Po co marzyć o poślubieniu nieznanego mężczyzny

Małżeństwo z nieznajomym

Interpretacja snów Ślub z nieznajomym marzyłem o tym, dlaczego we śnie ślub z nieznanym mężczyzną? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć ślub z nieznajomym we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – ślub

Jeśli marzyłeś o ślubie, to najwyraźniej nie możesz sobie wyobrazić związku seksualnego bez miłości. Dla ciebie uczucia są ważniejsze niż cielesna przyjemność.

Według bułgarskiej wróżbitki Wangi sen o ślubie jest generalnie sprawdzianem twoich uczuć do ukochanej osoby.

Jeśli we śnie byłeś obecny na weselu młodej pary, w rzeczywistości doświadczysz wzmożonego poczucia intymności ze swoim kochankiem.

Jeśli marzyłeś, że sam się żenisz, będziesz mieć duchową jedność z godną osobą. Z Nim pójdziecie razem przez życie, dzieląc kłopoty i radości.

Sen, w którym występujesz jako ksiądz odprawiający ceremonię ślubną, przepowiada nieszczęście zagrażające ukochanej osobie. To jest ostrzeżenie: nie ingerujcie w toczące się wydarzenia, za wszelką wolą Bożą.

Interpretacja snów – ślub

Ślub we śnie jest jak test twoich uczuć do ukochanej osoby.

We śnie obecność na weselu młodej pary oznacza w rzeczywistości ponowne przeżycie wzmożonego poczucia intymności i pokrewieństwa z drugą połową.

Jeśli marzyłeś, że się żenisz, oznacza to nie tyle legalne i cielesne, co duchowe zjednoczenie z godną osobą, z którą wspólnie będziecie kroczyć wspólną ścieżką, dzielić kłopoty i radości.

We śnie pełnić rolę księdza odprawiającego ceremonię zaślubin – w rzeczywistości przeżyć szok związany z przeczuciem nieszczęścia zagrażającego bliskiej osobie. Taki sen ostrzega: nie ingeruj w bieżące wydarzenia. Są poza twoją kontrolą, ponieważ są w mocy Boga.

Interpretacja snów – ślub

Interpretacja snów – ślub

Interpretacja snów – Mężczyzna (nieznany)

Aby uzyskać dobrobyt finansowy. Piękne – zakończenie długoterminowego projektu. Dobrze zbudowany – wraz z państwem przyjdzie sława i uznanie. Mały wzrost – małe inwestycje przyniosą duże zyski. Osoby w podeszłym wieku – wsparcie finansowe od bliskiej osoby. Straszny lub brzydki – na pierwszy rzut oka beznadziejny biznes może przynieść finansowe dobre samopoczucie. Dzwonnik – ujawnij zdradę osoby, której najbardziej ufałeś. W kapeluszu i płaszczu – będziesz miał patrona. W ubraniach w jasnych kolorach – otrzymanie spadku. W ubraniach o ciemnych kolorach – Twoja wieloletnia praca przyniesie wymierne efekty. Martwy – do odkrycia nowych źródeł dochodu. Blond to opłacalna znajomość. Brunet to odważna propozycja. W więzieniu – realizacja twoich planów przez długi czas. Wejdź w związek miłosny – pojednanie z konkurentami.

Wyobraź sobie, że nieznajomy mężczyzna z twojego snu daje ci coś.

Interpretacja snów – ślub

Interpretacja snów – ślub

Sen, w którym jesteś obecny na weselu w kościele, jest zwiastunem wczesnego uznania twoich zasług, ale smutnych wydarzeń w życiu twoich przyjaciół. Jeśli jesteś wśród zaproszonych na ceremonię i jesteś ubrany na biało, oznacza to, że w rzeczywistości doświadczysz radości z jakiegoś odkrycia.

Jeśli jesteś ubrany na czarno i obsługujesz gości, będziesz musiał przede wszystkim zadbać o siebie.

Postrzeganie siebie jako panny młodej jest zwiastunem rozczarowania w miłości. Widzenie przyjaciela jako panny młodej oznacza świetną zabawę z młodym mężczyzną.

Interpretacja snów – ślub

Sen zapowiada długie i szczęśliwe małżeństwo, wiele dzieci i zdrowie wszystkich bliskich.

Postaraj się zapamiętać wszystkie szczegóły snu ślubnego, wskazane jest nawet naszkicowanie niektórych jego szczegółów.

Interpretacja snów – ślub

Aby wyjść za mąż – zostanie ci powierzony trudny i trudny oficjalny obowiązek, który przyniesie wielkie kłopoty i trudności.

Oglądanie ceremonii ślubnej to smutek z powodu kłótni z przyjaciółmi.

Ślub we śnie: jak interpretować popularne książki o marzeniach

Dla tych, którzy wkrótce mają ślub, ślub może śnić jako symbol, że dokonałeś właściwego wyboru, lub z powodu ekscytacji z nim związanej. Dla tych, którzy są wolni, ceremonia ta zapowiada rychłe odkrycie ich przeznaczenia. Istnieją również inne interpretacje tego znaku, które pomogą zrozumieć książki o marzeniach. Po co więc marzyć o ślubie.

Według współczesnej książki marzeń

 • Wkrótce przyjdą do ciebie zmiany, ale nie bój się ich, przynoszą same dobre rzeczy.
 • Jeśli jesteś młodą dziewczyną i marzyłaś o tym, jak wychodzisz za mąż, oznacza to, że nie dasz się zwieść w swoich snach o młodym mężczyźnie: jest on dokładnie taki, jak go sobie wyobrażasz. Jeśli jednak zrobiłeś to w tajemnicy przed wszystkimi, będziesz miał przerwę w relacjach z ukochaną osobą, której jednak można uniknąć z wysiłkiem. Jeśli podczas ceremonii byłeś panem młodym, czeka cię nagłe niebezpieczeństwo, pojawią się nieporozumienia, które trudno będzie rozwikłać.
 • Czy we śnie byłeś zaproszony na wesele? Wkrótce będziesz się bawić na hałaśliwej uczcie w gronie miłych ludzi.

Według wymarzonej książki Vangi

 • Jeśli marzyłeś o ślubie, to powinieneś zadać sobie pytanie: czy jestem pewien, z kim zwiążę swoje życie? Czy naprawdę go kocham?
 • Czy byłeś obecny na ślubie młodych małżonków? Znów poczujesz to bardzo wzmożone uczucie intymności ze swoim partnerem, o którym już zapomniałeś, i zabierze Cię to do nieba, do świata marzeń; obok bratniej duszy będzie ci przytulnie i ciepło.
 • Jeśli się ożeniłeś, zapowiada to spotkanie z osobą, z którą będziesz mieć związek duchowy, rozciągający się na całe życie, z którym będziesz mógł dzielić zarówno kłopoty, jak i radości. Nie musi to być miłość, może to być prawdziwy przyjaciel, ale w każdym razie przyniesie ci poczucie, że nie jesteś sam.
 • Jeśli we śnie odgrywałeś rolę księdza, oznacza to, że w rzeczywistości doświadczysz przerażającego i niesamowitego uczucia strachu o kogoś bardzo bliskiego, przewidujesz zagrożenie dla jego życia, ale nie możesz nic z tym zrobić To. I nawet nie próbuj, ponieważ wydarzenia, które się dzieją, są poza twoją kontrolą, a swoimi działaniami tylko pogorszysz sytuację.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o życiu w innym domu

Według wymarzonej książki od A do Z

 • Jeśli byłeś obecny na ceremonii, jest to znak, że wkrótce twoje zasługi zostaną docenione, odniesiesz sukces w swoich sprawach, ale twoim bliskim przydarzą się smutne wydarzenia.
 • Jeśli w tym czasie byłeś ubrany na biało, wkrótce doświadczysz radości odkrywania dla siebie czegoś nowego. A jeśli w czerni i jednocześnie pomagałeś gościom, będziesz musiał przede wszystkim polegać na sobie i myśleć też o sobie.
 • Czy widziałeś siebie jako pannę młodą? Niestety, zwiastuje to rozczarowania i niepowodzenia w miłości. Jeśli jednak w roli panny młodej była dziewczyna, to jest odwrotnie – spotkanie z osobą, z którą będziesz się dobrze bawić.

Według wymarzonej książki Freuda

Taki sen oznacza, że ​​​​nie lubisz mieć stosunków seksualnych bez żadnych uczuć. Podczas stosunku seksualnego element emocjonalny jest dla ciebie ważniejszy niż element fizyczny, a do łóżka pójdziesz z kimś tylko wtedy, gdy będziesz pewien istnienia swojej duchowej intymności, wzajemności swoich intencji. Seks tylko dla przyjemności nie jest tym, czego szukasz.

Według kobiecej książki marzeń

 • Jeśli widziałeś swój własny ślub, to twoim przeznaczeniem jest poślubić niesamowitego mężczyznę, z którym poczujesz się radośnie i szczęśliwie. Jeśli jednocześnie spóźniłeś się, uda ci się stworzyć dobrą rodzinę, w której zapanuje harmonia i serdeczne przyjaźnie.
 • Czy śledziłeś ceremonię kogoś innego? Czekasz na sukces w pracy, awans, w końcu zostaniesz zauważony przez władze.

Według wymarzonych książek na urodziny

 • Wrzesień, październik, listopad, grudzień: jeśli brałeś ślub w kościele, twoje życie małżeńskie będzie długie, oczywiście nie bez trudności, ale ogólnie szczęśliwe. Twój partner to ten, który zawsze będzie w trudnych chwilach, wsparcie i pomoc.
 • Maj, czerwiec, lipiec, sierpień: jeśli byłeś na ceremonii i obserwowałeś inną parę, to w życiu nie znajdziesz partnera i jesteś skazany na pozostanie sam na zawsze. Ale nie martw się, ponieważ to, czy sen się spełni, zależy od wielu innych czynników, takich jak dzień tygodnia, w którym się śniło.
 • Styczeń, luty, marzec, kwiecień: dla osób urodzonych w tych miesiącach interpretacja ślubu jest odwrotna, to znaczy, jeśli jesteś zamężna lub zamężna, czeka cię szybki rozwód.

Według wymarzonej książki Fiodorowskiej

Jeśli we śnie widziałeś, że bierzesz ślub, w rzeczywistości powinieneś uważać, aby nie narażać się na ryzyko, ponieważ grozi ci poważne niebezpieczeństwo, a lepiej żyć spokojnie i nie angażując się w nic przez chwilę, niż bój się później o swoje zdrowie. W związku z tym, jeśli ceremonia odbyła się na cześć innej pary lub osoby, którą znasz, niebezpieczeństwo już im grozi, ostrzeż ich, aby nieodwracalne się nie wydarzyło.

Według wymarzonej książki dla suki

 • Jeśli ceremonia była twoja, przygotuj się na ciężkie obowiązki, które zostaną nałożone na twoje barki. Zajmą dużo twojej siły, jednak upewnij się, że możesz sobie z nimi poradzić, jeśli zbierzesz siłę woli w pięść.
 • Oglądałeś ślub kogoś innego? Dręczy cię poczucie winy i smutek z powodu kłótni z bliskim przyjacielem. Jeśli kłótnia jeszcze się nie odbyła, musisz zrobić wszystko, aby jej uniknąć.

Według innych wymarzonych książek:

Mały Welesow: istnieją dwie interpretacje: albo okazja i znajomość, która będzie dla ciebie korzystna, albo kłótnie z bliskimi i obowiązki domowe.

Rosyjski: spodziewaj się chorób, z których trudno będzie się wyleczyć, ale po nich będziesz miał wzrost sił i pewności siebie.

Salomon: musisz radzić sobie z ciężkimi obowiązkami i zadaniami.

Ukraiński: będziesz miał jakieś radosne wydarzenie i spotkanie z miłym znajomym.

Interpretacja snów: ślub. Pełny zapis snu, w którym śnił się ślub.

Miałem ślub – niesamowity sen w swoim pięknie i całej wielkości. Ceremonia ślubna zawsze porywała obecnych na niej osób. Ślub kościelny zawsze był czymś tajemniczym i uroczystym. Dlatego wszystkie sny ślubne są interpretowane jako próba miłości, symbol miłości i symbol niezawodności partnerów. Przyjrzyjmy się bliżej śnie, w którym albo uczestniczyliśmy w ceremonii zaślubin, albo sami staliśmy pod koroną.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów, aby zobaczyć swoje gówno w spodniach
 • Po co marzyć o ślubie w kościele – szczęśliwa zmiana w życiu. (patrz sen Kościół)
 • Po co marzyć o ślubie z mężem – łączy cię z mężem nie tylko małżeństwo i dzieci, ale także więzi duchowe, masz pełne wzajemne zrozumienie.
 • Po co marzyć o ślubie z ukochaną osobą – małżeństwo z nim będzie błogosławione w niebie.
 • Po co marzyć o ślubie przyjaciela – twoje życie zmieni się na lepsze.
 • Po co marzyć o przygotowaniach do ślubu – jesteś gotowy, aby rozpocząć nowe życie, ale boisz się zrobić pierwszy krok. Wiedz, że jeśli nie popłyniesz z jednego brzegu, nie dopłyniesz do drugiego. Wszystko będzie dobrze, nie bój się.
 • Po co marzyć o cudzym ślubie – skoro twarze tych, którzy się pobrali, były szczęśliwe – szczęśliwe zmiany w życiu. Gdyby stali pod koroną smutni, smutni iz szarymi twarzami – zmiana w życiu nie będzie na lepsze.
 • Po co marzyć o ślubie ludzi (znajomych, przyjaciół) – na lepsze, dla wszystkich dobrych rzeczy, które mają ci ludzie.
 • Po co marzyć o ślubie w sukni ślubnej (dziewczyna) – marzenia ukochanego młodego mężczyzny wkrótce zaczną się spełniać.

Dream Vanga

Wymarzona książka Vanga „ślub” we śnie jest interpretowana jako test twoich uczuć. Musisz zapamiętać niektóre szczegóły snu o weselu i jego postaciach.

Jeśli marzyłeś nie o swoim ślubie, ale o młodej parze, na nowo przeżyjesz uczucie bliskości, miłości i pokrewieństwa z ukochaną osobą.

Miałem ślub w kościele – ten sen mówi, że będziesz mieć duchową jedność ze swoim towarzyszem życia i nie ma znaczenia, czy jest to legalne, czy cielesne. Całą drogę przejdziecie razem, dzieląc trudy i radości.

Śniło mi się „ślub, a ja jestem księdzem” – ostrzeżenie przed snem – będziesz bardzo zszokowany w związku ze zbliżającą się katastrofą, która zawiśnie nad twoją ukochaną osobą. I wyraźnie przewidzisz ten kłopot. Sen ostrzega – nie ingeruj w wydarzenia, które nastąpią wkrótce, podlegają Bogu, a nie nam, wszystko jest w mocy Boga.

Nowoczesna książka marzeń

 • Ślub we śnie to szczęśliwa zmiana.
 • Widzenie ślubu w kościele (dziewczyna) we śnie – wszystko, o czym marzy o młodym mężczyźnie, spełni się.
 • Marzenie o „małżeństwie w tajemnicy przed wszystkimi” (z dziewczyną) to zerwanie relacji z obecnym młodym mężczyzną.
 • Po co marzyć o „ślubie, a ja jestem panem młodym” (facet) – nieoczekiwane niebezpieczeństwo, nieporozumienia.
 • Wymarzony „ślub z mężem” – wasz związek jest w niebie, macie zarówno wzajemny szacunek, jak i wzajemną miłość.
 • Śniło mi się, że zostałem zaproszony na wesele – w rzeczywistości hałaśliwą ucztę.
 • Marzyłem o ślubie w sukni ślubnej – marzenia się spełnią, hałaśliwa zabawa. (zobacz także wymarzone wesele)

Sen intymny

Widzenie ślubu we śnie – sen mówi, że dla ciebie miłość jest ważniejsza niż seks. Jeśli nie kochasz swojego partnera, nie będziesz w stanie osiągnąć przyjemności w stosunkach seksualnych. Innymi słowy, nie możesz mieć związku seksualnego z kimś, kogo nie kochasz. I oczekuj tej samej miłości od swojego partnera.

Marzenia o spełnieniu pragnień

Wymarzony ślub w kościele to szczęśliwe małżeństwo z wieloma dziećmi. Aby sen się w pełni spełnił, wyobraź sobie, że ponownie wchodzisz do świątyni, trwa wesele, nastaw się na podniosły lan i chłoń całą powagę sytuacji.

Ukraińska książka marzeń

Interpretacja snów: ślub to radość, przydatna znajomość.

Kobieca książka marzeń

 • Interpretacja snów: ślub w kościele jest sprawdzianem siły twoich uczuć do ukochanej osoby.
 • Interpretacja snów: ślub z mężem – łączy was nie tylko łóżko i dzieci, ale także duchowa jedność, w pełni się rozumiecie.
 • Interpretacja snów: ślub z facetem – sojusz z facetem będzie oparty na wzajemnym zrozumieniu i wzajemnej pomocy.

Objaśniająca książka marzeń

Interpretacja snu „ślubnego” to nowa znajomość, która będzie szczególnie przydatna.

Interpretacja snów Freuda

Psycholog mówi, że jeśli we śnie widziałeś ceremonię ślubną, nie ma znaczenia, czy się pobrałeś, czy jakaś inna para wzięła ślub, najważniejsze jest to, że bez miłości nie potrzebujesz nawet najjaśniejszego i najbardziej namiętnego związku seksualnego . Miłość jest dla ciebie na pierwszym miejscu.

Najnowsza wymarzona książka

 • Ślub we śnie to szczęśliwa zmiana w życiu.
 • Aby wziąć ślub w kościele we śnie (dla dziewczynki) – spełni się wszystko, czego pragnie dla młodego mężczyzny.
 • Marzyłem o potajemnym ślubie w kościele (dziewczyna) – twój związek wkrótce się skończy.
 • Ślub we śnie w kościele (dla kobiety) to szczęśliwe życie rodzinne, pełne wzajemne zrozumienie małżonków.
 • Interpretacja snów: zaproszenie na wesele – święto, uczta.
 • Interpretacja snów: był panem młodym i ożenił się – nieporozumienia, nagłe niebezpieczeństwo.

Family Dream Book

Po co marzyć o „ślubie w sukni ślubnej” – przyjemna rozrywka, spotkania.

wniosek

Można podsumować wszystko powyższe – sen o ślubie to cudowny sen, który jest symbolem miłości i wierności, a także sprawdzianem uczuć do ukochanej osoby. Jeśli w życiu postawisz miłość na piedestale, a wszystko inne jako konsekwencję tej miłości, to raz po raz zobaczysz ten wzniosły sen o Weselu.

Interpretacja snów: dlaczego ślub śni, aby zobaczyć ślub we śnie, co oznacza

Interpretacja snów S. Karatowa

Po co marzyć o weselu według wymarzonej książki:

Aby zobaczyć, że jesteś obecny na weselu w kościele, wkrótce czeka na ciebie uznanie twoich zasług, zaszczytów, zaszczytów.

Czytaj więcej:  Jakie jest marzenie czerwonych wędzonych ryb

Zobacz także: po co marzyć o ślubie, po co marzyć o kościele, po co marzyć o księdzu.

Kieszonkowa książka marzeń T. Lagutiny

Po co marzyć o ślubie, jak zrozumieć sen:

Jeśli marzyłeś o czyimś ślubie – czekasz na drobne, ale akceptowalne zmiany w życiu, spełnienie wieloletniego pragnienia.

Ślub we śnie dla mężczyzny oznacza radość. Ożenić się we śnie dla dziewczyny – wtedy w najbardziej banalnej sytuacji (być może przy pochmurnej pogodzie) spotka osobę, która będzie składała się na szczęście jej całego życia.

Jeśli dziewczyna marzyła, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpotajemnie wychodzi za mąż, oznacza to dla niej drobną kłótnię z kochankiem, która może doprowadzić do poważnej kłótni, jeśli przyjaciele nie pasują i nie godzą kochanków.

Po co marzyć o ślubie?

Jeśli marzyłeś o ślubie, jest to oznaką trudności, przyjęcia ciężkich zobowiązań.

Interpretacja snów V. Mielnikowa

Po co marzyć o ślubie we śnie w nocy?

Widzenie, że jesteś obecny na weselu w kościele, jest zwiastunem wczesnego uznania twoich zasług, ale smutnych wydarzeń w życiu twoich przyjaciół.

Zobaczyć, że jesteś wśród zaproszonych na ceremonię i jesteś ubrany na biało – wtedy doświadczysz radości z jakiegoś odkrycia.

Aby zobaczyć, że na weselu jesteś ubrany na czarno i obsługujesz gości, będziesz musiał przede wszystkim zadbać o siebie.

Postrzeganie siebie jako panny młodej jest zwiastunem rozczarowania w miłości.

Widząc siebie we śnie jako druhnę – będziesz się świetnie bawić z młodym mężczyzną.

O czym jest sen weselny – analiza snów:

Jeśli marzyłeś o ślubie, to najwyraźniej nie możesz sobie wyobrazić związku seksualnego bez miłości. Dla ciebie uczucia są ważniejsze niż cielesna przyjemność.

Widzieć, że byłeś obecny na ślubie młodej pary, doświadczysz wzmożonego poczucia intymności ze swoim kochankiem.

Po co marzyć o ślubie:

trudności, przyjęcie ciężkich zobowiązań. Waga, 7 dom horoskopu.

Po co marzyć o weselu, co to znaczy:

Sen, w którym widzisz własny ślub, zwiastuje, że na pewno połączysz swoje życie ze wspaniałą osobą.

Jeśli we śnie jesteś na ślubie bliskiej Ci osoby, czeka Cię rozwój kariery.

Jeśli śnisz, że spóźnisz się na własny ślub, to będziesz mógł stworzyć cudowną, przyjazną rodzinę.

Interpretacja snów Katarzyny Wielkiej

Po co marzyć o weselu według wymarzonej książki:

Widzenie ceremonii ślubnej we śnie to pomyślny znak. Dla młodej kobiety sen, w którym sama wychodzi za mąż, obiecuje jej dobrego męża. Jeśli zobaczy, że jeden z jej krewnych się żeni, to w prawdziwym życiu będzie miała szczęście w dziedzinie miłości. Sen, w którym masz wziąć ślub, ale z jakiegoś powodu się spóźniasz, obiecuje ci wspaniałą rodzinę.

Jakie jest marzenie o weselu – interpretacja psychologiczna:

Jeśli kobieta śniła, że ​​​​wychodzi za mąż za starego, niedołężnego mężczyznę, oznacza to, że choroba zostanie dodana do wszystkich innych problemów. Jeśli kobiecie śniło się, że podczas ceremonii zaślubin jej ukochany w czerni przejdzie obok, patrząc na nią z wyrzutem, oznacza to, że jej przyjaciele ostygną w stosunku do niej.

Śniła mi się ceremonia zaślubin – oznacza to radość i przyjemność, jeśli tylko goście są ubrani w jasne ubrania i są pogodni. Jeśli we śnie goście mają na sobie czarne ubrania, obiecuje to smutek. Zobaczyć, że asystent jest na weselu ceremonii, wtedy doświadczysz przyjemności i troski o siebie.

Śnił mi się wypadek na weselu – to zwiastuje cierpienie.Jeśli młoda kobieta śniła, że ​​jest panną młodą, ale niezbyt szczęśliwą – to zwiastuje jej rozczarowanie w miłości.Ten sen jest korzystny dla osoby szczęśliwej w małżeństwie. Ale dla każdej zamężnej kobiety marzenie o własnym ślubie zachęca ją do porzucenia próżności i małostkowości.

Zobacz także: o czym marzy ślub, o czym marzy pan młody, o czym marzy panna młoda.

Interpretacja snów S. Karatowa

Po co marzyć o ślubie:

Jeśli mężczyzna marzył o procesie ślubnym, obiecuje mu to sukces we wszystkich sprawach.

Kieszonkowa książka marzeń T. Lagutiny

Jeśli marzysz o weselu, po co to jest:

Jeśli kobiecie śniło się, że wychodzi za mąż za starca z siwą brodą, czeka ją poważna choroba, wielkie trudności. Jeśli kobiecie śniło się, że jej kochanek ubrany na czarno patrzył na nią z wyrzutem podczas ceremonii zaślubin, groziła jej rozpacz spowodowana obojętnością ukochanej osoby.

Jeśli marzyłeś, że pięknie ubrani goście bawią się na weselu, czeka Cię radość.

Aby zobaczyć, że na weselu w roli pana młodego (panny młodej) – będziesz pod opieką bliskich, powodzenia w biznesie. Jeśli kobieta widzi siebie we śnie jako smutną pannę młodą na weselu, będzie zawiedziona miłością, chorobą, aw jej najbliższym otoczeniu czai się podstępny wróg.

Jeśli marzyłeś o przykrym incydencie podczas ceremonii zaślubin, czeka Cię zepsuty nastrój, choroba lub śmierć bliskiej osoby. Dla kobiety oznacza to, że jej zachowanie doprowadzi do skandalu.

Jeśli zamężna kobieta marzyła o własnym ślubie, to zbieraj siły, czekają cię wielkie kłopoty, zazdrość, kłótnia, wkrótce będziesz musiał podjąć zobowiązania, które negatywnie wpłyną na twój charakter i życie rodzinne.