Dlaczego króliki marzą o wielu kobietach

Dużo królików

Interpretacja snów Wiele królików marzyłeś o tym, dlaczego we śnie jest dużo królików? Aby wybrać interpretację snu, wpisz słowo kluczowe ze swojego snu w formularzu wyszukiwania lub kliknij na pierwszą literę obrazu charakteryzującego sen (jeśli chcesz otrzymać online interpretację snów listownie za darmo w porządku alfabetycznym).

Teraz możesz dowiedzieć się, co to znaczy widzieć wiele królików we śnie, czytając poniżej za darmową interpretację snów z najlepszych internetowych książek o marzeniach Domu Słońca!

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Interpretacja snów – Dużo dzieci

Interpretacja snów – Jest dużo dzieci do zobaczenia

Interpretacja snów – Królik

Sen, w którym widzisz białe króliki, zapowiada zmianę na lepsze w sprawach finansowych i relacjach rodzinnych.

Czarne króliki we śnie oznaczają, że ludzie udający twoich sympatyków wkładają szprychy w twoje koła.

Uciekające przed tobą króliki zwiastują szczęśliwą przerwę lub dużą wygraną. Łapanie ich oznacza wierność w małżeństwie, harmonię między kochankami.

Zobaczyć króliki w klatce – w rzeczywistości poddać się presji brutalnej siły. Wypuszczenie ich stamtąd będzie musiało zająć się opieką nad cudzymi dziećmi przez jakiś czas.

Widok pasących się królików oznacza, że ​​​​twoje wydatki przekroczą dochody.

Zabicie królika we śnie zwiastuje, że będziesz musiał skorzystać z pomocy organów praw człowieka, aby przywrócić naruszoną sprawiedliwość.

Zarżnięcie królika oznacza nieprzyjemne ekscesy w relacjach między bliskimi przyjaciółmi, których pogodzisz dzięki swojemu urokowi i autorytetowi.

Martwy królik widziany we śnie jest zwiastunem choroby lub śmierci bliskiej osoby.

Gotowanie lub jedzenie mięsa króliczego – aby uczestniczyć w skromnej, ale szczerej uczcie.

Interpretacja snów – Królik

Króliki są bardzo płodne, więc czasami symbolizują dobrobyt.

To ulubiony obraz świąt wielkanocnych, gdzie zając wraz z jajkami symbolizuje płodność i obfitość.

Króliki: Często kojarzone z tchórzostwem i strachem.

Czy jest jakaś sytuacja lub osoba, która sprawia, że ​​tak się czujesz? Najbardziej boisz się tego, co sam stworzyłeś w swoim życiu.

Dlatego staw czoła strachowi twarzą w twarz i nie uciekaj od niego.

Powiedz sobie: „Mam wszystkie niezbędne środki, aby przezwyciężyć każdy strach w moim życiu”.

Królik: Może również odnosić się do wewnętrznej czułości i życzliwości.

Czy wysyłałeś swoją energię na zewnątrz, w wyniku czego czułeś się zmęczony? Oczywiście nadszedł czas, aby ukryć się w swoim gnieździe i stać się delikatnym, miękkim i wrażliwym.

Króliki również: symbolizują niezorganizowane szybkie ruchy, innymi słowy, rzucanie z jednego przedmiotu na drugi.

Biegasz w kółko, gubiąc orientację? Zatrzymywać się.

Skończ jedną rzecz, a dopiero potem zacznij następną.

Postaraj się osiągnąć swój prawdziwy cel, ustal priorytety.

Skoncentruj się na jednej rzeczy, która wydaje Ci się najważniejsza i wyceluj w nią celownik laserowy.

Powiedz sobie: „Mam czas, aby osiągnąć swoje cele”.

Interpretacja snów – Królik

Widzenie królika jest symbolem pomocy przyjaciela.

Złap królika lub zobacz, jak biegnie – do dobrego samopoczucia i szczęścia.

Podszedł do ciebie mężczyzna z królikiem w ramionach – uważaj, aby nie paść ofiarą oszusta.

Zabij królika – do utraty źródła finansowania.

Interpretacja snów – Królik

Widzenie królików we śnie oznacza szczęśliwy zwrot w codziennych okolicznościach: będziesz bardziej zadowolony niż wcześniej ze swoich dochodów.

Widzenie białych królików we śnie oznacza wierność w miłości zarówno dla osób zamężnych, jak i niezamężnych.

Jeśli śnisz o psotnych królikach baraszkujących wokół ciebie, oznacza to, że dzieci przyczynią się do twojej radości.

Interpretacja snów – Królik

Interpretacja snów – Królik

Królik marzy o szczęśliwym zwrocie w codziennych okolicznościach. Biały królik oznacza wierność w miłości.

Jeśli marzyłeś o królikach baraszkujących wokół ciebie, dzieci przyczynią się do twojej radości.

Interpretacja snów – króliki

Widzenie królików we śnie to przepowiednia, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwkrótce przeprowadzisz się do dużego miasta, w którym szczęśliwie się ożenisz (wyjdziesz za mąż).

To marzenie zwiastuje również pomyślność Twojej firmy. Twoje plany biznesowe zostaną pomyślnie wdrożone, a Ty pokonasz konkurencję.

Dla zamężnej kobiety zobaczenie królików we śnie oznacza dodanie rodziny.

Dlaczego króliki śnią

Sen, w którym widziałeś królika, można raczej nazwać przyjemnym. Te puszyste zwierzęta iw prawdziwym życiu powodują w większości czułość. I oczywiście króliki są zawsze postrzegane jako niezwykle płodne stworzenia, co oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbwe śnie obiecują zysk, dochód, dodatek pod każdym względem.

Ale oczywiście interpretacja będzie zależeć od okoliczności, w których akcja miała miejsce w twoim śnie. Spróbuj przypomnieć sobie, jakie emocje wywołał obraz, który zobaczyłeś. Byłeś szczęśliwy? Czy chciałbyś się uśmiechnąć? Czy sen ci się podobał? A może obudziłeś się z dobrym samopoczuciem? Tłumacze są przekonani, że to najlepiej świadczy o korzystnym działaniu snu. Ale jeśli chcesz zagłębić się w szczegóły, dowiedzieć się, jakie zmiany w życiu zwiastuje ci obraz, który się pojawił, powiemy ci, co myślą o snach, w których biegają, gryzą trawę, hodują króliki-tłumaczki w różnych tradycjach.

Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że najczęściej tłumacze zwracają uwagę na to, jak dokładnie osobiście zachowywałeś się z królikiem we śnie i co dokładnie zwierzę zrobiło w przestrzeni snu.

W większości takie obrazy we śnie są pomyślnym znakiem. Większość tłumaczy zgadza się: widzieli królika we śnie – oczekuj uzupełnienia, szczęścia w domu, nowej miłości, radosnego wydarzenia. Najlepiej zobaczyć we śnie dużego, a nawet ogromnego królika – to te same dochody, które wkrótce trafią do twojego portfela. Karmienie królika we śnie to droga do dobrobytu rodziny, którą karmisz również swoimi wysiłkami i troskliwym podejściem do partnera. Dobrze jest jeść mięso królicze we śnie – poczekaj na uzupełnienie konta bankowego.

Czytaj więcej:  Dlaczego dziewczyna marzy o białym samochodzie

Czarny kolor dowolnego przedmiotu we śnie jest bardziej przerażający niż budzi radosne nadzieje. W przypadku snu o królikach to przeczucie jest również uzasadnione. W każdym razie taki sen najczęściej ostrzega przed niebezpieczeństwem i takich ostrzeżeń nie należy lekceważyć, aby w jak największym stopniu uchronić się przed dalszymi nieszczęściami.

Co może oznaczać ten sen? Być może grozi Ci utrata pieniędzy, potrzebne będą nieprzewidziane wydatki, na przykład na zdrowie bliskich. Możesz spodziewać się także problemów w pracy, złości przełożonych, dokuczliwych współpracowników, strat w biznesie. Otrzymawszy taki znak we śnie, nie powinieneś relaksować się w rzeczywistości i być może wtedy będziesz mógł przejść przez ten etap swojej życiowej ścieżki z najmniejszą stratą. Zwróć też uwagę na ludzi wokół ciebie. Być może sztuką jest oczekiwać tego od nich.

Jeśli dziewczyna lub kobieta widzi we śnie czarne króliki, nie jest to również najlepszy znak. Tłumacze twierdzą, że w takim przypadku najlepiej jest spędzić trochę czasu w domu, ponieważ grozi to bardzo realnym niebezpieczeństwem i wypadkiem.

Interesujące dla tłumaczy są sny z rozwojem wydarzeń. Na przykład możesz biegać za królikiem we śnie, a potem lepiej go dogonić i złapać. W takim przypadku możesz być pewien, że w rzeczywistości będziesz w stanie pokonać wroga i osiągnąć szczęście w rozpoczętym biznesie. Jeśli nadrabianie zaległości nie zakończyło się niczym, to wkrótce możesz stracić coś wartościowego w życiu, stracić nadzieję i rozczarować się czymś ważnym dla siebie.

Być może najtrudniejszym snem, według tłumaczy, jest obiad, który został dla ciebie przygotowany z czarnego królika i który pochłaniasz z apetytem. Taki sen może świadczyć o zbliżającym się zaburzeniu psychicznym, niektórych zagrażających ci chorobach.

Dlaczego królik śni

Króliki – te puszyste w rzeczywistości powodują u wielu czułość. Ale jeśli królik śnił, jest to pozytywny znak, który obiecuje coś dobrego dla śpiącego. Chociaż jeśli spojrzysz na istotę – jeśli marzyłeś o zającu lub króliku, to taka wizja ma podwójne znaczenie.

Dlaczego króliki marzą o ogólnych znaczeniach snu

Dlaczego króliki marzą – aby zrozumieć ten sen, ważne jest, aby maksymalnie zapamiętać wszystkie szczegóły. W klasycznej interpretacji noktowizora jest symbolem szczęścia i czułości, radosnym wydarzeniem. Jeśli królik siedzi w jej ramionach, jest to symbol sukcesu w dziedzinie finansów, kariery i rozwoju w górę. Ale głaskanie królika we śnie – dla marzyciela obiecuje spotkanie z ukochaną osobą. Jeśli jest agresywny i we śnie ugryzł królika, jest to wskazówka z góry do kłótni i sporów sądowych, utraty pieniędzy. Dlatego warto być uważnym i kontrolować swoje emocje, słowa i czyny.

Czytaj więcej:  Picie mleka we śnie dla kobiety

Ale małe króliki są w istocie wskaźnikiem z góry do rychłego uzupełnienia w rodzinie. Ale nieco rzadziej taki sen obiecuje małe, ale przyjemne i interesujące obowiązki, których śniący wkrótce doświadczy. Jest to również wskazówka na drobne emocje, brak znaczących i kardynalnych zmian w życiu śpiącego.

Kolor sierści zwierząt

Nie bez znaczenia w interpretacji snu jest kolor puszysty.

 1. Dlaczego biały królik śni, jest symbolem szczęścia i dobrobytu, jasnej passy w życiu. Tak samotny, obiecuje spotkanie ze swoją drugą połową, żonaty – szybkie uzupełnienie rodziny, a przedsiębiorcom – dochodowe interesy i dobrobyt. Ale pod warunkiem, że zwierzę żyje i jest zdrowe, ale martwe – sygnał z góry, aby przemyśleć swoje decyzje i działania. W przeciwnym razie spowoduje to negatywne konsekwencje.
 2. Zwierzę w czarnym kolorze jest niebezpieczeństwem i ostrzeżeniem przed stratami i porażkami. W związku z tym zobaczenie go w swoich nocnych wizjach oznacza nie wahanie się i podjęcie działań w celu zapobieżenia negatywnym konsekwencjom.
 3. I dlaczego marzy czerwony królik – to symbol, który obiecuje sukces i dobre wydarzenia, zmiany na lepsze. Stanie się to jednak pod warunkiem, że nie będziesz polegać na pierwszym wrażeniu – tylko dokładna analiza i brak pośpiechu w podejmowaniu decyzji doprowadzą do harmonii i sukcesu.
 4. Tak więc wymarzona książka, w której jest szary królik, jest interpretowana jako nieoczekiwany sukces i zysk pieniężny. To także rada – przy podejmowaniu decyzji zdaj się na intuicję, a ona pomoże Ci obrać właściwą drogę. Ale jeśli szary ucieknie przed tobą i mimo to zdołał uciec lub go zabiłeś, jest to wskazówka do ruiny lub utraty dużej sumy pieniędzy.

Ważny! Radość i zabawę obiecują różnokolorowe króliki, ale pod warunkiem, że odcienie są naturalne, to jest szczęście w domu iw biznesie. Ale nienaturalne odcienie, takie jak różowy lub zielony, są ostrzeżeniem, aby zachować jak największą ostrożność.

Czym był zając we śnie żywy martwy plusz

Jeśli więc zobaczysz królika lub królika żywego i zdrowego, aktywnego – sen ma pozytywne znaczenie i wpływa na wszystko, co zostało opisane powyżej. Znacznie gorzej, jeśli zobaczysz martwe zwierzę – jest to wskaźnik strat i trudności, przeszkód na drodze do celu.

Warto też wziąć pod uwagę, że jeśli królik, żywy i piękny, zamienia się w pluszową zabawkę, to jest to wskazówka z góry, że warto przemyśleć swój stosunek do życia, do swojego gospodarstwa domowego. Czy sam zachowujesz się jak pluszowa zabawka w rękach wyimaginowanego przyjaciela, który tobą manipuluje?

Marzysz o wielu królikach

Jeśli widzisz dużo królików, to dobrze, ale przy interpretacji nocnych wizji ważne jest, aby wziąć pod uwagę ich szczegóły.

 • jeśli kobieta jest otoczona wieloma cipkami, jest to uzupełnienie rodziny i narodziny nie jednego, ale nawet dwóch lub więcej dzieci.
 • zderzenie w dosłownym znaczeniu tego słowa z dużym stadem – w celu osiągnięcia zysku i znacznego.
 • jeśli zje marchewkę na twoich oczach, wydajesz więcej niż zarabiasz, a to może spowodować ruinę.
 • igrać i skakać wokół ciebie – twoje ukochane marzenie się spełniło.

To nie wszystkie interpretacje – istnieją inne punkty, które należy wziąć pod uwagę przy rozszyfrowywaniu nocnej kontroli.

Inne opcje snów i ich interpretacja

Aby uzyskać najdokładniejszą interpretację snu – weź pod uwagę inne szczegóły.

 1. Tak więc wymarzona książka mówi – złapanie uciekającego przed tobą królika oznacza zostanie zwycięzcą, osiągnięcie zysku i uznanie.
 2. Pogłaskać go to przyjemne towarzystwo przyjaciół i znajomych, nakarmić go – otrzymać zaproszenie na uroczystość.
 3. Jeśli królik został przedstawiony we śnie, w rzeczywistości otrzymasz spadek lub drogi prezent.
 4. Samodzielny zakup zwierzęcia to inwestycja pieniędzy i wysiłku w projekt, ale zwrot będzie znaczny.
 5. Jeśli zwierzę zmieni kolor – ponownie rozważ swoje fundamenty, stosunek do sytuacji.
 6. Leczenie i ratowanie chorych, wskrzeszanie martwych futrzaków to wielki sukces.
 7. Mięso, królicze mięso na stole – z jednej strony obiecuje zysk, z drugiej wskazuje na zaburzenie emocjonalne.

Wszystkie te szczegóły pomogą poprawnie i poprawnie zinterpretować twój sen, podnosząc w ten sposób rąbek przyszłych wydarzeń.

Dlaczego króliki śnią

Dlaczego króliki marzą? Mogą być zwiastunami plotek, zamieszania, kłopotów lub dodatku. W każdym razie nadchodzące wydarzenia z pewnością odwrócą twoją uwagę od ważniejszych spraw. Interpretacje snów dokładnie rozszyfrują to, co zdarzyło się widzieć we śnie.

Według wymarzonej książki Millera

Marzyłeś o królikach? Spodziewaj się pomyślnego obrotu spraw i przyzwoitych zysków. Dlaczego marzą białe króliki? Interpretacja snów twierdzi, że symbolizują wierność małżeńską dla przełomowej i silnej miłości do samotnych marzycieli. Dobrze jest patrzeć, jak zwinne króliki igraszki. To pewny znak, że własne dzieci przyniosą wiele radości.

Według kolekcji wymarzonych książek

O czym najczęściej marzą króliki? We śnie są utożsamiane z dobrobytem i dobrobytem. Ale jeśli króliki biegną, nie rozumiejąc drogi, w rzeczywistości dosłownie pędzisz od jednego do drugiego.

Marzyłeś o bieganiu lub ukrywaniu królików? Interpretacja snów gwarantuje załamanie nerwowe. Zrelaksuj się i wzmocnij nerwy. Jeśli we śnie pojawiły się króliki, które jadły trawę lub marchewkę, po prostu brakuje ci witamin.

Dlaczego jeszcze króliki marzą? We śnie wskazują na pożądanie lub płodność. Mówiąc najprościej, jest to odzwierciedlenie chęci posiadania dziecka lub dobrego spaceru na boku. Jeśli dziewczyna pojawiła się mężczyźnie, który opiekuje się królikami, to wymarzona książka jest pewna: chce rozpocząć romans ze znaną osobą.

Czytaj więcej:  Po co śnić, że dziecko zaczęło mówić

We śnie białe króliki obiecują sukces i dobrobyt, czarne – rozczarowanie, niełaskę, kłopoty. Czy marzyłeś o tym, jak zabijano króliki? Przygotuj się na straty i straty pieniężne. Ale jeśli zdarzy ci się jeść mięso królicze, będziesz żył w dobrym zdrowiu przez długi czas.

Według wymarzonej książki od A do Z

Dlaczego marzą białe króliki? We śnie ostrzegają przed dobrymi zmianami w związkach i sprawach finansowych. Widzenie czarnych królików oznacza, że ​​​​przeszkadzają ci wyimaginowani przyjaciele.

Czy marzyłeś o uciekających królikach? W rzeczywistości otrzymasz nagrodę pieniężną. Gdybyś musiał łapać króliki, w rodzinie i związkach będzie pełne wzajemne zrozumienie i harmonia. Ale widok królików siedzących w klatce we śnie jest zły. Oznacza to, że w rzeczywistości ulegają szorstkiej presji. Po co marzyć, jeśli zdecydujesz się wypuścić króliki z klatki? W niedalekiej przyszłości będziemy musieli „siedzieć” z cudzymi dziećmi.

Marzyłeś o królikach pasących się spokojnie na trawniku? Interpretacja snów radzi dokładnie zaplanować wydatki, mogą one znacznie przekroczyć dostępne dochody. Czy marzyłeś o zabiciu królika? Aby osiągnąć sprawiedliwość, będziesz musiał zwrócić się o pomoc do władz.

Po co marzyć, gdybyś musiał rzeźnić i oskórować króliki? Bliscy przyjaciele będą się poważnie kłócić, a ty będziesz miał zaszczyt ich pogodzić. Marzyłeś o martwym króliku? Ktoś, kogo znasz, zachoruje lub nawet umrze. Gotowanie dania z królika we śnie i jedzenie go oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbędziesz uczestniczyć w duchowej, ale raczej skromnej uczcie.

Według wymarzonej książki Denise Lynn

O czym zwykle marzą króliki? Zwiększona płodność tych zwierząt jest znana na całym świecie, nic dziwnego, że są one symbolem wiosny, odrodzenia i dobrobytu. Króliki kojarzą się również ze strachem i tchórzostwem. Być może zbliża się sytuacja, w której trzeba doświadczyć takiego lub innego uczucia. Jeśli króliki regularnie pojawiają się we śnie, jest to oznaką nadmiernej podejrzliwości.

Marzyłeś o królikach? Odzwierciedlają zwiększoną miękkość, dobry charakter, delikatność. Interpretacja snów jest przekonana: nadszedł czas, aby pomyśleć o stworzeniu przytulnego rodzinnego gniazda. We śnie króliki symbolizują również dezorganizację, nadmierne zamieszanie, niezdolność do koncentracji.

Dlaczego króliki marzą o mężczyźnie, kobiecie, w ciąży

Jeśli mężczyzna lub kobieta marzyli o królikach, istnieje prawdopodobieństwo, że wkrótce przeprowadzisz się do tętniącego życiem miasta. Tutaj znajdziesz pracę lub ożenisz się / wyjdziesz za mąż. Możesz zobaczyć króliki we śnie dla udanej promocji znanej firmy. Książka marzeń przepowiada: ominiesz konkurencję i pomyślnie zrealizujesz swoje plany.

Jeśli króliki marzyły o zamężnej kobiecie, czeka na nią dodatek. Innymi słowy ciąża. Dobrze jest zobaczyć króliki dla kobiety w ciąży. Z powodzeniem urodzi urocze dziecko. Dlaczego króliki marzą o nowożeńców lub osobach samotnych? Pierwsze gwarantują wierność w małżeństwie, drugie – nową miłość. Czy króliki biegły do ​​ciebie we śnie? Przyjeżdża z wizytą stary znajomy. Dla młodych chłopców i dziewcząt jest to zapowiedź wczesnego, ale całkiem udanego małżeństwa.

Dlaczego w domu, w klatce pojawia się dużo królików

Królik we śnie odzwierciedla płodność, seksualność, a także słabość, wrażliwość, niepewność. Widzenie wielu królików w domu oznacza, że ​​wszystkie powyższe znaczenia są wielokrotnie mnożone. Czy marzyłeś o wielu królikach w domu? Masz życzliwych i wyrozumiałych przyjaciół. Ale jeśli znajdziesz się w grupie królików, odpoczynek w nieznanym towarzystwie skończy się bardzo źle.

Dlaczego króliki śnią w klatce? Interpretacja snu jest dość kontrowersyjna. Króliki w klatce symbolizują wzrost dochodów i fantastyczne szczęście w biznesie, ale jednocześnie wskazują na podporządkowanie się czyjejś woli i brak wolności.

Widziałem królika z królikami

O czym marzy królik z małymi królikami? Wkrótce będziesz mógł odwiedzić duży dom lub wręcz przeciwnie, przybiegną do ciebie goście z dziećmi. Jeśli dziewczyna marzyła o króliku z królikami, w przyszłości mogłaby zostać matką wielu dzieci.

Marzyłeś o króliku z ogromnym puszystym lęgiem? Poczekaj na otrzymanie poważnych pieniędzy. Te same wskazówki fabularne: pilnie trzeba podjąć ważną decyzję. Ale jeśli zobaczy się martwe króliki, będzie gotowy na całkowitą ruinę, upadek planów i oczekiwań.

Króliki we śnie – jak interpretować

Aby uzyskać najprawdziwszą interpretację, należy rozszyfrować najbardziej pamiętne szczegóły. Oprócz koloru i zachowania zwierząt należy pamiętać o własnych działaniach.

 • białe króliki – wierność, szczęście, a także tajemna wiedza
 • czarny – ryzykowna sytuacja, pech
 • szary – komunikacja z prostymi, miłymi ludźmi
 • rudzielce – poprawa, miłość
 • wielokolorowe, pstrokate – przemiana dobrych i złych wydarzeń
 • osaczone króliki – zagrożenie dla ukochanej osoby
 • biegnąc wzdłuż drogi – nieszczęście lub odwrotnie, zysk
 • uciec od ciebie – utrata czegoś cennego
 • hoduj króliki – szczęście, dobrobyt
 • kupić – korzystna oferta
 • sprzedawać – znajdziesz podobnie myślącą osobę, asystenta w biznesie
 • złapać – zwycięstwo, szczęście, wygrana
 • prasowanie – miłe towarzystwo, wzajemne zrozumienie
 • pasza – zaproszenie na wakacje, do restauracji
 • zabić to oszustwo, porażka z własnej winy
 • skórowanie królików – impas
 • gotować mięso królika – łaska losu, opłacalna praca
 • jedz mięso królika – dobre samopoczucie, bliskie szczęście
 • jeśli króliki śniły przed środą, zbliżają się kłopoty
 • po środzie – choroba, potrzeba badania
 • w poniedziałek wieczorem – trudności w pracy
 • Wtorek – bezpodstawne obawy
 • w środę – szczęśliwe zakończenie trudnej sytuacji
 • w czwartek – niepewność, zwłaszcza w relacjach z przełożonymi
 • w piątek – sytuacja ulegnie poprawie
 • w sobotę – czekaj na zysk, świetna oferta
 • w niedzielę – radość, szczęście, zysk

Jeśli zdarzyło ci się zobaczyć, że królik zamienia się w znajomą osobę na twoich oczach, to wyraźnie znasz tajemnicę, którą starannie ukrywa. Ale nie powinieneś wykorzystywać ludzkich słabości, zwłaszcza dla własnej korzyści.