Dlaczego kobieta w ciąży marzy o cmentarzu

Jak interpretować, dlaczego kobieta w ciąży marzy o cmentarzu

Sny w tej pozycji różnią się od interpretacji wizji zwykłego człowieka. Zwykle odczuwają lęk przed porodem, zwłaszcza jeśli dzieje się to po raz pierwszy, bolesne odczucia, depresję i poczucie beznadziejności, zwłaszcza jeśli kobieta została matką w niewłaściwym czasie.

Istnieje wiele interpretacji tego, o czym marzy ponury cmentarz, zwłaszcza w drugiej połowie semestru. Wszystko zależy od tego, co tam zrobiła i czy wierzy w jeden znak. Faktem jest, że kobiety w oczekiwaniu na narodziny dziecka nie powinny odwiedzać zmarłych krewnych, a tym bardziej wchodzić do krypt i zniszczonych kaplic.

Uważa się, że duchy mogą skrzywdzić ją lub nienarodzone dziecko. Jednak we śnie może to śnić o zupełnie innych prognozach. Oto, co pisze o tym wymarzona książka.

Refleksje

Zwykle w takich snach kobieta chodzi w udręce wśród grobów, odwiedza krewnych i patrzy w przyszłość przez mgłę. Jej nastrój jest przepełniony strachem i tęsknotą, odczuwa samotność i złe przeczucia, beznadziejność. Dlaczego to jest sen? Jeśli dziecko jest niechciane, a ciąża przyszła w niewłaściwym czasie i poza małżeństwem, to wymarzona książka pisze, że kobieta w rzeczywistości doświadczy uczucia melancholii i strachu. Możliwe, że w głębi duszy zastanawia się, czy to dziecko jest potrzebne, czy nie, jak je nakarmić i co będzie miała do powiedzenia bliskim i rodzicom, jeśli jeszcze nie wiedzą o sytuacji. Jeśli taki obrót wydarzeń nastąpi, to cmentarz marzy o zmianie.

Niewykluczone, że wkrótce rodzice dowiedzą się o ciekawej sytuacji i w domu wybuchnie afera albo ojciec dziecka odwróci się od niej i zostanie sama. Ale jeśli w jej życiu jest mąż, to wymarzona książka Millera pisze, że taka wizja oznacza rychłe zmiany w życiu. Istnieje nawet takie zaburzenie psychiczne, jak depresja podczas ciąży, które może wystąpić nawet u dobrze prosperujących i zdrowych matek. W tym czasie może mówić o sobie przez to, że we śnie pojawia się cmentarz, kobieta zaczyna tam zbierać sztuczne kwiaty lub po prostu wędrować po ponurych grobach we mgle.

Po co marzyć o siedzeniu na grobie krewnych i zobaczeniu własnego grobu lub dołu? Ten sen grozi matce trudnym porodem i różnymi komplikacjami, które mogą wiązać się z jej śmiercią lub narodzinami martwego dziecka. Rozmowa z ożywionymi krewnymi lub po prostu konsultacja z nimi w pobliżu pomników – po co marzyć?

Wymarzona książka Millera pisze, że zapowiada to bogactwo lub wczesne narodziny. Jednak w wielu przypadkach taki sen oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnarodziny dziecka będą ponure, gorzkie i nieprzyjemne. Częste powtarzanie takiego snu, po co marzyć? Okazuje się, że istnieje coś takiego jak depresja poporodowa. Potrafi dać o sobie znać wizjami, takimi jak trumny, cmentarz i groby.

Przed narodzinami dziecka w późniejszych stadiach śni o urodzeniu martwego dziecka lub zagrożeniu życia matki, zwłaszcza jeśli jest ona w złym stanie zdrowia. Dlatego nie powinieneś czytać tutaj takiej interpretacji, ponieważ wymarzona książka Millera pisze, że nastąpi łatwy poród lub znacząca zmiana.

Jeśli z przyjemnością odwiedzałeś cmentarz, składałeś kwiaty na grobach bliskich i przyjaciół lub zbierałeś słodycze dla swojego dziecka, to dziecko urodzi się zdrowe i silne i stanie się dumą Twojej rodziny. Być może siły wyższe od dawna przygotowywały go do pojawienia się na tym świecie. Gdyby zmarli krewni żyli, narodziny dziecka uszczęśliwiłyby ich.

Jednak samo patrzenie na cmentarz, jęczenie z bólu i tęsknoty, a ponadto płacz na nim, nie jest dobre. Niedobrze jest widzieć swoją matkę we łzach w pobliżu grobu.

groźba matki

Zwykle takie sny są bardzo ponure, ponure i beznadziejne. Kobieta w ciąży często marzy o ponurym, mglistym i zaniedbanym cmentarzu, grobach, zwłokach, strasznych wskrzeszonych krewnych i otwartych dołach pochówku. Czasami widzi krew, pojawienie się postaci szkieletu i śmierć, czepia się gałęzi drzew i ucieka przed maniakiem, mordercą, rzeźnikiem, a nawet śmiercią kosą.

Ale najczęściej wymarzona książka pisze, że horrory i szczerze mówiąc krwawe sceny nie są tak straszne, jak utrata krwi, poród na cmentarzu i łzy krewnych i przyjaciół, zwłaszcza matki, rzadziej ojca, który szczerze kochał swoją córkę.

Dlaczego kobieta w ciąży marzy o cmentarzu, który się w nim zgubił i nie może znaleźć drogi powrotnej? To bardzo zły znak, który wymaga dużej uwagi dla twojego zdrowia. Możliwe, że lepiej przerwać ciążę niż umrzeć z powodu odwodnienia podczas ciężkiego zatrucia lub porodu. I nie ma co się wahać, ponieważ taka fabuła daje bardzo niebezpieczny omen.

Jeśli zbiera sztuczne kwiaty na grobie lub ktoś jej je daje, wymarzona książka pisze o bolesnym porodzie i śmiertelnym niebezpieczeństwie, jeśli poród odbędzie się w wiejskim szpitalu położniczym. Warto wybrać dobrą placówkę medyczną, aby uniknąć śmierci, zwłaszcza jeśli kwiaty we śnie były czerwone, fioletowe, białe, bordowe lub czarne.

Zagrożenie dla dziecka

W takich wizjach samo pojawienie się cmentarza i grobów jest niebezpieczne i nie ma sensu ignorować takiego snu. Interpretacja snów zapisuje, jakie wątki pomogą rozpoznać niebezpieczeństwo na czas. Jeśli kobieta przygotowuje się do porodu na cmentarzu i kładzie się do grobu, rodzi ziemię, śluz, a nie dziecko, trzyma w rękach lalkę lub widzi ją wśród wieńców grobowych.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o zbieraniu grzybów dla kobiety

Źle jest zbierać słodycze na cmentarzu i dawać je noworodkowi, samemu je jeść lub dawać mu sztuczne kwiaty. Reszta wątków jest interpretowana przez wymarzoną książkę jako strach przed porodem lub jakie będzie dziecko.

Dlaczego dziewczyna lub kobieta w ciąży marzy o cmentarzu

Po koszmarach o cmentarzu i grobach zaczynają przezwyciężać niepokojące myśli, ale taki spisek może oznaczać nie tylko kłopoty w przyszłości. Aby dowiedzieć się, dlaczego kobieta w ciąży marzy o cmentarzu, musisz pamiętać o szczegółach noktowizora i wszystkich szczegółach fabuły. Jeśli dzień wcześniej kobieta oglądała horror, w którym żywe trupy wyskakiwały z grobów i zamieniały się w zombie, taka fabuła nie ma sensu.

Interpretacja Millera i Vangi

Jeśli kobieta w ciąży widzi we śnie kwitnący cmentarz, taki spisek należy uznać za dobry znak. Wkrótce wszystkie problemy natury pieniężnej zostaną bezpiecznie rozwiązane i nadejdzie radosny okres. Spacer po zimowym cmentarzu zapowiada rozczarowanie bliskich, problemy finansowe, a także straty, które będą nieodwracalne.

Tłumacz podaje kilka wyjaśnień, dlaczego kobieta w ciąży marzy o cmentarzu:

  • Odwiedź grób zmarłego krewnego – ostrzeżenie o nieprzyjemnych zdarzeniach. Taki sen może oznaczać, że problemy nie przytrafią się samej marzycielce, ale jej bliskim krewnym. Sen zmarłego ojca zapowiada okres braku pieniędzy i przejściowych trudności w rodzinie śpiącej kobiety.
  • Długa wędrówka po cmentarzu we śnie – wątpić w słuszność decyzji podjętej w prawdziwym życiu. Jeśli we śnie są zadbane groby nieznajomych, kobieta w rzeczywistości będzie w stanie naprawić sytuację.

Vanga wyjaśnia, dlaczego ciężarna dziewczyna marzy o cmentarzu, jako wewnętrznej mocy i sile, którą posiada śniąca, ale nawet tego nie podejrzewa.

Doświadczanie strachu podczas przebywania w takim miejscu w nocy we śnie oznacza martwienie się o nadchodzące wydarzenie w prawdziwym życiu. Martwy przyjaciel w noktowizji oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmusisz bardziej uważać. Kobieta w ciąży może być w niebezpieczeństwie.

Inne predyktory

Przepowiednia Medea łączy cmentarne sny z przeszłymi związkami, wydarzeniami i ludźmi, którzy odeszli. W niektórych przypadkach cmentarz może wskazywać na zbliżającą się depresję, stan całkowitej beznadziejności i oderwania.

Interpretacja snów kochanków interpretuje nocny spacer po cmentarzu jako oznakę samotności i wewnętrznego zniszczenia. Kobieta w ciąży czuje się nieszczęśliwa i opuszczona przez wszystkich. Aby doświadczyć radości we śnie, będąc w tak ponurym miejscu, w rzeczywistości nadchodzą nowe odkrycia. Wkrótce kobieta dowiaduje się o czymś bardzo przyjemnym.

Dreams of Dmitriy and Nadezhda Zima radzi porzucić dawne pretensje i zapomnieć o kłopotach, które miały miejsce wiele lat temu. Jeśli marzycielka nie może pozbyć się ciężaru przeszłych problemów, nie posunie się naprzód.

Według wymarzonej książki Salomona cmentarz kościelny oznacza prawdziwy spokój, dobre zdrowie i niesamowitą radość związaną z narodzinami dziecka. Współczesna książka marzeń jest pewna, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpo tak ponurej fabule należy spodziewać się pogorszenia interesów i romansów.

Pogrzeby i zmarli krewni

Takie widzenie w nocy kojarzy się w większości przypadków z pogodą. Po śnie o zmarłych należy spodziewać się ostrego chłodu i pochmurnej pogody. Sen jest uważany za pomyślny znak, w którym śpiąca dziewczyna widziała pogrzeb swojego dawno zmarłego krewnego.

Wróżbici podają niezwykłą interpretację tego, o czym marzy ciężarna kobieta o cmentarzu i grobach, z których powstają żywe trupy – zwiastun miłych niespodzianek. Historia z odległej przeszłości może znaleźć bardzo ciekawą kontynuację.

Widzenie we śnie wielu ludzi na pogrzebie – w prawdziwym życiu śniący na pewno nie będzie się nudził. Będzie otoczona licznymi krewnymi i przyjaciółmi, którzy nie pozwolą jej stracić serca. Bliscy ludzie pomogą poradzić sobie z wszelkimi problemami, więc śpiąca dziewczyna nie ma się czym martwić.

Jednak przebywanie we śnie w miejscu odpoczynku w towarzystwie przyjaciół obiecuje rozczarowanie tymi ludźmi w rzeczywistości. Spacer z ukochaną osobą – mężczyzna ma szczere uczucia do marzyciela, ale dręczą go pewne wątpliwości co do jej stosunku do niego. Obojętność śpiącej kobiety i chłód mogą zniszczyć całe dobro, które było między nimi przez wszystkie lata ich życia.

Nie martw się po snach, w których pojawiały się groby, pogrzeby i cmentarz. Takie sny nie muszą być traktowane dosłownie, są interpretowane jako znak zmiany. Kobieta w ciąży musi zwracać uwagę na własne zdrowie i stan emocjonalny.

Znaczenie cmentarza we śnie kobiety

Stan snu pozostaje tajemnicą dla ludzi w XXI wieku. Naturalny stan fizjologiczny wciąż skrywa wiele tajemnic. Za pomocą snów osoba nadal szuka odpowiedzi na interesujące pytania. Zgodnie z wierzeniami, w okresie rodzenia, płeć piękna staje się szczególnie podatna na przesłania od sił wyższych, a sen staje się prawdziwym oknem na świat przyszłości. Dlaczego kobieta w ciąży marzy o cmentarzu, czy warto się martwić i denerwować po tym, co widzisz?

Widzenie cmentarza we śnie oznacza kobietę w ciąży

Podczas odszyfrowywania wiadomości z królestwa Morfeusza ważne jest, aby pamiętać o każdym szczególe. Najdrobniejszy szczegół może całkowicie zmienić znaczenie. Kilkanaście książek o marzeniach napisanych przez znanych jasnowidzów, uzdrowicieli, wróżbitów i czarowników może dziś pomóc w interpretacji.

WAŻNY! W większości przypadków sen, w którym kobieta w pozycji spaceruje lub widzi cmentarz, odnosi się do złych i niepokojących znaków.

Zastanów się, dlaczego kobieta w ciąży marzy o cmentarzu, w zależności od szczegółów tego, co wydarzyło się w królestwie Morfeusza:

  1. Dla młodych niezamężnych dziewcząt sny obiecują dramatyczne zmiany. Jeśli dziecko nie było zaplanowane, okazało się z powodu niepoważnego zachowania, to to, co zobaczył, odzwierciedla uczucia i lęki. Wkrótce młoda kobieta będzie musiała dokonać trudnego wyboru – zostawić dziecko czy nie. W każdym przypadku decyzja pociągnie za sobą nieodwracalne skutki. Decydując się na urodzenie dziecka, dziewczyna będzie miała problemy finansowe. Będzie musiała opowiedzieć bliskim o tym, co się stało i liczyć na ich pomoc i wsparcie. Jest wysoce prawdopodobne, że ojciec dziecka odmówi pomocy i uwolni się od wszelkiej odpowiedzialności. Jeśli młoda dama zdecyduje się porzucić dziecko, ryzykuje, że na zawsze pozbawi się radości macierzyństwa.
  2. Jeśli kobieta w ciąży marzyła o cmentarzu z własnym grobem, to zły omen. Przed kobietą spodziewaj się trudnego porodu, który może niekorzystnie wpłynąć na jej zdrowie i zdrowie dziecka. Wysokie ryzyko powikłań i zgonów. Warto zawczasu zadbać o ewentualne problemy zdrowotne, omawiając wszystkie kwestie z lekarzem osobistym. Nie należy dopuszczać do procesu porodu, należy do niego podchodzić z całą odpowiedzialnością i powagą.
  3. Według wymarzonej książki Millera, jeśli ciężarna dziewczyna mówiła o zbliżającym się porodzie i zysku materialnym na cmentarzu. W niedalekiej przyszłości dziewczyna może otrzymać w prezencie dużą sumę pieniędzy od krewnych lub krewnych męża. Powodzenia będzie towarzyszyć, a pieniądze mogą dosłownie spaść na głowę płci pięknej. Środki mogą być wynikiem wygranej w loterii, na automatach lub w wirtualnym kasynie. Warto skorzystać z okazji i podjąć ryzyko. Podobny sen, który powoduje frustrację i depresję, ma przeciwną interpretację. Narodziny dziecka nie przyniosą dziewczynce radosnych emocji i uniesień. Przed nią oczekiwanie przedłużającej się depresji i frustracji. Warto wziąć się w garść i nie poddawać przygnębieniu, niedługo wszystko się ułoży, mama znajdzie wspólny język z noworodkiem.
  4. Dlaczego inaczej kobieta w ciąży marzy o cmentarzu. Jeśli w królestwie Morfeusza kobieta spokojnie spacerowała wśród grobów, nie odczuwała ani strachu, ani bólu – to dobry znak. Wkrótce urodzi się silne dziecko, godny następca rodziny.
  5. Jeśli w królestwie Morfeusza ciężarna kobieta zaginie na cmentarzu wśród grobów, jest to zły omen. W niedalekiej przyszłości kobieta będzie miała poważne problemy zdrowotne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie można sobie z nimi poradzić. Aby ocalić choć jedno życie, trzeba będzie poświęcić jedno.
  6. Jeśli dziewczyna na pozycji zobaczyła siebie na cmentarzu rzucającą sztuczne kwiaty na groby, to zły znak. Warto zadbać o miejsce urodzenia dziecka. Nie należy przebywać w wiejskim szpitalu położniczym ani próbować rodzić samodzielnie w domu. Takie działania nie doprowadzą do niczego dobrego.

WAŻNY! Najbardziej negatywną interpretacją będzie cmentarz widziany przez kobietę w ciąży w ostatnich etapach. Według większości interpretacji lekarze nie będą w stanie uratować obojga żyć.

Noszenie dziecka to dla każdej kobiety jeden z najtrudniejszych momentów pod względem fizycznym i psychicznym. W tej chwili płeć piękna jest szczególnie wrażliwa na wszystko, co się dzieje, i dostrzegają specjalne znaki w każdym drobiazgu. Nie wolno nam zapominać, że każde przeżycie czy stres ma negatywny wpływ na zdrowie nienarodzonego dziecka i matki. Nawet jeśli w królestwie Morfeusza musiałeś stawić czoła nieprzyjemnemu obrazowi, nie powinieneś od razu wyciągać pochopnych wniosków. Pamiętaj, że wiele pozostaje w rękach człowieka. W naszych rękach jest pomóc sobie i postarać się w jak największym stopniu zapewnić bezpieczeństwo jeszcze urodzonemu dziecku. Sen nie jest zdaniem, odnosi się raczej do wskazówek ze świata snów.

Czytaj więcej:  Widzenie szczotki do włosów we śnie

Dlaczego kobieta w ciąży marzy o cmentarzu?

Jest naprawdę źle, prawda? Czego oczekiwać? Czy modlitwy pomogą? Jeśli pomagają, to jakie? Mam już syna, prawie 3 lata, chcę żyć. Sen był taki: cmentarz był słoneczny, letni. Przyjechałem na cmentarz z dwoma nosicielami i nie wiadomo dlaczego położyłem ich jeden na drugim. Na dole było żywe małe dziecko, a na górze było tak, jakby ktoś nie żył i trzeba było go zostawić na cmentarzu – nosidełko też, a we śnie byłam pewna, że ​​w dolnym nosidełku moje dziecko jest tym, który jest teraz duży. Położyłem oba nosidełka na ziemi na pobliskim cmentarzu i usiadłem na czyimś grobie, jakby sprzątając. Chociaż w moim życiu zazwyczaj w ogóle nie chodzę na cmentarz. We śnie niejako zrobiłem tam to, czego potrzebowałem i wróciłem z cmentarza z jednym nosicielem z jednym małym dzieckiem przy życiu. Ale we śnie nie opuściłem cmentarza, nie pamiętam tego. Dlaczego taki sen mógł się wydarzyć? Czego oczekiwać? Jak możesz pomóc sobie i swoim dzieciom? Kto był w drugim noszeniu, nie pokazano we śnie – ani twarzy – nic, ale coś martwego. Śniło mi się też, że lekarz mnie złapał i pozwolił przepłukać usta małymi paznokciami. W tej ciąży mam koszmary każdego dnia. Ale ta ostatnia, dzisiejsza, to już szczyt cierpliwości.Czy kobiety w ciąży mogą pić glicynę, serdecznik, walerianę – czy można pić na noc środek uspokajający, żeby nie śniły się koszmary? Czy kobiety w ciąży mogą przyjmować środki uspokajające, a jeśli tak, to jakie? Nie kupiłam z góry ani jednego ubranka dla drugiego noworodka. Sen wydawał się trwać od soboty do niedzieli rano. Te wydają się nie prorocze (słyszałem prorocze sny od czwartku do piątku).. Ale fakt, że miałem taki sen o kobiecie w ciąży jest bardzo niepokojący. Proszę potraktować moje pytanie bardzo poważnie, czuję się bardzo źle, cała się trzęsę, to jest straszne. Odpowiedz tylko, jeśli wiesz. Jak nie wiesz to nie odpowiadaj. Czas trwania obecnej ciąży to 4 miesiące. Być może od dawna marzyłeś o tym będąc w ciąży lub twoi przyjaciele, znajomi krewni, napisz im proszę, jak zakończył się poród, czy wszystko dobrze się skończyło?

Czytaj więcej:  Były chłopak przeprasza we śnie

Pomoc porady. Co powinienem zrobić?

Dobry dzień dla ciebie!

Postaram się pomóc Ci zrozumieć sen. Faktem jest, że jeśli wspinasz się, aby szukać znaczenia w wymarzonej książce, najprawdopodobniej w ogóle się nie spełni. Zapytaj jakąkolwiek osobę tutaj w BV lub kogokolwiek innego, kto w ogóle cię nie zna, oni również wyjaśnią ci tylko losowo i najprawdopodobniej niepoprawnie. Uwierz mi, tylko ty sam możesz podać mniej więcej poprawną interpretację znaczenia swojego snu. Istnieje wiele punktów, które są znane tylko tobie. Jednak przede wszystkim chcę ci coś wyjaśnić. Wyobraź sobie, że ciągle przewijasz w głowie myśli na temat „Staje się ze mną coś złego”, „Przy takim śnie los nie wróży mi dobrze” itp. Przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności rodzi się w naszej głowie myśl. Myśl jest poleceniem zrobienia czegoś. Negatywne myśli nakazują więc podjęcie działań, które małymi krokami, czasem niedostrzegalnymi, a czasem gigantycznymi skokami, prowadzą do nieszczęścia, osobistych tragedii i innych rzeczy, które nie są dla ciebie dobre. I odwrotnie, pozytywne myśli, że wszystko będzie dobrze, że urodzi się zdrowe, piękne dziecko, że ty i twoja rodzina będziecie szczęśliwi, będą dawać rozkazy, by iść w dobrym kierunku. Zastanów się teraz, jakie myśli dominują w Twojej głowie w ciągu dnia? Przejmij kontrolę nad swoimi myślami. Gdy tylko pomyślisz o czymś złym, natychmiast powiedz sobie: „STOP!” I odpędź siłą myśl o złu, zastępując ją myślą o dobru. Trzeba to zrobić siłą. Wiesz, negatywne myśli przyciągają negatywne, ich liczba rośnie i zamienia się w lawinę. A teraz osoba jest już skąpana w negatywności. Zawsze zaczyna gonić za niepowodzeniami. Stają się naturą jednostki. A myśli o pozytywach przyciągają do siebie wszystko, co pozytywne. To jest pierwsza część. Teraz bezpośrednio o snach. Jak myślisz, ile proroczych snów ma każdy z nas w ciągu swojego życia? Na przykład mam 5 takich snów. Ile z nich jest naprawdę bardzo ważnych? Wielokrotnie już tłumaczyłem w BV, że kiedy zasypiamy, zamykamy oczy. Informacje wizualne z otaczającego świata przestają napływać. Zwykle śpimy w ciszy, ale nasz aparat słuchowy działa. Słyszymy, ale umysł wybiera tylko ważne dźwięki. nie jemy. Dlatego nie trzeba mówić o postrzeganiu smaków. Śmierdzimy, ale często śpimy w pokoju, w którym nie ma silnych zapachów. Dotykamy tego, co jest blisko. Na przykład powierzchnia łóżka, na którym leżymy, łóżko, ściana lub dywan na nim, jeśli go dotykamy itp. Nasz umysł nadal pracuje we śnie, ale wolniej reaguje na bodźce. Tutaj śpisz. Twój słuch wyłapuje odległy płacz dziecka na ulicy lub w telewizji, który mogą włączyć nawet sąsiedzi piętro niżej. Twój umysł nie otrzymuje informacji wizualnych. Przeszukuje bazę danych wizualizacji przechowywanych w Twojej pamięci, gromadzonych przez całe życie. Wybiera zdjęcie, na którym dziecko jest w nosidełku. Jesteś w ciąży. Dlatego ciągle myślisz o swoim przyszłym dziecku io swoim synu. Umysł łapie twoje uczucie i wybiera zdjęcie, na którym idziesz z nosidełkami, a w nich są dzieci. Dlaczego cmentarz? Powiedzmy, że martwiłaś się, jak przebiegnie poród, albo długo obwiniałaś się, że nie poszłaś do kogoś na cmentarz, ale wystarczyło dotknąć ręką zimnej ściany, a umysł wyobraził sobie, że był nagrobkiem. W rezultacie marzy się pewna historia, utkana z twoich doświadczeń, informacji dźwiękowych, informacji otrzymanych dotykiem itp. Umysł mniej więcej wybierał obrazy dla otrzymanych danych i łączył je w jeden wykres. Jakie jest tego znaczenie? Fakt, że się martwisz, jest dość oczywisty, masz zamiar urodzić. W takich okolicznościach każdego z nas na pewno nawiedzą najgorsze myśli. Oczywiście nie da się całkowicie usunąć niepokoju, ale nie należy też się nakręcać. Bądź pewien, że skupienie myśli na dobru zdecydowanie da najlepszy efekt. Staniesz się szczęśliwą, dumną, kochającą matką. Wszyscy otrzymacie gratulacje. Całe twoje dalsze życie przebiegnie doskonale, w miłości i harmonii.