Co oznacza szpital we śnie

Interpretacja snów: o czym może marzyć szpital lub klinika

Sny zawsze miały szczególne znaczenie, ponieważ nocne historie mogły nieść nie tylko wskazówki, ale nawet zapowiadać wydarzenia z najbliższej przyszłości. Oczywiście każdy decyduje, czy wierzyć w wizje, czy nie, ale nie należy ich ignorować. Jednym z takich snów, których warto posłuchać, jest opowieść o przychodni lub szpitalu. To sen nie tylko z powodu choroby, jak najrozsądniej byłoby przypuszczać, ale także z powodu dobrych wydarzeń.

Interpretacja snu

Bardzo trudno jest poprawnie zrozumieć znaczenie snu, ale jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie szczegóły, rozszyfrowanie snu nie będzie trudne. Dlatego po przeanalizowaniu fabuły snu należy zwrócić się do słynnych tłumaczy:

 • Wymarzona książka Millera. Jeśli we śnie śniący jest chory i leży na oddziale, w rzeczywistości możesz również zachorować. Odwiedzanie chorego w szpitalu to zła wiadomość. Klinika psychiatryczna to marzenie, gdy śniący ma problemy psychiczne. Opuszczenie instytucji – wrogowie, którzy sprawiali wiele problemów, zostaną wreszcie pozostawieni samym sobie.
 • Interpretacja snów XXI wieku. Przebywanie w szpitalu – możliwe są dolegliwości. Być obecnym przy operacji – problemy zdrowotne wkrótce się skończą i sprawy pójdą w górę. To marzenie, że lekarze zrobili testy i postanowili umieścić je na oddziale – do pustych zajęć. Szukasz szpitala we śnie – aby zaplanowane się spełniło, będziesz musiał przejść serię testów. Umyć podłogi na oddziale – w rzeczywistości będziesz w stanie uniknąć spotkania z nieprzyjemną osobą. Wizyta u śmiertelnie chorej osoby – ktoś miał kłopoty i potrzebuje porady lub pomocy. Jeśli śniący zobaczy, jak umiera w swojej wizji, problemy, które nawiedzają go od dawna, zostaną ostatecznie rozwiązane.
 • Najnowsza książka marzeń. Szpital dla osoby zdrowej – powodzenia w biznesie, dla pacjenta – szybkiego powrotu do zdrowia. Wejdź do środka – do choroby, wyjdź – choroba wkrótce ustąpi. Szpital psychiatryczny – warto odwiedzić psychiatrę.
 • Wymarzona książka Freuda. Szpital uosabia kobietę, która nie ma godnego partnera, przez co odczuwa niezadowolenie z seksu.
 • Interpretacja snów Tsvetkova. Odwiedź – do nieoczekiwanych wiadomości. Widzenie siebie w instytucji to problem z pieniędzmi. Pobyt w szpitalu psychiatrycznym to sukces. Bycie we śnie jako pracownik medyczny to szczęście w biznesie.
 • Ezoteryczna książka marzeń. Jeśli sam śniący jest w placówce medycznej lub przyszedł odwiedzić pacjenta, w rzeczywistości ktoś poprosi o pomoc i odrzucenie tej prośby nie zadziała. Leżenie na koi – wymagany jest pilny odpoczynek, w przeciwnym razie zaczną się problemy zdrowotne. Praca jako lekarz we śnie oznacza w rzeczywistości spędzanie całego wolnego czasu na interesach innych ludzi.
 • Interpretacja snów Medei. Leżąc w szpitalnej sali – w rzeczywistości istnieje jakaś choroba iw celu jej zdiagnozowania lepiej skontaktować się ze specjalistą. Odwiedź kogoś – sytuacja znacznie się poprawi. Jeśli śniący widzi we śnie, że sam jest pracownikiem szpitala, oznacza to początek czarnej smugi.
 • Interpretacja snów Hasse. Przyjdź odwiedzić pacjenta – do spełnienia pragnienia. Opieka nad chorą osobą – nadchodzący okres upłynie w szczęściu i radości.
 • Wymarzona książka Wangi. Według jasnowidza taki sen jest dobrym znakiem, jeśli widzisz klinikę z daleka. Być może szczęście będzie towarzyszyć marzycielowi w poważnej sprawie, albo starzy rywale wreszcie pójdą w świat.

Sny mogą być tak indywidualne, że dla dokładnej interpretacji niektórych z nich należy wziąć pod uwagę dodatkowe czynniki, takie jak płeć i działania śniącego. Warto również zwrócić uwagę na to, jak wygląda szpital od wewnątrz i na zewnątrz.

Szczegóły wizji

Widząc tylko budynek instytucji medycznej, oczywiście nie można powiedzieć nic konkretnego. Ale jeśli marzysz o tym, by leżeć w szpitalu, wychodzić z niego lub odwiedzać kogoś z bliskich, to już jest co interpretować. Dlatego musisz zwrócić uwagę na wiele niuansów:

 • Idąc do szpitala – powinieneś zwrócić większą uwagę na swoje zdrowie.
 • Odwiedzanie nieznajomego – musisz pomóc zupełnie obcemu człowiekowi.
 • Przyjście we śnie do chorych rodziców – starsi w rodzinie wymagają uwagi.
 • Jadąc do szpitala do męża lub żony – w rzeczywistości w rodzinie panuje napięcie.
 • Do córki lub syna – Twoje dziecko ma problem, który wymaga pomocy rodziców w rozwiązaniu. Mogą to być nieprawidłowości w organizmie i relacje dziecka z innymi.
 • Odwiedzanie innych krewnych to pusty obowiązek.
 • Dziewczyna lub przyjaciel – zapowiada zbliżającą się podróż, która może być zarówno biznesowa, jak i rodzinna.
 • Byli kochankowie – przeszłość nie chce odpuścić, warto dobrze przemyśleć i zacząć żyć dalej.
 • Widzenie zmarłego krewnego w placówce medycznej to duży problem i kłopot, którego rozwiązanie zajmie dużo czasu.
 • Wizyta u lekarza w szpitalu to dobra wróżba, gdyż zupełnie obcy człowiek pomoże uporać się z trudnościami, który później może stać się dobrym przyjacielem.
 • Rozmowa we śnie z lekarzem – uzyskaj przydatne porady lub awans w pracy. Jeśli lekarz nie chce się komunikować, będziesz musiał sam rozwiązać problemy.
 • Przeklinanie pracowników medycznych – w rzeczywistości w tym okresie należy unikać wizyt w szpitalu, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo usłyszenia błędnej diagnozy.
 • Odbierz zwolnienie lekarskie – do początku choroby.

Oczywiście istnieje szansa, że ​​​​nie zrozumiesz wymarzonej wizji, ponieważ istnieje wiele interpretacji, które są ze sobą sprzeczne. W każdym razie nie powinieneś się denerwować i brać wszystko do serca.

Stan szpitalny

Ważnym niuansem w interpretacji snów jest stan szpitala, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dlatego po przebudzeniu należy pamiętać o kilku szczegółach:

 • Jeśli marzyciel zobaczy w oddali budynek kliniki, to w niedalekiej przyszłości szczęście zapuka do domu i od tego momentu w życiu zacznie się biała smuga. Jeśli wręcz przeciwnie, szpital we śnie jest bardzo blisko, osoba, która marzy o takiej wizji, będzie potrzebowała wsparcia i pomocy krewnych.
 • Niedokończony budynek marzy – o wyzdrowieniu.
 • Sam zbuduj instytucję – przyjaciel, który potrzebuje wsparcia, może na Ciebie liczyć.
 • Jeśli w wizji budynek jest opuszczony lub w złym stanie, wydarzy się jakieś złe wydarzenie, a śpiący pozostanie w stresującym stanie przez długi czas.
 • Aby zobaczyć płonący szpital – należy zachować większą ostrożność na drogach, dotyczy to zarówno właścicieli samochodów, jak i pieszych.
 • Śnił mi się budynek medyczny, z którego niedawno zostałem wypisany w rzeczywistości – być może choroba nie ustąpiła i może powrócić.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o ciepłej wodzie

Będąc na oddziale terapii – marzyciel odczuwa brak uwagi ze strony bliskich. Bycie w karetce oznacza dużo czasu i uwagi poświęca się bliskim, powinieneś więcej myśleć o sobie. Stomatologia – do rozczarowania ludźmi.

Znaczenie dla kobiet i mężczyzn

Dla mężczyzny sen, w którym śnił się szpitaloznacza, że ​​w rzeczywistości czekają go problemy zdrowotne i najprawdopodobniej będą to dotyczyć narządów trawiennych. Aby zapobiec poważnym problemom, musisz wcześniej pomyśleć o swoim zdrowiu.

Dla kobiety taki sen to dobry znak., ponieważ obiecuje przyjemne wydarzenia w życiu. Jeśli kobieta widzi sen, w którym znajduje się na oddziale szpitala psychiatrycznego, to w rzeczywistości jej stan psycho-emocjonalny pozostawia wiele do życzenia, prawdopodobnie z powodu niewydolności hormonalnej.

Młoda dama, po wizycie w klinice, powinna poważnie zastanowić się nad swoim związkiem z ukochaną osobą. I powinieneś zacząć rozwiązywać istniejące problemy od szczerej rozmowy. Przychodnia dla rodzin, niezależnie od płci, marzy o zakupach za dużą kwotę. Ale dla kobiet w ciąży takiego snu nie należy w ogóle traktować poważnie, ponieważ instytucja medyczna wykazuje jedynie podświadomy strach przed nadchodzącym porodem.

Dlaczego szpital marzy

Sen, w którym widzisz siebie w szpitalu lub po prostu stoisz w pobliżu budynku i wiesz, że pracują w nim lekarze, nie może być uznany za korzystny. Najprawdopodobniej zwiastujesz kłopoty lub stratę. Bądź ostrożny i staraj się ważyć swoje działania, aby w rzeczywistości nie zrobić sobie jeszcze większej krzywdy. Jeśli we śnie jesteś badany przez lekarza, oznacza to, że wkrótce wszystko zmieni się na lepsze, zarówno w biznesie, jak iw twoim zdrowiu.

Badania, które wykonasz w szpitalu, w rzeczywistości okażą się dla Ciebie stratą czasu. Jeśli siedzisz w kolejce do punktu pierwszej pomocy, pamiętaj: w przypadku, gdy poczęłaś i już zaczęłaś realizować, czekają cię trudności i przeszkody, ale wszystkie zostaną rozwiązane na twoją korzyść, więc nie dawaj w górę.

W tej tradycji zwyczajowo dostrzega się związek między snem a rzeczywistym stanem rzeczy. Tłumacz uważa, że ​​najprawdopodobniej śniący rzeczywiście ma problemy zdrowotne, których może nawet nie być świadomy. Szczególnie niebezpieczny znak, jeśli widzisz siebie we śnie na oddziale szpitalnym, na łóżku, oznacza to, że wkrótce dopadnie cię choroba lub faktycznie będziesz zdany na łaskę lekarzy. To nie powód do zwątpienia, a raczej szansa, aby jak najwcześniej zadbać o swoje zdrowie i uniknąć poważnych problemów.

We śnie opuszczasz szpital – w rzeczywistości możesz pozbyć się wrogów i wrogów, którzy sprawiają ci problemy, a to nie będzie wymagało dużego wysiłku.

Niezbyt dobry znak – szpital psychiatryczny, w którym znalazłeś się we śnie. W rzeczywistości grozi ci udręka psychiczna, silny stres emocjonalny, trudności, które będziesz musiał pokonać ze wszystkich sił. Miej oko na swoje morale i staraj się jasno ustalać priorytety, identyfikując ważne aspekty życia i to, co można zostawić na później bez forsowania organizmu.

Złe wieści zapowiada sen, w którym odwiedzasz chorych na oddziale. Jeśli sam się tam dostałeś, najprawdopodobniej zachorujesz. Podświadomość jest bardzo wrażliwa na wszelkie zmiany w stanie fizycznym ciała, a jeśli w życiu codziennym możemy zignorować pierwsze dzwonki o złym stanie narządów wewnętrznych, to we śnie wszystko, co nieważne i powierzchowne, pozostaje poza i możesz szczerze rozmawiać ze swoim ciałem.

Tutaj sny o szpitalu są postrzegane jako okazja, aby dowiedzieć się więcej o swoim stosunku do ludzi wokół ciebie i potrzebie komunikowania się z nimi. Ciekawe, że sny, w których zostajesz pacjentami karetki pogotowia, mówią o twoich uczuciach do bliskich. Sugeruje to, że za bardzo martwisz się o bliskich Ci ludzi, martwisz się o nich, często nierozsądnie. Jeśli we śnie zostałeś pacjentem oddziału terapeutycznego, oznacza to pilną potrzebę innych ludzi, ich uwagi i wsparcia. Ponadto chcesz, aby inni ludzie za bardzo cię potrzebowali, czasami staje się to obsesją. Jeśli we śnie widzisz oddział intensywnej terapii, może to albo przypomnieć ci dawno zmarłą osobę, albo stać się dowodem, że nie chcesz porzucić przeszłości.

Jeśli we śnie znalazłeś się w szpitalu i nie chcesz stamtąd wychodzić, oznacza to twoje zwątpienie. Nie możesz lub nie będziesz próbował stawić czoła światu. Najlepiej pamiętać, gdy budzisz się rano z jaką diagnozą trafiłeś tym razem do szpitala. Pomoże ci to zrozumieć, gdzie potrzebujesz dodatkowego wsparcia ze strony rodziny i przyjaciół.

Ponadto tłumacz zwraca uwagę na taką fabułę we śnie, gdy jesteś w szpitalu i leczysz się absurdalnymi, dziwnymi metodami. Może to oznaczać, że nie zgadzasz się z tym, co dzieje się wokół Ciebie. Narzuca się Ci jakieś leczenie, pomysły na sukces zawodowy i myślisz, że wszystko powinno być inaczej. Daj upust swoim uczuciom i nie próbuj żyć według czyichś rozkazów. Twoje błędy będą tylko twoje, ale zwycięstwo, które odniesiesz na własną rękę, będzie jeszcze cenniejsze.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o białym staniku

Dlaczego szpital śni?

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Jakie jest marzenie Szpitala

Szpital lub przebywanie w nim nie jest zbyt dobrym znakiem, może być zwiastunem kłopotów lub straty.

Przebywanie na oddziale szpitalnym jest oznaką zbliżającej się niechęci lub niezadowolenia ze swojego czynu lub zachowania, odwiedzania pacjenta i przebywania na jego oddziale szpitalnym.

Leżąc w szpitalu – możesz spodziewać się zmartwień, wewnętrznej samotności, pod wpływem okoliczności zewnętrznych, długiego i bolesnego poznawania siebie.

Będąc w szpitalu – ktoś będzie próbował Cię ignorować, lekceważyć Twoją opinię, stwarzać Ci dodatkowe problemy.

Aby przejść badanie w placówce medycznej – wkrótce rozpocznie się zmiana na lepsze, zarówno w zdrowiu, jak iw biznesie.

Zdane badanie lekarskie w szpitalu jest ostrzeżeniem, trzeba dbać o swoje zdrowie.

Robienie testów w szpitalu to strata czasu.

Będąc w punkcie pierwszej pomocy – czekają na ciebie przeszkody, a twoja praca pójdzie z wielkim trudem, ale w końcu zostaniesz hojnie wynagrodzony za swoją pracę.

Będąc w hydropatii – będziesz mógł uniknąć niechcianego spotkania.

Zostają wysłani do szpitala na leczenie, wtedy będziesz musiał długo bronić swojego punktu widzenia.

Odwiedzasz kogoś w klinice dla beznadziejnych pacjentów – ktoś jest w bardzo trudnej sytuacji i potrzebuje twojej pomocy.

Pobyt w hospicjum – rozwiążesz wszystkie trapiące Cię od dawna problemy.

Zobacz we śnie Szpital

Ktoś, kto jest z tobą połączony na subtelnym poziomie, dotrze tam, ale najprawdopodobniej unikniesz tego, ponieważ bądź silniejszy. Chociaż twoje zdrowie również wymaga twojej uwagi.

Odwiedzanie chorych jest czynem charytatywnym.

Co oznacza sen Szpital

Widzenie siebie leżącego w szpitalu: potrzeba wizyty u lekarza lub przytłoczenie zmartwieniami, wewnętrzna samotność.

Odwiedzanie kogoś w szpitalu – w celu poprawy sytuacji.

Praca w szpitalu to ciężkie chwile.

Sny o chorych i szpitalu nie zawsze zwiastują ci chorobę.

Ale ponieważ takie sny rzadko są w stanie rozszyfrować, często wyglądają jak prorocze.

Ale nie w kierunku, w którym są postrzegane przez niedoświadczonego marzyciela.

Zobacz we śnie Szpital

Co oznaczają sny Szpital

Sen o szpitalu

Jesteś poza szpitalem – jest duże prawdopodobieństwo, że w najbliższych dniach zostanie Ci zwrócony zapomniany już dług lub otrzymasz premię, jest też bardzo prawdopodobne, że będziesz miał szczęście w loterii. Aby wszystko spełniło się w najlepszy możliwy sposób, zrób prezent nieznajomej osobie.

Jesteś w szpitalu – jeden z kolegów chce zająć twoje miejsce i jest za to gotowy na wszystko! Aby temu zapobiec, narysuj na lewym nadgarstku mały krzyżyk czerwoną farbą lub szminką i przyjdź do pracy w czymś odwróconym do tyłu.

Co to znaczy we śnie Szpital

Umieszczenie kogoś w szpitalu jest pragnieniem uzależnienia tej osoby od jednostki.

Własna hospitalizacja oznacza albo lęk o własne zdrowie (lęk przed śmiercią i chorobą), albo chęć opieki lub masochistyczne pragnienie przemocy w wyniku izolacji.

Nie bez znaczenia jest też typ szpitala i obserwowani pacjenci (chirurgiczni, chorzy psychicznie).

Znaczenie snów Szpital

Co oznacza szpital we śnie

Sen zapowiada kłopoty lub stratę.

Wyobraź sobie, że szpital zostaje rozwiązany, a na jego miejscu powstaje luksusowy hotel z ogrodem i basenem.

Znaczenie snu Szpital

Szpital widziany we śnie zwiastuje kłopoty w momencie, gdy wydaje ci się, że nie ma siły ani sensu z nimi walczyć. Trafienie do szpitala w wyniku urazu i przykucia do łóżka to nieuchronna choroba, której można uniknąć, przechodząc na zdrowy tryb życia. Aby zostać wypisanym ze szpitala – znajdziesz sposób na powstrzymanie nieokiełznanych nieżyczliwych, którzy przekroczyli granice tego, co jest dozwolone.

Odwiedzenie kogoś w szpitalu – otrzymanie złej wiadomości, odwiedziny krewnych – do niepokoju i smutku, dzieci – na imprezę rodzinną, przyjaciół – do przyjemności. Wizyta w szpitalu psychiatrycznym to zapowiedź wielkiego stresu psychicznego, z którym trzeba będzie przezwyciężyć trudy i przeciwności losu. Uzdrowienie w nim jest przeszkodą w biznesie.

Interpretacja snu Szpital

Co szpital przewiduje we śnie

Rozważ wizytę u lekarza, aby sprawdzić swój stan zdrowia.

Czy dbasz o swoje ciało? Co można zrobić, aby wzmocnić organizm? .

Co to znaczy widzieć szpital we śnie

Interpretacja snu Szpital

Co przepowiada sen Szpital

Widok szpitala to nieprzyjemny widok.

Leżąc w szpitalu – wezwij pomoc.

Znaczenie snu Szpital

Widzenie siebie wychodzącego ze szpitala oznacza, że ​​​​będziesz mógł pozbyć się podstępnych wrogów, którzy próbowali sprawić ci wiele kłopotów.

Widzenie szpitala psychiatrycznego we śnie zapowiada wielki stres psychiczny, dzięki któremu pokonasz trudności.

Jeśli śnisz, że jesteś chory i znajdujesz się w sali szpitalnej, jest to oznaką zbliżającej się choroby.

Odwiedzanie chorych to zła wiadomość.

We śnie zobaczyć szpital

Szpital przewidywania snu

Jakie jest marzenie Szpitala

Zobacz we śnie Szpital

Widzenie szpitala to nieszczęście.

Leżenie w szpitalu – zmartwienia i wewnętrzna samotność.

Co oznacza sen Szpital

Zobacz we śnie Szpital

Wyzdrowiej, jeśli jesteś chory.

Do pomyślnego rozwiązania ważnego problemu.

Wyjście ze szpitala – do wyzdrowienia.

Idź do szpitala – na nadchodzącą chorobę.

Psychika – warto skonsultować się z psychoneurologiem.

Co oznaczają sny Szpital

Sen o szpitalu

Co to znaczy we śnie Szpital

Jeśli śnisz, że jesteś w szpitalu, możesz zachorować.

Widzieliśmy we śnie, że jesteś wypisywany ze szpitala – będziesz mógł pozbyć się podstępnych wrogów.

Klinika psychiatryczna marzy o wielkim stresie psychicznym.

Odwiedzanie chorych to zła wiadomość.

D. Loff napisał, że często śnią nam się sny o szpitalu, ale rzadko mają one coś wspólnego z chorobą. Jego zdaniem marzenie o pogotowiu wiąże się właśnie z dobrem ważnych dla nas osób.

Dział terapeutyczny marzy – to znaczy, że potrzebujesz innych ludzi lub chcesz, żeby oni potrzebowali nas. Jest to przejaw zależności, gdyż sytuacja w szpitalu charakteryzuje się zależnością pacjenta od lekarza.

Czytaj więcej:  Dlaczego krewni tego faceta marzą

Resuscytacja to dział kojarzony z niebezpieczeństwem, a czasem z ulgą. Trafiają tam osoby w stanie krytycznym, co oznacza, że ​​sen o resuscytacji może przypominać o zmarłej osobie lub potrzebującej pomocy.

Jeśli we śnie nie chcesz opuszczać szpitala, to w prawdziwym życiu czujesz się niepewnie i pragniesz czyjejś opieki i wsparcia.

Sen, w którym jesteś traktowany absurdalnymi metodami, odzwierciedla twoje pragnienie zrównoważenia czegoś w życiu.

Najbardziej nieprzyjemny sen o szpitalu wiąże się z tym, że czujesz się poważnie chory, ale nie możesz uzyskać odpowiedniego nastawienia i leczenia ze strony lekarzy.

Dlaczego szpital śni – 36 dokładnych znaczeń snu

Szpital we śnie symbolizuje nieuchronną chorobę śniącego lub bliskich mu osób. Również ten sen zapowiada otrzymanie dobrych wiadomości lub korzystnej oferty.

Interpretacja snu o szpitalu w zależności od szczegółów

W zależności od tego, co robić we śnie w szpitalu:

 • żyć – do finansowego dobrobytu;
 • leżeć na stole operacyjnym – aby pomóc krewnym;
 • być leczonym – spotkać się z ukochaną osobą;
 • podejmuj testy – aby zwrócić stare długi;
 • usunąć zapalenie wyrostka robaczkowego – ukraść marzycielowi;
 • biegać po korytarzach – do nieoczekiwanej propozycji biznesowej;
 • poszukaj odpowiedniej sali szpitalnej – na większy zakup;
 • rozmowa z chorymi – o wyzdrowienie bliskiej osoby;
 • stać w kolejce – do nieprzyjemnego znajomego;
 • zamiatanie podłogi miotłą – do zdrady przez partnera;
 • być gościem – na długą podróż;
 • zbierać rzeczy – pomagać nieznajomemu;
 • pracować jako sprzątaczka – na trudności w pracy;
 • dokonać aborcji – do nieudanej inwestycji pieniędzy;
 • odwiedź wnuczkę – ku rozczarowaniu przyjaciela;
 • wyrwać ząb – na straty finansowe;
 • świętowanie Nowego Roku – do konfliktu w rodzinie;
 • przygotować się do operacji – na miłą niespodziankę;
 • dokonywać napraw – spotykać się ze złymi życzeniami;
 • zjeść obiad – na romantyczną wycieczkę;
 • uciec od lekarzy – podjąć trudną decyzję;
 • dostać pracę – do sukcesu w pracy;
 • prasowanie szlafroków – do pojednania z krewnym;
 • rodzić – do ognia;
 • śmiać się – spotkać wpływową osobę;
 • wyrzucanie strzykawek to przyjemny obowiązek;
 • posprzątać – dobrze się bawić;
 • płakać – aby otrzymać prezent;
 • siedzenie na krześle – spóźnienie się na ważne spotkanie;
 • zadawać pytania lekarzowi – do nieporozumień z kolegami;
 • wybielić ściany – plotkować;
 • spać – do pojawienia się nowego źródła dochodu;
 • przeklinanie z lekarzem – na chorobę;
 • wspiąć się po schodach – do kłótni z bliskimi;
 • odwiedzić krewnego – do problemów;
 • zabijać zombie – na pojawienie się zwierzaka w domu;
 • praca jako pielęgniarka – do utraty cennego mienia;
 • pomoc chorym – na nieoczekiwane spotkanie z byłym partnerem;
 • poczekaj na wyniki badania – na rozstanie z ukochaną osobą;
 • ścielenie łóżka – na pojawienie się długów;
 • kupowanie leków – do dobrego samopoczucia w życiu rodzinnym;
 • wyjrzyj przez okno – do nowych znajomych;
 • wejść do biura – ku zazdrości kolegów;
 • myć podłogi – do sukcesu dziecka w szkole lub sporcie;
 • amputować kończyny – do wymuszonej komunikacji z osobą o dwóch twarzach;
 • szukaj kul i torby – do zwolnienia.

W zależności od tego, o którym szpitalu marzy:

 • biały – do pojawienia się nowego hobby;
 • duży – do konfliktu z wpływową osobą;
 • brudny – do utraty cennej rzeczy;
 • dziecięcy – na długą wycieczkę do innego miasta;
 • stary – do konfliktu rodzinnego;
 • opuszczony – do pogorszenia reputacji;
 • ciemny – do szacunku w społeczeństwie i bogactwie;
 • zakaźny – na chorobę podczas podróży;
 • okropny – do potępienia przez krewnych lub współpracowników;
 • onkologiczny – do rozczarowania miłością;
 • gruźlica – aby rozwiązać długotrwały problem;
 • więzienie – troska o zdrowie dzieci;
 • dla chorych psychicznie – dla zysku;
 • zniszczone – do zawarcia nieudanej transakcji;
 • ginekologiczne – do udanej inwestycji środków osobistych.

W zależności od tego, kto we śnie dotarł do szpitala:

 • babcia – na kłopoty;
 • mały chłopiec – aby spełnić marzenie;
 • żona – próżne nadzieje;
 • wróg – do ciężkich strat;
 • kochanek – do wyzdrowienia;
 • dziewczyna – aby awansować po szczeblach kariery;
 • ojciec – do kłótni rodzinnych;
 • ciocia – dla poprawy samopoczucia;
 • mąż – spotkać okrutną osobę;
 • matka – do próżnej nadziei na partnera;
 • facet, którego lubisz – pokonywać przeszkody na drodze do celu;
 • przyjaciel – do rozczarowania;
 • córka – do niepowodzeń w biznesie;
 • teściowa – na przeziębienie;
 • wujek – do kłótni z dalekimi krewnymi;
 • sąsiad – na małe kłopoty;
 • syn – na zatrucie pokarmowe;
 • panna młoda – ochłodzić uczucia;
 • ukochany – do nieprzyjemnych wiadomości;
 • względny – do upadku firmy;
 • siostra – na szczęście w grach hazardowych;
 • brat – na przeszkody w biznesie;
 • była żona – do szybkiej realizacji planu.

W zależności od działań we śnie:

 • dostać się do szpitala po wypadku – duże wydatki;
 • opuścić szpital – aby zwiększyć pensje;
 • przyjdź do szpitala w sukni ślubnej – do sukcesu w biznesie;
 • do wypisu z kliniki – na ważne wydarzenie.

W zależności od tego, co dzieje się we śnie ze szpitalem:

 • pali się – ku zwiększonej uwadze płci przeciwnej;
 • załamuje się – na początek nowej powieści.

W zależności od tego, gdzie znajduje się szpital we śnie:

 • w lesie – szacunek od bliskich;
 • w wodzie – do zdrady partnera.

W zależności od tego, kto marzył o szpitalu:

 • niezamężna dziewczyna – do depresji;
 • w ciąży – do korzystnych zmian;
 • zamężna kobieta – do smutku w rodzinie.