Interpretacja snów całuje faceta

Interpretacja snów: całowanie w usta z mężczyzną, którego lubisz

Widzenie ukochanej osoby we śnie to dobry znak. A pocałunek z kochankiem jest niekonsekwentnie interpretowany przez wymarzone książki. Częste pytanie, które niepokoi dziewczyny – po co marzyć o pocałunku z facetem, który lubi na ustach – może mieć kilka odpowiedzi. Rozważmy każdy z nich osobno.

Po co marzyć o pocałunku z facetem, który lubi na ustach?

Tajemniczy świat snów odzwierciedla wewnętrzną esencję i cenione pragnienia człowieka. Przez tysiące lat ludzie, próbując zgłębić tajemnicę snów, dokonywali obserwacji, robili notatki, przekazywali wiedzę ustnie.

Całowanie we śnie z mężczyzną, którego lubisz, to najsilniejszy omen. Poświęcono mu niezliczone strony książek o marzeniach, skomponowano o nim piosenki, wiersze, legendy. Sny z pocałunkiem można znaleźć w znakach ludowych i dziełach filozoficznych. Po przestudiowaniu powyższych źródeł odpowiemy na pytanie, dokąd może prowadzić piękny sen z pocałunkiem.

Na co warto czekać?

Całowanie mężczyzny we śnie może być dobrym lub złym znakiem – zależy to od sytuacji i wybranego. W każdym razie sen mówi o nadchodzących fatalnych wydarzeniach. Do jego interpretacji należy podchodzić z największą odpowiedzialnością.

Szczególnie ważny jest rodzaj pocałunku na ustach we śnie:

 • krótki, przelotny pocałunek oznacza tylko niewielkie zainteresowanie;
 • długi czuły pocałunek świadczy o głębokich uczuciach zrodzonych na podstawie duchowego pokrewieństwa i wspólnych zainteresowań;
 • marzy się namiętny francuski pocałunek w przeddzień jasnych wydarzeń, które mogą zmienić wewnętrzny świat i styl życia.

Szczególnie ważne są sny widziane w nocy we wtorek lub środę. Są prorocze i ostrzegawcze. Całowanie we śnie od poniedziałku do wtorku – istnieje duże prawdopodobieństwo kłótni. Pocałunek w środę wieczorem sygnalizuje, że facet może wpaść w nieprzyjemną sytuację. Koniecznie mu o tym powiedz. Sny w czwartkową noc zwykle nic nie znaczą, odzwierciedlają jedynie twoje pragnienia. Ale piątkowe marzenia dość często się spełniają.

dobre wieści

Widzenie pocałunku na ustach z mężczyzną, którego lubisz we śnie, oznacza dobrą wróżbę dla dziewczyny:

 1. wyraźnie jej współczuje i istnieje duże prawdopodobieństwo, że wkrótce zaczną się spotykać;
 2. całowanie się z chłopakiem to znak, że ta para jest szczęśliwa, czeka na długotrwały związek;
 3. dobre wieści od niego lub jego sąsiadów;
 4. ślub w karetce, jeśli pocałunek miał miejsce w kościele.

W większości książek o marzeniach pocałunek nie budzi niepokoju, gdy budzisz się rano w dobrym nastroju. Jednak w niektórych przypadkach sen może obiecać nieprzyjemne wydarzenia.

Kłopot

Pocałunek we śnie z facetem, którego lubisz, może mieć negatywne znaczenie, jeśli:

 • dziewczyna była już z nim w intymnym związku;
 • pocałunek miał miejsce w ciemnym pokoju;
 • ktoś przerwał twój pocałunek.

Znaki te oznaczają rychłe rozczarowanie wybranego, utratę reputacji, plotki i inne nieprzyjemne chwile. Widząc taki sen, bądź czujny, unikaj pochopnych kroków.

Jeśli masz jakieś pytania – daj nam znać Zadaj nam pytanie

Osobne kłopoty nadchodzą, jeśli całujesz się we śnie z własnym szefem. To ostrzeżenie przed możliwą utratą pieniędzy, opóźnieniami w wynagrodzeniu. Będziesz ciężko pracować, nie będzie czasu i energii na odpoczynek. Być może trzeba będzie przełożyć urlop. Cóż mogę powiedzieć – biurowe romanse rzadko mają w życiu szczęśliwe zakończenie.

Interpretacja różnych książek o marzeniach

Interesujące jest to, że książki o marzeniach różnych autorów interpretują ten sam sen na różne sposoby. Aby dowiedzieć się, dlaczego marzy się pocałunek z facetem, którego lubisz na ustach, warto zapoznać się z opinią wszystkich.

Sonnik Miller

Wybitny teksański przedsiębiorca XIX-XX wieku, pisarz i znawca psychologii Gustav Miller interpretuje ten sen na dwa sposoby:

 1. pocałunek był przyjemny, a facet zachowywał się jak dżentelmen i pozostawił dobre wrażenie – w prawdziwym życiu ta osoba cię rozczaruje;
 2. całując cię, mężczyzna zachowywał się odważnie i wyzywająco – między wami powstaną wzajemne uczucia.

I jak prawdziwy biznesmen, Miller widział w tym śnie przepowiednię zbliżających się nieoczekiwanych zysków i nowych sukcesów biznesowych.

Interpretacja snów Tsvetkova

Nasz współczesny rosyjski pisarz Jewgienij Pietrowicz Cwietkow radzi, aby nie przywiązywać wagi do pocałunku we śnie z mężczyzną, którego lubisz, jeśli za dużo o nim myślałeś przed pójściem spać. Ten sen to tylko twoje sny.

Jeśli ten sen przyszedł do ciebie nieoczekiwanie, spodziewaj się drobnych kłopotów, problemów zdrowotnych, drobnych rozczarowań i innych problemów, które wkrótce miną.

Interpretacja snów Freuda

Wielki twórca psychoanalizy, Zygmunt Freud, mówi o takim pocałunku jako pragnieniu dziewczyny, by wejść w bliską relację z facetem, w którym jest zakochana. I to nie jest zaskakujące. W końcu według filozofii Freuda sny są tylko zwierciadłem naszej psychiki i nie ma w nich nic mistycznego. Jego zdaniem życie i emocje człowieka są całkowicie kontrolowane przez instynkt seksualny, który prowadzi do takich snów.

Po co marzyć o pocałunku z facetem?

Tajemnica snów zawsze ma logiczne podstawy. Podświadomość przekazuje śniącemu ważne informacje o jego życiu i przyszłych wydarzeniach. Po co marzyć o pocałunku z facetem? Zrozumienie znaczenia snu będzie zależeć od wielu szczegółów.

Ogólna interpretacja

Pocałunek nie zawsze jest radosnym wydarzeniem, jeśli dotyka cię nieznana lub nieprzyjemna osoba. Również podświadomie pocałunek jest postrzegany jako zdrada. Jeśli we śnie całujesz nieznajomego, ta fabuła może zwiastować zdradę – twoją lub wybraną.

Interpretacja snu będzie zależała od następujących szczegółów:

 • kto cię pocałował – ukochana osoba, nieznajomy lub znajomy;
 • kogo pocałowałeś – własnego lub kogoś innego;
 • jakie uczucia odczuwałeś podczas całowania;
 • żonaty marzyciel lub singiel.

Czytaj więcej:  Dlaczego marzysz o wielu krzyżach piersiowych

ma złą interpretację ukradkowy pocałunek w ciemności – to zwiastuje pochopne działania z twojej strony, które mogą prowadzić do dużych kłopotów. Pocałunek bez odpowiedzi obiecuje rozczarowanie w życiu i relacjach z ukochaną osobą. Jeśli facet nie reaguje na twój pocałunek, jest to oznaką niechęci lub rychłej separacji.

Zwiastun separacji jest uważany za sen, w którym twój chłopak całuje inną dziewczynę. Jeśli inna dziewczyna całuje twojego chłopaka, nie jesteś pewien swoich uczuć do niego. Musisz bardziej ufać swojemu partnerowi.

Nieprzyjemny i niepokojący osad w duszy pozostawia sen pocałunek zmarłej osoby. Taka fabuła zapowiada nieprzyjemny okres w życiu, a także początek depresji. Czasami całowanie zmarłego może wywołać myśli samobójcze. Skontaktuj się z psychologiem.

pocałunek w szyję przepowiada dziewczynie szybki ślub, jeśli ukochana osoba pocałuje ją we śnie. Pocałunek w oczy jest oznaką ujawnienia tajemnicy. Pocałunek w czoło mówi o chłodzie uczuć młodego mężczyzny.

Jeśli twój chłopak śni

Dla zamężnej dziewczyny pocałunek z mężem we śnie zapowiada dobre samopoczucie rodziny i harmonijne relacje. Ten sen jest kontynuacją prawdziwego życia małżeńskiego w świecie snów.

Pocałunek z byłym chłopakiem zapowiada szansę na przywrócenie relacji. W świecie snów dusze ludzi mogą się „spotykać”, czyli wchodzić ze sobą w interakcje na poziomie podświadomości. Pojawienie się byłej ukochanej osoby we śnie mówi o jego pragnieniu spotkania się z tobą.

Jednak sen z pocałunkiem byłego dżentelmena ma inną interpretację. Jeśli nie chcesz związku, to ten sen sugeruje, że jesteś gotowy na spotkanie z nowym wybrańcem serca.

Pocałuj się z ukochaną osobą większość książek o marzeniach interpretuje jako rychłe rozstanie. Co więcej, separacja będzie winą marzycielki z powodu jej zdrady faceta.

Jeśli ktoś śni

Ten sen może wskazywać na twoje podświadome pragnienie spotkania się z tym mężczyzną. Oznacza to, że twój ukochany nie poświęca ci wystarczającej uwagi.

Jeśli masz ukochaną osobę, ale marzysz całowanie innego mężczyzny/chłopaka, oznacza to niewiarygodność twoich uczuć do wybranego.

Jeśli jesteś samotny, sen z pocałunkiem zapowiada wczesną znajomość z miłym mężczyzną. Jeśli jednak dziewczyna sama całuje nieznajomego, wokół niej krążą plotki. Nie bądź szczery ze swoimi przyjaciółmi.

Jeśli marzysz o pocałunku z przystojnym facetem, czego nie widziałeś w rzeczywistości, zapowiada to dobre relacje z bratnią duszą.

Jeśli zostałeś pocałowany przez brzydkiego lub brzydkiego nieznajomego, wkrótce przyjdą rozczarowania w miłości i bliskich związkach. Możesz być rozczarowany nie tylko ukochaną osobą, ale także po prostu znajomą osobą.

Całowanie chłopaka przyjaciółki nie zwiastuj dobrych rzeczy. Wokół ciebie jest dużo hipokryzji, a także można spotkać przebiegłego człowieka. Bądź ostrożny.

Pocałunek z nieprzyjemnym mężczyzną zwiastuje złe wydarzenia: albo spotkasz żigolaka, albo twój nowy znajomy będzie miał mroczną przeszłość.

Interpretacja wymarzonych książek

Sonnik Miller interpretuje potajemny pocałunek w ciemności jako obsceniczność: dziewczyna na progu rozpustnego życia. Jeśli marzycielka pocałowała chłopaka przyjaciela, wkrótce się z nią pokłóci. Nękanie ukochanego faceta przez dziewczynę również zapowiada kłótnię z nią: oskarży cię o nieprzyzwoite przewinienie.

Interpretacja snów Hassa interpretuje potajemny pocałunek w ciemności lub całkowitej ciemności jako ostrzeżenie przed rozwiązłym życiem. Dziewczyna ma wielu wielbicieli, ale nie ma wybrańca serca.

Ezoteryczna książka marzeń interpretuje pocałunek z facetem jako symbol delikatnej, pełnej zaufania relacji z ukochaną osobą. I nie ma znaczenia, czy pocałował ją we śnie, czy innego mężczyznę.

Interpretacja snów XX wieku traktuje tę fabułę w zmiennej symbolice: pocałunek obiecuje spotkanie dla ludzi rozdzielonych przez los i rozłąkę dla kochanków. Jednak separacja nie oznacza zerwania relacji: będzie tymczasowa i wymuszona.

Po co marzyć o pocałunku z facetem? Główne interpretacje tego, o czym marzy pocałunek z facetem

Wiele osób uwielbia się całować. Ale co oznacza pocałunek we śnie? Po co marzyć o pocałunku z facetem? Warto uporządkować.

Po co marzyć o pocałunku z facetem – główna interpretacja

Uważa się, że zobaczenie pocałunku we śnie jest kłótnią w rzeczywistości. Ale warto w pełni zinterpretować sen, aby uchwycić jego ukryte znaczenie. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na następujące szczegóły:

Jakiego faceta całujesz we śnie;

Czy chcesz tego pocałunku;

Jakie emocje odczuwasz podczas pocałunku we śnie;

Jaki był powód pocałunku?

Jeśli we śnie całujesz byłego chłopaka, powinieneś zadbać o to, aby twój partner miał wystarczająco dużo miłości i troski. Staraj się otoczyć go uczuciem, w przeciwnym razie ryzykujesz utratę tego związku.

Taki sen może również oznaczać, że ktoś z przeszłości nagle pojawi się w twoim życiu i wprowadzi w nie wiele kłopotów. Staraj się nie skupiać na negatywach, szukaj pozytywów w każdej sytuacji.

Jeśli mężczyzna z przeszłości zaczyna aktywnie ingerować w twoje prawdziwe życie, poproś go, aby nie przeszkadzał ci w przyszłości. Jeśli to nie pomoże, w żadnym wypadku nie rób mu ustępstw. Może próbować cię skusić. Ale robi to bardziej z zazdrości niż ze szczerych i czystych uczuć.

Jeśli marzysz o tym, jak jakiś nieznajomy próbuje cię pocałować – brakuje ci różnorodnych wrażeń w życiu. Naprawdę chcesz coś zmienić w życiu, upiększyć, ale nie możesz sam zdecydować, czego chcesz.

A może znudził Ci się stary związek i chcesz poznać innego partnera? Lub chcesz zbudować silną relację opartą na zaufaniu z tym partnerem. Książka marzeń radzi ci zrozumieć prawdziwe motywy twoich uczuć i motywów, w przeciwnym razie będzie ci bardzo trudno. Będziesz niezadowolony ze wszystkiego, co dzieje się w twoim życiu. Zaczniesz szukać wad w otaczających Cię ludziach.

Czytaj więcej:  Śmierć faceta we śnie

Jeśli marzysz o pocałunku z facetem w pociągu, czekają cię ogromne zmiany w życiu. I dotyczy to nie tylko relacji osobistych. Wpadniesz w cykl wydarzeń i nie będziesz wiedział, jak się z niego wydostać. Postaraj się wykorzystać wszystkie nadchodzące wydarzenia w swoim życiu.

Jeśli marzysz o pocałunku z facetem w miejscu publicznym, od dawna chciałeś wystawić coś na widok publiczny. Być może lubisz zwracać na siebie zbyt dużą uwagę. Książka marzeń mówi, że teraz nie jest na to odpowiedni czas. Powinieneś być bardziej skromny. Zachowuj się w granicach tego, co jest dozwolone, w przeciwnym razie Twoja reputacja może ucierpieć.

Jeśli śnisz, że ktoś cię całuje, odwracasz się i okazuje się, że to twój chłopak, czeka cię miła niespodzianka, która będzie dla ciebie długo wyczekiwanym prezentem. Aby zobaczyć sen, w którym całujesz się ze swoim chłopakiem na łóżku – w twoim związku możliwa jest kłótnia.

Jeśli zobaczysz z nim dużo pocałunków, kłótnia będzie długa. Aby zrozumieć przyczynę kłótni, musisz zinterpretować cały sen. Ale wymarzona książka radzi, aby nie dawać facetowi powodu do zazdrości.

Jeśli marzysz o pocałunku z facetem na trawniku, czeka Cię romantyczne spotkanie, które zakończy się dla Ciebie smutkiem. Nie dość, że się nim zawiedziesz, to jeszcze długo nie będziesz chciał kosztować relacji z nikim. Jeśli we śnie twój chłopak daje ci pierścionek, a następnie całuje cię w usta, w rzeczywistości nie powinieneś oczekiwać od niego oferty. Najprawdopodobniej nawet nie uważa cię za potencjalnego partnera do małżeństwa.

Książka marzeń radzi ci zastanowić się, czy naprawdę masz wzajemne zrozumienie ze swoim partnerem, czy też każdy z was stoi na swoim i wymaga zbyt wiele uwagi dla siebie. Jeśli to prawda. Aby nie zniszczyć całkowicie związku, warto podzielić się obowiązkami w pary.

Sen, w którym całuje cię chłopak twojej dziewczyny, zapowiada kłótnie z nią i wrogość. Powodem tego może nie być twoja zdrada z kochankiem. Powodem tego będzie jej niezdolność do słuchania i słyszenia. Każdy z Was będzie czekał na wsparcie i zrozumienie ze strony drugiego. Wynikiem tego oczekiwania będą wzajemne pretensje. Interpretacja snów zaleca utrzymywanie przyjaźni i nie zwracanie uwagi na drobiazgi domowe. Jeśli kwestia kłótni jest dla Ciebie zbyt fundamentalna, przeczekaj burzę. Wszystko ułoży się tak, jak chcesz.

Jeśli śnisz, że facet najpierw ścisnął cię mocno w ramionach, a potem pocałował, taki sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbędziesz zmuszony do posłuszeństwa czyjejś woli. Przez jakiś czas będziesz zmuszony poświęcić swoje interesy w imię wspólnego celu.

Jeśli całujesz swojego chłopaka we śnie i odczuwasz dyskomfort lub inne negatywne emocje, powinieneś spodziewać się ochłodzenia uczuć i emocji. Powodem tego będą trudne codzienne sprawy, które po prostu Cię przytłoczą. Nie przenoś ciężaru życia codziennego na swoje życie osobiste.

Po co marzyć o pocałunku z facetem według ezoterycznej książki o marzeniach

Ezoteryczna książka snów mówi, że jeśli widzisz pocałunek między facetem a dziewczyną, sam nie masz uczucia i miłości. Chcesz, żeby ktoś się tobą zaopiekował, więc we śnie wyobrażasz sobie innych ludzi, między którymi powstały delikatne uczucia. Książka marzeń zachęca do ponownego rozważenia swojego stosunku do życia w ogóle.

Jeśli śnisz, że nieznajomy cię całuje, pragniesz nowych niezapomnianych emocji i relacji. Zdecydowanie powinieneś pozbyć się przeszłości, negatywnych doświadczeń w związkach. I przyciągnij do swojego życia nowe połączenia, które w niczym nie przypominają poprzednich.

Jeśli śnisz, że pocałunek z facetem został przerwany przez telefon, powinieneś uważać na plotki i plotki dotyczące twojego związku. Ktoś będzie próbował w każdy możliwy sposób ukłuć cię słowem, sprawić ci przykrość. Nie angażuj się w tę trudną grę.

Jeśli marzysz o nocnym spacerze z facetem, który zakończył się pocałunkiem, czekają na Ciebie ukryte możliwości i ukryte rezerwy. Będziesz w stanie wykorzystać wszystkie swoje siły, aby osiągnąć swój cel. Tutaj możemy mówić nie tylko o relacjach osobistych, ale także o sferze zawodowej.

Sen, w którym widzisz się z boku, całując faceta, obiecuje potępienie ze strony mężczyzn. Jeśli od dawna próbujesz znaleźć partnera dla siebie, taki sen zapowiada spotkanie z niehonorowym mężczyzną. Dowie się o twojej lokalizacji, a potem cię potępi. Staraj się nie zrujnować swojej reputacji przypadkowymi połączeniami.

Po co marzyć o pocałunku z facetem według wymarzonej książki Freuda

Wymarzona książka Freuda mówi, dlaczego marzy się pocałunek z facetem. Taki sen obiecuje zdradę i zdradę. Jeśli całujesz swojego chłopaka we śnie, powinieneś spodziewać się od niego zdrady. Jeśli we śnie zobaczysz obraz innego młodego mężczyzny, który cię całuje, sam zdradzisz związek.

Książka snów twierdzi, że po takim śnie możesz spodziewać się spotkania mężczyzn, którzy zaoferują ci gorączkowe życie intymne. A może nawet się zgodzisz. Zrobisz taki czyn raczej z desperacji. Ponieważ jesteśmy bardzo zmęczeni spędzaniem wieczorów samotnie.

Czytaj więcej:  Widzieć wieloryba we śnie

Sen, w którym facet całuje cię w ciemności, obiecuje ukryte fantazje seksualne, które powinieneś był zaspokoić dawno temu. Powinieneś szczerze porozmawiać ze swoim chłopakiem o swoich preferencjach w intymnych związkach. Jeśli twoje gusta się różnią, wymarzona książka radzi ci zrozumieć szczerość uczuć do partnera.

Po co marzyć o pocałunku z facetem w innych książkach o marzeniach

Wymarzona książka Grishiny mówi, że jeśli ciężarna dziewczyna marzy o pocałunku z facetem, zostanie zdradzona przez ukochaną osobę. Ale wymarzona książka nie zaleca paniki. Najprawdopodobniej jest po prostu zmęczony rutyną i brakuje mu emocji. Interpretacja snów zaleca urozmaicenie komunikacji i wypoczynku.

The Big Dream Book mówi, że jeśli facet pocałuje cię w rękę, możesz zdobyć bogatego i hojnego chłopaka, który zmieni twoje życie w wakacje. Będziesz mogła spędzić z nim wiele beztroskich i radosnych chwil. Ale chłopak nie będzie nastawiony na poważny związek, będzie raczej zainteresowany lekkim flirtem i otwartymi związkami.

Wymarzona książka Ezopa mówi, że pocałunek z byłym chłopakiem obiecuje raczej kłopoty niż radosne wydarzenia. Taki sen mówi o zamiarach byłego chłopaka, aby ponownie pojawił się w twoim życiu. Najprawdopodobniej związek już przeżył swoją użyteczność, a twój powrót do nich przyniesie tylko ból i rozczarowanie.

Niezależnie od tego, o czym marzysz, nie powinieneś przenosić na niego odpowiedzialności za własne działania. Sny mają za zadanie podpowiadać i prowadzić właściwą, czyli najłatwiejszą ścieżką. Żyjesz własnym życiem na własną rękę, mając marzenia jako asystentów.

Po co marzyć o całowaniu faceta?

Nasze działania we śnie nie zawsze odzwierciedlają to, co wydarzyło się w rzeczywistości. I odwrotnie – większość snów nie jest bezpośrednią przepowiednią przyszłych wydarzeń. Symbolika snów jest bardzo metaforyczna. Aby zrozumieć, dlaczego fabuła jest snem, należy przeprowadzić paralele między obrazami ze snu a rzeczywistością, a dopiero potem wyciągnąć wnioski. Zobaczmy, jak książki o marzeniach wyjaśniają historie, w których zdarzyło ci się pocałować faceta.

Wersje wymarzonej książki Millera

Zadowolony z interpretacji snu, w którym kochanek całuje twoje włosy, pasmo po paśmie. Takie sny oznaczają spotkanie z osobą, która w przeszłości była dla ciebie bardzo ważna.

Przestań prowadzić niemoralny styl życia, mylić się z kimkolwiek, wymarzona książka Millera ostrzega marzycieli, którzy we śnie pocałowali faceta w całkowitej ciemności. Namiętne uściski nie ze swoim chłopakiem, ale z innym oznaczają nieuniknioną kłótnię z nim.

Dla dziewczyny widok pocałunku jednego chłopca z drugim jest symbolem kłótni z partnerem ze względu na uparte charaktery obojga. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jej wybranka pocałowała innego faceta.

Flirt z nieznajomym – oznaka nieprzypadkowych wypadków

Całowanie się we śnie z nieznanym chłopcem to obiecujący symbol. Śniło mi się, że byłeś zachwycony, całując nieznanego młodego mężczyznę – przypadkowy incydent znacznie zwiększy twoją reputację, podoba się wymarzona książka pastora Loffa. Całowanie się z nieznajomym było dla ciebie obrzydliwe? Wejdź w epicentrum skandalu.

Przyjazny „smack”: od spraw przeszłych do spraw współczesnych

Według Lunar Dream Book, aby zdecydować o swojej przyszłości, nie trzeba wiele. Pamiętaj, jeśli całowałeś się we śnie ze znajomym chłopcem, z którym przestałeś się komunikować bardzo dawno temu.

Jeśli to zdarzenie miało miejsce, oznacza to, że wznowisz stare kontakty i połączenia. Nie musiałeś całować faceta we śnie, poradziłeś sobie tylko z uściskami – będzie potrzebował wsparcia i porady od ciebie.

Czy wymarzone powitanie z przyjacielem zakończyło się „klepnięciem” w czubek głowy? O tym właśnie jest ten sen, według Wschodniej Księgi Marzeń: oświeci cię, co musisz zrobić w sytuacji, z której od bardzo dawna szukałeś wyjścia.

Pocałunek w usta jako „wyznacznik” przyszłości

Całowanie faceta w usta we śnie to przyjemne „wydarzenie”. Ale tylko wtedy, gdy jest to obopólnie pożądane. Miał pocałunek w usta? Pamiętaj kto! Interpretacje snów uważają to za ważny szczegół. Po co więc marzyć o pocałunku:

 • z ukochaną osobą – oszuka cię;
 • z dziwnym chłopcem – flirtować i kokieterię;
 • ze zmarłym mężem lub narzeczonym – rozwikłać czyjąś tajemnicę;
 • z przyjacielem, który lubi – do przyjemnej rozmowy z nim;
 • z nieznajomym, którego lubisz – do nowego znajomego;
 • z wrogiem – aby ustanowić pokój między wami;
 • całowanie chłopaka przyjaciółki – do nieprzyjemnego starcia z nią.

Nieprzyjemne pocałunki lub strzeż się spontanicznych decyzji

Po co marzyć o nieprzyjemnym pocałunku z dziewczyną dla faceta, powie ci wymarzona książka Białego Maga. Jeśli zdecydujesz się bronić swojego zdania, zadbaj o to, aby być „na temat” sporu.

Miałeś okazję przytulić się do młodego mężczyzny, który jest dla ciebie obrzydliwy? Straszny! A jeśli widzisz, że musiałeś pocałować faceta, to w ogóle koszmar. Ale tylko we śnie, ponieważ w rzeczywistości taka fabuła tylko doradza: nie powinieneś w niczym „odcinać ramienia”.

Czy śniło ci się, że musiałeś przytulić się do swojego kochanka na siłę? Wszystko jest zrozumiałe – jesteś na niego zły. Widzisz, że koleżanka pocałowała się ze swoim byłym lub z młodym mężczyzną na złość – do błędnej opinii o kimś.

Wybierz swoje marzenie

Interpretacja snów całuje faceta, którego lubisz

Po co marzyć o całowaniu byłego chłopaka?

We śnie całowanie się z ukochaną osobą

Całowanie nieznajomego we śnie

Całowanie we śnie ze znajomym mężczyzną

Po co marzyć o pocałunku z facetem?

Hi!

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? O którym marzyłem dzisiaj. Dokładnie tej nocy.