Wezwanie do interpretacji snów

Po co było wezwanie?

W snach człowiek może śnić o wszystkim. Sny są jak film i rzeczywistość jednocześnie, ponieważ nie tylko dzieją się w nich różne wydarzenia – znajome lub niecodzienne, ale także wywołują wiele emocji, tak jak w prawdziwym życiu.

Właśnie dlatego są niezwykłe, bo nigdy nie wiesz, czego doświadczysz i przeżyjesz we śnie! A poza tym każdy sen, bez wyjątku, ma swoje znaczenie i warto o tym wiedzieć!

Załóżmy, że miałeś telefon. Przy drzwiach lub telefonie, radosne lub niespokojne, długo oczekiwane lub przerażające, telefon ukochanego chłopaka, byłego mężczyzny lub tajemniczego nieznajomego, a może nawet zmarłej osoby … Co czułeś we śnie – strach czy radość? Zapamiętaj wszystkie szczegóły snu, są one bardzo ważne dla dekodowania.

Interpretacje snów oferują wiele opcji takich snów, wybierz swoje:

 • Telefon w środku nocy.
 • Na przykład długo oczekiwany telefon – od ukochanej osoby.
 • Chłopak dzwoni.
 • We śnie zadzwonił były chłopak.
 • Były mąż dzwoni w snach.
 • Miałem telefon od zmarłej osoby.
 • Usłysz dzwonek do drzwi.
 • Bój się tryli.
 • Uporczywie długo dzwonią do drzwi.
 • Raduj się z wezwania.
 • Dzwonek zadzwonił we śnie, ale nikogo tam nie było.
 • Listonosz stał w drzwiach.

Te sny mogą przerażać lub wręcz przeciwnie, powodować niezrozumiałą radość, zresztą niezależnie od szczegółów treści. Pamiętaj, że przy interpretacji snów należy również brać pod uwagę koloryt emocjonalny i nie zapominaj o szczegółach, są one szczególnie ważne. Co więc obiecuje sen?

Mój telefon zadzwonił…

Więc miałeś taki sen i chcesz poznać jego znaczenie. To proste, wymarzona książka jest gotowa do pomocy! Najważniejsze jest, aby pamiętać, kto dokładnie do ciebie dzwonił i inne szczegóły snu.

1. Zastanawiam się, dlaczego dzwon, który zabrzmiał w nocy, śni. To symbolizuje zaskoczenie – ktoś nowy dosłownie „włamie się” do Twojego życia, pociągnie za sobą zmiany, wprowadzi nowy rytm i nowe kolory do Twojej codzienności.

Być może będziesz mile zaskoczony, a może Twoje życie całkowicie zmieni się na lepsze nie do poznania. Oczekuj najlepszego i nie bój się zmian – doprowadzą one do szczęścia!

2. Jak mówi wymarzona książka, długo oczekiwany i przyjemny dzwonek telefonu jest cudownym znakiem. Spodziewaj się wielkiej radości w rzeczywistości! Już niedługo coś się wydarzy i nie masz pojęcia, ile radości Ci to przyniesie. Im silniejsza wiara, tym więcej radości będzie w rzeczywistości i tym szybciej to nastąpi!

3. Ale o czym marzy telefon od ukochanej osoby, chłopaka lub męża? To dobry symbol, ukochany chłopak lub małżonek cię kocha, pamięta przed pójściem spać i myśli tylko o tobie. Znajdziesz radość i dobre relacje ze swoją bratnią duszą, a jeśli pokłócisz się, to wkrótce minie i będziecie razem szczęśliwi!

4. Wieści z pierwszego we śnie to poważny znak. Jeśli twój były chłopak lub mężczyzna zadzwonił do ciebie, siły wyższe dają radę: zrób krok w nowe życie, puść przeszłość, która cię trzyma, nie pozwala żyć pełnią życia i cieszyć się życiem. Pamiętaj tylko najlepsze chwile z przeszłości, ale nie trzymaj się tego, co już minęło. Otwórz się na nowe życie, nowe znajomości, a będziesz szczęśliwy!

5. Jeśli rozmawiałeś ze swoim byłym małżonkiem, nadal za nim tęsknisz. Brakuje ci jego wsparcia, a to nie jest złe. Może powinniśmy porozmawiać, dać się odczuć – w przyjazny, ciepły i otwarty sposób? Może to przynieść korzyści zarówno twojemu stanowi umysłu, jak i jemu.

6. Jak mówi wymarzona książka, telefon od zmarłej osoby jest wskazówką, że nie powinieneś zapominać o swoich bliskich. Czy poświęcasz zbyt dużo czasu na biznes i pracę? Pamiętajcie o rodzinie, bliskich, oni Was potrzebują!

Zadzwonili do drzwi…

Zastanów się, o czym marzy dzwonek do drzwi, co zwiastuje i obiecuje. To zupełnie inny symbol, który ma specjalne znaczenie. Najważniejsze jest, aby pamiętać, kto był za drzwiami, co czułeś i inne szczegóły, które miały miejsce w twoich snach.

1. Słyszenie dzwonka do drzwi we śnie – do wiadomości. Interpretacja snów nie trudzi się wyjaśnianiem, czy będą one dobre, czy niepokojące, ale wszystko zależy od twojego stosunku do życia. Tak czy inaczej, dowiesz się czegoś, otrzymasz wiadomość od dalekiego przyjaciela lub zaskoczą cię niezwykłe wydarzenia wokół ciebie. Oczekuj najlepszego, wierz, że czeka Cię tylko radość, a tak się stanie!

2. Jeśli się boisz, w rzeczywistości oczekuj niespodzianki od przyjaciół lub krewnych. Szykują dla Was coś niesamowitego! Może to być prezent, niespodziewane wydarzenie lub coś innego. Nie próbuj dowiedzieć się, co szykują dla Ciebie znajomi, bo wtedy nie będzie niespodzianki!

3. Jeśli dzwonili do drzwi przez długi czas i uporczywie, jest to wskazówka, że ​​​​w rzeczywistości nadszedł czas, abyś zajął się swoimi starymi sprawami. Być może zbyt długo odkładałeś „jutro”, a teraz nagromadziło się tak wiele rzeczy, że po prostu niemożliwe jest życie w pokoju.

Pozbądź się starych „śmieci”: rozwiązuj leżące i czekające od dawna sprawy, wykonuj niezbędne telefony, kończ projekty. Będziesz zaskoczony, jak przyjemne i łatwe stanie się to dla Ciebie i ile nowych rzeczy otworzy się przed Tobą!

4. Czy byłeś zadowolony, słysząc dzwonek do drzwi we śnie? Bądź pewien, że w rzeczywistości czeka Cię jeszcze większa radość, a będzie ku temu ważny powód!

Twoje ukochane marzenie się spełni, pociągnie za sobą niesamowite zmiany, życie będzie wspaniałe i szczęśliwe. Interpretacja snów nie przesadza i pamiętaj – skala twojego szczęścia i radości zależy bezpośrednio od tego, jak mocno i szczerze w to wierzysz!

Czytaj więcej:  Po co marzyć o dużym wężu w domu

5. Gdyby nikogo nie było za drzwiami, w rzeczywistości powinieneś być realistą, ta rada jest ci dana przez siły wyższe. Porzućcie upiorne iluzje, bądźcie tu i teraz, nie obdarzajcie ludzi cechami, których nawet nie mają.

Nie oznacza to, że nie należy nikomu ufać i nie wierzyć w cuda, wcale! Po prostu spójrz na sprawy trzeźwo, to cię wzmocni. Ale listonosz, który był na progu, zwiastuje nieoczekiwane wieści. Będziesz zaskoczony!

Twoje działania?

Może dzwoniłeś? Takie „aktywne” sny mają specjalne interpretacje, które rozważymy szczegółowo.

 • Dzwonienie we śnie przez telefon jest symbolem tego, że w rzeczywistości nadszedł idealny czas na realizację planów. Czas działać, bez strachu i bez wątpliwości! Teraz jest sprzyjający okres, a los ci pomoże.
 • Jeśli zadzwoniłeś do przyjaciela lub dziewczyny, masz wielką potrzebę podzielenia się czymś. Radość lub niepokój, a może po prostu jakaś informacja.
 • Zadzwonił do nieznajomego? Wskazuje to na brak komunikacji.
 • Jeśli rozmawiałeś przez telefon z matką lub krewnymi, powinno to skłonić cię do zastanowienia się nad rodziną. Czy dajesz im wystarczająco dużo czasu? Pamiętaj, jak ważne jest, aby nie zapomnieć o bliskich, niech wiedzą o Tobie.
 • Jeśli nikt nie odebrał telefonu, to też jest rada. Czekać! Spieszysz się. Staraj się być cierpliwy i pamiętaj, że na wszystko w życiu przyjdzie czas.
 • Jeśli był zajęty, prawdopodobnie planujesz zająć miejsce kogoś innego w rzeczywistości. Możemy rozmawiać zarówno o życiu osobistym, jak i sferze biznesowej. Warto się zastanowić – czy masz do tego prawo, czy jesteś godzien? Zrujnujesz życie innej osobie? Pamiętaj, że wszystko wraca i bądź odpowiedzialny za swoje czyny.
 • Dzwonić do czyichś drzwi oznacza posiadać cenne informacje. Wiedz, jak prawidłowo i kompetentnie się go pozbyć!
 • Jeśli nie zostałeś otwarty, to w twoim związku za bardzo się spieszysz. W pośpiechu możesz „złamać drewno”, więc teraz jest idealny moment, aby przyjąć postawę wyczekiwania i po prostu patrzeć.
 • Jeśli we śnie nacisnąłeś przycisk dzwonka i uciekłeś, w rzeczywistości brakuje ci radości, beztroskiej zabawy i przygody. Zrób sobie weekend, baw się dobrze, zasługujesz na to!

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji dokładnie przemyśl informacje, które otrzymałeś z wymarzonej książki. Uwierz w najlepsze i wiedz, że na pewno się spełni! Autor: Wasilina Serowa

Interpretacja snów: co oznacza rozmowa telefoniczna?

11 grudnia 2019 o 23:41 © Autorzy wymarzonych książek

Dowiedz się z internetowej książki o marzeniach, o czym marzy Telefon, czytając poniższą odpowiedź zgodnie z interpretacją tłumaczy.

Rozmowa telefoniczna we śnie: interpretacja 100 wymarzonych książek

Interpretacja snów cygańskiego Serafina

Po co marzyć o rozmowie telefonicznej, interpretacji snu:

Budzik jest ostrzeżeniem. Może protestować przeciwko uporządkowanemu życiu.

Interpretacja snów Adaskina

Po co marzyć we śnie Telefon:

Słyszenie dzwonka do drzwi we śnie – do nieoczekiwanych przyjemnych zmian w bieżących sprawach. Być może wkrótce otrzymasz dobre wieści od osoby, która od dłuższego czasu choruje lub znajduje się w trudnej sytuacji. Śniło mi się, że dzwonek do drzwi – na chorobę lub śmierć bliskiej osoby.

Telefon ustawiony we śnie, dzwoniący telefon jest oznaką szczególnej wagi spotkania, które Cię czeka. Marzysz o rozmowie telefonicznej – poprosisz kogoś o spełnienie prośby, ale najprawdopodobniej ci nie pomoże.

The Dream Dream Book

Po co marzyć o rozmowie telefonicznej, co to znaczy:

Do fałszywych plotek, ale potrzebna będzie szybka reakcja.

Uniwersalna książka marzeń

Po co marzyć o telefonie z wymarzonej książki:

Krótka interpretacja: komunikacja; połączyć na odległość inwazja.

Popularne wyrażenie: przez wątek; przebić się do kogoś; brzmi wiarygodnie; odpowiedzieć na coś.

Nic tak nie skraca dystansu jak telefon. Możesz komunikować się z osobą, nawet jeśli jesteś w dużej odległości od siebie! Sen mówi o twoim pragnieniu zbliżenia się do kogoś. Co robisz z telefonem we śnie? Próbujesz do kogoś zadzwonić? Wiele osób marzy, że próbuje do kogoś zadzwonić, ale nie może wybrać numeru lub wybrać go nieprawidłowo. Jeśli miałeś taki sen, ustal, co chcesz przekazać. Do kogo chcesz się przebić?

Jeśli śnisz, że dzwoni telefon, czy odbierasz połączenie? Jeśli nie odbierasz telefonu, oznacza to, że nie chcesz komunikować się z ludźmi w tym okresie swojego życia. Sen o tym, jak rozmawiasz przez telefon, to znak, że chciałbyś się z kimś porozumieć lub odkryć inny aspekt swojej osobowości. Czasami nie ma nic bardziej irytującego niż rozmowa telefoniczna, zwłaszcza jeśli telefon dzwoni w trakcie spotkania lub gdy bierzesz prysznic. Widzenie telefonu to także znak, że masz wybór. W końcu nie możesz odebrać połączenia i nadal robić to, co robiłeś.

Interpretacja snów S. Karatowa

Jeśli marzysz o rozmowie telefonicznej, po co ona jest:

Jeśli marzyłeś o telefonie lub dzwonku do drzwi, czekają Cię wiadomości, które będą wymagały bardzo szybkiej reakcji.

Zobacz też: o czym śnią drzwi, o czym śni telefon, o czym marzy melodia.

Interpretacja snów A. Wasiliewa

Jeśli śnisz i co symbolizuje rozmowa telefoniczna:

Czytaj więcej:  Interpretacja snów karaluchów, dlaczego marzą o zabijaniu

Jeśli marzyłeś o rozmowie telefonicznej, czekają cię plotki i będziesz musiał szybko na to zareagować.

Interpretacja snów V. Mielnikowa

Jeśli marzysz o rozmowie telefonicznej, po co ona jest?

Jeśli śniło ci się, że dzwonią do drzwi, wkrótce dotrą do ciebie wiadomości, które sprawią, że szybko na nie zareagujesz.

Śniło mi się, że we śnie sam dzwoniłeś do czyichś drzwi – wtedy poprosisz o pomoc swoich starych przyjaciół, a oni na pewno ci pomogą.

To było marzenie, że listonosz zadzwonił do drzwi – wtedy przyjdą do ciebie niespodziewani goście.

Jeśli we śnie usłyszałeś dzwonek telefonu, czekają na Ciebie nieoczekiwane problemy.

Śniło mi się, że we śnie usłyszałeś budzik – wtedy jeden z twoich krewnych wkrótce zachoruje, a ty się nim zaopiekujesz.

Rozmowa telefoniczna w interpretacji ekspertów

Poniżej możesz podzielić się swoim marzeniem. dowiedzieć się po co marzyć o telefonie do kobiety lub mężczyzny – wskazane jest zainteresowanie czytelników i znawców wymarzonej książki wspomnieniami wydarzeń i obrazów.

Zostaw komentarz:

Pola obowiązkowe są oznaczone * .

Po co marzyć o połączeniu

Zadzwoń zgodnie z wiosenną książką marzeń

Słyszenie rozmowy we śnie to zła wiadomość.

Zadzwoń zgodnie z letnią książką marzeń

Słyszenie dzwonka we śnie to alarm.

Zadzwoń zgodnie z jesienną książką marzeń

Słyszenie dzwonka do drzwi bardzo wyraźnie we śnie – do stanu alarmującego.

Wymarzony telefon od A do Z

Słyszenie dzwonka do drzwi we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce otrzymasz wiadomości, które zachęcą cię do szybkiego i zdecydowanego działania.

Sam zadzwoń do czyichś drzwi – w rzeczywistości zwróć się o pomoc do przyjaciół i uzyskaj wszelkiego rodzaju pomoc oraz najcieplejsze uczestnictwo duchowe.

Jeśli listonosz dzwoni do drzwi – to nieoczekiwana wizyta.

Słyszenie dzwonka telefonu we śnie jest oznaką nieprzewidzianych okoliczności w biznesie.

Jeśli usłyszałeś budzik, który wpasował się w zarys twojego snu, możliwe, że źle się poczuje ktoś bliski, o kogo będziesz musiał się zatroszczyć.

Zadzwoń według wymarzonej książki Fiodorowskiej

Rozmowa telefoniczna słyszana we śnie zwiastuje ważną wiadomość, która będzie wymagała od ciebie niezwykle szybkiej reakcji.

Jeśli we śnie usłyszałeś, że ktoś dzwoni do twoich drzwi, czekają na ciebie nieoczekiwane i niezbyt przyjemne wieści.

Zadzwoń zgodnie z ezoteryczną książką snów

Dzwonek do drzwi – słuchaj oszukanych, zniekształcaj informacje.

Zadzwoń zgodnie z nowoczesną książką marzeń

Jeśli usłyszysz wołanie przy drzwiach, ale nikogo nie ma za drzwiami, to masz do czynienia z osobą, która wzbudzi Twoje podejrzenia.

Jeśli otrzymasz telefon, oznacza to, że prowadzisz zbyt zamknięty tryb życia, co nie podoba się twoim przyjaciołom.

Jeśli marzysz o budziku, oznacza to odpoczynek, okazję do relaksu, cieszenia się urokiem życia.

Jeśli we śnie nie możesz się dodzwonić do drzwi mieszkania, w którym mieszka twój przyjaciel, bo dzwonek nie działa, będziesz zdenerwowany związany z niewykonaniem zobowiązań, które przyjęli na siebie współpracujący z tobą ludzie.

Słyszenie dzwonka do drzwi we śnie jest zapowiedzią nieoczekiwanych wiadomości. Twoja obecność może być pilnie wymagana w interesach lub możesz zostać wezwany do łóżka chorego krewnego.

Zadzwoń według wymarzonej książki Katarzyny Wielkiej

Dzwonek (drzwi) – Widzisz dzwonek do drzwi lub naciskasz przycisk dzwonka – czekają na Ciebie dobre wieści; jeśli dziewczyna ma takie marzenie, nadszedł czas, aby spuściła wieniec w dół rzeki.

Śniło ci się wezwanie do tego, co to jest (dźwięk) – jakbyś we śnie słyszał dzwonek do drzwi – wiadomość, którą otrzymasz, najprawdopodobniej będzie dotyczyła stanu zdrowia jednego z twoich bliskich; będziesz musiał poświęcić część swojego czasu na opiekę nad chorymi. Otwierasz drzwi do dzwonka, ale nikogo nie widzisz – będziesz miał wspólny interes z nieznaną osobą; będziesz zatem polegać na nim, tak jak on zależy na tobie; przez jakiś czas będziecie doświadczać wzajemnych podejrzeń. Słyszysz telefon – być może masz dość wszystkich i chcesz spędzić kilka dni w samotności; jednak twoi przyjaciele nie są z tego zadowoleni, będą próbowali wciągnąć cię do swojego towarzystwa. Wydaje ci się, że słyszysz budzik – jeśli budzik w rzeczywistości ogłasza koniec twoich wakacji, to budzik we śnie wręcz przeciwnie, mówi ci, że czas się zrelaksować; będziesz miał przyjemny weekend; dobrze wykorzystasz urlop i na długo go zapamiętasz.

Zadzwoń zgodnie z wymarzoną książką haseł

CALL – „last call” – ostatnie ostrzeżenie. Zadzwoń – „słychać dzwonienie, ale nie wiemy, gdzie to jest” – napięcie, ignorancja, przeczucie. „Zadzwoń” – reklama, plotka (pusta rozmowa), koniec biznesu.

Zadzwoń zgodnie z idiomatyczną książką snów

„Ostatnie wezwanie” – ostatnie ostrzeżenie.

„Słychać dzwonienie, ale nie wiemy, gdzie to jest” – napięcie, ignorancja, przeczucie.

„Zadzwoń” – reklama, plotka (pusta rozmowa), koniec biznesu.

Zadzwoń według wymarzonej książki XXI wieku

Słyszenie we śnie rozmowy telefonicznej oznacza, że ​​czekają na Ciebie dobre wieści lub sukces w biznesie.

Jeśli obudził cię telefon, ale w rzeczywistości tak nie było, będziesz z siebie niezadowolony.

Jeśli śniłeś o dzwonku do drzwi, może to być zapowiedź spotkania z bardzo nieprzyjemną lub złośliwą osobą, wezwanie do ostrożności w kontaktach z mało znanymi osobami.

Zadzwoń według słowiańskiej książki marzeń

Zadzwoń – do fałszywych plotek, ale będziesz potrzebować szybkiej reakcji.

Zadzwoń według numerologicznej księgi snów Pitagorasa

Trzecie wezwanie – będąc we śnie w teatrze lub kinie i słysząc trzecie wezwanie, oznacza to, że zbytnio martwisz się o swoją reputację i zapominasz o potrzebach bliskich. Jeśli uda Ci się wejść do hali zanim zgasną tam światła, to uważaj tylko na osobę, która zadzwoni do Ciebie za 3 dni, inaczej nie masz się czym martwić. Jeśli wchodzisz do sali już po ciemku i szukasz swojego miejsca dotykiem, to zachowujesz się nierozważnie i dajesz pożywkę plotkom. Jeśli Ty też szukasz miejsca pod numerem „3”, to po 3 tygodniach Twój sekret wyjdzie na jaw i nie będziesz miał dokąd uciec od wstydu i upokorzenia.

Czytaj więcej:  Widzenie lodu we śnie

Zadzwoń zgodnie ze szczegółową książką snów Denise Lynn

Dzwonek – może symbolizować osobiste ustawienie.

Jeśli dźwięk jest czysty, może to oznaczać współbrzmienie ze studnią życia.

Jeśli dźwięk jest stłumiony lub niewyraźny, może być konieczne poświęcenie czasu na jego spersonalizowanie.

Wymarzony telefon 2012

Wezwanie jest przypomnieniem „Bądź czujny!” Odzwierciedlenie osobistych ustawień energii.

Po co marzyć o połączeniu

interpretacja snu według 17 książek o snach

1 Zadzwoń według numerologicznej księgi snów Pitagorasa

Trzecie wezwanie – będąc we śnie w teatrze lub kinie i słysząc trzecie wezwanie, oznacza to, że zbytnio martwisz się o swoją reputację i zapominasz o potrzebach bliskich. Jeśli uda Ci się wejść do hali zanim zgasną tam światła, to uważaj tylko na osobę, która zadzwoni do Ciebie za 3 dni, inaczej nie masz się czym martwić. Jeśli wchodzisz do sali już po ciemku i szukasz swojego miejsca dotykiem, to zachowujesz się nierozważnie i dajesz pożywkę plotkom. Jeśli Ty też szukasz miejsca pod numerem „3”, to po 3 tygodniach Twój sekret wyjdzie na jaw i nie będziesz miał dokąd uciec od wstydu i upokorzenia.

1 Zadzwoń zgodnie z ezoteryczną książką snów

Dzwonek do drzwi – słuchaj oszukanych, zniekształcaj informacje.

1 Zadzwoń zgodnie z nowoczesną książką marzeń

Jeśli usłyszysz wołanie przy drzwiach, ale nikogo nie ma za drzwiami, to masz do czynienia z osobą, która wzbudzi Twoje podejrzenia.

Jeśli otrzymasz telefon, oznacza to, że prowadzisz zbyt zamknięty tryb życia, co nie podoba się twoim przyjaciołom.

Jeśli marzysz o budziku, oznacza to odpoczynek, okazję do relaksu, cieszenia się urokiem życia.

Jeśli we śnie nie możesz się dodzwonić do drzwi mieszkania, w którym mieszka twój przyjaciel, bo dzwonek nie działa, będziesz zdenerwowany związany z niewykonaniem zobowiązań, które przyjęli na siebie współpracujący z tobą ludzie.

Słyszenie dzwonka do drzwi we śnie jest zapowiedzią nieoczekiwanych wiadomości. Twoja obecność może być pilnie wymagana w interesach lub możesz zostać wezwany do łóżka chorego krewnego.

Im bardziej dziwny wydaje nam się sen, tym głębsze ma znaczenie.

1 Zadzwoń zgodnie z interpretacją snów uzdrowiciela Fedorovskaya

Rozmowa telefoniczna słyszana we śnie zwiastuje ważną wiadomość, która będzie wymagała od ciebie niezwykle szybkiej reakcji.

Jeśli we śnie usłyszałeś, że ktoś dzwoni do twoich drzwi, czekają na ciebie nieoczekiwane i niezbyt przyjemne wieści.

1 Zadzwoń zgodnie z interpretacją snów XXI wieku

Słyszenie we śnie rozmowy telefonicznej oznacza, że ​​czekają na Ciebie dobre wieści lub sukces w biznesie.

Jeśli obudził cię telefon, ale w rzeczywistości tak nie było, będziesz z siebie niezadowolony.

Jeśli śniłeś o dzwonku do drzwi, może to być zapowiedź spotkania z bardzo nieprzyjemną lub złośliwą osobą, wezwanie do ostrożności w kontaktach z mało znanymi osobami.

1 Zadzwoń według słowiańskiej książki marzeń

Do fałszywych plotek, ale potrzebna będzie szybka reakcja.

W każdym z nas, nawet najlepszym, drzemie nieokiełznana dzika bestia, która budzi się, kiedy śpimy.

1 Interpretacja snów Zadzwoń do Denise Lynn

Może symbolizować osobiste dostrojenie.

Jeśli dźwięk jest czysty, może to oznaczać współbrzmienie ze studnią życia.

Jeśli dźwięk jest stłumiony lub niewyraźny, może być konieczne poświęcenie czasu na jego spersonalizowanie.

1 Zadzwoń zgodnie z interpretacją snów Katarzyny Wielkiej

Dzwonek (drzwi) – Widzisz dzwonek do drzwi lub naciskasz przycisk dzwonka – czekają na Ciebie dobre wieści; jeśli dziewczyna ma takie marzenie, nadszedł czas, aby spuściła wieniec w dół rzeki.

Śniło ci się wezwanie do tego, co to jest (dźwięk) – jakbyś we śnie słyszał dzwonek do drzwi – wiadomość, którą otrzymasz, najprawdopodobniej będzie dotyczyła stanu zdrowia jednego z twoich bliskich; będziesz musiał poświęcić część swojego czasu na opiekę nad chorymi. Otwierasz drzwi do dzwonka, ale nikogo nie widzisz – będziesz miał wspólny interes z nieznaną osobą; będziesz zatem polegać na nim, tak jak on zależy na tobie; przez jakiś czas będziecie doświadczać wzajemnych podejrzeń. Słyszysz telefon – być może masz dość wszystkich i chcesz spędzić kilka dni w samotności; jednak twoi przyjaciele nie są z tego zadowoleni, będą próbowali wciągnąć cię do swojego towarzystwa. Wydaje ci się, że słyszysz budzik – jeśli budzik w rzeczywistości ogłasza koniec twoich wakacji, to budzik we śnie wręcz przeciwnie, mówi ci, że czas się zrelaksować; będziesz miał przyjemny weekend; dobrze wykorzystasz urlop i na długo go zapamiętasz.

1 Zadzwoń zgodnie z interpretacją snów Urodziny września, października, listopada, grudnia

Słyszenie dzwonka do drzwi bardzo wyraźnie we śnie – do stanu alarmującego.