety.

Jeśli widzisz pusty pulpit, powinieneś znaleźć nowe zainteresowania i nowe hobby.

Siedzenie przy biurku jest zwiastunem głębokiego znaczenia Twoich słów.

To, co powiesz, zrobi wrażenie na wielu ludziach.

Tabela przewidywania snu

Reprezentuje stosunki społeczne, przyjazne kontakty.

Miejscem, w którym marzyciele „wykładają” swoje myśli, przekonania, nadzieje.

Widok pustego lub zepsutego stołu oznacza utratę przyjaznego wsparcia.

Rozmowa z kimś przy stole to pojednanie z przyjacielem, powodzenia w realizacji planów.

Dlaczego stół śni

To symboliczne odzwierciedlenie Twoich aktualnych planów.

Wygląd i dekoracja stołu: pokaż stan swoich spraw i jakie są Twoje najbliższe perspektywy.

Bogato udekorowany stół z wieloma potrawami: znak sukcesu.

Jeśli patrząc na ten stół nie odczuwasz głodnego podniecenia, ale odczuwasz przyjemną satysfakcję: ten sen mówi, że niektóre z twoich planów mogą okazać się bardzo udane i obiecujące.

Pusty lub skromny stół jadalny widziany we śnie sugeruje, że grozi ci podejmowanie mało obiecujących interesów. Po takim śnie nie przeszkadza ci ponowne rozważenie swoich obecnych planów.

Biurko lub biurko: zwiastuje pewne problemy, które musisz rozwiązać.

Bałagan na pulpicie: znak, że jesteś zdezorientowany w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

Kawa lub stolik nocny we śnie: symbolizuje drobne przedsięwzięcia lub drobne rozrywki.

Jeśli we śnie próbujesz prowadzić interesy przy takim stole: jest to wskazówka, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw rzeczywistości albo przeceniasz ich znaczenie, albo podchodzisz do sprawy bez należytej staranności.

Zepsuty stół we śnie: ostrzega, że ​​jakiś konflikt lub błąd może zagrozić twojemu samopoczuciu.

W takie dni lepiej unikać kolizji z innymi i prowadzić swoje sprawy z wielką ostrożnością.

O czym może marzyć stół i co to znaczy z wymarzonych książek

Sam stół jest podstawą życia rodzinnego. Na stole stawia się smakołyki, świąteczne ciasta i codzienne posiłki, przy stole pisze się listy i toczy się rozmowa. Nie bez powodu kuchnia, w której stoi najważniejszy stół, słusznie uważana jest za serce domu. Psychoanalitycy porównują stół do domowego ołtarza, mistycznego centrum rodziny.

Czytaj więcej:  Widzenie we śnie martwego mężczyzny w trumnie

To, co znajduje się na stole, pokazuje poziom samopoczucia, stosunek do teraźniejszości i perspektywy na najbliższą przyszłość. We śnie stół pokazuje twój stosunek do rodziny, dobrobytu, jedzenia. Na przykład kwiaty oznaczają nadzieję na najlepsze. Piękne i smaczne jedzenie – radość i radość. Zapomniana solniczka, brud, nieoczyszczone okruszki, brudne naczynia to najsmutniejsza i najbardziej ponura perspektywa na przyszłość. Zastanówmy się, o czym marzy stół w wymarzonych książkach.

Podstawowe znaczenia

 • Marzyłem o siedzeniu przy stole z przyjaciółmi – o pokoju i przywróceniu przyjaźni.
 • Wiele różnych świątecznych potraw – będzie powód do świętowania przyjemnego, znaczącego wydarzenia.
 • Najkorzystniejszy stół ze snów to masywny, mocny, drewniany, absolutnie niezawodny i stabilny. Taki sen oznacza, że ​​masz na kogo liczyć zarówno w dobrych dniach, jak iw trudnych chwilach. Obrus, wazon z kwiatami wyraża tęsknotę za domowym komfortem. Ułożone sztućce – do wiadomości, nie zawsze przyjemne. Ale jeśli na stole jest smażone mięso, wazon z owocami – oczekuj dobrych wiadomości. Sałatki w miskach i wazonach na stole – nadchodzi inwazja krewnych.
 • Postaraj się zapamiętać, czy są jakieś oznaki wakacji – gałęzie choinki i sosny, wianki z kwiatów, malowane jajka. Jeśli tak, to pamiętasz wakacje i ważne wydarzenie. Tort zwykle oznacza urodziny, zamieszanie, gwar, tłum niespokojnych dzieci. Całkiem możliwe, że tęsknisz za nudnymi rodzinnymi uroczystościami w domowym gronie. Aby rozwiać tęsknoty, wystarczy wybrać się na jakieś rodzinne wakacje i ponudzić przy wspólnym stole.
 • Jeśli nie ma obrusu, stół jest prosty, tani, z plastikową powłoką – być może do nudnej biedy i chęci zmiany sytuacji.
 • Skromne jedzenie oznacza przedłużający się okres ubóstwa, z którego nie widać wyjścia.
 • Stół ogrodowy zastawiony sadzonkami – uwielbiasz ogrodnictwo i myślisz o planach na kolejny sezon. Być może planujesz nową technikę lub chcesz wypróbować nowe odmiany roślin.
 • Stolik na drobiazgi w przedpokoju – o czymś zapomniałeś.
 • Stolik kawowy – nuda, odłożone sprawy, może drobna sprawa.
 • Stolik nocny – dbasz o swój wygląd.
 • Pusty stół, rozpadający się, rozbity – kłopoty rodzinne, problemy z przyjaciółmi.
 • Jeśli siedzisz na honorowym miejscu, ustawiasz się jako właściciel, głowa. Zamieszanie za plecami siedzących – lubisz myśleć, że wszystko zależy od Ciebie. Nie znalazłeś swojego miejsca, patrzysz z boku – czujesz się jak obcy.
 • Kształt stołu we śnie ma znaczenie. Okrągły kształt – marzysz o przyjaźni i spokoju w domu. Prostokątny kształt mówi o praktyczności. Obecność szuflad na urządzenia lub do innych celów wskazuje na możliwą obecność tajemnic. Dodatkowe półki dają niepraktyczność. Zakłada się, że jest odwrotnie, ale zwykle niepotrzebne śmieci gromadzą się na dodatkowych półkach, jak w spiżarni. Składane samoloty, które są niezwykle rzadkie, zdradzają optymizm właścicieli i ogólny nieprzemyślany dom. Szklane powierzchnie blatów oddają ogólny chłód domowej atmosfery.
 • Już sam stan stołu świadczy o tym, jak starannie mieszkający w domu ludzie traktują swoją rodzinę. Okruchy i brud zdradzają zaniedbanie i rozwiązłość. Czystość bojowa – tajemnica i chciwość.
 • Jeśli podejdziesz do nakrytego stołu, a on ucieknie, odsunie się od ciebie, oznacza to chciwość właścicieli domu, za którą zostanie ukarana bieda.

Interpretacje władz

 • Angielska wymarzona książka zapewnia, że ​​wymarzone biurko z szufladami oznacza ciekawość i chęć poznania cudzych sekretów. Być może martwisz się o bezpieczeństwo własnych tajemnic. W takim przypadku przechowywanie dokumentów na widoku lub w miejscach, do których każdy może uzyskać swobodny dostęp, nie jest zbyt mądre.
 • Kobieca książka marzeń mówi, że stół, szczególnie dobrze wyczyszczony, śni przed ważnym wydarzeniem. Białe obrusy – na wesele. Kwiaty haftowane na obrusie – z okazji narodzin dziecka, chrztu. Może po kolorze biżuterii uda się odgadnąć płeć dziecka. Róże lub piwonie – dziewczyna. Chabry, irysy – chłopiec.
 • Interpretacja snów Hassego obiecuje długą i niezbyt przyjemną drogę, jeśli we śnie zobaczysz pusty stół z plastikową powłoką.
 • Wymarzona książka Velesa twierdzi, że stół to marzenie o radości. Jeśli nogi stołu są grube i mocne, jesteś zadowolony z życia, wszystko idzie dobrze. Cienkie i zawodne nogi – na kłopoty i problemy.
 • Wymarzona książka Freuda mówi, że tabela pokazuje ogólnie twoje podejście do życia rodzinnego. Jeśli marzysz o pięknym stole zastawionym kwiatami, masz nadzieję na najlepsze i marzysz o dobrej rodzinie, przytulnym domu, w którym będziesz czuć się dobrze i komfortowo. Nagi stół świadczy o niechęci do życia rodzinnego lub chęci opuszczenia rodziny. Aby zaradzić tej sytuacji, spróbuj zacząć dbać o stół w swoim domu. Naucz się pięknie i smacznie gotować, dbaj o kwiaty. Przede wszystkim dotyczy to mężczyzn, bo to żonatym mężczyznom rodzina przedłuża życie o kilkadziesiąt lat.

wniosek

Widzenie stołu we śnie oznacza martwienie się o życie rodzinne, swój status w domu. Być może nie myślisz, jak wiele zależy od Ciebie, Twoich wysiłków i wysiłków. Oczywiście, jeśli nie dopuszcza się sakramentu gotowania, napełniania lodówki, prac domowych – do tego mają własne kapłanki ogniska domowego, może pojawić się poczucie opuszczenia, nawet przy pełnym stole. Zastanów się, co możesz zmienić i czy warto.

Interpretacja snów: dlaczego stół śni, aby zobaczyć stół we śnie, co oznacza

Po co marzyć o stole w wymarzonej książce:

Czytaj więcej:  Po co marzyć o nieznanym domu

Stół – marzyłem o stole, który pękał w szwach od potraw, wtedy w rzeczywistości zastaniesz dobrobyt, bogactwo, stały wzrost bogactwa, znajomości będą przyjemne, a okoliczności zawsze będą się rozwijać na twoją korzyść.

Widząc stół lub stoły, na których nic nie ma, są puste, to zły omen, wskazujący, że czekają cię kłótnie i nieporozumienia z innymi.

Jeśli we śnie sprzątasz ze stołu, oznacza to, że w prawdziwym życiu spokój i dobrobyt, dobry nastrój i relacje zostaną zastąpione depresją i apatią.

Ważny jest również obrus na stole. Nakryj stół – Jeśli stół jest przykryty podartym obrusem – oznacza to straty i straty, kłótnie w rodzinie. W przypadku, gdy marzyłeś o stole, przy którym jesz, a jednocześnie nie jest on w ogóle nakryty obrusem, czeka Cię taki wzrost dobrobytu, że przestaniesz zwracać uwagę na sukcesy i zyski innych ludzi, będziesz tak zadowolony ze swojego.

Tajemniczy ruch stołu w powietrzu, w przestrzeni oznacza, że ​​jesteś niezadowolony ze swojego życia, będziesz szukał zmian. Jeśli stół stuka podczas ruchu, pokłócisz się ze znajomymi.

Widok biurka, przy którym siedzisz, jest ostrzeżeniem, znakiem, że powinieneś być bardziej ostrożny. Pieniądze na stole to szczęście.

Interpretacja snów cesarza Piotra I

Aby zobaczyć stół we śnie:

Nakryj stół – Pięknie nakryty stół na obiad we śnie obiecuje miłych znajomych. Pusty stół marzy o kłótniach i nieporozumieniach. Widząc, że siedzisz przy stole nie nakrytym obrusem, oznacza to, że wkrótce staniesz się tak niezależny, że nie będziesz już przejmować się opinią innych ludzi. Musisz przejść przez poważny kryzys psychiczny i niezadowolenie z siebie, jeśli we śnie zobaczysz, że twój stół się porusza. Ostrożność nakazuje sen, w którym siadasz przy biurku. Zepsuty stół zapowiada zmianę na gorsze. Marzyłem o takim stole, musimy od razu podjąć wszelkie środki ostrożności, aby nie zawieść dochodowego biznesu.

Otrzymasz rozczarowujące wieści o przyjacielu, jeśli we śnie zobaczysz go siedzącego nieruchomo na krześle. Patrzenie na puste krzesło we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbczeka na ciebie nowy znajomy.

Interpretacja snów dla dziewcząt

Jakie jest marzenie stołu według wymarzonej książki:

Stół – Nakryty stół we śnie to znak, że okoliczności obrócą się przeciwko tobie. Luksusowo wyczyszczony stół to na szczęście marzenie. Stół bez obrusu zwiastuje problemy i kłótnie.

Dlaczego stół śni, co to znaczy:

Stół we śnie jest symbolem ogniska domowego, dobrobytu rodziny i dobrych relacji między małżonkami lub gospodarstwami domowymi. Przedłużenie stołu jadalnego – w celu powiększenia rodziny; nakryć do stołu obrusem, postawić naczynia i jedzenie, zasiąść przy bogato zastawionym stole – na szczęście w życiu osobistym, dobrym samopoczuciu w rodzinie czy na weselu. Pusty stół – do sporu w domu. Złamany lub zataczający się – zagrożenie dla pokoju rodzinnego, choroba. Sprzątanie ze stołu to zmiana w życiu na gorsze.

Sen, w którym widzisz odświętnie nakryty stół lub sam go nakrywasz, wskazuje, że w twojej rodzinie panuje spokój i cisza, radość i dobrobyt. Być może będziesz miał okazję poszerzyć krąg znajomych i będziesz bardzo zadowolony.

Aby zobaczyć, co sprzątasz ze stołu, wkrótce los zmieni miłosierdzie w gniew – czekają cię trudne próby i poważne problemy. Jeśli twój związek wyjdzie z nich bez szwanku, to w przyszłości nic nie może cię rozdzielić. Sen, w którym masz przed sobą odpowiednio i pięknie nakryty stół, ale bez obrusu, oznacza, że ​​twoja wysoka pozycja i wielkie bogactwo sprawiają, że jesteś obiektem czarnej zazdrości najbliższych przyjaciół. Jeśli na twoim stole leży podarty obrus, w rzeczywistości twoją rodzinę czeka okres kłótni, zaniedbań i podejrzeń.

Co to znaczy widzieć stół we śnie?

Biurko (Zobacz także Biuro; Praca) – Krótka interpretacja: praca; zobowiązania; studia; moc.

Popularne określenie: praca bezpyłowa; dotrzeć do twojego sufitu.

W dzisiejszych czasach więcej czasu spędzamy przy stole niż w łóżku. Nic dziwnego, że stół jest teraz miejscem nie tylko do pracy, ale także do seksu!

Czy we śnie siedzisz przy stole? Co robisz? Uczysz się, czy pracujesz? Jeśli we śnie czujesz się komfortowo przy stole, oznacza to chęć „podwinięcia rękawów” i poważnego rozwiązania każdego problemu, który pojawił się w prawdziwym życiu. Widzenie, że siedzisz przy stole, może być oznaką władzy. Jak te uczucia mogą być powiązane z prawdziwym życiem?

Jeśli w prawdziwym życiu zajmujesz się pracą siedzącą, a we śnie czujesz się nieswojo siedząc przy stole, to znak, że powinieneś zmienić zawód.

Co to znaczy widzieć stół we śnie?

Biurko (Patrz także Biurko) – Krótka interpretacja: Konferencja/Mediacja; oszustwo; wyświetlanie.

Popularne wyrażenie: pokaż karty; wypij do diabła; pokonać wroga jego własną bronią/zamiana miejsc; postaw na tylny palnik.

Kiedy chcesz się otworzyć i przedstawić swój punkt widzenia, kładziesz swoje karty na stół. Co chcesz pokazać lub odkryć? Być może ktoś chce za wszelką cenę osiągnąć swój cel lub działa niezgodnie z prawem?

Dlaczego śpiący stół śni, to znaczy:

Stół (nakryty i zastawiony), nakrycie stołu – na ucztę, wesele. Księżyc w Raku. Pusty stół – do melancholii i biedy. Księżyc w Koziorożcu.