Interpretacja snów, dlaczego marzą foki

Dlaczego śni foka, co mówi wymarzona książka

Foka to słodkie, czułe, miłe stworzenie, które wielu widziało w telewizji, w zoo, na arenie pod cyrkową kopułą. Nosi pozytywny wizerunek. Sen z obecnością foki jest dość rzadki, częściej śniony przez młode dziewczyny, dzieci, zwiastuje korzystne zmiany w życiu. Aby uzyskać dokładną interpretację snu z tym uroczym zwierzęciem, musisz dowiedzieć się, co się stało, jak to wyglądało. Zastanówmy się szczegółowo, o czym marzy foka.

Dni tygodnia

Od czwartku do piątku zobaczenie płetwy we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw niedalekiej przyszłości otrzymasz oryginalny prezent od nieznajomego. W piątek, sobotę, niedzielę, poniedziałek, wtorek i środę sen jest interpretowany jako pojawienie się interesującej, znaczącej osoby, która wpłynie na los śpiącego i przyniesie w nim pozytywne zmiany. Będzie miał wpływ na późniejsze życie. Relacje mogą rozwinąć się w biznes, więzi małżeńskie.

O kim marzy

Widzenie fok we śnie dla niezamężnej dziewczyny oznacza zbliżające się spotkanie ze starym przyjacielem, który przedstawi marzyciela potencjalnemu panu młodemu. Ta odmiana sygnalizuje długotrwały związek z mężczyzną.

Jeśli kobieta marzyła o kocie, czeka ją nowe hobby i sukces w tej dziedzinie. Było ich wielu i łasili się do ciebie – oczekuj popularności wśród nowych mężczyzn. Ci, którzy byli wobec Ciebie obojętni, spojrzą na Ciebie nowymi oczami.

Dla płci przeciwnej sen przepowiada umowę biznesową; takie obrazy rzadko przychodzą do mężczyzn. Ważne jest, aby rozpoznać szczęście i nie przegapić partnera. Dobry przyjaciel może wpłynąć na ten moment.

Dla osoby planującej zmiany w sferze zawodowej sen ze zwierzęciem zapowiada pozytywny obrót spraw. Obserwowanie stada fok – aby rozwiązać trudności życiowe z pomocą kilku osób.

Jeśli kobieta w ciąży widzi we śnie fokę, jest to zwiastun łatwego, bezbolesnego porodu. Zwierzę marzył jeden z przyszłych rodziców – to zwiastuje narodziny długo oczekiwanego dziecka – syna.

Wartość koloru

Białe zwierzę śni o zbliżającym się ślubie śniącego. Jeśli jest żonaty od dłuższego czasu, to wydarzenie może przytrafić się jednemu z jego krewnych lub znajomych. Taki sen świadczy o bezchmurnym życiu w małżeństwie, silnych związkach z nowo powstałymi krewnymi i wielkiej miłości.

Czarny kot mówi o zmianach, które będą nieoczekiwane i spowodują poważne zmiany w losie. Dla wielu czarny kojarzy się z kłopotami, ale dla fok jest kolorem naturalnym.

Sen z kolorowymi zwierzętami obiecuje szereg interesujących wydarzeń, ale zachęca marzyciela, by nie relaksował się przedwcześnie i był czujny. Stado fok w różnych kolorach zapowiada solidną pomoc finansową, o którą będziesz musiał się postarać.

zobacz pływające

Widok stworzenia wyskakującego z morza na brzeg jest interpretowany jako dobry dochód w rodzinie – dla własnego biznesu sen oznacza dobry start. Najważniejsze to się nie relaksować i iść dalej w kierunku zamierzonego celu. Foki i delfiny bawią się razem w morzu – po przebudzeniu możliwy jest lekki flirt, który może przerodzić się w długi i silny związek. Nie przegap szczęścia.

Pływające zwierzę mówi o zakończeniu przyjemnego i długotrwałego związku między ludźmi w najbardziej nieoczekiwanym momencie. W przyszłości mogą pozostać przyjaciółmi. Możliwa sfinalizowanie transakcji z dobrą kontynuacją relacji biznesowych w przyszłości.

Pływanie z foką we śnie to głębokie i silne uczucie, które całkowicie przytłoczy marzyciela. Trudno będzie to zatrzymać. Zwierzę w basenie cyrkowym oznacza utratę dobrych okazji.

Zwierzę, które po prostu pływa w wodzie, ostrzega o potrzebie odpoczynku. Marzyciel nie musi rzucać pracy i jechać na pełne wakacje. Dość jakościowego weekendu z gorącą kąpielą, fajną książką i bez interesu.

Uważaj na swoje zdrowie

Martwe stworzenie we śnie to zły znak, niezależnie od szczegółów snu. Możliwa choroba członków rodziny lub bliskich przyjaciół. Znajdź dla nich czas, a będzie mniej niepokoju. Jeśli marzyłeś o kilku martwych zwierzętach jednocześnie, uważnie monitoruj swoje zdrowie. Taki sen przewiduje poważną chorobę.

Martwe zwierzę ze śladami krwi – nieprzyjemny sen, jest zwiastunem choroby, która doprowadzi do śmierci. Monitoruj swój stan, unikaj przepracowania i kontaktu z osobami chorymi.

Uczestnik snu zabija zwierzę morskie – zapowiada to ciężki stan depresyjny, którego przyczyną są problemy w pracy lub na froncie osobistym. Musisz iść do lekarza.

Jeśli jedno ze zwierząt zaatakuje kota we śnie, w twoim otoczeniu są nieżyczliwi, z których atakami nie będzie tak łatwo sobie poradzić. Musisz być szczególnie ostrożny, jeśli miałeś taki sen przed zawarciem ważnej umowy.

Nieruchome ciało zwierzęcia unosi się w wodzie – na problemy z układem mięśniowo-szkieletowym śniącego. Widząc taki sen, poważnie pomyśl o wizycie u specjalisty i badaniu.

Foka i inne zwierzęta

Pomieszanie pojęć radykalnie zmienia sytuację. Niektórzy przypisują to fokom lub fokom, uważając to za ten sam gatunek, ale tak nie jest. Należą do tego samego gatunku, ale nie są spokrewnione z fokami. Jeśli śnisz o fokach, wszystko zostanie określone w zupełnie odwrotnym kierunku. Te zwierzęta morskie są leniwe i niezdarne.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika w artykule, pieczęć jest powolna i powolna. Widzenie foki we śnie nie wróży dobrze. Wszystko w życiu przeminie ledwie lub nawet przeminie. Sen, w którym obecny jest krewny foki, lew morski, oznacza spotkanie z przyzwoitą, ale krnąbrną i upartą osobą, a także uwagę i współczucie z jego strony.

Kontakt z kotem

Głaskanie zwierzęcia – w celu zwiększenia uwagi płci przeciwnej. Sen, w którym kot dał się pogłaskać, po czym nagle ugryzł, oznacza nieprzewidywalność wydarzeń w najbliższej przyszłości. Przyjazny zwierzak, który łatwo nawiązuje kontakt, marzy o dobrych wieściach i ciekawych spotkaniach.

Czytaj więcej:  Rozstanie z mężem we śnie

Uściski ze zwierzęciem obiecują szczęście w życiu marzyciela. Oglądanie kota występującego na arenie we śnie zapowiada trudną sytuację, z której trudno będzie się wydostać.

Karmienie foki to spotkanie ze starym znajomym. Próba złapania kota przewiduje możliwy rozwój kariery.

Obserwowanie we śnie stada kotów odpoczywających na kamieniach sugeruje, że śniący wkrótce wzmocni swoją pozycję lidera, zdobędzie szacunek kolegów, a także osiągnie nowy poziom w relacjach z bratnią duszą.

Jeśli we śnie zwierzę jest daleko i nie chce się zbliżyć, powinieneś zostawić myśli o przeskoczeniu nad głową i zatrzymać się tam, aby uniknąć rozczarowania.

Widzieć we śnie tresowanego kota klaszczącego w płetwy – przez pewien czas śniący będzie musiał grać według czyichś zasad, po czym sytuacja potoczy się najlepiej.

We śnie iw rzeczywistości wizerunek foki zwykle nie wróży złej sytuacji. To zwierzę przyniesie pozytywne i jasne chwile w życiu każdego marzyciela. Kot jest czuły i uważny. Taki sen pomoże ci odnieść sukces, założyć firmę, spotkać miłość i być szczęśliwym na ziemi.

Dlaczego marzą foki: znaczenie snu

Rano powinieneś odtworzyć obraz snu, który widziałeś tak szczegółowo, jak to możliwe. Pomoże to poprawnie zrozumieć, o czym marzą foki. Czasami foka we śnie przepowiada wczesne spotkanie, które z pewnością okaże się przyjemne dla śpiącego. Jeśli przedstawiciel płci pięknej zobaczy taki sen, istnieje możliwość spotkania pana młodego. Co więcej, jej stara bliska przyjaciółka organizuje dla młodej damy fatalne spotkanie. Najprawdopodobniej nowy znajomy będzie pochodził z jego otoczenia.

Jeśli mężczyzna widzi we śnie fokę, która łatwo nawiązuje kontakt z osobą, najprawdopodobniej spotka osobę, która może mu pomóc w pracy lub przenieść niedawno rozpoczęty biznes na zupełnie nowy, poważny poziom. W każdym razie znajomość, która się wydarzyła, będzie przyjemna i przydatna pod każdym względem. Więc zdecydowanie nie należy tego unikać.

Najważniejsze, aby nie pomylić foki z foką we śnie, ponieważ na zewnątrz są one podobne, szczególnie dla tych, którzy nie są specjalistami od życia w wodzie. Rzecz w tym, że ten ostatni jest symbolem lenistwa i bezczynności.

Śniąca pieczęć sugeruje, że dana osoba zachowuje się niewłaściwie i popełnia wiele błędów w życiu codziennym. Najprawdopodobniej jego lenistwo i brak inicjatywy nie pozwalają śpiącemu osiągnąć pożądanego sukcesu i osiągnąć wszystkich jego celów. Jeśli nie zaczniesz na czas pracować nad obecną sytuacją, wszystko pozostanie na swoim miejscu. Pod koniec życia śniący prawdopodobnie będzie musiał żałować własnej bezczynności.

Co jeśli śni foka

Jeśli we śnie była więcej niż jedna foka, ale ogromna liczba tych zwierząt wypełniała całą przestrzeń wokół, to jest to świetny znak. Sen sugeruje, że wkrótce zacznie się biała smuga dla śpiącego. Los będzie sprzyjał osobie i zdecydowanie należy to wykorzystać, aby nie przegapić rzadkiej szansy.

Doświadczeni tłumacze uważają, że ciemnoszare i czarne kolory widziane we śnie są negatywnymi zwiastunami. Ale w przypadku fok te odcienie są całkowicie naturalne, więc nie zwiastują marzycielowi niczego negatywnego. Warto zwrócić uwagę na kolor zwierzęcia tylko wtedy, gdy okazał się niezwykły i nienaturalny. Na przykład biała foka przewiduje, że osoba wkrótce się ożeni. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i płci pięknej. Jeśli śniący jest już żonaty, ślub może się zdarzyć jednemu z jego bliskich przyjaciół lub krewnych. Ponadto biały kolor zwierzęcia wskazuje, że małżeństwo będzie trwało bardzo długo, okaże się szczęśliwe i silne.

Często w wyszukiwarkach internetowych pojawiają się zapytania na temat śniącej foki. Dlaczego ten sen był widziany przez osobę, jest również najlepszym sposobem na zrozumienie szczegółowych współczesnych książek o marzeniach. W nich każda fabuła snu jest interpretowana jasno, szczegółowo, z uwzględnieniem wszystkich możliwych szczegółów i drobiazgów. A którą wymarzoną książkę wybrać dla siebie, każdy użytkownik sam decyduje. Dziś jest ich ogromna liczba.

Co zwiastuje fokę

Jeśli we śnie foka okazała się martwa, jest to wyraz wewnętrznych uczuć śniącego do bliskiej mu osoby, która cierpi na poważną chorobę. Ale niestety sen nie mówi, jaki będzie wynik choroby i czy dana osoba będzie w stanie sobie z tym poradzić. Jeśli jest dużo martwych zwierząt, taki sen można uznać za zwiastun epidemii w śpiącym mieście. Na pewno będzie odczuwał silny strach przed możliwością infekcji.

Istnieją inne interpretacje pojawienia się martwej foki we śnie. Wszystko zależy od przyczyny jego śmierci. Jeśli sam śpiący zabije zwierzę, taki sen można uznać za zwiastun poważnej, długotrwałej depresji śniącego. Przyczyn może być absolutnie wszystko, począwszy od częstych kłótni z ukochaną osobą, a skończywszy na problemach w pracy.

Jeśli foka została zabita przez dużą rybę, jest to wyraźny znak, że wokół śpiącego są zazdrośni ludzie, którzy od dawna wyrządzają mu poważną krzywdę. Jeśli jest taka możliwość, wrogowie muszą być obliczeni i starać się zneutralizować wszelkimi możliwymi środkami.

Kiedy ciało foki unosi się w wodzie, taki sen jest zwiastunem problemów zdrowotnych dla samego śpiącego. Najprawdopodobniej dotkną stawów lub kręgosłupa. To właśnie na te obszary należy zwrócić szczególną uwagę podczas badania u specjalisty. Nawiasem mówiąc, powinieneś udać się do niego jak najszybciej, aby nie rozpocząć choroby, która już zaczęła się rozwijać.

Sen o pieczęci: interpretacja dla kobiet i mężczyzn

Wiele osób uważa, że ​​foki to spokojne dzikie zwierzęta. Zwierzęta mogą zamienić się w bezlitosnych zabójców, jeśli będą chronić swoje potomstwo. Aby poprawnie określić, o czym marzy foka, należy przeanalizować wszystkie noktowizory i jego drobne szczegóły.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o ucieczce od byłego męża

Kto widział pieczęć we śnie

Dla osób różnej płci i wieku dzikie zwierzę zwiastuje różne wydarzenia.

 1. Kobieta, która widzi bestię z północy, może spodziewać się, że w jej życiu pojawią się nowe kreatywne hobby. Pani nowe zajęcie tak bardzo się spodoba, że ​​poświęci mu cały swój wolny czas. Na sukces nie trzeba będzie długo czekać. Kobieta będzie musiała zdecydować, w jaki sposób ciekawe hobby pomoże jej zarobić pieniądze.
 2. Spotkanie we śnie z przedstawicielem świata zwierząt dla dziewczynki będzie zwiastunem rychłego przejęcia jej bratniej duszy. Jeśli foka wygląda na dobrze odżywioną, mężczyzna będzie przystojny i bogaty. A jeśli bestia jest wychudzona, wybraniec prawdopodobnie będzie prostym pracoholikiem.
 3. Widzenie ciężarnej foki oznacza wspaniały znak. Poród będzie łatwy i bezbolesny. Dzieciak zadziwi wszystkich lekarzy swoją doskonałą kondycją fizyczną.
 4. Dla mężczyzny przedstawiciel północnej fauny przewiduje pojawienie się wpływowego patrona. Jego wsparcie w trudnych chwilach pomoże zmienić Twoje życie na lepsze.
 5. Dla nastolatka bestia zwiastuje zwiększoną uwagę nauczycieli i zbliżające się testy. Warto pomyśleć o nauce i pilnym odrabianiu prac domowych.

Po ustaleniu, co symbolizuje dzika bestia we śnie, osoba w rzeczywistości będzie mogła właściwie budować swoją komunikację z innymi.

Jak słynne książki o marzeniach interpretują to, co widzą

Autorzy różnych książek o marzeniach wyjaśniają sny nocne z foką lub foką na różne sposoby. Ale zoologowie twierdzą, że są to zupełnie różne rodzaje zwierząt.

Sonnik Miller

Słynny wróżbita był przekonany, że przedstawiciel północnej fauny wskazuje, że śpiący dąży do pozycji, z którą nie może sobie poradzić. Lepiej jest skierować ambicje na realne cele.

Dream Vanga

Jeśli śniłeś, że foka zbliża się do śpiącej, powinieneś spodziewać się miłej i oryginalnej niespodzianki od bliskich. Jeśli odpłynie – do kłótni i konfliktów z kolegami. Będą poważnym sprawdzianem moralnym. Sprawa może zakończyć się zwolnieniem.

Wanderer’s Dreambook

Duże znaczenie ma również kolor foki we śnie. Biało-czarna kopia obiecuje nieoczekiwane wieści. I zarówno dobro, jak i zło pójdą w parze. W najbliższej przyszłości marzyciel nie powinien się relaksować. Szary zwierzak – do realizacji zaplanowanego projektu. Czarny – do drobnych problemów w miejscu pracy. Biały – do drastycznych zmian w życiu marzyciela.

Interpretacja snów Jewgienija Tsvetkova

Interpretacja snów Jewgienija Cwietkowa interpretuje wizję z północną bestią w zależności od dnia tygodnia:

 • w poniedziałek wieczorem – niebezpieczeństwo z nieoczekiwanej strony;
 • we wtorek – należy unikać zawierania nowych znajomości;
 • w środę – komunikacja z przyjaciółmi przyniesie wiele kłopotów;
 • w czwartek – nie bądź podejrzliwy wobec innych;
 • w piątek – realizacja starego marzenia jest całkiem realna;
 • w sobotę – wkrótce odbędzie się spotkanie z podobnie myślącymi ludźmi.

Roma Dream Book

Poluj na fokę – minie dużo czasu, zanim spełni się ukochane marzenie. Aby samemu stać się bestią – w niedalekiej przyszłości nic się nie zmieni w ustalonym życiu.

Rosyjska książka marzeń

Pływające jednostki wskazują na koniec walki o wysoko płatne stanowisko. Marzyciel wkrótce ją zajmie. Foki leżące na śniegu potwierdzają prawdę, że woda nie przepływa pod leżącym kamieniem. Śpiący z powodu swojej bezczynności nie dostanie tego, czego chce. Polowanie na północne zwierzęta oznacza, że ​​człowiek powinien myśleć także o życiu duchowym, a nie tylko gonić za zyskiem.

Ukraińska książka marzeń

Ukraińska księga snów o foce zamieniającej się w niedźwiedzia polarnego ostrzega marzyciela, że ​​uXNUMXbuXNUMXbchce ukazać się innym, a nie tym, kim jest. Wkrótce oszustwo zostanie ujawnione, potępienie czeka na osobę z przodu.

Włoska książka marzeń Meneghetti

Foka śni przed szokiem, na który śpiący nie jest gotowy. Oznacza to, że ma czas na mentalne przygotowanie się na kłopoty.

Interpretacja snów XXI wieku

Głaskanie i przytulanie foki – szczęście jest tuż za rogiem. Wkrótce rozpocznie się spokojna passa życia bez problemów. Samotna osoba spotka swoją bratnią duszę. Marząc o karierze będziesz mógł wspinać się po szczeblach kariery.

Interpretacja snów Symeona Prozorowa

Słynny parapsycholog uważał, że pieczęć jest wizerunkiem samego śpiącego. Nie bez powodu nazywają go gruboskórnym, ponieważ człowiek jest obojętny na krewnych i przyjaciół. Jeśli coś się nie zmieni, marzyciel wkrótce zostanie sam.

Dreaming longo

Bawiące się ze sobą zwierzęta zapowiadają biurowy romans. Może skończy się to pieczątką w paszporcie. Gryzące okazy są sygnałem straconych szans.

Przedstawiciele fauny przemawiający na arenie wskazują, że śniący podchodzi do wielu spraw lekko. Musimy przemyśleć nasze podejście do życia.

Nocne sny nie powinny wpływać na nastrój osoby w prawdziwym życiu. W końcu podświadomość wysyła obrazy, aby ostrzec o przyszłych wydarzeniach. Marzyciel nie powinien się martwić, ale zastanów się, jakie działania podjąć.

Płetwonogie w królestwie Morfeusza: o czym marzą foki

Foka jest uroczym, łatwym zwierzęciem. Sen z jego obecnością jest charakteryzowany przez większość tłumaczy jako pozytywny symbol, wskazujący na korzystne zmiany w życiu. Jednak niektóre szczegóły mogą zmienić znaczenie obrazu. Dlatego ważne jest, aby w jak największym stopniu przywrócić cały obraz widziany w pamięci, biorąc pod uwagę, jak kot wyglądał, co robił we śnie, gdzie odbyło się spotkanie i inne niuanse.

Dlaczego śni foka – wersje popularnych książek o marzeniach

Tłumacze charakteryzują pojawienie się foki we śnie na różne sposoby:

 1. Felomena. Symbol lenistwa i apatii. Sytuacja, w której śpiący nagle się znajdzie, będzie wymagała od niego błyskawicznej reakcji. Waha się jednak i traci szansę, jaką daje mu los.
 2. Ezoteryczny. Po drodze marzyciel spotka osobę, która pomoże mu osiągnąć cel.
 3. Nowoczesny. Kłopoty śniącego zostaną pomyślnie rozwiązane i nie będzie musiał w tym celu podejmować żadnych wysiłków.
 4. Freuda. Do problemów w życiu intymnym. Prawdopodobnie śpiący będzie musiał znieść fiasko w najważniejszym momencie randki.
 5. Księżycowy. Do dobrych wiadomości.
 6. gospodynie domowe. Symbol wskazuje na zmęczenie śpiącego. Czas odłożyć wszystko na bok i pomyśleć o reszcie.
 7. Stiepanowa. Aspiracje marzyciela nie odpowiadają jego możliwościom, co utrudni mu osiągnięcie celu.
 8. Rodzina. Chęć dowartościowania się przyniesie pozytywne rezultaty. Ukochana osoba w końcu doceni starania śpiącego i wesprze go.
 9. Młynarz. Wyznaczony cel jest nieosiągalny. Najwyraźniej marzyciel wziął na siebie przytłaczający ciężar.
 10. Chłopiec okrętowy. Do kłopotów wynikających z lenistwa i nieuwagi śpiącego.

Zobaczenie płetwonogich od czwartku do piątku to oryginalny prezent od nieznajomego.

Kto marzył o foce futrzanej

Znaczenie obrazu w dużej mierze zależy od tego, kto marzył o zwierzęciu:

 • przystojna morska dziewczyna marzy o spotkaniu z miłym młodzieńcem, który ją oczaruje;
 • dla niezamężnej kobiety obraz przepowiada popularność wśród płci przeciwnej. Nawet mężczyźni, którzy byli obojętni na marzyciela, spojrzą na nią innymi oczami;
 • kobieta w ciąży, która we śnie widziała fokę, może nie martwić się nadchodzącym porodem – przejdą łatwo i bezboleśnie;
 • dla pary oczekującej pojawienia się spadkobiercy zwierzę to przepowiada narodziny syna;
 • dla biznesmena wizerunek foki jest pozytywnym znakiem wskazującym na dobry interes. Bardzo ważne jest, aby nie przegapić chwili i zrobić wszystko dobrze. Dobry przyjaciel śpiącego może pomóc w tej sytuacji;
 • osoba, która postanawia radykalnie zmienić swoje życie, widząc we śnie fokę, może być pewna, że ​​​​jest na właściwej ścieżce.

Czytaj więcej:  Znajdź skarb we śnie, po co marzyć

Para fok zapowiada pomoc, jakiej grupa ludzi udzieli śpiącemu.

Jeśli śpiący widzi siebie w postaci foki, oznacza to, że jego rodzinie brakuje komunikacji z nim. Może nadchodzący weekend warto spędzić razem.

Interpretacja snu ze szczegółami

Szczegóły obserwowanego zdarzenia mogą radykalnie zmienić interpretację snu.

Liczba zwierząt

Niezdarne zwierzę leżące samotnie na brzegu świadczy o niechęci śpiącego do zmiany swojego życia. Lenistwo i apatia tak zawładnęły jego umysłem, że jest gotów po prostu poddać się losowi. Jeśli śniło się kilka zwierząt, marzyciel otrzyma bezpłatną pomoc od grupy ludzi. Nie odrzucaj tego, ponieważ jest zrobione z serca. Stado morskich piękności to znak, że biznesowi marzyciela zostanie udzielona pomoc finansowa, dzięki której będzie on mógł twardo stanąć na nogach.

Kolor zwierzęcia morskiego

Aby wyjaśnić widziany obraz, należy wziąć pod uwagę kolor zwierzęcia:

 • czarny – na nieprzyjemne wydarzenia. Problemy nie będą zbyt globalne, ale mimo to zmuszą marzyciela do ponownego rozważenia swojego stosunku do życia;
 • biały – na zbliżające się małżeństwo;
 • szary – będzie okazja, aby pokazać swój profesjonalizm;
 • kolorowe foki są symbolem jasnych i nieprzewidywalnych wydarzeń, które nie pozwolą śpiącemu się zrelaksować.

Biała foka przepowiada szybki ślub

Radość ze spotkania ze zwierzęciem wskazuje na pomyślne zakończenie sprawy, strach lub strach przed kontaktem jest symbolem porażki.

Lokalizacja zwierząt

Lokalizacja zwierzęcia jest jednym z ważnych szczegółów w interpretacji snu:

 • w środowisku naturalnym – do stabilności w sektorze finansowym;
 • na krze – mimo kłopotów marzyciel nie straci ducha, ale będzie w stanie wziąć się w garść i obrócić sytuację na swoją korzyść. Co więcej, problemy tylko hartują jego charakter;
 • w cyrkowym basenie – szansa, jaką dał los, zostanie zmarnowana;
 • w zoo – na daleką, ale krótkoterminową podróż służbową;
 • w wodzie – marzyciel musi odpocząć. W przeciwnym razie możliwe są problemy zdrowotne.

Widzenie foki w cyrkowym basenie to znak, że szansa dana przez los zostanie zmarnowana.

Martwa foka wskazuje na poważną chorobę bliskiej osoby lub bliskiego przyjaciela. Jeśli na ciele zwierzęcia widoczne były kropelki krwi, istnieje możliwość, że choroba doprowadzi do śmierci.

Akcje we śnie

Co zrobiło zwierzę?

 • skoczył z morza na brzeg – poprawi się sytuacja finansowa rodziny;
 • ugryźć marzyciela – dwulicowego przyjaciela;
 • bawić się z delfinami – flirt z kolegą przerodzi się w burzliwy romans;
 • leżenie na brzegu z innymi zwierzętami – chęć wstania negatywnie wpłynie na działalność zawodową marzyciela;
 • klaskały w płetwy – przez jakiś czas śpiący będzie musiał grać według czyichś zasad, ale wkrótce wszystko zmieni się na lepsze;
 • wygrzewając się na słońcu – śpiący będzie mógł nawiązać kontakt ze swoimi nieżyczliwymi.

Śpiąca foka to znak, że śniący nie pozwala na ujawnienie swoich talentów.

Kontakt osoby z kotem:

 • głaskać – marzyciel osiągnie swoje cele za pomocą pochlebstw i pochlebstw. Wybrana strategia przyniesie rezultaty i zbliży go do tego, czego chce, ale na zawsze straci szacunek wśród kolegów;
 • przytulanie – powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach;
 • pływać ze zwierzęciem – śpiącego nawiedza obsesyjne pragnienie zdobycia władzy i niezależności finansowej. Jest gotów osiągnąć te cele w jakikolwiek sposób, nawet jeśli w tym celu będzie musiał przekroczyć swoje zasady i dumę;
 • karmić – aby nawiązać kontakt z właściwą osobą, marzyciel będzie potrzebował całej swojej przebiegłości;
 • obserwowanie stada zwierząt – determinacja i wytrwałość marzyciela pozwolą mu umocnić pozycję lidera i zdobyć szacunek kolegów;
 • polowanie – cel zostanie osiągnięty, ale będzie to wymagało niesamowitych wysiłków ze strony śpiącego. Być może będziesz musiał zwrócić się o pomoc do przyjaciół;
 • zabić – problemy w pracy lub życiu osobistym negatywnie wpłyną na stan psychiczny śniącego. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest skorzystanie z pomocy specjalistów.

Osobiście nie miałem okazji zobaczyć foki we śnie. Jednak bliska przyjaciółka powiedziała, że ​​miała szczęście, widząc go dwa razy. Co więcej, stało się to przed najszczęśliwszymi i najważniejszymi wydarzeniami w jej życiu: oświadczynami ukochanego i przed narodzinami syna.

W większości przypadków śniąca foka wskazuje na pozytywne zmiany w losie śpiącego. Jednak nie rozpaczaj, nawet jeśli obraz obiecuje zdarzenia niepożądane. Porażki i błędy należy traktować po prostu jako doświadczenie życiowe, które pozwala odkryć w sobie ukryte zdolności i z nową energią dążyć do celu.