Co oznacza ryba we śnie

Szczegółowo analizujemy, o czym marzy ryba – interpretacja snu w różnych książkach o snach

Ryba to ciekawy i wieloaspektowy symbol, który ma szczególne znaczenie dla kobiet. Śniące zwierzę może uosabiać zysk, wzrost dobrobytu lub chorobę, stratę. Na interpretację tego, o czym śni ryba, ma wpływ rodzaj zwierzęcia, działania śpiącego i okoliczności.

O czym marzyła ryba (wymarzona książka Astromeridian)

Przede wszystkim rozważ interpretację astromeridianu:

  Zwierzę pluskające się w czystej wodzie zapowiada korzyści zawodowe.

Dlaczego ryba śniła (według tłumacza psychologicznego)

Ten tłumacz podaje następujące interpretacje tego, o czym marzy ryba:

 1. Ponieważ zwierzęta te nie potrafią mówić, często symbolizują ciszę. Na interpretację ma wpływ stan śniącego. Śpiącego może dręczyć potrzeba milczenia, ukrywania swoich prawdziwych myśli i przeżyć. W tym samym czasie ryba przypomina o trzymaniu buzi na kłódkę.
 2. Jeśli marzyłeś o obserwowaniu zwierząt w akwarium, to śpiący postanowił kierować się zasadą „moja chata jest na krawędzi”. Marzyciel, dobrowolnie wykluczając się z gry, traci wiele okazji.
 3. Łap i wypuszczaj małe rybki – zbuduj plany napoleońskie w rzeczywistości. Podświadomość próbuje zasugerować, że radość można znaleźć w przyjemnych małych rzeczach w życiu.
 4. Powszechnie uważa się, że żywa ryba obiecuje ciążę. Ale ta interpretacja dotyczy tylko dziewcząt. Aby poprawnie zinterpretować taki sen, należy zwrócić uwagę na sytuację otaczającą śniony obraz.
 5. Ławica ryb może być postrzegana jako obowiązek, który następnie zakończy się spektakularnym sukcesem.
 6. Jeśli śpiący dokuczał rybie, w prawdziwym życiu będzie mógł okrążyć każdego przebiegłego przeciwnika wokół palca.
 7. Jeśli pływak drga, a śniący jest nieaktywny, wszystkie jego wysiłki zakończą się niepowodzeniem.

O czym marzyła ryba (romantyczna książka marzeń)

Na interpretację tego, o czym marzy ryba, wpływa kategoria wiekowa, płeć marzyciela.

 1. Śniąca ryba dla nastolatki przepowiada romans, rozrywkę, imprezy rozrywkowe.
 2. Dla młodej damy taki sen przewiduje nieodwzajemnione uczucia, udrękę serca.
 3. Jeśli kobiecie śni się ryba, jej relacje z wiernymi ulegną przemianie.
 4. Dla przedstawiciela silniejszego seksu ten sen przepowiada rodzinne radości.
 5. Dla małżonków sen z pluskającym się zwierzęciem przewiduje narodziny dziecka.
 6. Jeśli zobaczysz węgorza, możliwe będzie rozwiązanie sytuacji konfliktowej z partnerem, wyjście z impasu.
 7. Jeśli niezamężna dziewczyna marzyła o żywej rybie, może spotkać swoją bratnią duszę.
 8. Osoba, która niedawno rozpoczęła romans, widząc pluskającą się rybę we śnie, może się radować, ponieważ czekają na nią harmonijne relacje i dobre samopoczucie w rodzinie.
 9. Ryby tropikalne potwierdzają możliwość zdrady.
 10. Wędkowanie, skąd marzyciel wyszedł z pustymi rękami, sygnalizuje, że ukochana osoba okaże się zdrajcą.
 11. Łowienie ryb dla młodej damy to wspaniałe małżeństwo.

Ryby według wymarzonej książki Małego Velesova

Rozmiar śniącej ryby jest również jednym z najważniejszych niuansów interpretacji snu. Tak więc duże zwierzę marzy o zyskach lub deszczu, oszczerstwach, plotkach. Mała rybka śniąca o kobiecie w ciąży obiecuje narodziny dziewczynki.

Jeśli marzysz o żywej rybie, na śpiącego czeka powodzenie w interesach, dobre zdrowie i radość dla dzieci. Śpiące, cuchnące, zgniłe zwierzę przepowiada albo nieoczekiwany zysk, albo chorobę, śmierć dzieci, stratę, przedłużającą się złą pogodę.

Jeśli chodzi o to, co marzy o łowieniu ryb, może przewidzieć ciążę, prezent, zysk, zwycięstwo nad wrogiem lub chorobę, złą pogodę (białe zwierzę oznacza śnieg, czarne oznacza ulewę). Łowienie ryb w niespokojnych wodach może być oznaką zbliżającej się choroby, złej pogody, a nawet śmierci. Jeśli śpiący złowił małą rybkę, jest to niestety bankructwo. Bogaty połów jest na twoją korzyść. Wielobarwna zdobycz – do pogorszenia stanu pacjenta, konfliktu. Młoda dama, której udało się złowić rybę, wkrótce będzie miała szczęśliwe małżeństwo.

Jeśli śpiący miał szansę nakarmić rybę we śnie, pokona wroga. Świeże oznacza nowości. Marzyciel, który wybiera rybę na targu, może spodziewać się zysku lub wręcz przeciwnie, zbliżania się jakiejś choroby. Zwierzę o ciemnym kolorze obiecuje nadejście pieniędzy, choć nieznacznych.

Mięso rybne, gotowane lub smażone ryby – na kłopoty, choroby, irytujące rozczarowanie. Widzenie wściekłej ryby we śnie jest dobre. Surowy – do zniszczenia, prasowania – do kłopotów, czyszczenia – do rozrywki.

Światowa interpretacja snu o rybach (alegoryczne obrazy Ezopa)

Próbując zinterpretować to, o czym marzy ryba, należy wziąć pod uwagę, że jest w stanie oddać znaczenie jednostek frazeologicznych „milczy jak ryba” i „bije jak ryba na lodzie”. Zwierzę brnie w wodzie – śpiący będzie musiał być świadkiem jakiejś próżnej sprawy, w którą zaangażowanych będzie wiele osób. Jeśli we śnie duża ryba połknie małą, pojawią się problemy związane z przywództwem, ponieważ śniący ukrywa pewne informacje.

Wędkarstwo spinningowe to szczęście w biznesie, ale śpiący nie powinien mówić wszystkim o swoich planach. Gdyby rzeka miała pozostać niesolona do siorbania, ktoś przeszkodzi w realizacji planów. Jeśli udało Ci się wyjść z haczykiem, efekty pracy marzyciela spełnią oczekiwania.

Obserwowanie ryb akwariowych jest sygnałem, że nie należy pozostawiać wszystkiego na pastwę losu, ponieważ jest to obarczone problemami. Jeśli marzyłeś o gotowaniu pokarmu dla ryb, będziesz w stanie poradzić sobie z rzeczami. Najważniejsze jest podziękować przyjaciołom, którzy pomogli w trudnych czasach. Złowienie ryby i wypuszczenie jej ze względu na jej skromne rozmiary to znak, że śpiący lubi budować plany napoleońskie, a z małych należy się zadowolić.

Analiza snu, w którym śniła się ryba (interpretacja Z. Freuda)

Zygmunt Freud znany jest z interpretacji snów wyłącznie na płaszczyźnie erotycznej. Słynny psychiatra uważał, że łowienie ryb sygnalizuje niezdolność śpiącego do skupienia się na seksie i stałą obecność obcych myśli. W rezultacie nie otrzymuje (tak naprawdę, jak i nie daje) przyjemności. Warto chociaż na chwilę zapomnieć o problemach, całkowicie oddając się miłosnej grze. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że staniesz się niewolnicą seksualną, poważnie osłabiając możliwości swojego organizmu.

Jeśli mężczyzna jest zainteresowany tym, o czym marzy, by zafundować sobie ryby, sen ten zwiastuje problemy w seksie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ marzycielowi wcale nie przeszkadzają doznania partnera. Najważniejsze jest zaspokojenie pożądania.

Marzyciel wrócił z połowów z niczym – w rzeczywistości boi się hańby w seksie. Być może przyczyną takiego lęku było negatywne doświadczenie z przeszłości. Powinieneś spojrzeć na tę kwestię z filozoficznego punktu widzenia: wszystko już minęło, jeśli raz się nie udało, wcale nie oznacza to, że kolejna próba się nie powiedzie. Nie trzeba próbować zobaczyć, co się stało jako trend.

Czytaj więcej:  Po co marzyć o pracy

O czym marzy świeża ryba: interpretacja znaczenia snu według różnych książek o snach dla mężczyzn i kobiet

Sen, który widziałeś, jest pomyślnym znakiem. Po co marzyć o świeżej rybie? Jak mówi wymarzona książka, świeże ryby marzą o zyskach, dobrobycie, nowych znajomościach, podróżach, a nawet uzupełnieniu rodziny. Śniła mi się świeża gruba ryba – czekaj na ważne spotkanie, które zmieni wszystkie najbliższe plany. Jednak nie we wszystkich przypadkach wymarzona, świeża ryba, z której pamiętasz, jest korzystna.

Według wymarzonej książki świeża ryba we śnie jest najczęściej pozytywnym znakiem dla kobiet i mężczyzn, ale są wyjątki od tej reguły.

Interpretacja znaczenia snu w zależności od szczegółów

Zanim zaczniesz szukać znaczenia snów w książce snów, zapamiętaj wszystkie szczegóły. Kto marzył o rybie? Czy była duża czy mała? Co z nią zrobiłeś? Jak złapałeś swój połów? Kto miał sen? Pytań może być wiele, a interpretacja snu zależy od szczegółów.

Sny o świeżej rybie mają jednocześnie pozytywne i negatywne znaczenie. Warto się martwić, jeśli marzyłeś o rybach morskich – czekają Cię nieuzasadnione wydatki. Rzeka, wręcz przeciwnie, przyniesie zysk lub spadek. Mrożone świeże ryby to niekorzystny znak. Interpretacja snów zapewnia, że ​​warto czekać na niepowodzenie na froncie miłosnym, być może pęknie ci serce. Dla tych, którzy są w parze, sen zapowiada rozczarowanie w obecnym związku.

Kto widział sen: dziewczyna, kobieta, mężczyzna, dziecko

 • Dla mężczyzny widok dużej świeżej ryby we śnie ma bardzo interesującą interpretację. Prawdopodobnie w twoich relacjach rodzinnych jest niedopowiedzenie. Ryba jest twoim małżonkiem, a twoje działania we śnie zdradzają twoje sekretne pragnienia w rzeczywistości.
 • Dla wolnej dziewczyny takie sny obiecują romantyczne znajomości i dają szansę na nowy poważny związek, wczesne małżeństwo. Lub, jeśli było dużo ryb, awans zawodowy.
 • Ciężarna dziewczyna widziała sen – czas na relaks przed porodem. Być może jesteś zbyt pasjonatem obcych spraw, czas zająć się przyszłym dzieckiem.
 • Dlaczego kobieta marzy o świeżych rybach – znak uzupełnienia w rodzinie i szczera miłość męża. Nie oczekuj połowu ze snu. Wszystko ułoży się dla Ciebie pomyślnie.
 • Dla dziecka, które marzyło o świeżej rybie, kłopoty są tuż za rogiem. Być może wkrótce będzie miał problemy zdrowotne.

Bardzo dobrym znakiem dla każdej osoby jest sen, w którym ryba wyskakuje z wody. Czeka Cię długa podróż, która będzie pełna zabawnych chwil i radości. Wielu znajomych, które dadzą Ci nowe emocje i pozytywne chwile.

Gatunki: szczupak, sandacz, karaś, okoń, płoć

Dla dziewcząt i kobiet każda świeża ryba we śnie ostrzega przed ciążą.

Marzyłem: duża, mała, ogromna ryba

Średniej wielkości ryba przygotowuje wiele zmartwień i kłopotów, być może część dna doprowadzi do twoich łez. Gruba ryba obiecuje zysk i satysfakcję moralną. Ogromna świeża ryba to kontrowersyjny znak. Może to być interpretowane jako radość, zysk lub szczęście, ale także oszustwo przez osoby, od których nie oczekuje się tak brudnej sztuczki.

Jeśli ryba była mała, czekają Cię problemy zdrowotne, operacja lub nieprzyjemne zabiegi. Mała rybka we śnie przypomina ci, że nadszedł czas, abyś był cierpliwy, przyda ci się. Kiedy młoda dziewczyna zobaczyła we śnie dużo ryb, wkrótce wyjdzie za mąż z miłości.

Po co widzieć rybę we śnie?

Aby dowiedzieć się dokładnie, o czym marzy ryba, musisz wziąć pod uwagę wiele różnych szczegółów. W zależności od szczegółów interpretacja snów z rybą może być bardzo różna. Najczęstsze opcje to:

 • Ryba marzy się jako jedzenie: smażona, solona, ​​suszona i tak dalej.
 • Sen o surowej lub martwej rybie.
 • Żywe ryby pływające w akwarium lub stawie.
 • Łowić ryby we śnie – nawet rękami, nawet wędką.
 • Pływający w wodzie.
 • Całe stado ryb, duże lub małe.

Gdyby kobieta miała sen

Wymarzona książka Millera mówi: młoda dama marzy o rybie dla potomstwa. Ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy o rybie marzyła młoda dziewczyna, która nigdy nie miała dzieci. A jednak takie znaczenie przypisuje się śnie, kiedy ryba po prostu wstała, jako obraz, nie będąc do niczego przywiązana.

Ale zastanawiam się, dlaczego ryba marzy o kobiecie lub dziewczynie, która ma już dzieci? Różni tłumacze snów, nie tylko wymarzona książka Millera, mówią, że jeśli kobieta lub dziewczyna trzyma ją w dłoniach, zwłaszcza dużych, jest to bardzo dobry znak.

Oczekuj sukcesu, zysku, przyjemnych związków miłosnych, wielkiej szczęśliwej miłości i uwagi mężczyzny. Ogólnie rzecz biorąc, ryba śniąca o dziewczynie lub kobiecie jest w każdym przypadku bardzo pomyślnym symbolem.

Pyszne i nie tak dobre

Zdarza się, że we śnie musisz gotować lub jeść ryby. I nie jest to zaskakujące, ponieważ w życiu jest to dokładnie to, co najczęściej z nim robimy.

Ogólnie rzecz biorąc, jedzenie ryb, zwłaszcza jeśli jest przyjemne we śnie, smaczne, jeśli lubisz posiłek, jest wyjątkowo dobrym snem, obiecującym czułość, radość, przyjemność, zdrowie duchowe i fizyczne.

To prawda, są wyjątki i tutaj wszystko zależy od szczegółów snu.

1. Czy we śnie jadłeś gotowaną rybę? Ta fabuła ostrzega, że ​​choroba lub niedyspozycja, jakiekolwiek szkody lub przejściowe niepowodzenia są możliwe wkrótce.

2. Solona ryba (bez względu na to, czy jest duża, czy mała) to nie tyle przepowiednia, co wskazanie twojego charakteru. Sen, w którym pojawiają się solone, suszone ryby, a także czerwone i wszelkie przysmaki rybne, sugeruje, że prawdopodobnie brakuje ci ostrych i żywych doznań w życiu.

Nie dostajesz czegoś, nie pozwalasz sobie. Odmawiasz sobie czegoś, a to nie odbija się najlepiej na jakości Twojego życia. Pomyśl: może czas coś zmienić?

3. Po co marzyć o smażonej rybie – to szczególnie częste pytanie. Najczęściej jest to znak, że droga czeka na śpiącego, ale jak dobrze i przyjemnie zależy od jakości potrawy:

 • Jeśli we śnie smażyłeś ryby przez długi czas iz trudem, oznacza to, że przygotowania do drogi będą długotrwałe i kłopotliwe. Bo smażenie ryb to symbol pakowania się na podróż.
 • Jeśli we śnie jadłeś smażoną rybę, pamiętaj o jej smaku. Pyszne, soczyste, delikatne – droga będzie dobra i odwrotnie.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów, aby zobaczyć ukochaną osobę

4. Wędzona ryba nie jest zbyt korzystnym znakiem. Na pytanie, dlaczego marzy się wędzona ryba, odpowiedź jest jednoznaczna: w najbliższej przyszłości możliwe są problemy zdrowotne.

I nie ma znaczenia, czy we śnie jadłeś wędzoną rybę, patrzyłeś na nią, powąchałeś ją czy paliłeś – to wszystko oznacza to samo. Zadbaj o swoje zdrowie – tak zaleca Ci wymarzona książka!

5. O czym marzy np. mrożona ryba? Zdarza się, że śnią się sny, w których pojawiają się surowe, mrożone lub świeże ryby. Taki sen najczęściej oznacza jakieś oczekiwanie, a jednocześnie radosne, pełne czci.

Jeśli we śnie zjadłeś taką rybę, bądź ostrożny: możesz cierpieć na dolegliwości, istnieje ryzyko zachorowania. A jeśli w twoich snach właśnie śniłeś o świeżych, surowych lub mrożonych rybach, oznacza to, że teraz jesteś w okresie pewnego rodzaju oczekiwań. I tylko od Ciebie zależy, jak zakończy się ten okres.

6. Ale zepsuta ryba to zły znak i ostrzega przed wrogami, możliwą zdradą, nieuczciwością. Rozejrzyj się, bądź bardzo ostrożny: całkiem możliwe, że masz zazdrosnych ludzi.

Wędkarstwo!

Łowienie ryb we śnie jest dość powszechnym zjawiskiem. Ryba w wodzie to dobry znak, ale tylko wtedy, gdy woda jest czysta. Taki sen oznacza dobre samopoczucie, zdrowie, a nawet bogactwo.

1. Jeśli we śnie była żywa ryba i próbowałeś ją złapać rękami, ale bezskutecznie, oznacza to, że w prawdziwym życiu twoje wysiłki są daremne. Szczęście się ślizga, ale może też oznaczać, że lepiej się nie spieszyć, tylko poszukać innego podejścia (tak jak we śnie lepiej wziąć wędkę).

2. Jeśli nadal złapałeś rybę rękami, to świetny znak. Oczekuj hojności od losu: przyniesie ci szczęście, uznanie i dobrobyt.

3. Jeśli we śnie widziałeś, jak martwa ryba pływa w wodzie, nie jest to zbyt pomyślny sen. Martwa tusza ryby marzy o problemach: chorobie, kłótni, zamieszaniu, biedzie. Ale to wszystko jest tymczasowe i w twojej mocy jest pokonanie wszystkich trudności.

4. Jeśli we śnie łowiłeś ryby z powodzeniem, to świetny znak. Łowienie samo w sobie może oznaczać trudności i próby, a im dłużej czekasz na połów, tym poważniejsze i dłuższe będą te próby.

Ale haczyk to zwycięstwo, pełny sukces, szczęście i nagroda! Po takim śnie bardzo ważne jest, aby nie bać się przeszkód, zachować siłę umysłu, nie poddawać się i wierzyć, że sukces na pewno będzie przed nami.

5. Jeśli wręcz przeciwnie, opuściłeś łowienie ryb we śnie z niczym, to samo stanie się w najbliższej przyszłości. Twoje pragnienia i intencje są zbyt ambitne i przesadzone.

Prawdopodobnie nie powinieneś czekać na wynik – zostaniesz z pustymi rękami. Przejrzyj swoje plany i pragnienia – być może uda ci się je urzeczywistnić i odnieść sukces w biznesie.

6. Cóż, jeśli złapałeś rybę, ale nagle wyślizgnęła ci się z rąk – niestety, szczęście i sukces, którego szukałeś przez długi czas, uciekną ci. Dla niezamężnej dziewczyny taki sen może oznaczać utratę ukochanej osoby, zerwanie relacji.

Ale nie martw się! Bez wątpienia czeka Cię nowy, lepszy etap w życiu.

Znak dla przyszłej mamy… lub taty!

Często kobieta w ciąży marzy o rybie i należy zwrócić uwagę na taki sen. Pamiętaj, o jakiej rybie marzyła przyszła mama.

Jeśli ma „męskie” imię – na przykład jesiotr, karp – uważa się, że urodzi się syn. Ale jeśli kobieta w ciąży marzyła o bieługi, szprotie, gromadniku i tak dalej – poczekaj na swoją córkę!

Ogólnie rzecz biorąc, „rybi” sen jest świetnym znakiem dla kobiety w ciąży. Marzy jako znak dobrego, zdrowego potomstwa i szczęśliwego macierzyństwa.

Mężczyźni rzadziej śnią o rybach, ale takie sny mają to samo znaczenie. Oprócz ciąży i zbliżającego się macierzyństwa oczywiście! Czasami jednak świeża, duża ryba, która przyszła do mężczyzny we śnie, może oznaczać, że wkrótce zostanie tatą… Jeśli we śnie widzi rybę w rękach ukochanej, jest to pewny znak, że wybranka jest już w ciąży lub wkrótce będzie. Przygotuj się! Autor: Wasilina Serowa

Dlaczego kobieta marzy o rybie?

Każdy obraz, który przychodzi do nas we śnie, wysyła naszą podświadomość z jakiegoś powodu: uważa się, że dana osoba będzie w stanie rozszyfrować symbolikę nocnej przygody i przewidzieć przyszłe wydarzenia, zdecydować o właściwej strategii zachowania i uniknąć problemów, jeśli są obiecane przez sen. Ponieważ nie każdy z nas ma dobrze zestrojony kontakt z własną podświadomością, badacze snów stworzyli specjalne książki o snach – książki, które gromadzą najczęstsze obrazy i ich znaczenie. Oczywiście nie znajdziesz tam ani jednej poprawnej prognozy, dlatego powinieneś słuchać własnej intuicji, aby spróbować znaleźć związek między tym, co widzisz, a prawdziwymi wydarzeniami z życia. A dzisiaj dowiemy się, dlaczego kobieta marzy o rybie we śnie. Ponieważ istnieje wiele książek o marzeniach i większość interpretacji w jakiś sposób pokrywa się ze sobą, postanowiliśmy pogrupować interpretacje nie według autorstwa, ale według podobnego znaczenia dekodowania.

Mała rybka wielkie szczęście

Co więc sen o rybach oznacza dla kobiety? Większość książek o marzeniach kojarzy podobną fabułę z wielkim szczęściem. Jeśli płeć piękna przechodzi okres trudności, wszystkie problemy zostaną wkrótce pomyślnie rozwiązane, a jeśli mimo wszystko wszystko idzie dobrze, w najbliższej przyszłości powinniśmy spodziewać się samych przyjemnych obowiązków, radosnych spotkań, pozytywnych wrażeń. Jednym słowem pojawienie się łuskowatego wodnego dziecka zapowiada obrót Koła Fortuny w stronę śpiącego. Po co marzyć o rybach o różnych kolorach w wodzie lub akwarium? Do niesamowitych przygód, otrzymywania długo oczekiwanych prezentów, miłych niespodzianek.

Czytaj więcej:  Dlaczego chomiki marzą

Woda ma znaczenie!

Jeśli bardzo szczegółowo pamiętasz sen, zwróć uwagę na wodę: przezroczysty, czysty element zawsze będzie kojarzył się z pozytywnymi wydarzeniami, ale błotnisty, wręcz przeciwnie, może obiecać szereg kłopotów. Na przykład ryba pływająca niespokojnie w brudnej wodzie radzi śpiącej kobiecie, aby nie podejmowała żadnych ważnych decyzji, a jeśli w rzeczywistości ktoś składa propozycję miłosną lub biznesową, należy z niej zrezygnować. Marzyła mi się ryba pluskająca się w czystej wodzie – na wczesnoromantyczne spotkanie lub spotkanie z osobą, która pozostawi zauważalny ślad w życiu dziewczyny. Oczywiście mówimy o pomyślnej prognozie, ponieważ przezroczysty element symbolizuje pozytywne emocje.

Interpretacja dla kobiet w związku

Dlaczego ryba marzy o dziewczynie w związku z facetem? To bardzo dobry znak, wskazujący, że młodzi ludzie szczerze się kochają, będą mieli długie szczęście i najprawdopodobniej wczesny ślub. Dla mężatek taki sen przynosi radość życia rodzinnego, brak problemów w życiu osobistym, harmonię w relacjach z ukochaną osobą, a jeśli w czasie snu pojawiły się trudności w związku, zostaną one pomyślnie przezwyciężone. Ale martwe ryby to zły znak, który symbolizuje zerwanie relacji, ochłodzenie uczuć.

Złap rybę, dużą i małą

Po co marzyć o rybach w wodzie, które śpiąca kobieta łapie rękami? Najczęściej taka fabuła zapowiada bogaty „haczyk” w prawdziwym życiu: dla kobiet sen obiecuje wczesne małżeństwo lub spotkanie z bratnią duszą, rozwój kariery i poprawę sytuacji finansowej. Ale najbardziej ulubioną interpretacją kobiet jest początek ciąży. Tak, tak, często marzenia o ciekawej sytuacji okazują się zupełnie niezwiązane z prawdziwym poczęciem, ale dobry połów ryb po prostu zapowiada uzupełnienie rodziny.

Jeśli we śnie dziewczyna złowi więcej niż jedną rybę, ale pełne sieci, w rzeczywistości będzie miała szansę radykalnie zmienić swoje życie. Oczywiście nadchodzące zmiany będą na lepsze. Jeśli nie sama śpiąca kobieta zajmuje się rybołówstwem, ale jej legalny małżonek, w rzeczywistości głowa rodziny poświęca zbyt dużo czasu na pracę i zarabianie pieniędzy. Mężczyzna jest bardzo zmęczony, więc kobieta powinna pomyśleć o tym, jak ułatwić mu życie. Ale zobaczenie sprzętu wędkarskiego z boku, ale nie branie udziału w łowieniu, jest ostrzeżeniem, że nieżyczliwy ukrywa się w środowisku, przygotowując jakąś brudną sztuczkę.

Widzieć we śnie żywą dużą rybę, która odpływa od ciebie, nie wpada ci w ręce i nie dziobi przynęty – niekorzystny znak. Podobna fabuła pokazuje, że w życiu szczęście okazało się bardzo bliskie śpiącemu, ale niestety „złapanie jej za ogon” nie zadziała. Kobietom spodziewającym się dziecka pływająca ryba grozi powikłaniami podczas ciąży, dlatego warto jeszcze raz udać się do lekarza, aby upewnić się, że nie ma niebezpieczeństwa. Jeśli zgodnie z fabułą nocnej przygody dziewczyna goni całe stado zwinnych ryb, ale nie udaje się złapać ani jednej, nawet najmniejszej, to w życiu jest pryskana na kilka rzeczy naraz, dlatego nie może osiągnąć doskonałości w żadnym z nich. Wyjątkiem jest sen o trzech rybach: gdyby było ich dokładnie tyle, spodziewaj się wielkiego szczęścia. Trójka w numerologii jest liczbą świętą, dlatego taki sen jest interpretowany pozytywnie.

Szczupak, karp, okoń?

Ważny jest również rodzaj ryb, które kobieta obserwowała lub złowiła. Jeśli był to gatunek drapieżny, to w rzeczywistości należy spodziewać się nieporozumień ze współpracownikami, kłótni z przełożonymi, nagan i innych przykrych sytuacji związanych z działalnością zawodową. Pojawienie się karpia wskazuje na siłę woli, wytrzymałość – te cechy pomogą śpiącej kobiecie w prawdziwym życiu, gdy napotka trudności. Złota rybka zwykle zwiastuje małżeństwo, szczęście, spełnienie ukochanego pragnienia.

Co to znaczy widzieć we śnie czerwoną rybę? Ktoś z otoczenia zataja przed dziewczyną ważne informacje, co może znacząco wpłynąć na relacje z tą osobą. Im jaśniejszy kolor ryby, tym bardziej niebezpieczna sytuacja w rzeczywistości zwiastuje. Zwróć uwagę na rozmiar: duży osobnik zawsze obiecuje ważne wydarzenia, podczas gdy narybek wskazuje na drobne zmartwienia, przyjemne codzienne niespodzianki (dla radości lub negatywności będzie sen – oceniaj po pozostałych szczegółach).

Czwartek – dzień ryb

Porozmawiajmy teraz o snach, w których ryba pojawia się w postaci nieożywionej. Jeśli dziewczyna we śnie jest na targu rybnym, w prawdziwym życiu czeka ją radosny okres: im więcej towarów mają sprzedawcy, tym bardziej znaczące będą nadchodzące wydarzenia. Jeśli podczas nocnej przygody śpiący celowo pójdzie kupić rybę, wkrótce problemy finansowe zostaną rozwiązane, a także możliwe są duże zyski. Jeśli kobieta czyści ryby, w prawdziwym życiu musi zastanowić się nad swoim zachowaniem: może zrobiła komuś coś złego, powiedziała coś obraźliwego lub po prostu była przyzwyczajona do komunikowania się z innymi w zjadliwy sposób. Warto nad sobą popracować, inaczej istnieje duże ryzyko odstraszenia wszystkich znajomych i kandydatów do ręki i serca. Śniła mi się ryba, którą dziewczyna sama gotuje, na przykład gotuje, smaży lub piecze w piekarniku – już niedługo czeka ją daleka podróż lub wieści od ludzi mieszkających daleko.

Osobno należy powiedzieć o gotowych daniach. Dla kobiety sen o rybie gotowanej przez kogoś innego to wspaniały znak. Im bardziej zróżnicowane prezentowane menu, tym korzystniejsze perspektywy pojawią się w rzeczywistości. Warto zwrócić uwagę na smak potrawy: jeśli podczas posiłku śpiącej kobiecie smakowało, w rzeczywistości wszelkie przeszkody pokona z honorem. Jeśli jedzenie nie było zbyt smaczne, bliscy ludzie i przyjaciele pomogą poradzić sobie z trudnościami. Jeśli ryba okazała się zbyt słona lub nawet gorzka, wkrótce będziesz musiał rozstać się z ważną osobą. Taki sen może obiecać kobiecie zerwanie relacji z ukochaną, kłótnię z przyjacielem, konflikt z jednym z jej bliskich krewnych. A jeśli dziewczyna jadła dania rybne z grupą przyjaciół, w rzeczywistości jest otoczona niezawodnymi towarzyszami, którzy ochronią ją przed wszelkimi wrogami, pomogą rozwiązać problemy i wesprą ją w trudnym momencie.