Po co marzyć o kłótni z ukochaną osobą

Po co marzyć o przeklinaniu?

Czy musiałeś desperacko przeklinać we śnie? W rzeczywistości napięcie nerwowe osiągnęło swój limit: w każdej chwili możesz się uwolnić. Istnieje jednak bardziej pozytywna interpretacja: możliwe, że w prawdziwym życiu będziesz żył spokojnie i szczęśliwie.

Po co marzyć o przeklinaniu według wymarzonej książki Millera

W zależności od tego, kto ma taki sen, jego interpretacja będzie inna. Jeśli młoda kobieta widzi we śnie kłótnię i znęcanie się, zapowiada to serię nieprzyjemnych wydarzeń. Dla zamężnej kobiety ten sen może stać się proroczy, w rzeczywistości czekają ją kłótnie, możliwy jest nawet rozwód.

Jeśli ktoś widział we śnie czyjąś kłótnię, może to być zwiastunem niezgody w sprawach handlowych lub kłopotów w pracy.

Marzenie o przeklinaniu we śnie – wymarzona książka Vanga

Jeśli śnisz, że kłócisz się z kimś, w rzeczywistości spodziewaj się wielkiego smutku, być może z najbardziej nieistotnego powodu. Zbesztanie innych ludzi zapowiada puste obowiązki, zmartwienia i puste zamieszanie, a także ewentualne zaproszenie na oficjalne wydarzenie. Kłótnia we śnie z przełożonymi oznacza po prostu próbę udowodnienia swojej racji i obrony własnego zdania. Jednak ta próba zakończy się niepowodzeniem z powodu niepoprawności własnego zachowania.

W rzeczywistości spotkasz niezwykłą i interesującą osobę, jeśli we śnie zobaczysz, jak kłócisz się z nieznajomym. Kłótnia z przyjacielem oznacza karetkę lub wyjazd w podróż służbową. Pojawienie się nieżyczliwych w prawdziwym życiu może znaleźć odzwierciedlenie we śnie, w którym ktoś cię karci. Ale nie bój się tego, w rzeczywistości nikt nie może ingerować w twoje plany.

Co to znaczy, jeśli przysięgałeś we śnie według Freuda

Każdy wyraz agresji we śnie oznacza stosunek płciowy. Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś cię skarcił, to w najbliższej przyszłości spodziewaj się molestowania seksualnego. Jeśli sam pokazałeś agresję we śnie, to w twoim życiu brakuje seksu i starasz się naprawić tę sytuację na poziomie podświadomości.

Po co marzyć o przeklinaniu we śnie według współczesnej książki o marzeniach

Słyszenie, jak inni ludzie kłócą się we śnie, oznacza, że ​​​​twoi wrogowie zbliżają się, by zadać nieoczekiwany cios. Jeśli sam stałeś się uczestnikiem nadużyć we śnie, strzeż się przejawów złych uczuć, w przeciwnym razie twoi przyjaciele mogą się od ciebie odwrócić.

Po co marzyć o przeklinaniu, przeklinaniu zgodnie z cesarską książką snów

Jeśli w prawdziwym życiu doświadczasz złości, obawiasz się zwątpienia w siebie, to we śnie może to objawiać się w postaci kłótni i agresji. Przeklinając we śnie, starasz się odepchnąć kogoś, kto w życiu sprawiał, że czułeś się słaby i zależny. Taki sen to szansa na naprawienie wszystkiego i pozbycie się kajdan.

Jeśli we śnie nie widzisz tego, z którym się kłócisz, ani tego, który przeklina, w rzeczywistości doświadczasz wewnętrznego konfliktu lub niezgody we własnych uczuciach. Taki sen jest wskaźnikiem niepewności i napięcia nerwowego.

Jeśli we śnie widzisz, jak przegrywasz w kłótni, to w życiu potrzebujesz dodatkowej siły, aby poradzić sobie z wewnętrznymi doświadczeniami, aby opanować siebie i sytuację. W przeciwnym razie mogą na Ciebie czekać choroby serca i pęcherza moczowego.

Chińska książka marzeń – interpretacja przekleństw i kłótni

Kiedy we śnie widzisz kłótnię, w rzeczywistości wręcz przeciwnie, będziesz szczęśliwy. Jeśli zostałeś skarcony, wkrótce osiągniesz bezprecedensowe wyżyny kariery lub wysoką pozycję w społeczeństwie. Jeśli we śnie zostałeś upokorzony, powinieneś spodziewać się poprawy swojej sytuacji finansowej lub sporu sądowego z przeciwnikiem.

Po co marzyć o kłótni z ukochaną osobą, z mężem, chłopakiem, byłym?

Kłótnię we śnie z ukochaną osobą, mężem lub chłopakiem można interpretować na dwa sposoby. Na przykład Z. Freud uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjeśli w momencie, gdy widziałeś przeklinanie we śnie, byłeś w dobrych stosunkach ze swoim partnerem, to ten sen w ogóle nic nie znaczy.

Jeśli w rzeczywistości byłeś w kłótni, taki sen zapowiada wczesne pojednanie. Jeśli we śnie kłócisz się z facetem i płaczesz, powinieneś bardziej uważać na wydawanie pieniędzy, dużo pieniędzy wydaje się na drobiazgi. Miller uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtaki sen oznacza nieporozumienie w związku.

Kiedy we śnie kłócisz się z byłym chłopakiem, z którym faktycznie pozostawałeś w dobrych stosunkach, może to oznaczać, że zbliżają się problemy. Jeśli kłócisz się z nim na gruncie osobistych relacji, oznacza to, że twój były nadal coś do ciebie czuje.

Po co marzyć o kłótni z kobietą, ukochaną żoną lub dziewczyną?

Jeśli młody mężczyzna widzi sen, w którym kłóci się z dziewczyną, w rzeczywistości potrzebuje rozładowania, ten sen oznacza chęć pozbycia się niepotrzebnego napięcia i pomaga pozbyć się kłótni w życiu.

Widzenie ukochanej kobiety we łzach we śnie oznacza brak zrozumienia, a przeklinanie nią oznacza niepowodzenie w biznesie z powodu plotek.

Niektóre książki o marzeniach interpretują takie wizje jako zwiastuny nierozsądnych wydatków, podczas gdy inne wręcz przeciwnie, mówią, że przeklinanie we śnie przyniesie pokój i harmonię w rzeczywistości.

Czytaj więcej:  Budowa domu we śnie

Po co marzyć o kłótni z mamą, tatą, rodzicami, teściową, córką lub synem?

Jeśli we śnie kłócisz się z bliskimi i drogimi ludźmi, to w prawdziwym życiu nie jesteś zadowolony ze swojego zachowania i chcesz to naprawić, możesz odczuwać wstyd i odpowiedzialność przed ukochaną osobą.

Kłótnia z jednym z rodziców we śnie zwiastuje, zgodnie z interpretacją niektórych książek o marzeniach, kłopoty i problemy. Inni autorzy uważają, że wręcz przeciwnie, jest to znak przyjemnych wydarzeń i dobrych wiadomości. Jeśli młoda niezamężna dziewczyna zobaczy kłótnię z rodzicami, wkrótce czeka ją małżeństwo.

Przeklinanie we śnie z dziećmi oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw prawdziwym życiu brakuje ci wzajemnego zrozumienia i powinieneś przemyśleć swoje zachowanie, aby uniknąć trudności w przyszłości.

Konflikty z nieprzyjemnymi ludźmi obiecują, jeśli we śnie kobieta zobaczy, jak przeklina lub kłóci się o coś ze swoją teściową.

Po co marzyć o kłótni z przyjacielem, dziewczyną lub przyjaciółmi

Kłótnia z przyjacielem lub dziewczyną we śnie obiecuje początek trudnego okresu w życiu, który będzie sprawdzianem twojej przyjaźni. Mogą też pojawić się problemy, z którymi będziecie musieli się wspólnie uporać.

Po co marzyć o kłótni ze zmarłymi?

Kłótnia we śnie ze zmarłą osobą może oznaczać pomyślny wynik rozpoczętej pracy. Jeśli we śnie jeden z bliskich zmarłych skarci cię, w rzeczywistości powinieneś ponownie rozważyć swoje zachowanie. Również taki sen może wskazywać na pojawienie się konfliktów w życiu rodzinnym w najbliższej przyszłości.

Po co marzyć o kłótni z ukochaną osobą?

Interpretacja snów jest absolutnie pewna, że ​​uXNUMXbuXNUMXbkłótnia z ukochaną osobą we śnie oznacza pojednanie w rzeczywistości. Jednak to nie wszystkie przypadki, o których można marzyć o tak nieprzyjemnej sytuacji. Jego poprawna interpretacja zależy od towarzyszących szczegółów.

Według Millera

Na przykład wymarzona książka Millera twierdzi, że kłótnia i kłótnia z ukochaną osobą we śnie w prawdziwym życiu obiecują nie mniej poważne kłopoty.

Pozbądź się negatywności!

Dla młodej dziewczyny jest to oznaka zbliżającego się pecha, a dla męża dama jest zwiastunem długiego nieporozumienia w rodzinie, a nawet rozwodu.

Jeśli musisz ciągle się z kimś kłócić, oznacza to zwiększone napięcie nerwowe. Prawdopodobnie istnieje wiele problemów, które przeszkadzają i utrudniają postępowy ruch.

Książka marzeń radzi znaleźć sposób na pozbycie się negatywności, w przeciwnym razie w prawdziwym świecie będzie powód do skandalu.

Introspekcja pomoże

Po co śnić, że we śnie często trzeba zobaczyć, jak ktoś przeklina, a nawet kłóci się osobiście, wtedy dochodzi do wewnętrznego konfliktu. A wymarzona książka jest pewna, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie można obejść się bez osobistej introspekcji.

Jeśli w nocy miałeś okazję pokłócić się z wybranką, oznacza to, że wcześniej zaplanowana randka się nie odbędzie.

Inne sytuacje

Aby uzyskać aktualną interpretację snu, wymarzona książka zaleca dokładne pamiętanie, z kim musiałeś się pokłócić.

  • Z dzieckiem – dla zabawy.
  • Z mężem – do zazdrości.
  • Z żoną – plotkować.
  • Słuchanie lub oglądanie pojedynków innych ludzi jest uciążliwe.
  • Uczestnictwo w nich to porażka w pracy.
  • Rozdzielenie sporów – do fałszywego oskarżenia.

Czekaj na prezent!

Dlaczego zwykle marzysz o kłótni z ukochaną osobą? Oznacza to, że zbliżysz się jeszcze bardziej i być może otrzymasz długo oczekiwany prezent.

Marzyłeś o burzliwym pojedynku? Zapowiada harmonijne relacje, nieoczekiwane bogactwo i powodzenie w miłosnych sprawach.

Do całkowitego chaosu

Jeśli po skandalu z ukochaną osobą wyrzuciłeś go z domu, to wymarzona książka myśli, że sytuacja się pogorszy i doświadczysz głębokiego niezadowolenia.

Czy marzyłeś, że wielka kłótnia z ukochaną osobą wybuchła dosłownie z niczego? Przygotuj się na to, że życie zamieni się w chaos i zamieszanie.

Strzeż się swojego rywala!

Jeśli marzyłeś, że zerwałeś ze swoim mężczyzną, to przez pewien czas między wami powstanie ściana nieufności.

Ale jeśli kłótnia z ukochanym mężczyzną dojdzie do ataku, w rzeczywistości praktycznie będzie cię ubóstwiał.

Jeśli we śnie trzecia osoba była obecna podczas skandalu z bliskim mężczyzną, grozi ci rozwód z powodu rywala lub innej znaczącej straty.

Z szacunkiem

Po co marzyć o kłótni ze swoją dziewczyną? Jeśli we śnie głośno przysięgałeś, a nawet ją pobiłeś, to w prawdziwym życiu będziesz kochać i szanować. A czasy pełne zazdrości i nieufności wkrótce przeminą.

Przeklinanie z dziewczyną symbolizuje również porażkę w biznesie. Aby uzyskać pełniejsze rozszyfrowanie, wymarzona książka zaleca dokładne przypomnienie sobie, na czym wybuchł konflikt.

Słodkie chwile miłości…

Jeśli pokłóciłeś się ze swoim ukochanym facetem, powinieneś zaplanować szybkie małżeństwo.

Jeśli kobieta biznesu miała okazję zobaczyć sen, to książka snów jest pewna, że ​​czekają ją bardzo ważne negocjacje z partnerami biznesowymi. Dla zwykłej kobiety jest to symbol starcia z przełożonymi lub współpracownikami.

Jednak kontrowersyjne sytuacje z facetem we śnie najczęściej obiecują tylko szczęście i przyjemne chwile miłości.

Wybierz swoje marzenie 👇

Śnił mi się mężczyzna, z którym się kłócił

Po co marzyć o kłótni z mężem?

Po co marzyć o kłótni z teściową?

Po co marzyć o kłótni z facetem?

Po co marzyć o kłótni z przyjacielem?

Czytaj więcej:  Interpretacja snów je śliwki

Po co marzyć o kłótni z siostrą?

Cześć! 🤗

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? 🔮 O którym dziś marzyłam. Dokładnie tej nocy.

Walcz z ukochaną osobą

Interpretacja snów Kłótnia z ukochaną osobą marzyłem o tym, dlaczego we śnie Kłótnia z ukochaną osobą? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy kłócić się z ukochaną osobą we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – Ulubiona

Ukochany – Sen, w którym całujesz ukochaną osobę w ciemności, ostrzega cię, że jesteś pod ostrzałem wielu plotek i zazdrosnych ludzi.

Jeśli pocałunek odbył się w świetle, będziesz w stanie uniknąć skandali i intryg.

Jeśli śniło ci się, że twój narzeczony ożenił się z innym, przygotuj swoje serce na atak zazdrości. I w rzeczywistości wszystko jest idealne.

Jeśli we śnie denerwujesz się, że twój wybrany jest ci obojętny, po prostu nie możesz zdecydować, czy się z tobą ożenić, czy dalej żyć samodzielnie.

Sen, w którym czujesz miłość od wybranego, obiecuje ci radość życia rodzinnego i prawdziwą miłość.

Jeśli we śnie pozwoliłeś sobie oszukać ukochaną osobę, równie łatwo go oszukasz.

Jeśli jednak śniłeś, że twój ukochany cię zdradza, w rzeczywistości może zrobić to samo.

Sen, w którym otrzymujesz zdjęcie od ukochanej osoby, ostrzega przed samolubnymi uczuciami wybranej osoby. Wcale cię nie kocha, po prostu cię wykorzystuje.

Więc zastanów się, czy powinieneś się z nim umówić.

Interpretacja snów – kłótnia

Jeśli kłócisz się ze swoją żoną (mężem) we śnie – do wielkiej miłości i szczęśliwego życia.

Jeśli krewny się kłóci – do przyjaźni i pomocy od niego.

Jeśli kłócisz się z wrogami – do sukcesu.

Jeśli pracownik pokłóci się z podwładnym – o awans, o wysoką płacę.

Kłótnia ze zmarłymi – o zdrowie i długowieczność.

Jeśli kobieta kłóci się z sąsiadem, majątek jest w porządku.

Jeśli kobieta kłóci się z żebrakiem – do bankructwa męża.

Jeśli twoi przyjaciele się kłócą – do utraty pomocy.

Jeśli na obcej ulicy dochodzi do bójki – na zaproszenie na imprezę.

Kupiec kłóci się z kupującym – do strat w biznesie.

Jeśli walczysz z kupującym – do bogactwa i dobrobytu.

Jeśli pacjent kłóci się z lekarzami – do szybkiego powrotu do zdrowia.

Starsi kłócą się z dziećmi – o szczęśliwe życie i długowieczność.

Interpretacja snów – kłótnia

Sen, w którym kłócą się bez twojego udziału, przewiduje obowiązki produkcyjne, rozczarowanie w zawodzie.

Jeśli się z kimś pokłócisz, będziesz obciążony problemami finansowymi i kłopotami.

Kłótnia z krewnymi – o dobre stosunki z nimi.

Inny – do lojalności i oddania przyjaciół (czasem do jakiejś straty).

Miłośnicy kłótni – do zdrady.

Jeśli mężczyzna marzy o kłótni z nieznajomym, w rzeczywistości wkrótce nastąpi wybuch zazdrości.

Jeśli kobieta kłóci się we śnie z kobietą, czekają ją niepokojące wydarzenia.

Kłótnia z nieznajomym płci przeciwnej – do namiętnej miłości.

Interpretacja snów – kłótnia

Sen zapowiadający zazdrość.

Jeśli marzyłeś o kłótni między kobietami, staniesz się obiektem złych plotek.

Jeśli we śnie brałeś udział w kłótni, oznacza to, że w rzeczywistości twoi przyjaciele okażą ci lojalność w trudnych czasach.

Kłótnia między dziećmi zapowiada zabawę, a kłótnia między mężem i żoną obiecuje dobre wieści.

Po co marzyć o przeklinaniu

Przysięgnij zgodnie z wymarzoną książką Millera

Przeklinanie we śnie to znak, że w prawdziwym życiu okazujesz coraz większą niezależność, być może wkrótce przeprowadzisz się od rodziców do swojego gniazda. Kłótnia z jednym z rodziców – w rzeczywistości dokonasz dla siebie ważnego odkrycia. Przysięgasz współmałżonkowi – będziesz zdrowy, choroby cię ominą. Interpretacja snów Przeklinanie we śnie z kochankiem mówi, że teraz jest czas na oszczędzanie, nie powinieneś rozrzucać pieniędzy, możesz obejść się bez różnych luksusowych przedmiotów. Pokłóciłeś się z dziewczyną lub znajomym – poczekaj na gościa z zagranicy albo zrobisz sobie wycieczkę nad wodę.

Przeklinanie według najnowszej wymarzonej książki G. Iwanowa

Przysięgać – zostaniesz poddany złemu oku.

Przysięgnij zgodnie z ezoteryczną książką snów

Przeklinanie nieprzyzwoitych słów – na chorobę. Jesteś przepełniony negatywnymi emocjami.

Karcą cię – chcą dla ciebie zła, ale ono wróci do nich jak bumerang. A szczęście czeka na ciebie wbrew machinacji wroga.

Przeklinanie według wymarzonej książki Jewgienija Cwietkowa

Przeklinanie z kimś jest irytujące; słuchanie przekleństw to oficjalna ceremonia; z żoną, mężem.

Przysięgnij zgodnie z Modern Dream Book

Jeśli śnisz, że besztasz – w rzeczywistości strzeż się eksplozji złych uczuć, z powodu których twoi przyjaciele mogą się od ciebie odwrócić.

Słyszenie innych przekleństw – przewiduje, że wrogowie zbliżają się do ciebie, aby cię skrzywdzić lub oszukać.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów obcina paznokcie

Przysięgnij zgodnie z wymarzoną książką Katarzyny Wielkiej

Przeklinanie przekleństw – we śnie słyszysz partnera – w rzeczywistości czekają cię kłopoty; jakiś drobny szczegół wywoła w tobie bolesne wspomnienia; twoje sumienie znów będzie cię dręczyć z powodu niegodnego czynu w przeszłości.

Przeklinanie na prawdomównego tłumacza snów L. Moroza

Przeklinanie we śnie ma różne interpretacje. Jeśli zostaniesz skarcony – spodziewaj się niespodziewanej znajomości, skarcisz – usłyszysz dobre wieści.

Przysięga na psychologiczną książkę marzeń

Przeklinanie we śnie jest wyraźną oznaką nagromadzonych emocji, wewnętrznej dysharmonii. Musisz być rozproszony, wyładować się, uporządkować związek z osobą, która wywołuje burzę w twojej duszy. Jeśli kłócisz się z jednym z twoich przyjaciół lub krewnych, w rzeczywistości twój związek jest daleki od ideału. Wszystkie twoje próby znalezienia kompromisu spełzają na niczym.

Sen o przeklinaniu we śnie wskazuje na kilka możliwych psychologicznych przyczyn takich snów. Po pierwsze, być może po prostu chcesz zerwać wszelkie więzi z osobą, z którą kłócisz się w swoich snach. Po drugie, pozbywasz się w ten sposób wewnętrznych blokad, nagromadzonej negatywnej energii. Po co marzyć o przeklinaniu we śnie zbyt gwałtownie i gniewnie? Próbujesz odpędzić podświadome zwątpienie w siebie, strach przed kimś lub czymś. Kłótnia we śnie mówi o chęci udowodnienia swojej racji, w rzeczywistości boisz się zrobić to samo.

Przysięgnij zgodnie z wymarzoną książką księcia Zhou-Gong

Przeklinanie – Przeklinanie z osobą. – Na szczęście. Zbeształy cię, zarzucając całkowite wypaczenie sensu. Osiągniesz bardzo wysoką pozycję. Osoba stawia Cię w bardzo niezręcznej sytuacji, doświadczasz upokorzenia. – Zdobędziesz bogactwo. Jesteś ofiarą upokorzenia, znęcania się. „Będzie pozew, proces z tą osobą.

Przysięgnij zgodnie z islamską książką snów

Przeklinanie, przeklinanie – jeśli ktoś widzi we śnie, że kogoś karci lub przeklina, to ten, którego przeklina, jest znacznie lepszy niż ten, który przeklina.

Przeklinanie według wymarzonej książki O. Smurowa

Przeklinanie we śnie wskazuje, że w rzeczywistości musisz znosić konflikt z rozmówcą ze snu, być może skandal już się wydarzył i w twojej duszy pozostaje nieprzyjemny posmak. Pokłóciłeś się z nieznajomym – w prawdziwym życiu możesz mieć kłopoty, spodziewaj się złych wieści. Po co marzyć o przeklinaniu we śnie z kierownictwem? Sen ostrzega – musisz być cichszy niż woda i niższy niż trawa, aby powstrzymać emocje w rozmowach z przełożonymi, współpracownikami, partnerami biznesowymi.

Kłótnia z rodziną – w rzeczywistości marnujesz czas i energię na drobiazgi. Jeśli we śnie jesteś tylko zewnętrznym obserwatorem w kłótni innych ludzi – w prawdziwym życiu zostaniesz niezasłużenie urażony lub znieważony, możesz także stać się uczestnikiem głośnego procesu.

Przysięgnij zgodnie ze starą rosyjską książką snów

besztanie kogoś jest irytujące, słuchanie przekleństw to oficjalna ceremonia; z żoną, mężem – patrz „Żona”, „Mąż”.

Przysięgnij na internetową książkę marzeń

Fabuła, w której przysięgasz – spróbuj powstrzymać przejawy negatywnych emocji, w przeciwnym razie zostaniesz sam.

Potyczki innych ludzi – bądź czujny, twoi nieprzyjaciele są teraz bardziej aktywni niż kiedykolwiek.

Przysięgnij zgodnie z rosyjską książką snów

Przeklinanie – rozczarowanie, kłótnie, choroby.

Przysięgnij zgodnie z wymarzoną książką Żółtego Cesarza

Łajanie i chęć przeklinania są wynikiem wewnętrznego gniewu, którego przyczyną jest strach przed czymś lub kimś; z kolei strach jest generowany przez niepewność we własnych siłach i poczucie zależności od sytuacji (sytuacji, a nie marzyciela, zasad).

Przeklinanie we śnie – doświadczać zależności i strachu przed osobą. Niemożność ujarzmienia osoby lub dojścia do porozumienia powoduje chęć przynajmniej odepchnięcia go od siebie, pozbycia się zbędnych połączeń, odizolowania się i pokazania swojej siły. Sen można interpretować jako dobrą szansę na pokazanie siły i uwolnienie się od nałogu w rzeczywistości.

Nie wiadomo, z kim przysięgać: jeśli nie widzisz tego, z którym przysięgasz, sen jest przejawem czysto wewnętrznego napięcia i uczuć, to znaczy przysięgasz na siebie. Oznacza to bolesne zaostrzenie problemu wewnętrznego, który przeraża śniącego, i próbę wypchnięcia tego problemu z siebie, stania się silniejszym od niego: gajew, objawiający się we śnie, przyniesie również w rzeczywistości chwilowe uczucie radości i relaksu , osłabienie napięcia zewnętrznego i zależności od problemu. Sen można interpretować jako szansę na pozbycie się przeszkadzających blokad wewnętrznych, ale wszystko zależy od dalszego zachowania w rzeczywistości.

Kłócić się z kimś nieznanym, z wyraźnym poczuciem porażki i depresji – niemożnością-brakiem sił do zapanowania nad sytuacją i nad sobą. Sen jest interpretowany niekorzystnie. Zaburzenia trawienia, żółci i pęcherzy moczowych, serca są możliwe, ponieważ nie było uwolnienia od szkodliwej energii: pragnienie ciała, aby się jej pozbyć, nie mogło przeważyć niezdecydowania umysłu.

Przysięgnij zgodnie z chińską książką snów Zhou Gonga

Przysięgasz na osobę – na szczęście.

Zbeształy cię, zarzucając całkowite wypaczenie sensu – osiągniesz bardzo wysoką pozycję.

Osoba stawia cię w bardzo niezręcznej sytuacji, doświadczasz upokorzenia – zyskasz bogactwo.

Jesteś poddawany upokorzeniu, znęcaniu się – będzie pozew, proces z tą osobą.

Przysięga na wymarzoną książkę dla suki

Przeklinanie – musisz przeprowadzić ważne i poważne negocjacje.