Jakich snów życzysz

Życzenia na dobranoc

Kiedy dzień dobiega końca, gdy słońce chowa się za horyzont, gdy zapada noc, wszystko na tym świecie zaczyna przygotowywać się do snu. Ale istnieje kategoria ludzi, którzy z jakiegoś powodu nie mogą spać, których myśli w ogóle nie są zajęte snem. To jest kochankowie. I oczywiście myślą o sobie nawzajem. Sprawia, że ​​chcesz napisać czułe, czułe i przyjemne życzenia na noc do ukochanej, jeszcze raz przypomnieć o swoich czułych uczuciach, wyjaśnić, że twoje myśli są skierowane tylko do osoby, którą kochasz. W tym celu przygotowaliśmy krótkie i piękne życzenia na dobranoc dla bliskich.

piękne życzenia dobrej nocy

Dobranoc. Tęsknię za tobą, bardzo cię kocham!

Chcę cię zobaczyć w moim śnie. Dobranoc!

Wiele osób uważa, że ​​sen jest najlepszą częścią życia! Dla mnie tak będzie, kiedy razem zaśniemy. Dobranoc!

Wyśpij się już dziś! Noc nie jest tak długa, jak się wydaje! Będę z Wami mentalnie. Dobranoc!

Słodkie sny. Idź spać. Pamiętaj, że nie ma lepszego lekarstwa niż dobry sen!

Słodkich snów i dobrego wypoczynku dziś wieczorem. Życzę dobrej nocy z miłością!

Najlepszy sen jest obok ukochanej osoby. Ale ponieważ nie mogę być teraz z tobą, po prostu udaję, że jesteśmy razem. Całuję i życzę dobrej i słodkiej nocy…

Wiele trudnych problemów rozwiązuje się we śnie! Więc idź szybko spać i obudź się z nowymi myślami i pomysłami!

Cudowne sny, kochanie, jasnych, relaksujących godzin spokojnego snu. Niech ta noc przyniesie pokój mojemu aniołowi i da siłę do ważnych kroków w kierunku ukochanego snu.

Życzę słodkiego snu i pięknych snów. A kiedy jutro się obudzisz, najpierw zadzwoń do mnie.

Nawet jeśli jesteś na odległość, życzenie ukochanej osobie dobrej nocy i przyjemnych snów jest, choć niewielką, ale radością, która sprawi, że ukochana osoba się uśmiechnie. A jeśli wiadomość jest krótka, ale piękna, da człowiekowi radość, a co za tym idzie energię do nowych osiągnięć. Czasami wystarczy powiedzieć w wiadomości słowa „Dobrych snów”, a już poczuje Twoją troskę i miłość. A jeśli zastosujesz odrobinę wyobraźni, życzenie dobrej nocy będzie piękne, wzruszające i niezapomniane.

Życzenia dobrej nocy w oddali są miłe

Śpij słodko i niech Ci się śnią cudowne sny. Chcę spać i wstać z tej stopy. I oczywiście pamiętaj o mnie.

Dobranoc mój cudowny człowieku. Niech moja miłość okryje Cię kocem czułości, niech mój słodki pocałunek zsyła cudowne i tęczowe sny.

Dobrych snów, mój drogi człowieku. Niech jasne anioły utrzymają twój spokój i przyniosą jasne, bajeczne sny pełne dobroci i miłości.

Mogę gadać z tobą całą noc, ale ktoś musi spać. Dobranoc!

Życzę Ci spokojnej, lekkiej i usypiającej nocy, aby świat snów, w który się przeniesiesz, był równie piękny jak moje uczucia do Ciebie.

Dobranoc, kochanie! Niech ci się marzy maj, niech ci się marzy lato, niech ci się dzisiaj wyspać, jutro do świtu będziemy pisać!

W nocy trzeba się wyspać, odpocząć i nabrać sił na kolejny dzień! Życzę dobrego snu. Dobranoc, kochanie!

Chociaż do świtu zostało niewiele czasu, nadal musisz spać. Dobranoc mój kotku! Do zobaczenia w snach.

Dobranoc, już tęsknię. Czekamy na następne spotkanie!

Zamykam oczy i wyobrażam sobie, że teraz tu jesteś, przytulasz mnie, całujesz, rozśmieszasz. Zawsze jest z tobą tak dobrze! Słodkich snów ze mną w roli głównej.

Życzenia na noc dla ukochanej lub ukochanej są różne – piękne, krótkie, prozą, romantyczne i wzruszające. Najważniejsze w tej kwestii to nie przesadzać, wszystko powinno być z umiarem.

Dobrej nocy życzenia prozą

Miłość nie zna granic. Nawet na odległość mogę Cię delikatnie przytulić, mocno pocałować, a potem nie powstrzymywać i pieścić namiętnie. Słodkie sny!

Śpij szybko, bo przyjdę do ciebie we śnie!

Owiń się w koc, zamknij oczy i pozwól sobie na najsłodsze sny przez całą noc! I niech mój powietrzny pocałunek cię dosięgnie!

Moja dusza będzie dążyć do ciebie nawet we śnie, nie ma barier dla miłości. Słodkie sny.

Dobranoc, moja radości. Życzę Ci, aby ta noc dała Ci wspaniały sen i komfortowy wypoczynek. Niech jutro będzie udane pod każdym względem!

Niech tej nocy nie będę z tobą, ale mam nadzieję, że wiatr przyniesie ci mój powietrzny pocałunek. Słodkie sny. Obiecuję marzyć!

Dobrych i przyjemnych snów! Obyś miał sen, najbardziej ceniony i długo oczekiwany – I.

Wszystkie marzenia, poczęte i poczęte, jutro będą jeszcze bliższe spełnienia. Dobranoc. Idź spać.

Dzień minął, noc będzie bez Ciebie, ale czasem dobrze jest się nudzić i marzyć o Tobie! Dobranoc, kochanie. Śpij dobrze, zadzwonię jutro!

Napełniliście mnie cudownymi uczuciami, niech ta noc również napełni Was energią na kolejny dzień! Słodkich snów, moja radości.

Jeśli chcesz życzyć dobrej nocy, to życzenie powinno być spokojne. Dobrze byłoby zainwestować w nią pozytywny i dobry nastrój na nadchodzący dzień.

Czego możesz życzyć dziewczynie lub chłopakowi na noc?

Życzenie dobrej nocy ma swoje korzenie w tradycjach przodków. Wiadomo, że dobre emocje otrzymane przed pójściem spać pozytywnie wpływają na jego jakość. A najlepszym sposobem na zdobycie serca ukochanej osoby jest ponowne przypomnienie jej o sobie. Ale musisz dyskretnie przypominać. Aby wspomnienia o Tobie wywoływały w nim tylko pozytywne emocje. Dlatego życzenie powiedziane przed zaśnięciem lub wysłane SMS-em będzie miłą niespodzianką. Oczywiście pojawia się pytanie, jakich snów można sobie życzyć i jak sprawić, by życzenie było nieprzewidywalnie przyjemne.

Czytaj więcej:  Pogrzeb we śnie, co to znaczy

Wiadomość dla mojej dziewczyny

Jakie powinny być życzenia na noc, aby nie stały się ostatnimi w waszym związku?

  • Najpierw dokonaj obiektywnej analizy relacji i zdecyduj, jak blisko są z adresatem.
  • Dostosuj do wieku osoby, do której skierowane będzie życzenie.
  • Pomyśl o jego zainteresowaniach, o tym, co lubi najbardziej.
  • Przejrzyj w pamięci słowa, które wywołują u odbiorcy negatywne emocje iw żadnym wypadku nie używaj ich w przekazie.

Jeśli piszesz wiadomość do swojej dziewczyny, wypełnij ją czułymi słowami i deklaracjami miłości. Życz słodkich snów i napisz, że tęsknisz za nią i żyjesz marzeniami o spotkaniu z nią. Takie miłe życzenia z pewnością zostaną zapamiętane na długo i wpłyną na jej stosunek do Ciebie.

Ludzki mózg nadal pracuje w nocy, pamiętając wydarzenia, dialogi i wszystko, co wydarzyło się w ciągu dnia. Odnajdywane są odpowiedzi na dręczące pytania, ukryte w podświadomości sny i myśli ujawniają się w fantazjach. A im bliżej momentu zaśnięcia miała miejsce akcja, tym bardziej bolała emocjonalnie, tym bardziej prawdopodobne jest, że wydarzenie to będzie miało miejsce we śnie nocnym.

Być może dziewczyna martwi się komunikacją z tobą, ale nie może podjąć decyzji, tłumi w sobie uczucia, a wtedy dalszy rozwój dobrego związku będzie zależał od twojego wyboru, czego życzyć ukochanej dziewczynie na noc. Jeśli dziewczyna zobaczy cię we śnie, przez cały dzień będzie myślała tylko o tym, dlaczego o tym marzyła. I, oczywiście, chce wiedzieć o twoich uczuciach do niej. Dlatego, aby osiągnąć pozytywny wynik, należy użyć wyobraźni i dokładnie przemyśleć, co napisać do dziewczyny.

Życz jej przyjemnych snów, napisz czułe życzenia na sen, powiedz jej, że będziesz myślał tylko o niej przez cały wieczór. Życząc dobrej nocy, wymyśl oryginalne życzenia na następny dzień. Dziewczyna powinna poczuć twój stosunek do niej i pamiętaj o przeczytanych lub wypowiedzianych zdaniach.

Zalecamy nie nadużywać czterowierszów i życzeń zaczerpniętych z Internetu. Spróbuj znaleźć coś naprawdę wzruszającego i niebanalnego, a nawet lepiej – napisz własnymi słowami wiadomość od serca. Jeśli dziewczyna już zwróciła uwagę na werset, który jej przesłałeś, nie zrobi on na niej odpowiedniego wrażenia.

Wieczorne życzenia dla ukochanej osoby

Czego możesz życzyć facetowi przed snem? Oczywiście, aby powiedzieć wiele miłych słów. Mężczyzna uwielbia być chwalony, doceniany i szanowany. Każdy facet jest w głębi serca sentymentalny i dlatego delikatny wers z życzeniem słodkich snów wywoła w nim burzę emocji. Nie bój się pisać mu miłych słów o swoich marzeniach. O tym jak tęsknicie i nie możecie się doczekać spotkania. Twój ukochany będzie zadowolony, że o nim myślisz.

Dziewczynki od wczesnego dzieciństwa wpaja się, że nie wypada głośno mówić o swoich uczuciach i że emocje należy ukrywać. Przede wszystkim musisz sobie odpowiedzieć na następujące pytania:

  1. Jak bardzo kochasz tego mężczyznę?
  2. Wiążesz z nim swoją przyszłość?
  3. Czy twoje zainteresowanie miłością do faceta jest sportową pasją?
  4. Jakie są jego zainteresowania?
  5. Jakie czułe słowa lubisz najbardziej?

Możesz napisać sms do faceta i po prostu powiedzieć dobranoc. Ale tekst napisany w ten sposób zostanie zapomniany w ciągu kilku minut, nie wywołując żadnych uczuć. Ludzie są z natury bardzo wrażliwi, więc zastanów się, jakich snów możesz życzyć facetowi, aby nie mógł się doczekać spotkania z tobą. Napisz, że jest najczulszy i najdelikatniejszy, że każdy sen jest tylko o nim. Że nie możesz się doczekać spotkania z nim w ramionach słodkich snów. Napisz do faceta w nocy wszystko, co byłoby miłe od niego usłyszeć. A potem odpowie ci w zamian.

Ludzie wierzą w prorocze sny, więc niech wiadomość, która przychodzi w nocy, da ci proroczy sen, za który będziesz wdzięczny losowi. Nie bójcie się życzyć drogim ludziom dobrej nocy.

Do czego śni życzyć miłej osobie?

Jak trudno jest zakończyć rozmowę z ludźmi, których lubisz. Trudniej jest przekazać rozmówcy całą gamę czułych uczuć. Dlatego w artykule Twoja uwaga skupi się na pytaniu, jakich marzeń życzyć i jak to zrobić tak szczerze, jak to możliwe. Będzie to Twoja dziewczyna lub chłopak, bliska przyjaciółka lub dziewczyna, ukochane dziecko lub troskliwy rodzic. Lepiej po kolei.

serdeczny przyjaciel

Jeśli bez osobnych szczegółów, możesz powierzyć tej osobie najskrytsze sekrety i pragnienia. Przyjdzie na ratunek w środku nocy, osobiście wyrazi prawdę. Jakich snów można życzyć takiej osobie?

Do sprawy można podejść z humorem. W końcu twój przyjaciel będzie w stanie docenić nawet największą głupotę, jaką wymyślisz. „Aby słynna aktorka lub piosenkarka przyszła do ciebie we śnie na romantyczną kolację”. Taki plan życzeń jest odpowiedni nie tylko dla jednego faceta. „Tak, że wędzone nogi zwisają z drzew wokół ciebie i nie możesz ich dosięgnąć”.

Wydaje się to okrutnym życzeniem, ale bliski przyjaciel doceni żart.

Życzę najjaśniejszych i najdelikatniejszych snów, których chce. Dość ogólne sformułowanie, ale oddaje całe ciepło i przywiązanie do rozmówcy.

Drogi przyjacielu

Sam wiesz lepiej, jakich snów możesz życzyć dziewczynie, która wie o tobie prawie wszystko. W końcu przyjaciel najlepiej rozumie twoje uczucia i niepokoje, cieszy się z twoich zwycięstw. Ale, jak każda dziewczyna, chce usłyszeć miłe słowa.

„Jasne i bezchmurne sny”. W ten sposób wyrażasz swoją miłość do swojego drogiego przyjaciela. „Żebyś śnił o różowych chmurkach i puszystych kotach.” Słodkie i dziewczęce życzenie na nadchodzący sen.

„Żeby marzyć o tłumie wielbicieli zalewającym kwiaty.” Ta opcja jest tym, o czym marzy dziewczyna, aby się rozweselić. A może warto polecić zobaczyć we śnie księcia na białym koniu i różę w zębach? Po prostu zdecyduj, kto będzie miał kwiat.

Czytaj więcej:  Woda do spania na podłodze w łazience

Drogi i kochany

Bardzo trudno jest być ze swoim chłopakiem na odległość. Zaczynają się wielogodzinne rozmowy telefoniczne. A na koniec rozmowy chcę przekazać mojemu ukochanemu wyrazy współczucia. Dlatego powstaje pytanie, jakie sny życzyć facetowi, aby jego uczucia tylko się nasiliły?

Po pierwsze, możesz wpaść w fantazje erotyczne. Na przykład śnij o nim w bieliźnie lub w kąpieli z bąbelkami.

Po drugie, zwróć się do manifestacji czułości i romansu. „Wiedz, że kiedy śpisz, przytulam cię w myślach”. W ten sposób tworzysz we śnie poczucie bezpieczeństwa.

Po trzecie, drażnij ukochaną osobę. Jeśli nie ma możliwości zjedzenia swojego ulubionego jedzenia, niech marzy mu się całe morze tych produktów.

Dla najdroższych

Najsłodsze, magiczne i cudowne, to marzenia, których możesz życzyć bliskiej Ci dziewczynie.

Spróbuj wyrazić swoje szczere uczucia słowami. „Wyobraź sobie, że przykryję cię kocem i będę strzegł twojego snu przez całą noc”. Takie życzenie nie pozostanie niezauważone z jej strony.

„Obyś śnił o uroczych króliczkach i mruczących kociakach”. Otocz ukochaną osobę czułością i troską. Takie słowa tylko wzmocnią uczucia do ciebie.

Słodkie wąchanie maluchów

Dla rodziców najważniejszy jest szczęśliwy i zadowolony uśmiech dziecka. Niezależnie od tego, czy ma 2 lata, 5 lat, czy całe 20 lat. Kiedy dorośli kładą swoje dzieci do łóżka, zaczyna się tradycyjna bajka na dobranoc. W ten sposób tworzysz pomysł na sny w podświadomości dziecka.

Nie myślisz o tym, jakie sny życzyć dziecku na noc, słowa pojawiają się w Twojej głowie w postaci bajek i opowiadań. Staraj się opowiadać miłe i pouczające historie, sam je wymyślaj. Następnego ranka usłyszysz nową interpretację, o której marzyło dziecko.

Kiedy bajka to za mało, możesz dodać swoje życzenia, co zobaczyć we śnie. Na przykład: „Obyś śnił o tęczowym jednorożcu, mały kucyk ujeżdża cię przez wszystkie chmury”. Lub spróbuj tego: „Słodkich snów, kochanie, niech króliczki i wiewiórki przybiegają do ciebie we śnie, ptaki przynoszą słodycze w dziobach, a dobra wróżka spełnia wszystkie twoje pragnienia”.

Zgadzam się, burzliwa fantazja dziecka szybko rozwinie twoją myśl.

Jakie marzenia życzyć rodzicom?

Twoi rodzice będą zadowoleni z każdego słowa, każdego życzenia. Dlatego są rodzicami. Ale z twojej strony warto szczerze i z całą miłością życzyć przyjemnych snów.

Spróbuj podejść do tych kończących dzień słów z fantazją. Nie należy kończyć banalnym „dobranoc”, bo każdy ma za sobą wielki i trudny dzień. A przed pójściem spać miło jest usłyszeć czułe słowa.

Postaraj się odzwierciedlić marzenia swoich rodziców w swoich życzeniach. Na przykład w sezonie letnim życz: „Abyś śnił o sadzonkach, które urosły i są bogate w zbiory przez całą noc”. Takie słowa w nocy z pewnością wywołają uśmiech na starszym pokoleniu.

A jakich snów możesz życzyć ciężkim pracownikom? „Żeby ci dali wakacje i talony do sanatorium na całą noc”. Lub na przykład „pozwól mi marzyć o wakacjach nad morzem”. Przynajmniej we śnie rodzice będą odpoczywać w komforcie.

A gdybyś wysłał wnuki do swoich rodziców, to byłoby to wielkie życzenie: „Niech śnię o końcu lata, kiedy odbieramy dzieci, a ty odpoczywasz”. Z humorem i pozytywnością takie słowa zostaną docenione.

Odejdź od banalnych i służbowych frazesów

Spróbuj życzyć przyjemnych snów z fantazją i humorem. W końcu standardowe słowa można łatwo utożsamić ze zwykłym „jeszcze”. A nadając znaczenie życzeniom, dajesz rozmówcy dobry nastrój i szczere słowa. Życzę jasnych, pozytywnych, szczęśliwych i romantycznych snów. Niech śnią się tylko słodkie zwierzaki i kwitnące łąki. Zgadzam się, zasypianie z uśmiechem na ustach jest o wiele przyjemniejsze i skuteczniejsze dla relaksu. Po szczęśliwym i ciepłym śnie obudzisz się łatwo i radośnie przed nowym dniem, nowymi przygodami. I każdej nocy śnij o wszystkich najbardziej ukochanych radościach życia.

Życzenia dobrej nocy własnymi słowami

Dobrej nocy życzy ukochanej własnymi słowami

Moja droga, bardzo cię kocham. Jesteś najcenniejszą rzeczą, jaką mam, i naprawdę chcę ci życzyć jak najbardziej łagodnego i spokojnego snu. Abyś śnił o białych niedźwiedziach w różowym zachodzie słońca i strzegł swojego snu! Delikatnie pocałuj, mocno przytul i bardzo, bardzo szaleńczo w tobie zakochany!

Moja ukochana, ukochana osoba! Życzę Ci spokojnej i spokojnej nocy, spokoju i błogości. Pozwól mi przyjść do ciebie we śnie w postaci pięknej wróżki. Spełnię wszystkie Twoje pragnienia i marzenia, zawsze będę przy Tobie ukochana, przyjaciółko i wierna pomocniczko! Niech śpiew ptaków przypomni Ci o naszej miłości, a gwiazdy dadzą swoje odległe kosmiczne światło! Kocham cię!

Życzę miłej, spokojnej i dobrej nocy! Niech wasze sny będą tylko piękne i wypełnione najbardziej fantastycznymi snami. I niech ta noc doda Wam sił, aby każde marzenie stało się rzeczywistością!

Moja słodka, naprawdę nie chciałbym się teraz z tobą rozstawać i dalej rozmawiać o wszystkim na świecie przez całą noc, ale niestety czas odpocząć. Dobranoc, moja radości. Mam nadzieję, że spotkamy się we śnie, aby nie rozstać się nawet na minutę.

Dobrej nocy życzenia dla mężczyzny własnymi słowami

Kochana życzę dobrej nocy. Niech Wam się śnią cudowne i umiłowane sny, niech Wasz sen będzie mocny i wygodny, niech noc da Wam mnóstwo pomysłów i ufnych sił na udany i pełen wrażeń dzień.

Dobranoc, kochanie. Życzę dobrego i cudownego snu, abyście dobrze spali i budzili się w dobrym nastroju i z natchnieniem duszy. Niech ta noc będzie wypełniona komfortem i spokojem, a poranek niech przyniesie jasną radość i promienie szczęścia.

Chcę ci tak wiele powiedzieć, ale przede wszystkim chcę ci podziękować za to, że zostałeś najukochańszym i najpiękniejszym księciem z mojej bajki. I nie wymienię cię na żadne magiczne różdżki. Wierzę, że pokonasz wszystkie smoki na naszej drodze, a aby odnieść zwycięstwo, musisz dobrze wypocząć. Niech ta noc będzie dla Ciebie spokojna i spokojna. Wiem, że spotkamy się we śnie.

Czytaj więcej:  były chłopak płacze przez sen

Życzę Wam, aby ten wieczór był naprawdę miły, a noc naprawdę spokojna. Obyś miał najpiękniejsze i zawsze kolorowe sny!

Więcej życzeń dobrej nocy dla ukochanej osoby tutaj.

Życzenia dobrej nocy dla dziewczyny własnymi słowami

Moja czułość, moja ukochana piękność, za oknami noc już dawno nabrała mocy, a Ty nadal nie śpisz. Zostaw wszystkie swoje sprawy, zanurkuj pod ciepłym kocem w swoim ulubionym łóżku i zaśnij. Dobranoc, mój niesamowity, wyrafinowany, wspaniały. Niech Ci przyśnią wyjątkowo dobre sny, które napełnią Twój nowy dzień lekkością, jasnością i radością. Śpij, moja dziewczyno. Obiecuję, że nikt i nic nie zakłóci Twojego spokoju, bo będę go strzec aż do rana. Całuję twoje słodkie usta i ładny mały nos. Z tobą moja miłość.

Dobra i delikatna, dobranoc, kochanie! Niech księżyc delikatnie szepcze Ci moje słowa o tym, jak bardzo Cię uwielbiam, kocham i doceniam, a gwiazdy obsypują Twoją twarz czułymi pocałunkami, które Ci przesyłam! A potem noc minie bajecznie, przynosząc tobie i mnie nowy dzień i naszą miłość w prezencie!

Tak więc resztki dnia wypaliły się, szary wieczór zapadł na ziemię. Niech stary dzień zabierze ze sobą wszystkie niepokojące myśli i doświadczenia. A ty, owinięty w koc, zamknij oczy i poddaj się spokojnemu śnie. Obyś z pewnością śnił o szczęściu. Dobranoc.

Nocą kraniec świata otwiera się przed nami z zupełnie innej strony. Świat staje się taki romantyczny, tajemniczy. I wreszcie, po ciężkim dniu w pracy, możesz położyć się w swoim ulubionym łóżku i po prostu odpocząć, zamknąć oczy i opuścić ten świat przed wschodem słońca. Dobrej i miłej nocy życzę. Pozwól swojemu ciału, duszy i umysłowi odpocząć od codziennego zgiełku i zapaść w sen. Niech miliony jasnych gwiazd mrugają do Ciebie, a każda przynosi odrobinę szczęścia.

Życzenia dobrej nocy dla ukochanej własnymi słowami

Tak zakończył się długi dzień pełen wydarzeń i żywych wrażeń. Zamknij zmęczone oczy, a poniesie Cię nocny sen – bajeczny i niepowtarzalny. Niech będzie życzliwie i kolorowo, a rano obudzisz się w świetnym nastroju. Tymczasem dobrej nocy!

Dobranoc, moja ukochana, czuła, upragniona i najwspanialsza. Marzysz o oceanie możliwości, o brzegach ukochanych pragnień, o wyspie nadziei i naszej miłości, o bajecznych krajach radości i beztroskiego życia, a przede wszystkim życzę Ci, abyś we śnie widział klucz do wszelkich wskazówek i odpowiedzi na wszelkie pytania. Śpij słodko i mocno, obudź się z uśmiechem i delikatnym dreszczem w duszy. Pocałunek.

Zapada noc, ciemno, cicho, spokojnie. Wszystko wokół się uspokaja, uspokaja, Za próżnością, a teraz czas na odpoczynek, Życzę Ci, moja ukochana, dobrej nocy. Niech twój sen będzie słodki i przyjemny. Pozwól marzyć o dobrej bajce, w której na pewno będziesz księżniczką, a ja będę twoim księciem. Wyznam ci moją miłość i niech ta spowiedź będzie kontynuowana rano, ale nie we śnie, ale w rzeczywistości. Niech gwiazdy strzegą twojego snu i śpiewają kołysankę. Śpij, moja radości, śpij, niech twój odpoczynek będzie spokojny.

Dobranoc, moja ukochana i ukochana. Życzę Ci, abyś śnił o niezwykłym cudzie, aby Twoje marzenie przeniosło Cię do krainy dobrej bajki, aby jasne światło księżyca i migotanie magicznych gwiazd napełniło Cię nową siłą i natchnieniem, aby noc mija spokojnie i pięknie, aby poranek zaczynał się z uśmiechem i szczęściem.

Polecam odwiedzić ta strona z życzeniami ukochanej.

Krótki SMS życzy dobrej nocy i słodkich snów

Dobranoc! Niech przyniesie Ci tylko najpiękniejsze i najbarwniejsze sny. Niech doda Wam sił i energii na jutro, cudowny dzień.

Niech jasny księżyc nie zakłóca twojego słodkiego snu, życzę ci delikatnych i kolorowych snów!

Niech Bóg snu obsypie Cię płatkami białego i czerwonego maku, upoi miodowym aromatem kwitnących ogrodów i zabierze w słodki sen pełen błogości i czułości! Słodkich snów kochanie!

Słodki, delikatny, chwalebny, życzę słodkich snów i dobrej nocy. Niech sen stanie się dla Ciebie szczęśliwym czasem odpoczynku i regeneracji sił.

Piękne i bardzo delikatne życzenia dobrej nocy własnymi słowami

Twój uśmiech doprowadza mnie do szału i nie pozwala zasnąć! Ostatnie słowa, które wypowiedziałeś tak miękkim i delikatnym oddechem wirują mi w głowie… Masz nade mną jakąś władzę! Moja ulubiona osoba na tej planecie, dobranoc! Wczoraj, dziś, jutro jestem twój! Pocałować Cię!

Kochanie! Niech twój sen będzie jak z bajki, jasny, kolorowy i magiczny! A rano obudzę Cię delikatnym pocałunkiem i razem spotkamy nowy dzień! Dobrej i wspaniałej nocy!

Gdy tylko mnie dotykasz, wzdrygam się, gęsia skórka przebiega mi po plecach, motyle fruwają w brzuchu. Każdy czubek moich długich włosów czuje czułość twojego dotyku! Serce bije gwałtowniej, jakby chciało wyskoczyć z piersi, usta zastygają w uśmiechu, oczy błyszczą, a w duszy panuje dzikie podniecenie. Co się ze mną stanie, gdy zaśniesz obok mnie? Nie mogę się doczekać naszych spotkań! Słodkich snów kochanie!

Uwielbiam twoje uściski i pocałunki! Oddałabym wszystko, żeby być teraz z tobą! Chcę poczuć te ekscytujące dotknięcia, wsłuchać się w aksamitny głos, poczuć lekki oddech i usłyszeć bicie Twojego serca! Moje czułe słowa dla ciebie, kochanie! Niech ta noc będzie tak długa, jak potrzebujesz spać! Słodkie sny!