Pocałunek we śnie

Po co śnić Pocałunek na wymarzonej książce

23 września 2019 o 22:01 © Autorzy wymarzonych książek

Dowiedz się z internetowej książki o marzeniach, o czym marzy Pocałunek, czytając poniższą odpowiedź zgodnie z interpretacją tłumaczy.

Po co jest pocałunek we śnie?

Sonnik Miller

Po co śnić Pocałunek we śnie?

Pocałunek – Całowanie dzieci jest oznaką pojednania w rodzinie i pracy, która przynosi satysfakcję. Całowanie matki we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw rzeczywistości odniesiesz duży sukces w biznesie, a także będziesz szanowany i kochany przez znajomych. Pocałunek z bratem lub siostrą to dobra relacja między wami.

Jeśli we śnie widzisz pocałunek z ukochaną w ciemności, w rzeczywistości czekają na ciebie niebezpieczeństwa i niemoralne działania. Pocałunek w świetle dnia to znak, że zawsze masz szczere intencje wobec kobiet. Pocałuj się z nieznajomym, wtedy stracisz cały wstyd i szczerość.

Pocałunek bez pozwolenia to ryzykowna rozrywka. Pobłażanie pożądliwym pragnieniom może doprowadzić do tragedii w szanowanej rodzinie. Widok rywala całującego ukochaną oznacza, że ​​możesz stracić jej szacunek. Dla małżeństw pocałunek we śnie jest oznaką harmonii w relacjach rodzinnych.

Jeśli marzyłeś o pocałunku w szyję, doświadczysz namiętności; jednocześnie poczujesz, że tracisz samokontrolę. Całowanie przeciwnika to zapowiedź, że zrobisz krok w kierunku pojednania z wściekłym przyjacielem. Jeśli młoda dziewczyna zrozumie we śnie, że ktoś widzi, jak całuje swoją ukochaną, to w rzeczywistości zazdrosny nieszczęśnik stanie się jej wyimaginowanym przyjacielem. Jeśli we śnie jej ukochany pocałuje innego, nie będzie mogła go poślubić.

Interpretacja snów AstroMeridian

Dlaczego śnił się pocałunek

Pocałunek – Fizyczna intymność jest sama w sobie symboliczna, ponieważ odzwierciedla nie tylko uczucia, ale także akt zjednoczenia lub pojednania. Ale jeśli łatwo wytłumaczyć przytulanie się do krewnych lub kochanka, to co oznacza na przykład pocałunek z osobą, która jest do ciebie wrogo nastawiona? W zależności od okoliczności kontakt ustami zapowiada ogromny szacunek lub zależność od innych.

 • Pocałunek z przyjacielem we śnie – w rzeczywistości czekają na Ciebie dobre wieści.
 • Pocałunek z nieznajomym zapowiada wczesne pojednanie, rozwiązanie sytuacji konfliktowej w wewnętrznym kręgu znajomych.
 • Pocałuj dziecko w policzek – w rodzinie zapanuje spokój i doskonałe wzajemne zrozumienie.
 • Wzruszający pocałunek w policzek matki będzie błogosławieństwem: każde z twoich przedsięwzięć po takim spisku zostanie uwieńczone sukcesem.
 • Pocałunek w usta w świetle? Twoja hojność i bezinteresowność odbiją się echem w sercach ludzi wokół ciebie. Jednak pocałunki w ciemności ostrzegają przed niebezpieczeństwem wynikającym z rozpustnego trybu życia, wymagają większej powściągliwości.

Tłumacz psychologiczny Furtseva

Według wymarzonej książki Pocałunki

Pocałunek – Lekki dotyk ust jest oznaką grzeczności lub wyrazem namiętności. Psychoanalitycy zwracają uwagę, że o pocałunku można marzyć zarówno podczas silnego podniecenia lub zmian w relacjach osobistych, jak i w przededniu duchowego wyzwolenia z powodu obecności niektórych negatywnych energii. Będąc symbolem dominacji i stłumienia, wyśniony pocałunek nabiera określonego znaczenia tylko w połączeniu z przedmiotem, do którego jest skierowany.

 • W kręgu rodzinnym czujesz maksymalny komfort, więc pocałunek jednego z krewnych jest oznaką duchowej harmonii. Cieszysz się życiem, odczuwasz radość z codzienności, a otaczający Cię świat postrzegasz jako niekończące się wakacje.
 • Pocałunek ze znienawidzonym znajomym lub szefem zdradza podejrzenia: podświadome uczucie niepokoju i przewidywanie zbliżających się problemów związanych z tą osobą. Jeśli ktoś włamuje się do snu i przerywa intymną chwilę, strzeż się zdrady ze strony przyjaciół.

Zobacz także: po co marzyć o całowaniu osoby, po co marzyć o przytulaniu przyjaciół lub bliskich, po co marzyć o miłości.

Romantyczna książka marzeń

Jakie jest marzenie o pocałunku

Pocałunek – Głębokie emocje nie zawsze pojawiają się w rzeczywistości, więc nie bój się zobaczyć pocałunku i cieszyć się nim: intymna akcja symbolizuje ewolucję uczuć.

 • Pocałunek z małżonkiem we śnie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbich związek jest niesamowicie silny, a wspólnie spędzony czas tylko go wzmocni. Okoliczności fabuły są uważane za oznaki przyszłych zmian w relacjach.
 • Namiętny pocałunek z kochankiem w świetle oznacza, że ​​​​proste randki stopniowo przekształcą się w coś bardziej obiecującego, szczerego i korzystnego.
 • Sen jest zabarwiony nieprzeniknioną ciemnością, zmierzchem maczugi lub migoczącymi świecami, a czy obcy okazał się partnerem we śnie w pocałunku? To symbolizuje trudności w związku: marzyciela czekają poważne próby, zdrady lub rozczarowujące intrygi. Zrozum swoje uczucia lub zerwij ze swoim kochankiem.

Ezoteryczna książka marzeń

Pocałunek – Zobacz niezadowolenie z całowania, tęsknotę za uczuciem. Całowanie się czeka na Ciebie z czułym związkiem, serdecznym związkiem, niekoniecznie z tym, który widzisz we śnie.

Interpretacja snów poszukiwaczy duchowych

Dlaczego śni się Pocałunek?

Pocałunek – niektóre postacie cieni całują śpiącą osobę – w tej formie ezoteryczny proces duchowego wyzwolenia z lokalnych negatywnych energii (demonów) zachodzi wraz z odpowiednią modlitwą chrześcijańską. Po takich snach modlitewnik-praktykujący odczuwa niezwykłą wolność, lekkość, emancypację i natchnienie, tak interpretuje się ten sen według księgi snów.

Wielka wymarzona książka Natalii Stepanovej

Dlaczego śni się Pocałunek?

Pocałunek – Namiętny pocałunek z kochankiem w ciemności – do lekkomyślnej rozpusty; całowanie jej w świetle oznacza zachowanie szacunku i czci dla kobiet. Pocałunek z nieznaną kobietą jest zwiastunem niemoralnych czynów. Sen, w którym całujesz się ze współmałżonkiem, oznacza duchową i fizyczną harmonię w waszym związku. Pocałunek z wrogiem – do pojednania z przyjacielem. Widok całujących się dzieci we śnie oznacza spokój i harmonię w rodzinie, satysfakcję z pracy. Całowanie matki – do udanej przedsiębiorczości, miłości i szacunku ze strony przyjaciół. Całowanie brata lub siostry jest oznaką przyszłych przyjemności i dobrej przyjaźni.

Mała książka marzeń Weses

Jakie jest marzenie o pocałunku?

Roma Dream Book

Po co marzyć o pocałunku według cygańskich tradycji

Czytaj więcej:  Kucharz interpretacji snów

Otrzymanie pocałunku od nieznajomego oznacza znalezisko; otrzymać pocałunek od nieznanej kobiety zwiastuje oszustwo i uwodzenie.

Interpretacja snów Tsvetkova

Interpretacja snów Władysława Kopalińskiego

Zobacz Pocałunek, interpretacja:

Pocałunek – zdrada, oszustwo, oszustwo, tak ten sen interpretuje książka snów.

Ukraińska książka marzeń Dmitrienko

Dlaczego śni się Pocałunek?

Pocałunek – jeśli całujesz kogoś we śnie, jest to uciążliwe. Jeśli dziewczyna całuje, to dla faceta jest to choroba. Całowanie się z kimś – spotkanie z przyjacielem. Całowanie to kłótnia. Ktokolwiek całuje cię we śnie, potępia cię. Całowanie – separacja. Całowanie się z osobą tej samej płci to fałszywa znajomość. Całowanie zmarłych to choroba. Pocałunek powietrza – pokora.

Psychoanalityczna książka marzeń Samokhvalova

Jeśli śnisz o pocałunku, co on symbolizuje?

Pocałunek – Podbój i asymilacja. Karmienie.

Interpretacja snów Wędrowca (Terentij Smirnow)

Interpretacja pocałunku z twojego snu

Pocałunek – Rozstanie. Wrażliwy, ssący – na chorobę; długi – bolesne długie zerwanie lub silna kłótnia. Zimno na ustach – pocałowałem cię – sama śmierć zauważyła! Ból w ustach – wyzwolenie z bolesnego oczekiwania, opieka. Zobacz dodatki. Pocałunek w rzece Relacje, w następnej książce o marzeniach możesz znaleźć inną interpretację.

Stara francuska książka marzeń

Jakie jest marzenie o pocałunku, interpretacja:

Pocałunek – jeśli we śnie kogoś całujesz, jest to przepowiednia powodzenia we wszystkim, przez co musisz przejść. Całowanie czyichś stóp we śnie – ku urazie i upokorzeniu. Poczucie, że ktoś cię całuje, zapowiada nieoczekiwane radosne wydarzenie.

ABC interpretacji snów

Śnić o pocałunku, co to znaczy?

Pocałunek – Ta czynność jest nie tylko odzwierciedleniem uczucia, ale także symbolem zjednoczenia lub pojednania z czymś. Całowanie znajomych – zmiana, przyjaźń. Całowanie zmarłych to sekretne przedsięwzięcie, choroba, śmierć. Całowanie się z celebrytą – wzrośnie Twój autorytet.

Nowoczesna książka marzeń

Pocałunek – zdrada w miłości, rozstanie.

Dream book azara

Dlaczego Pocałunek marzył o źródłach duchowych

Pocałunek – zdradzający kochanek (ka).

Marzenie marzeń sennych

Zdobądź pocałunek – rozłąka z ukochaną osobą; dawać – wzajemna miłość; zrywać – gorąca miłość; wyślij powietrze – pokora.

Senna interpretacja Szymona Kananejczyka

Interpretacja według świętego:

Pocałunek – zdrada w miłości; zdobądź pocałunek – oddzielenie od ukochanej osoby; pocałuj – wzajemna miłość; złamać pocałunek – żarliwa miłość; wyślij pocałunek powietrzny – pokora.

Dlaczego śni się Pocałunek?

Czy miałeś kiedyś prorocze sny?

Po co marzyć o pocałunku

Całujące się dzieci marzą o spokoju i szczęściu w rodzinie oraz satysfakcji z pracy.

Jeśli we śnie pocałowałeś swoją matkę, odniesiesz sukces w biznesie, miłość i szacunek przyjaciół.

Pocałowałem brata lub siostrę – czerp z życia wiele przyjemności.

Pocałowałem swoją ukochaną w ciemności – nie popadaj w rozpustę.

Całowałem ją w świetle – Twoja szlachetność w stosunku do kobiet nie ma granic.

Pocałowałem we śnie nieznaną kobietę – staraj się unikać niemoralnych czynów.

Pocałuj wroga – uda ci się pojednać z przyjacielem.

Dla małżonków sen, w którym się całują, oznacza duchową harmonię.

Widzieć pocałunek we śnie

Co oznacza pocałunek przez sen

Zobacz we śnie Pocałunek

Tradycyjne znaczenie snu, w którym całujesz ukochaną osobę, to separacja, zdrada, rozstanie.

Jednak całowanie się z krewnymi – do sukcesu w biznesie, miłości i szacunku dla przyjaciół i rodziny.

Z wrogiem – do pojednania.

Z nieznajomymi – do niemoralnych czynów.

Jeśli kobieta marzy o pocałunku z mężczyzną, z którym marzy o intymności, jej pragnienie się spełni, a ich związek seksualny będzie bardzo harmonijny.

Dla mężczyzny pocałunek kobiety, którą lubi, jest spełnieniem marzenia o pięknej kochanki w rzeczywistości.

Co oznaczają sny Pocałunek

Sen, w którym dzielny mężczyzna całuje cię w rękę, zapowiada szansę na wzbogacenie się, której możesz przegapić, nie doceniając konsekwencji swojego pochopnego czynu.

Jeśli we śnie pijany przyjaciel twojego męża spróbuje cię pocałować, w rzeczywistości będziesz rozczarowany tą osobą i będą ku temu dobre powody. Całowanie się z wybranką – taki sen zapowiada szybki ślub młodej dziewczyny.

Widok męża całującego się z innym jest oznaką cudzołóstwa w prawdziwym życiu. Widzieć całujących się mężczyzn – ku rozczarowaniu niepowodzeniami, kobietami – w rzeczywistości będziesz świetnie odpoczywać i bawić się z przyjaciółmi.

Całowanie dzieci we śnie – w rzeczywistości nadmierne zamieszanie i niecierpliwość przyniosą skutek odwrotny do oczekiwanego. Dziecko całujące cię zwiastuje nowe zmartwienia. Całowanie dzieci jest oznaką szczęśliwego pojednania w rodzinie i zadowolenia ze swojej pozycji.

Matka całująca cię we śnie zwiastuje miłość i troskę bliskich. Całowanie się we śnie z nieznajomym w ciemnym wejściu lub bramie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmając wystarczające środki, nierozsądnie je wydasz, próbując rzucić kurz w oczy osoby, której miłość chcesz osiągnąć na wszystkie możliwe sposoby i bez względu na wszystko to cię kosztuje.

Całowanie pana młodego we śnie dla panny młodej zapowiada załamanie ślubu w przeddzień. Jeśli wręcz przeciwnie, on cię pocałuje, oznacza to po prostu niefortunne nieporozumienie, które szybko stanie się jasne ku wielkiej radości obojga.

Przyjemny pocałunek we śnie oznacza, że ​​​​w rzeczywistości przyciągniesz uwagę wielu mężczyzn. Całowanie się z dziwakami lub pożądliwymi staruszkami oznacza, że ​​tylko wytrwałość i cierpliwość mogą przynieść pożądany rezultat. Całowanie zmarłego we śnie w czoło oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbradości i smutki będą równomiernie przeplatane w życiu rodzinnym.

Sen, w którym całujesz zwierzęta, zwiastuje młodej damie, że jej kochający i wierny narzeczony będzie całkowicie pozbawiony zazdrości, a dla małżeństw taki sen zapowiada zabawę i wiele różnych przyjemności. Całowanie we śnie krzyża lub Biblii oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw rzeczywistości rozczarujesz się wybranką jeszcze przed ślubem.

Czytaj więcej:  Ugryziony przez psa do krwi we śnie

Sen o pocałunku

Pocałunek – Widzenie całujących się – niezadowolenie, tęsknota za uczuciem.

Całowanie się – czeka na Ciebie czuły związek, czuły związek, niekoniecznie z tym, który widzisz we śnie.

Co to znaczy we śnie Pocałunek

Sen o całowaniu dzieci oznacza szczęśliwe pojednanie w rodzinie i satysfakcję z pracy.

Widząc, jak całujesz swoją matkę, zwiastuje sukces w biznesie, miłość i szacunek przyjaciół.

Całowanie brata lub siostry jest oznaką przyszłych przyjemności i dobrej przyjaźni.

Całowanie ukochanej w ciemności zwiastuje niebezpieczeństwo i rozpustę, a całowanie jej w świetle oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie zmienisz swojego szlachetnego stosunku do kobiet.

Całowanie we śnie nieznanej kobiety jest zwiastunem niemoralnych czynów.

Widok przeciwnika całującego twoją ukochaną to znak, że grozi ci utrata jej szacunku.

Dla małżonków sen, w którym się całują, oznacza duchową harmonię, która nigdy nie opuści ich domu.

Jeśli we śnie całujesz wroga, oznacza to, że uda ci się pojednać z przyjacielem.

Jeśli młoda dama śni, że ktoś ją zaskoczył, gdy całowała się z fanem, sen ten zapowiada jej zuchwałe zachowanie ze strony wyimaginowanych przyjaciół.

Znaczenie snów Pocałunek

Pocałunek – jeśli całujesz kogoś we śnie, jest to uciążliwe.

Jeśli dziewczyna całuje, to dla faceta jest to choroba.

Całowanie się z kimś – spotkanie z przyjacielem.

Ktokolwiek całuje cię we śnie, potępia cię.

Całowanie się z osobą tej samej płci to fałszywa znajomość.

Po co marzyć – pocałunek

Pocałunek we śnie to raczej niejednoznaczny symbol. Często jest to zmiana wizji, która w rzeczywistości obiecuje coś dokładnie odwrotnego. Osobom w separacji gwarantuje szybkie spotkanie. Dla tych, którzy są w pobliżu – rozstanie. Dlaczego właściwie śnisz, że miałeś okazję się pocałować?

Interpretacja najsłynniejszych książek o marzeniach

Opinie na temat tej wizji często się różnią, a różne książki o marzeniach oferują zupełnie różne interpretacje. Na przykład:

 1. Wschodnia książka o marzeniach kobiet uważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbcałowanie we śnie jest możliwe przed rozstaniem z tą konkretną osobą. A im bardziej namiętny i gorętszy był pocałunek, tym dłużej będzie trwał.
 2. Najnowsza wymarzona książka G. Iwanowa ostrzega: jeśli pocałowałeś osobę przeciwnej płci, to samo stanie się w rzeczywistości. Jeśli masz własne, dostaniesz chroniczną dolegliwość.
 3. Interpretacja snów Martyna Zadekiego po takiej wizji gwarantuje pojednanie z wrogami. Dziewczyny mogą liczyć na bliskie małżeństwo.
 4. Kompletna książka marzeń Nowej Ery kojarzy pocałunek z nabieraniem sił. Całowanie w nocy oznacza dzielenie się z kimś energią.
 5. Interpretacja snów Denise Lynn jest pewna, że ​​uXNUMXbuXNUMXbpocałunek dosłownie oznacza zjednoczenie. I to nie tylko z innymi ludźmi, ale także ze sobą. To także oznaka ciepła uczuć.

Po co marzyć – całowanie kobiety, mężczyzny

Jeśli kobieta pocałowała się we śnie, w rzeczywistości spotka interesującego mężczyznę, który po bliskiej znajomości okaże się prawdziwym gigolo.

Mężczyzna całujący kobietę oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmusisz zwrócić większą uwagę na swoją bratnią duszę. Zdarzyło ci się zobaczyć, jak inni się całują? Uważaj, będą próbowali wciągnąć cię w bardzo nieprzyjemną historię.

Co to znaczy całować znajomą, nieznaną osobę

Całowałeś się namiętnie z przyjacielem, chociaż nie jesteś z nim w bliskim związku? Tak więc w snach pojawiają się niezrealizowane marzenia i pragnienia.

We śnie wbiłeś się w usta zupełnie nieznanej postaci? Zaznacz wszystkie jego cechy, a one powiedzą Ci, czego Ci w życiu brakuje. Jeśli pocałowałeś nieznajomego, a twój ukochany cię złapał, przygotuj się na kłopoty, które zorganizują wyimaginowani przyjaciele.

Czy namiętnie pocałowałeś nieznajomego lub nieznajomego? Kłóć się ze współmałżonkiem o drobne rzeczy. A im dłużej litowali się nad drugim, tym dłużej trwała kłótnia. Pocałunek od nieznajomego obiecuje krótkotrwały związek lub gwałtowny wybuch emocji.

We śnie pocałuj swojego ukochanego mężczyznę, chłopaka, kobietę, dziewczynę

Ogólnie rzecz biorąc, namiętne całowanie się nocą z najbliższymi jest złe. To zapowiedź separacji, a nawet całkowitego zerwania relacji. Ale dobrze jest, gdy mąż i żona całują się namiętnie. To znak absolutnej harmonii, która pozostanie w każdych okolicznościach.

Co najgorsze, gdybyś musiał patrzeć, jak ukochana osoba całuje kogoś innego. Oznacza to, że twoje oczekiwania co do małżeństwa z nim nie zostaną spełnione.

Po co marzyć o całowaniu byłego chłopaka, dziewczyny, męża

Możesz pocałować się z tym pierwszym przed popełnieniem niehonorowego czynu. Jest to symbol niezadowolenia, i to nie tylko w intymnym sensie, ale ogólnie w życiu. Czy widziałeś, jak przyjaciel lub małżonek całował byłego? Stracisz jego szacunek dla małych rzeczy.

Całowałaś się ze swoim byłym mężem w nocy? Zmierz się z hipokryzją i zdradą. Często pocałunek we śnie wskazuje tylko na nierozerwalny związek z osobą, która już opuściła twoje życie.

Po co całować kobietę z kobietą, mężczyznę z mężczyzną

Całowanie się z osobą tej samej płci jest możliwe przed poważną wrogością. Taka fabuła jest sygnałem niebezpiecznego hobby. Jeśli nadal będziesz zaspokajał swoje podstawowe pasje, czeka Cię prawdziwa tragedia.

Czy kiedykolwiek widziałeś całujących się mężczyzn? Przygotuj się na ogromne niepowodzenia i rozczarowania. Kobiety? W prawdziwym świecie będzie można dobrze wypocząć w miłym towarzystwie.

We śnie całuj zmarłych, jakby żyli

Jeśli śniłeś, że całujesz zmarłych, w rzeczywistości będziesz musiał porzucić nadzieję. Postaraj się na chwilę zrezygnować ze zdecydowanych działań, tylko spokój i skupienie pomogą odwrócić bieg wydarzeń.

Możesz całować zmarłego jak żywego przed chorobą, tajną sprawą lub romansem z bardzo znaną osobą. Jeśli jest to bliska zmarła osoba, to w ten sposób następuje ostateczne pożegnanie na planie subtelnym.

Całowanie się w ciemności, na świetle, potajemnie, publicznie

Po co marzyć, jeśli całowałeś się w absolutnej ciemności? Przez jakiś czas będziesz tarzać się w dzikim życiu i być może zmienisz swojego kochanka. Jeśli stało się to w świetle, pozostańcie wierni nie tylko jemu, ale także własnym ideałom.

Czytaj więcej:  Interpretacja snów jeść kawior rybny

Udało Ci się pocałować kogoś w ciemnym zaułku? Otrzymawszy solidne pieniądze, ale wydając je bezużytecznie, próbując zasłużyć na czyjąś przychylność.

Czy potajemnie pocałowałeś ukochaną osobę we śnie? Po krótkiej randce będziesz musiał wyjechać na długo. Czy całowałeś się z chłopakiem lub dziewczyną na oczach innych? Przygotuj się na plotki i plotki za plecami i bez większego powodu.

Śniło mi się, jak całowali się w usta, namiętnie, bez języka

Pocałował kogoś namiętnie? Wejdź w złą historię lub zdobądź zasłużoną pochwałę. Pocałunek ssący może również symbolizować chorobę, długą rozłąkę lub kłótnię. Wskazuje również na wymianę energii i siły.

Jeśli po pocałunku usta są zimne, oznacza to, że los cię naznaczył. Ból? W rzeczywistości uwolnij się od uciążliwych zobowiązań. Całowanie bez języka? To znak uwagi, wdzięczności, zachęty. Całowanie w czoło – o przebaczenie, błogosławieństwo, w policzek – dla łatwego flirtu, wiadomości.

Całowanie we śnie – trochę więcej znaczeń

Jeśli we śnie udało ci się pocałować niematerialne stworzenie, w rzeczywistości jesteś kontrolowany lub chroniony przez jakąś niewidzialną istotę. Ma na ciebie pozytywny wpływ, jeśli wygląda nieatrakcyjnie, i negatywny, jeśli jest odwrotnie. Oprócz:

 • całowanie kolegi jest oznaką szacunku
 • dyrektor – podporządkowanie
 • z przyjacielem – wzajemne zrozumienie, absolutne zaufanie
 • z celebrytą – pokaż cechy charakteru właściwe tej osobie
 • z nieznanym – porzuć swój plan, zmień styl życia, znajdź
 • z przyjacielem – jest w niebezpieczeństwie
 • z matką – miłość, szacunek, sukces w biznesie, wsparcie
 • z bratem – przyjaźń, dobre samopoczucie
 • z siostrą – konflikty, niepowodzenia
 • z dzieckiem – szczęście, sukces w przedsięwzięciach
 • ze zwierzęciem – pokój, radość
 • z wampirem – utrata witalności, energii
 • z młodą dziewczyną – oszustwo, uwodzenie
 • z krewnym – smutek
 • z wrogiem – zawrzyj pokój z przyjacielem
 • z żywą osobą – dobre zmiany
 • ze zmarłymi – będziesz miał tajemnicę
 • z przystojnym mężczyzną / pięknością – radość, zysk, niespodzianka
 • z dziwakiem – złe wieści, bądź cierpliwy
 • całowanie mężczyzny – zdrada
 • kobieta – skandal rodzinny
 • singiel – małżeństwo
 • pocałunek – namiętna miłość

Jeśli śniłeś, że ktoś potajemnie obserwuje twoje pocałunki we śnie z zewnątrz, to w prawdziwym świecie jesteś bardzo zazdrosny i możesz cię skrzywdzić.

Pocałunek we śnie: po co to jest

Pocałunek we śnie nie zawsze zwiastuje miłość i początek nowego związku. W niektórych przypadkach taki sen jest zwiastunem zerwania, a nawet obiecuje poważne kłopoty.

Pocałunek we śnie, podobnie jak w życiu, daje człowiekowi wiele pozytywnych emocji. Jeśli jednak całujesz się we śnie, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na szczegóły. Ten sen może obiecać zarówno nową miłość, jak i rozstanie ze stałym towarzyszem, a nawet zdradę. Eksperci serwisu Dailyhoro.ru powiedzą ci, co grozi pocałunkiem we śnie i czy to prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtaki sen nie zawsze obiecuje pozytywne wydarzenia.

Pocałuj we śnie z bliskimi

Jeśli we śnie kobieta całuje się w policzek ze swoją dziewczyną (przyjaciółką), przygotuj się na zdradę ukochanej osoby.

Jeśli mężczyzna został pocałowany przez dziewczynę, wkrótce będzie mógł osiągnąć swój cel i wspiąć się po szczeblach kariery.

Zakochane pary powinny traktować taki sen z ostrożnością. Na przykład, jeśli we śnie kochankowie całują się przez długi czas, zapowiada to rychły ślub. Jeśli w momencie pocałunku jeden z partnerów odpycha drugiego – do rozstania lub kłótni. Jeśli podczas pocałunku kochanków rozproszył głos z zewnątrz, oznacza to, że w życiu ktoś próbuje ingerować w ich związek.

Pocałunek kochanków w ciemności obiecuje trudności finansowe lub straty pieniężne.

Jeśli współmałżonek śni o pocałunku z dawną miłością, sen ten wskazuje, że jeden z partnerów wciąż ma pytania dotyczące poprzedniej namiętności.

Większość książek o marzeniach mówi, że pocałunek z bliskimi we śnie zapowiada radosne wydarzenia. Jeśli twoja matka pocałowała cię we śnie, oznacza to, że wkrótce usłyszysz dobre wieści. Tato – musisz podjąć ważną decyzję, która zmieni Twoje życie na lepsze. Jeśli zostałeś pocałowany przez jednego ze starszych krewnych, twoi bliscy tęsknią za tobą. Pocałunek z siostrą zapowiada sukces w pracy i biznesie, z bratem – nowym przydatnym znajomym.

Po co marzyć o pocałunku z nieznajomym

Jeśli w tej chwili nie jesteś w związku, ale we śnie łączysz się w pocałunku z nieznanym przedstawicielem płci przeciwnej, to masz tajemniczego wielbiciela (tajemniczego wielbiciela). Jeśli nieznajomy (nieznajomy) pocałuje cię w policzek, przygotuj się na to, że wkrótce w twoim życiu pojawi się osoba, z którą będziesz miał burzliwy romans.

Jeśli kobieta marzy, że nieznany mężczyzna całuje ją w rękę, oznacza to, że ktoś z jej najbliższego kręgu ma do niej silne uczucia.

Jeśli mężczyzna w związku zobaczy sen, w którym nieznana kobieta całuje go w usta, wkrótce będzie miał romans z boku.

Czasami we śnie powinieneś zwrócić większą uwagę na szczegóły i otoczenie. Rzeczywiście, czasami najbardziej niepozorne elementy mogą wpłynąć na znaczenie twojego snu. Jeśli we śnie całujesz nieznajomego lub nieznajomego w zupełnie nieznanym ci miejscu, wkrótce będziesz miał szansę poznać płeć przeciwną.

Uważa się, że prorocze sny pojawiają się tylko w określone dni. Jeśli chcesz poprawnie zinterpretować sen i dowiedzieć się o przyszłych wydarzeniach, skorzystaj z tłumacza snów według dni tygodnia. Niech spełniają się tylko dobre marzenia i nie zapomnij nacisnąć przycisków i