Widzieć we śnie wiele samochodów

zobaczyć wiele samochodów

Interpretacja snów Zobacz wiele samochodów marzyłem o tym, dlaczego we śnie Widzisz wiele samochodów? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć wiele samochodów we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – maszyna

Sen, w którym widzisz kilka samochodów, oznacza wyważone życie, w które nagle coś się włamuje, wymagając od ciebie użycia całej siły fizycznej i duchowej.

Widok stojącego bezczynnie samochodu oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtwoi rówieśnicy i rówieśnicy odniosą w życiu większy sukces niż ty.

Uruchomienie samochodu w akcji zwiastuje niewiarygodne trudności w zorganizowaniu nowego biznesu, gdy twoi wierni przyjaciele spieszą ci z pomocą.

Maszyna pracująca z rykiem, brzęczeniem czy stukotem to wielkie zmartwienie, które wstrząśnie fundamentami Twojego domu i zmusi do zmiany.

Naprawa zepsutego samochodu we śnie przewiduje straty z transakcji z pozbawionymi skrupułów partnerami i inne straty pieniężne. Widzenie koła zamachowego dowolnego samochodu, czy to największego, czy najmniejszego, jest oznaką pewnego ruchu naprzód na drodze do zamierzonego celu, niezależnie od sprzeciwu ze strony nieżyczliwych. Widzenie silnika parowego we śnie oznacza widoki na bardzo realną możliwość zdobycia bogactwa. Pralka zapowiada drobne zmiany w istotnych okolicznościach.

Maszyna do szycia to znak szybkiego wypromowania nowego biznesu, który natychmiast zwróci zainwestowane w nią środki.

Widzieć maszynę do pisania we śnie – w rzeczywistości rozstrzygniesz spór lub kłótnię między kłócącymi się przyjaciółmi; pracować na maszynie do pisania – otrzymać niewielką kwotę za dużą ilość pracy.

Maszyna do podlewania i zbioru widziana we śnie sugeruje, że pośpieszysz na ratunek przyjacielowi w tarapatach; prowadzenie takiego samochodu oznacza zbliżające się niebezpieczeństwo.

Wóz strażacki pędzący na miejsce katastrofy z włączonymi światłami i ryczącą syreną – w rzeczywistości pogratuluj przyjacielowi wielkiego szczęścia, do którego sam się bardzo przyczyniłeś. Zobaczyć płonący wóz strażacki – przydarzy ci się przypadkowe zdarzenie, w które wszyscy, którym o nim powiesz, nie uwierzą.

Jazda we śnie kabrioletem, czyli drogim kabrioletem, jest zwiastunem szczęścia i zdobycia bogactwa. Widzenie samochodu w garażu we śnie to znak dobrych wiadomości.

Interpretacja snów – maszyna

Samochód lub ciężarówka we śnie: symbolizuje osobiste możliwości w realizacji prywatnych spraw.

Jej stan pokazuje, jakie masz szanse na sukces.

Silnik parowy: zapowiada udział w procesie, któremu towarzyszyć będzie intensywność emocjonalna i będzie wymagał dużego stresu.

Zepsuty samochód: znak nieoczekiwanego zatrzymania biznesu i niezgody z partnerami.

Widzieć, że koła zębate działającej maszyny: grożą wciągnięciem cię do mechanizmu, ostrzeżeniem, że nie powinieneś angażować się w jakieś sprawy, w przeciwnym razie konsekwencje mogą być nieodwracalne.

Prowadź samochód (bądź za kierownicą) – ogólny bieg życia osobistego, niezależny od okoliczności zewnętrznych;

Samochody z syreną, samochody sygnalizacyjne (pogotowie ratunkowe, wóz strażacki) – silny niepokój, senny niepokój, częściej nieuzasadniony i związany z własnymi wybuchami emocji, namiętności z różnych powodów.

Znacznie rzadziej takie sny donoszą o prawdziwym nieszczęściu, wypadku.

Interpretacja snów – mechanizm maszyny

Widzenie samochodów we śnie zapowiada, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpodejmiesz projekt, który wywoła u ciebie wielki niepokój, ale w rezultacie będzie ci przydatny.

Widok starego samochodu to znak, że wrogowie prześcigną cię w twoich wysiłkach, by zapewnić ci dobre samopoczucie.

Wciągnięcie do działającej maszyny to zapowiedź strat biznesowych i początek serii bliskich nieszczęść. Ten sen na ogół zwiastuje straty z nieudanych transakcji.

Ogólnie rzecz biorąc, zobaczenie działającego mechanizmu we śnie obiecuje poważne trudności w wielu przedsięwzięciach, a jednocześnie obiecuje wsparcie przyjaciół.

Zepsuty samochód zwiastuje utratę przyjaciół.

Jeśli marzysz o wozie strażackim, obiecuje ci to niepokój i podekscytowanie związane z sytuacją awaryjną. Jeśli młoda dama prowadzi we śnie samochód strażacki, powinna się wystrzegać, aby uniknąć udziału w nieprzyjemnej sprawie.

Interpretacja snów – maszyna

Jeśli we śnie widziałeś samochód, podejmiesz projekt, który wywoła u ciebie wiele niepokoju, ale w rezultacie będzie dla ciebie owocny.

Stary samochód to znak, że twoi wrogowie będą w stanie zapewnić sobie dobrobyt szybciej niż ty.

Jeśli we śnie zostaniesz wciągnięty w jadący samochód, przygotuj się na straty biznesowe i szereg innych problemów.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy działający mechanizm marzy o poważnych trudnościach w wielu przedsięwzięciach, ale jednocześnie obiecuje wsparcie przyjaciół.

Zepsuty samochód zwiastuje utratę przyjaciół.

Wóz strażacki obiecuje jakąś awarię lub nieprzyjemną sprawę.

Interpretacja snów – maszyna

Widząc samochody we śnie – weź udział w pożytecznych czynach lub odnieś sukces w dziedzinie produkcji (w fabryce, fabryce itp.).

Obserwuj mechanizmy działania – wykonuj trudną pracę, przetrwaj trudności, ale także zyskaj wsparcie przyjaciół.

Zepsute, stare maszyny i mechanizmy są symbolem straty i porażki, utraty partnerów.

Być wciągniętym w jakąś działającą maszynę to nieszczęście i strata w biznesie.

Jeśli nie możesz zrozumieć działania jakiegoś mechanizmu we śnie, w rzeczywistości biznes, który założyłeś, wymknie się spod kontroli.

Wóz strażacki marzy o nagłym wypadku.

Interpretacja snów – maszyna

Widzenie karetki to wezwanie do ostrożności – może ci się przydarzyć nieszczęście.

Aby samemu jechać karetką – popełniłeś poważny błąd.

Przypomnij sobie swoje ostatnie działania i sprawdź, czy potrafisz rozpoznać i naprawić swój błąd.

Samochód jest kolejnym symbolem rozwoju duchowego.

Ambulans – możesz dostać się do szpitala, obserwuj swoje zdrowie.

Jeśli prowadzisz karetkę – gdzieś popełniłeś błąd, zastanów się nad swoimi działaniami w ciągu ostatniego tygodnia.

Interpretacja snów – samochód samochodowy

Jest to mechaniczny środek transportu, ale w przeciwieństwie do pociągu, tramwaju czy autobusu, samochodem kieruje sam człowiek lub jego przyjaciel lub krewny, więc ten obraz kojarzy się z czynnością funkcjonalną, która sprawia przyjemność.

In-se kojarzy ją z ciałem lub z najbliższym otoczeniem, wskazując tym samym na swój stosunek do zachowania logiczno-historycznego „ja”.

Czytaj więcej:  We śnie facet przyznał się do zdrady

Dlatego odmienne modele maszyn i odmienne sposoby ich używania wskazują na odmienne wzorce zachowań „ja”.

Jeśli podmiot sam nie prowadzi samochodu, oznacza to dominację pozytywnego lub negatywnego wpływu na niego.

Interpretacja snów – maszyna

Jeśli śnisz, że prowadzisz samochód – w rzeczywistości podejmiesz dość gorączkową, ale bardzo przydatną sprawę, która zakończy się pomyślnie.

Jeśli śniłeś, że twój samochód się zepsuł, możliwe, że stracisz prawdziwych przyjaciół lub napotkasz przeszkody, które po podjęciu właściwej decyzji możesz pokonać.

Jeśli samochód się cofa – pomyśl o tym, że być może w życiu „cofasz się”.

Przeanalizuj, co powstrzymuje cię przed pójściem do przodu.

Interpretacja snów – samochody

We śnie badanie niektórych maszyn lub mechanizmów z zainteresowaniem jest oznaką dobrze prosperujących spraw: handlu, produkcji, finansów.

Sukces będzie napędzany rosnącym popytem ze strony klientów.

Dzięki udanej sytuacji szybko się wzbogacisz i będziesz bardzo szanowany przez innych.

Kobiecie, która widzi swojego przyszłego męża we śnie wśród mechanizmów i maszyn, ten sen sugeruje, że jej kochanek zawsze będzie pracowity i choć teraz nie jest bogaty, na pewno w końcu się wzbogaci dzięki swojej wytrwałości i organizacji.

Interpretacja snów – maszyna

robot, automat (w sensie głupiego powtórzenia).

bezduszna zimna maszyna (cynizm), złożony mechanizm (aspekt złożoności), „perpetuum mobile”, „nie człowiek, lecz maszyna” (w sensie niewyczerpanej energii).

„maszyna do seksu” „Mechanicznie” głupio, zwyczajowo, mechanicznie powtarzalne.

marzyć, aby we śnie zobaczyć wiele samochodów na drodze

marzyć o zobaczeniu wielu samochodów na drogach wymarzona książka miała sen, po co marzyć we śnie, aby zobaczyć wiele samochodów na drodze? Aby wybrać interpretację snu, wpisz, o czym śniłeś lub wybierz literę, na jaką zaczyna się część Twojego snu.

Dowiedz się, co to znaczy widzieć sen we śnie, aby zobaczyć wiele samochodów na drodze, przeczytaj poniżej, aby uzyskać bezpłatną interpretację snów z najlepszych książek o marzeniach!

We śnie zobaczyć Dzieci dużo widzą

Przewidywanie snów Zwycięski sen (ardżuna)

Po co marzyć

Może to być znak, że potrzebujesz więcej snu.

Może to również oznaczać, że wkroczyłeś w okres stagnacji i nie chcesz zmian.

Oświadcz sobie: „Jestem rozbudzony i świadomy siebie i otaczającej mnie rzeczywistości”.

We śnie, aby zobaczyć sen

Przewidywanie snu

Po co marzyć

Jeśli śniłeś, że śpisz, już wkrótce spotkasz osobę, która się w tobie zakocha. Aby miłość była wzajemna, zjedz surowe serce z kurczaka.

Jeśli śniłeś, że twój sen został zakłócony, w niedalekiej przyszłości będziesz dręczony bezsennością lub koszmarami. Aby tego uniknąć, umieść garnek w pobliżu łóżka i zasadź w nim ziarno kawy.

We śnie, aby zobaczyć sen

Przewidywanie snu

Sen, w którym zasnąłeś, siedząc w fotelu po ciężkim dniu pracy, zapowiada zdradę ukochanej osoby właśnie wtedy, gdy obdarzyłeś ją bezgranicznym zaufaniem. Jeśli nagle się obudzisz i nie możesz od razu zorientować się, gdzie jesteś, oznacza to powrót utraconej nadziei. Jeśli zostałeś niegrzecznie obudzony, oznacza to, że w rzeczywistości po długich próbach na giełdzie pracy w końcu dostaniesz przyzwoitą pracę.

Jeśli widzisz siebie śpiącego na dachu, jest to znak szybkiego sukcesu, który zabierze Cię na nieosiągalną wysokość. Jeśli we śnie spędzisz noc na świeżym powietrzu, w prawdziwym życiu udasz się w podróż, która zapowiada się nie tylko zabawnie, ale i niezwykle pożytecznie.

Spanie w pociągu dalekobieżnym na najwyższej półce tylko na materacu bez innej pościeli oznacza, że ​​jesteś zadowolony ze swojej pozycji i nie udajesz, że jesteś kimś więcej.

Jeśli masz chaotyczny sen, którego treści wciąż nie możesz zrozumieć, oznacza to spotkanie z czymś tajemniczym i niewytłumaczalnym w prawdziwym życiu.

Jeśli masz koszmary, w których nawiedzają cię jakieś fantastyczne potwory i wampiry, w rzeczywistości wydarzy się coś absolutnie strasznego.

Widok siebie śpiącego w całkowicie odnowionej, przebudowanej i odnowionej sypialni zapowiada szczęśliwą zmianę w twoim przeznaczeniu.

Po co marzyć

Sen – Jeśli śpiący ma świadomość, że śpi i śni, to należy spróbować utrwalić ten stan i nauczyć się „porządkować” sny.

Oznacza to, że przed zaśnięciem musisz powiedzieć sobie, na jakie pytanie chcesz otrzymać odpowiedź w postaci obrazów, które rozumiesz.

Spanie we śnie oznacza gotowość do pracy ze snami, do praktycznego wykorzystania otrzymanych w ten sposób informacji.

We śnie, aby zobaczyć sen

Widzenie siebie śpiącego to przewlekła choroba.

Niepełnosprawność jest wykluczona.

Niejasny sen, którego fabuła jest całkowicie zapomniana, zwiastuje twoje predyspozycje do chorób narządów wewnętrznych i układów.

Przewidywanie snu

Po co śnić Portfel dużo pieniędzy

We śnie zobacz okrężną drogę kolei dziecięcej

Przewidywanie snu Głos przez sen do śpiewania

Jakie jest marzenie o drodze

Widzenie krzywej drogi we śnie jest wyraźną wskazówką, że twoje myśli i działania pozostawiają wiele do życzenia. Idziesz w złym kierunku w życiu. Jeśli nie zmienisz zdania, czekają cię dwie drogi: na cmentarz lub do więzienia.

Jeśli marzyłeś o prostej, szerokiej drodze, to w prawdziwym życiu jesteś po prawej stronie, choć nie jest to całkiem łatwa ścieżka. Po jakimś czasie będziesz miał stabilną pracę, stabilną sytuację finansową i ukochaną rodzinę.

Spacer po opustoszałej drodze we śnie to znak, że w prawdziwym życiu jesteś samotny i bardzo zmartwiony. Wydaje ci się, że nikt cię nie rozumie i nie kocha, ale jest to dalekie od przypadku. Znajdź spokój, zwracając się do Boga, a twoje życie się poprawi.

Ułożenie drogi we śnie jest dowodem na to, że dzięki swojemu silnemu charakterowi i ciężkiej pracy osiągniesz w tym życiu wielkie wyżyny, stając się naprawdę wspaniałą osobą. Ale osiągnąwszy wysoką pozycję, nie odwracaj się od sąsiadów, pamiętając swoje ciężkie czasy.

Jeśli we śnie idziesz zakurzoną drogą, oznacza to, że wokół ciebie jest wielu podstępnych, złych ludzi, którzy chcą cię skrzywdzić w jakikolwiek sposób, dyskredytując twoje dobre imię w oczach twoich bliskich.

Widzenie wąskiej ścieżki we śnie to proroctwo, że będziesz musiał przejść trudną drogę do sławy, stabilnego życia i sytuacji finansowej. Ale w końcu wszystko się ułoży.

Chodzenie we śnie brukowaną drogą to znak, że idziesz powolną, ale pewną ścieżką do celu.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów duży biały pies

We śnie zobaczyć drogę

Wygodna droga – nowe możliwości i dobre perspektywy.

Szeroka droga – będziesz miał okazję spełnić swoje dawne marzenia; rozdroże – w twoim życiu nadchodzą wielkie zmiany, które staną się dla ciebie fatalne.

Wąska, ale prosta droga – pomogą zrozumieć obecną sytuację i dokonać właściwego wyboru; droga prowadzi pod górę – możliwości kariery; droga prowadzi w dół – wybierzesz drogę do zamierzonego celu, która pozwoli Ci wyprzedzić rywali.

Widząc koniec drogi – wkrótce dojdziesz do końca rozpoczętej pracy.

Chodzenie po drodze symbolizuje ścieżkę życia na tym etapie: na płaskiej drodze – nie napotkasz przeszkód na ścieżce życia; nierówna, kręta droga – czeka Cię rozczarowanie i zdrada bliskich Ci osób.

Idąc opustoszałą drogą – w najtrudniejszym momencie nikogo nie będzie przy Tobie.

Idąc zakurzoną drogą – nawiedzają cię kłamstwa, oszustwa i oszczerstwa.

Torując drogę – dzięki swojej pracowitości osiągniesz wyżyny w swoim zawodzie.

Chodzenie drogą w ciemności to zły kierunek w życiu.

Nie wiadomo, dokąd iść – twoje kroki są błędne, zboczyłeś z właściwego kursu.

Patrząc na obiekty wzdłuż krawędzi drogi – szukasz informacji, które mogą zmienić Twoją przyszłość.

Idź wzdłuż krawędzi drogi – posunąłeś się do skrajności, które doprowadzą cię do rozpaczy.

Jazda torem saneczkowym to puste przeżycie.

Chodzenie po mokrej drodze to życie pełne łez.

Chodzenie wzdłuż drogi to szybka zmiana w rozwoju kariery.

Idź na nieznaną kamienistą drogę – czekają cię trudne rzeczy.

Chodzenie wyboistą drogą to nowy początek, który przyniesie tylko zmarnowany czas.

Spacer drogą z przyjaciółmi to szczęśliwe życie rodzinne.

Idąc autostradą – czeka Cię ważne spotkanie, które może zmienić Twoje życie.

Ostry zakręt w drodze – zostań uczestnikiem wydarzenia, które diametralnie zmieni Twoje życie.

Wyobraź sobie, że idziesz szeroką, jasną drogą, wzdłuż której rozciągają się wspaniałe łąki. Albo jedziesz drogą w samochodzie.

Droga przewidywania snu

To jest twój kierunek w życiu.

Zwróć szczególną uwagę na ten znak.

Twoja droga jest wyboista? Czy to jest skręcone? Czy to jest proste? Czy zmierza w dół, czy schodzi w dół? Czy perspektywa jest jasna? To symbol twojego przeznaczenia, twojego kierunku w życiu.

Spójrz na widelce.

Rozwidlenia dróg: symbolizują najważniejsze decyzje, które musisz podjąć.

Stan drogi sugeruje przebieg twojego życia w chwili obecnej.

Oświadcz sobie: „moje przeznaczenie objawia się jasno i pomyślnie”.

Po co marzyć o wielu samochodach?

Widzenie wielu samochodów we śnie to dobry znak, zapewniają wymarzone książki. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw tym samym czasie dokonują poprawki: gdyby wymarzone samochody były nowe i czyste. Ale tłumacząc, o czym marzą brudne samochody, tłumacze radzą zachować ostrożność na drodze, a także podejmować decyzje. Zapamiętaj wszystkie szczegóły fabuły, przeanalizuj ją, a będziesz wiedział, na co się przygotować.

interpretacje Millera

Wymarzona książka Millera, wyjaśniająca, dlaczego wiele samochodów przelatuje obok ciebie na autostradzie we śnie, wyjaśnia to w ten sposób: powinieneś przyspieszyć, w przeciwnym razie ryzykujesz, że zostaniesz pozbawiony pracy.

A jeśli marzyłeś, że sam jedziesz jednym z tych samochodów, to taka wizja oznacza nieuchronną ekscytującą podróż. I pamiętaj, jeśli w samochodzie obok ciebie był ktoś inny, to właśnie z tą osobą pojedziesz na wycieczkę.

Salon samochodowy jako symbol sukcesu w biznesie

Jeśli marzyłeś o wielu samochodach na sprzedaż w salonie samochodowym, to zgodnie z Modern Dream Book oznacza to, że Twoja praca w pracy szybko pójdzie w górę. Szczególnie dobrze jest, jeśli we śnie widziałeś nowe zagraniczne samochody – możesz liczyć nie tylko na wzrost, ale także na przyzwoity dochód.

Jazda próbna zupełnie nowym samochodem we śnie jest identyfikowana przez wymarzone książki z twoją gotowością do zaakceptowania zmian. Tak, ty sam nie masz nic przeciwko zmianie, zarówno w sobie osobiście, jak iw swoim życiu (środowisko, praca, hobby).

Autostrada, czyli ze skrajności w skrajność…

Próbując zrozumieć, dlaczego marzy wiele samochodów na drodze, spróbuj przypomnieć sobie, jaką rolę odegrałeś w tym śnie, radzą wymarzone książki.

Na przykład widzenie siebie we śnie jako kierowcy wyścigowego jest symbolem szybkości i niezdolności do czekania. Potrzebujesz wszystkiego na raz i bez względu na koszty. A jeśli marzyłeś, że jesteś kontrolerem ruchu stojącym na skrzyżowaniu i regulującym ruch samochodów na drodze, to wręcz przeciwnie, oznacza to, że jesteś zbyt wolny. Aby osiągnąć cel, należy nauczyć się pracować w trybie awaryjnym.

Czy śniłeś, że widzisz wypadek na drodze z udziałem dużej liczby pojazdów? Sugeruje to, że jesteś czymś niemile zaskoczony.

Cmentarz samochodowy jest oznaką smutku

Próbujesz dowiedzieć się, o czym marzy wiele samochodów na złomowisku? Jeśli we śnie widziałeś dużą liczbę zardzewiałych lub zepsutych samochodów, oznacza to rozczarowanie i nieprzyjemne emocje: tęsknotę, przygnębienie, smutek.

Ale jeśli marzyłeś o wielu samochodach o całkiem przyzwoitym wyglądzie, ale z jakiegoś powodu wysłanych na wysypisko, powinieneś być przygotowany na to, że własne siły lub partnerzy mogą cię zawieść w ostatniej chwili. Jednym słowem realizacja twoich planów jest zagrożona, sugerują wymarzone książki.

Jakie były samochody we śnie

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy interpretacji tego, o czym marzy wiele samochodów, jest ich przynależność do określonego typu. Oto interpretacje snu podane przez książki o snach, jeśli były:

 • pojazdy wojskowe – do starć z władzami;
 • specjalny sprzęt z migającymi światłami – zwróć uwagę na wskazówki wysłane przez los;
 • samochody – będziesz miał wycieczkę na wakacje lub wycieczkę;
 • ciężarówki – zachowaj ostrożność podczas ruszania – mogą pojawić się problemy.

Wybierz swoje marzenie 👇

Po co marzyć o zepsutym samochodzie?

Po co marzyć o dużym samochodzie?

Interpretacja snów czarny samochód

Po co marzyć o brudnym samochodzie?

Po co marzyć o nowym samochodzie?

Po co marzyć o drogim samochodzie?

Cześć! 🤗

Teraz wspólnie przekonajmy się, czy Twoje marzenie się spełni? 🔮 O którym dziś marzyłam. Dokładnie tej nocy.

„Interpretacja snów wielu maszyn marzyła o tym, dlaczego wiele maszyn śni we śnie”

Interpretacja snów wiele samochodów

Dlaczego wiele samochodów marzy we śnie z wymarzonej książki?

Widzenie wielu samochodów we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmusisz rozwiązać ważną i trudną sprawę, która bardzo cię denerwuje, ale twoje wysiłki nie pójdą na marne.

Czytaj więcej:  Dlaczego wiele osób marzy na ulicy

Wiele samochodów na drodze zwiastuje podróż, zmianę w życiu. Być może będziesz musiał zmienić pracę, co przyniesie wiele problemów.

 • Subskrybuj kanał Felomena w Yandex.Zen

  Umiejętność interpretacji snów jest cennym darem, ponieważ czasami we śnie świadomość daje nam najgłębsze i najważniejsze wskazówki.

  Oceń ten artykuł!

  Marzyłem o wielu samochodach, ale w książce snów nie ma koniecznej interpretacji snu?

  Nasi eksperci pomogą Ci dowiedzieć się, dlaczego wiele samochodów śni we śnie, po prostu napisz sen w poniższym formularzu, a zostaniesz wyjaśniony, co to znaczy, jeśli zobaczyłeś ten symbol we śnie. Spróbuj!

  Byłem w szkole i tam przeklinałem z kolegami z klasy))) Zacząłem narzekać na nauczyciela, nauczyciel ich skarcił, ale zapytali, jak pokonać Tanyę, powiedziała coś do ucha, krótko mnie tam potroili, zaczęli wysłać samochody z oczami i były na mnie zaatakowałem jak uciekałem od nich, znaleźli mnie w garażu, otoczyli mnie i powiedzieli niegrzecznym głosem = proś kolegów z klasy o wybaczenie – mówię im żaden prąd, trzymając się ściana, potem mówią, że cię zmiażdżymy))) Smutno mi i kłamię, mówię im ok, wybaczę ci 🙁 i zniknęli, czyli odeszli, schowałem się przed nimi i sen się skończył.

  Cześć. Przyjechałem samochodem do mojego brata, był jeden samochód, potem pojawiło się dużo, ale nie mogę znaleźć swojego samochodu, jakby został skradziony

  Po drodze jechało mnóstwo samochodów, jakby coś się stało. Próbowałam dodzwonić się do przyjaciółki, żeby dowiedzieć się, co się dzieje, ale cały czas byłam zajęta czymś innym.Z hotelowego okna widziałam morze, miałam zegarek na rękę.

  Śniło mi się, jak moja mama i ja szliśmy nocą ulicą i nagle trzy samochody jechały drogą, a w nich była ta sama dziewczyna. co to może oznaczać?

  Witaj Tatyana, śniło mi się, że mam kilka samochodów, w tym mój, a potem chcę kupić kolejny na sugestię moich rodziców (mianowicie mojej matki). Potem dziwna akcja z jej strony, posypuje mnie solą i mówi, że tak ma być.

  Cześć! Miałem dwa sny. Po pierwsze: szedłem ze znajomymi z domu, na drodze było dużo śniegu, było czysto. Byłem zaskoczony we śnie, że padał śnieg, ponieważ na podwórku była jeszcze jesień. A potem miałem taki sen: na początku była tylko droga, a po bokach był las, było dużo ludzi. A potem chciałem przejść przez ulicę, ale czekałem, aż przejedzie wiele samochodów i motocykli. A potem zebrało się jeszcze więcej ludzi, dyskutowaliśmy o czymś i śmialiśmy się z Aleksandry

  Śniło mi się, że mój chłopak poszedł do przyjaciela i tam spuchł, podszedłem do jego matki i wypiłem pół szklanki jakiegoś mocnego napoju, a wraz ze mną jego ojczym wypił całą szklankę jednym haustem, a potem jego matka i ja chcieliśmy idź za nim, ale potem wszystko diametralnie się zmienia i jest tak, jakbym wychodził z toalety i widzę dużo samochodów pod bramą, zrozumiałem, że byli goście, ale nie widziałem ludzi, widziałem tylko jednego z moich odległych krewnych, których nie widziałem od bardzo dawna (w rzeczywistości) i poszliśmy z nim do domu.Wszystko.

  Śniło mi się, jak moja szkoła płonęła w samej szkole było dużo zepsutych samochodów, a kiedy ja i moi przyjaciele zeszliśmy do piwnicy, zobaczyliśmy tam zwłoki

  Idę z facetem, którego nie znam i widzę od 7 do 10 samochodów stojących w rzędzie, wszystkie czarne, czyste, nowe, pierwszy jeep, reszta sedanów, wiem, że należą do moja matka. A ja mówię facetowi żeby sobie wybrał któryś.Mówi czemu ci nie kupi auta ma dużo ja mówię że ma takie zasady to sam muszę kupić auto w końcu wybraliśmy ale nie nie usiadł i nie poszedł

  Śniło mi się, że prowadzę bardzo drogi czarny samochód i chcę dojechać szybciej niż mój przeciwnik. Wyjechaliśmy w tym samym czasie i kłócimy się, kto przyjedzie szybciej. Przejechałem kilka przecznic, jeżdżę tramwajem i zatrzymuje mnie pod podwórkiem, które otacza las, na podwórku siedzą dwa psy, warczą, ale nie podchodzą do mnie. Idę do lasu i widzę górę, wejście na górę nad wejściem było wizerunkiem Buddy, potem wchodzę do środka i widzę opuszczoną świątynię, na podłodze była płytka z wodą, w tej wodzie pełzały gady, ale nie były groźne.

  Czekałem na autobus, ale różne duże samochody zaczęły jechać z dużą prędkością, potem dużo motocykli. Kobiety i ja skuliliśmy się w kącie. To było straszne, potem spóźniłem się na mój autobus. Jeden duży. Odebrałem mały piesek, była lekko ranna, dalej nie pamiętam

  Śniło mi się, że stoję przed drogą, a samochody zbliżają się do siebie i zderzają

  Nie śniło mi się, że prowadzę samochód obok przyjaciela

  Wkrótce trafiliśmy do jakiegoś serwisu samochodowego, gdzie były porządne samochody

  Kiedy tam poszedł

  W międzyczasie jechałem tu tubą za kierownicą i na miejscu pasażera prawie wyleciałem z auta!

  Ostro skręcił kierownicą i zahamował w warsztacie samochodowym

  Potem stało się coś jak wypadek, uderzyłem w zderzak innego samochodu, ale były tylko małe rysy!

  W tym momencie ktoś powiedział, że masz szczęście, zmienię mu płaszcz!

  (W samochodzie była muzyka)

  Nie naprawiałem samochodu we śnie, ale oddałem go jak do zwykłej kontroli!

  Była jakaś góra, byłem tam na drodze, która biegła przez tę górę, a potem nagle zaczęły się wyścigi, chowałem się, przelecieli tuż nade mną, kilka samochodów się rozbiło

  Śniło mi się, że: w lesie była droga, ścieżka pieszo-rowerowa. I nagle kilka samochodów jedzie z zawrotną prędkością jeden za drugim. I unikam ich, bo idą albo drogą, albo chodnikiem, a ten, który jechał w moją stronę, skręcił w las i rozbił się. Samochody były lekkie, proste i wyścigowe. To tak, jakby się ścigali.

  Pokonałem jakiegoś faceta, gdzieś jechaliśmy, dużo samochodów bije, bije wszędzie. Potem jakiś inny facet się połączył, nasza trójka szła razem (we śnie ci faceci pobili mnie z przyjaciółmi)